Suihma Topper in 6e klasse E Venray kopje oncfer tegen Vinkenslag Summa Topschutters Klassement Mark Blenckers uitblinker Leunen mist de mooiste kansen Eerste zege voor Ysselsteyn man De Schijnwerper opr^" N Gijs Dinghs (SVOOO^\ Niets! S Venray PEEL EN MAAS De redactie van Peel en Maas zetin het voetbafeoigoen 21 2006 wekelijks een speler, trainero^ander 'voetbaldier' van?*»-* teurvereniging uit de gemeentejfvenray en Meerlo-Wanssum in schijnwerpers. Ook spelers SSS'18, Volharding en Holthees w den in de rubriek 'De schijnrftferper op...' aan de tand gevoeld. De g; spelejr voorspelt net alsdepoetbalkenners van het Venrayse nleun f blad bok nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weeke id gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, c in wint hij of zij eejfbal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvere ïi- ging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseni is- plein in Vejxray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore n ee naar enkpfe prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet n ee om de «r. Deze week in de schijnwerper: Gijs Dinghs (SVOC'Ol). Ie Naam: Gijs Dinghs Leeftijd: 20 jaar Geboren in: Venray Woonplaats: Castenray Partner: een vriendin, Loes Gommers Kinderen: geen Studie: HBO informatica in Den Bosch Club: SVOC'Ol Positie: rechtshalf Hoogtepunt: kampioen met Al Dieptepunt: enkelblessure Vorige clubs: geen Beste trainer: Ruud Vermeer Slechtste trainer: geen gehad Grootste ergernis: lompe voetballers zoals Bart Emonts Beste boek/tijdschrift: Hand in hand, clubblad van Feyenoord Beste film: Pulp Fiction Andere hobby's: vissen, uitgaan Lievelingseten: kip kerrie Drank: biertje Mooiste vrouw: Loes Favoriete tv-programma: De Lama's Favoriete club: Feyenoord Favoriete speler: Dennis Bergkamp Favoriete vakantieland: Griekenland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: SVOC'Ol of Baarlo Wie wordt laatste in jullie klasse?: Quick Boys Gijs Dinghs redactie Venray-Someren 2-0 2-1 Volharding-Margriet 0-1 0-2 Leunen-EMS 1-3 2-2 SSS'18-Ysselsteyn 2-0 3-1 Grashoek-SVOC'01 14 0-2 Baarlo-SV United 1-1 1-2 Resia-Top'27 0-1 1-3 Gassel-Merselo 1-0 00 Holthees-Oostrum 2-1 3-3 Lottum-BW'27 0-2 1-0 Peel en Maas-redacteur Ron Koenen ging hard onderuit tegen Maurice Pou wels van Ysselsteyn. Pouwels behaalde maar liefst acht punten tegen Koenen slechts vier. Met dit aantal staat Pouwels meteen bovenaan in het tussenklasse- ment. 1) Maurice Pouwels (Ysselsteyn) 8 punten 2) Juul Swinkels (SV Leunen) 6 punten 3) Bart Linders (SV Venray), Joep Vossen (Volharding) 4 punten. top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2005-2006. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2005- 2006. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. In het teamklassement twee nieu we koplopers met zestien doelpun ten: SSS'18 en Oostrum. Zesdeklasser Holthees, vorige week nog ranglijst aanvoerder, blijft in het spoor met vijftien treffers. In het individuele klassement scoorde koploper Jelle van Tilburg (Holthees) een keer en staat nu op acht doelpunten. Dick Janssen (Oostrum) scoorde afgelopen weekend drie keer en klom naar de tweede plaats met zes goals. Teamklassement: 1) SSS'18 en Oostrum 16 3) Holthees 15 4) Venray 9 5) SV United, TOP'27 en BW'27 8 8) Swolgense Boys en SVOC'Ol 7 10) Volharding, Leunen en Ysselsteyn 5 13) Merselo 3 Individuele klassement: 1) Jelle van Tilburg (Holthees) 8 2) Dick Janssen (SV Oostrum) 6 3) Wout Janssen en Luc Janssen (bei den SSS'18), Johan Speycken (BW'27), Hakan Sazak (Holthees) en Tim Klemans(SV United) 4 8) John Tijssen (Swolgense Boys), Mark Blenckers (Volharding), Freek Thoone (Leunen), Sander Dinghs (SVOC'Ol) en Bas Joosten (SSS' 18) 3- Maatwerk in financiële zekerheid Lijstaanvoerder Oostrum lijkt klaar voor het topduel tegen Holt hees in de zesde klasse E. De Oos- trummers zijn bezig aan een ster ke serie en wonnen de laatste vijf duels. De nummer twee Holthees volgt op één punt en zal er zon dag op gebrand zijn de. koppositie te heroveren. Oostrum gold vooraf als de grote titelfavoriet. Na de teleurstellende ouverture tegen GFC'33, 2-1 verlies, herstelde de formatie van trainer Twan Bloemen zich knap. In tegenstelling tot Oostrum zijn de verwachtingen niet zo hooggespan nen in het Holthese kamp. Dat de club na vijf duels nog steeds ongesla gen is, is al een hele prestatie. Toch beschikt trainer Roeland van Ouden hoven over een aardige selectie die versterkt werd met de ex-Venray spe lers Tim van Houdt, Tristan Kunen en Martien Vermeulen. Oostrum kan zondag in de gemeentelijke derby dan ook rekenen op een warme ontvangst op sportpark De Halt. Venray is met drie punten uit vier duels weggezakt naar de onderste reeionen van de eerste klasse D. Komend weekeinde komt Someren, de enige Brabantse ploeg in 1D, op sportpark De Wieën op bezoek. Someren is nog ongeslagen en bezet de derde plaats. Net als afgelopen zondag tegen Vinkenslag kan Venray rekenen op pittige tegenstand. De ploeg zal nu beter bij de les moeten zijn om niet opnieuw met lege han den achter te blijven. Venray heeft intussen dringend .een succesje nodig om aansluiting met de middenmoot houden. In de tweede klasse H verliet Vol harding de verfoeide laatste plek na de knappe 0-3 zege op RKVB. De Vierlingsbekers hadden deze opste ker hard nodig na de mislukte compe titiestart. Komende zondag komt de nummer twee Margriet op sportpark Soetendaal op bezoek. Leunen gaf zondag in Ospel de drie punten cadeau aan thuisclub RKSVO. Ondanks een groot veldoverwicht en een vijftal uitgespeelde kansen slaag de de Leunse ploeg er niet in tot sco ren te komen. Dit weekeinde is de sterke koploper EMS te gast op sport park 't Klaverblad. De Roermondse lijstaanvoerder behaalde het maxi- 03 GdeenZ odag2o 'OJ-Groc Iimburg |C Gel' Eschaest fnv-Somi genslag-V 12000-Wi fer-Heldi rta'18-IVO Vijfde kla lagen DQuick I P2TRKDI United-Re! COl-Baai Dcnbefg-( ilo-VCli intnberg lok Boys ndag2ok ió-SV Uni a-TOP'27 DEV-BEV0 ck Boys-V menberg-E Bhwk-SVC Vijfde kla Slagen ntagnards- C-V'enhors solo-Co ns BGassel En-Va IKapeel-St.l ndag2ok kl-Mersek Btantia-HR llwrst-Mon se Boys-St enOdlliap V-Vlos RKVB-Volharding 0-3 (0-0). Doel punten Volharding: Mark Blenc kers (2x) en Erik Ermers Volharding is na vier wedstrijden eindelijk van de