Bart van Rens in voorlopige selectie SportnieuwSu& -inf< 'Ik baal als een stekker' Taekwondoka's in de prijzen Een punt voor dames Red Stars keukenkenners tanwinst :afeltenniscompetitie I PEEL EN MAAS Het damesteam van TTV Summa/Red Stars speelde een dubbel programma afgelopen weekend. Zaterdag werd Bonnema Westa thuis ontvangen. Het werd een kansloze 7- 0 nederlaag tegen de gasten uit Wes- sem. Kelly Willems en Sandra Leijten wisten als eige een game te winnen van Nicky Zetsen, maar de trainings- arbeid van Zetsen gaf uiteindelijk de doorslag. Sabina had zoals verwacht weinig in te brengen tegen de Chine- seYuan Liu, maar kon Carla Nouwen tot halverwege de games redelijk bij benen. Sandra was nog dicht bij een ;t tegen Liu (eerste game 10- 12), maar daarna schakelde de Chine se een tandje bij en was het zo gedaan. Een dag later stonden de dames alweer achter de tafel, nu tegen GTTC Assen met international Sigrid van Ulsen in de gelederen. Van Ulsen was ook duidelijk een maatje te groot voor de Venrayse dames Sabina Lar- mené wist één game lang goed tegen stand te bieden, daarna was het over. Sandra Leijten wist met 11-8, 12-10 en 11-7 nog aardig tegenstand te bieden. Tegen Saskia Liefers pakte ze echter in vijf games de winst en een welver diend punt. Kelly Willems speelde niet lekker tegen diezelfde Liefers. "Niet echt, nee. Mijn forehand liep niet goed tegen haar. Tegen Dong Li ging het een stuk beter, maar zij is weer een maatje te groot, he." De reguliere competitie zit er nu op, die Summa/Red Stars met veer tien punten afsluit op de zesde plaats. In de weekends van 29 oktober, 5 november en 12 november speelt Summa/Red Stars twee thuiswedstrij den (Amsterdam en AA-Drink/FvT) en één uitwedstrijd (Brandersstad). Wan neer ze tegen wie moeten spelen is nog niet bekend. In de hoofdklasse van de bedrijven tjtfeltenniscompetitie van Red Stars is dé tweede wedstrijdronde gespeeld en zoals het er nu uitziet zijn diverse teams in de breedte sterker gewor den. De Keukenkenners met de komst van Martijn Arts en ook Barto's Broodjes die Patrick Manders in de gelederen hebben, hebben de hoofd klasse spannender gemaakt. TextDe- partment staat weliswaar aan kop, doch krijgt onder andere nog The Headhunters op bezoek. Barto's Broodjes -TempoTeam 7-3 De broodjesmannen hebben een belangrijke overwinning behaald op TempoTeam. Omdat Leo Manders nog herstellende is van zijn zweep slag. deed Patrick Manders deze keer ijiee en hij liet er geen gras over groei en. De fors gebouwde Manders met ajn razendsnelle forehand bleef deze avond dan ook ongeslagen. Vooral zjjn partij tegen de uitstekend op dreef zijnde Angelina Koenen was van hoog gehalte Manders, die men taal veel sterker is geworden dan voorheen, knokte zich tegen Angelina naar een uitstekende overwinning al moest hij heel diep gaan in de 5e en laatste game, die hij nipt met 11-9 won "Ik moet zo spelen" riep hij regelmatig tegen zichzelf al is deze opmerking niet van hemzelf. Angelina Koenen wist wel vrij simpel van Dud ley Moss en Ernst Brecheisen te win den De schoenen en sokken van Moss gingen weer uit nadat hij achter stond. doch het mocht niet baten Karin Bonants van TempoTeam speel de een uitstekende wedstrijd tegen