-info SV Venray heerst over koploper Laatste competitieronde voor de winter Volharding verspeelt voorsprong Leunen fors onderuit Belangrijke zege Ysselsteyn SSS'18 slaat na rust toe a r ruuit Ie Schijnwerper op^ nijders (SV Venrj S Venray k EN MAAS Donderdag 8 december 2005 - Pagina 23 Lk in het voetbalseizoen 2005-2006 wjrfÉelijks een speler?>wiQer of al hbaldier' van een amateurvereniging^jit de gemeenten Venrayt?! Lum in de schijnwerpers. Ookj/mers van SSS'18, Volharding en Holth hen in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspt Upelt net als de voetbalkenirers van het Venrayse nieuwsblad ook nu w Uitslagen van tien amateyrauels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de [spellingen van de ga^peler beter, dan wint hij of zij een bal voor de jeu ;d- tling van zijn voedjfflvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sp [aan het Hensraffusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met 1 un jalscore mcylfaar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en M las iinee om/e eer. Deze week in de Schijnwerper: Luuk Snijders (SV Venn y). ik Snijders ftijd: 18 jaar joren in: Venray onplaats: Venray Hier: vriendin Loes Goumans (leren: geen pe: CIOS in Sittard ji; SV Venray {tie: middenvelder jgtepunt: kampioenschap in 2e klas- lorig jaar ptepunt: ik ben dit seizoen al twee j geschorst ige clubs: VW en Helmond Sport te trainer: Maurice Graef en Jan lyn chtste trainer: ik heb nog geen echt elite trainer gehad ootste ergernis: slechte scheidsrech- e| te boek/tijdschrift: VI jere hobby's: stappen en mijn vriendin relingseten: ovenschotels van mama ank: pilsje loiste vrouw: Loes rij® (vindend: scoren oriete tv-programma: Jensen e Aoriete club: Ajax e j(, oriete speler: Dennis Bergkamp arai, fonete vakantieland: Turkije wordt kampioen in jullie klasse?: Ik denk EHC/Norad wordt laatste in jullie klasse?: MSP'03 Luuk Snijders Redactie pLimburgia-Venray kse Boys-Volharding it ifcnen-Maarheze selsteyn-Olympia' 18 lolgense Boys-lVO '18-Toxandria [DEV-SVOC'Ol lick Boys-SV United fV27-Melderslo istnim-AC VW |ph van Essen van TOP'27 scoorde met zijn voorspellingen zes punten, een- meer dan redacteur Ron Koenen. Het gestaakte duel tussen SVOC'01 en jick Boys is in die stand niet mee opgenomen en de uitslag daarvan houdt lph dus nog even tegoed. Met zes punten deelt Van Essen voorlopig de tsde plaats met Juul Swinkels (SV Leunen) en Ruud Custers (Oostrum). iiekLemmen (Swolgense Boys) 11 punten (Beau Nellissen (dames SV Venray)9 punten Maurice Pouwels (Ysselsteyn) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 8 punten as Litjens (SV Merselo) 7 punten [juul Swinkels (SV Leunen), Ralph van Essen (TOP'27)**, Ruud Custers (Oos- un) 6 punten Ban van der Kroon (SSS'18), Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volhar- ng),Tim Klemans (SV United)* 4 punten. Hm Klemans heeft de uitslag van het duel tussen SV United en SVOC'01 nog 1 h van Essen (TOP'27) heeft de uitslag van het gestaakte duel tussen 1 en Quick Boys (bij een 1-2 stand voor Quick Boys vroegtijdig beëin- nog te goed 0-2 3-1 1-3 0-3 2-1 3-0 1-2 1-1 2-1 3-1 1-2 2-0 1-1 0-2 2-2 4-1 1-1 1-2 2-2 2-0 r' Ook dit jaar kunnen de topschut- im£ ïsvan alle ploegen uit de gemeen- w i Venray en Meerlo-Wanssum weer :tak lachtige prijzen winnen. Vanwege wol H grote aantal Peel