hatelijke nul verlost. Op bezoek bij nummer vier promo vendus RKVB uit Baexem boekten de roodwitten onder aanvoering van uit blinker Mark Blenckers (twee goals en een assist) zondag een even ruime als verdiende overwinning: 0-3. En passant werd de rode lantaarn overge dragen aan een ander nieuwkomer, NWC uit Asten. Het waren de eerste tegengoals voor RKVB in deze com petitie en voor Volharding was het de eerste keer zonder tegengoals. Ver antwoordelijk bij Volharding voor deze nul was Stefan Gelden, die de geblesseerde Daan de Bruin in het Vierlingsbeekse doel verving. RKVB is blijkbaar synoniem voor doping voor Volharding. Ook twee seizoenen terug stonden de Vierlingsbekenaren na drie wedstrijden bijna onderaan (destijds met een punt) en toen moest men net als nu in het vierde duel uit aantreden tegen de Midden-Limbur gers. Ook toen boekte Volharding de eerste overwinning (0-1). Volharding begon goed aan de wedstrijd. Al na vijf minuten had de Vierlingsbeekse ploeg op voorsprong kunnen komen, maar een schot van Mark Blenckers werd goed gekeerd door RKVB-goalie Jordi Meisen en ook de rebound van Niels de Bruin was een prooi voor de Baexemse keeper, In het vervolg van de eerste helft lieten de gasten soms aardige staaltjes voetbal zien, maar de eind- pass was elke keer net niet goed genoeg. Het breekpunt in de wed strijd lag vijf minuten voor rust toen Ralph Bongaerts van RKVB zijn tegen speler Erik Ermers tegen zijn elleboog liet oplopen, waarna deze begrijpelij kerwijze de rode kaart kreeg voorge schoteld van scheids-rechter Van der Blom uit Brunssum. Volharding maakte na rust optimaal gebruik van de numerieke meerder heid. Na een goede kaats van Erik Ermers zorgde Mark Blenckers in de 52e minuut voor 0-1, wat zorgde voor een enorme vreugde en opluchting bij Volharding. Na een uur spelen raakte de prima ingevallen Jaap de Vlam de paal. In de 68e minuut ver dubbelde Volharding de score. Nu was Mark Blenckers de aangever mid dels een fraaie vrije trap en Erik Ermers de afronder: 0-2. De bezoe kers kregen steeds meer ruimte, maar Jaap de Vlam (2x) en de eveneens ingevallen Gijs Ermers misten dotten van kansen. Uiteindelijk zorgde opnieuw Mark Blenckers in de extra tijd na fraai voorbereidend werk van aanvoerder Maikel Fransman voor de verdiende 0-3 eindstand. RKSVO-Leunen 1-0 De belangrijke wedstrijd tegen RKSVO Ospel is voor Leunen zeer teleurstellend verlopen. Tegen de ogenschijnlijke zwakke tegenstander werd met 1-0 verloren. Leunen had een zeer sterke start. Door in de eer ste tien minuten vele lange ballen te hanteren, zorgde Leunen voor onrust in de defensie van Ospel. In de 12e minuut kon Leunen de eerste 100% kans noteren. Een steekbal van Freek Thoone naar Marco Berden, werd dia gonaal geplaatst geschoten. Enkele centimeters aan de verkeerde kant van het doel. Vier minuten later wederom een goede kans, ware het niet dat Edwin Berden in het straf- schotgebied werd vastgehouden, en niet tot een goede afwerking kon komen. De leidsman zag hier geen overtreding in, of had het niet goed kunnen waarnemen. De bal belandde trouwens toch nog op de paal. Via vooral de linkerflank werden mooie combinaties