Yvonne Thielen gooit Oostrum naar zege Drie teams zeker van nacompetitie jeugdbowlster Paula Jansen De Peelkorf afgetroefd Debbie Wismans velt Roka met vijf treffers Linda van Deurzen matchwinner Korfbal PEEL EN MAAS Met nog één wedstrijdronde voor de boeg hebben drie teams zich geplaatst voor de play-off in de hoofd klasse van de bedrijvencompetitie tafeltennis van Red Stars. Voor de vierde%plek heeft Inalfa Roof Systems de beste papieren., want zij krijgen hekkesluiter Huggers Elektronika nog op bezoek, terwijl de concurrenten Geodis Vitesse en TempoTeam het tegen respectievelijk The Headhun ters en TextDepartment moeten opnemen. Op maandag 12 december zal dus blijken welk team als vierde de play-off zal halen. Deze vier teams zullen dus gaan uitmaken vanaf eind januari t/m april 2006 wie de kam pioen in de hoofdklasse wordt. TextDepartment- The Headhunters 6-4 Deze titanenstrijd eindigde in een minieme zege voor de regerend kam pioen TextDepartment. Op papier heeft het team van TextDepartment wat meer stabiliteit in het team dan naaste belager The Headhunters. En dat bleek uiteindelijk te kloppen na afloop van deze toch zeer spannende partij, waar diverse sterke spelers wat deukjes opliepen. Zo verloor de zeer stug spelende Arno Schrivers van The Headhunters van zowel Ying Fu Li en Peter Clijsters. Tegen Ying Fu Li begon Schrivers voortreffelijk en won de eerste game met maar liefst 11-2. Van Li is bekend dat hij een slowstar- ter is en zich daarna herstelt door zelf initiatief te nemen. Ondanks de krap pe gamestanden wist Li toch de vol gende drie games te winnen maar moest wel heel diep gaan om door de uiterst solide verdediging van Schri vers heen te slaan. Ook tegen de onberekenbare en sluwe Peter Bouw- mans moest Ying Fu Li alles uit de kast halen om de partij naar zich toe te trekken. Dat lukte uiteindelijk na vijf enerverende games waarbij Bouwmans zijn gehele trucendoos opentrok, doch het net niet redde. Wel wist Bouwmans verrassend van de oersterke Peter Clijsters te win nen, die pas een verliespartij achter zijn naam had staan in deze competi tie. Clijsters had erg veel last van het onberekenbare spelletje van Bouw mans die met twee overwinningen en winst in het dubbelspel samen met Schrivers een uitstekende prestatie leverde. Dorien v.d. Giessen kon alleen tegen Gorazd Grebenjak enige tegenstand leveren, doch moest ten slotte ook buigen voor deze tegen stander. Grebenjak speelde wel een voortreffelijke wedstrijd tegen Peter Bouwmans, die de volle vijf games nodig had om de fel tegenspartelende Grebenak te verslaan. De Keukenkenners- Geodis Vitesse 7-3 De Keukenkenners hebben tegen Geodis Vitesse de benodigde punten behaald om deel te kunnen nemen aan de play-off. Dat dit gelukt is was te danken aan de uitstekende spelen de Martijn Arts maar aan ook Jeroen Swinkels, die deze avond ook ongesla gen bleef. Tegen Hans van den Bosch, waartegen hij het altijd lastig heeft, wist hij in drie games te winnen. Dat was niet alleen de verdienste van Swinkels, meer onkunde van v.d. Bosch die in de eerste game met 9-3 voorstond en het toch klaarspeelde om met 11-9 te verliezen. Marcel Swaghoven verloor wel zijn partijen, doch met wat meer geluk had hij zeker kunnen winnen van 'tafelten- nisprofessor' Huub Thijssen, die