Heren Red Stars kampioen Sportnieuws -in Inge Smits redt puntje voor Oranje Wit Club 50+ tafeltennissers TfSJ Grote nederlaag voor De Peelkorf Korfbalsters SVOC'01 blijven ongeslagen Merselo fors onderuit Derde zege voor Oostrum Zaalvoetbal toernooien Jumpers'76 blijft winnen Korfbal Nieuwe shirts voor korfbalsters Hoofdklasse Tafeitenniscompetitie Het blijft spannend in de hoofdklas se van de bedrijven tafeitenniscompe titie van Red Stars met nog twee wed strijdrondes voor de boeg. Geodis Vitesse won verrassend van concur rent Inalfa Roof Systems en hebben de vierde plaats ingenomen achter TextDepartment, The Headhunters en de Keukenkenners. De Keuken kenners hebben een wedstrijd meer gespeeld en spelen hun laatste wed strijd tegen Geodis Vitesse en juist deze wedstrijd is van cruciaal belang wie uiteindelijk de play-off zal halen. Geodis Vitesse moet ook nog in hun .laatste wedstrijd tegen het sterke The 'Headhunters en elk punt zal belang rijk zijn. Inalfa heeft toch de beste papieren omdat zij nog tegen debu tant Huggers moeten spelen. TextDe partment en The Headhunters zullen zeer zeker de play-off halen zoals het er nu uit ziet. Ook De Keukenkenners staan er uitstekend voor. Voor plaats vier zijn er dus zelfs nog vier kansheb bers. TextDepartment- De Keukenkenners 8-2 Beide teams speelden niet in hun sterkste opstelling. TextDepartment had youngster Rick Pouwels in hun gelederen omdat zowel Grebenjak als Tacken verhinderd waren. De Keu kenkenners misten hun kopman Mar- tijn Arts en deze aderlating weegt een stuk hoger dan de absentie van Tac ken en Grebenjak omdat Ying Fu Li en Peter Clijsters hoegenaamd geen partij verliezen voor hun team. Als dan ook nog de jonge Rick Pouwels verrassend wint van Marcel Swagho- ven, dan is de uitslag niet eens erg vreemd. Rick verloor wel heel ruim van materiaalspeler Jan Zanders maar dat is natuurlijk geen schande. Wel had Jeroen Swinkels behoorlijk veel moeite met Pouwels getuige twee nipt gewonnen games 13-11 en 14- 12). The Headhunters- Stroeken Electro 6-4 Peter Ter Huume deed weer een keer mee bij Stroeken en dat scheelt toch vaak een paar punten. Ook tegen deze sterke tegenstander won hij twee partijen al moet worden ver meld dat The Headhunters ook een invaller harlden nnoestelrl en wel Bouwmans Junior. Deze Thijs Bouw- mans zorgde haast voor een enorme verrassing tegen Ter Huume, die vijf volledige games nodig had om de jonge Bouwmans te verslaan. Wel licht was enige onderschatting de reden dat ter Huume pas in de laatste game de winst naar zich toe trok. Arno Schrivers bleek weer ongenaak baar, ook voor Ter Huume en teken de voor drie overwinningen. Stroeken wist verder door winst van Ton Ziel- tjens en Fons Coppus op Bouwman Jr. vier punten te scoren tegen het sterke The Headhunters, die nog wel het dubbelspel wist te winnen van Ter Huume en Zieltjens. Inalfa Roof Systems- Geodis Vitesse 4-6 Het taaie en zeer geroutineerde team van Geodis Vitesse heeft de sleu telwedstrijd tegen Inalfa Roof Systems met nipte cijfers gewonnen. Vooraf had Geodis Vitesse op vijf punten gehoopt tegen deze sterke tegenstan der met Twan van Vegchel, Jos Ach ten en Jos