mm to fctotei ■I HHJHH C irel Fijen Makelaardij een kwestie van vertrouwen Te Huur opslagruimti )l STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL Klaassen B.V. biedt t.o.af* lunchroom-dagza HOLTERMAi PEEL EN MAAS Lr Donderdag 3 november 2005 - Pagjp- tvhome.nl lg vai lapsh Een langgevel boerderij met meerdere bijgebm lemb zeer fraai gelegen aan de rand van de bebouwde i hel van Veulen. Aan de achterzijde onbelemmerd uit Jen t er staan meerdere foto's op onze internetpagina, men Perceelgrootte: 7580 m2 oncj| Prijs op aanvraag elzaa verkrijgbaar bij: Venray, Jerusalem 125 Huurprijs: 925,- per maand incl. servicekosten en parkeerplaats Prachtig appartement op loopafstand van het cen trum van Venray, Ruime woonkamer met loggia. Nette open keuken v.v. gasfornuis, afzuigkap, "keu ken en combi-magnetron. Moderne badkamer met douche en wastafel, 2 ruime slaapkamers (opp. ra. 13 m! en ra. 14 m'). Aparte toiletruimte en bergkast met CV-ketél. Gelegen op 4e verdieping. Oppervlakte ra. 100 m'. Gestoffeerd. Uitzicht op Grote kerk en het gemeentehuis. Eigen inpandige parkeerplaats en berging. Per direct beschikbaar. Wanssum, len de Neej Erf 24 Vraagprijs: 188.500,- k.k. Zeer ruime hoekwoning met aanpandige garage. Perceeloppervlakte 283 m2. Begane grond: geslo ten eetkeuken met afzuigkap, gasfornuis, koelkast, oven en dubbele spoelbak, ruime woonkamer met tuindeuren. Op de Ie verdieping treft u drie ruime slaapkamers aan met inbouwkasten. De badkamer is voorzien van wastafel, ligbad en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met ruime slaapkamer en berg ruimte. C.v. combiketel 2000. Overdekt terras en fraai aangelegde tuin met vrije achterom. Woning geheel voorzien van hard houten draai-kiep ramen met dubbel glas en rolluiken. Castenray, Castelostraat 6 Vraagprijs: 194.500,- k.k. Keurig halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande garage gelegen op een kavel van 270 m'. Bouwjaar 1976. Inhoud 375 m\ Indeling: l-vormige woon kamer, zeer ruim van opzet en open keuken met toegang naar terras. Op de Ie verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en de badkamer. 2e verdieping via vaste trap met een 4e slaapkamer v.v. dakraam en aparte bergruimte. In de acnter tuin, gelegen op het noordwesten staat nog een tuinhuisje, DEZE WONING IS ZEER RUIM VAN OPZET. Venray en Horst liggen op korte afstand. Meerlo, De Kievit 15 Vraagprijs: 225.000,- k.k. Ruim halfvrijstaand woonhuis. Indeling: hal, toiletruimte, ruime woonkamer met veel lichtin val en direct toegang tot de tuin, open keuken voorzien van inbouwapparatuur. Garage voor zien van elektra en water. Ie verdieping: 3 ruime slaapkamers, ruime verzorgde badkamer. Ruime zolder is middels vaste trap te bereiken. 4e slaapkamer aanwezig. Hardhouten kozijnen met dubbel glas. Woning is volledig geïsoleerd. Voldoende parkeergelegenheid op eigen ter rein. Tuin is gelegen op het zuidoosten en kent veel privacy. Perceeloppervlakte 252 m'. Inhoud 360 m!. Tienray, Ger Wijnhovenstraat 14 Vraagprijs: 149.500,- k.k. Gerenoveerde tussenwoning met eigen achter om. Perc. opp.: 140 m2. Inhoud ca. 400 m3. Indeling: ruime hal met trapkast en toiletruimte (1999), woonkamer (32 m2) met veel lichtinval en plavuizen, keuken (1999) voorzien van afzuigkap, keramische kookplaat, koelkast, oven en vloerverwarming. Vanuit de keuken is de aanbouw toegankelijk. Op de Ie verdieping zijn 3 slaapkamers en de keurige badkamer. 