opgezet. Vaak werden er goede voorzetten afgeleverd, maar werden de mooiste kansen om zeep geholpen. Ook met lange ballen was Leunen zeer dreigend. In de 38e minuut belandde een lange bal van keeper Jaap Litjens bij Freek Thoone, die zijn schot rakelings naast zag gaan. En vier minuten later was het wederom de spits die voor gevaar zorgde. Oog in oog met de keeper was Freek niet cool genoeg om de kans te verzilveren. De stand had nu al 0-4 moeten zijn. Hierna kreeg Edwin Berden bij de tweede paal nog een goede voorzet van Joris van Lier- op. En in de 45e minuut het mooiste moment van de wedstrijd, namelijk een perfecte pass van Koen Gielens. Deze belandde achter de verdediging strak bij Freek. Vanaf de 16 meter vuurde hij zijn schot af, maar zag ook dit rakelings langs gaan. Waar het een week eerder prijs schieten was, liet Leunen het nu liggen. Na de thee zag men het niveau van de gasten lang zaam minder worden. Kwam men in de 51e minuut nog met de schrik vrij, toen een kopbal over de lat werd gekopt. In de 65e minuut kwam de goal toch waar om gevreesd werd. De aanvaller van Ospel kon op de rand van het zestienmetergebied een bal aannemen, en verlengen op zijn medespeler in de zestien meter. Die schoot de bal diagonaal in en liet Jaap Litjens kansloos. Hierdoor waren de oranjemannen van slag, en konden de wedstrijd niet meer domineren. Alleen in de slotfase werd men nog enkele keren gevaarlijk, daar er ook risico's genomen werden. Vooral in de 87e minuut was wederom Freek Thoone dicht bij de gelijkmaker, m; de RKSVO-doelman hield met een reflex zijn doel schoon. De kater was compleet. Leunen droop van het veld af, en moet zich herpakken voor het duel komende zondag tegen EMS dat fier aan de leiding gaat in de 3e klasse. SVEB-Ysselsteyn 2-3 (1-0). Doel punten Ysselsteyn: Phil Verstee- gen, Thijs Berkers, Jeroen San- Ysselsteyn heeft tegen SVEB uit Broekhuizen een verdiende overwin ning behaald en is zodoende van die akelige nul af: 2-3. In de beginfase zag het er niet naar uit dat Ysselsteyn een goed resultaat zou behalen, want SVEB trok snel van leer en de gasten liepen in de beginfase achter de fei ten aan. Na tien minuten nam SVEB een voorsprong. Het was Mischa Tis- sen die vanaf elf meter (deze straf schop was zeer twijfelachtig mocht aanleggen en de Ysselsteyn doelman kansloos liet. De 1-0 voorsprong was in deze fase verdiend. Het duurde het een half uur voordat Ysselsteyn echt iets terug kon doen. SVEB zakte naar mate de wedstrijd vorderde steeds verder terug maar voor de rust werd er niet meer gescoord. Na de thee kwam er een heel ander Ysselsteyn uit de startblokken en SVEB werd vanaf het begin direct fel aangepakt. De ploeg uit Broekhuizen maakte de fout om al vroeg op de 1-0 te spelen en Ysselsteyn werd met de minuut gevaarlijker. In de 56e minuut kwam de verdiende gelijkmaker op het sco rebord. Het was Phil Versteegen die het beslissende tikje gaf na goed door zetten van Erwin Brouwer: 1-1. Hier na probeerde SVEB nog de wedstrijd om te gooien, maar Ysselsteyn was ontketend. De doelpunten lieten ech ter nog even op zich wachten. Toch trok Ysselsteyn deze middag aan het langste