en Maas-abon- dj ces in de omgeving van Holthees, krlingsbeek en Overloon dingen ,en ik de topscorers van SSS'18 uit V rerloon, Holthees en Volharding uit crlingsbeek dit seizoen weer mee e 11 Jar de prijzen. Tijdens het voetbal- jel izoen wordt u door de redactie van M tel en Maas op de hoogte gehouden '■an in het Summa Topschutters Klasse- ird( Wit 2005-2006. Aan het einde van cc k rit zijn er prijzen voor de eerste elf- jni|; dien en de spelers die de meeste ietj Klpunten hebben gescoord in de lateurvoetbalcompetitie 2005- Ö06 U wordt verzocht de namen in de topscorers doorgeven via het Ief mail-adres leonv@summa.nl. ie 2 In het teamklassement is Oostrum nor de zesklapper tegen Lottum de ii dt ieuwe koploper met 35 treffers. >tdf krdeklasser SSS'18 volgt met 33 [hjj punten. In het individuele klasse- ,r(jl lent scoorde Jelle van Tilburg (Holt- ces) niet, maar hij blijft wel topsco- tr met veertien doelpunten. Het jtje achtervolgers op de tweede hats met negen goals groeit gestaag. jefst vijf spelers openen de jacht op Tilburg. 14 Teamklassement: 1) Oostrum 2) SSS'18 3) Holthees 4) Swolgense Boys 27 5) SV Venray 6) Volharding en SV United 8) Leunen en BW27 10)SVOC'01 11) TOP'27 12) Merselo 13) Ysselsteyn Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 2) Johan Speycken (BW27), Wout Janssen (SSS'18), Hakan Sazak (Holt hees), Dick Janssen (SV Oostrum) en Freek Thoone (Leunen) 9 7) Bas Joosten (SSS'18) en Roy Wil- lems (Oostrum) 8 9) Tim Klemans (SV United) 10) Robin Tissen (Swolgense Boys) 6 11) Maikel Fransman en Erik Ermers (beiden Volharding), Constantijn Jeucken (BW 27), Ruud Custers (Oostrum), Kevin Tissen (Swolgense Boys), Wout Gommers (SV Venray), Luc Janssen (SSS'18) en Sander Dinghs (SVOC'01) 5 19) Farid Idrissi (SV Venray), John Tijssen en Bas Heijnen (beiden Swol gense Boys), Niek van Lin (TOP'27), Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Bas Kes- sels (Oostrum), Hans Weijers (SV Uni ted), Mark Blenckers (Volharding) 4 Volharding-Sittard 2-2 (0-0). Doel punten Volharding: Jaap de Vlam en Erik Ermers. Volharding speelde afgelopen zon dag voor de derde achtereenvolgende thuiswedstrijd met 2-2 gelijk, ditmaal tegen nummer vier op de ranglijst Sit tard. De remise was een juiste afspie geling van de krachtsverhoudingen al had Volharding het helemaal aan zich zelf te wijten dat er niet gewonnen werd. Immers twintig minuten voor tijd kwamen de roodwitten op een 2- 0 voorsprong en die marge wist men niet vast te houden. Het gebrek aan routine in de jonge ploeg van trainer Andre Cornelissen lijkt op dit moment de belangrijkste reden dat er de laatste duels nogal onnodig punten gemorst worden. Volharding slaagt er nog niet in om een wedstrijd naar huis te spelen als het erop aan komt. Positief is het ech ter dat de Bekenaren in de laatste negen duels slechts éénmaal verloren en dat is een prima reeks die men neer heeft gezet. De progressie die Volharding gedurende het seizoen boekt is opmerkelijk. In het openings duel van dit seizoen ging men nog met 5-0 de boot in tegen hetzelfde Sit tard. Bij Volharding ontbrak Rob Branje tegen Sittard op het appèl wegens een schorsing. De rechtsback werd uitstekend vervangen door Hendrik Ermers. In een redelijke eerste helft was Volharding de iets betere ploeg, maar de beste kans was voor de gas ten uit