Wielrenner Norbert Poels geopereerd Rob de Bakker beste judoka Sterke start judoteam Win een MP3- speler of andere leuke prijs Open dag bij van Soest fysiotherapie fitness Bridge in Venray e.o. PEEL EN MAAS Norbert Poels is in het VieCurl Medisch Centrum in Venlo geope reerd aan een gebroken sleutel been. De getalenteerde wielren ner uit Blitterswijck kwam afgelopen zondag tijdens de trai- jning ten val en brak zijn rechter sleutelbeen. De operatie moet zorgen voor een sneller en beter herstel, zodat Poels op tijd weer fit is voor het nieuwe sei zoen. Midden op een pad in de bos sen van Langenboom ging het hele- jmaal mis voor Poels. "We hadden als ]training een toertocht van ongeveer •vijftig kilometer uitgezet met pijlen. We bevonden ons in 'the middle of nowwhere'. Ik zag een boomstronk over het hoofd en viel. Op dat moment dacht ik: 'niks aan de hand'. Tenminste, ik kon me nog bewegen, pén van mijn trainingsgenoten vroeg of ik mijn armen en schouders kon gebruiken. 'Ja, maar erg pijnlijk'. De renners tilden mij bij mijn heupen op en strompelden naar het huis in de bossen, het enige huis dat in de verre omtrek te zien was. Op enig moment werd ik duizelig en viel ik neer. Ver der weet ik niks meer. In het zieken huis kwam ik weer bij. Gelukkig bestaat er nog zoiets als altruïsme. De mensen van het enige huis in de bos sen hebben me naar de huisartsen post in Venray gebracht. Daar werden we doorverwezen naar de eerste hulp van het ziekenhuis in Venlo. Een foto maakte duidelijk dat ik mijn rechter sleutelbeen had gebroken." Het sleutelbeen werd gefixeerd en een mitella aangebracht. "Op maan- Als gevolg van een ongelukkige val is Norbert Poels voor een aantal weken uitgeschakeld. dagochtend zat ik weer op het spreekuur in het ziekenhuis in Ven ray. Nu om te horen dat ik op dins dagochtend in Venlo geopereerd zou worden. Tijdens de operatie is een plaatje of pin in het sleutelbeen aan gebracht, voor een snellere en betere heling. Zo kan het sleutelbeen weer goed naar elkaar toe groeien. Geluk kig zit er snelheid in het proces, want dat is heel belangrijk voor een spor ter. Even tegenslag en dan weer ver der", besluit Poels. "Ik zit nu in de trainingsfase en de wedstrijden beginnen pas begin maart. Dit wil wel zeggen dat ik cre atief met de trainingen moet omgaan. Dat zal in het begin met behulp van de hometrainer gebeuren. Ik hoef dan niet persé mijn bovenlijf te gebrui ken. Ik kan ook al vrij snel weer beginnen met krachttraining voor de verschillende spiergroepen. Fietsen op de weg stel ik nog maar even uit. Twee weken geleden heb ik ook al een flinke val gemaakt, waarbij alleen hoofdpijnklachten als residu overble ven. Dat viel nog wel mee. Maar nu is het echt raak. Ach, dat hoort bij top sport en wielrennen." Prijsvraag Electropoint Ben van Dijk Electropoint Ben van Dijk Ven ray en nieuwsblad Peel en Maas bieden u deze week een leuke prijsvraag. Weet u de antwoorden op onderstaande vragen, dan maakt u kans op een prachtige MP3-speler, een prepaid telefoon of een batterijenset voor al uw apparaten in huis. De vragen luiden: 1. Is Electropoint Ben van Dijk het adres voor al uw batterijen? 2. Is Electropoint Ben van Dijk het adres voor al uw lampen? 