eind en het was invaller Geert van Dijck die aan de basis stond van twee doelpunten. De 1-2 kwam uit een strafschop nadat Van Dijck in de befaamde zestien onderuit werd getikt. Thijs Berkers bleef koel ondanks de provocaties van de SVEB- doelman en schoot beheerst in: 1-2. De 1-3 was van de juist in het veld gekomen Jeroen Sanders die goed was meegekomen met de doorgebro ken Geert van Dijck die niet zelfzuch tig was en de jongeling liet genieten van zijn eerste doelpunt voor Yssel steyn 1Deze twee doelpunten vielen in de laatste vijf minuten van de offi ciële speeltijd. De wedstrijd leek gelo pen zeker nadat Jeroen Sanders 1-4 aantekende, maar dit doelpunt werd afgekeurd voor vermeend buitenspel. In de 95e minuut scoorde Rogier Boom nog 2-3 voor SVEB, maar daar bleef het uiteindelijk bij. Zondag wacht de derby tegen SSS'18. maal aantal punten van twaalf uit vier. Beide clubs kennen elkaar nog uit de laatste nacompetitie toen EMS Leunen uitschakelde. In de vierde klasse G zijn de ogen gericht op SSS'18-Ysselsteyn, de num mer drie tegen de nummer negen. SSS'18 volgt de koplopers Sparta'18 en Olympia'18 op één punt. De Over- loners willen bovenin mee blijven doen en zullen met minder dan een overwinning geen genoegen nemen. Ysselsteyn heeft een heel andere doelstelling. De ploeg is al dik tevre den als degradatie ontlopen wordt. Na een slechte start, nul punten uit drie duels, won Ysselsteyn zondag knap met 2-3 bij ex-derdeklasser SVEB. SSS'18 is dubbel gewaar schuwd voor de Ysselsteyners. Want in februari kaapte de Ysselsteynse ploeg vanuit dezelfde kansloze positie een 0-1 zege weg in Overloon. Nieuwkomer Swolgense Boys staat in de middenmoot van 4G. Titelkandi daat Olympia'18 was zondag een maatje te groot. De Swolgenaren ver loren kansloos met 4-0. Zondag komt Excellent in Swolgen op bezoek. Beide $lubs hebben vier ounten en promoveerden samen uit de vijfde klasse F. Thuis verloren de rood-zwar- ten met 1-2 maar in Oploo won de Swolgense ploeg later in het seizoen met 1-3. In de vijfde klasse F gaan drie clubs aan de leiding: Baarlo, SVOC'Ol en SV United. SVOC'Ol gaat op bezoek bij Grashoek dat niet onderschat moet worden. Want de Grashoekse club zit het leidende trio dicht op de hielen en is erop uit een van de koplopers pootje te lichten. Temeer omdat ook de topper Baarlo-SV United op het programma staat. Dit is voor de club uit Meerlo-Wanssum een goede test case. Want de kracht van SV United valt moeilijk in te schatten. Merselo maakt in 5G weer een uit stapje naar Brabant. De middenmoter gaat op bezoek bij Gassel dat één punt minder heeft. Beide clubs pak ten vorig seizoen de titel in de zesde klasse. BW'27 is in de zesde klasse E bezig aan een herstel van de zwakke start. De Blitterswijckers zijn opgeklom men naar de middenmoot en probe ren uit bij laagvlieger Lottum de weg omhoog te vervolgen. SV Leunen Uitslagen Leunen A1 -RKDSO A1 CO 7-0 RKDEV BI CO -Leunen BI 1-5 Leunen B2-Lottum BI 4-4 Venray C3-Leunen Cl 5-1 Leunen C2-Kronenberg Cl 1-6 GFC'33 Dl-LeunenDl 8-0 Leunen D2-MVC'19D2 2-9 America D2-LeunenD3 4-0 Leunen E1 -Venray E2 1 -2 VenloBoys E2G-Leunen E2 3-2 VCH El-Leunen E3 3-0 Venlo Boys E6-Leunen E4 0-4 Leunen E5-Venray El 1 2-6 Leunen E6-SVOC01 E3 2-9 Venray Fl-Leunen F1 10-2 Venray F4-Leunen F2 1-4 Venlo Boys F5-Leunen F3 1-1 Leunen F4-Wittenhorst F5 0-5 Leunen F5-OostrumF3 1-11 Leunen F6-RESIA F2 0-10 Leunen vet.