open dag ROLLUIKEN H C rel Fijen Makelaardij een kwestie van vertrouwen Bfl - BEL VOOR GRATIS WAARDEBEPALING - peel en maas Donderdag 15 december 2005 -i gj NIEUW rnmam s ;e ilpi I. 1"J: Venray, Ouverturestraat 8 Vraagprijs: op aanvraag Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar ruime woonkamer. De open keuken is functioneel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapka mers aan. De badkamer werd in 1996 gereno veerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdieping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 255 m2. Inhoud ca. 385 m3. Gelegen in kind vriendelijke omgeving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrij staand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha {onder optie) mogelijk. Bouwjaar 1985. Souterrain, bil jartzaal/fitnessruimte. B.g.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woonkeuken met apparatuur en grote raampar- tii met zicht op de weilanden, bijkeuken en dou cheruimte. Ie verdieping; 4 slaapkamers en badkamer. Een ideale woning voor degene die wil wonen in een groene omgeving. Er is een hinderwetvergunning voor het hou den van 16 paarden! DE LAATSTE Smakt, Rector Cremersstraat Koopsom: 360.000,- v.o.n. Binnenkort start Bouwbedrijf Th. Teunissen B.V. uit Ysselsteyn met de bouw van 3 luxe vrij staande woningen aan de Rector Cremersstraat in een rustige landelijke omgeving van het dorp Smakt. Iedere woning kent een eigen karakter! Ruime kavels met een perceelsgrootte van 535 tot 605 m2.. Meer- en minderwerk mogelijk. Verdere inlichtingen en een uitgebreide ver- koopdocumentatie verkrijgbaar op ons kantoor. Overloon, Bergkampweg 20 Vraagprijs 299.500,- k.k. Vrijstaande woning op ruim perceel. Bouwjaar 1960 Perceeloppervlak: 530 m2. Entree in voorgevel. Hal, toiletruimte, dichte keuken. Keuken is in 1994 geplaatst en vv. afzuigkap, gasfornuis, koelkast en combioven. Woonkamer en voorkamer v.v. laminaatvloer, veel lichtinval. Benedenverdieping is w rolluiken. Ruime bij keuken met aansl. w.a. en toegang tot de tuin. Doucheruimte. Verdieping kent vier slaapka mers, allen ruim van opzet. 2e verd. is middels luik in muurkast te bereiken. Tuin is gelegen op het zuiden en is v.v. vrijstaande garage. Grubbenvorst, Irenestraat 15 Vraagprijs 185.000,- k.k. Leuke hoekwoning op een ruim perceel. Sfeervolle woonkamer met veel lichtinval. De dichte keuken, ruim van opzet, vv toegang tot de tuin. Provisiekelder. Tuin is keurig aange legd, ligt op het zuiden en biedt void, privacy. Eigen achterom. Vrijstaande houten garage. 1e verd.: 3 slaapkamers, verzorgde badkamer en bergruimte (voorm. doucheruimte). 2e verd.: middels vlizotrap toegankelijke ruime zolder. Woning is vv kunststof kozijnen met dubbel glas. Aan de achterzijde vv rolluiken. Bouwjaar: 1961 Perc. Opp: 278 m2. Een ideale woning voor het jonge gezin! Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs 379.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen op een ruime kavel in groene omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2. Inhoud ra. 645 m3. Indeling begane grond; woonka mer met zitkuil, open haard en binnenviiver, slaap- c.q. studeerkamer, ruime keuken en Der- ging c.q. hobbyruimte. Op de 1e verdieping treft u 4 slaapkamers aan waarvan 1 met dak kapel en een bijzondere badkamer. De ruime tuin is gelegen op het noordoosten. Gelegen in een rustige omgeving. PRIMA PRIJS-KWALITEITSVERHOUDING Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 298.000 ,- k.k. Keurige ruime vrijstaande woning gelegen in de kern van Oostrum. Perc. opp. 356 m2. Inhoud 560 m3. Bouwjaar 1997/98. Indeling: souterrain met provisiekelder, ruime hal met toiletruimte en h.h. trap naar ver dieping. Woonkamer met veel lichtinval, eiken parketvloer en schuifdeur naar fraai terras v.v. elektr. zonne scherm, zeer luxe keuken met kookeiland en div. apparaten. Achterportaal met extra toilet. Bijkeuken met voor raadkast. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, hangend closet, ligbad en dou che met wand. 2e verd,: ruime 4e slaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad en tuinhuisje. Woning wordt verwarmd met luchtverwarming waardoor er geen radiatoren zijn geplaatst Well, Sterrenbos 10 Vraagprijs: op aanvraag. Herenhuis met voormalige huisartsenpraktijk met garage geschikt voor 2 auto's. Praktijkruimte gele gen aan de straatzijde. Links en rechts van de gara ge is de bergruimte, de wijnkelder en de stookruim te aanwezig. Via de trappartij bereikt u de voordeur. Ind. woonverdieping: U-vormige woonkamer met zicht over de voor- en achtertuin. Vanuit de hal zijn de keuken en bijkeuken bereikbaar. 1e verd.: vier slaapkamers (MBR met inloopkast), apart toilet en badhmer. Het pand is goeddeels voorzien van kunststof kozijnen (1996) en dubbele beglazing. De twee combiketels zijn in 2000 vervangen. Bouwjaar 1962, inhoud ca. 995 m3, perc. opp.:1.490 m2. Castenray, Castelostraat 6 Vraagprijs: 188.500,- k.k. Keurig halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande garage gelegen op een kavel van 270 m'. Bouwjaar 1976. Inhoud 375 m3. Indeling: L- vormige woonkamer, zeer ruim van opzet en open keuken met toegang naar terras. Op de Ie verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en de badkamer. 2e verdieping via vaste trap met een 4e slaapkamer v.v. dakraam en aparte berg ruimte. In de achter tuin, gelegen op het noord westen staat nog een tuinhuisje. DEZE WONING IS ZEER RUIM VAN OPZET. Venray en Horst liggen op korte afstand. Venray, Wilhelminastraat 35 Vraagprijs: op aanvraag. Karakteristiek woonhuis in Oranjebuurt van Venray. Woonkamer, keuken, bijkeuken, achter- bouw (evt. te gebruiken als garage). Op de 1 verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping is middels een vaste trap toegankelijk. Achtertuin op het noorden. Vrije achterom. Dit karakteristiek woonhuis op loopafstand van het centrum van Venray is gelegen in een keuri ge straat. Broekhuizen, Sef van Megenlaan 4 Vraagprijs: 197.500,- k.k. Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Begane grond: Ruime woonkamer (ca. 31 m2) met trapopgang naar verdieping. Woonkeuken (21 m2) met zicht op tuin. Proviandkast met aansluiting w.a.. 1e verd.: 4 slaapkamers en een badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 2e verd.: Middels vlizotrap toegankelijke bergzolder. De woning heeft de beschikking over een langgerekte oprit. Gelegen in kindvriendelijke Duurt. Perc.opp. 245 m2. Inhoud ra. 380 m3. (exd.garage) Venray, Ouverturestraat 7 Vraagprijs: 174.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar ruime woonkamer. De open keuken is functioneel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdie ping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ra. 215 m2. Inhoud ra. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: €259.500,- k.k. Servicekosten 104,- Ruim appartement (ra. 120 m2 met eigen inp. garagebox, lift en ruim balkon gelegen in de luxe residentie in de tuinen van het St. Jozefpark, •dichtbij centrum, ziekenhuis en park van St. Anna. Het appartement ligt op de 2e verdieping en geeft een mooi uitzicht over de Noordsingel. Ind.: badkamer:met ligbad,, separate douchecel. en wastafel, 2 ruime slaapkamers w.v. een met deur naar balkon, grote woonkamer (38 m2) mei toegang naar balkon, half-open keuken met div. inbouwapparaten. Woonoppervlakte ca.110 m2, bouwjaar 1996. Gelegen op een uitstekende locatie en zéér zeker de moeite om te bezichti gen! Venray, Mgr. Nolensstraat 4 Prijs op aanvraag Bijzonder sfeervol karakteristiek herenhuis gele gen op loopafstand van het centrum. Indeling: Souterrain. Statige entree met ruime hal. Woonkamer type "en suite" met tuindeuren naar terras. Ruime woonkeuken met bijkeuken en douche. 1 e verdieping: 3 ruime slaapkamers waarvan 2 met wastafel en muurkast, moderne badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. Zolder via vaste trap met 4 dakkapellen. De mogelijkheid bestaat om hier nog 2 slaapkamers te creëren. Grote achtertuin (diep 22 m) gelegen op het zuidwesten met vrije achterom. Kortom: EEN ZEER BIJZONDER OBJECT. Maashees, Hogeweg IB Koopprijs: 429.000,- v.o.n. Onder architectuur omgetoverde woonboerderij tot ruim statig herenhuis met inpandige garage gelegen in het idyllisch dorpje Maashees en op korte afstand van de Maas. Indeling begane grond: hal met trapopgang naar 1e verdieping, woonkamer, royale keuken, wasruimte, berging en garage. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badka mer en grote hobby- werkruimte. Eindfase: wind en waterdichte bouw (buitenrasco). Veel natuur in de nabijheid w.o. het Maasheggenlandschap. Deze woning geeft voor tijdige beslissers de mogelijkheid om naar eigen inzichten aanpassin gen te laten uitvoeren. Oostrum, Stationsweg 144 Vraagprijs: €254.000,- k.k. Luxe afgewerkte halfvrijstaande woning op ruim përceel. Perc opp. 440 m2. Bouwjaar 1935. indeling: Ruime woonkamer v.v. massieve essen vloer en houtkachel. Keuken ('96) v.v. inbouwap- paratuur. Provisie kelder. Bijkeuken met toegang tot toiletruimte,.badkamer ep. tuin. Badkamer i's' v.v. duo whirlpool, douche, wastafel en vloerver- warming. Verdieping:..2 ..ruime slaapkamers, beide v.v. dakkapel en electr.' rolluiken en toilet ruimte. Middels vlizotrap is de 2e verdieping te bereiken. Woning is tussen 94-99 goeddeels gerenoveerd. Tuin op het zuidwesten is ruim van opzet en keurig aangelegd. Tuin biedt veel priva cy! Venray, Isabellahof 50 Vraagprijs: €298.000,00 Fraai halfvrijstaand landhuis met inpandige gara ge. Ruime woonkamer (ra. 32 m2) v.v. leistenen vloer. Aparte speel-/studeerhoek. Uitbouw (erker) aan de achterzijde (1996) met ruime leefkeuken v.v. afzuigkap, gaskomfoor, hoge koelkast, vaat wasser en combi-oven. Ruim werkblad met zicht op de tuin. 1e verdieping: 3 slaapkamers en bad kamer met ligbad, douche en wastafel. 2e ver dieping; ruime zolder-/bergruimte. Royale tuin gelegen op het zuiden met vrije achterom. Gelegen in kindvriendelijke wijk Veltum 2. Spoorstraat 35 Tienray Vraagprijs: €395.000,- k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met vrijstaan de loods. Gelegen op een ruim perceel van 1.503 m2 Deze woning is zeer ruim van opzet. Ouderslaapkamer. Ruime woonkamer, leefkeuken (in 2004 vernieuwd), staatse hal, tussenportaal met badkamer en toilet. Separaat toegankelijke praktijkruimte. Ie verd.: 4 slaapkamers (authen tieke deuren), ruime overloop, apart toilet. 