3. Is het adres van Electropoint Ben van Dijk in Venray De Bleek 74? Zet de antwoorden (ja of nee) op een briefkaart en stuur deze uiterlijk 30 november naar: Peel en Maas, Postbus 1, 5800 AA Venray. Vergeet niet uw volledige gegevens (inclusief telefoonnummer) in te vullen. Ant woorden kan ook via de mail: redac- tie@vandenmunckhof.nl. Winnaars krijgen uiterlijk vrijdag 2 december telefonisch bericht. Het winkelcentrum van Venray heeft sinds half september een nieu we aanwinst er bij: Electropoint Ben van Dijk aan De Bleek 74. De nieuwe zaak is het adres voor elektronische accessoires/onderdelen als batterijen, lampen, stekkers en kabels. Het aan bod hierin is qua keuze in alle moge lijke uitvoeringen, typen en maten uniek te noemen in Nederland. Daarnaast biedt Electropoint Ben van Dijk volop keuze in digitale foto apparatuur, mobiele telefoons en huishoudelijke apparaten, waaronder stofzuigers en koffiezetapparaten (inclusief alle bijbehorende accessoi res). Deskundig advies en service Deskundig advies en service staan hoog in het vaandel van de Electro- point-formule, die met de opening in Venray op 9 vestigingen komt. Elec- tropoint-winkels zijn namelijk ook te vinden in Rosmalen, Oss, Geldrop, Den Bosch, Wijchen, Schijndel, Best en Beuningen. Op zondag 27 november is het van 11.00 tot 16.00 uur open dag bij van Soest Fysiotherapie Fit ness in Ysselsteyn. De praktijk van Sigrid en Peter van Soest heeft onlangs een nieuwe praktij kruimte betrokken aan de Gezel- lenbaan 4a. Naast fysiotherapie kan men vanaf 2 januari ook terecht voor fitness onder des kundige begeleiding. Sigrid van Soest is al een aantal jaren actief als fysiotherapeute in Ysselsteyn. Mensen met lichamelijke klachten kunnen bij haar of Dianne Brans terecht om middels fysio- en oefentherapie te herstellen. Met name - de oefentherapie is er op gericht dat de mensen die thuis of in de fitnes sruimte zelf kunnen herhalen. Daar naast leert u zo goed mogelijk omgaan met de klachten en krijgt u advies en voorlichting over verant- vyoordt bewegen en sporten. Nieuw is de fitnessruimte die voor iedereen toegankelijk is. Od diverse toestellen kunt u krachttrainingen doen of uw conditie verbeteren en onderhouden. Ook wanneer u her stellende bent van een blessure, ope ratie of ziekte kunt u onder deskundi ge begeleiding trainen en oefenen. Middels sportmassage die door Mariëlle van Meijel-Litjens wordt gegeven, kunnen sportblessures wor den voorkomen terwijl ook herstel lende sporters hier baat bij hebben. Maar sportmassage is ook ontspan nend, verbetert de spierfunctie en het lichaamsgevoel. Verder kunt u bij van Soest fysio therapie fitness ook terecht voor Oedeemtherapie, littekenbehande ling, bekkenklachten en bekkenbo- demtherapie. Wilt u meer weten over de moge lijkheden van van Soest fysiotherapie fitness kom dan kijken op de open dag van 27 november of loop eens binnen op Gezellenbaan 4a te Yssel steyn, tel. 541622. U kunt ook terecht op de website www.vansoestfysiothe- raDieenfitness.nl De Roos In de onderlinge confrontatie tus sen de schutters van schietvereniging De Roos in Leunen heeft het eerste team gewonnen van het tweede team: 804-758. Beste schutter was P. Martens met 269 punten. De Vrolijke Schutters Er is geschoten op de geheel ver nieuwde banen van Griendtsveens Uitspanning. Hoogste deelnemer was deze keer J. Hermsen. Goede scores waren er verder voor H. van Bussel, D. Pee- ters en M. Smulders. Donderdag wordt er aangetreden bij Ons Genoe gen in America. Aanvang 14.00 uur. Sjoelers ISBV Negen sjoelers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. hebben in Heerlen deelgenomen aan de derde wedstrijd om de Lim burg Bokaal. Na goede resultaten in beide voor gaande wedstrijden moest Marijke Denissen zich deze keer tevreden stellen met een vijfde plaats in klasse B, ondanks haar goede gemiddelde van 132,65. In klasse E was Wilma Wismans weer goed op dreef met een tweede plaats en 125,45 gemiddeld. Iets