Alles over Limburg in één naslagwerk "We hebben veel kansen laten liggen" Brukske wordt weer groen Opening Alzheimer Café Recordaantal nieuwe bedrijven Geslaagde inloopmiddag Carma nieuw winkelconcept in Venray VGZ prijs voor VieCuri Week van Beek Lasercentrum Venray Passi Flora PEEL EN MAAS Donderdag 10 november 2005 - Pagina 9 Medio november start de aan pak van de groenvoorzieningen in de binnenring van Brukske. In het voorjaar kregen Wijkplatform Brukske, gemeente Venray en Wonen Venray geld vanuit het Investering Budget Stedelijke Vernieuwing (ISV) om de groen stroken in de wijk op te knappen. Samen met een groep bewoners werkten zij de definitieve plannen voor de wijk uit. Er werd onder meer een enquête onder alle wijk bewoners gehouden. De eerste twee weken wordt een groot aantal bomen in de stra ten gerooid. Vervolgens starten de overige werkzaamheden. De groenstroken tussen de bergingen en de straat worden aangepakt en voorzien van nieuwe beplanting of bestrating. Ook plantstroken die aan een opknapbeurt toe zijn, krijgen een nieuwe beplanting. Tot slot worden op enkele plek ken nieuwe trottoirbanden aange- legd. De Bachstraat is het startpunt van de werkzaamheden en de Harpstraat is de hekkensluiter. Tijdens de uitvoer van de werk zaamheden staat een mobiel kan toor in de straat, Medewerkers van de gemeente en Wonen Venray houden hier iedere werk dag spreekuur tussen 10.00 en 11.00 uur. In Ouderencentrum De Kemphaan in Venray opent op maandag 14 november het Alzheimer Café Venray om 19.00 uur zijn deuren. Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden, maar ook voor hulpverleners en andere belangstellenden. De officiële openingshandeling wordt ver richt door M. Emonts, wethou der van de gemeente Venray W.J. de Cloe, lid van de Raad van Bestuur van de GGZ- groep Noord- en Midden- Limburg. In de komende decennia zal de bevolking van Nederland sterk vergrijzen. Men verwacht dat de piek wordt bereikt in 2050. Daarmee zal ook het aantal dementerende mensen in ons land toenemen. Volgens onder zoeksgegevens van de stichting Alzheimer Nederland lijden momenteel ongeveer 250.000 Nederlanders aan deze aandoe- en in 2050 zal dat aantal meer dan verdubbeld zijn, tot ruim 580.000. In noordelijk Noord-Limburg wordt eenzelfde ontwikkeling verwacht: het aantal Alzheimerpatiënten zal groeien van ruim 800 nu naar zo'n 1900 in het jaar 2050. Een zeer belangrijk deel van de verzorging van dementerenden komt neer op manteIzorgers, zoals partners, kin deren en familieleden. De druk op deze mantelzorgers zal gezien bovengenoemde ontwikkelingen sterk toenemen. Bovendien is dementie een ingrijpend proces, dat grote emotionele impact heeft in de naaste omgeving van de patiënt. De behoefte aan ondersteuning van de mantelzorger wordt dan ook steeds groter. Om mantelzor gers goed te kunnen ondersteu nen, stimuleert de stichting Alzheimer Nederland de oprich ting van zogenaamde Alzheimer Café's in ons land. Hier kunnen mensen die op één of andere manier zelf of in hun omgeving te maken hebben met dementie voorlichting krijgen en met elkaar praten. Over de dingen die ze meemaken, over de ziekte en haar verschijnselen en over de moge lijkheden voor hulp. En dat alle maal in een gemoedelijke sfeer en met een vrije inloop, net als in een gewoon café. Het thema voor de openingsavond van het Alzheimer Café Venray is 'zorgen voor een dementerend familielid, wat betekent dat?' Dit thema zal aan de hand van een inleiding en gesprekken worden behandeld. Men is van harte welkom om op deze avond aanwezig te zijn. Het Alzheimer Café is verder elke tweede maandag van de maand geopend vanaf 19.00 uur. Voor nadere informatie kan men con tact opnemen met het IGG (Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid), GGZ-groep Noord en Midden-Limburg, via