Koenen in de gelederen. Echter Jos Achten had een volslagen offday en kon geen enkele partij naar zich toetrekken. In zijn tweede wed strijd kreeg hij flinke klop van de 69- jarige Wijkie David in drie games nadat hij ook al ruim verloren had van de andere routinier en slim spelende Huub Thijssen. In zijn laatste partij tegen Hans van den Bosch wist hij nog wel de eerste game te winnen, doch daarna was het over en sluiten. Het was maar goed dat Twan van Vegchel heel soeverein speelde en al zijn partijen won en samen met Jos Achten ook het dubbelspel, want anders had de uitslag nog ruimer uit gevallen. Huub Thijssen, Hans van den Bosch en Wijkie David deden dus goede zaken voor het team van Geo dis Vitesse en wonnen allen twee par tijen. Jos Koenen van Inalfa deed wel zijn uiterste best doch kon het gerou tineerde drietal van Geodis Vitesse niet verrassen. Barto's Broodjes- Huggers Electronika 9-1 Barto's Broodjes heeft Huggers Elec- tronika met een grote nederlaag naar huis gestuurd. Alleen Rick Bonten wist een partij naar zich toe te trek ken door van de altijd lastig serveren de Ernst Brecheisen te winnen. Daar bleef het dan ook bij, al streden de mannen van Huggers Frans Larme- ne, Rick Bonten en Geert Huggers weer tot het uiterste. Ontegenzegge lijk is hun niveau gestegen, doch ze hebben nog wel enige Hoofdklasse ervaring nodig om de veelal gerouti neerde teams te bestrijden. Leo Man- ders en Dudly Moss bleven bij Barto's ongeslagen en wonnen ook het dub belspel. Ernst Brecheisen wist de andere twee punten binnen te halen en zo doet zelfs Barto's Broodjes nog mee om een plaats in de play-off. De stand met nog twee wedstrijden voor de boeg luidt: le TextDepartment - 2e De Keuken ners - 3e The Headhunters - 4e Geodis Vitesse - 5e Inalfa Roof Systems - 6e Tempoteam - 7e Barto's Broodjes - 8e Stroeken - 9e Huggers De club 50+ tafeltennissers voor ouderen van tafeltennisvereniging Summa Red Stars in Venray bestaat tien jaar. Om dit te vieren is er een inloopmiddag gehouden. De club 50+ tafeltennissers bestaat momenteel uit 24 personen en er wordt elke dinsdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur getafeltennist. Belangstellenden kunnen een keer mee komen trainen. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Erwin van Mill via tel. (0478)582346 of met Maria Clijsters-Jeu- ken via tel. (0478)580516. SV Oostrum Uitslagen Midweekdames Oostrum-Oranjewit 2-5 Senioren 1 Roka-Oostrum 4-6 Programma zaterdag 3 en zondag 4 december Pupillen E Oostrum-DOS 9.05 Aspiranten Oostrum-ROKA 9.55 Senioren 1 Oostnim-Swift 10.00 Oranje Wit Uitslagen Oostrum 2-midweek 3 2-5 HBSV-Recreanten 7-5 Aspiranten B2-DOS (A) BI 3-7 Aspiranten B3-JES B2 0-4 Aspiranten Cl-Eendracht (M) Cl 2-1 Aspiranten C2-Wittenhorst Cl 4-4 Senioren 1-Altior 2 10-10 Senioren 2-Rietvogels (R) 1 7-5 Programma zaterdag 3 december TOG Al-Junioren Al 13-35 SVOC '01 BI-Aspiranten BI 15.25 Swift (V) BI-Aspiranten B2 10.25 Blauw Wit (Ha) Bi-Aspirant. B3 13 50 SVOC '01 Cl-Aspiranten Cl 14.25 SVOC '01 CZ-Aspiranten C2 13-25 Pupillen El-JES El 10.55 Programma zondag 4 december Be Quick 2-senioren 1 13 30 Midako 1-senioren 2 wit 11.35 Programma