minder deed Koen Heideveld het in deze klasse met een derde plaats en 123,65 gemiddeld. Bas Pastors had er zin in, getuige zijn tweede plaats in klasse G met een gemiddelde van 113,95- Daarmee liet hij Martien Man- ders net achter zich met een derde plaats en 112,65 gemiddeld. Marjo van den Broek bleef daar met haar achtste plaats en een gemiddelde van 108,40 iets bij achter. In klasse H behaalden Jan Pijpers en Frans van Soest een vijfde en zesde plaats met een gemiddeld e van 105,65 en 105,00. Linda Buis was uiteindelijk ook niet ontevreden met haar zesde plaats in klasse I en 86,85 gemiddeld. TV Venray Joop Wijnhoven en Jo Klerken wis ten beiden de zeven bergen van Nij megen te bedwingen. In respectieve lijk 1,05 en 1.12 uur. Zij eindigden hiermee goed vooraan in het immens grote deelnemersveld. Zaterdag kun nen de mountainbikers zich uitleven in Vierlingsbeek. Om er zondag nog een loopwedstrijd aan te plakken, de vierde wedstrijd van de Dagblad Crosscup in Herkenbosch. Trainingen: dinsdag jeugd en senio ren zwemmen 19.15-20.15 uur zwem bad de Sprank, Venray. Donderdag jeugdlopen 18.15-19.00 uur Atletiek baan Venray. Senioren lopen 19.00- 20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zater dag senioren lopen 15-00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gasten- donkstraat 19, Horst). Zondag jeugd en senioren zwemmen 9-00-10.00 uur zwembad de Sprank, Venray. Senio- renfietsen (ATB) vertrek om 10.15 uur vanaf de Sprank. Programma: 26-11ATB-tocht Vier lingsbeek (30/45km.) Start: 12.30- 13.30 uur. Zalencentrum Concordia, Vrijthofplein. 27-11: Meinwegcross, Herkenbosch (DCC): Info: www.swif- tatl.org. 4-12: Volksloop Weert; Info: www.avweert.nl. Informatie over TV Venray; e-mail martien@twenray.nl., tel. (0478)511545, www.twenray.nl. Het Alvertje Uitslag van de tweede wedstrijd om de winterkoning: 1Peter Gerrats, 2. Sjaak Theeuwen, 3- ftené Wijnho ven, 4. Will Berden, 5. Jan Sanders. Komende tijd worden de acceptgiro's voor de contributie voor 2006 rond gestuurd. Wie voor half december betaalt, heeft de vergunning voor 1 januari in huis. Op dinsdag 29 novem ber worden vijver 1 en 2 van het Wanssums Ven afgevist door mede werkers van de OVB. Zo krijgt het Alvertje een indicatie over hoe het staat met de visstand in de vijver. Aan de hand van de uitslag van dit onder zoek kan het bestuur maatregelen treffen om de vangsten in de toe komst te verbeteren. Voor vragen en informatie kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920 of e-mail naar info@hsvhetalvertje.nl. Mudhunters Dubbel programma voor de Mud hunters. Komend weekend is er op zaterdag en zondag een tourtocht rij den. Op zaterdag rijden de Mudhun ters in Vierlingsbike en op zondag staat kan er gekozen worden tussen een tocht in Apeldoorn en een in Hel mond, Nieuwe leden of mensen die gewoon een maand mee willen trai nen zijn altijd welkom. Jeugd vanaf veertien jaar is welkom, en voor iedereen geldt dat men de basis moet hebben om 25 tot 30 kilometer in het bos te kunnen fietsen. Dat is genoeg om in te stappen. Op WWW.mudhun- ters.nl staat naast de planning ook een aantal wetenswaardigheden van de vereniging. Agenda: zaterdag 26 november tocht in Vierlingsbike, vertrek 12.30 per fiets voor 30 of 45 km. Zondag 27 november vertrek 8.00 uur voor een tocht in Apeldoorn, 25, 40, 55 km, en vertrek 8.30 uur voor een tocht in Helmond 30 of 45 km. Vertrek vanaf de Sprank. PC De Jumpers De tweede selectiewedstrijd sprin gen voor pony's in Velden werd in twee categorieën door Iris Jeurissen gewonnen. Ze won in de categorie DL ipet