TOTALE LEEGVERKOOP 20-50% Korting THOMASiON Ruim appartemen De hele nieuwe wintercollectie Nian Gemert Vrijstaand woonhuis Maashees LOODGIETER/CV MONTEUR SERVICE MONTEUR Te huur TE KOOP VIERLINGSBEEK Schoolstraat 36-38 5801 BP Venray VENRAY - MATTERHORNLAAN 21 VRIJSTAANDE WONING MET BERGING EN CARPORT - Perceelsgrootte ca 687 m2 Ruime uitstekend afgewerkte vrijstaande woning met kelder, carport en berging, gesitueerd op een ruime huiskavel in een fraaie bosrijke omgeving nabij het centrum van Ven ray. Bouwjaar circa 1990, voorzien van isolerende begla zing, dak- en spouwisolatie, vloerverwarming en radia torverwarming Vraagprijs 535.000,-- k.k. Aanvaarding in overleg HORST - GROENEWOUDSTRAAT 17 HALFVRIJSTAANDE WONING MET GARAGE en BERGING. Perceelsgrootte ca 212 m2 De woning is gebouwd circa 1950, is geheel voorzien van isolerende beglazing en is gelegen in het centrum van Horst op loopafstand van de centrumvoorzieningen Indeling: entree, hal met meterkast, toilet en trap naar kelder, keuken, woonkamer, aangebouwde garage en tuinberging Verdieping overloop, 3 slaapkamers en badkamer met zitbad en vaste wastafel Vlisotrap naar zolder met CV combiketel en bergruimte Vraagprijs 195.000,-- k.k. Aanvaarding op korte termijn mogelijk Al onze aanbiedingen zijn vrijblijvend Kranestraat 7, 5961 GW Horst tel: 077-3984149 mobiel 06.53960136 fax: 077-3988276 www.makelaardijtheodireks.nlwww.woonkrant.nl Meerlo, Bernhardstraat 21 Vraagprijs: 242.500,- k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel van 390 m2 gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keu ken, woonkamer v.v. parket, bijkeuken, badkamer, toilet en ruime berging v.v. verwarming. Ie verdie ping: 4 slaapkamers waarvan een aantal v.v. muur kast. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden ver vangen en geïsoleerd. Nefit VR Economy combi ketel geplaatst in 2001. Een handige klusser kan zich hier prima uitleven! Venray, Grotestraat 51 Huurprijs: op aanvraag Ruim appartement gelegen in het centrum van Venray. Via een ruime hal (mogelijkheid tot stal len van een aantal fietsen) is via de trapopgang de 1e verdieping toegankelijk. Via een tussen- portaal betreedt u de ruime woonkamer. Deze heeft een leuk zicht op het straatbeeld. De keu ken is ruim van opzet. 2 ruime slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel, Aparte toiletruimte. Via een vaste trap is de zolderruimte toegankelijk. U treft er een slaapkamer aan en 2 aparte ruimtes. Deze zijn evt. als slaapkamer geschikt. Prettig wonen in het centrum van Venray. Leunen, Pascherhof 17 Vraagprijs: op aanvraag Luxe afgewerkt vrijstaand woonhuis met garage op mooie locatie (Korenmolen) te Leunen. B.g.g.: zeer ruime woonkamer met open luxe keuken. Schuifdeur naar het terras. Gehele bega ne grondvloer v.v. vloerverwarming. Keuken v.v. apparatuur en granieten aanrechtblad. Garage inpandig bereikbaar. 1e verd.: 3 grote •"slaapkamèft, modèm'ë badkaYnér'Yv. ligbad, douche en dubbele wastafel. Aparte toiletruimte. 2e verd.: via vaste trap toegankelijk, (realisatie van 2 slaapkamers mogelijk). Zeer ruime achter tuin. Geheel omsloten. Vrije achterom, Perc.opp. 443 m2. Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrij- staand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Bouwjaar 1985. Souterrain, bil jartzaal/fitnessruimte. B.g,: entree met vide, kan toorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woon keuken met apparatuur en grote raampartij met zicht op de weilanden,' bijkeuken en doucheruim te. 1 e verdieping; 4 slaapkamers en badkamer. Een ideale woning voor degene die wil wonen in een groene omgeving. Er is een hinderwetver gunning voor het houden van 16 paarden Oostrum, Stationsweg 144 Vraagprijs: 254.000,- k.k. Luxe afgewerkte halfvrijstaande woning op ruim perceel. Perc. opp, 440 m2. Bouwjaar 1935. indeling: Ruime woonkamer v.v. massieve essen vloer en houtkachel. Keuken ('96) v.v. inbouwappa- ratuur. Provisie kelder. Bijkeuken met toegang tot