mode centrum fis®!®# Tliftlllci® Air u ;te M©d© Swolgen Voor al uw rouwbloemwerk CJoumans Veelkleurig én aantrekkelijk geprijsd! ELKE WEEK NIEUWE COLLECTIES! Mooi de Mooiste Mode Horst St. Lambertusplein 12 Tel. 077-3986464 »M EENS LANGS IN.. )E KNIPSHOPU! J *j intratuin Lanastraat 133 chrijen LAATBU UW VERDRIET ONZE ZORG ELNTRCOST ZIJN I lêo Arts Marcel Slot Allerliefste super-pappie jjb Ü.W 1V1AAÖ uonaeraag 3 novemoer zuuo - ragina 3 i koop gevraagd bruikte en antieke abelen U| a. kasten, klokken, r ikstellen, I hoeken enz. enz. E|-0478-503531 of {12145812 «mans Maashees. Zondag 6 november zijn wij weer open! 'jjdens deze Meubel- lopzondag hebben wij fieer diverse speciale aanbiedingen. '1 UW COMPLETE T oninginrichting sin; Van Hout Janssen eD| Hoofdtraat 25 Liessel 1UI Tel. 0493-341277 U 1 T VAAK T O INDEK NEMING Kit mode en schoenen voor dames, heren, tieners en kinderen dippen heren dippen dames dippen kinderen fessen watergolf fessen Föhnen 'erven v.a. irmanent all in v.a. jel voor een afspraak PEKNIPSHOP jlbionstraat 45b Leunen. el 0478-514047 la. van 13.00 tot 17.30 |i t/m vrij van 8.30 tot 17.30 fet. van 8.00 tot 15.00 [oensdagavond van 17.30 tot 20.00 1 voor heren zonder afspraak! psychologenpraktijk bij ons kunt u o.a. terecht met de volgende klachten: - Opvoedingsproblemen - Bum-out overspannenheid - Relatieproblemen - Niet begrepen lichamelijke klachten - Depressieve klachten angsten - Kindertherapieën U kunt rechtstreeks met ons contact opnemen en of niet uw huisarts. Behandeling volgens AWBZ-regeling is eventueel mogelijk. Er zijn geen wachtlijsten. Psychologenpraktijk Swolgen Legert 15, 5866 CG Swolgen Tel. 0478-692532 www.psychologenpraktijk-swolgen.nl r het groene warenhuis Tel. 0478-588585 Amsterdam, 29-10 1998 Venray, 29-10 2005 Lieve Isabelle, Die 4 weken die we met jou mochten beleven Koesteren wij intens, ons hele leven.... Je bent altijd bij ons, lief meisje Kusjes en knuffels van je papa, mama en zusje Charlotte Soms is 't baëter iets mojs te verliëze Baeter verliëze dan dat ge 't noeët hèt gehad. Iedereen heel hartelijk bedankt voor de aanwezig heid, de steun, de kaarten en de bloemen na het overlijden van Maria Hoedemaeckers-Wilmsen Jan Hoedemaeckers Kinderen en kleinkinderen De Hoge Beek 32 5801 GD Venray De zeswekendienst wordt gehouden op 4 november a.s. om 18.30 uur in de Paterskerk te Venray. Veel te jong heb je afscheid moeten nemen van dit leven. Hein Peters Wij wensen ons Kiwanislid Marianne, Sraar, Piet, Annemarie en Joyce heel veel sterkte in deze onge looflijk moeilijke tijd. Wij zullen er zijn! Kiwanis Club Rooyse Ladies Venray ook veel bezoek je voelt je er thuis \atuursteen ii alk restauratie^ Lom IE, Oeffelti ,J:^85) 36 14 40,^.scn,^ Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uu>, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Andere tijden op afspraak. begrafenis en crematie onderneming Fr. A4arijlcestraat fa 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961.AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Wij gijn da$ en nacht bereikbaar onder telefoonnr. 0478 550150 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze trouwe medewerker: Ben Hermsen Groot in zijn vakmanschap, zijn prachtige schilderij en en mooie kleurtoepassingen maakte hem tot een bijzondere medewerker. Zijn positieve uitstraling, inzet en collegialiteit zal voor ons altijd een voor beeld blijven. Ben, dank je wel. We wensen Mien, kinderen en familieleden heel veel sterkte toe bij dit groot verlies. Direktie en medewerkers Gerard Reijnders Schilderwerken B.V. Leven Ik hou van jou Een omhelzing van het leven Intiemer kan niet Dag mam Dag oma en overgrootoma Jij hebt het leven geleefd Intiem en intens Hay In een intieme sfeer hebben wij op dinsdag 1 novem ber afscheid genomen van ons mam en (overgroot-) oma. Op haar eigen wijze is zij, na een kortstondig ziekbed, in alle rust en vredig ingeslapen. Nelly Rongen-Rutten echtgenote van Jo Rongen f Zij overleed in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Venray: Joke Rongen-Frans Cup Kitty-Eric Bob-Conny Yvette-Harry Blerick: Riek en Josef Frieters-Rongen Sander-Suzanne Nicole-Ruud Oostrum: Piet en Roos Rongen-Camps Keith Jom-Esther Venray: Mia en Joost Driessen-Rongen Ingrid Rob-Annemiek Oostrum: Nelly en Hay Freriks-Rongen Kim-Emiel Bauke-Egon Oma's achterkleinkinderen Oostrum, 1 november 2005 Gildestraat 11, 5807 BH Oostrum De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zater dag 5 november om 10.30 uur in de parochiekerk O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het Kerkhof "Trans Cedron" aldaar. Vrijdag 4 november is er om 19.00 uur in bovenge noemde kerk een avondwake, waarin we mam en (overgroot)oma speciaal herdenken. Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aan vang van beide diensten. Mam is opgebaard in haar knusse woning aan de Gildestraat 11, waar ze bijna 30 jaar met veel plezier heeft gewoond. Op vrijdag 4 november, na de avond wake, kunt u daar afscheid van haar nemen. ongewild en onverwacht niemand had dit ooit gedacht 's ochtends vroeg van huis 's avonds niet meer thuis... Goodbye my lover, goodbye my friend 7 september 1970 28 oktober 2005 echtgenoot van Claudi Slot-Linssen papa van Floortje Venray: Haaksbergen: Venray: Claudi Slot-Linssen Floortje Ton en Elly Slot-Leonhart Edwin Slot en Laura Pots Leo en Toos Linssen-Breuer René en Monique Janssen-Linssen Beau <8> Correspondentieadres: Stationsweg 33, 5802 AA Venray Het gezamenlijk afscheid van Marcel vindt plaats tijdens de avondwake op donderdag 3 november om 19:15 uur in de Grote Kerk (Petrus' Bandenkerk), Mgr. Goumansplein te Venray. Voorafgaand aan de avondwake is er vanaf 18:45 uur gelegenheid om het condoleanceregister te tekenen. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, hopen we dat u dezè kennisge ving als zodanig beschouwt. Vrijdag 4 november zullen we in besloten kring voor de laatste keer samen zijn met Marcel, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Samen knuffelen Samen zwemmen Samen liedjes zingen Het kan niet meer.... Ik zal je missen! Jouw muisje FLOORTJE Onze Ben is niet n Langzaam ben je van ons weggegleden. Moedig heb je je strijd gestreden. Te vroeg ben je van ons heen gegaan. Jou verliezen doet ons ?o'n pijn. Te moeten beseffen dat jij nooit meer bij ons zult zijn. we hebben genoten van jouw schilderskunst, jouw muziek, jouw humor. Ben, je was een kanjer Bedankt voor alles. Je broers en zussen Familie Hermsen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-biljart lid Ben Hermsen Onze biljartvereniging zal Ben in gedachte houden als een zeer gewaardeerd lid. Mientje en kinderen heel veel sterkte in deze zware dagen. Bestuur en leden van Biljartvereniging 't Podium En toen stond de tijd even stil Aan zijn lijden is een eind gekomen. Wij vernamen dat onze gewaardeerde collega: Ben Hermsen is overleden. -We zullen zijn kleurrijke schilderkunst missen. Mien en kinderen: heel veel sterkte. Collega's Reijnders Schilderwerken B.V. Wij zijn opgeschrikt door het veel te vroeg overlijden van Ben Hermsen Wij wensen Mien, kinderen en kleinkind veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Thetru Venray Theo, Truus, Jan, Anita, Leon, Silla, Magdalena, Marij, Patrick, Lenie, Truus, Ger, Romy, Jaqueline Een telefoontje, een bericht, ongeloof, verdriet en .....gemis Lieve Marcel, Wij zullen nooit meer compleet zijn Wij wensen Claudje, Floortje. familie Slot en familie Linssen heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Henk, Mira, Leon, Silla, Marcel, Patricia, Kees, Mieke, Ido, Lissy, Paul, Christel, John, Sil, Harold, Susan, Ton, Lissa, Milton, Petra, Edwin, Birgit, Rob, Sandra, Jack, Irene, Patrick, Nicole, Twan, Floor, Bart, Dianne, Monique, Luc, Resi, Norbert, Simone en alle kinderen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het potselinge overlijden van Marcel Slot Wij wensen Claudi en Floortje, en de gehele familie veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Medewerkers Sportcafé-Cafetaria Landweert Venray Wegens het overlijden van Marcel Slot hebben we vrijdag 4 november de openingstijden aangepast. Geopend van 16.00 tot 23.30 uur. Sportcafé-Cafetaria Landweert Venray

Peel en Maas | 2005 | | pagina 31