tel. (0478)527066. Volgens een prognose van de Kamer van Koophandel Limburg- Noord worden in 2005 2.275 ondernemingen opgericht door startende ondernemers. Dit is een recordaantal. De landelijke prog nose ligt op 75.000, ook een record. Er is steeds meer interesse voor de Startersdag van de kamers van koophandel. In 2004 werd deze dag in onze regio bezocht door 1.100 mensen. In heel Nederland bezochten in 2004 38.000 mensen de Startersdag. Het aantal nieuwe ondernemin gen opgericht door startende ondernemers groeit in de laatste jaren sterk: in 2003 waren het er in de regio Noord- en Midden- Limburg nog 1.737, in 2004 1.965 en eind oktober 2005 al bijna 1.900. De verwachting is dat bij de Kamer van Koophandel Limburg-Noord eind 2005 2.275 nieuwe ondernemingen zijn inge schreven door startende onderne mers. Hieronder bevinden zich steeds meer vrouwen. Het aantal vrouwen is de laatste vijf jaar gestegen van een kwart naar een derde van het aantal nieuwe ondernemers. Ook het aantal Poolse starters stijgt explosief; in 2005 zien we een verdrievoudi ging ten opzichte van 2004. Steeds meer ondernemers starten een eigen bedrijf vanuit een uitke ringspositie. De Kamer van Koophandel Limburg-Noord speelt hierop in door het aanbie den van een seminar over dit onderwerp. Het seminar Starten vanuit een uitkering wordt gehou den op 22 november. Meer infor matie is te vinden op www.kvk.nl/seminars. Van het aantal pre-starters dat het afgelo pen jaar de Startersdag heeft bezocht, is ongeveer 19 procent daadwerkelijk een nieuwe onder neming gestart blijkt uit onder zoek van de Kamer. Dorpsraad Ysselsteyn De Dorpsraad Ysselsteyn verga dert op maandag 14 november in zaal Roelanzia. Aanvang 20.00 uur. Op de agenda staan onder andere de bespreking veiligheid (verkeer, trottoirs, verlichting, uit ritten, aanrijtijd brandweer) met ambtenaar A v. Merkesteyn van de gemeente Venray, informatie naar aanleiding van de opstarting woningbouw fase 1 en het verslag van het dorpsradenoverleg. Sinds 1999 voor het corrigeren van uw ogen d.m.v. Refractieve Laserchirurgie. - Betrouwbaar en veilig - De behandeling is.pijnloos - Lasertechnieken: PRK, LASEK en ZYOPTICS - Ook voor de plus sterktes Het Lasercentrum organiseert regelmatig Informatieavonden over de verschillende mogelijkheden van behandeling. Tijdens deze avonden komen alle aspecten van refractiechirurgie aan bod. Voor nadere informatie kan men terecht in het Laser Centrum Venray, Grotestraat 16 in Venray Telefoon 0478-581382 optometrie lasercentrum I brillen-contactlenzen Samenwerking tussen Drs. G. Cinque; oogarts en O. van Meurs; Optometrist. Venraynaar Henk van Heumen auteur van jaarlijkse Limburgse almanak Als variatie op de Enkhuizense almanak ver schijnt voor het derde jaar op rij nu ook een Limburgse almanak. Met als grootste ver schil dat de Enkhuizense variant zich focust op heel Nederland, terwijl de Limburgse almanak echt op Limburg is gericht. In totaal 256 pagina's over Limburgs verleden en heden, in een handig binnenzakformaat. De almanak draagt wederom de signatuur van Henk van Heumen. Drie jaar geleden werd Henk van Heumen (64) door twee makers van de Brabantse almanak benaderd om een almanak voor Limburg samen te stellen. Enthousiast begon de Venraynaar aan de klus, en enthousiast is hij gebleven. Met veel plezier werkt Henk van Heumen al drie edities aan dit jaarlijkse naslagwerk. Het samenstellen van de almanak begint voor hem in januari, en eindigt in oktober. Maandenlang speurt hij naar weetjes en feiten over Limburg. Medio oktober komt de nieuwe almanak uit. De almanak van 2006 ligt inmiddels Henk van Heumen speurt voor het samenstellen van de almanak maandenlang naar iveetjes en feitjes over Limburg. in de winkel. In de eerste vierenzestig pagi na's van de almanak wordt onder meer aandacht