Limburg. Na een kwartier spe len redde Volharding-goalie Daan de Bruin bekwaam met de voet op een inzet van Tom Hendrikx. Met name de eindpass bij Volharding was slecht verzorgd, waardoor er nauwelijks echte kansen ontstonden. Alleen Erik Ermers was dicht bij een goal, maar zijn kopbal werd van de lijn gehaald Vlak voor rust slalomde de van een schorsing teruggekeerde aanvoerder Maikel Fransman ala Zlatan Ibrahimo- vic door de Sittard-defensie, maar de aanvoerder zag zijn voorbereidende werk teniet gedaan door Gijs Ermers, die de bal naast schoot. In het tweede bedrijf ontbrandde de wedstrijd pas echt. Na een uur spelen brak Jaap de Vlam het duel open. Hij besloot een prachtige aan val opgezet door Erik Ermers en Mark Blenckers met een dito doelpunt: 1-0. Tien minuten later verdubbelde Erik Ermers de score na een fraaie pass van Patrick van Kempen: 2-0. Volhar ding dacht de buit binnen te hebben maar Sittard dacht daar anders over. De gasten gooiden alle schroom van zich af en in de 78e minuut was het Tom Hendrikx die in de korte hoek raak schoot: 2-1. Volharding moest steeds verder terug en vijf minuten voor tijd viel ook nog de gelijkmaker. Het was een halfzachte inzet van Jom Croesen die tergend langzaam over de doellijn rolde, maar voldoende voor 'n doelpunt en de eindstand: 2-2. SVC 2000-Leunen 7-1 (3-1). Doel punt Leunen: Roel Gielens. In een regenachtig Roermond had Leunen afgelopen zondag geen schijn van kans tegen titelkandidaat SVC 2000: 7-1. De eerste tien minuten ver liep van beide kanten wat aftastend. Hierna leverde SVC het eerste wapen feit af. Een vanaf links voorgetrokken bal leek het doel in te zeilen, maar kon ternauwernood door keeper Jaap Litjens over de doellat worden getild. Vijf minuten later was het echter wel raak. Een hoge inzet vanaf de rech terflank werd door de Leunense ver dediging niet goed getaxeerd en een SVC-speler kopte de bal bij de laatste paal binnen. Het duurde vervolgens tot de twintigste minuut totdat Leu nen zijn eerste grote kans kon note ren. Freek Thoone gaf de bal op de naar links staande Marco Berden die vervolgens op doel schoot. De bal schoot half aangeraakt onder de keep er door, maar SVC kon de bal tijdig uit de doelmond keren. Vijf minuten later had Leunen meer succes. Vanaf de linkerzijde legde Freek Thoone de bal hoog voor de goal. Het was ver volgens Roel Gielens die de bal bij de eerste paal binnenwerkte. Ondanks appelleren van SVC, dat de bal uit de handen van de keeper het doel in was beland, keurde de scheidsrechter de treffer echter toe aan Leunen. Kort hierna leverde Freek Thoone, een van buiten het zestienmetergebied geplaatst schot af, dat net overging. Toch was het vervolgens weer SVC dat richting het doel van Leunen trok. Dit leidde tien minuten voor rust tot de 2-1. Een harde inzet kon door Jaap Litjens nog worden gekeerd, maar de bal belandde vervolgens vlak voor de voeten van een SVC-speler die van dichtbij de 2-1 kon maten. Hierna kreeg Leunen nog één goede kans in de eerste helft. Middels een mooie combinatie vanaf het middenveld via Marco Berden op Freek Thoone belande de bal vervolgens op rechts binnen de zestien bij Edwin Berden die hard over de grond inschoot. De keeper kon de bal echter pareren. Vlak voor rust deelde SVC een forse tik uit toen het middels mooi combi natievoetbal door het hart