mister KOOL's LAAT DE AANKOOP VAN EEN NIEUWE KEUKEN EEN FEEST VOOR U ZIJN Harold B LENSSEN PEELRAND MAKELAARDIJ: EEN WEKELIJKS WISSELEND AANBOD Betaalbare exclusieve keukens Venray, Anna Blamanstraat 6 leven als ratten op straat Peelrand Advocaat nodig? Frits Schrijen DIAMONDE Te koop gevraagd Rio dse Janen Wij werken uitsluitend op afspraak, ook 's avonds. VENRAY, ST. ANTONIUSSTRAAT 3 VENRAY, ZILVERSCHOON 7 VENRAY, PAVANESTRAAT 54 VENRAY, MAZURKASTRAAT 3 OOSTRUM, RANDENRADE 73 VENRAY, LOOK 4 VRIJSTAAND VRIJSTAAND VRDSTAAND HALFVRIJSTAAND RECREATIE HALFVRIJSTAAND APPARTEMENT MONUMENTAAL VRIJSTAAND GESCHAKELD GESCHAKELD WOONHUIS VERKOCHT ONDER VOORBEü MET SUCCES VERKOCHl Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.peelrand.com www.funda.nl RECHTS HULP PEEL EN MAAS Donderdag 15 december 2005 - Pat - - ■•••■«Sen oi Deze halfvrijstaande woning is gelt e real op een zeer diepe, royale kavel, aan rustig woonhofje in de wijk Lantfot Indeling: begane grond: hal, kruipruii )ury meterkast, toilet, L-vormige woonki ;zaan met tuindeuren, open keuken voo: yt ui van een inbouwkeuken (2003) met yprV( apparatuur, bijkeuken, werkkamer L vliering (voormalige garage). j Cle le verdieping: overloop met trapkas slaapkamers, badkamer ingericht met ligbad, douche, wastafel en toilet ■rilp tweede verdieping is bereikbaar doorr del van een vaste trap en is in gebruil 4e slaapkamer. De tuin, met vrije ad i om, is mooi aangelegd met o.a. eer I dekt terras en is verder voorzien van I lichting en elektra. B.jr.: 1987, perc.opp.: 279 m', inh.: ca. 430 m'. Deze, aan een doodlopende straat in het centrum van Venray gelegen stadswoning is perfect onderhouden en biedt alle luxe en comfort voor de verwende woningzoeker. Dit pand is een bezichtiging dan ook meer dan waard. Indeling: Begane grond: hal, meterkast, roy ale woonkamer met veel lichtinval, portaal, toilet. Keuken met inbouwkeuken (2000) voorzien van een 4-pits gaskookplaat, Itho afzuigkap, combimagnetron, koelkast, diep vries en een vaatwasser, le verdieping: 3 slaapkamers, moderne badkamer ingericht met een wastafel, toilet en een doucheruim te met stortdouche. De tuin met vrije ach terom beschikt over een overdekt terras, waterpartij, buitenverlichting, elektra, een kraan en een berging. De woning is verder voorzien van rolluiken aan de voorzijde en sun-screens aan de achterzijde. B.jr.: ca. 2000, perc.opp.: 111 m*, inh.: ca. 300 m'. Vraagprijs: 212.000,- k.k. Aan de rand van de woonwijk Landweert staat tegenover een groenvoorziening deze keurig onderhouden halfvrijstaande woning met garage. Indeling: begane grond: haC meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met dubbele tuindeuren en voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, open keu ken voorzien van een inbouwkeuken met apparatuur, le verdieping: Overloop met muurkast, 3 slaapkamers en een badkamer ingericht met een ligbad, douche, wastafel, vrijhangënd toilet en een designradiator. De tweede verdieping is bereikbaar door middel van een vaste trap en is in gebruik als ber ging. Het is hier neel goed mogelijk om een 4e slaapkamer te realiseren. De aangebouw de garage is voorzien van een elektrische kantelpoort met loopdeur. De achtertuin is mooi aangelegd met een gazon, diverse plantenborders en een terras. De tuin biedt voldoende privacy en is voorzien van een tuinhuisje en-een grondwaterput. B.jr.: ca. 1995, perc.opp.: 224 m', inh.: ca. 440 m1. De mogelijkheid om betaalbaar een leuke tussenwoning met vrijstaande garage te kopen aan de rand van de woonwijk "Brukse". Indeling: Begane grond: hal, meterkast, toilet, rechte woonkamer met eiken parketvloer en Oudhollands pla fond, halfopen keuken met trapkast en tuindeur. Ie verdieping: overloop, 3 ruime slaapkamers, waarvan 1 voorzien van een aansluiting voor de wasmachine en 1 van een telefoonaansluiting, badka mer met dakraam en ingericht met een ligbad, wastafel en toilet. De 2e verdie ping is bereikbaar middels een vlizotrap en is in gebruik als berging. Hier is de CV- ketel, boiler en unit