de eerste twee games kansloos verloor van Swaghoven en regelrecht op een nederlaag afstevende. Doordat Thijs sen na een klein tipje van zijn teamge noten wat aanvallender ging spelen, lukte het hem op het nippertje (vijfde game in 13-11) de wedstrijd naar zich toe te trekken. Het dubbelspel Thijs sen v.d. Bosch tegen Arts Swinkels was zeer spannend maar werd wel in het voordeel beslist door het team van de Keukenkenners. Een leuke partij was verder die tussen Swinkels en veteraan Wijkie David. Swinkels had vier net-en randballetjes nodig in de laatste game om van David te win nen, die echter zeer sportief zijn tegenstander feliciteerde na de voor hem zeer ongelukkig verlopen laatste game. Inalfa Roof Systems- Barto's Broodjes 6-4 Door deze overwinning heeft Inalfa een zeer goede uitgangspositie vero verd om als vierde team de play-off te halen. Helaas is kopman Twan van Vegchel wederom uitgeschakeld door een oude vervelende blessure en zal voorlopig geen wedstrijden meer spe len voor Inalfa. Gelukkig heeft hij in Joop Verblakt een uitstekende inval ler en deze generatiegenoot bleef in zijn debuut tegen Barto's ongeslagen. Joop moest natuurlijk wel wennen aan het hoge niveau in de hoofdklasse en was behoorlijk getekend na afloop van deze wedstrijd. Met wat extra trainingen zal Verblakt zeker zijn mannetje nog staan in de play-off. Jos Achten en Jos Koenen wonnen elk van Ernst Brecheisen, die deze avond niet echt kon imponeren, al maakte hij het Joop Verblakt nog enigszins lastig. Leo Manders en en Dudley Moss deden hun plicht en wonnen elk twee partijen. Omdat het dubbel spel heel nipt werd gewonnen door Inalfa, sprokkelden zij zes belangrijke punten bijeen. Barto's Broodjes haken dus definitief af voor de play-off en zullen dus samen met de andere vier teams strijden voor de plekken 5 t/m 9. TempoTeam-Stroeken Electro 7-3 Als John Bonants meedoet in het (Tempo)Team, dan scheelt dat een slok op en borrel. John wist zijn drie partijen vrij simpel te winnen en samen met Angelina Koenen ook het dubbelspel. Karin Bonants wist in een uitstekende partij te winnen van Fons Cuppus. Ton Zieltjens verloor alleen van John Bonants maar won wel na vijf spannende games van Angelina Koenen, die altijd wel moeite heeft met het aparte spelletje van Zieltjens. Wilma Oostrom van Stroeken won van Karin Bonants in een partij met soms hele snelle slagenwisselingen. Beide teams zijn uitgeschakeld voor de play-off en zullen dus ook met de andere vier teams strijden voor de plekken 3 t/m 9. Dit kunnen zeer interessante wedstrijden worden gezien de geringe onderlinge verschil len. De play-off is een pilotproject die na afloop van de competitie zal wor den geevalueerd in samenspraak met de betrokken teams in de hoofdklas se. Half januari 2006 begint de com petitie weer in de hoofdklasse. De definitieve datums en speelschema's zullen zo spoedig mogelijk bekend worden gemaakt. TV Ysselsteyn Kinderen die zin hebben om een keer binnen te tennissen met kinde ren uit andere dorpen kunnen op dinsdag 27 december aan het winter- toernooi in de Schaapskooi in Venray meedoen. Opgeven kan met een vriend of vriendin tot en met 12 december bij Lianne via tel. (0478)541753 of mail naar lianne- ton@home.nl. De KNLTB is op zoek naar bondsgedelegeerden