Manolito en de categorie DZ met Kimula. Katje Jeurissen behaalde de tweede prijs met Manolito in de categorie DL. Nobel Rianne Schellekens heeft deelgeno men aan een wedstrijd in Horst. Zij behaalde met haar paard Syrena een tweede prijs met 173 en 171 punten in de klasse B dressuur. Ook Christel van Dijck viel met haar paard Uiver in de prijzen. Ze werd eerste met 169 en 170 punten in de klasse B. Voor de ponyruiters was er een selectiewed strijd in Velden. Josette van de Berg is hier zesde geworden met haar pony Chicco in het DB springparcours. Ze kreeg 42 stijlpunten. St. Jan Merselo In Horst is de eerste selectiewed strijd voor paarden verreden. In de klasse LI liet Karin Winnen van zich spreken. Zij won deze klasse met Uranca met 171 en 172 punten. Monique van Dijck eindigde met Fei ten op de eerste plaats met 174 en 172 punten. In de klasse Ml eindigde Janine van Ooi op de derde plaats met Narlando met 166 en 168 punten. In de klasse M2 ging Eva van Ooi aan de haal met de tweede prijs. Zij reed met Silvano 165 en 168 punten bij elkaar. Marie/José Clevers eindigde in de M2 met Nathalie op de vierde plaats met 156 en 166 punten. In Wanroij werd een meerdaagse springwedstrijd ver reden en ook hier was Merselo van de partij. Petra van Dijck reed mee in de klasse M met twee paarden. Met TT eindigde ze op de derde plaats en met T.Jolivia werd ze vierde. Verne Jans sen won de klasse L met Little Mistery door een zeer snelle barrage te rijden. Ook bij het teamspringen was zij samen met haar teamgenoten Mathijs van Asten en Patrick Lemmen de beste en eindigde op de eerste plaats. Verne Janssen startte in Velden nog met haar pony Little Star en werd hier derde in de klasse DM springen. Sjoelclub Venray Negen leden van Sjoelclub Venray hebben deelgenomen aan de derde competitiewedstrijd in het kader van de Limburg Bokaal in Heerlen, In de klasse F kwam Harrie Rongen op de eerste plaats met een gemiddelde vanl20.9, terwijl ook een eerste plaats weggelegd was voor Truus Schoeber in de klasse H met een gemiddelde van 111.6. Eveneens was er een eerste plaats voor Mimi jansen (Sevelo) in de klasse G met een gemiddelde van 114.3- Uitslag: Klasse D 6. Ben Rongen gem. 123-2. Klasse D 11. Anny van der Heijden gem. 116.0. Klasse G 4. Matty Rens gem.111.2. Klasse G 5. Paul Bouten gem. 109.8. Klasse G 6. Regien San ders gem. 109 5. Klasse I 5.Wim Pij nenburg gem. 911. Tijdens de start afgelopen zaterdag van de Limburgse competitie voor jeugdteams, liet het team van Judo Vereniging Venray een sterke indruk achter. De resultaten waren zo goed, dat zij gerekend mogen worden tot de sterkste teams in deze competitie In totaal 22 teams uit geheel Limburg hebben voor deze competitie inge schreven en hopen op een goed eind resultaat in april volgend jaar wan neer de laatste wedstrijddag zal zijn in Belfeld. Het team van Judo Vereniging Venray bestaande uit Bas Philipsen, Nic Goumans, Rick Philipsen, Jordy Bakkes en Daniël Pijnenborg was voor de eerste wedstrijddag inge deeld in poule 2 met teams van Stella Duce uit Venlo, Judo Club Horst, Judo Club Hercules uit Echt en Judo Club Bergen. In de eerste wedstrijd tegen Stella Duce werd meteen een goed resultaat neergezet door het team. Met vier winstpartijen en slechts een verliespartij werd het Venlose team van de mat geveegd. In de tweede wedstrijd was het Venrayse team ook te sterk voor de judoka's van Judo Club Horst met dezelfde eindscore van 4-1 in het voordeel van Judo Ver eniging Venray, werd met een gerust gevoel uitgekeken naar de volgende tegenstanders. In de een na laatste wedstrijd