voor de mechanische ventilatie geplaatst. De vrijstaande gara ge beschikt over diverse kasten, schap pen en een kantelpoort De op het westen gelegen tuin is aangelegd met een terras, gazon en verlichting. B.jr.: ca. 1975, opp.: 230 m?, inh.: ca. 390 m3. Vraagprijs: 171.500,- k.k. Aan de rand van woonwijk het Brukske ligt aan een rustig hofje deze luxe halfvrijstaande woning met inpandig bereikbare garage. Vele belangrijke zaken zoals kozijnen, rolluiken, keu ken en badkamer zijn recentelijk vervangen. Indeling: Begane grond: nagenoeg geheel voor zien een leisteen tegelvloer met vloerverwar ming. Hal, meterkast, toilet, L-vormige woon kamer met royale schuifpui aan de tuinzijde. Keuken met inbouwkeuken voorzien van een 4- pits keramische kookplaat, een afzuigkap, een oven en magnetron, een koelkast en een vaat wasser. le verdieping: Overloop, 3 slaapkamer s waarvan 1 met wastafel. Badkamer met elektri sche vloerverwarming ingericht met een ligbad, een doucheruimte, een wastafel en een closet. 2e verdieping: ruime overloop met bergruimte, 4e slaapkamer. De inpandig bereikbare garage beschikt over verwarming en een elektrische roldeur. De op het zuidwesten gelegen tuin met tuinhuisje is aangelegd met een gazon, plantenborders en 2 terrassen. B.jr.: ca. 1974, perc.opp.: 270 m', inh.: ca. 410 m'. Vraagprijs: 215.000,- k.k. Kwaliteit, hoogwaardige afwerking en functionele indeling zijn de drie kernwoorden voor deze woning. Deze unieke halfvrijstaande woning met hobby-/ kantoor-/ praktijkruimte (voormalig gara ge) en carport ligt aan een rustige woonstraat in net dorp Oostrum. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet. Royale, L-vormige woonkamer met eikenhouten vloeren middels toog toegang tot de keuken. Deze woonkeuken met inbouwkeuken (Miele) is voorzien van vloerverwarming, een 4-pits keramische kook plaat, afzuigkap, koelkast, combimagnetron, close-in-boiler, vaatwasser en anderhalve spoelu- nit met zeepdispenser. Oe bijkeuken heeft een aansluiting voor de wasmachine en droger, uit stortgootsteen en een tuindeur. Ruime geïsoleerde berging/hobbyruimte met verwarming en kasten- wanden. le verdieping: 3 slaapkamers, badkamer ingericht met een ligbad, een doucheruimte, een wastafel, een toilet, een bidet en een meubel met diverse kasten. 2e verdieping: 2 kamers, op deze geïso leerde verdieping bevindt zich tevens de CV-ketel Combi Remeha (2000). De op het zuidwesten gele gen tuin is moor aangelegd met een gazon, plan tenborders en 2 terrassen. B.jr.: ca. 1992, perc.opp.: 236 m', inh.: ca. 440 m'. Vraagprijs: 247.500,- k.k. Op een schitterende, aan de achterkant volledig vrije locatie, aan een doodlopende weg in de wijk St. Antoniusveld gelegen modem, royaal vrijstaand woonhuis met een gigantische gebouwde woon kamer en aangrenzende moderne open keuken. Oe woonkamer is licht en op de achtertuin gebouwd. Op de le verdieping zijn 4 slaapkamers gerealiseerd, waarvan 3 met dakterras. Het pand is perfect onderhouden en een bezichtiging meer dan waard! Indeling: Begane grond: nagenoeg geheel voor zien van een eikenhouten vloer. Hal, meterkast, toilet, riante woonkamer met dubbele tuindeur en schuifpui. Open keuken met design keukenunit voorzien van een 5-pits gaskookplaat, een schouw- model Gutmann afzuigkap, een heteluchtoven, een 3-delige spoelunit, een Verrijdbaar werkblad en een muurkast. De bijkeuken met aansluiting voor wasmachine en droger biedt toegang tot de gara ge. le verdieping: overloop, 4 slaapkamers (waarvan 2 met TV- en telefoonaansluiting), 2 dakterras sen, separaat toilet, moderne badkamer ingericht met 2 wastafels, hoekligbad en een doucheruimte met stortdouche. Oe riante garage is inpandig bereikbaar en beschikt over een elektrisch bedienbare, sectionele rol- .poort met afstandsbediening. In deze volledig geïsoleerde ruimte bevindt zich de HR CV-ketel Combi Nefit Excellent (2000). Oe op het zuidwesten gelegen tuin met vnje achterom, waterput, houten ter ras en gazon fedtgrojRak privacy. B.jr.: ca. 2000, opp.: 465 m', inh.: ca. 570 m'. Vraagprijs: 379.000,- k.k. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Vraagprijs: 215.000,- k.k. 1 Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrijstaand woonhuis (ca. 730 m') met inpandig bereikbare garage en carport, is gelegen op een royale kavel van 453 m; in de woonwijk De Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. 1 Venray, Merseloseweg 157 Aan de rand van Venray op een kavel van 735 nv staat dit in 1996 royaal uitgebouwd vrij staande woonhuis met vrijstaande garage. Vraagprijs: 395.000,- k.k. 1 Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte binnen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te Vraagprijs 185.000,- k.k. Venray, Stationsweg 139a Op een schitterende kavel (1.165 m') gelegen, degelijk en met gebruikmaking van perfecte materialen gebouwd, zeer royaal en karakteris tiek, vrijstaand woonhuis met inpandig bereik bare garage. Vraagprijs: 519.000,- k.k. 1 Venray, Strubenlaan 4 In de villawijk "Vlakwater" staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare gara ge, met marnier vloer met vloerverwarming op de begane grond. Vraagprijs: 589.000,- k.k. 1 Venray, Truus Schroderstraat 5 Dit zeer royale, perfect onderhouden, vrijstaand woonhuis met berging en leuk aangelegde tuin is gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonstraat. Vraagprijs: 383.000,- k.k. Horst, Venrayseweg 32 Zoekt u een zeer ruime woning nabij het cen trum van Horst met mogelijkheden voor kan toor/praktijkruimte aan huis, is dit pand een bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs: 298.000,- k.k. Venray, Wilhelmina Sangersstraat 10 Aan de rand van de woonwijk St. Antoniusveld staat deze royale vrijstaande woning met inpandig bereikbare garage en leuke, eigentijd se elementen. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Venray, Zilverschoon 8 Gelegen aan de rand van de woonwijk Landweert IE, staat dit vrijgelegen, royale woonhuis met garage (Finse houtbouw) op een ruime kavel van 506 m:- Vraagprijs: op aanvraag Wellerlooi, Catharinastraat 25 Vrijstaand woonhuis met inpandige prak tijk/kantoorruimte, vrijstaande schuur met 2 paardenboxen, rijbak en weiland op een kavel van ca. 3350 m!. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Venray, Nieuweind 26 Op een perfecte vrije hoeklocatie nabij het centrum van Venray gelegen, diverse malen uitgebouwd en goed onderhouden vrijstaand woonhuis. Vraagprijs: 385.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Zeer modern gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseerbaar/bespreekbaar Vraagprijs: 385.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 In het centrum van Broekhuizenvorst, gele gen op een royale kavel (675 m') staat deze vrijstaande woning met aanbouw en ver nieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 299.000,- k.k. Venray, Stationsweg 25 Zoekt u een karakteristiek woonhuis in har tje Venray, dat volledig aangepast is aan de normen en eisen van deze tijd, dan is dit pand zeker de moeite waard om te gaan zien!! Vraagprijs: 449.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m'), met vrij uitzicht over de landerijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 16-a Wonen op 1 niveau (ca 750 m' woonruimte) op een kavel van ca. 3.250 m' in de kern, met een blijvend vrij uitzicht en mogelijk heden voor dieren aan huis. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Venray, Landweertweg 18 Deze vrijstaande woning met carport en ruime aangebouwde berging is gelegen in het centrum van Venray op een prachtig perceel van 577 mv Vraagprijs: 298.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Halfvnjstaand woonhuis met serre er ge in gebruik als kantoor/praktijk ruit Het pand is in prima staat van onded recentelijk is de keuken geheel vernis Vraagprijs 265.