Ernst Brecheisen en wist deze in 4 games te winnen. Nel Dorssers speel de een uiterst spannende wedstrijd tfgen dezelfde Brecheisen maar moest zich na vijf zeer enerverende games laatste game 10-12 gewon nen geven. Met de twee winstpartijen van Moss op Karin en Nel en winst in het dubbelspel eindigde deze wed strijd toch nog vrij ruim in het voor deel van Barto's Keukenkenners -1 nalfa Roof Systems 5-5 Zoals reeds vermeld heeft het team van De Keukenkenners zich versterkt met Martijn Arts. Arts moest zich alleen gewonnen geven tegen de kop man van Inalfa, Twan van Veghel. Het werd een zeer spannende wedstrijd waar Martijn Arts zich tot het uiterste weerde, doch de strijd werd nipt gewonnen door van Veghel die zich revancheerde voor zijn twee nederla gen in de vorige wedstrijd tegen The Headhunters. Teamgenoot Jos Achten zocht tevergeefs naar zijn vorm. want hij verloor van zowel Jeroen Swinkels als van Martijn Arts. Wel wist Marcel Swaghoven zijn partij tegen Jos Koe nen te winnen en omdat Inalfa ook het dubbelspel won, eindigde deze spannende pot verdiend in een gelijk spel, wat vooral voor De Keukenken ners een opsteker van jewelste is De druk ligt eindelijk niet meer bij Jeroen Swinkels alleen en dat komt hem goed uit. De Keukenkenners doen dus goed mee in de top van de Hoofd klasse en hebben tevens in een tus- senronde met de maximale cijfers (10-0) van Huggers Elektronika gewonnen. TextDepartment - Huggers Elektronika 9-1 Huggers Elektronika moest een tweede grote nederlaag slikken, maar heeft w el de twee zwaarste tegenstan ders gehad in deze kompetitie. Hug gers met teamcaptain Geert Huggers, Lieneke Roording en Rick Bonten in de gelederen begon enthousiast en onbevangen aan deze partij en natuurlijk moesten zij buigen voor dit sterke team.Zij kunnen zich nu con centreren op de teams waar ze wel licht puntjes van kunnen pakken. Toch speelden zij onbevangen tegen het sterke TextDepartment en wist Rick Bonten zelfs zijn tweede over winning te boeken, nu tegen Gorazd Grebenjak. Maar ook tegen Ying Fu Li en Peter Clijsters wist hij aardig stand te houden Ook Lineke Roording speelde tegen Grebenjak een zeer spannende partij en met wat meer routine en koelbloedigheid had er meer voor haar ingezeten Teamcap tain Geert Huggers bleef zonder over winning, maar wel met alle strijd die bij hem hoort. Dit team zal het best nog de nodige tegenstanders lastig gaan maken. Clijsters en Ying Fu Li bleven dus ongeslagen en wonnen ook het dubbelspel. Stroeken Electro-Geodis ViL 3-7 Geodis Vitesse begon zeer voorn-a rend en leek op een grote overwin ning af te stevenen, want na zes par tijen stond het 6-0. Omdat 'Good Old' Wijkie David na zijn eerste wedstrijd zijn kruit had verschoten en ook de debuterende Huub Thijssen tegen Ton Zieltjens een steekje liet vallen, bleef een grote nederlaag achterwe ge. Hans v.d. Bosch bleef deze avond ongeslagen, doch tegen zijn angstgeg- ner Ton Zieltjens kroop hij door het oog van de naald in de 5e en laatste game. Wilma van Oostrom van Stroe ken speelde zeker niet slecht deze avond en wist met haar scherpe en korte fore-en backhandballen Wijkie David naar een nederlaag te spelen. Huub Thijssen speelde deze keer in plaats van Ben Hendriks