woensdag 7 dec. Recreanten-Erica 21.00 De Peelkorf Uitslagen De Korfrakkers-De Peelkorf 26-5 HBSVl-De Peelkorf 2 9-4 De Eendracht (L)l-De Peelkorf 3 5-7 De Peelkorf 5-DOS(A)2 10-8 Programma zondag 4 december De Peelkorf-Rosolo 14.15 De Peelkorf 2-DOS(A)l 13-00 De Peelkorf 3-SVSH 2 11.45 Programma woensdag 7 dec. De Peelkorf 4-SVOC'Ol 20.30 Jeugd Uitslagen SPES Bl-De Peelkorf BI 64 SPESCl-De Peelkorf Cl 3-0 De Peelkorf Dl-DES (V) Dl 4-2 De Peelkorf D2-DES (V) D2 44) Programma zaterdag 3 december De sp Peelkorf Al-DES (V) Al 14.45 De Peelkorf Bl-DES (V) BI 9 30 De Peelkorf Cl-Odio Cl 13 45 De Peelkorf C2-KSV Lierop Cl 12.45 SVOC '01 Dl-De Peelkorf Dl 12.35 SVO Dl-De Peelkorf D2 11.55 Fortuna '74 D2-De Peelkorf D3 12.05 SVSH El-De Peelkorf El 15-30 SV Merselo Uitslagen Swift Dl-Merselo Dl 8-1 Oranje Wit C1 -Eendracht Cl 2-1 Oranje Wit B2-DOS BI 3-7 Oranje Wit B3-Jes B2 04 Odos-Merselo sen. 9-4 Programma zaterdag 3 december Merselo Dl-DOT Dl 10 40 SVOC'Ol-Oranje Wit Cl 14 25 Swift BI -Oranje Wit B2 10.25 Blauw Wit Bi-Oranje Wit B3 13-50 TOG Al-Oranje Wit Al 13 35 Programma zondag 4 december Merselo-DOT sen. 13.05 SVOC'01 korfbal Uitslagen SVOC-Al-Flamig.-Al 3-5 Lottum-SVOC 5-11 SVOC A2-MKV Al 1-19 Lottum 2-SVOC 2 10-2 SVOC D2-Klimop Dl 2-11 SVOC El-De Merels El 2-2 Programma zaterdag 3 december Geko Al-SVOC Al 13.15 Wittenhorst Al-SVOC A2 11.50 SVOC Bi-Oranje WB1 15 35 SVOC Cl-Oranje WC1 14.35 SVOC C2-Oranje-WC2 13.35 SVOC Dl-Peelkorf Dl 12.35 DES D2-SVOC D2 9.45 Swift El-SVOC El 9.35 Programma zondag 4 december SVOC-ROKA 14.15 SVOC 2-ROKA 2 13 00 Programma donderdag 8 dec. Recreanten Mere ls-SVOC 22.15 Bowlingjeugd De voorronden van de Jeugdste- denontmoeting in Sittard, die vanwe ge slechte weersomstandigheden geen doorgang konden vinden, zijn verplaatst naar zaterdag 17 december. Zaterdag wordt de derde ronde van de Jeugd Trio League Limburg gespeeld in Maastricht. De bijeen komst in de Bowling is om 8.15 uur. De overige leden spelen Harrie Claes- sens-League vanaf 11.30 uur. Handbal Manual Uitslagen Heren recr.-Manual-Aarle-Rixtel 24-14 Heren B1 -Eksplosion-Manual 18-34 Heren C1 -Manual 1-Loreal 8-6 Heren C2-Manual2-Vios 3-14 Dames C1 -Manual 1 -Merefeldia 18-8 Dames C3-Loreal-Manual3 5-2 D jeugd-Manual-Vios 7-13 Programma zaterdag 3 december Heren recreanten-Manual-C&M 21.00 Programma zondag 4 december Dames sen. SWH1-Manual 1 12.30 Heren senioren HBS 1-Manual 1 14.35 Sporthal de Weert Dames recreanten Manual-Vesta 11.00 Heren A Manuall-Loreal2 12.00 MHCV Programma zaterdag 3 december Tegelen A1-MA1 15.00 MBl-Mill BI 13 00 Boxmeer C1-MC1 12.55 MC2-Bakel Cl 13.00 MD1-HCAS D2 11.30 Uden B1-JB1 16.00 JB2-Bakel BI 14.30 Tegelen C1-JC1 1315 JDl-Helden Cl 11.30 Programma zondag 4 december Helden-Venray Hl 14.30 Venray H2-Mierlo 2 11.00 Or. Zwart A-Venray A 14.30 Dommel-Venrav Dl 12.30 I Het herenteam van TTV Summa/Red Stars is zaterdag opnieuw kampioen geworden in de tweede divisie. In een beetje anticlimax-stijl werd met 64 verloren van Heksen- berg-Heerlen, een aantal jaar geleden al tegenstander in een ware tafelten- nisthriller. Toen was de Heerlense formatie echter de concurrent en werd in een zinderende