van de defensie sneed en de 3-1 maakte. Na de pauze was het na vijf minuten weer raak. De spits van SVC speelde zich vrij en lepelde de bal langs Jaap Litjens het doel in. Hierna was het pleit definitief beslecht en de wed strijd in feite gespeeld. Ondanks enkele doelpogingen van Leunense zijde, konden de gasten niet tippen aan het spel van SVC dat duidelijk sterker was. In de zeventigste minuut konden de Roermondenaren ongehin derd de bal binnen koppen uit een vrije trap: 5-1. De 6-1 kwam ook met het hoofd tot stand. Een vanaf de lin kerflank gegeven voorzet werd gemakkelijk binnengekopt. Direct hiema moest doelman Jaap Litjens weer alle zeilen bijzetten om een doelpunt te voorkomen na een inzet van SVC. De thuisploeg kreeg vervol gens nog een goede kans maar deze ging voorlangs de goal. Vlak voor tijd scoorde SVC toch nog de 7-1. Toxandria-Ysselsteyn 1-2 (1-0). Doelpunten Ysselsteyn: Ronnie Bovee (2x) Ysselsteyn heeft tegen de nummer laatst Toxandria uit Rijkevoort een verdiende en zeer nuttige overwin ning behaald: 1-2. Vanaf het begin waren de belangen voor beide ploe gen zeer grootwant de verliezer van deze wedstrijd zou voorlopig afhaken en de winnaar kreeg aansluiting met de middenmoot. Zo was de spanning vanaf het begin voelbaar en Yssel steyn had daar zichtbaar moeite mee. De beginfase was dan ook voor de ploeg uit Rijkevoort en na zes minu ten werd dat al beloond met een doel punt door Paul van de Pasch die iet wat gelukkig de 1-0 liet aantekenen. Dit was de eerste kans voor Toxand ria en het was meteen raak. Yssel steyn had met dit vroege tegendoel punt nog een extra reden om de mouwen eens goed op te stropen. Vanaf dit moment waren de gasten de betere ploeg, maar men was niet effectief in het benutten van kansen. Voor de rust werden er al drie om zeep geholpen. De rust ging in met een 1-0 voorsprong voor de thuis ploeg. Na de thee was Ysselsteyn wederom de betere ploeg en de gelijkmaker hing in de lucht. De Ysselsteyn aanhang moest nog wel een kwartier wachten alvorens de gelijkmaker op het bord verscheen. Het was Ronnie Bovee die een voor zet van Jeroen Sanders perfect intikte en de 1-1 was op dat moment meer dan verdiend. Ysselsteyn rook meer en zag dat de Rijkevoortse ploeg deze middag te pakken was. De gasten waren voetballend ook beter en de werklust werd dan ook beloond. In de 79e minuut was de winnende treffer een kopie van de gelijkmaker, want het was wederom Ronnie Bovee die een voorzet van Jeroen Sanders intikte: 1-2. Wie dacht dat Toxandria nog wel zou aanzetten voor een slot- offensief kwam bedrogen uit, want het zware veld had zijn tol geëist en verder dan een afzwaaier kwam de thuisploeg niet meer. Ysselsteyn heeft door deze zege weer de aanslui ting gevonden met de middenmoot. '0 'O-SSS'18 2-5 (2-1). Doelpunten ""18: Wout Janssen (3x), Bas iten, Hans Janssen. Na de 2-1 achterstand bij rust, heeft S'18 toegeslagen in de tweede helft ju de uitwedstrijd tegen IVO: 2-5 )ffl indstand. De wedstrijd -op een zeer obbelig veld- was amper vijf minu- tooud, toen de eerste goede aanval SSS'18 al meteen de 0-1 beteken- Een mooie pass van Bas Joosten P de op snelheid liggende Wout 'Assen, leverde meteen een doelpunt P' Dit was ongeveer het enige hoog- :P"nt in de eerste 30 minuten voet- Tot overmaat van ramp ging het jtik nog flink regenen. Het spel