2e verdieping via vaste trap met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Gelegen in nabijheid van super markt, Prima woning voor starters. Venray, Isabellahof 50 Vraagprijs: 298.000,- k.k. Fraai halfvrijstaand landhuis met inpandige garage. Ruime woonkamer (ca. 32 m2) v.v. leis tenen vloer. Aparte speel-/studeerhoek. Uitbouw (erker) aan de achterzijde (1996) met ruime leefkeuken v.v. afzuigkap, gaskomfoor, hoge koelkast, vaatwasser en combi-oven. Ruim werkblad met zicht op de tuin. 1e verdie ping: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douche en wastafel. 2e verdieping; ruime zol- der-/bergruimte. Royale tuin gelegen op het zui den met vrije achterom.Gelegen in kindvriende lijke wijk Veltum 2. Venray, Grotestraat 51 Huurprijs: op aanvraag Ruim appartement gelegen in het centrum van Venray. Via een ruime hal (mogelijkheid tot stal- len van een aantal fietsen) is via ae trapopgang de 1e verdieping toegankelijk. Via een tussen- portaal betreedt u de ruime woonkamer. Deze heeft een leuk zicht op het straatbeeld. De keu ken is ruim van opzet. 2 ruime slaapkamers en een badkamer met douche en wastafel. Aparte toiletruimte. Via een vaste trap is de zolderruim te toegankelijk. U treft er een slaapkamer aan en 2 aparte ruimtes. Deze zijn evt. als slaapkamer geschikt. Prettig wonen in het centrum van Venray. Swolgen, Kerkveld 22 Vraagprijs: €365.000,- k.k. Vrijstaand woonhuis met vrij uitzicht aan de ach terzijde gelegen in de dorpskern van Swolgen. Indeling begane grond: nal, woonkamer v.v. eiken planken vloer, keuken v.v. inbouw appara tuur, bijkeuken, inpandige garage. Aanpandige ruimte v.v. kantoor en aparte werkruimte. Tuin gelegen op het westen, terras met veranda. 1e verdieping: 4 slaapkamers v.v. rolluiken. Ouderslaapkamer v.v. ruime inloopkast. Moderne badkamer v.v. douche, toilet, wastafel. 2e ver dieping middels vlizotrap bereikbaar. Bouwjaar: 1997, aanbouw 2002. Perceelopp: 490 m2. Een luxe afgewerkte woning met mogelijkheid tot werken aan huisl Blittterswijck, Mgr. Martensstraat 2 Vraagprijs: 495.000,- k.k. Zeer exclusieve royaal verbouwde villa. Perceelopp. 1165 m2. Bouwjaar 1970. Inhoud ca. 1500 m!. Luxe woonkamer (59 m2) met mar meren schouw en openslaande tuindeuren, ruime leefkeuken met kookeiland en voorzien van alle luxe. Slaapkamer met grote inloopkast, moderne luxe badkamer met extra groot ligbad. 1e verd.: ruime overloop en 2 slaapkamers. Verder is er een zwembad (12 x 5 m) en een grote sauna met Turks stoombad. Geheel ommuurde tuin met prachtig aangelegde Japanse tuin. Voorts zijn er een 3-tal paarden- boxen aanwezig. Een object dat zowel privé als zakelijk geëxploiteerd kan worden. Venray, Ouverturestraat 7 Vraagprijs: 174.500,- k.k. Ruime tussenwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel, Hal met doorgang naar ruime woonkamer. De open keuken is functioneel en netjes van opzet. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e ver dieping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Perceel oppervlakte ca. 215 m2. Inhoud ca. 385 m3. Gelegen in kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van kleinschalig winkelcentrum. Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek heren huis gelegen in hartje Venray. Inhoud woning 650 m\ Vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/werk- en eetkamer, (opp. resp. 12 m2, 15 m;, 31 m!). De gehele begane grond is v.v. een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v. vloerverwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) fnet optimale privacy.Vanuit de keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badkamers. Gelegen op uitstekende locatie en zeker, de moeite om te bezichtigen! Meerlo, Bemhardstraat 21 Vraagprijs: 242.500,- k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel van 390 m! gelegen in de dor pskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, geslo ten keuken, woonkamer v.v. parket, bijkeuken, badkamer, toilet en ruime berging v.v. verwar ming. 1e verdieping: 4 slaapkamers waarvan een aantal v.v. muurkast. