PEELRAND MAKELAARDIJ: EEN GEVARIEERD AANBOD IN IEDERE PRIJSKLASSE Voor particulier en bedrijf! DE HALFBLOED PRIN! RN Geschenken Drankenimpoi ■JHM HARRY POTTER NACHT een Peelrand Sony Ericsson W800i Walkman Phone Wijnen Cadeaus Woondecoraties Pakketten en Bedankjes voor huwelijk geboorte Geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 - 17.00 uur of op afspraak. I 60UBME«CHJVRU t Diepvrieshuis VENRAY, TRUUS SCHRODERSTRAAT 3 WANSSUM, KAPELSTRAAT 31 VENRAY, RANONKEL 25 VENRAY. ROZEMARIJN 10 OPEN HUIS HALFVRIJSTAAND VENRAY, NIEUWLANDSTRAAT 3 VENRAY, LANGSTRAAT 30 VRIJSTAAND VERKOCHT ONDER VOORBE VRIJSTAAND GESCHAKELD RECREATIE LANGGEVELBOERDERIJ TUSSENWONING MET SUCCES VERKOCHT Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl www.peelrand.com zaterdag 19 nov. 's morgens van 00.00 uur tot 01.00 uur in de Grotestraat te Vi Verkoop van de eerste exemplaren van het nieuwe Harry Potter boek Loodg electra stuc- e tegelw RUIME PARKEER PLAATS PEURHESEWE6 134 YSSEISTEVH TEL: 047» - 541513 Donderdag 17 november 2005 - P( PEEL EN MAAS Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers en garage, is beschut en aan de achterzijde vrij gelegen in een woonwijk van Wanssum. Indeling: Begane grond, geheel voor zien van een tegelvloer met vloerverwarming (2002): overdekte entree, hal, meterkast, kruip ruimte, vernieuwd toilet (2002), L-vormige woonkamer '(ca. 28 nr'), dichte keuken met inbouwkeuken (1998), voorzien van een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en oven. Ie verdie ping: overloop met vaste trapopgang naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers (resp. ca. 14, 12 en 9 nr') aden voorzien van rolluiken, badkamer ingericht met.een ligbad, wastafel en toilet- 2e verdieping: was- stookruimte met CV-ketel (Nefit HR 1996), aansluiting voor de wasmachi ne en droger en bergruimte in de knieschotten. 4e slaapkamer met grote schuifwandkast en Velux dakraam. De garage is voorzien van een stalen kanteldeur met aparte loopdeur. De op het zuiden gelegen achtertuin is aangelegd met een gazon, plantenborder, prieeltje, terras met elektrische zonwering en een houten tuinhuis je. Bjr.: ca. 1978, opp,: 254 nr, inh. ca. 420 m! (incl garage). Vraagprijs: 219.000,- k.k. Deze moderne, onder architectuur gebouwde vrij staande woning is gelegen op een perfecte loca tie in de jonge woonwijk St. Antoniusveld. Het pand heeft een speelse doch zeer functionele indeling met zeer veel lichtinval. Indeling bega ne grond: Ruime hal met marmeren vloer, meter kast, toilet, ruime lichte woonkamer met een marmeren vloer en een riante schuifpui, die een fraai uitzicht en een directe verbinding geeft met de tuin. De moderne gesloten keuken is voorzien van een inbouwkeuken een schouwafzuigkap, een keramische kookplaat, een geluidsarme Bosch vaatwasmachine, een hoge koelkast en een combimagnetron. Bijkeuken met toegang tot de garage en tuin. Ie verdieping: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 27,5, 18 en 13,5 m: groot). De grootste slaapkamer heeft een garde- robekast en een wastafel. De badkamer is inge richt met een hoekbad. douchecabine, dubbele wastafel, vrijhangend toilet en een design radia tor. Op de 2e verdieping bevindt zich een 4e slaapkamer De aangebouwde garage is inpandig bereikbaar. De fraai aangelegde tuin met water partij en twee terrassen waarvan 1 gedeeltelijk overdekt, is geheel voorzien van tuinverlichting. B.jr.: 1998. perc-opp.: 424 m:, inh.: ca. 710 m:. Vraagprijs: 429.000,- k.k. Op een perfecte vrije hoeklocatie (660 m') nabij het centrum van Venray gelegen, diverse malen uit gebouwd en goed onderhouden vrijstaand woon huis met ruime garage en een zonnige tuin met vrije achterom. Het pand biedt een gigantisch leef- oppervlak op de begane grond en heeft 4 slaapka mers. Tevens is er de mogelijkheid