van tóde partijen was in deze periode #cinig hoogstaand en het aantal foute fisses was duidelijk hoger dan het '""al goede. In de 31ste minuut leid- c een individuele actie van Joost pjju flirts onverwacht tot de gelijkma- «i 1-1. Twee minuten later zorgde geklungel in de SSS'18 achterhoede zelfs tot 2-1 voor IVO toen ook de SSS- doelman de bal volledig verkeerd inschatte en Daniel Yzguerdo een niet te missen kans kreeg. Het zag er op dat moment niet al te goed uit voor SSS'18. De tweede helft was amper twee minuten oud of IVO had op 3-1 kun nen staan na een prima actie over rechts en een goede voorzet die gelukkig voor Overloon door de doel man met de voet gestopt werd. Enke le minuten later was het al 2-2 via Bas Joosten die de kans die hij kreeg uiterst koel wist te benutten. SSS'18 kwam beter in de wedstrijd en wist meer en meer gebruik te maken van de snelheid van de voorwaartsen. Afgezien van een goede kopkans voor IVO na een vrij trap waren de uitval len van Overloon gevaarlijker. In de 15de minuut was het dan ook raak na een prima aanval over diverse schij ven. Hans Janssen werd vrijgespeeld en hij wist dit op waarde te schatten: 2-3. In de 22ste minuut mocht Bas Joos ten op links een vrije trap nemen, de IVO doelman riep los, maar Wout Janssen had daar geen boodschap aan en tikte de bal over de doellijn: 2-4. Na een half uur had de wedstijd beslist moeten zijn toen de Overloon voorwaartsen tot twee keer toe de bal voor het inschieten hadden maar faal den. Die fout werd drie minuten later gecorrigeerd toen wederom Wout Janssen zijn derde en Overloons vijf de achter TVO doelman Kusters depo neerde. Hoewel de goed leidende scheidsrechter Daemen liefst zeven minuten in het trieste weer liet naspe len, kwam er in de stand geen veran dering meer. De laaste competitiewedstrijd voor de winterstop speelt SSS'18 volgende week thuis tegen Toxandria. SV Ysselsteyn Uitslagen Venray A3-Ysselsteyn Al 3-6 Merselo Dl-Ysselsteyn Dl 2-7 Merselo D2-Ysselsteyn D2 6-4 Programma zaterdag 10 december Olympia' 18 A2-Ysselsteyn Al 14.45 Venray B4-Ysselsteyn BIG 13-15 Ysselsteyn ClG-Bavos Cl 15.00 Ysselsteyn C2-SVOC01 C2 12.45 Vitesse'Ó8 Dl-Ysselsteyn Dl 13 00 Venray D6-Ysselsteyn D2 930 Vitesse'08 E2-Ysselsteyn El 9 00 Ysselsteyn E2G-MVC19 E2 9 00 Venray El 0-Ysselsteyn E3 11.00 Ysselsteyn E4-Venray E12 10.15 Wittenhorst Fl-Ysselsteyn F1 10.45 Wittenhorst F4-Ysselsteyn F2 10.45 Leunen F4-Ysselsteyn F3 9.00 Ysselsteyn F4-Wittenhorst F6 10.15 Uitslagen Toxandria-Ysselsteyn 1-2 Venhorst 2-Ysselsteyn 2 3-1 Ysselsteyn 3-SV United 2 2-0 Ysselsteyn 4-SVEB 5 2-3 Programma zondag 11 december Ysselsteyn-Olympia' 18 14.30 Ysselsteyn 2-EWC 2 11.30 America 3-Ysselsteyn 4 10.30 SV United 3-Ysselsteyn 5 11.00 Ysselstevn 6-SSS'18 4 10.30 RIOS-trainer Rayer: "Venray was sterk maar vergat te scoren" y SVVenray-RIOS'31 0-0. Scheidsrechter: Reddy (Helmond). Toeschouwers: 250. Gele kaart: Ivo van der Weerden, Sjoerd van der Coe- len (Venray), Rob van Roy, Denny Spronck en Guido Cals (RIOS). SV Venray: Peter Nabbe; Luuk Snij ders, Loek van Schijndel, Rob Schol ten en Gijs Philipsen; Bart Linders, Kristian Michiels (86. Sjoerd van der Coelen) en Marcel Seijkens; Farid Idrissi (67. Johan Vullings), Wout Gommers en Ivo van der Weerden (83. Dave Hendrikx). Door Jan Leijsten Het meest schokkende nieuws