die vanuit de KNLTB hulp bieden bij het organi seren van een toernooi. De goedkeu- rjng van nieuwe toernooien is afhan kelijk van het aanleveren van kandidaat Bondsgedelegeerden. In Noord-Limburg alleen al is behoeft aan vier nieuwe bondsgedelegeerden. Wedstrijdleiders, competitieleiders en oud-spelers zijn hiervoor uitermate geschikt. Leeftijd is niet zo belangrijk, maar jeugd (vanaf 25 jaar) is welkom. De opleiding duurt twee avonden, de kosten zijn voor rekening KNLTB. Tevens krijgen de kandidaten begelei ding in het eerste jaar. Gemiddeld doet iedere kandidaat twee toernooi en per jaar. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Jan Ewals via tel. (0478)541781 of stuur een e-mail naar j.ewals@home.nl. Op vrijdag 9 december is de laatste dart- en rik- avond van dit seizoen. Aanwezig zijn om 19-45 uur, aanvang wedstrijden is om 20.00 uur. Prijsuitreiking en lote rij zijn om ongeveer 23 30 uur. Mudhunters Een grote groep bikers van de Mountainbikevereniging Mudhunters heeft getraind in de omgeving van Venray. Een pad in de houtwal naast een defensie kanaal zorgde voor de nodige moeilijkheid. Iedereen kwam aan zijn trekken. Vooral degenen die een clubgenoot met pech naar huis mochten trekken hebben naar vermo gen kunnen fietsen. Bij de Mudhun ters is iedereen welkom om een keer te fietsen. Het verplicht tot niets. Alles wat er gevraagd wordt is het vermogen om 25 tot 30 km door het bos te kunnen fietsen. Nieuwe leden of mensen die een maand mee willen trainen zijn altijd welkom. Op WWW.mudhunters.nl staan naast de planning ook een aantal wetenswaar digheden van de vereniging. Zondag 11 december vertrek 8.00 uur voor een tocht in Malden van 34 of 42 km. Zondag 18 december Swalmen of Deume Vertrek vanaf de Sprank. Het Alvertje Uitslag van de vierde wedstrijd om de winterkoning: 1Antoon Langen- kamp, 2. René Wijnhoven, 3- Antoon Sanders, 4. Henk Hendriks, 5. Peter Beelen. Komende zondag is de vijfde en laatste wedstrijd uit deze serie. Het gaat er dan om spannen wie zich win terkoning 2005 mag noemen. René Wijnhoven gaat aan de leiding, op de voet gevolgd door Antoon Sanders. Het gat naar nummer drie, Toon Lan- genkamp is al behoorlijk groot. Op woensdag 28 december wil de wedstrijdcommissie een koppelwed strijd houden in de jachthaven in Wanssum. De wedstrijd wordt gesplitst in twee delen. De loting is vanaf 8.45 uur in café Piet aan de jachthaven. Daarna wordt er gevist van 10.00 tot 12.15 uur en van 13-00 tot 15.15 uur. Aansluitend de prijsuit reiking. Leden van het Alvertje kun nen zich tot en met donderdag 15 december aanmelden bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Er kun nen maximaal achttien koppels deel nemen. Mochten er na 15 december nog plaatsen over zijn dan kunnen vissers van zusterverenigingen mee doen. Als de haven tegen die tijd niet bevisbaar is door ijs of door te hoge waterstand, dan wordt de wedstrijd afgelast. Zonder te overtuigen heeft Venray 1 in de derde speelronde van de Jeugd Trio League Limburg, die in Maastricht werd gespeeld, zeven pun ten behaald. In de eerste wedstrijd werd Heerlen 2 nog met 3-0 aan de kant gezet. Jochem Magermans maak te hier het positieve verschil met games van 180 en 191 Daarna volgde de confrontatie met Venray 2, dat een gedreven indruk maakte