-Venray vet. 1-4 RKSVO-Leunen 0-1 Venrav 3-Leunen 2 24 Leunen 3-Venray 5 0-0 Wittenhorst 11-Leunen 4 1-1 Melderslo 4-Leunen5 1-1 Leunen 7-GFC33 3 6-3 Programma zaterdag 1 oktober Achates A1 -Leunen Al 14.30 Vitesse'08 A2G-Leunen A2 14.30 Leunen Bl-VCH BI 15.00 Leunen B2-Wittenhorst B3 14.30 Leunen Cl-Melderslo Cl 1330 Ysselsteyn C2-Leunen C2 12.45 Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS HBSVC4-Leunen C3 12.00 Leunen D 1-Venray D3 11.30 Meterik Dl-Leunen D2 11.00 Leunen D3-SSST8 D2 11.30 Vitesse'08 E2-Leunen El 9-00 Leunen E2-Venray E4 11.15 VenloBoys E3-Leunen E3 10.00 Leunen E4-AmericaE2 11.00 Venlo. Boys E7-Leunen E5 10.00 Meterik E3-Leunen E6 9-30 Ysselsteyn Fl-Leunen F1 10.15 Leunen F2-SSS'18 F2 9.15 Swolg. Boys FIC-Leunen F3 10.00 Leunen F-^Kronenberg F2 9.00 Leunen F5-Venray F11 9.15 Leunen F6-Venray F12 900 Leunen-GFC'33 17.00 Programma zondag 2 oktober Leunen-EMS 14.30 Leunen 2-Mifano 2 11.30 Panningen 4-Leunen 3 10.15 Holthees 3-Leunen 4 1130 Leunen 5-Sparta'185 10.30 Kronenberg 4-Leunen 6 9-30 Kronenberg 3-Leunen 7 11.00 Vet. SV Venra Uitslag Leunen-SV Venray Programma zaterdag 1 oH Holthees-SV Vernay kes-Ame SVV veteranel R* Programma zaterdag 1 oW SJW-SW Chevroletdealer voor de regio Venray/Horst verkoop nieuwe Chevrolets verkoop gebruikte auto's IN onderhoud en reparatie ^Kg2okt originele onderdelen Bï^b2e. originele accessoires Bp: wv Keizersveld 55 Venray 041 WWW.AUTOGHIEI Donderdag 29 september 2005 - Pac Jan Pruijn: "Gelijkspel heeft erin gezeten" y r Venray-Vinkenslag 34 (0-2). Doelpunten: 31. Robbie Lutgens 0- 134. Robbie Lutgens 0-2 50. Wout Gommers 1-2 51. Michael Ramakers 1-3 70. Demis Habets (eigen doel) 2- 3 76. Michael Ramakers 2-4; 90. Hicham Hlimi 3-4. Scheidsrechter: Knops (Valkenburg). Toeschouwers: 300. Gele kaart: Luuk Snijders en Kris- tian Michiels (Venray), Demis Habets en Robbie Lutgens (Vinkenslag). SV Venray: Peter Nabbe; Hicham Hlimi, Loek van Schijndel, Rob Schol ten en Luuk Snijders (69. Sjoerd van der Coelen); Gijs Philipsen, Wout Gommers en Bart Linders (46. Ivo van dér WeerdenjVKristiari Michiels, Farid Idrissi en Dave Hendrikx (76. Eric Troisfontaine). Door Jan Leijsten Ondanks de 3-4 nederlaag tegen Vinkenslag zag Venray-trainer Jan Pruijn pluspunten na afloop. "We scoren na rust drie doelpunten. We blijven ons ontwikkelen. Een gelijkspel heeft er steeds ingeze ten. Het is jammer te verliezen maar ik ben ook onder de indruk van het voetbal dat Vinkenslag ten toon spreidde." Aanvankelijk was de thuisclub niet de mindere van de ex-hoofdklasser uit Maastricht. Dave Hendrikx brak door over links maar speelde de bal te ver voor zich uit zodat gastendoelman Nebosja Vuckovic nog kon ingrijpen. Tegenover Vinkenslag's snellere bal circulatie kon Venray, met bedacht zaam opbouwen via veel stations, gelijke tred houden. Vooral debutant Kristian Michiels, net hersteld van zijn blessure, was als echte