5 slaapkamers is mogelijk 2e verd.: bergzolder. Overdekt buitenterras. Tuin (Zuid-Oosten) met authentieke schuilkelder. Combineren van werk en wonen behoort tot de mogelijkheden Well, Sterrenbos 18 Vraagprijs: €239.500,- k.k. Zeer sfeervol halfvrijstaand woonhuis met bijzon dere uitstraling gelegen te Well. Ruime woonka mer met houten vloer. Hoogwaardig afgewerkte vernieuwde keuken. De authentieke stijl is bewaard gebleven. Aparte lees-/tuinkamer met aansluiting op terras. De tuin met niveauverschil is gelegen op het noord-westen. Aparte praktijk ruimte recentelijk verbouwd. Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en eep ruime overloop. De badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet ziet er verzorgd uit. Perceeloppervlakte 336 m2 U zult verrast zijn van de ruimte! Melderslo, Rector Muldersstraat 7 Vraagprijs: 289.000,- k.k. siekelder. Ruime hal, doorzonkamer (ca. 35 m2) met tuindeuren die direct toegang verschaffen naar de tuin, woonkeuken (1999) v.v. afzuigkap, inductie kookplaat, koelkast en combi magnetron, douche ruimte met douche en wastafel, slaapkamer, bijkeu ken. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers, 2e badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: bergzol der via vlizotrap. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag In een rustige omgeving gelegen luxe afgewerkt landhuis met ondergrondse autogarage en aan gebouwde garage met carport voor camper. Perc, opp. 1125 m2. Inhoud ca. 1300 m3. Ind.: stati ge hal, woonkamer met marmeren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken met toegang naar tuin en v.v. div. apparaten, 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouder slaapkamer. Voorts is er een enorme kelderruim te, evt. te gebruiken als voorraad- c.q. hobbykel der. Door de unieke indeling straalt deze woning een bijzondere sfeer uit. Venray, Jerusalem 125 Huurprijs op aanvraag Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het gezellige Maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand landhuis op royale kavel. Ind.: L-vormi- ge woonkamer; dubbele tuindeuren en moderne keuken v.v. apparatuur. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast (voorheen slaapkamer) aanwezig. De badkamer is ruim van opzet en is voorzien van een ligbad, douche, toilet, bidet en dubbele wastafel. De ruime bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid oosten. Zeker de moeite waard om te bekijken!! Meerlo, Bernhardstraat 21 Vraagprijs: €242.500,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel van 390 m2 gelegen in de dorps kern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keuken, woonkamer v.v. parket, bijkeu ken, badkamer, toilet en ruime berging v.v. ver warming. Ie verdieping: 4 slaapkamers waarvan een aantal v.v. muurkast. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit VR Economy combi-ketel geplaatst in 2001. Een handige klusser kan zich hier prima uitleven! Broekhuizen, Sef van Megenlaan 12 Vraagprijs: op aanvraag Zeer ruime sfeervolle hoekwoning met aanbouw (1997). Woonkamer (ra. 32 m')Boogdoorgang naar de bijzondere woonkeuken (ca. 20 m') voor zien van inpandige berging met zicht op keurig ingerichte tuin. De keuken werd compleet ver nieuwd. Doorgang via 2e berging naar inpandi ge garage. 1e verd.: 3 slaapkamers, studeerka mer, luxe badkamer en separaat toilet. 2e verd.: middels vlizotrap toegankelijke ruime zolder. Achtertuin ligt op het Noord-Westen waar men in het vroege voorjaar kan genieten van de zon.Vrije achterom aanwezig. Deze woning is instapklaar. Inhoud ra. 500 m3. Bestaande bouw Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties WIJ WENSEN IEDEREEN GEZELLIGE FEESTDAGEN EN ALLE GOEDS VOOR 20061! Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen in fraaie omgeving tegenover het kerkplein. Perceeloppervlakte 501 m2. Bouwjaar 1978. Inhoud ca. 520 m3. Indeling: souterrain met provi- Prachtig appartement op loopafstand van het cen trum van Venray. Ruime woonkamer met loggia. Nette open keuken v.v. gasfornuis, afzuigkap, keu ken en combi-magnetron. Moderne badkamer met douche en wastafel. 2 ruime slaapkamers (opp. ca. 13 m2 en ca. 14 m2). Aparte toiletruimte en berg- kast met CV-ketel. Gelegen op 4e verdieping. Oppervlakte ca. 100 m2. Gestoffeerd. Uitzicht op Grote kerk en het gemeentehuis. Eigen inpandige parkeerplaats en berging. Per direct beschikbaar. Taxaties Woningmakelaar Bedrijfsmakehiar ™M Lifrfburg.nl REGISTER-TAXATEUR WIJ ZIJN OOK OP ZATERDAG TELEFONISCH BEREIKBAAR VAN 10.00 TOT 13.00 UUR. poststraat 9 5801 bc venray t 0478-63 69 22 - t 077-398 12 60 - f 0478-63 69 14 www.careifijen.nl Fier B.V. zoekt voor haar kantoren' in Swolgen en Broekhuizenvorst: ooo Een secretaresse/office manager (m/v) FIER is met een team van 7 personen internationaal werk zaam voor bedrijven en overheden in onder andere de automobiel industrie, op het gebied van ondermeer management consultancy, business development en subsidie- management. De taken bestaan uit bureau werkzaamheden in de breedste zin, zoals - Het inrichten van projectadministratie; - Projectondersteuning en administratie; - Mailings en telefonische opvolging; - Secretariële werkzaamheden; - Coördineren van de werkzaamheden van de medewerkers (die vaak voor klanten onderweg zijn); - Het onderhouden en verbeteren van het unieke portal: www.automotive-industry.nl. Eigen initiatief, flexibiliteit, het nemen van verantwoordelijkheid en ervaring zijn vereist. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is noodzakelijk. Bij voorkeur ook beheersing van de Duitse taal en eventueel Frans. De werkzaamheden beslaan 20 uur per week, met desgewenst uitbreidingsmogelijk heden. Voor meer informatie: harmweken@fier.net, +31.77.4633533 www.fier.net PRAKTIJK VOOR NATUURLIJKE GEZONDHEID PEDICURE HUID VERZORGEN G Mistralle viert a.s. zondag 18 december haar 20-jaar bestaan van 13.00 uur tot 16.00 uur U bent van harte welkom om op deze dag eens binnen te wandelen en kennis te maken met mij en mijn manier van werken. Iedere bezoeker ontvangt een kleine attentie. ^mdstraat 16 - 5801 CR Venray - 0478-586632 GEGARANDEERD GOED VERA VENRAY Industrieterrein De Hulst HORST, ruim vry staand herenhuis aan rustig pleintje. Ca. 770 m3 i garage. Prachtige keuken, HORST, vrijstaand herenhuis, jaren Compleet gerenoveerd met 1 details uit bouwjaar. Kleine tuin. Centrum. MEERLO, zeer fraai gelegen rietgec huis op ruim 2,2 ha op prachtige 1 natuur. Zeer luxueus ingericht. wende huizenzoekers I Kyk op: www.kortenbos ml I m3, op ca. 50(3 naar eigen licht huis! VENRAY-Merselo, vrijstaand ze< landhuis 7 minuten fietsen van kavel die alle privaqy biedt. Kijk op: www.beekweg.nl VENRAY, nabij ziekenhuis, op 1.20' zeer strak en modem landhuis uit e. mime, zonnige vertrekken. K^jk op: www.merselosewegl4 VENRAY, Land.weert, half vrijstaan dagL kapper met garage, drie slaapkamer t 20 prachtige diepe tuin op het ZW, voor i erej( scotl VENRAY, nabij 't Centrum ,er 1 staand geschakeld w^<(OCP" rectf n oj slaapkamers g ^rglpJf^uiidige garaj enitl keuken en badkuer. jk ht dag t VENRAY, Landweert een zéér 1 woonhuis, m.n. door de indeling en Jv ting. Laat u door de buitenkant niet n Vrijstaand op