partij 5-5 gespeeld, vor de Venrayse heren toen genoeg voor het kampioenschap. Deze keer waren 3 punten nodig om niet mer achter haald te worden door Vrienden schaar, terwijl Heerlen al zeker was van handhaving. Daarnaast werden drie andere wedstrijden zaterdag avond afgelast, omdat de tegenstan ders vanwege het slechte weer niet naar Venray wilden afreizen. Derhal ve werden de drie punten in een nagenoeg lege zaal bijeengesprok keld. Ronald Bogaard won tweemaal, maar moest in Erik-Jan Ververs zijn meerdere erkennen. Hij won ook het dubbelspel met Frank van der Vleu ten, die een mindere dag had: hij verl oor al zijn enkelpartijen. Het verlos sende derde puntje kwam op naam van Theo Boon, die daarmee een min der seizoen toch nog op een leuke manier afsloot. In januari is het heren team (met ook nog Patrick Zwiers in de gelederen) derhalve weer in de eerste divisie vertegenwoordigd en ook nu is de hoop er weer, dat deze keer niet meteen gedegradeerd wordt. Een beetje geluk met de poul eindeling zou hierbij een handje kun nen helpen. Eerst werd zaterdag avond echter nog een klein feestje gevierd met het zoveelste kampioen schap in de tweede divisie. PEEL EN MAAS Donderdag 1 december 2005 - Ev/Steeg J-Roeli Oranje Wit-Altlor 2 10-10 (9-8). Doelpunten Oranje Wit: Caroline Michels (3x), Petra v.d. Haghen en Anneüe Reintjes (beiden 2x), Inge Smits, Linda v. Deurzen en Kristie Ambrosius Na de teleurstellende nederlaag van een week eerder konden de korf balsters van Oranje Wit zich maar ten dele herstellen in de thuiswedstrijd tegen Altior: 10-10. De wedstrijd begon meteen sterk voor de thuisploeg in de Wetteling. Ze kregen genoeg kansen en die wer den dan meteen goed benut. Vooral De korfbalsters van Oranje Wit en Altior 2 maakten er z nend en doelpuntrijk duel van. een span- Caroline Michels was op schot en maakte er meteen 2-0 van. Hierna ging het andere vak verder met sco ren en dat lukte dan ook prima. Anne üe Reintjes en Petra v.d. Haghen maakte er 4-0 van. Dit allemaal bin nen tien minuten. Hierna Üep het aan- valsvak wat stroever en ging het sco ren minder makkelijk. Daar maakte Altior 2 gebruik van en de gasten kwamen terug tot een 4-3. Oranje Wit had meteen een antwoord klaar en via Kristie Ambrosius en alweer Caro line Michels kwam er een 7-5 voor sprong op het scorebord. Er werd veel gescoord in de eerste helft van deze spannende wedstrijd, maar toch liep het spel aan Leunse zijde stroef. Verdedigend ging het op zich wel redeüjk en werden er vaak ballen tus senuit gehaald, maar aanvallend lie pen de Leunse korfbalsters zich stuk op de gasten. De scores kwamen er uiteindelijk wel en zo ging de thuis ploeg de rust in met een 9-8 voor sprong. In de tweede helft duuró|k>2 zeker twintig minuten voo cloelpunt viel. Het spel liq lijk en er werden ook v gecreëerd die dan net op d 3i-0OC dc korf vielen. fjg» Hierna werden er een pi ï-Hap gemaakt bij OW en kreeg A3 ipï-'tKr strafworpen mee. Die wet afgemaakt en zo namen de0c 9-10 voorsprong. Nu mot Wit veerkracht tonen en d ff de altijd koele Inge Smits, de tiende treffer voor Ora sleepte daarmee alsnog een sJflóg 2 uit het vuur. Korfrakkers-De Peelkorf 