toiletruimte, badkamer en tuin. Badkamer is v.v. duo Whirlpool, douche, wastafel en vloerverwarming. Verdieping: 2 ruime slaapkamers, beide v.v. dakka pel en electr. rolluiken en toiletruimte. Middels vli- zotrap is de 2e verdieping te bereiken. Woning is tussen 94-99 goeddeels gerenoveerd. Tuin op het zuidwesten is ruim van opzet en keurig aangelegd. Tuin biedt veel privacy! Maashees, Hogeweg IB Koopprijs: 429.000,- v.o.n. Onder architectuur omgetoverde woonboerderij tot ruim statig herenhuis met inpandige garage gelegen in het idyllisch dorpje Maashees en op korte afstand van de Maas. Indeling begane grond: hal met trapopgang naar 1e verdieping, woonkamer, royale keuken, wasruimte, berging en garage: 1e verdieping: 3 slaapkamers, badka mer en grote hobby- werkruimte. Eindfase: wind en waterdichte bouw (buitencasco). Veel natuur in de nabijheid w.o. het Maasheggenlandschap. Deze woning geeft voor tijdige beslissers de mogelijkheid om naar eigen inzichten aanpassin gen te laten uitvoeren. Venray, Jerusalem 125 Huurprijs: 800,- per maand excl. servicekosten Prachtig appartement op loopafstand van het centrum van Venray. Ruime woonkamer met log gia. Nette open keuken v.v. gasfornuis, afzuig kap, keuken en combi-magnetron. Moderne bad kamer met douche en wastafel. 2 ruime slaapka mers (opp, ca. 13 m2 en ca. 14 m2); Aparte toi letruimte en bergkast met CV-ketel. Gelegen op 4e verdieping. Oppervlakte ca. 100 m2. Gestoffeerd. Uitzicht op Grote kerk en het gemeentehuis. Eigen inpandige parkeerplaats en berging. Per direct beschikbaar. Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek heren huis gelegen in hartje Venray. Inhoud woning 650 m3, Vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/werk^ en eetkamer, (opp. resp. 12 m2, 15 m2, 31 m2). De gehele begane grond is v.v. een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v. vloerverwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.Vanuit de keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badkamers. Gelegen op uitstekende locatie en zeker de moeite om te bezichtigen! Spoorstraat 35 Tienray Vraagprijs: 395.000,- k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met vrijstaande loods. Gelegen op een ruim perceel van 1.503 m2. Deze woning is zeer ruim van opzet. Ouderslaapkamer. Ruime woonkamer, leefkeuken (in 2004 vernieuwd), staatse hal, tussenportaal met badkamer en toilet. Separaat toegankelijke praktijk ruimte. 1e verd.: 4 slaapkamers (authentieke deu ren), ruime overloop, apart toilet. 5 slaapkamers is mogelijk2e verd.: bergzolder/Overdekt buitenter ras. Tuin (Zuid-Oosten) met authentieke schuilkelder. Combineren van werk en wonen behoort tot de mogelijkheden! Well, Sterrenbos 18 Vraagprijs: 239.500,- k.k. Zeer sfeervol halfvrijstaand woonhuis met bijzon dere uitstraling gelegen te Well. Ruime woonka mer met houten vloer. Hoogwaardig afgewerkte vernieuwde keuken. De authentieke stijl is bewaard gebleven. Aparte lees-/tuinkamer met aansluiting op terras. De tuin met niveauverschil is gelegen op het noord-westen. Aparte praktijk ruimte recentelijk verbouwd. Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een ruime overloop. De badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet ziet er verzorgd uit. Perceeloppervlakte 336 m2. U zult verrast zijn van de ruimte! Venray, Wilhelminastraat 35 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek woonhuis in Oranjebuurt van Venray. Woonkamer, keuken, bijkeuken, achterbouw (evt. te gebruiken als garage). Op de 1 e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e verdieping is middels een vaste trap toegan kelijk. Achtertuin op het noorden. Vrije achterom. Dit karakteristiek woonhuis op loopafstand van het centrum van Venray fs gelegen in een keurige straat. Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 298.000,- k.k. Vraagprijs: 225.000,- k.k. Ruim halfvrijstaand woonhuis. Indeling: hal, toiletruimte, ruime woonkamer met veel lichtin val en direct toegang tot de tuin, open keuken voorzien van inbouwapparatuur. Garage voor zien van elektra en water. Ie verdieping: 3 ruime slaapkamers, ruime verzorgde badkamer. Ruime zolder is middels vaste trap te bereiken. 