tegen Judo Club Bergen waren de Venrayse judoka's opper machtig. De wedstrijd werd gewon nen met de hoogst te behalen score van 5-0. Het gehele team scoorde met de maximale score van ippon. In de laatste wedstrijd ging de strijd tussen Venray en Hercules Echt. Ook in deze wedstrijd kende het Venrayse team weinig problemen met een goede score van 4-1 werd ook deze wed strijd gewonnen, waardoor een éérste plaats in deze poule werd zeker gesteld. Door deze resultaten behoort het Venrayse team nu tot de sterkste vijf teams uit Limburg en kijken ze uit naar de volgende competitieronde in poule 1 op 14 januari. De einduitslag: 1Judo Vereniging Venray 2. Hercules Echt 3. Judo Club Horst 4. Stella Duce Venlo 5. Judo Club Bergen. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel S82877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Atletiek Venray Het e-mailadres van AV Venray- Regio is gewijzigd in info@atletiek- venray.nl. Jaarvergadering vrijdag 16 december om 20.00 uur in clubge bouw 't Wisselpunt. Op de agenda staat ondermeer een vooruitblik 2006, bestuursverkiezing en de begroting 2006. Zie ook www.atle- tiekvenray.nl. Zondag 28 november wordt in Stiphout de Molenvencross gehouden. Het vertrek voor de jeugd leden is om 10.30 uur. Voor vervoer: zie website www.atletielcvenray.nl. Trainingen: pupillen woensdag zaal de Weert 18.00 tot 19 00 uur, Zater dag (verzamelen De Sprank) 11.00 tot 12.15 uur. C/D junioren maandag junioren D zaal de Weert 18.00 tot 19.00 uur, maandag junioren C zaal de Weert 18.00 tot 19.00 uur, don derdag (looptraining) 18.15 van 1930 uur (technisch) 19.00 tot 20.30 uur, A/B en senioren dinsdag 19-00 tot 20.30 uur, donderdag 19-00 tot 20.30 uur, zondagochtend in overleg trai ner. NSG-atleten Raayland donderdag 18.30 van 19.3O uur. Lopersgroep/ alle niveaus; dinsdag 19 00 uur baantraining. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan-, bos- of wegtraining. De baantrainin- gen worden op de kunststofatletiek baan gehouden Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainingen 585522. Informatie bij de trainers of via tel. (0478)588217. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Ledenadmini stratie via tel. (0478)582842. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray Regio geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9 00 tot 13.00 uur. Agenda; 27 november Roermond Meinwegcross (DBCC), 27 november Helmond Molenvencross (LimBra), 4 december Deurne Zandboscross (LimBra), 11 december Sevenum Steeebergcross (DBCC). De Peelrunners Dinsdag baantraining, 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 10 tot 20 km. 18.30 uur. Startplaats 24/11 Annemie Hendriks, van Merwij- ckstraat 23, Horst. 1/12: Sjaak Wij nen, Melderslo adres zie echo of peel runners. 8/12: Ton Besseling, de Zumpel 5, Grubbenvorst. Zaterdag bostraining 15.30 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 27/11 Roer mond Meinwegcross, 11/12 Sevenum Steegbergcross, 18/12 Velden Molen dijkcross, 26/12 Horst Kasteelloop. Zondag 11 december 32e Steeg bergcross op het evenemententerrein en de omliggende bossen, vanaf 10.30 uur. De finish in manege D'n Umswing. Er is voor elk wat wils, zoals een categorie jongens en meis jes t/m 11 jaar, idem van 12 t/m 15 jaar. Vanaf 16 jaar kan gekozen wor den voor de korte cross (5 km) of lange cross (10 km). Volgende week meer details over het programma, maar we willen nu alvast vermelden dat Michel Billekens van de Peelrun ners zijn 32e Steegbergcross zal gaan lopen. Uitslagen: Vanuit Grubbenvorst werden wereldtijden gemeld, gelo pen