en dat werd tijdens de wedstrijd ook pijnlijk dui delijk voor Venray 1. De eerste game ging overduidelijk met 518-420 naar de Venrayse reserves met games van 194 van Patricia Camps en 182 van Stef Billekens, en Venray 1 waar schijnlijk hun slechtste wedstrijd ooit speelde. Getergd ging men in de tweede game op zoek naar eerherstel en wist men zich te herstellen van de blamage van de eerste game door nu met 495-471 aan de goede kant van de score te blijven (Jochem Mager mans 180 en Antoon Camps 177), ondanks hevig verzet van Stef Bille kens (203) en de zijnen. Het leed was echter geschied en er werd verdiend met 1-2 verloren. De laatste tegen stander was Venray 3, dat frank en vrij speelde maar uiteindelijk nog de kwaliteit te kort komt om dergelijke wedstrijden te winnen, zodat opnieuw met 3-0 werd gewonnen, zij het nu overtuigend met onder andere een 194 van Jochem Magermans en 188 van Luke Verhoeven en twee maal 182 van Antoon Camps. Beste speler was Jochem Magermans met 178,83 gemiddeld. Venray trof als eer ste tegenstander Maastricht 2 en had geen kind aan deze zeer jonge ploeg. Uitblinker was hier Eric Minten, die met een game van 233 de hoogste game van de dag scoorde. Na de ster ke 2-1 overwinning op Venray 1, was Sittard de laatste opponent. De Zuid limburgse koploper was evenmin bestand tegen de dadendrang van Venray 2 en ging met liefst 0-3 kopje onder, door ondermeer games van 180 van Patricia Camps en 189 van Eric Minten. Zo konden acht wed- strijdpunten aan haar totaal worden toegevoegd en is daarmee een geduchte tegenstander geworden in de race om het kampioenschap. Eric Minten was met een gemiddelde van 181 smaakmaker en was tevens Ven- rays beste speler. Venray 3 ten slotte speelde prima wedstrijden, waarvan de eerste tegen Heerlen 1 de beste was, maar kwam net een beetje tekort om tot winst te komen: 0-3- Kevin Litjens scoorde hier een uitste kende 172-game. Van koploper Sit tard werd in de tweede wedstrijd zowaar een puntje afgesnoept, dat dik verdiend was, omdat ook de lijstaan voerder een zwakke dag had. Deson danks ging Sittard met de 2-1 winst naar huis. Dennis Voesten was de constante factor in het team en zon der uitschieters was hij wel de beste man van zijn team met 150,80 gemid deld. In de stand heroverde Venray 1 (22 punten) weliswaar de leiding op Sittard, dat vandaag slechts vier pun ten wist te vergaren, maar Sittard en Venray 2 (beiden 21 punten) liggen op de loer met slechts één punt ach terstand. PAULA JANSEN Paula Jansen (Junioren) heeft in Maarssen (Utr) het handicaptoemooi op haar naam geschreven. Zij bleek toonde zich tijdens de finale als sterk ste, nadat zij na de voorronden als vierde de finale was ingegaan met 745 pins. Haar eindtotaal was 1337 pin- fall, wat een scratchgemiddelde van 182 betekende. Daarmee overvleugel de zij alle concurrenten inclusief de leider na de voorronden Michael Eindhoven uit Utrecht, die nu met 1297 pins en een vierde plaats genoe gen moest nemen. Martijn de Graaff (Mijdrecht) met 1332 en Katharina Busch (Deventer) met 1299 pins flan keerden Paula op het podium. Paula scoorde haar hoogste game (215) in de finale. Antoon Camps werd hier veertiende met 703 pinfall en Bram Snellen (627) moest genoegen nemen met de eenentwintigste plek. In de