en na wat onwennigheid kwam Huub steeds beter in zijn bekende spelletje en moesten Fons Coppus en Wilma van Oostrom er aan geloven Geodis Vitesse doet dus goed mee en deze oude en ervaren rotten in het vak zul len hun huid nog duur gaan verkopen in deze kompetitie Uitslagen le klasse: NLW- Adviesbureau Brandveiligheid 3-7 After Fifty's - Herbalife 6-4 VBit - Peters Voegwerken 6-4 Bart van Rens van Bowling Ver eniging Venray is door de com missie topsport van de Neder landse Bowling Federatie geselecteerd voor de voorlopige selectie van het herenteam onder Ï3 jaar dat deelneemt aan de Wereldkampioenschappen. Bart is bij de keuzeheren van de I^BF bijzonder opgevallen door zijn constante prestaties over het seizoen 21004-2005. Bart moet de concurren tie aangaan met negentien andere lieren uit Nederland die hiervoor zijn aangeschreven. "Het is voor mij een stap in de goede richting. Ik ben ont zettend blij dat ik nu de erkenning 3ijg van de nationale bowlingbond", dus een verraste Van Rens. "Ik zal e volledig inzetten om uiteindelijk bij de besten te gaan behoren. Jaren lange training heeft uiteindelijk toch zijn vruchten afgeworpen Bart bowlt al ongeveer dertien jaar en is een zeer getalenteerde speler die beslist wel weet wat er allemaal bij komt kijken om in de top te komen, maar ook te blijven. "Venray heeft door de jaren heen fantastische bow lers gehad die vaak door studie of door andere omstandigheden niet naar de absolute top konden doorsto men. Voor mij is de selectie dan ook pas een begin De WK jeugd tot en met 23 jaar zal volgend jaar gespeeld worden in Frankfurt van 21 tot en met 30 juli. Bart heeft een gemiddel de van 202 over een heel seizoen en dat is in de bowlingwereld op die leeftijd een fantastisch gemiddelde Bart moet de komende maanden diverse toernooien spelen om zijn kwaliteiten te bevestigen. Hij zal hier voor het gehele land moeten afreizen. "Maar ik zal deze kans met beide han den aangrijpen." Midgetgolfclub Buitenlust Op de laatste speeldag hebben de koplopers zowel bij de heren (Jan Engels) als bij de dames (Fieke van Ham) hun voorsprong weten te behouden, waardoor zij zich kam pioen van het seizoen 2005 mochten noemen Er werd trouwens goed gespeeld met de laagste ronde (21) voor Henk van Leeuwen en Huub Straatman. Annie Litjens, Jan Litjens, Jtti van Dijk en Ton Hendriks lieten met 22 slagen een prima ronde zien. De beste totaalscore werd gescoord cjoor Henk van Leeuwen (69), die daarmee de dagwinst binnensleepte Harrie Lenssen was met 70 slagen goede tweede. Ook de totaalscore van Jan Litjens (73) mocht er zijn. De eidende leden Grad en Truus Arts, e vanwege fysieke ongemakken een int achter hun lange carrière zetten eiden speelden diverse interlands, bij Grad zelfs in 1983 op het EK i het Zweedse Göteborg zelfs met het Nederlandse Seniorenteam een fjfonzen plak veroverde), speelden tbevalligerwijs op de laatste speeldag t£gen elkaar en bliezen nog een prima partijtje mee. Beiden scoorden 84 sla gen, maar Truus ging met tweemaal rondewinst met een 4 - 2 zege aan de haal. Na afloop werden ze voor hun jarenlange trouw bedankt en werden beiden in de bloemetjes gezet. Bij de heren eindigden achter kampioen lan Engels (6 punten) Jan van Dijk (10 punten verbetering - 3,68 procent) als tweede en Harrie Lenssen (10 pun ten verbetering - 2,40 op de derde plaats. Bij de dames werd kam pioene Fieke van Ham (14 punten verbetering 7,66 procent) gevolgd door Jo Litjens (20 punten verbete ring 3,57 procent) en Truus Arts (25 punten verbetering 3,20 procent). Harrie Lenssen was de beste scorende speler met een competitiegemiddelde van 22,81. Een uitstekend seizoen speelden ook Piet van der Eist, als vijf de geklasseerd met 14 punten en een verbetering van 5,79 procent en Ton Hendriks, gerangschikt als zesde met 16 punten en een verbetering van 2,89 procent Vrolijke Schutters Donderdag werd er geschoten in de windtunnel van Griendtsveen's Uitspanning. Toch zijn er altijd spor ters die zich goed aan de omstandig heden aanpassen. P. Martens van St. Joris Leunen werd deze keer winnaar met 231 punten Ook clubgenoot P. Koonings zette een mooie score neer. Goede prestaties waren er verder van T. Franssen, F. Martens en L. van de Homberg. Donderdag is America plaats van handeling. Aanv. 14.00 uur De Roos De schutters van De Roos uit Leu nen hebben de wedstrijd tegen Swol- gen ID met 776 tegen 747 gewonnen Beste schutter van De Roos was H. Hermans met 269 punten. Spio Uitslagen van de limiet wedstrijd in Gemert 50m schoolslag: 1) Kimberly Teu- nissen 0.39.37; 1) Kasper van Dijk 0.37.48, 1) Alex Bos 0.45.82 100m schoolslag: 1) Kimberly Teu- nissen 1.24.80; 2) Kelly Agterberg 1 33 24, DJelmcrvan Dijk 1 16.37 50m rugslag: 1) Sarah Bos 0.51.30; 1) Inge Arts 0.34.49 50m vlinderslag: 2) Inge Arts 0.33 29; 3) Kelly agterberg 0.36 35,1) Jelmer van Dijk 0.32.54; 3) Erik de Boer 0.36 37; 1) Alex Bos 0.38.79 50m vrije slag: 1) Kimberly Teunis- sen 0.30.43; 2) Inge Arts 0 30.68; 2) Sarah Bos 0.47.23, 1) Job van Duijn- hoven 0.27.03; 2) Dion Dreesens 0.28.63; 1) Alex Bos 0 38 81 100m vrije slag. 1) Job van Duijn- hoven 0.59 09; 2) Jelmer van Dijk 1.00.19. 100m wisselslag. 1) Inge Arts 1.15.00, 2) Minke Janssen 1.20.77, 3) Renske Nielen 1.20.81; 1) Job van Duijnhovenl.07.33; 3) Kasper van Diik 1.14.33. Rooyse VK Programma zaterdag 29 oktober Dames: Grashoek 4-Rooyse VK3 a. 15 30 Avoc 2-Rooyse VK4 a. 16.30 Heren: Civitas 2-Rooyse VK 1 a. 16.15 NVC 3-Roovse VK2 a 19.00 Montagnards 1-Rooyse VK3 a. 18.45 Meisjes B: VCP 1 -Rooyse VK1 v 10.45 Civitas 2-Rooyse VK2 v. 13-15 Meisjes C: Achilles 1-Rooyse VK1 v.l 1.00 VCP 1-Rooyse VK2 v 9 00 Sportivo 2-Rooyse VK3 v. 11.45 Jongens B: Civitas 1-Rooyse VK1 v. 13-15 Jongens C: Vollan 1 -Rooyse VK 1 v. 11.30 Programma zondag 30 oktober Circulatie 6: Sevenum-Rooyse VK1 v. 1330 Set Up Uitslagen Set Up-SV Aspargos 2-3 Dames: Set Up 1-Accretos 0-4 Set Up 3-Brovoc 3-1 Set Up 4-Hovoc 5 2-3 Jeugd: Set Up MB 1-Set Up MB2 2-3 Set Up MB1-BVC Holvoke 2 1-3 Set Up MB2-NVC 44) Heren: Set Up 1-Anti Akti Team 2-3 Set Up 2-WT 3-2 Programma zaterdag 29 oktober Heren: Terraveen/F2-Set Up 19-30 Dames: ADC-Set Up 1 17 15 SV Aspargos-Set Up 2 18.00 HVC-Set Up 3 18.30 SV Aspargos 3-Set Up 4 16.00 Programma zondag 30 oktober Jeugd: NVC-Set Up MB1 12.30 Set Up Nivo 5 in Broekhuizenv. 