kwam na afloop van de wedstrijd Venray-RIOS die in 0-0 eindigde. Trainer Jan Pruijn deelde mede aan het einde van het seizoen Venray te verlaten. De oefenmees- ter uit Molenhoek vertrekt naar topamateurclub De Treffers uit Groesbeek. "Ik was en ben nog niet klaar hier in Venray. Vorig jaar kampioen en wie weet wat er dit seizoen nog in het vat zit. Maar deze mooie kans kon ik niet laten schieten", sprak Pruijn. De scheidende trainer was blij met de benoeming van jeugdtrainer Jan Poels als zijn opvolger. Bestuurslid technische zaken Peter Rongen: "We hebben niet lang hoeven zoeken. Met Jan Poels hebben we een prima gekwalificeerde man in huis. We zijn als bestuur dan ook blij dat Jan onze nieuwe trainer wordt." De gasten uit Echt, medekoploper Venray speelde zondag een sterke partij tegen koploper RIOS maar vergat te scoren. De thuisploeg pakte slechts een punt: 0-0. in de eerste klasse D, liepen vanaf het begin niet over van aanvalsdrift. Met slechts de lange Rob van Roy in de spits, drie middenvelders en de rest steevast achter de bal. Daardoor kon Venray ongestoord opbouwen. Voor al op links waar Gijs Philipsen veel vuldig de aanval mocht zoeken. Cen traal regelde Kristian Michiels de passing ondermeer op Marcel Seijkens die op het goed in gras zit tende doch zware veld veel werk te verzetten kreeg. Halverwege de eerste helft stuurde Ivo van der Weerden Wout Gommers de diepte in die met links de bal net niet over doelman Nico Philippen kon wippen. Na een halfuur passte ex-MW'er Maurice Verbeme slim bin nendoor op Rob van Roy. Doch de buitenspelval van de thuisclub sloeg precies op tijd dicht! Van Roy ging ten koste van geel toch dom door. Daarna vond Ralph Metten het hoofd van Guido Cals die plots vrij overkop- te. Gaandeweg werden de 'paartjes' in een taktisch schouwspel zichtbaar der. Vanaf de bank en in het veld had den beide kampen respect voor elkaar of beter gezegd, men was beducht. Een volley van Ivo van der Weer den belandde in de handen van Nico Philippen. De doelman, door Van der Weerden fel op de huid gezeten, trap te te kort uit waarna de bal door voor stopper Mo Derkaoui pardoes op de eigen paal geschoten werd. Pruijns manschappen, in voorgaan de partijen nogal eens trefzeker met afstandschoten, weigerden conse quent het lont in het kruitvat te ste ken. Dat deed ook Ralph Metten niet door vlak voor rust van dichtbij tegen Peter Nabbe op te knallen. Met het overschieten van Farid Idrissi, duide lijk niet in zijn beste doen, na een prachtige met buitenkant voet gege ven bal van Van der Weerden was het rusten geblazen. Na de pauze zowaar een kans voor RIOS. Zaalvoetbalinternational Davy Fermont schoot wel zuiver in maar kon keeper Nabbe niet verschalken. De wedstrijd begon allengs meer de kenmerken van een 0-0 aan te nemen. Temeer omdat de Venrayse corners door de matige Seijkens zwak geno men werden. Michiels schoot nog eens mooi in doch Philippen was weer meester over het leer. Terwijl Farid Idrissi, weliswaar geïsoleerd staande, enkel nog opviel door over tredingen. Waardoor de enige drei ging, zij het mondjesmaat, van Kris tian Michiels kwam. Terwijl de regen met bakken uit de lucht viel en de lampen ontstoken waren zag Ivo van der Weerden zijn 'streep' net naast gaan. RIOS bleef temporiseren met negen man achter de bal. Het was een koploper onwaar dig om enkel dat ene puntje te koeste ren. Bij een spaarzame Echter uitval liet Fermont zich nog eens theatraal vallen echter de 59(!