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïso leerd. Nefit VR Economy combi-ketel geplaatst in 2001Een handige klusser kan zich hier prima uitleven! Well, Sterrenbos 18 Vraagprijs: 239.500,- k.k. Zeer sfeervol halfvrijstaand woonhuis met bij zondere uitstraling gelegen te Well. Ruime woonkamer met houten vloer. Hoogwaardig afgewerkte vernieuwde keuken. De authentieke stijl is bewaard gebleven. Aparte lees-/tuinkamer met aansluiting op terras. De tuin met niveau verschil is gelegen op het noord-westen. Aparte praktijkruimte recentelijk verbouwd. Op de ver dieping zijn 3 slaapkamers en een ruime over loop. De Badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet ziet er verzorgd uit. Perceeloppervlakte 336 m2. U zult verrast zijn van de ruimte! Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 329.000,- k.k. Keurige vrijstaande woning gelegen in de kern van Oostrum. Perc. opp. 356 m2. Inhoud 560 m3. Bouwjaar 1997/98. Indeling: souterrain met pro visiekelder, ruime hal met toiletruimte en h.h. eiken trap naar 1e verdieping. Woonkamer met veel lichtinval, eiken parketvloer en schuifdeur naar fraai terras, zeer luxe keuken met kookei land en div. apparaten. Achterportaal met extra toilet. Bijkeuken met voorraadkast. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, ligbad en douche met wand. 2e verd.: slaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad. Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het gezellige Maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand landhuis.op royale kavel. Ind.: L-vor- mige woonkamer; dubbele tuindeuren en moderne keuken v.v. apparatuur. Op de verdie ping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast (voorheen slaapkamer) aanwe zig. De badkamer is ruim van opzet en is voor zien van een ligbad, douche, toilet, bidet en dubbele wastafel. De ruime bergzolder is bereik baar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten. Zeker de moeite waard om te Bekij ken!! Venray, Mgr. Verrietstraat 27 Vraagprijs 213.500,- k.k. Jonge, luxe afgewerkte stadswoning gelegen in het centrum van Venray. Percopp.: 128 m\ inhoud: ca. 300 m1, bouwjaar 2001Indeling: hal, woonkamer met directe toegang tot keurig aangelegde tuin, moderne dichte keuken met apparatuur. De keuken biedt een leuk zicht op het straatgebeuren. 1e verd. 3 slaapkamers, luxe badkamer met duo bad, hangend closet, design radiator en wastafel. De woning is opti maal geïsoleerd en is ideaal gelegen ten opzich te van het winkelcentrum. Venray, Wilhelminastraat 35 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek Woonhuis in Oranjebuurt van Venray. Woonkamer, keuken, bijkeuken, achter- bouw (evt. te gebruiken ais garage). Op de 1 verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e ver dieping is middels een vaste trap toegankelijk. Achtertuin op het noorden. Vrije achterom. Dit karakteristiek woonhuis op loopafstand van het centrum van Venray is gelegen in een keuri ge straat. keuken is netjes om de hoek weggewerkt. Lichtinval in de woonkamer geeft een ruimtelijk gevoel.Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de garage. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers en een badkamer v.v, ligbad, toilet en wastafel. 2e verdieping: slaapkamer en bergruimte toe gankelijk via vaste trap. De tuin is zeer sfeervol ingericht en biedt veel privacy. De ligging is Noord-Oost. Perc.opp. 275 m2. Inhoud 510 m!, Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs: 379.