12.00 Set Up Nivo 4-1 in Meerlo 12.30 Set Up 4-2 in Broekhuizenv 10.30 Heren: Tupos-Set Up 10.00 Tupos 2-Set Up 2 10.00 Programma dinsdag 1 november DamesVokon 1-Dames Set Up 3 20.30 Programma donderdag 3 novem ber Dames Set Up 5-SV Ysselsteyn 2 20.30 Programma vrijdag 4 november Dames BVC Holyoke 3-Set Up 4 20.15 Verlies Set Up Set Up-Accretos 0-4 De volleybaldames van Set Up heb ben in de eigen sporthal een kansloze nederlaag geleden. Accretos was enkele maatjes te groot en boekte een maximale score van 0-4. Alleen in de derde set kon Set Up de tegenstander bijbenen, maar ook die set ging nipt naar de gasten die daarmee de volle buit wisten binnen te halen. Red Stars Uitslagen Dames Red Stars-Bonnema/Westa 0-7 Red StarsGttc/Assen 1-6 Heren: Nieuwenhagen-Red Stars 4 6-4 Red Stars 5-Hafkamp/Meglaces 2 2-8 Red Stars 6-Hafkamp/Meglaces 3 5-5 Meisjes: Red Stars-Helden 8-2 Jeugdbowlen De afdeling jeugd van Bowling Ver eniging Venray heeft de eerste ont moeting van de uitwisseling met en in Boekei met voorsprong afgesloten. Invalster Paula Jansen had met een gemiddelde van 171,33 een groot aan deel in de winst Ook Jeroen Berg mans was met 144,33 gemiddeld en een nieuw PR van 174 goed op dreef. Mark Houtappels speelde een zeer degelijke partij met een gemiddelde van 139,67. Chris de Mulder evenaar de op slechts één pin zijn PR van 171 Ken Litjens kende een prima vervolg (134 gemiddeld) op zijn puike presta tie op het toernooi van Eindhoven van vorige week. Nieuwkomer Jolanda Camps speelde zich eveneens in de kijker met een nieuw persoon lijk record van 76 De uitslag Boekei tegen Venray was 5924 tegen 6697 Bi) de Harrie Claessens-League waren twee verrassingen. Zowel Niels de la Roy als Lisa Jansen scoorde een 202- game, dat tevens de hoogste game van de dag werd Zij waren ook de beste spelers Lisa kwam tot een gemiddelde van 165,14 en Niels speelde met 159,22 gemiddeld even eens een uitstekende wedstrijd. Een en ander had verregaande consequen ties Door zijn goede optreden klom Niels de la Roy van de elfde naar de zesde plaats. Lisa Jansen (145 punten) klom eenentwintig plaatsen en nam daarmee de ranglijst over van de niet spelende Ken Litjens Stef Billekens heeft met 82 punten de tweede plek in handen vóór de als derde gerang schikte Robbert Jansen, die 68 pun ten vergaarde. Komend weekend wordt er een uitwisseling gespeeld in Veghel. De bijeenkomst in de Bow ling is om 11.15 uur. De overige leden spelen om 11.30 uur de Harrie Claessens-League. Handbal Manual Uitslagen Heren senioren Manual-NOAV 18-23 Heren A Manual-SVM 16-17 Heren Cl Eksplosion-Manuall 6-5 Dames senioren Manual 1-Margraten8- 25 Dames A Wilskracht-Manual 1 18-11 Dames B Swalmen-Manual 7-6 Dames Cl Swalmen-Manuall 5-18 Dames C2 Manual3-Manual2 7-13 Dames C3 Manual3-Manual2 7-13 Programma zaterdag 29 oktober Dames C3 Vios2-Manual3 10.50 Heren C2 BSAC1 -Manual2 1120 Dames C2 Swift2000-Manual2 11.40 Programma zondag 30 oktober Dames senioren HBS-Manual 1 13 30 Heren senioren Hercules-Manuall 15.05 Heren A Blerick-Manual 16.50 Dames A Loreal-Manual 1720 D jeugd Manual-Eksplosion 10.00 Dames Cl Manual 1-BSAC3 10 50 Heren Cl Manuall-Viosl 11 35 Dames B Manual l-Bevo3 12,20 Heren BI Manual 1-Blerickl 13 30 Heren B2 Manual2-Bevo2 14.25 Afgelopen zondag hebben negentien leden van taekwond overeniging Tong U uit Venray deelgenomen aan het Chin-Hung