besteed aan de natuuromstandigheden in de ver schillende maanden, het weer voor het komende jaar, feestda gen en andere agendapunten, vakantieregelingen en een eeuwig durende kalender. Deze bladzij den komen overeen met de Brabantse, Twentse en Achterhoekse variant van de alma nak. "De rest van de gegevens in de almanak verschilt per provin cie. Zo worden namen en adres sen genoemd van de leden van Provinciale Staten, de burgemees ters en andere mensen met bestuursfuncties. Handzaam, praktisch en overzichtelijk op een rij gezet." VOLKSCULTUUR Verder zit er in de almanak een hoofdstukje 'historie, heemkunde en volkscultuur'. Daar staan adres sen van heemkunde- en oudheid kundige verenigingen, en een beschrijving van het Limburgs Geschiedkundig- en Oudheidkundig genootschap. Bovendien vindt de lezer er de historie van Limburg, die in jaar tallen onder elkaar is gezet, infor matie over verenigingen, volks culturen en dialecten, gewoontes en gebruiken, en de verschillende gilden. Ook staan er in de alma nak instanties die monumenten, stedelijk en landschappelijk schoon, waaronder molens, kaste len, boerderijen en nationale par ken, trachten te behouden. "Aan het eind van de almanak staan enkele verhalen en kranten artikelen van 100 jaar geleden. Veel mensen vinden het ontzet tend leuk om dingen uit 1906 te lezen. Waar mensen zich tóen voor interesseerden, en ook om te zien wat voor dingen hetzelfde zijn gebleven." De almanak is een naslagwerk in handig formaat, bedoeld voor Limburgers, toeristen en mensen die in Limburg geïnteresseerd zijn. De almanak kost 4,25 euro en is verkrijgbaar bij boekhandel van den Munckhof. Kerstworkshops bij Berly-Fleur Bij Berly-Fleur in Overloon staat weer alles op z'n kop voor de nieuwe kersthsow. Er is weer alles aan gedaan om hét thema Wood-Stok en Peil MeU gestalte te geven. Wood-Stok is een zeer gevarieerd thema waarbij met hout alle mogelijke verschijnings vormen worden uitgebeeld en vormgegeven. Peil Mell geeft een rustige natuurlijke sfeer met een warm kleurenpallet waarbinnen metalen munttinten een kerstac cent geven. Grillige vormen wor den afgewisseld met eenvoudige. Zo wordt de ronde vorm van een kerstkrans door de wirwar van allerlei materialen heel interes sant. Binnen Peil Mell wordt gewerkt met hout, vilt, linnen, papier, sisal, jute, kralen etc. etc. Op 17, 18, 19 en 20 november worden bij Berly-Fleur workshops gehouden waar eenieder tegen betaling van 15 euro (incl. mate rialen) aan deel kan nemen. Behalve dat er gewerkt wordt met bloemen en materialen is er ver der een uniek assortiment aan bloemschikobjecten te zien waar iedereen weer de kerstkriebels en -sfeer proeft. De thema's Peil Mell en Wood-Stok zijn te beleven van 9.00 tot 21.00 uur (alleen op zon dag 20 november tot 17.00 uur). Voor meer informatie, tel. 0478- 641890 Fietsster aangereden De politie onderzoekt een inci dent dat afgelopen weekend plaatsvond en waarbij een nog onbekende automobilist een 25- jarige vrouw uit Amersfoort van haar fiets reed. De politie is op zoek naar getuigen en vraagt hen contact op te nemen met de poli tie van de basiseenheid Venray, tel: 0900-8844. Het incident vond in de nacht van zaterdag op zondag omst reeks 4.30 uur plaats op de Randenrade. De vrouw fietste alleen en werd vanaf de Stationsweg ter hoogte van het Antoniusveld lastiggevallen door een automobilist in een goud- /bruinkleurige auto. Hij haalde haar een paar keer in en wachtte haar vervolgens weer op. Ook vroeg hij haar een keer de weg. Op de Randenrade fietste ze een stoep op. De genoemde auto reed achter haar aan en duwde haar met de bumper tegen een heg aan. Daardoor kwam ze klem te zitten. Terwijl de bestuurder uit stapte, lukte het haar om los te komen en weg te vluchten. Vervolgens ging de automobilist er als een haas vandoor. De vrouw liep blauwe plekken op aan haar enkel. De politie onder zoekt de zaak. De open Iinloopmiddag in wijk centrum Den Hoender in de Venrayse wijk Noord-West is een groot succes geworden. Er waren tachtig personen aanwezig om kritische vragen te stellen en pro blemen aan te kaarten bij verte genwoordigers van Wonen Venray, Synthese, politie en gemeente. De beantwoording hiervan werd als zeer positief ervaren. De volgende problemen kwamen aan de orde: verlichting (St.