over 33 zware heuvelachtige kilo meters in het Land van Hervé en met name rondom Battice (B). Tijden waar Haile G. en Paul Tergat de bib bers van zouden krijgen. Helaas, nader bekeken bleek het een uurtje meer te zijn, maar de tevredenheid was er niet minder om. 6 km; Jacqueline Pouwels 32:09. Theo Pouwels 32:09 33 km. Arno Jeurrissen 2.37:30, Ton Besselink 2.56:47. Jan van Dongen had in Nij megen zijn schoenen vergeten en liep de Zevenheuvelenloop op geleende schoenen. Dat belette hem overigens niet om zijn p.r met zo'n 1:30 min. te verbeteren tot 1.09:47. BC 2002 RV BC 2002 RV heeft de zesde en laat ste zitting van de eerste clubcompeti tie gespeeld. In de gele lijn waren Toos Spreeuwenberg en Wim Spreeu- wenberg de winnaars met 54,58 pro cent Tweede waren Loes Engel en Theo Jakobs met 52,92 procent en de derde plaats was voor Annie Cler- monts en Mia Koopman met 52,50 procent. In de rode Ujn waren de win naars Hennie Alkemade en Tony Jan sen met 59,38 procent. De tweede plek ging naar Riet Dobbe en Annie van Mil met 57,81 procent. Derde met 54,17 procent waren Annemie Vossen en Doortje van Melick. De kaarten zijn inmiddels geschud en de stand wordt opgemaakt, volgende week is er vrij bridgen. Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft competitie gespeeld. In geel waren de dames Dik en Peeters de winnaars met 61.98 procent, gevolgd door het echtpaar Van Son met 57.81 procent. De dames Jeniskens en Van Glabbeek waren derde met 55.73' procent. In groen was er een gedeelde eerste en tweede plaats voor de dames Moree en Spekhorst en de heren Bruins en Dusee met 61.25 procent. Derde was het echtpaar Kalkman met 59-17 pro cent. Overloonse Bridgeclub De de competitie is weer hervat. In de nu lopende tweede ronde was in geel de eerste plaats voor Aike van Glabbeek en Liesbet Schaap met 65-08 procent. Tweede waren Antoi- net Coppus en Maria van Boekei met 60.07 procent, gevolgd door Wiel en Miny Verhoeven met 53.97 procent. In de rode Ujn was de eerste plek voor Marie Kersten en Nellie Basten met 62.50 procent, gevolgd door Teun Willems en Gerry van Boekei met 60.83 procent. Derde waren met 60 procent Frieda Kalkman met Riet Aarts. BC Venray Bridgeclub Venray heeft weer een wedstrijd gespeeld. In de gele lijn waren Ans van Hooft en Janny Jung- slager de winnaars, gevolgd door Ria Liebrand en Mientje Wester. Derde waren Anny Rottgering en Toos Wil lems. In de rode lijn waren Mia Koop- mans en Riet Manders de winnaars, gevolgd door Greetje Gielen en Miep Tepas. Herbert janssen en Willem Willems waren derde. In de groene lijn waren Corrie Borssen en Cisca Voss de winnaars. BeUa Huisman en Adri de Klerk waren tweede en een gedeelde derde plaats was er voor Ilona Orosz met Wim van Schoonho ven en Mieke Custers met Nell Pey- nenborgh. De Kemphaan Bridgesoos De Kemphaan heeft weer een wedstrijd gehouden. In oranje was de eerste plaats voor Jan Janssen en Frans Mertens met 68,75 procent. Op de tweede plaats met 57,50 procent eindigden Dorry Dries- sen en Jan Tiggeloven. De derde plaats was voor Jac. Huijs en Jeanne Korsmit met 56,25 procent. In rood ging de eerste plaats met 63,33 pro cent naar Herma Darmstadt en Caro- Üen Wikkers, gevolgd door Josephine Philinsen en Nellv van VecrhH met iet pa] Ut is eerde. 