toernooi in Meijel. Het toernooi is een samenwerking van vijf ver enigingen die pupillen en aspi ranten de gelegenheid willen geven kennis te maken met het wedstrijdsparring. De vijf verenigingen, Chin-Hung Meijel, Neerkant, Heibloem, Oh do Kwan Venlo en Tong-il Venray heb ben onderling afgesproken dit toer nooi meerdere keren per jaar te laten plaatsvinden. De opzet van het toer nooi is om onervaren spelers met een maximaal aantal van 100 deelnemers niet een gehele dag in een sporthal te laten zitten, maar in een tijd van maxi maal vijf uur spelendewijs met wed strijd taekwondo bezig te kunnen zijn Ouders hebben gratis toegang tot de sporthal en het inschrijfgeld voor de deelnemers is laag. Alle deel nemers, ook die niet in de prijzen val len, ontvangen een deelnamecertifi caat. Met een lange stoet vertrokken ouders, scheidsrechters en deelne mers om 08.30 uur naar Meijel. Daar werden zij netjes ontvangen door Rob Janssen, die onlangs op het Euro pese kampioenschap stijl een mooie derde plaats wist te veroveren. Netjes od tiid beconnen om 09.00 uur oo drie velden de wedstrijden en om een uur stonden de prijswinnaars op het erepodium. Eerste plaatsen waren er voor Dewi Eibers meisjes aspiranten A-klasse -46 kg en Roy Donders jon gens pupillen B-klasse -31 kg. Tweede werden Rik Vollenberg pupillen jon gens C-klasse 27-32 kg, Wesley Min- ten C-klasse 34-44 kg. Marcel Mons- houwer C-klasse +44 kg en Ruiger Driegen, aspiranten jongens B-klasse - 36 kg en derde werden Juul Bindels pupillen jongens C-klasse +44 kg, Jens Jacobs B-klasse +31 kg en Amber Pantsers pupillen meisjes B-klasse +31 kg. Devon Sonneveld viel na vijf par tijen, drie gewonnen en twee verlo ren, jammer genoeg net buiten de prijzen met een vierde Ook Harm Nijssen sparde vier partijen, twee gewonnen en twee verloren, en ein digde als vierde. (4e plaats) ook voor hem net geen prijs maar wel goed gespeeld. Amber Pantsers, Wesley Minten en Rutger Driegen vielen op door hun nu al zeer gevarieerd spel waarbij inzicht in het spelletje ook al duidelijk te zien was Tong II leverde ook twee scheidsrechters De wereld wijd bekende en zeer ervaren Frans Flinsenberg en een heel nieuw gezicht, de pas 17-jarige Roxanne Decker. Het volgende tooemooi waar Tong II met de jeugd aan deelneemt is het Fitland jeugd taekwondotoernooi op zondag 27 november in Mill. Chang-Hun Toernooi Taekwondovereniging Chang-Hun uit boxmeer houdt op zondag 30 okto ber het jaarlijks terugkerende Chang-Hun toernooi in de Raayhal in Ovcrloon. Op dit toernooi komen ongeveer 150 taekwondoka's uit Zuid-Nederland in actie op drie verschillende onderdelen en diverse gewichtsklassen. De onder delen die aan bod komen zijn sparring, tuis en breektesten. Sparring is het overbekende gecontroleerd en volgens de technieken die men geleerd heeft, 'vechten' met een tegenstander. Tuis is het schijngevecht met een denkbeeldi ge tegenstander Bij breektesten wordt getest of een taekwondoka zijn tech nieken goed beheerst bij het breken van een zogenaamde breekplank. Ook wordt er een demonstratie gehouden door een tweevoudige wereldkampioe ne. Het toernooi duurt van 10.00 tot 17 00 uur. Donderdag 27 oktober 2005 - Pagina 2j »/a Rooyse VK één sterkste in derby