buitenspe ler op rechts zijn opponent Habets nogal eens de baas. Maar het bleef zonder rendement omdat voorin Farid Idrissi en Wout Gommers wei nig vrijheid genoten. Doelman Peter Nabbe wist vlak voor het half uur de Braziliaanse spits Douglas Azevedo (ex-AGOW) twee keer van scoren af te houden. Even later was het toch raak. Libero Rob Scholten speelde de bal te ver voor zich uit en met een sliding kon hij zich niet herstellen. Robbie Lutgens ging met de bal aan de haal, liet Loek van Schijndel staan om vrij voor Nabbe af te ronden: 0-1. Drie minuten later passeerde de handige Robbie Lutgens twee man in Venray's hart van de defensie en opnieuw was het raak: 0-2. Vlak daarna liet Lutgens een minder fraaie kant zien toen hij te fors doorging op Dave Hendrikx. Er waren veel scenes op het mid denveld en weinig kansjes, slechts één voor de zwakke Idrissi. Op slag van rust had een mooie omhaal van Dave Hendrikx uit een corner een beter lot verdiend. Jan Pruijn: "Onder de thee heb ik ze verteld: ga meer in het offensief. En speel achterin niet het risicovolle één tegen één." Ivo van der Weerden kwam in het veld als rechterspits waardoor Farid Idrissi in de punt ging spelen en Wout Gommers terugzakte naar het middenveld. En met succes want Gommers kon al na vijf minuten ongehinderd oprukken. Hij verraste met een slüiuué lob van ruim twintig meter de te ver voor zijn doel staande Vuckovic: 1-2. De pret op sportpark De Wieën duurde amper zestig secon den. Invaller Michael Ramakers nam een bal vanaf links ineens op zijn slof en versloeg Peter Nabbe hoog in het doel: 1-3. Het tempo in de spelopbouw van Venray viel terug. Mede door het risi coloze korte middenveldspel waarin elke variatie ontbrak. "Die 1-3 bete kende onze nekslag", vond trainer Pruijn. Toch kwamen zijn manschap pen weer terug, zij het met hulp van Vinkenslag-verdediger Demis Habets. Hicham Hlimi schakelde ziK" links. Hij zette voor op Ivo "r9 Weerden waarna Habets 0^^201 de bal in eigen doel kopte W-Swaï inbreng van Van der Ween ®vo kende niet alleen meer dreij ook rendement. :2000-Rc Door zwak verdedigen n tenhorst-i se zijde kreeg Vinkenslag ui de zege op een presentei^111 Het vrije schot van Joey dat vanaf tien meter over fa 18-1 ging was al een waarschuwi mdna-st viel na een aanval over drie De verre uittrap van Vuckoijg.ysseisi te op links Cemal Varol disa staande Michael Ramakeriif W, en keeper Nabbe was k; was in zijn voorbereiding et voorbeeld van een perfect d (Igensc Bc Het pleitte voor Pruijn'! het niet versaagde. Dit res£e de aansluitingstreffer di Hlimi na anderhalf uur insi Loek van Schijndel, Venra) voorstopper, zocht naar cljX^T ring voor het derde verlit rmvogeis-t duels. "We missen belangrijt rtgenseBc ten opzichte van vorig seiza 4^elsl al op het middenveld wreefc In die linie zijn we niet n klasseniveau.' hoofdsponsor^-vf-. Jnalfa ^industries official dealer (kledingsponsor) Golden M van Haren Automobielbedrijven B.V. Inalfa Industries B.V NLW Groep, Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Members: LancyrAben Venlo Adecco Personeelsdiensten Argowil BV Auto Arena Venray Berk Accountants Belastingadviseurs