26-5 (13- 2). Doelpunten De Peelkorf: Nico le Thielen (3x) en Mayke van Ass (2x). De Peelkorf heeft in de uitwed strijd tegen de Korfrakker een grote nederlaag geleden. Met 26-5 werden de Ysselsteynse korfbalsters kansloos voorbij gelopen. De Korfrakkers, de ploeg die als titelkandidaat gezien wordt in de topklasse, stond op scherp. De ploeg wist veel kansen te creëren en de Peelkorf stond dan ook al snel tegen een flinke achterstand aan te kijken. De Peelkorf daarente gen had moeite zich vrij te spelen in de aanval. De eerste score voor de Peelkorf kwam pas in de 25e minuut van de wedstrijd, met een wegtrekbal van Nicole Thielen. Hiermee kwam de stand op 11-1. Nog eenmaal kon Nicole het gat van de korf vinden, waarmee de ruststand op 13-2 kwam. Uit de vele tegen doelpunten in de eerste helft bleek dat de Korfrakkers geen probleem had met de verdedi ging van de Peelkorf. Daarom besloot de Peelkorf in de tweede helft het voorverdedigen en de dmk op de bal los te laten en te gaan achterverdedi- gen. Het schot van de Korfrakkers was echter messcherp waardoor het achterverdedigen onvoldoende effec tief was. Nog driemaal wist de Peel korf te scoren in de tweede helft. Één afstandschot van Nicole Thielen en twee afstandschoten van Mayke van Ass troffen doel. Al met al een wed strijd waarin de Peelkorf geconfron teerd werd met een ploeg die korfbal lend voorlopig nog enkele maatjes te groot is. Lottum-SVOC'Ol 5-11 (4-6). Doel punten SVOC'Ol: Kim Dircks (5x), Debbie Wismans (3x), Linda Cla- essens, Ellen Geerets en Joan Wil- lemssen. De korfbalsters van SVOC'Ol heb ben de uitwedstrijd in en tegen Lot tum overtuigend gewonnen: 5-11. De thuisploeg, vorig seizoen nog eerste klasser, nam al snel het heft in han den en kwamen op een 1-0 voor sprong. Joan Willemssen wist daarna SVOC'Ol langszij te brengen door vanuit dc rebound een gemist schot alsnog te benutten. Debbie Wismans zorgde ervoor dat de gasten op voor sprong kwamen met behulp van een vrije worp. Lottum gaf echter meteen antwoord en kwam op geüjke hoog te. Kim Dircks wist vervolgens namens SVOC'Ol tot twee maal toe door de Oranje-defensie te breken en van afstand de 24 aan te tekenen. De thuisploeg toonde veerkracht en ver kleinde de achterstand opnieuw tot 3- 4. Linda Claessens, uitkomend in de Al, maakte zich zeer verdienstelijk in het team van SVOC'Ol en scoorde van afstand dc 3-5 Kim Dircks zorgde er met haar beruchte schot voor dat de gasten tot drie doelpunten uitlie- pen.Ook nu kwam Lottum met een antwoord, waarna SVOC'Ol met een 4-6 voorsprong ging rusten. Makkelijk hadden de Castenrayse/Oirlose dames het deze middag absoluut niet. In de tweede helft werd er alles aan gedaan om de ongeslagen status te handha ven. Debbie Wismans was dan 'ook degene die deze missie gestalte gaf en haar joker inzette. Met een schot en een doorloopbal vergrootte zij de voorsprong van SVOC'Ol. Na twee treffers van opnieuw Kim Dircks, een doorloopbal en een afstandsschot, Ue- pen de gasten zelfs uit tot 4-10. na de vijfde treffer van Lottum en bepqala- de Ellen Geerets met een fraai afstandsschot de eindstand op 5-11. itap5 «31 (Jeu 4 mains 3 Mie 3 ODOS-Merselo 9-4 (4-0). Doelpun ten Merselo: Adrie-Jella Beunder, Anja van Dijck, Sanne van Els en Marijke Loonen. Merselo heeft zondag haar eerste puntenverlies geleden in de uitwed strijd tegen ODOS: 94. Vanaf de eer ste minuut van de wedstrijd verliep het allemaal stroefjes. Na twee treffers in het voordeel van de thuis club kreeg het andere aanvalsvak van Merselo wat kansen maar werden niet benut. Binnen tien minuten was het wederom wisselen van vak door opnieuw twee treffers van ODOS. Merselo kon niet in de wedstrijd komen en dit was vooral zichtbaar aan veel balverlies in de afvangposi- tie. Merselo kwam niet tot scoren en ging met een stand van 4-0 de rust in. De tweede helft verliep niet veel beter. Het aanvalsvak maakte te korte acties waardoor de tegenstander mak kelijk de bal kon onderschq sGc tien minuten speeltijd in dc helft maakte ODOS opniei „^le! doelpunten. Marijke Loonet ,iu| hierna Merselo van de nul en vanuit een doorloopbal. OD sterker en Merselo kon allee 2 hoe de Hegelsomse dames w 3S4 liepen naar 8-1. Tevens kreeg nog twee strafworpen mee m werden niet omgezet in doel Maar de dames bleven gaven zich niet zomaar go Door een fraai afstandssd ^3.1 Adrie-Jella Beunder kwam js2-OG weer even terug in de wedsü 3P s* na wisten de dames nog ri het gat in de korf te vindf i: treffers van Sanne van Els en.fj&Bo'B Dijck. Het eindsignaal klonk 94 stand op het scorebord. D feïscn laag was een feit. Zondag sp< piup 4 selo om 13-05 uur in de Overloon tegen DOT. Genoeg Hapli ROKA 2-SV Oostrum 4-6 (2-3). Doelpunten Oostrum: Fieke Kuenen en Mieke Stam (beiden 2x), Tielke Vollenberg en Irene Camps De korfbalsters van SV Oostrum hebben ook de derde wedstrijd in de zaal kunnen winnen. In Reuver werd ROKA 2 met 4-6 verslagen. De wed strijd begon slecht voor de Oostrum- se ploeg, al in de tweede minuut raak te Marieke de Kleijn geblesseerd en zij moest dus al vroeg in de wedstrijd gewisseld worden. Mede door de vroege blessure kwam het spel van de Oostrumse ploeg niet echt van de grond. ROKA maakte hier gebruik van en scoorde de 1-0. SV Oostrum kreeg veel ruimte van de ploeg uit Beesel maar verzuimde de vele kan sen te verzilveren. Na twintig minu- 1011 Aftl ims ten stond er een 2-2 stand op! <A2 rebord, voor SV Oostrum Fieke Kuenen en Mieke Sur lï(piint voor het rustsignaal zorgde Vollenberg er met een mooii schot voor dat de Oostrunu met een 2-3 stand kon gaan niljioelani Vlak na rust scoorde RO Poels v gelijkmaker: 3-3. Hierna nam; n.(i2. trum het heft in handen ent leerde het spel. Verdedigend» f0lL goed gespeeld en ook aanvalla n. r0£ den de kansen beter benut. Yi y j Camps kwam Oostrum weerc m sprong, waarna Mieke Stamel jeVan Kuenen het gat met ROKA tot drie doelpunten. In de seconden kon ROKA nog scoren waarmee de eindstad op 4-6. De Oostrumse ploegt punten weer bijschrijven en 1 de leiding in de zaalcompetitie Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS tater 4 tadj|5 2 DcReulst ipnm; en t nnip 1 het J eP De korfbalsters van SV Merselo zijn door sponsor Kleinoffset drukkerij Mija uit Merselo in het nieuw gesto ken. Het eerste damesteam kreeg ook nieuwe sporttassen van Antoon van Dijck van Ontwerp/bouw