Coach Ger Keijzers van damo Seri was uiteraard ook zeer tevreden a de volle buit "Het was heel belan^nogst dat we geen punten lieten ligg Zo'n onderonsje is toch een heel q te wedstrijd. Wc hebben vooraf i sproken geconcentreerd en gc<fe peis ti plineerd te blijven spelen en niet reageren op de tegenstander. IC dames hebben zich keurig aanspjl afspraak gehouden." Volgens Keij4DII zat het verschil tussen dames 1 et] met name aan het net. "Zowel aamiDp lend als het blok waren wc aan ij net stukken beter Vooral de buil aanval speelde met veel vertrout Of zijn team nu daadwerkelijk rijp:0 voor het kampioenschap Iaat hij het liefst in het midden "We hebb een heel jong team met de mee dames van onder de twintig jaar zelfs een 14-jarige speelster (Ai Vervoort, red in de gelederen. 1 leggen ons zelf niet de druk op di wc kampioen moeten worden. Tot ai toe hebben we ons alleen tegen NT weg laten serveren. Voor het ovct ben ik zeer tevreden hoe het teamn| draait. Aan het einde van de rit n blijken of dat voldoende is voor dj titel. We moeten echter niks TV Venray Negentien vertegenwoordigers TV Venray verschenen aan de start I de cross in Tegelcn. Er zijn veel umplaatsen gehaald door jeugd, volwassenen als de vctci cracks. Trainingen Donderdag: jei pen van 18 15 tot 19 00 uur Al baan Venray. Seniorenlopen u Btslaj 19 00 tot 20.45 uur Atletiekbaan Va ®HY ray Zaterdag Seniorenlopen, 151» D05 17.00 uur. Vertrek vanaf Peter Scht Rlz 31 res (Gastendonkstraat 19 Horst} Dos 4 Zondag fietsen (ATB) vertrek om 9® Dos J uur vanaf de Sprank Dos Uitslagen: 23-10: Scopiascrw» ÉN1 Tegelen jongens t/m 11 (950 m) 3 Jw-Sf Maikel Wismans 3-44, 14. Finn Timmermans 4 35 Meisjes t/m 11 (950 m): 3. Scheres 4.21. 8. Hilde Vlemmix 43 den 9. Mieke Reintjes 4.43- 11 Imkev/i gonit Munckhof 4.45. Jongens 12 t/m 15 (1800 m):l Tim Reintjes 7.56 Meisjes 12 t/m 15 (1800 m) f Anne Reintjes 10.31 v Heren Korte Cross (4800 m) 2 j* 4i Dave Ewalts 16.53-C Veteranen 1Ludy Verstappa 9 18.26. 17, Joop Wijnhoven 19 59- T *Scl Hans Pouls 21 01, 32. Geert Reintjes 23.16. Veteranen 2; 15. Jos Martens 2409 'enst Veteranen 1 Lange Cross 9600.[Jen e Peter Scheres 36 25 5 Frank Timmcf L mans 38.19 10, Martien Dupofl 'na J 41.19. 22, Twan Jeucken 44.55 Veteranen 2: 9. Jo Klerken 48 3' Programma: 29-10: ATB-duathk* Weert: Info: www.tvweert.nl. iaasc Afget< Bi Dos 3 de ze standi 6-11: Snelle Sprong cross, Tegelen' Het Info: www.scopias.nl. TV Venray: e-mail: martien@twei> «°cn. ray.nl tel. (0478)511549 Kurt wwwtwenray.nl. 1011 punti Btij 2-te Mudhunters Mountainbikevereniging Mudhun ters is een vereniging met mannen vrouwen in de leeftijd van 14 tot 5' plus. Komend weekend staat er eet klassieker op het programma. Name lijk een tocht in de rips met afstanden van 25 tot 70 kilometer Op www mudhunters nl staat naast dt planning ook een aantal wetenswat digheden van de vereniging. Er zin j™* de laatste maanden verschillende nieuwe leden bijgekomen maar voor al de jeugd en dames in de vereniging j willen er nog wel een paar leden bij Men kan zich vier weken aansluiten en daarna beslissen of de interesse nog steeds even groot is. Binnen de vereniging zijn alle leeftijden en snd heden vertegenwoordigd. Alles wï *er(j nodig is, is