Aspirantenklasse wist alleen de prima spelende Patricia Camps de finale te bereiken, door na de voorronde met 772 pins dé zesde plaats te bezetten. In de finale moest zij twee stapjes terug en werd uiteindelijk zeer ver dienstelijk achtste met 1287 pins. Lisa Jansen eindigde op de tweeëntwintig ste plaats, Eric Minten eenendertigste en Luke Verhoeven als zesenveertig ste. Winnaar werd Ruben van Kars- bergen uit Bilthoven met 1428 pins. Bij de Pupillen was Niels de la Roy (715 pins), die o.a. met mooie games van 158 en 165 net kort kwam om zich in de finale te spelen. De fraaie tiende plaats was uiteindelijk zijn deel. Kevin Litjens (566) werd veer tiende, Ken Litjens bezette de tweeëndertigste plaat. Zaterdag wordt in Mill de tweede uitwisseling gehouden. Bijeenkomst om 12.00 uur. De overige leden spelen Harrrie Claessens-League om 11.30 uur. SV Oostrum Uitslagen Pupillen 1 Oostrum-DOS 04) Aspiranten Oostrum-ROKA 0-0 Seniorenl Oostrum-Swift 9-6 Programma zaterdag 10 en zon dag 11 december Welpen Oranjewit-Oostrum 15 15 Oostrum-Peelkorf 15.55 PupillenE Oostrum-HBSV 9-05 Aspiranten KSV Lierop-Oostrum 12.50 Seniorenl HBSV-Oostrum 12.35 Programma woensdag 14 dec. Midweekdames Oostrum-Swift 20.00 Oranje Wit Uitslagen TOG Al-Junioren Al 10-4 SVOC '01 BI-Aspiranten BI 1-2 Swift (V) B I-Aspiranten B2 11-2 Blauw Wit (Ha) Bi-Aspiranten B3 5-1 SVOC '01 Cl-Aspiranten Cl 7-1 SVOC '01 C2-Aspiranten C2 4-1 Pupillen Dl-OdioD2 1-3 Pupillen El-JES El 1-1 Be Quick 2-Senioren 1 10-11 Midako 1-Senioren 2 10-8 Programma zaterdag 10 december Diosa Al-Junioren Al 13-05 Astrantia Bl-Aspiranten BI 10.45 HBSV Bl-Aspiranten B2 18.50 SVSH Bl-Aspiranten B3 wit 935 De Wilma's Cl-Aspiranten Cl 15.20 SVSH C2-Aspiranten C2 wit 8.3 5 Pupillen Dl-SVO Dl 10.45 Pupillen El-SVSH El 9.55 Peelkorf 2-Welpen 1 14.25 Peelkorf 1 -Welpen 1 14.45 Welpen 2-Oostrum 1 15-15 Welpen 2-DES1 15-35 DES 1-Welpen 3 16.15 Welpen 3-Peelkorf 4 16.55 Programma zondag 11 december Prinses Irene I-Senioren lwit 16.35 MKV I-Senioren 2 15.45 Programma woensdag 14 dec. Midweek 3-Odos 3 21:00 De Peelkorf Uitslagen Peelkorf Al-DES (V) Al 3-5 De Peelkorf Bl-DES (V) BI 10-1 De Peelkorf Cl-Odio Cl 2-7 De Peelkorf C2-KSV Lierop C1 64) SVOC '01 Dl-De Peelkorf Dl. 5-4 SVO Dl-De Peelkorf D2 3-5 Fortuna '74 D2-De Peelkorf D3 0-5 SVSH El-De Peelkorf E1 06 Programma zaterdag 10 dec. De Peelkorf Al-TOG Al 14.45 De Peelkorf BI-SVOC '01 BI 13-45 De Peelkorf Cl-SVOC '01 Cl 12.45 De Peelkorf C2-SVOC '01 C2 11.45 De Wilma's Dl-De Peelkorf Dl 14.20 SVOC '01 D2-De Peelkorf D2 12.35 DOS (A) D3-De Peelkorf D3 15 55 Olympia (O) El-De Peelkorf El 11.05 DES 2-Welpen 2 13-45 SVOC 1-Welpen 1 14.05 Welpen2-Oranje Wit 1 14.25 Welpen I-Oranje Wit 1 14.45 Oostrum 1-Welpen 3 15.55 Welpen 3-Welpen 4 16.35 Oranje Wit 3-Welpen 4 16.55 Uitslagen De Peelkorf-Rosolo 4-17 De Peelkorf 2-DOS(A) 1 13-10 De Peelkorf 3-SVSH 2 3-6 Roka 3-De Peelkorf 5 7-8 Programma zondag 11 december De Peelkorf 1-Be Quick 14.25 De Peelkorf 2-Vonckel Girls 1 13.10 De Peelkorf 3-Kraanvogels 2 15.45 Programma woensdag 14 dec. Recreanten-Flamingo's 20.30 SV Merselo Uitslagen Merselo Dl-DOT Dl 8-1 SVOC '01 Cl-Oranje Wit Cl 7-1 Swift Bl-Oranje Wit B2 11-2 Blauw Wit Bl-Oranje Wit B3 5-1 TOG Al-Oranje Wit Al 104 Merselo 1-DOT 1 6-8 Programma zaterdag 