en milieu- adviesburo Van Dijck uit Merselo Kerstbomen verkoop Zaalvoetbalvereniging Gallus/Café de Tijd verkoopt kerstbomen. Dit doet ze om de clubkas te spekken. Indien nodig wordt de kerstboom thuis afgeleverd. Voor de kinderen is er een kleurwedstrijd, waarbij leuke prijzen te winnen zijn. Bedrijven die er in geïnteresseerd zijn om te spon soren, kunnen contact opnemen via tel. (0478)510009. Programma zaalvoetbal Vrijdag 2 december Sporthal De Wetteling 20.45 TV/Sportijn-D'n Diek 21.45 Lake Valley-ZW Leunen 22.45 Gallus/Café de Tijd 5-Herb.de Peel 4 Sporthal De Weert 20.00 Gallus/de Tijd 2-ZW Leunen 2 Sporthal Meerlo 20.00 United 2-Kronenberg 2 21.00 United-ZV/Serum 4 Zaterdag 3 december Sporthal De Weert 16.00 OBR-ZVCO 2 17.00 TV/Sportijn 6-ZW Leunen 4 18.00 Venrode 2-ZW Leunen 3 19.00 TV/Sportijn-Beringe 2 (dames) 20.00 TV/Sportijn 2-Beringe (dames) Maandag 5 december Sporthal De Wetteling 20.30 TV/Sportijn 4-Beringe 2 21.30 ZW Leunen 5-United 22.30 Gallus/de Tijd 3-Wittenhorst 3 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-Gallus/de Tijd 2 21.30 Lake Valley 4-Herb.de Peel 2 Dinsdag 6 december Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 3-ZV/Serum 2 TV Ysselsteyn De KNLTB is naarstig op zoek naar bondsgedelegeerden, die vanuit de KNLTB hulp bieden bij het organise ren van een toernooi. De goedkeuring van nieuwe toernooien is afhankeüjk van het aanleveren van kandidaat Bondsgedelegeerden. In Noord-Lim burg alleen al is behoefte aan vier nieuwe bondsgedelegeerden. Wed strijdleiders, competitieleiders en oud-spelers zijn hiervoor uitermate geschikt. Leeftijd is niet belangrijk, maar jeugd (vanaf 25 jaar) is van harte welkom. De opleiding duurt twee avonden. Ook krijgen de kandidaten begeleiding in het eerste jaar. Gemid deld doet een kandidaat twee toer nooien per jaar. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Jan Ewals via tel. (0478)541781 of stuur een e-mail naar j.ewals@home.nl. In het kader van de breedtesport houdt het jongerenwerk van Synthese Venray in samenwerking met futsal- vereniging Taxi Verstraaten/Sportijn drie zaalvoetbaltoernooien in de kerstvakantie. Er worden toernooien gehouden in de volgende catego rieën: Dames vanaf 16 jaar, op dins dag 27 december van 12.00 uur tot 17.00 uur in sporthal De Weert. Jon gens van 12 jaar t/m 16 jaar, op woensdag 28 december van 11.00 uur tot 16.30 uur in sporthal De Wet teling. Jongens van 16 t/m 24 jaar, op donderdag 29 december van 12.00 uur tot 17.00 uur in sporthal De Weert. Aan het toernooi kan iedereen die aan de leeftijdscategorie voldoet meedoen. Voorwaarde'is wel dat men een team maakt van minstens zeven personen. Iedere persoon mag voor één team uitkomen. De wedstrijden worden gespeeld volgens het normale zaalvoetbalprin cipe, dat wil zeggen 5 tegen 5. Per team zijn dus minstens twee reserves. Het is toegestaan om een coach voor het eigen team mee te nemen. Als team moet men zelf zorgen voor shirts. Deelname is alleen mogelijk bij inschrijving vooraf. InschrijfformuÜe- ren zijn te verkrijgen bij het kantoor van Synthese aan de Leunseweg 51 in Venray en bij de Jongeren Infotheek aan de Marktstraat 8 in