een goede fiets, sportieve tl2n kleding en het vermogen om dertig kilometer door het bos te kunnen fit' sen. Zondag 30 oktober is er een tocht in Rips, 25 tot 70 km, vertrek 8 00 uur per fiets en 8.30 per auto. Vertrek vanaf de Sprank II iv 3 nov De De 'K 2 4-0. Set- 25-17 en 25- 16. De volleybalkraker tussen het eerste en tweede damesteam van Rooyse VK is geëindigd in een duidelijk 4-0 zege voor het vaan delteam van de Venrayse volley balvereniging. De spandoeken ontbraken zater dagavond in sporthal De Weert, de tri bunes waren matig gevuld. De onver valste kraker tussen het eerste en tweede damesteam van Rooyse VK in de tweede klasse D speelde zich des ondanks af in een sfeervolle ambian ce. De heren van Rooyse VK, met een weekendje vrij al vroeg op de avond aan de bier, lieten zich het hoofd menu tussen de twee damesteams niet ontgaan. 'Hup die blauwen'. 'Kom op dames, minstens een setje pakken, ik heb 3-1 gewed'. De heren hadden volop schik tijdens de onder linge confrontaties tussen de 'young sters' van dames 1 en de 'oldies' van dames 2. Op het veld was het minder spannend. Dames 1 speelde vanaf het eerste fluitsignaal geconcentreerd en liep in een zucht uit naar een 6-1 voorsprong. In het vervolg van die eerste set wist het tweede damesteam nog goed terug te komen en het hun clubgenoten erg lastig te maken. Maar met sterk netwerk en hard geslagen ballen wist het eerste toch de punten te scoren. De set werd met uiteinde lijk een beetje gelukkig met 25-20 gewonnen. Ook in de tweede set liep het vaandelteam eenvoudig uit naar 6- 1 Maar nu hield dames 1 wel de con centratie vast en liep steeds verder uit. De set werd dan ook eenvoudig binnengehaald met 25-12. Eenzelfde spelbeeld in de derde en vierde set. Dames 1 domineerde vanaf de eerste slagenwisseling, dames 2 liep achter de feiten en de score aan. Regelmatig scorend en zonder in de problemen te komen, werden beide sets met 25- 17 en 25-16 door dames 1 naar zich toegetrokken Na vriendelijk de handjes te heb ben geschud, was er na afloop toch teleurstelling aan de zijde van de rou tiniers. "Ik baal als een stekker", stak een balende Marij Dinjens, die zeer gedreven speelde aan de zijde van dames 2, haar ongenoegen niet onder stoelen of banken. Dat dames 2 gezien de stand op de ranglijst, dames 1 vertoeft in de kopgroep in 2D. pre sentjes zou hebben uitgedeeld, ver wijst Danielle Arts naar het rijk der fabelen. "We hebben niks cadeau gedaan en gespeeld voor wat we waard waren De passing bij ons was echter te slordig verzorgd en zij had den een goed blok. Nee. we zijn er echt voor gegaan. Al hadden we maar een set binnengehaald. Dat was al genoeg geweest. Maar het zat er niet in vanavond," Haar tegenstreefster met ook num mer 8, Loes Vervoort, was uiteraard in haar nopjes met de 44) zege. "Nee. het was vooraf niet geregeld dat wij met 4-0 zouden winnen. AI had ik misschien wel iets meer tegenstand verwacht Het ging toch vrij gemakke lijk", zegt ze zonder haar clubgenoten al te nadrukkelijk af te willen vallen. "Voor zo'n wedstrijd ben je natuurlijk extra gemotiveerd. Maar we willen altijd winnen. Dus de doelsteling was vanavond niet anders, dan voor ande re wedstrijden."

Peel en Maas | 2005 | | pagina 26