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen op een ruime kavel in groene omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2. Inhoud ca. 645 m3. Indeling Begane grond; woonkamer met zitkuil, open haard en binnenvijver, slaap- Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrij staand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Bouwjaar 1985. Souterrain, biljartzaal/fitnes sruimte. B.g,; entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woonkeuken met apparatuur en grote raampartii met zicht op de weilanden, bijkeuken en doucheruimte. 1e ver dieping; 4 slaapkamers en badkamer. Een ideale woning voor degene die wil wonen in een groene omgeving. Er is een hinderwetver gunning voor het houden van 16 paardenl c.a. studeerkamer, ruime keuken en berging c.q. hoDbyruimte. Op de 1e verdieping treft u 4 Ihl VOORBEREIDING* slaapkamers aan waarvan 1 met aakkapel en een bijzondere badkamer. De ruime tuin is gele- jjg LeunenI gen op het noordoosten. Gelegen in een rustige omgeving. luxe modern vrijstaand herenhuis Perceeloppervlakte: 443 m2. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag In een rustige omgeving gelegen luxe afgewerkt landhuis met ondergrondse autogarage en aan gebouwde garage met carport voor camper. Perc. opp. 1125 m2. Inhoud ca. 1300 m\ Ind.: statige hal, woonkamer met marmeren vloer en schuifdeuren, zeer ruime leefkeuken met toe gang naar tuin en v.v. dlv. apparaten, 4 slaapka mers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer. Voorts is er een enorme kel derruimte, evt. te gebruiken als voorraad- ca. hobbykelder. Door de unieke indeling straalt deze woning een bijzondere sfeer uit. Venray, Prins Bemhardstraat 29 Vraagprijs: 259.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met inpandige garage op loopafstand van het centrum van Venray. De woonkamer is v.v. een keurige parketvloer. De Bestaande bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties t EÏ3 wSSXgWn Taxaties Limburg.»/ Woningmakelaar Bedrijfsmakelaar REGIster-taxateur wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. poststraat 9 5801 bc venray t 0478-63 69 22 - t 077-398 12 60 - f 0478-63 69 14 www.carelfijen.nl WITTEWONINGWINKEL Nóóit meer dan 0,5% courtage te koop: kleindorp 9 - merselo MAKELAARS G?Home ZetjoTVoP" x! in 1 x 1 x opslagruimte 1OOOm2 (40x2 v.z.v. 3 x overheaddeur met dei hoogte 4.50m, Goothoogte 5.00u Vloeistofdichte vloer. Wanden geïsoleerd. Bereikbaar middels zeer ruim 2.500 m2) verhard bedrijfsterrei, Perfecte logistieke ligging. 7 km van A73 en A67. Voor info: tel. 06-53663398 De Bleek 41 Venray Oostrum, Stationsweg 144 Vraagprijs: 254.000,- k.k. Luxe afgewerkte halfvrijstaande woning op ruim perceel. Perc. opp. 440 m2. Bouwjaar 1935. Indeling: Ruime woonkamer v.v. massieve essen vloer en houtkachel. Keuken ('96) v.v. inbouwappa ratuur Provisie kelder. Bijkeuken met toegang tot toiletruimte, badkamer en tuin. Badkamer is v.v. duo whirlpool, douche, wastafel en vloerverwarming. Verdieping: 2 ruime slaapkamers, beide v.v. dakka pel en electr. rolluiken en toiletruimte. Middels vli zotrap is de 2e verdieping te bereiken. Woning is tussen 94-99 goeddeels gerenoveerd. Tuin op net zuidwesten is ruim van opzet en keurig aangelegd. Tuin biedt veel privacy! Well, Sterrenbos 10 Vraagprijs: op aanvraag Herenhuis met voormalige huisartsenpraktijk met garage geschikt voor 2 auto's. Praktijkruimte gelegen aan de straatzijde. Links en rechts van de garage is de bergruimte, de wijnkelder en de stookruimte aanwezig. Via de trappartij bereikt u de voordeur. Ind. woonverdieping: U-vormige woonkamer met zicht over de voor- en achter tuin. Vanuit de hal zijn de keuken en bijkeuken bereikbaar. Ie verd.: vier slaapkamers (MBR met inloopkast), apart toilet en badkamer. Het pand is goeddeels voorzien van kunststof kozijnen (1996) en dubbele beglazing. De twee combike tels zijn in 2000 vervangen. Bouwjaar 1962, inhoud ra. 995 m3, perc opp.:1.490 m2. Venray, Vogelwikke 21 Vraagprijs: 239.