Verzuimmanagement Interstyling B.V. Jewa Gas B.V. Wanssum Jansen Houbiers B.V. Installatietechniek BV Ysselsteyn icondo Fashion Carel Fijen Tuïon s B.V. van den Munckhot B.V. Notariskantoren Venray Personato B.V. van der Putt Advocaten, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. SV Venray Programma zondag 2 oktober SV Venray-Someren 14.30 SV Venray 2-Panningen 2 11.00 Someren 3-SV Venray 3-1300 SV Venray 4-Venhorst 2 11.30 SV Venray 5-Baarlo 3 10.30 FCVRKSV 3-SV Venray 6 12.00 SVOC'01 3-SV Venray 7 11.00 Heijen 3-SV Venray 8 10.30 SV Venray 9-Westerbeek 2 9-30 SV Venray 10-Wittenhorst 11 9 30 Dames: Vesta-SV Venray 12.00 RKDEV 1 -SV Venray 2 11.00 Achates 2-SV Venray 3 10.00 Jeugd Uitslagen UDI'19 Al-Venray Al 5-2 Venray A3-TOP'27 Al 1-2 Venray Bl-Sparta'25 BI 5-1 Venray B2-Boekel Sport BI 3-2 Venray B3-Venray B4 2-1 MVC'19 B2-Venray B5 34 Venray B6-Venlosche Boys B3 0-9 Boekei Sport Cl-Venray C2 6-3 Venray C3-Leunen Cl 5-1 Venray C4-TOP'27 Cl 4-1 SV Lottum Cl-Venray C5 6-2 HBSV C3-Venray C6 12-0 Sp. Irene C4-Venray C9M 3-2 Venray Dl-Sp. Jekerdal Dl 1-1 Venray D3-IVO Dl 3-1 SVEB Dl-Venray D4 8-1 Venray D5-Montagnards D2 24 Montagnards D3-Venray D6 0-5 Venray D7-Sp. Irene D3 2-5 Baarlo D5-Venray D8 1-7 Venray D9M-Helenaveen Dl 44 Venray El-Vitesse'08 El 7-1 Leunen El-Venray E2 1-2 SV Lottum El-Venray E3 2-1 Venray E4-SVOC01 El 1-5 Venray E5-IVO E2 3-9 Venray E6-Volharding E3 12-1 SV Oostrum E2-Venray E7 0-10 Venray E8-Milsbeek E2 17-1 RESIA E2-Venray E9 12-2 America E2-Venray E10 6-1 Leunen E5-Venray El 1 2-6 Venray E12-Meterik E3 2-5 RESIA E3-Venray El 3 2-0 Venray Fl-Leunen F1 10-2 SSS'18 F2-Venray F3 0-9 Venray F4-Leunen F2 14 SV Oostrum F 1-Venray F6 10-0 Venray F7-Montagnards F3 7-0 Achates F2-Venray F8 34 Venray F9-Stormvogels'28 F4 15-0 Venray F10-Vitesse'08 F4 8-0 Venray F11-SV Lottum F2 1 -3 Venray F12-SSS'18 F4 1-0 Programma zaterdag 1 oktober Venray A1-SVC2000 Al a. 15.00 Venray A2-Belfeldia Al a. 15.00 Olympia'18 A2-Venray A3 v. 13-45 UDI'19 Bl-Venray BI v. 12.30 UDI' 19 B2-Venray B2 v. 13.00 SVEB B2-Venray B3 v. 12.15 Venray B4-SVOC01 BI a. 13-15 Venray B5-Blerick B2 a. 15.00 Belfeldia B2-Venray B6 v. 12.30 Venray Cl-FC Geleen-Zuid Cla, 15.00 Venray C2-ZSV Cl a. 13-15 MVC'19 Cl-Venray C3 v. 13.00 Merselo C1 -Venray C 4 v. 1230 Venray C5-Volharding C2 a. 11.45 Venray C64FC33 C2 a. 15.00 Wittenhorst C4-Venray C9M v. 11.45 ZSVD 1-Venray Dl v. 10.15 DSV Dl-Venray D2 v. 12.00 Leunen D1-Venray D3 v. 10.45 Vitesse'08 D3-Venray D5 v. 12.00 Venray D6-America D2 Baarlo D3-Venray D7 Venray D8-MVC19 D3 VIOS D2-Venray D9M SV Oostrum El-Venray El Venray E2-Wittenhorst El Venray E3-VenloscheB. E2G Leunen E2-Venray E4 RKDEV El-Venray E5 SVEB El-Venray E6 Venray E7-Achates E2 Vitesse'08 E5-Venray E8 Venray E9-Ysselsteyn E3 Venray E10-Volharding E4 Venray El 1-MVC'19 E4 Merselo E2G-Venray El 2 Venray El 3-SV Lottum E3 Volharding F 1-Venray F1 Venray F2-GFC'33 F1 Venray F3-IVO F2 Venray F5-SV Oostrum F1 Venray F6-Volharding F2 Venray F8-Venray F7 Vitesse'08 F4-Venray F9 SV Oostrum F2-Venray F10 Leunen F5-Venray F11 Leunen F6-Venray F12 Venray Mini F wedstrijd

Peel en Maas | 2005 | | pagina 20