emeente Venray Ontwerp-Ontwikkelingsperspectief ter inzage pzet ontwerp-Ontwikkelingsperspectief 'enray als regionale centrumgemeente? Dorpen clusteren voor behoud voorzieningen? Hoe gaat het verder? Oostrum als belangrijkste subcentrum van de kern Venray? eef uw mening! Aandacht voor jeugd en jongeren! HBO-dependance in Venray? EN MAAS Donderdag 10 november 2005 - Pagina 19 Gemeentehuis Raadhuisstraat 1, 5801 MB Venray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax (0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl www.venray.nl Openingstijden Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 13.00 uur. Gemeentearchief en informatiecentrum Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Alarm Centraal alarmnummer 112 Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 Week 45 Het ontwerp-Ontwikkelingsperspectief ligt vanaf woensdag 2 november tot en met dinsdag 13 december ter inzage. Inwoners, Venrayse organisaties en andere belanghebbenden hebben dus ruim schoots de gelegenheid hun mening te geven. Ook uw mening telt! Het Ontwikkelingsperspectief is een concrete uitwerking van de strategische visie 'Venray, dorp en stad'. Deze is in april 2005 vastgesteld. De gemeente heeft het perspectief zoveel mogelijk samen met haar partners ontwikkeld: tijdens verdiepingsgesprekken, een Lagerhuisdebat en eerdere inspraakron des. Het ontwerp bestaat uit een aantal doelen voor de toekomst van Venray. Die zijn ook in beeld gebracht, per wijk of dorp. Zo kan iedereen direct zien welke effecten deze keuzes hebben. Hoe onze dorpen, wijken en het buiten gebied er concreet uit gaan zien. Het gaat om uw toekomstige leefomgeving! Dus bekijk het ontwerp-Ontwikkelingsperspectief en reageer! Veulen Castenray Oostrum Smakt Leunen Heide Ontwikkelingsperspectief bestaat uit twee delen. Het eerste deel is opgesteld aan de nd van de vijf thema's uit de strategische visie. Elk thema is vertaald naar richtinggevende leidsuitspraken. Die beleidskeuzes zijn ook per gebied in beeld gebracht (zie de illustraties deze pagina). In het uitvoeringsprogramma is vervolgens zo concreet mogelijk per wijk dorp aangegeven hoe en wanneer de gestelde doelen moeten worden behaald. Of wan- er bepaalde projecten moeten worden uitgevoerd. Dat sluit aan bij de nieuwe werkwijze dè gemeente: gebiedsgericht werken. leg bij de illustraties op deze pagina vindt u in het ontwerp-Ontwikkelingsperspectief dat in het gemeentehuis en openbare bibliotheek ter inzage ligt. Na de inspraakperiode verwerkt de gemeente alle ingekomen reacties in een inspraakrapport. Uit dat rapport blijkt wat er met de verschillende individuele reacties is gedaan. Het Ontwikkelingsperspectief wordt daarna ter vaststelling aangeboden aan de gemeenteraad van Venray. Naar verwachting is dat in februari 2006. Vervolgens moet het Ontwikkelingsperspectief in het dagelijks werk, toekomstig beleid en de bedrijfsvoering van de gemeente worden verankerd. :dh ii tontwerp-Ontwikkelingsperspectief ligt vanaf"TOoensdag -an november tot en met dinsdag 13 december ter inzage. U v'e"pdt het ontwerp in het informatiecentrurn van het gemeen- luis en in de bibliotheek. Reageren? Dien een schriftelijke enswijze in. Stuur uw opmerkingen of suggesties tijdens de :praakperiode naar de gemeente Venray onder vermelding n ontwerp-Ontwikkelingsperspectief. Voor het indienen van n mondelinge zienswijze kunt u een afspraak maken met afdeling Publieksdiensten. ij. ■V? Venray, focus op mensen

Peel en Maas | 2005 | | pagina 19