Venray. Het inschrijfformuUer te downloaden via www.synthese.nl of aan te vragen via r.bexkens@synthese.nl. Inschrijven is mogelijk tot uiteriijk 20 december. Voor informatie kan men contact opnemen met Ruud Bexkens van Jon gerenwerk Synthese Venray via tel. (0478)517317. Bladel-Jumpers'76 47-96 (23=46) Dat de senioren van Jumpers'76 voor de titel willen gaan is duideüjk. Ook Bladel moest aan de snelheid van het team van trainer/coach Mikke Leenders geloven: 47-96. Zonder cen ter Andrea Penco, gemiddeld goed voor 22 punten en de nog steeds, met een zeer vervelende blessure kam pende Abe Palmen, reisden de man nen van Jumpers'76 naar Bladel. Hopend op een goed herstel van deze laatste speler, want de komende weken zal Jumpers'76 de weken van de waarheid gaan beleven. Ze moeten dan achtereenvolgens tegen de num mers twee, drie en vier van de com petitie. Wanneer het team dan com pleet is, zal het nog beter draaien. De mannen van Bladel hadden echter snel in de gaten dat de wedstrijd zo gelopen zou zijn, de vraag alleen was hoe groot het verschil deze keer op het scorebord zou worden. Met een gemiddelde van boven de 100 pun ten, weten de Venrayse mannen het netje aardig te vinden. De eerste pun ten, hoe kan het ook anders, waren wederom van Loek Claessens. Na een mooie inlegger, en direct daarna een driepunter was het verschil al snel 0- 5. Het eerste kwart werd afgesloten met een verschil van 10 punten. (12- 22) Het tweede kwart was het vooral Freek Bettonviel, die daags ervoor vanwege de sneeuwval de training had moeten missen, die de score hoog deed oplopen. Van de 31 pun ten die hij deze wedstrijd maakte, kwamen er in het tweede kwart alleen al twaalf op zijn naam te staan. Ruststand na twee kwarten 2346. Dat Bettonviel energie over had bleek ook in het derde kwart, toen hij met het zelfde gemak een punt meer scoorde en toen al op 29 punten stond. Aan het einde van het derde kwart stond er een verschil van 38 punten op het scorebord Jumpers speelde vrojijk basketbal en het siert de ploeg dat zij een volwassen uitstraling begint te krijgen. Geen onnodige opmerking naar de arbiters, maar vooral er voor zorgen dat het eigen team blijft draai en en iedereen zijn minuten kan maken. Het vierde kwart had daarom ook net zo goed schrifteüjk afgedaan kun nen worden. Bladel snakte naar adem en het eindsignaal. Jumpers legde nog een paar keer aan op afstand tegen de stugge zone van de tegenstander en zo knalde Loek Claessens en Mikke Leenders er beiden nog een driepun ter in. Aan het einde mocht Loek het gemiddelde van de vrijeworpen nog iets omhoog krikken en maakte de tot twee maal toegekende twee vrijewor pen alle vier. Eindstand: 47-96 Coach Leenders vond dat zonder Andrea Penco goed gespeeld was, maar zijn mannen zullen de komende weken toch extra moeten trainen vanaf de vrijeworp Üjn. Met slechts negen rake schoten van de 21 toegekende vrij eworpen was dat toch iets onder de maat voor de mannen uit Venray. Vol gende wedstrijd is thuis op zondag 4 december vanaf 17.00 uur tegen num mer drie in de competitie Achilles uit Nuenen in sporthal de Wetteling.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 20