4e slaapkamer aanwezig. Hardhouten kozijnen met dubbel glas. Woning is volledig geïsoleerd. Voldoende parkeergelegenheid op eigen ter rein. Tuin is gelegen op het zuidoosten en kent veel privacy. Perceeloppervlakte 252 m2. Inhoud 360 m3. naar fraai terras, zeer luxe keuken met kookei- land en div. apparaten. Achterportaal met extra toilet. Bijkeuken met voorraadkast. Ie verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, ligbad en douche met wand. 2e verd.: slaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag In een rustige omgeving gelegen luxe afgewerkt landhuis met ondergrondse autogarage en aan gebouwde garage met carport voor camper, Perc. opp. 1125 m2. Inhoud ca. 1300 m3. Ind.: stati ge hal, woonkamer met marmeren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken met toegang naar tuin en v.v. div. apparaten, 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouder slaapkamer. Voorts is er een enorme kelderruim te, evt. te gebruiken als voorraad- c.q. hobbykel der. Door de unieke indeling straalt deze woning een bijzondere sfeer uit. Smakt, Rector Cremersstraat Prijzen vanaf 350.000,- v.o.n. Well, Sterrenbos 10 Vraagprijs: op aanvraag. Herenhuis met voormalige huisartsenpraktijk met garage geschikt voor 2 auto's. Praktijkruimte gelegen aan de straatzijde. Links en rechts van de garage is de bergruimte, de wijnkelder en de stookruimte aanwezig. Via de trappartij bereikt u de voordeur, Ind. woonverdieping: U-vormige woonkamer met zicht over de voor- en achter tuin. Vanuit de hal zijn de keuken en bijkeuken bereikbaar, 1e verd.: vier slaapkamers (MBR met inloopkast), apart toilet en badkamer. Het pand is goeddeels voorzien van kunststof kozijnen (1996) en dubbele beglazing. De twee combike tels zijn in 2000 vervangen. Bouwjaar 1962, inhoud ca. 995 m3, perc. opp.: 1.490 m2. Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het gezellige Maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand landhuis op royale kavel. Ind.: L-vormi- ge woonkamer; dubbele tuindeuren en moderne keuken v.v. apparatuur. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast (voorheen slaapkamer) aanwezig. De badkamer is ruim van opzet en is voorzien van een ligbad, douche, toilet, bidet en dubbele wastafel. De ruime bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid oosten. Zeker de moeite waard om te bekijken!! Castenray, Castelostraat 6 Vraagprijs: 188.500,- k.k. Keurig halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande garage gelegen op een kavel van 270 m_ Bouwjaar 1976. Inhoud 375 m3, Indeling: L-vor- mige woonkamer, zeer ruim van opzet en open keuken met toegang naar terras. Op de Ie ver dieping zijn 3 ruime slaapkamers en de badka mer. 2 e verdieping via vaste trap met een 4e slaapkamer v.v. dakraam en aparte bergruimte. In Venray, Mgr. Nolensstraat 4 yoor Prijs op aanvraag Bijzonder sfeervol karakteristiek herenhuisa «w gen op loopafstand van het centrum. Ind I Souterrain. Statige entree met ruime Woonkamer type "en suite" met tuindeurer :r- Sm terras. Ruime woonkeuken met 1 douche. Ie verdieping: 3 ruime waarvan 2 met wastafel en ne badkamer met ligbad, douche, wastak toilet. Zolder via vaste trap met 4 dakkap; De mogelijkheid bestaat om hier nog 2 kamers te creëren. Grote achtertuin (die gelegen op het zuidwesten met vrije ai Kortom: EEN ZEER BIJZONDER OBJECT. de achter tuin, gelegen op het noordwest nog een tuinhuisje. DEZE WONING IS ZEDS VAN OPZET. Venray en Horst liggen q afstand. Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs: 379.