d.m.v. gennge aanpassingen om op 1 niveau te wonen Indeling begane grond: Hal kruipruimte, kelder, meterkast, toilet, woonkamer is diverse malen uitgebouwd en daardoor zijn er diverse ruimtes gecreëerd. voorka mer. lichte woonkamer met dubbele schuifpui is geheel aan de achtertuin gelegen, hobby/werkka mer met schouw waar een kachel geplaatst kan worden, gesloten eiken keuken voorzien van een 4- pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast (los staand), vaatwasser (losstaand), bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger. Ie ver dieping: Overloop met vaste smalle trap naar 2e verdieping, 3 slaapkamers o.a. voorzien van wasta fel en scnuifdeurenkast, badkamer ingericht met een ligbad, douchehoek, thermostaatkranen, vnj- hanqend toilet en een wastafel met mengkraan. 2e verdieping: Deze verdieping is in twee ruimtes ver deeld, berging en een 4e slaapkamer met een dak kapel. Aangebouwde garage met lichtkoepel. De op het westen geheel vrijgelegen achtertuin heeft een goede bezonning en optimale privacy. Vraagprijs: 385.000,- k.k. Op een van de meeste gewilde locaties in de wijk Landweert, aan een rustige woonstraat en op een zeer vrij gelegen kavel ligt dit, perfect onderhouden, vrijstaand woonhuis met een ruime aangebouwde garage en 4 slaapkamers op de le verdieping. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toi let, woonkamer met tegelvloer (voorzien van vloerverwarming) en schuifpui, open keuken voorzien van alle apparatuur, bijkeuken en garage, le verdieping: Overloop, 4 slaapka mers en badkamer ingericht met ligbad, douche, wastafelmeubel en vnjhangend toi let. 2e verdieping: middels vlizotrap bereik bare zeer royale bergzolder. De ruime tuin heeft een vrije achterom, is voorzien van een grondwaterput en is aangelegd met sier bestrating en diverse borders. De tuin ligt op het zuidoosten en heeft een goede bezonning. B.jr.: 1994, perc.opp.: 438 m\ inh.: ca. 485 m'. Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande berging, gelegen in een jonge wijk. Een object met vele verassende details in afwerking. Indeling: Begane grond: Entree met hal. Toilet. Meterkast. Ruime woonkamer met houten vloer en schuifpui. Luxe inbouwkeu ken voorzien van alle apparatuur en granie ten aanrechtblad. Bijkeuken met inbouwkas- ten. Grote garage met smeerput en carport. Beschutte tuin met grote berging, le verd: Overloop, 3 slaapkamers, inloopkast Luxe afgewerkte badkamer. De woning is luxe afgewerkt met verrassende details en ver keert in uitstekende staat van onderhoud. B.jr.: 1998/'99, perc.opp.: 232 m', inh.: ca. 377 m'. Deze royale halfvrijstaande woning met garage en serre is gelegen aan een kindvriendelijke straat in de woonwijk Landweert, nabij scholen, winkels en uitvalswegen. Indeling: begane grond: royale hal, kruipruimte, meterkast, toilet en ruime woonkamer (ca. 35 m') met gashaard, een zijraam en leuk zicht op het pleintje aan de voorzijde. Keuken met losse apparatuur bestaande uit een 4-pits gaskookstel, motorlo- ze afzuigkap en losse koelkast. De serre is ach ter de aangebouwde garage gelegen en biedt mooi zicht op de tuin. le verdieping: overloop, 2 slaapkamers resp. ca. 25 en 10 m', badkamer met natuurlijke en mechanische ventilatie is ingericht met een ligbad, wastafel en toilet. Er bestaat de mogelijkheid tot het realiseren van een aparte douche. De 2e verdieping is inge richt als hobbykamer. Tevens bevindt zich hier de CV-ketel, unit voor de mechanische ventila tie en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. De op het noordwesten gelegen tuin biedt veel privacy en heeft een perfecte bezon ning. Oe tuin is aangelegd met 2 terrassen, plantenborders. B.jr.: ca, 1994, opp.: 204 m', inh.: ca. 430 m' incl. garage. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Deze zeer moderne onder architectuur gebouw de vrijstaande woning met gigantische aan bouw en vrijstaande garage is gelegen op een kavel aan de rand van de wijk Landweert, nabij uitvalswegen naar de A73. Een 3e slaapkamer is eenvoudig realiseerbaar/bespreekbaar. Indeling: Begane grond: Unieke entree met vide en schitterende trapopgang, meterkast, toilet. Zeer sfeervol ingerichte en royale woonkamer met vide (middels wenteltrap bereikbaar) welke voorzien is van een gashaard en massieve eiken vloer. Keuken is ingericht met een luxe inbouw keuken voorzien van alle apparatuur. Bijkeuken. Garage geheel geïsoleerd met toilet le verdie ping: Overloop, 2 zeer ruime slaapkamers en een luxe badkamer, ingericht met een 2-per- soons bad, wastafel en een toilet. Oe zeer vrij gelegen en mooi aangelegde tuin is geheel omheind en biedt optimale privacy. B.jr.: ca. 1995, opp: 457 nr', inh.: ca. 775 m' OPEN HUIS: zaterdag 19 november 12.00 - 14.00 uur OPEN HUIS: zaterdag 19 november 12.00 - 14.00 uur Vraagprijs: 239.000,- k.k. Vraagprijs: 369.000,- k.k. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Vraagprijs: 385.000,- k.k. Broekhuizen, Ellenberg 25 In een rustige woonomgeving in het kerk dorp Broekhuizen, staat deze ruime, goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage en carport. Vraagprijs: 175.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis (ca. 510 m!) met praktijk/kantoorruimte (2000). Vraagprijs: 295.000,- k.k. Oirlo, Haalakker 30 In hartje Oirlo, gelegen aan een rustige woonstraat, staat dit perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en roy ale oprit, tuin met vrije achterom en maxi male privacy. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs 219.000,- k.k. Venray, Kolkweg 4 Op een zeer ruime, vrijgelegen kavel van 300 m', uitgebouwd halfvrijstaand woonhuis met royale garage (1994) en op het westen gelegen achtertuin met vrije achterom. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Koningskaars 1 Deze goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage en carport, is gelegen in Landweert. In 2002 is de keuken ver nieuwd en in 2003 de badkamer en toilet. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Venray, Langstraat 72 Op een toplocatie, aan een van de oudste straten van Venray, staat deze halfvrijstaan de woning met vrijstaande garage. In het pand is enige datering zichtbaar. Vraagprijs: 179.000,- k.k. Wanssum, Meerlosebaan 24 Aan een perfecte woonstraat op een zeer ruim en vrijgelegen perceel ligt dit goed onderhouden en royaal halfvrijstaand woon huis met vrijstaande garage. Vraagprijs 239.000,- k.k. Wanssum, Meeriosebaan 8 Oeze halfvrijstaande, uitgebreide woning met vrijstaande berging en overdekte vrije achterom ligt in een rustige woonstraat in het dorpje Wanssum, dicht bij de golfbaan van Geijsteren. Vraagprijs 249.500,- k.k. Venray, Paterslaan 3a Deze royale, halfvrijstaande, jonge woning met vrijstaande garage en ruime, zonnige tuin op het zuiden met vrije achterom, is gelegen in het centrum van Venray. Vraagprijs 269.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 IN PRIJS VERLAAGD In het centrum van Broekhuizenvorst, gele gen op een royale kavel (675 m:) staat deze vrijstaande woning met aanbouw en ver nieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 299.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi gelegen vrij staand woonhuis met garage, op een ruime kavel (660 m'), met vrij uitzicht over de landerijen. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 16-a Wonen op 1 niveau (ca 750 m' woonruimte) op een kavel van ca. 3.250 m' in de kern, met een blijvend vrij uitzicht en mogelijk heden voor dieren aan huis. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Venray, Landweertweg 18 Oeze vrijstaande woning met carport en ruime aangebouwde berging is gelegen in het centrum van Venray op een prachtig perceel van 577 m'. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Venray, Lavendelheide 27 Dit onder architectuur gebouwde vrijstaand woonhuis (ca. 730 m') met inpandig bereik bare garage en carport. is gelegen op een royale kavel van 453 m: in de woonwijk Oe Brabander. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Venray, Merseloseweg 157 Aan de rand van Venray op een kavel van 735 m' staat dit in 1996 royaal uitgebouwd vrijstaande woonhuis met vrijstaande gara ge. Vraagprijs: 395.000,- k.k. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kem van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs 185.000,- k.k. Venray, Stationsweg 139a Op een schitterende kavel (1.165 m!) gele gen, degelijk en met gebruikmaking van Eerfecte materialen gebouwd, zeer royaal en arakteristiek, vrijstaand woonhuis met. inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 519.000,- k.k. Venray, Strubenlaan 4 In de villawijk 'VUkwater' staat deze jonge vrijstaande villa met inpandig bereikbare garage, met marmer vloer met vloerverwar ming op de begane grond. Vraagprijs: 589.000,- k.k. Venray, Truus Schroderstraat 5 Dit zeer royale, perfect onderhouden, vrij staand woonhuis met berging en leuk aan gelegde tuin is gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonstraat. Vraagprijs: 383.000,- k.k. Venray, Grotestraat 12 Op een schitterende locatie (monumentaal pand) in HARTJE Venray ligt de basis voor een perfecte woonplek (appartement in 2 woonlagen). Vraagprijs op aanvraag. Venray, Henscheniushof "Henschemushof" in hartje Venray wordt gerealiseerd! Er worden maisonnettes/ap- partementen op de le en 2e verdieping te koop aangeboden. Vraagprijs op aanvraag Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig apparte mentencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld appartement- Vraagprijs: 229.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de begane grond, met inpandige parkeerplaats en ber ging in het souterrain, schitterend gelegen aan de westzijde van het complex. Vraagprijs: 243.500,- k.k. Venray, Jerusalem 80 Een nagenoeg nieuw appartement, gelegen in het centrum van Venray, op de 2e verdie ping met lift, berging en parkeerplaats in het souterrain. Vraagprijs: 209.000,- k.k. Venray, Patersstraat 30 Appartement op de begane grond met ber ging en parkeerplaats in het souterrain. In het appartement is in 2002 een nieuwe luxe inbouwkeuken geplaatst. Vraagprijs: 169.000,- k.k. venidy, ncuciiK ia Oeze ruim uitgebouwde halfvrijstaand woning met garage en carport is gele een royale kavel aan een hofje in dei Landweert. Vraagprijs: 232.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Halfvrijstaand woonhuis met serre ettj ge in gebruik als kantoor/praktijk mg Het pand is in prima staat van ondeM recentelijk is de keuken geheel vemitl Vraagprijs: 265.000,- k.k. 1 Venray, Rochusstraat 4 Deze halfvrijstaande woning met semj slaapkamers, garage en vrije achter»! gelegen op een ruime kavel van 550 J loopafstand van het centrum van VeJ Vraagprijs: 249.000,- k.k. 1 Venray, Silene 8 Zeer ruim, uitgebouwd halfvrijstaandJ huis met luxe, moderne aanbouw en J lengde garage, gelegen aan een schil! de woonstraat. Vraagprijs: 249.000,- k.k. I De unieke kans voor een starter Dit perfect onderhouden, in 2001 geheel geren oveerd appartement op de 3e verdieping met grote berging op de begane grond, is gelegen aan een rustige, parkachtige kant van de woon wijk Brukske. Indeling: Hal, toilet, meterkast, ketelkast, riante speels ingedeelde woon- en eetkamer met toegang tot het balkon en een open keuken met inbouwkeuken (2001) in de kieur Vanille en voorzien van een RVS-afzuig- kap. Slaapkamer met daaraan grenzend de bad kamer, ingericht met een ligbad en wastafel. De berging