-Ceciliapad), mogelijkheid van éénrichtingsverkeer en/of 30km- zone (Past. v/d Gaetstraat). pro blemen met verkeersdrempels voor personenauto's en rollator- gebruikers, softdrugsproblema- tiek en de bedreiging die hiermee gepaard gaat, het voorkomen van zwerfvuil als gevolg van de hoge vuilophaaltarrieven, achterstallig snoeiwerk in verband met de vei ligheid bij de gymzaal aan de Langeweg en de gewenste verhar ding van het pad St.- Luciastraat. De middag werd afgesloten met een rondwandeling door de wijk om de diverse situaties ter plekke gezamenlijk te bekijken. Brunch voor mantelzorgers Rotary Venray verzorgt op zaterdag 12 november tussen 11.00 en 13.00 uur een brunch voor mantelzorgers, die altijd klaar staan voor kind, partner, familielid, buren. De brunch wordt gehouden in danscentrum Janssen. Leden van de Rotary zul len koken, serveren maar ook mensen halen en brengen. Carla Schaeffers opende van morgen (donderdag 10 novem ber) haar nieuwe winkel Carma aan de Kempweg 2a in Venray. "Carma refereert aan het begrip Karma en mijn naam Carla. Mijn levenvisie, mijn persoonlijke smaak en kwaliteiten waarmee ik het leven omarm, is terug te vin den in mijn winkelconcept", aldus Schaeffers over de nieuwste aan winst van het Venrayse winkel centrum. "In Carma ga ik produc ten en diensten verkopen die de zintuigen prikkelen, dus lekker ruiken, proeven, en mooi zijn om naar te kijken en te luisteren. Bijzondere producten die goed zijn voor lichaam en geest." Daarbij kan de klant denken aan plintcollectie, fantasykaarten, handgemaakte vazen, natuurlijke zeepjes met een boodschap, gemaakt door nonnen, theewen- sen, sieraden gemaakt door Indiaanse stammen uit Columbia en andere lifestyle-producten. Bij Carma kunt u ook terecht voor ontspanning door massage, brain- activator, trilplaat of Chi-vitalizer. Er is tevens een leestafel aanwe- TUINONTWERP, TUINAANLEG, TUINONDERHOUD Ook uw tuin heeft extra aandacht nodig in het najaar! Bel voor een najaarsbeurt! En vraag naar de mogelijkheden. GERT JAN REIJNDERS 06-20 43 99 57 www.passiflorahoveniers.nl Vernielingen De politie heeft dinsdagmiddag om 12.00 uur een 34-jarige man aangehouden op de Raadhuis straat nadat hij vernielingen had aangericht in het gemeentehuis. De man kreeg hier een conflict met een medewerker, waarna hij verschillende vernielingen aan richtte. Onder andere werd een stoel en een computer vernield. De man verliet vervolgens het gemeentehuis, achtervolgd door een beveiligingsmedewerker. Op aanwijzingen van de beveiliger wisten de politieagenten de man aan te houden op de Raadhuisstraat. Zij hebben hem vervolgens overgebracht naar het politiebureau voor verhoor. Bouwcommissie dorpen blijft bestaan De dorpsraden willen door gaan met de commisie CWK (Contactgroep Woningbouw Kerkdorpen). Een afvaardi ging van de dorpen overlegt periodiek met wethouder Teunissen en zijn ambtenaren over de voortgang van de woningbouw. Ondanks de teleurstelling over de vele ver tragingen willen de dorpsra den het CWK toch in leven houden. Wethouder Ruyten lanceerde in oktober 2003 het idee om de commissie op te richten. Want er waren nogal misverstanden en. ergernissen tussen de dorpen en de gemeente. Aanvankelijk was iedereen enthousiast. Door de komst van de CWK verbeterde de communicatie zienderogen. Doordat het maar niet wil