10 december KSV Lierop D1 -Merselo Dl 11.50 De Wilma's C.l-Oranje Wit Cl 15 20 HBSV Bl-Oranje Wit B2 18.50 SVHS Bl-Oranje Wit B3 9 35 Diosa Al-Oranje Wit Al - 13-05 Programma zondag 11 december HBSV 1-Merselo 1 11.20 SVOC'01 Uitslagen Geko Al-SVOC Al 11-9 SVOC 1-ROK Al 7-4 Wittenhorst A1 -SVOC A2 4-5 SVOC 2-ROKA 2 1-2 SVOC Bl-Oranje WB1 1-2 SVOC Cl-OranjeWCl 7-1 SVOC C2-Oranje WC-2 4-1 SVOC Dl-Peelkorf Dl 5-4 DES D2-SVOC D2 3-1 Swift El-SVOC El 7-0 Programma zaterdag 10 december SVOC Al-De Korfr.Al 14.50 SVOC A2-Lottum Al 13-35 De Peelkorf Bl-SVOC BI 13 45 De Peelkorf Cl-SVOC Cl 12.45 De Peelkorf C2-SVOC C2 11.45 VIOS Dl-SVOC Dl 11.05 SVOC D2-De Peelk.D2 12.35 Welpen 2-Welpen 1 13-25 Welpen l-Peelkorf 1 14.05 Welpen 2-DES 2 13.05 Welpen 2-Welpen 1 13.25 Programma zondag 11 december GazeUe 1-SVOC 1 16.15 Peelkorf-Rosolo 4-17 (2-10). Doel punten De Peelkorf: Mayke van Ass (2x), Nicole Tielen en Tineke Vergeldt. De Peelkorf heeft met grote cijfers van Rosolo, medenieuwkomer in de Topklasse korfbal, verloren: 4-17. Na de nederlaag van vorige week was de Peelkorf vastbesloten punten te pak ken tegen Rosolo, de ploeg die samen met de Peelkorf nieuw is in de top klasse. Het duurde lang voordat het eerste doelpunt viel. De Peelkorf had moeite met het sterk op de dame ver dedigende Rosolo. Aanvallend wer den er te weinig kansen gecreëerd. Rosolo kon een aantal keer tot schot komen, maar miste de korf op een haar. Pas na zeventien minuten trof Rosolo doel met een klein kansje onder de korf. Het tweede en derde doelpunt volgden in tien minuten. Met nog negen minuten speeltijd op de klok, kon de Peelkorf voor het eerst tot score komen. Tineke Ver geldt scoorde uit een doorloopbal. Vervolgens bracht Nicole Tielen de stand op 2-3 door een strafworp te benutten. Het was nu zaak voor de Peelkorf het gat te dichten. Beide ploegen waren in deze fase van de wedstrijd aan elkaar gewaagd. Rosolo zette ech ter een tandje bij en wist met een serie afstandsschoten een grote voor sprong te creëren. De Peelkorf werd overweldigd door de zuiverheid van de tegenstander en verslapte hier door. Het rustsignaal klonk met een stand van 2-10 op het scorebord. In de tweede helft duurde het wederom lang voordat het eerste doelpunt viel. Na dertien minuten speeltijd scoorde Rosolo via een afstandsschot. De Peelkorf zette de tegenstander onvoldoende onder druk waardoor de afstandsschoten bleven komen. Nog tweemaal wist de thuisploeg te scoren. Met een afstandsschot en een kleine kans bracht Mayke van Ass de stand op 4- 12. De voorsprong van Rosolo was echter te groot om te overbruggen. De Peelkorf heeft het voornamelijk mentaal afgelegd, Merselo-DOT 6-8. Doelpunten Merselo: Anja van Dijck (4x), Angela van Tilburg en Marijke Loonen. De korfbalsters van Merselo wisten in de eerste klasse van de zaalcómpe- titie bijna voor een stunt te zorgen door koploper DOT te verslaan. In de slotfase waren de gasten uit Vlierden echter iets geroutineerder en trokken uiteindelijk aan het langste einde: 6-8. De voorbereiding op het duel was allerminst vlekkeloos. Hay Lemmen maakte vrijdag voor de wedstrijd tele fonisch aan het bestuur bekend te stoppen als trainer/coach van Merse- De koi-fbcilsters van Merselo verloren zondag met 6-8 van DOT. lo. Een fikse domper voor