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met i garage gelegen op een ruime kavel in'l omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2.l ca. 645 m3. Indeling begane grond: wogf met zitkuil, open haard en binnenvijveS c.q. studeerkamer, ruime keuken en beta hobbyruimte, Op de 1 e verdieping treft u? kamers aan waarvan 1 met dakkapel era zondere badkamer. De ruime tuin is geil het noordoosten. Gelegen in een rustige ving. Keurige vrijstaande woning gelegen in de kern van Oostrum. Perc, opp. 356 m2. Inhoud 560 m3. Bouwjaar 1997/98. Indeling: souterrain met provisiekelder, ruime hal met toiletruimte en h.h. eiken trap naar 1e verdieping. Woonkamer met veel lichtinval, eiken parketvloer en schuifdeur Binnenkort start Bouwbedrijf Th. Teunlssen B.V. uit Ysselsteyn met de bouw van 3 luxe vrijstaan de woningen aan de Rector Cremersstraat in een rustige landelijke omgeving van het dorp Smakt. Iedere woning kent een eigen karakter! Ruime kavels met een perceelsgrootte van 535 tot 605 m_. Meer- en minderwerk mogelijk. Verdere inlichtingen en een uitgebreide verkoopdocu- mentatie verkrijgbaar op ons kantoor. Bestaande bouw - Nieuwbouw Commercieel onroerend goed - Taxatj^ M Woonptein Taxaties Limbud Woningmakelaar 'l"> Bedrijfsmakelaar REGISTER-taxateur wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar I van 10.00 tot 13.00 uur. poststraat 9 5801 bc venray t 0478-63 69 22 - t 077-398 12 60 - f 0478-63 6914 www.carelfijen.nl Grotestraat 7, 5801 BD Venray Tel.: 0478-550651 Fax: 0478-550649 Woonplf WWW.MAKEI AAKDIJTHOIVlASSOiy.IML MAKELAAR/TAXATEUR ll\l ONROEREND BI VENRAY Stationsweg 149 In voorbereiding: VENRAY Joke Smitslraat 69 OVERLOON De Vers 14 Perceelopp. ca 245 m2 Vraagprijs: 235.000,= k.k Perceelopp. 485 m2 Vraagprijs: 82.000,= k.k. Halfvrijstaand woonhuis (1998) mei gara ge en kleine kantoorruimte In de jonge ruim opgezette wijk "antonlusveld BGG: Woonkamer mei tegelvloer. Gezellige hallopen keuken mei een landelijke uilstra ling en voldoende apparatuur. Op de 1e verd. Treft u 3 Slaapkamers aan en een bad kamer met ligbad, douche-cabine, wastafel met ombouw en 2e toilet Vaste trap naar de ruime zolder. Achter de garage bevindt zich een aangebouwde ruimte waarvan u hel gebruik zeil kunt invullen. Tuin neljes aange legd met 2 terassen en een tuinhuisje. Dit pand uit 1912 is ideaal voorde dige starter. De ligging is zeers1 t.o.v. winkelvoorzieningen 0> stand). De afgelopen jaren zljnf* gende elementen vernieuwd. In het dak geïsoleerd en de balkJe) nleuwd. De CV ketel In 2002 ende» nen In 1993. Bg.g. Hal, L-vormige kamer, open keuken, Bijkeuken ik sluitingen voor wassen/vriezen1) Toilet. Badkamer met ligbad enf" bine. 1e verdieolnc gelegen o| Memisa helpt mensen in ontwikkelingslanden om zelf een goede, blijvende gezondheidszorg op te bouwen. Word donateur voor 5,- per maand. Bel 070 313 65 00 of kijk op www.memisa.nl Memisa Van Gemert installatie- groep BV is een allround installatiebedrijf waar ruim 50 medewerkers zich bezig houden met het ontwerpen, installeren en onderhouden van elektra, koel, lucht behandelings en centrale verwarmings installaties bij particulieren, bedrijven en overheids instellingen. Wegens groei van onze onderneming, zijn wij voor onze vestiging in Overloon op zoek naar een: Uw werkzaamheden: Als ervaren loodgieter cv monteur verzorgt u bij onze klanten installatiewerk aan wtb- en cv-installaties. Samen met de projectleider bent u verantwoordelijk voor een perfecte oplevering van onze projecten. Bent u een enthousiaste teamspeler die klantgericht denkt en trots is op zijn werk, dan bent u degene die we zoeken. Uw werkzaamheden: Als allround service monteur verzorgt u bij onze klanten de service en het onderhoud aan cv ketels. Tevëns bent u zo breed mogelijk inzetbaar voor het oplossen van storingen en het uitvoeren van het kleinere installatiewerk bij particulieren en bedrijven. Bent u een enthousiaste teamspeler die klantgericht denkt en trots is op zijn werk, dan bent u degene die we zoeken. Wij bieden u: Een afwisselende baan met veel veraitwoordelijkheid in een branche met toekomst. Een goede beloning is bij ons vanzelfsprekend en sluit aan bij het niveau van de functie. Voor nadere informatie omtrent