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met sern slaapkamers, garage en vrije achteroi gelegen op een ruime kavel van 550j loopafstand van het centrum van Ven Vraagprijs 249.000,- k.k. Venray, Wederik 19 Deze ruim uitgebouwde halfvrijstaana woning met garage en carport is gelet op een royale kavel aan een hofje in wijk Landweert. Vraagprijs: 232.000,- k.k. Venray, Vingerhoedskruid 25 Aan een leuke, kindvriendelijke woonj in de wijk Landweert, gelegen halfwi staande woning met garage. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Zwanebloem 26 Deze perfect onderhouden, sfeervol! richte halfvrijstaande woning met veq de garage en 4 slaapkamers is gelegd een royale kavel. Vraagprijs: 222.500,- k.k. Overloon, Helderse Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrijstaan de recreatiewoning met tuinberging, is gelegen in het bungalowpark De Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m'. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Overloon, de Vers 225 Deze recreatiewoning is in 1997 gebouwd en is gelegen op een royale kavel van ca. 500 m? op het vakantiepark "de Vers" in de bosrijke omgeving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/7 Deze jonge, vrijstaande recreatiewoning is gelegen op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrijstaan de waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat op het vakantiepark de Witte Vennen. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/17 Deze exclusieve vrijstaande waterwoning, ligt op één van de mooiste punten, waar een combinatie te vinden is van rust, ruim te en een prachtige omgeving. Vraagprijs: 245.000,- k.k. Lottum, de Lom de Berghlaan 47 In het dorp Lottum ligt op een kind vriendelijke locatie dit royaal, uitge bouwd halfvrijstaand woonhuis met maar liefst 7 slaapkamers. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Wanssum, Kapelstraat 31 Deze goed onderhouden halfvrijstaan de woning met 4 slaapkamers en gara ge, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een woonwijk van Wanssum. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m') met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs 219.000,- k.k. Venray, Koningskaars 1 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage en carport, is gele gen in Landweert. In 2002 is de keu ken vernieuwd en in 2003 de badkamer en toilet. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Wanssum, Meerlosebaan 8 Deze halfvrijstaande, uitgebreide woning met vrijstaande berging en overdekte vrije achterom ligt in een rustige woonstraat in het dorpje Wanssum, dicht bij de golfbaan van Geijsteren. Vraagprijs 249.500,- k.k. Venray, Paterslaan 3a Deze royale, halfvrijstaande, jonge woning met vrijstaande garage en ruime, zonnige tuin op het zuiden met vrije achterom, is gelegen in het cen trum van Venray. Vraagprijs 269.000,- k.k. Venray, Kiosk 66 De unieke kans voor een starter!! Dit per fect onderhouden, in 2001 geheel gereno veerd appartement op de 3e verdieping met grote berging op de begane grond. Vraagprijs: 137.000,- k.k. Venray, Grotestraat 12 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs: 250.000,- k.k. Venray, Henscheniushof "Henscheniushof" in hartje Venray wordt gerealiseerd! Er worden maisonnettes/ap- partementen op de le en 2e verdieping te koop aangeboden. Prijzen vanaf: 250.000,- v.o.n. Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de begane grond, met inpandige parkeerplaats en ber ging in het souterrain, schitterend gelegen aan de westzijde van het complex. Vraagprijs: 243.500,- k.k. Venray, Patersstraat 30 Appartement op de begane grond met ber ging en parkeerplaats in het souterrain. In het appartement is in 2002 een nieuwe luxe inbouwkeuken geplaatst. Vraagprijs: 169.000,- k.k. n, staat deze royale rom en o.a een ruiir n en 4 slaapkamers. verlengde garage, gete- ïn de directe nabijheid van het centrum van Venray. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Venray, Patersstraat 14 Zoekt u achter een schitterende volledig gerenoveerde in het centrum gelegen monu mentale gevel een mogelijkheid tot riant wonen of om een winkel/kantoor aan huis uit te oefenen, dan is dit pand een bezich tiging meer dan waard! Vraagprijs: 429.000,- k.k. Arcen, Maasstraat 60 In de kern van het maasdorp Arcen, staat deze goed onderhouden vrijstaande bunga low met inpandige garage, op een vrijgele gen kavel (379 m;). Vraagprijs: 249.000,- k.k. Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met onder gelegen inpandige garage. Vraagprijs: 384.000,- k.k. Venray, Lenteklokje 2 Vrijstaand geschakeld woonhuis met fors leef- oppervlak op de begane grond met mogelijk heid voor praktijk aan huis en veel ruimte op de le en 2e verdieping. Vraagprijs: 309.000,- k.k. Venray, Marjolein 20 Aan de rand van Landweert staat dit vrijstaand geschakeld woonhuis met garage. Maximale privacy is verzekerd door de grenzing aan het "groen". Vraagprijs: 239.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in Oostrum, staat dit zeer ruime, vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en tuin op het Vraagprijs: 274.000,- k.k. Ysselsteyn, Dopheide 27 Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande berging. Een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Venray, Langstraat 41 Dit pand moet u van binnen gezien hebben. Zeer royale karakteristieke woning (ca. 875 m') met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis. Vraagprijs: 475.000,- k.k. Venray, Adelbertweg 38 Deze geschakelde woning met extra slaapka mer op de beg.gr. en een vaste trap naar de 2e verd. heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin en een vrijstaande garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Kolkweg 4 te Venray Haalakker 30 te Oirlo Walstra 9 te Venray Truus Schroderstraat 3 te Venray Daniëlweg 47 te Melderslo Nieuwlandstraat 3 te Venray Vingerhoedskruid 50 te Venray Venray, St. Servatiusweg 30 Een ruime, uitgebouwde, jonge (1997) tus senwoning met vaste trap naar 2de verdie ping, garage en tuin met vrije achterom in prima staat van onderhoud. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Venray, Pavanestraat 124 Aan de buitenring van de woonwijk het "Brukske" ligt deze leuke tussenwoning met berging en aan de achterzijde grenzend aan een groensingel. In het pand is de keuken gerestyled en de badkamer geheel ver nieuwd (2002). Vraagprijs: 172.500,- k.k. B3 Makelaardij REGISTER MAKELAAR TAXATEUR Sambastraat 26 te Venray De Gouden Leeuw 174 te Venray Meerlosebaan 24 te Wanssum Langstraat 30 te Venray Langstraat 72 te Venray SL Antoniusveldweg 34 te Venray Silene 8 te Venray EUenberg 25 te Broekhuizen Woonplein Peelrand .reet WIJ REINIGEN: Tapijt Meubelen Oosterse tapijten Berbers Nepal kleden WIJ ONDERHOUDEN Siergrindvloeren Linoleumvloeren Natuursteenvloeren Houten vloeren Onderstreepje schoonheid met Diamonde juwelen. Betoverend ontwerp van ring, uitbreidbaar naar armband, oorsieraden en collier. Je eigen stijl, je eigen keus, je eigen Diamonde. voor Venlo-Venray en omstreken Deken van Oppensingel 13, Venlo 077-3209191 Openingstijden: iedere werkdag van 9.00-17.00 uur gratis binnenloopspreekuur: dagelijks van 16.00-17.00 uur arbeidsrecht - uitkeringen - huur - koop/verkoop - echtscheiding en meer f' Stichting Waarborg tapijt meubelreiniging juwelier Kerkstraat 26 Horst Tel. (077) 354 10 86 IN ALLE PRIJSKLASSEN. Si Er Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. groer Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. luitk dat de Bel vrijblijvend 077 - 4663639 nmakl De Limburgse Vastgoed Maatschap; S Uw keuken wordt door onze eigen vakmensen speciaal voor u op maat gemaakt in onze werkplaats. Deze mensen komen de keuken ook bij u plaatsen. Deze unieke werkwijze wordt door onze klanten als zeer prettig ervaren. Maak vrijblijvend een afspraak en laat u overtuigen van de mogelijkheden. dezen r. Per STICHT» me STNT *n MARTINI teï Ivoor voor hulp aan mal Straatkinds Ini( One centra en a van p wij helpen hen al tienj aan onderdak, medlï t zinn verzorging, onderwijs, en ontspanningen begeleiden hen naar# ,J\J) KEUKENINRICHTING (0478) 539020 Stayerhofweg 2b Wanssum I U kunt meehelpen door! j over te maken voor: Bankrek: Stg. Sint Martinus Ni* Verin t.b.v. straatkinderee www.sintmartin us. newsman ■coiÜi'..„

Peel en Maas | 2005 | | pagina 6