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis (bouwjaar 1995) met aanbouw van 2001. Ruime woonkamer (ca.35 m2) en leefkeuken (ca. 25 m2). Keuken is modern van opzet en kent een natuurstenen aanrechtblad. Tuin op het Zuid-Westen. Netjes omheind. Ie verd.: 3 keurig afgewerkte slaapkamers en een nette badkamer met ligbad, douche, was tafel en toilet. De 2e verdieping is middels en vaste trap toegankelijk met slaapkamer en stookruimte. De woning is volledig geïsoleerd. Spoorstraat Tienray Vraagprijs: 395.000,- k.k. Karakteristiek vrijstaand woonhuis met vrij staande loods. Gelegen op een ruim perceel van 1.503 m2. Deze woning is zeer ruim van opzet. Ouderslaapkamer. Ruime woonkamer, leefkeuken (in 2004 vernieuwd), staatse hal, tussenportaal met badkamer en toilet. Separaat toegankelijke praktijkruimte. 1e verd.: 4 slaap kamers (authentieke deuren), ruime overloop, apart toilet. 5 slaapkamers is mogelijk 2e verd.: bergzolder. Overdekt buitenterras. Tuin (Zuid-Oosten) met authentieke schuilkelder. Combineren van werk en wonen behoort tot de mogelijkheden! Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Servicekosten 104,- Ruim appartement (ca. 120 m) met eigen inp. garagebox, lift en ruim balkon gelegen in de luxe residentie in de tuinen van het St. Jozefpark, dicht bij centrum, ziekenhuis en park van St. Anna. Het appartement ligt op de 2e verdieping en geeft een mooi uitzicht over ae Noordsingel. Ind.: badkamer met ligbad, separate douchecel en wastafel, 2 ruime slaapkamers w.v. een met deur naar balkon, grote woonkamer (38 m2) met toegang naar bal kon, half-open keuken met div. inbouwapparaten. Woonoppervlakte ca.110 m2, bouwjaar 1996. Gelegen op een uitstekende locatie en zéér zeker de moeite om te bezichtigen I Ysselsteyn, in de kern gelegen Vraagprijs 365.000,- k.k. Gelegen in rustige straat binnen bebouwde kom. Deze vrijstaande woning heeft de beschikking over een ruime oprit en een inpandig bereikbare gara- Se. Entree; hal vv schitterende leistenen vloer, uime woonkamer is w eikenvloer en biedt leuk uitzicht op de tuin. Ook de moderne keuken w inbouwapp. verschaft direct contact met de tuin. Ruime bijkeuken vv aansl. wa, tussenportaal, ruime garage vv bergzolder. 1e verd: 4 ruime slaapkamers en badkamer w ligbad, douche, toi let, bidet en wastafel. 2e verd. middels vlizotrap, Ruime tuin is keurig aangelegd en biedt voldoende privacy. Perceelopp.: 552 m2 Bouwjaar 1980. RAMEN DEUREN KOZIJNEN in ALUMINIUM KUNSTSTOF HOUT. M. J. van de Ligt Timmer/Onderhoudsbedrijf De Cuyperstraat 37 WANSSUM 0478-532184 Alle soorten GLAS, TIMMERWERKEN, RENOVATIE e.d. itia ©©a®? iputoït©® yjj Behoort u ook tot die goep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Hebt u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie kleine steriele puntjes in, die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken dlrektgaat afnemen. Na een week halen we deze puntjes er weer uit en krijgt u een nieuw puntje in uw oor, deze zorgt ervoor dat u geen zin meer in roken krijgt en niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. Dit laatste puntje valt er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie genoemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er al duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behandeling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoonte binnen een halfjaar dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualiteiten programma's op T.V. Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen U krijgt dan de eerste week twee puntjes in het ene oor en de volgende week twee puntjes in het andere oor die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op maandag 14 november zijn wij aanwezig in zalencentrum de Witte Hoeve", Gasstraat 5 in Venray Voor de vervolg behandeling zijn wij op maandag 21 november weer in de Witte Hoeve". Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481 - 451414. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.gwspeek.nl in centrum van Venlo Mooi bedrijf voor startende onder nemers. Geen woning. Gunstige voorwaarde overname inv./goodw ^o Info: (PvB2044) 073-5216166 of 06-54272] ,f www.klaassenbv.nl 7 mi :e ite: paar E raed will< On rA-vit iedei VA S T G O E D BEMIDDELING ADVIES IN ONROEREHl Patersstraat 35 - Venray - T 0478-5 E info@holtermans-vastgoed.nl VENRAY Florishof 11 i Rustig gelegen geschakelde tussenwoning met garage in de wi Begane grond: Hal, toilet, woonkamer, half open nieuwe keukel 1e verdieping: Recent verbouwde badkamer, 2 royale slaapkaii 2e verdieping: derde slaapkamer, te bereiken via een vaste tra|f Prijs op aanvra VENRAY Rosa Manusstraat 49] Te huur Bedrijfsruimte op bovenverdieping Opp. 200 m2 Info: 0478-587161 Halfvrijstaande woning met garage en ruime tuin gj in de fraaie wijk Antoniusveld en gunstig geleg opzichte van het centrum. De mooi afgewerkte woning werd in 1998 gebouwd] zeer goed onderhouden. Perceel: 223 m2 Vraagprijs 237.000,-1 VEULEN Brugpas 25 Voor uitgebreide informal www.holtermans-vastgoe Zeer ruime vrijstaande woning op goede locatie op perceel van 560 m2 gelegen. De woning is degelijk gebouwd en heeft een inhoud van maar liefst 630 m3. Indeling: hal, kelder, toilet. L-vormige woonkamer (45m2) met aansluiting voor houtkachel. Separate keuken (13m2). Ruime bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger. Inpandige garage (21 m2). Separate kamer (12m2) aan voorzijde van de woning gelegen. 1ste verdieping: 4 slaapkamers van respectie velijk 19,15,10 en 9 m2. Badkamer. Ruime zolderkamer (31 m2) gelegen boven de garage. 2de verdieping: ruime vliering met CV combiketel. Achtertuin gelegen op het westen. Deze woning is een bezichtiging waard! Vraagprijs €415.000,- WitteWoningWinkel Eindhoven Vestdijk 129, tel. 040 - 211 25 27 Voor meer informatie over deze woning kunt u vrijblij vend een afspraak voor een bezichtiging maken. Uitgebreide informatie staat op onze website. www.WitteWoningWinkel.nl VERKOOP BIJ INSCHRIJVING Keuze uit 45 of 90 zenders Subliem in beeld en geluid Met alle gemak van de kabel Ottersum Hondsiepsebaan 12 Vrijstaand woonhuis met bijgebouw (ca. 120 m2) gelegen op een mooie, groene locatie in het buitengebied van Ottersum. De Duitse grens met aansluitend het Reichs Wald is op korte afstand gelegen. Kavelopp. ca. 1.440 m2, mogelijkheid om maximaal ca. 2.200 m2 bij te kopen. Het bijgebouw biedt u de mogelijkheid voor extra hobbyruimte of dierenverblijf. Het woonhuis dient deels gerenoveerd te worden, inpandig zijn de sanitaire voorzieningen eenvoudig uitgevoerd. Ziet u het renoveren van een woning als een uitdaging, dan is dit uw kans! Kijkdagen: Woensdag 9 november van 16.00 uur tot 17.30 uur Zaterdag 12 november van 11.00 uur tot 12.30 uur Tijdens de kijkdagen worden de inschrijfformulieren en de inschrijfvoorwaarden uitgereikt. Inschrijving sluit woensdag 22 november 2005 om 17.00 uur, inleveren biedingen bij Notariskantoor Rivierdael/Lommen, Niersweg 11 te Gennep. Richtprijs woonhuis met 1.440 m2 grond 235.000,- k.k. Informatiebrochure verkrijgbaar bij Area Makelaars Oirlo tel. 0478 - 57 82 57

Peel en Maas | 2005 | | pagina 6