>jarige Alex Reddy uit Helmond, met afstand de beste man op het veld, liet terecht doorspelen. De slotminuten hadden ineens nog alles in zich. In de 91e minuut dwong Fermont Peter Nabbe gestrekt naar de hoek. Aan de overzijde schoot libero Rob Scholten vervaarlijk in. Nico Phi lippen had de grootste moeite het schot te stoppen waarna de bal op anderhalve(l) meter van het doel voor de voeten van Johan Vullings viel. De eens zo gevreesde goaltjesdief had het voor het uitzoeken maar schoot jammerlijk tegen de keeper aan. Waardoor Venrays beste kans verke ken was. RIOS-speler Maurice Verbeme was na afloop opgelucht. "Venray voetbal de gewoon goed. Ze dwongen ons steeds ver terug. We dachten hier te winnen maar dit puntje smaakt ook zo." Venray-trainer Jan Pruijn vond dat zijn ploeg twee punten had verlo ren. "We toonden echt de wil om te winnen. Daarom stelde ik de wissels lang uit". Om daarna te relativeren: "Dit is pas onze tweede wedstrijd dat we niet scoren." RIOS-trainer Henk Rayer, even terug op De Wieën, was zichtbaar opgelucht. "We kwamen voor één punt en dat kregen we ook. Alhoewel ik onder de rust zei 'we pakken ze nog'. Maar ik moet toege ven, Venray was sterk vandaag." hoofdsponsor. official dealer (kledingsponsor) vSpoier Auto Arena Venray De Lekkernij - 't Anker, Merselo Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Caret Fijen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B.V. Notariskantoren Venray Personato B.V. van der Putt Advocaten. Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie, Venray Ronpen Tegels Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens Molenaar Accountants SalarispoTnt Oirlo Programma zondag 11 december Limburgia 1-SV Venray 1 14.30 Blauw Geel 2-SV Venray 2 11.00 Lierop 2-SV Venray 3 11.00 SV Venray 4-Volharding 4 11.30 RKDSO 1-SV Venray 6 10.30 SV Venray 7-Oostrum 3 9.30 Volharding 5-SV Venray 8 12.00 SV Venray 9-Fiducia 3 9 30 Merselo 3-SV Venray 10 11.00 Dames SV Venray 1-Sportclub 1 11.30 SV Venray 2-Someren 2 9-30 SV Venray 3-RESIA1 10.30 Jeugd Programma zaterdag 10 december Venray Al-Avanti'31 Al a. 15.00 Venray A2-VCH Al a. 14.30 Wittenhorst A2-Venrav A3 V. 13.30 Sp. Irene Bl-Venray BI V. 13.00 Erp Bl-Venray B2 V. 13.30 Leunen B2-Venray B3 V. 1330 Venray B4-Ysselsteyn BIG a. 13.00 Venray B5-Baarlo B2 a. 14.30 Venrav B6-Sparta'18 B2 a. 14.30 Venray Cl-VW C2 a. 15.00 Venray C2-Mifano Cl a 13.00 BW'27 Cl-Venray-C4 V 13-30 Montagnards C2-Venray C5 v. 12.15 SSS'18 C2G-Venray C6v. 11.00 HBSV C4-Venray C9M v. 11.00 TOP Dl-Venray Dl v. 9.45 Venray D6-Ysselsteyn D2 a. 9 30 Venray D8-IVO D4 a. 11.45 Venray D9M-Elzendorp Dl a. 11.00 Venray E6-SV United E2 a. 12.00 Wittenhorst E4-Venray E9 v. 8.00 Venray E10-Ysselsteyn E3 a. 11.00 Ysselsteyn E4-Venray El 2 v. 9 30 SVOC'01 E3-Venray E13 v. 915 Kronenberg Fl-Venray F3 v. 8.30 Venlosche Boys F7-Venray F12 v. 8.00 Uitslagen Venray Al-Volharding Al 2-4 Venray A3-Y sselsteyn Al 3-6 Venray Bl-Achates BI 6-0 TSC'04 Cl-Venray Cl 0-5 Venray C3-Sparta' 18 C1 2-5 Roggel CIM-Venray C9M 2-4 Venray D1 -Volharding D1 2-3 Baarlo Dl-Venray D3 3-0 Venray D5-Heijen Dl 3-3 Venray D90M-SCV58 DIM 2-3 SV Lottum El-Venray E4 4-2 Swolgense Boys El-Venray