vlotten met de woningbouw, groeide de irritatie weer. "Het is aan het ver zanden. In het begin liep het beter", zei Theo Kooter van de dorpsraad Vredepeel. "Ambtenaren willen nu te veel hun visie vertellen. Er wordt te veel gepraat en er zijn te weinig daden." Theo Zegers (Merselo) stak maandagavond tijdens het dorps radenoverleg de hand in eigen boezem. Hij vindt dat de dorpen twee jaar geleden bij de start veel slagvaardiger hadden moeten ope reren. Door alvast kansrijke bouwlocaties aan te wijzen zodat de gemeente ermee aan de slag kon. Zegers vreest dat door het contourenbeleid veel dorpen weer op slot komen te zitten. "We hebben grote kansen laten liggen. We hebben helaas niet veel ver der gekeken dan rond de eigen kerktoren." Inmiddels zijn de dorpsomge- vingsprogramma's (DOP's) klaar. Ieder dorp heeft hierin een hoofd stuk gewijd aan woningbouw. Patrick van der Broeck (Oirlo) deed het voorstel de woning- bouwbehoefte per dorp duidelijk in kaart te brengen. Met aantallen en locaties erbij. "Hiermee moe ten we met de gemeente aan de slag gaan zodat we weer echt vooruit kunnen." Theo Zegers deed een oproep om de kansen nu te pakken. "We moeten het initiatief weer terug krijgen. En dat kan het beste als we eensgezind optrekken. Ik zie wel degelijk toekomst." De mees te dorpen willen ook wel door gaan met het CWK. Hoewel de commissie weinig heeft opgele verd. "Twee jaar geleden hadden we niks en nu is er nog niets", zei Toon Ewals (Oirlo). "Ieder dorp zou toch minstens één bouwplan moeten hebben. Bij ons is de gemeente duidelijk tekortgescho ten." Ook voor Castenray en Veulen heeft het CWK niet veel betekend. "We zitten in Castenray nog met een oud uitbreidings plan", zei Ben van der Sterren. "Als CWK moeten we meer toe komstgericht zijn." Henk Hellegers (Veulen) denkt dat de dorpen gezamenlijk meer kunnen bereiken. Martien Peeters (Heide) is dezelfde mening toegedaan. Martin Derikx (Heide) vindt dat de dorpen hun vruchten moeten plukken van de DOP's. "Helaas werkt de gemeente vaak frustre rend. Het is jammer dat er zo wei nig medewerking is." Jac Koopmans (Smakt) consta teert dat de bouwproductie ver onder de maat is gebleven. "Toch zullen we onze krachten moeten blijven bundelen. Dan bereiken we toch het meest. Want er is in de dorpen veel vraag naar woningbouw. En als we niets doen, dan bloeien vooral de klei ne kernen dood." Herman Holtackers (Leunen) ziet het nut van het CWK niet in. "In Leunen liep het project De Korenmolen al langer. We heb ben er weinig aan gehad." Sieb Nijssen, voorzitter van het dorpsradenoverleg, was blij dat de meeste dorpen door willen gaan. "Dat is ook het beste. Zo kunnen we er dichtbij blijven." Joos Linksens (Oostrum) vindt dat het achterblijven van woning bouw niet te wijten is aan het CWK. "Dat komt vooral door belemmeringen en regelgeving. Bij de start van de commissie was het doel om in alle dorpen te bou wen. Het is negatief dat dit niet is gebeurd. De resultaten zijn inder daad beperkt. Maar door de CWK staan we wel op de politieke agenda. Als we ermee stoppen, dan vervalt ieder dorp weer in oeverloos overleg met de ambte narij." VieCuri Medisch Centrum voor Noord-Limburg, heeft de VGZ- prijs- 2004 gewonnen. Jaarlijks stelt Zorgverzekeraar VGZ, als onderdeel van de prestatieover eenkomst met de ziekenhuizen, een aantal prijzen beschikbaar voor ziekenhuizen die presteren op het gebied van kwaliteit- en klantgericht werken. Aan de VGZ- prijs is voor VieCuri een geldbe drag verbonden van 115.950 Euro. In de categorie algemene zie kenhuizen is naast VieCuri ook een prijs uitgereikt aan Lievensberg in Bergen op Zoom. In de categorie Top Klinische Ziekenhuizen werden prijzen gegeven aan het Catharina Ziekenhuis (Eindhoven) en het St. Elisabeth Ziekenhuis (Tilburg). VieCuri ontvangt de prijs van wege