rustige locatie. ^"ne WANSSUM,Kapelstraat, ed i den ruime hoekwoni^^Q00-f--ndjÉ n en ca. 250 m2 siaapkamt>n te eetkeuken. disc haa dat zou k 'anr WANSSUM, Houskuilstraat, een pri voor starters, m.n. door de vrf^J^ Inpandige garage aparte eetkeuken, kamers. Tuin op het Westen. :eg- :oek( WELL, super-de-luxe landhuis op rui u op m2, v.v. alle comfort en een bijzondi ^ter afwerking. Wonen en slapen op deL grond, drie badkamers, kantoor in soi£( dubbele garage. Kijk op: www.zandsehof.nl WELL, Wezerweg, hl het buitenge vrijstaand pand op 6.150 m2 grond, voor het hobby-matig houden van pa ander kleinvee. IN VOORBEREIDING: WANSSUM, geschikt voor starters, staand met garage in kindvriendelijk VENRAY, Landweert, zeer modem ven huis met garage. Perfect onderin Meer informatie of kleurenfoto KUK OP: www.groenwonen. ranD 'Die wij Tussenwoning met vrije achter om gelegen in woonwijk op goede stand en nabij het cen trum van Horst. Bouwjaar 1989, in de loop der jaren is de badka mer vernieuwd en een houten serre aangebouwd. Pand is voorzien van hardhouten kozij nen en beneden dubbel glas. Tuin met tuinhuis en gazon. 3 Slaapkamers. Badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel en 2e toilet. Vaste trap naar zol der c.q. 4e slaapkamer. Perc.gr.: 136 m2. Vraagprijs: 189.500,-- k.k. Zeer mooie en ruime, goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage, gelegen in rustige straat nabij centrum. Bouwjaar 1975. In 1993 zijn de kozijnen vernieuwd en in 1995 is platdak op garage vernieuwd. In de keuken ligt vloerverwarming. Het pand is v.v. dubbel glas, nagenoeg overal kunststof kozij nen en op de 1e verdieping ingebouwde rolluiken. Tuin is v.v. een terras. 4 Slaapkamers. Vlizotrap naar zolder. Perc.gr.: 240 m2. Vraagprijs: 239.000,-- k.k. Zeer goed onderhouden perfect afgewerkte vrijstaande woning met carport, gel. aan doorgaan de weg in het centrum van Meerlo op goede stand. Bouwjaar 2002. Het pand is v.v. geheel dubbel glas in hardh. koz. en centrale stofzuiginstallatie. De tuin is gel. op het oosten en is v.v. een terras. Geen directe ach terburen. 1e verd.: 4 slaapkmrs, badkmr en apart tollet. 2e verd.; nog 2 slaapkamers en zolder ruimte. Perc.gr.: 320 m2. Vraagprijs: 339.000,- k.k. Goed onderhouden tussenwo ning met tuinhuis gel. nabij cen trum in jonge rustige woonwijk (Landweert) op loopafstand van scholen. Bouwjaar 1983. Het pand is v.v. mechanische ventila tie, hardhouten kozijnen en beneden dubbel glas. De tuin is gel. op het zuidwesten, is ca. 11m diep en prachtig aangelegd. Er is een achterom via erfdienst- baarpad. 1e verd.: 3 slaapkmrs. Vaste trap naar 2e verd. waar 4e slaapkmr is. Perc.gr.: 128 m2. Koopprijs: 335.000,- v.o.n. Vraagprijs: 182.500,- k.k. Te koop nieuw gebouwde ruime vrijstaande woning met carport. Begane grond 1 slaapkamer en 1 badkamer. 1e verdieping: 3 slaapkamers en 2e badkamer. Inhoud woning ca. 550 m3 (exclusief carport). Tuin ca. 35m diep. Perceelgrootte: ca. 835 m2. Op de hoek van de straat gele gen goed onderhouden halfvrij staande woning met garage. Het pand is gebouwd in 1991 en v.v. beneden dubbel glas en op de 1e verd. rolluiken, ind. Hal, woon kamer, open keuken. 1e verd. Badkamer met ligbad en 3 slaapkamers. Garage met aan sluitingen voor wasmachine en droger. Ca. 5m diepe tuin gele gen op het oosten. Perc.gr.: 138 m2 met mogelijkheid tot het bij- huren van ca. 35m2 van de gemeente. Kiest u vooi v, professioi :rzc verkoop, t voor e gratC WAARDEBElfplc en VERKOOPGE nv 077-398!™

Peel en Maas | 2005 | | pagina 8