de Merselo- se korfbalsters die na pas enkele wed strijden in de zaalcompetitie op zoek moeten naar een vervanger. Ondanks de tegenvaller begonnen de korfbal sters geconcentreerd en met een positieve instelling aan de wedstrijd. DOT wist echter de openingstreffer te scoren en vlak hierna de stand op 0-2 te brengen middels een strafworp. Het gevolg was dat Merselo al in het begin van de wedstrijd te kampen had met een achterstand. Toch deden de dames van Merselo zeker niet onder voor de tegenstander. Met twee fraaie afstandsschoten van Anja van Dijck en Angela van Tilburg werd na vijfentwintig minuten speeltijd een gelijke stand bereikt. Helaas was dit moment van korte duur want DOT kwam fel terug met opnieuw een doelpunt vanuit een strafworp. Opmerkekelijk was het vele balverlies door het slecht uitbrengen van de bal vanuit de Mersejose verdediging naar de aanval. De tweede helft wist DOT wederom twee doelpunten te bemachtigen uit strafworpen. Merse lo bleef gedurende de wedstrijd op een achterstand maar wist het ver schil minimaal te houden. DOT da Beide entegen bleef fel in verdedigei gewas opzicht. Het onnodige balverlies i het slecht uitbrengen van de bal ko te Merselo belangrijke speeltijd. N voor tijd werd het nog gelijk door a doorloopbal van Anja van Dijck. Jai wedst mer genoeg kon Merselo dit niet va eerste houden en kreeg in de slotminuu nog twee doelpunten om de or waardoor de zege met 6-8 naar de g ten ging. (eindstand 6-8). SVOC'Ol-Roka 7-4 (3-1). Doelpun ten SVOC'01: Debbie Wismans (5x), Yvonne Classens en Kim Dircks. De korfbalsters van SVOC'01 heb ben de derby tegen Roka overtuigend gewonnen: 7-4. Met vijf treffers was Debbie Wismans voor een groot deel verantwoordelijk voor de zege van de thuisploeg. De gasten kwamen als beste uit de startblokken door de ope ningstreffer te scoren. Bij SVOC'01 was het even zoeken in het aanvals- vak. Maar daarna was het ook meteen raak. Yvonne Classens tekende de gelijkmaker aan, waarna Debbie Wis mans met twee treffers de thuisploeg aan de leiding bracht: 3-1. Met deze voorsprong ging SVOC'01 ook de rust in. Na de thee vergrootte Kim Dircks van grote afstand de voorsprong met de vierde treffer van de middag. De gasten toonden echter veerkracht en kwamen terug tot 4-2. Willeke Philip- sen wist vervolgens vanonder de korf haar dame in een lastige positie te plaatsen, waarna die een grove fout beging. Een welverdiende strafworp dus, die Debbie Wismans uit naam van haar teamgenote mocht verzilve ren. Zij deed dit dan ook koelbloedig. Debbie Wismans kreeg de smaak te pakken en scoorde vervolgens na goed samenspel in haar vak 6-2. Het leek even Of Roka van de kaart was en met een nederlaag genoegen nam. Dit was slechts schijn want met twee treffers brachten de gasten de span ning weer volledig terug: 6-4. Er was weer een sprankje hoop aan de zijde van Roka. Die werd echter al snel in de grond geboord door Debbie Wis mans. Met haar vijfde en SVOC's zevende doelpunt maakte zij aan alle onzekerheid een einde: 7-4. BC ,BC Frans weed Be Quick-Oranje Wit 10-11 (5-6). Doelpunten Oranje Wit: Linda Houben, Caroline Michels en Petra v.d. Haghen en Kristie Ambrosius (allen 2x), Inge Smits, Rian Derikx en Linda v. Deurzen. Door een treffer van Linda van Deurzen in de slotfase heeft