haar prestaties op het gebied van productie, wachtlijst- verkorting en kwaliteitsverbete ring. Hier zijn fraaie resultaten geboekt, zoals: het terugbrengen van de wachttijden voor poli(kliniek)- bezoeken en behandelingen het terugbrengen van post operatieve wondinfecties een toename van het één loketsysteem (diabetespoli, mam mapoli. multidisciplinair oncolo gisch centrum, Downsyndroompoli, Voetenpoli, Incontinentiepoli en het Loop 4 zorgprogramma) het organiseren van klantte- vredenheidsonderzoeken op diverse ziekenhuisafdelingen. Tijdens een informele bijeen komst overhandigde HGP Lennaerts (Zorginkoop en Zorgbeleid Ziekenhuiszorg) namens het VGZ/IZA de cheque met het geldbedrag aan de voor zitter Raad van Bestuur PJM van Dreumel. In zijn dankwoord maakte een trotse Van Dreumel dufdelijk dat deze prijs alleen bereikt is vanwege de grote inzet en betrokkenheid van de VieCuri- medewerkers. Hij ziet de prijs dan ook als een extra aanmoediging om nog klant- en marktgerichter te gaan werken. In overleg met het management en het stafbestuur zal bezien wor den wat er met de VGZ-prijs wordt gedaan. Zeker is dat het geldbedrag zal worden ingezet voor nieuwe kwaliteitsverbeter- projecten. Van Dreumel noemde in dit verband onder meer het project Vriendelijk VieCuri, met thema's als het verbeteren telefo nische bereikbaarheid, de perma nente klanttevredenheidsonder- zoeken en daarnaast het ontwikkelen van een veiligheids managementsysteem In het Koningskerkje in Vierlingsbeek gaat op zondag 13 november de zevende Week van Beek van start. Het thema van deze week is Vierlingsbeek en Kastelen. De feestelijke opening is vanaf 13.00 uur. Het Groeningse St.-Anthonius en St.- Nicolaasgilde zorgt samen met harpiste Tieke Jansen voor een echte kasteelsfeer. Zondag is ook de presentatie van de Kastelentocht. Dit is een fietsrou te met afbeeldingen en informatie over de geschiedenis van de Vierlingsbeekse kastelen. De tocht is ongeveer vijftien kilome ter lang en kan dezelfde middag gefietst worden. Start- en eind punt is bij het Koningskerkje. Binnen in het Koningskerkje kan men de gevarieerde Kastelenexpositie bewonderen: afbeeldingen en informatie over de kastelen die vroeger in de Vierlingsbeekse omgeving ston den en kastelen die door kinderen fantasierijk geknutseld en geschil derd zijn. Ook draait er een oude videoband over Vierlingsbeek en omgeving. Woensdag 9 november wordt met de knutselmiddag alvast een voorschot genomen op de Kastelenweek. De kinderen gaan dan naar hartelust met dozen en doosjes knutselen om deze in kastelen om te toveren. Het Koningskerkje is 13 en 20 novem ber geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Een vast onderdeel van de Week van Beek is het optreden van De Pimpernel. Op woensdag middag 16 november moet ieder een wel vrolijk worden van het verhaal dat Marijke van Bergen en Anky Fleuren nu weer uit hun mouw schudden. Een troubadour zal muziek spelen en neemt de kinderen mee naar lang gelee. Naar een kasteel waar ridder Floris woont met zijn jonkvrouw Anna. Woensdagavond 16 novem ber komt amateur-historicus Rien van den Brand naar het Koningskerkje voor een lezing over Vierlingsbeek en zijn kaste len. Rien van den Brand uit Venray verdiept zich al dertig jaar in de geschiedenis van deze streek en heeft daar verschillende boeken over geschreven. De vrij dagavond is ook al een traditie aan het worden. Op 18 november treden Vierlingsbeekse muziek- leerlingen van De Meander op in het Koningskerkje. Van klein tot groot laten ze hun muzikale kun sten horen. De werkgroep WvB van het Koningskerkje heeft voor een programma gezorgd met medewerking van De Oude Schoenendoos, het Groenings Gilde en Plusmarkt. Reserveren kan bij de familie Evers via tel. (0478)632172.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 9