op de begane grond is ca. 7 nr' groot Bouwjaar: ca. 1972, woonoppervtakte: ca. 60 Aan een rustige woonstraat in het centrum van Venray gelegen perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met uitgebouwde keuken, grote badkamer en een royale garage. Indeling: begane grond: (nagenoeg geheel voorzien van vloerverwarming) hal, meter kast, toilet, toegang naar kelder, waskeuken, L- vormige woonkamer, uitgebouwde woon keuken voorzien van een inbouwkeuken met gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast en mooi zicht op de tuin, garage en tuin huisje. le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en grote badkamer (1980) ingericht met ligbad, wastafel en toilet. Oe bergzolder is door middel van een vlizotrap bereikbaar. De tuin biedt 100% privacy, is onderhoudsvrij aan gelegd en is voorzien van een overdekt terras. B.jr.: 1956, perc.opp.: 170 m', inh.: ca. 350 m'. Aan een van de invalswegen, goed onderhouden en nagenoeg geheel gerenoveerd (onlangs is de keuken, badkamer. CV, het dak, stucwerk en voegwerk aange pakt), zeer ruim (ca. 800 m'ü), karakteristiek halfvrij staand woonhuis met 5 slaapkamers, riante aanbouw met eigen trapopgang en diverse .mogelijkheden. Indeling oegane grond: HaL meterkast, ruime, rechte woonkamer (ca. 36 m!) met erker aan de voorzijde en schuifpui met toegang tot het overdekte terras en tuin aan de achterzijde, ruime leefkeuken met hoekopgestel- de inbouwkeuken (2002) voorzien van een 5-pits Etna gaskookplaat, RVS schouwmodel afzuigkap, oven, koel kast en vaatwasser. Kelder, bijkeuken met aansluiting voor de wasmachine en droger en toegang tot de bad kamer en toilet. De badkamer is in 2003 vernieuwd en ingericht met een Whirlpool ligbad, twee douches, was tafel Sphinx design, vrijhangend toilet en design radia tor. le verdieping: Overloop, 4 slaapkamers (resp. ca. 7. 12. 16 en 17 m') met muurkasten en 2 geven toegang tot het balkon en zijn voorzien van een wastafel. Oe 5e slaapkamer (ca. 24 m j is te bereiken via de achteren tree en heeft een separaat toilet. 2e verdieping: Deze verdieping met 2 velux dakvensters, is bereikbaar mid dels een vaste trap en is nog geheel naar eigen wens in te delen. Oe op het zuidwesten gelegen achtertuin is bereikbaar middels een vrije achterom en is aangelegd met een oazon, plantenborders en een terras. Bjr.: ca. 1933 (achterbouw 1938-1939), opp.. 250 m', inh,: ca. 800 m'. Vraagprijs: 319.000,- k.k. Deze geschakelde woning met extra werk- /hobby-/slaapkamer op de begane grond en een vaste trap naar de tweede verdieping heeft een zeer vrij gelegen zonnige achtertuin met vrije achterom en een vrijstaande garage. Deze ver rassend ruime woning met in totaal 4 slaapka mers is gelegen aan een rustige, kindvriendelij ke woonstraat in de wijk Veltum II. Indeling: Begane grond: hal, meterkast, toilet hobby- /slaapkamer, open keuken voorzien van een inbouwkeuken met apparatuur, woonkamer met zicht op de tuin. le verdieping: royale overloop met vide, 2 slaapkamers, badkamer ingericht met ligbad, dubbele wastafel en toilet. De 2e verdieping is te bereiken door middel van een vaste trap, is in gebruik als slaapkamer en biedt voldoende bergruimte. De op het westen gele gen tuin is mooi aangelegd en geeft toegang tot de vrijstaande garage. Bjr.: ca. 1977, opp.: 185 m', inh.: ca. 350 m' Vraagprijs: 219.000,- k.k. Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan da van Horst staat deze zeer degelijk, n gebouwde vrijstaande bungalow met! gelegen inpandige garage. Vraagprijs: 384.000,- k.k. Vraagprijs: 137.000,- k.k. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden Vraagprijs: 195.000,- k.k. De Gouden Leeuw 174 te Venray Bergweg 23 te Venray Jerusalem 82 te Venray Ghunenbeek 16 te Oostrum Zwanebloem 14 te Venray Henseniusstraat 19 fe Venray Ysselsteynseweg 37 te Ysselsteyd Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije achterom en o.a. een ruin woonkamer, een woonkeuken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Venray, Marjolein 20 IN PRIJS VERLAAGD Aan de rand van Landweert staat dit vrij staand geschakeld woonhuis met garage. Maximale privacy is verzekerd door de gren zing aan het "groen". Vraagprijs: 239.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in Oostrum, staat dit zeer ruime, vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage en tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Venray, St. Antoniusveldweg 34 Op een mooie locatie met vrij uitzicht staat dit via de garage geschakelde, vrij staande, royale woonhuis met dakterras en inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 289.000,- k.k. Venray, Langstraat 41 Dit pand moet u van binnen gezien hebben. Zeer royale karakteristieke woning (ca. 875 m') met diverse mogelijkheden, zoals wonen op één niveau of kantoor-/praktijkruimte aan huis. Vraagprijs; 475.000,- k.k. Overloon, de Vers 225 Deze recreatiewoning is in 1997 gebouwd en is gelegen op een royale kavel van ca. 500 m' op het vakantiepark "de Vers" in de bosrijke omgeving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/17 Deze exclusieve vrijstaande waterwoning, ligt op één van de mooiste punten, waar een combinatie te vinden is van rust ruim te en een prachtige omgeving. Vraagprijs: 245.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/7 Oeze jonge, vrijstaande recreatiewoning is gelegen op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrijstaan de waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat op het vakantiepark de Witte Vennen. Vraagprijs: 235.000,- k.k. Melderslo, Daniêlweg 47 Aan de doorgaande weg van Horst naar Melderslo staat deze langgevelboerderij met schuur op een royale kavel van 880 m'. Een unieke kans voor de liefhebber die betaalbaar "buiten" wil wonen. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Venray, St Servatiusweg 30 Een unieke starterswoning! Aan de rand van de jonge woonwijk St. Antoniusveld, staat deze uitgebouwde tussenwoning met vrij staande garage en een oprit voor 2 auto's. Vraagprijs: 199.000,- k.k.. Horst, Venrayseweg 32 Zoekt u een reer ruime woning nabij het centrum van Horst met mogelijkheden voor kantoor/praktijkruimte aan huis, is dit pand een bezichtiging meer dan waardl Vraagprijs: op aanvraag. Venray, Withetmina Sangersstraat 10 Aan de rand van de woonwijk St Antoniusveld staat deze royale vrijstaande woning met inpandig bereikbare garage en leuke, eigentijdse elementen. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Venray, Zilverschoon 8 Gelegen aan de rand van de woonwijk Landweert ID. staat dit vrijgelegen, royale woonhuis met garage (Finse houtbouw) op een ruime kavel van 506 m'. Vraagprijs op aanvraag Sanshofstraat 36 te Venray Mambostraat 128 te Venray De Boog 16 te Venray Serenadestraat 32 te Venray Vermeerstraat 6 te Horst Mgr. Hanssenstraat 26 te Broekhuizenvorst Kruisstraat 26 te Venray Kruidenlaan 52 te Venray M Makelaardij REGISTER MAKELAAR TAXATEUR Woonplein Peelrand den. Albionstraat 36, Leunen, Tel. 0478 51 22 65, info@roemergeschenker ïeter- FRANSSEN KEUKENCENTRUM, tkTA VENLO/BLERICK VENRAY ~l) erkend Anloniusloon 2, Weslsingel 54, Bezoek nnze website Telefoon: (077)387 1006 Telefoon: (0478) 582 8S1 www.franssenkeukens.nl Vrijdag koopavond Vrijdag koopavond MORA I KIP 1 FINGERS I 24 STUKS normaal I 5,95 I NU VOOR NORMAAL 4,05 O 251 unnR InORMAAL 9,05 -J Q5 I nuvoorm^I 13.00 -18.00 uur Dinsdag t/m Vrijdag 9.00- 12.00 uur 13.00-18 00 uur Zaterdag 9 00-17.00 uur Aanbiedingen geldig van 17 t/m 23 november 2005 RoelofsFoodCentre II x in e e Kloostertuin 52 1: 04S5-57«0»2

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4