57 procent. Anny Arts en Riet '£eJ waren derde met 54,08 proceJ in groen werd er gespeeld. Hi F nc de eerste plaats voor Greetje K«eur.0^ tein en Wil Pas met 61,88 pr Tweede met 58,13 procerit W/J 0j Annie van Bindsbergen en vu, Borssen en met 57,29 procent g 'Pe derde plek naar Zus Verschuit r Tonny Wijnhoven. jjjg,*' NRBC Venray NRBC Venray heeft de derde: n°v' van de tweede competitie; 2005/2006 gespeeld. In de gel s'"e waren de Leon en Truus Bollent met 64,24 procent. Mariet Deem Ine van de Lint waren tweedt 57,99 procent, gevolgd door ^E,11 Camps en Annie Siroen metI I1 e procent. I11 de rode lijn ging det ™nnt plek met 58,68 procent naar Gi van den Brink en Marga Steemei n' tweede plaats was voor Annie i holt en Mia Lommen met 56,61 cent, Derde waren Ron Gabel apa ii Jan Steinvoort met 55,56 procö mot de groene lijn ging de eerste f ma 1 naar Annemarie Boelaars en t aar i Poels met 65,42 procent, gei perst door Herma Darmstadt en Afl ant in Klerk met 60 procent en met? legrt procent waren Maria en Harnc kens derde. In de blauwe lijm lp 17 Jo Fleurkens en Cor Oostveen e ons t met 61,98 procent. Tweeden ?t>orei Carla en Bert van Kempen metl S procent. De derde plaats was cnz° Riky Erps en Ine Nillesen metb, Yvc procent. èn utelblc BC Harten Drie jre 8-514 De vierde zitting van de tv ronde om het clubkampioensck Igen a gespeeld. Volgende week val en me beslissing over wie er blijft, pt t geda veert of degradeert. De hoogste erretji core is behaald door Peter Kook W ziji Jeu Steeghs. In de A-Ujn waren .1 "w p v.d. Munckhof en Jan Simons de ;zijm naars met 59,58 procent. Tti kENr waren Sjef Fiers en Wim Manden ■bore: 54,86 procent. Derde waren 11 ün°v Arts met Anneke Schoonbeek a IJwee zien Baak met Henk Merkx metl n,ls 5 procent. In de B-lijn ging dee lnov plek naar Peter Kooien en Jeu Stc Jjert met 61,98 procent, gevolgd dooi "juy Schoonhoven en Cees Simons 59,86 procent. Derde waren Jos Soest en Wim Vervuurt met 5' /jj ga. procent. Volgende week de la el op zitting van de tweede ronde, eo Vit nique BC Common Sense S' De laatste laddercompetili 'trou gespeeld. In geel was de eerste ps ker voor Tiny Schaminee en Frans Oi) 'ng v' hoven met 60,42 procent. De tvv f plaats met 59,38 procent was Hans Koopman en Jan Lagardi te ubert derde met 57,29 procent waren bent Dobbe en Cor van Elzakker. In was de eerste plaats met 60,42 1° cent voor Jo Linders en Jo KokT .ürai de waren Jos en Leny Arts met 5 procent, gevolgd door Thea La: erse en Ger Wiegman met 52,60 pro* Volgende week start de competit Nieuws uit1 en omgeving] leest U PEEL EN Donderdag 24 november 2005 - Pagin; In Venray is het derde internatio naal Shenshu judotoernooi gehouden. Sportinstituut Verhagen had de gehe le organisatie onder haar beheer. Er streden maar liefst 192 judoka's in verschillende klassen en verschillen de landen, om een eremedaille te bemachtigen. Op dit moment is dit het op een naar het grootste G-Judo toernooi van Nederland. Organisator Bijna 200 G-judoka's verschenen afgelopen weekeinde op de tatami in Sporthal De Wetteling in Venray. Rudi Verhagen wil ook niet dat het toernooi groter wordt. Het moet vooral voor de sporters en medewer kers gezellig en overzichteüjk bUjven. Over twee jaar staat het toernooi weer op de agenda en wel op 17 november 2007. De Venray'se judo ka's hebben de volgende prijzen behaald; Eerste plaatsen waren er voor Patrick v/d Beuken, Maarten Wintels, Luc Peeters en Bart Nabben. Tweede plaatsen waren er voor Marco Custers, Kick Bos, Tjeerd Nelissen, Wesley Willems en Jasper Holtackers. De derde plaatsen naarjurn Bardoel, Job Gielen epee han Francken, Steve Troch, Sti ijn: Jo ben, Kay Loenen, Jur Goumac 1 Jess: kei Claessens, Rens Goosens. raag Arts, Rob de Bakker, Stefan Ck 'Hen en Ger Gruntjens. Voor Rob ker was er nog een speciale pi ïngdT werd gekozen als judoka onda jaar. :|y V" -

Peel en Maas | 2005 | | pagina 32