deze vacature kunt u bellen met Jurgen Herzfeld: Tel: 0478-507171 U kunt uw sollicitatie brief sturen naar onderstaand adres of per e-mail naar: j.herzfeld@vangemertbv.nl INSTALLATIEGROEP B.V. Oploseweg 12b I Overloon I Tel. 0478-507171 per 1 februari 2006 beschikbaai 160 m2 De Smid 18 te Ysselsteyn met garage. Bovenste etage direct naast de lift. Voor een nader overeen te komen periode. Voor inlichtingen: Hannie en Servé Keijsers Pottevenweg 18 5813 BJ Ysselsteyn Tel. 0478-541985 And Ouden lingen tanker gelede ters, 0 een maken bouw schip l afgera week van di baven tijn et T werd l %la trotse meter 2364 1 van d< pen v; belwa zijn er te ver de toe al zes vracht matro vader, grote dgen; naam een Marilli van et PEEL EN MAAS Donderdag 1 december 2005 - Pagi De woning is gebouwd circa 1950, geheel gerenoveerd en aangebouwd in de 90-er jaren, en verkeert in uitstekende staat, de woning is voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing en van dakisolatie, de achtergelegen hobbyruimte heeft een vloeropper vlakte van circa 46 m2 Indeling: souterrain: kelder Parterre: entree, hal met wc, meterkast en trapopgang, woonkamer met semi-open keuken, voorzien van een luxe inbouwkeuken, tuinkamer, waskeuken CV ruimte Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. Via vlisotrap naar zolder Vraagprijs: 225.000,- aanvaarding in overleg Theo Direks v.o.f. biedt aan TIENRAY, NIEUWE BAAN 10 HALFVRIJSTAANDE WONING MET HOBBY RUIMTE, Perceelsgrootte ca 560 m2 Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Servicekosten 104,- Ruim appartement (ca. 120 m) met eigen inp. gara gebox, lift en ruim balkon gelegen in de luxe resi dentie in de tuinen van het St. Jozefpark, dichtbij centrum, ziekenhuis en park van St. Anna. Het appartement ligt op de 2e verdieping en geeft een mooi uitzicht over de Noordsingel. Ind.: badkamer met ligbad, separate douchecel en wastafel, 2 ruime slaapkamers w.v. een met deur naar balkon, grote woonkamer (38 m2) met toegang naar balkon, half open keuken met div. inbouwapparaten. Woon- oppervlakte ca.110 m2, bouwjaar 1996. Gelegen op een uitstekende locatie en zéér zeker de moeite om te bezichtigen I Venray, Ouverturestraat 7 Prijs op aanvraag Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeerruim perceel. Hal met doorgang naar ruime woonkamer. De open keuken is functioneel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdieping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 215 m2. Inhoud ca. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Broekhuizen, Sef van Megenlaan 12 Vraagprijs: op aanvraag Zeer ruime sfeervolle hoekwoning met aan bouw (1997). Woonkamer (ca, 32 m2) Boogdoorgang naar de bijzondere woonkeuken (ca. 20 m2) voorzien van inpandige berging met zicht op keurig ingerichte tuin. De keuken werd compleet vernieuwd. Doorgang via 2e berging naar inpandige garage. 1e verd,: 3 slaapkamers, studeerkamer, luxe badkamer en separaat toilet. 2e verd.: middels vlizotrap toe gankelijke ruime zolder. Achtertuin ligt op het Noord-Westen waar men in het vroege voorjaar kan genieten van de zon. Vrije achterom aan wezig. Deze woning is instapklaar. NIEUW - Vrijstaande karakteristieke woning. Koopsom 295.000,- k.k. - Bouwkavel. Koopsom €215.000,- k.k. Voor verdere inlichtingen gelieve u zich te wenden tot ons kantoor. Venray, Isabellahof 50 Het Vraagprijs 298.000,- k.k. ffkies Fraai halfvrijstaand landhuis met inpandige 102 ge. Ruime woonkamer (ca. 32 m2) v.v. leisti ijnen vloer. Aparte speel-/studeerhoek. Uitbouw (f -.** aan de achterzijde (1996) met ruime leefket V v.v. afzuigkap, gaskomfoor, hoge koelkast, iar wasser en combi-oven. Ruim werkblad mét; e Op op de tuin.1 everdieping: 3 slaapkamers en bii ïPp r mer met ligbad, douche en wastafel. 2e vs ping; mime zolder-/bergruimte. Royale tuin töflieI1 gen op het zuiden met vrije achterom .Gelee; uUft S kindvriendelijke wijk Veltum 2. SUC( aide pnieu Geen ogen c

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4