E6 3-0 Venray F2-Sp. Irene F1 0-3 Venray F3-America F1 1-3 Venray F4-Venlosche Boys F2 2-8 Op zondag 11 december staat de laatste competitieronde van dit jaar gepland. Voor de meeste voetballers begint na dit weekein de de winterstop die duurt tot zondag 12 februari 2006. De KNVB heeft op 18 december en op de zondagen vanaf 15 januari wel inhaal- en bekerwedstrijden gepland. Als de weergoden zondag opnieuw geen roet in het eten gooien dan heb ben de meeste clubs voor Kerstmis dertien competitieduels afgewerkt. Volgens het schema van de KNVB is dit ook de opzet. Maar bijna nooit wordt dit aantal gehaald. Behalve dit jaar want door de extreen droge en zonnige herfst zijn er nauwelijks wed strijden afgelast. De enige zondag dat er niet gevoetbald kon worden was op 24 november vanwege de sneeuw val. Maar toen stond een inhaal- en bekerprogramma gepland. Deze duels zijn allemaal doorgeschoven naar 18 december. De zesde klasse E, die dertien clubs telt, heeft een veel kortere winterpau- ze. Op zondag 15 januari staat er alweer een volledig programma gepland. De andere clubs komen alleen de twee zondagen vóór carna val, 12 en 19 februari, in actie. Daarna ligt de competitie weer twee weken stil om vanaf 12 maart weer hervat te worden. Venray sluit in de eerste klasse D het jaar af met de uitwedstrijd tegen BSV Limburgia. De tegenstander uit Brunssum staat twee plaatsen lager dan de Venrayse middenmoter. Thuis won Venray met 4-1 van BSV Limbur gia. Maar in Zuid-Limburg is de ploeg van trainer Jan Pruijn tot dusver niet erg succesvol geweest. Leunen ontvangt in de derde klasse C Maarheze. Uit werd Leunen afee- droogd met 6-0. Maarheze is een sub topper terwijl Leunen bij de grote groep degradatiekandidaten behoort. Ysselsteyn staat in de vierde klasse G eveneens op een degradatieplek. Zondag komt titelkandidaat Olym- pia'l 8 op sportpark De Vlies op bezoek. De sterke Boxmeerse forma tie lijkt geen ploeg waartegen de Ysselsteyners succesvol kunnen zijn. In de vijfde klasse F gaat SV United op bezoek bij hekkensluiter Quick Boys. De ploeg uit Venlo is de trooste loze hekkensluiter en was al betrok ken bij twee gestaakte wedstrijden. Zoals ook afgelopen zondag tegen SVOC'01. De fusieclub uit Meerlo- Wanssum bezet nog altijd de tweede plek maar zag de achterstand op kop loper Baarlo oplopen tot zes punten. SVOC'01 treedt in Arcen aan tegen middenmoter RKDEV. SVOC is na een goede start steeds verder weggezakt. TOP'27 boekte zondag een verrassen de 2-1 zege op de nummer drie BEVO. Daardoor kreeg de Tienrayse club weer wat meer lucht. Komend weekeinde hopen de oranje-zwarten ook bij VCH in Blerick succesvol te zijn. Merselo is afgedaald naar de twaalf de en laatste plaats in de vijfde klasse G. De nieuwkomer moet nu dringend punten gaan verzamelen. De vraag is of dit zondag lukt bij het bezoek aan de nummer twee Hapse Boys. In de zesde klasse E hoopt Oostrum als koploper het nieuwe jaar in te gaan. Dan zal de thuiswedstrijd tegen AC VW winnend moeten worden afgesloten. Maar AC VW is een onbe rekenbare ploeg die al vaker voor ver rassingen heeft gezorgd. Oostrum kan mogelijk profiteren van de strijd tus sen de nummers twee en drie, Holt hees tegen Hegelsom. In Blitterswijck treffen de middenmoters BW'27 en Melderslo elkaar.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23