Oranje Wit een nipte 10-11 zege behaald in de uitwedstrijd tegen Be Quick uit Geffen. De Leunse korfbalsters start ten sterk en kwam meteen tot scoren: 0-1. Door wisselingen in de vakken werd het spel rommeliger maar na verloop van tijd hervond Oranje Wit zich en speelde een goede eerste helft. De stand ging voortdurend gelijk op en het werd een spannende partij korfbal. Na een 2-2 stand liep Oranje Wit uit naar 2-4 door treffers van Caroline Michels en Linda Hou ben. Verdedigend ging het redelijk goed, alleen waren de gasten soms iDriess enlls' Zondag kan Merselo zich revandT rood ren. Dan staat een uitwedstrijd opl proce programma tegen HBSV in Blericko gevol 11.20 uur. Mieni Derdt da Kal :nJo jroen leste saren mei 6 plaats NelGi Ovi Sri niet oplettend genoeg en werdent kleine foutjes gemaakt. Be Quick pro fiteerde hier goed van en maakte di zef kansen dan ook mooi af. De ruststaa werd zo 5-6 in het voordeel van Oras je Wit. De tweede helft bleef Oranje Wi goed spelen, alleen liet in de beginh se de afwerking te wensen over. Pü J? na tien minuten hadden de ploegö 1 het gat in de korf weer gevonden. Ha ging zoals in de eerste heflt gelijk op Oranje Wit scoorde, maar Be Quid kwam elke keer weer terug en maat te de stand weer gelijk. Tot op hfl laatste was het spannend en ging he gewoon om wie de laatste bal succe vol in de korf gooide. De laatste mins ten gingen in met een 10-10 stand Linda van Deurzen werd uiteindelijk het goudhaantje voor Oranje Wit bezorgde met haar eerste en enige treffer deze middag haar ploeg ik zege. en Jat Wiel 61.25 iet 5 Ier net C< 55 21 NRi De de gel Toon 72,08 qaelin irocei tob K rode li Riet Vi procei irocei hout e cent. 61,06 van d> waren proce: 57,29 Lenke: SV Oostrum-Swift 3 9-6 (6-2). Doelpunten: Yvonne Thielen (5x), Dessie Janssen, Abbey Vol- lenberg, Fieke Kuenen en Kim Camps. In eigen huis heeft SV Oostrum ook in de wedstrijd tegen Swift geen pun ten laten liggen. Er werd met 9-6 gewonnen en de Oostrumse korfbal ploeg blijft daarmee ongeslagen in de derde klasse. SV Oostrum begon erg sterk aan de wedstrijd. Al in de eerste minuut scoorde Kim Camps de 1-0 via een afstandsschot. Na een kwartier spelen stond het 4-0 voor de Oos trumse ploeg, via doelpunten van Dessie Janssen, Abbey Vollenberg en Yvonne Thielen. De ploeg uit Velden scoorde de 4-1 via een doorloper, maar speelde vooral tegen zichzelf. SV Oostrum maakte hier handig gebruik van en bouwde de voor sprong uit tot 6-1 via een doorloopbal van Fieke Kuenen en een afstand schot van Yvonne Thielen. De ploeg uit Velden kwam er de eerste helft niet meer aan te pas en de Oostrumse ploeg ging met een riante 6-2 voor sprong de rust in. Swift kwam getergd de kleedkamer uit en kon scoren via twee doorlopers, 6-4. Oos trum herpakte zich na de twee tegen doelpunten en verweerde zich goed tegen het fysieke spel van de gasten uit Velden Via twee afstandsschoten van Yvonne Thielen nam SV Oostrum 8-4 Fr werden veel kansen gecreëerd door de ploeg uit Oostrum, maar men ver zuimde ze af te maken. Swift kon hier door nog terugkomen tot 8-6, maar de overwinning kwam niet meer in gevaar. Vijf minuten voor tijd scoorde Yvonne Thielen haar vijfde treffer van de ochtend en zorgde daarmee voor de 9-6 eindstand,

Peel en Maas | 2005 | | pagina 26