Jubileum met een nieuwe vestiging Koopkracht occasionshow bij Auto Nabuurs K Nice Price, kleding voor een leuke prijs Open huis publieksruimtes Inloopavonden Floor Martens PCUPPEN NIEUW IN VENRAY! 4? qMP SNEEUWKLOKJE 1 Only Style Kleur Stijl Van Leendert b.v. NRTÜÜRIijk STEENgoed Muziek maken?? Goede service? Goed advies? Superscherpe prijzen? PEEL EN MAAS Donderdag 22 september 2005 - Pagins Makelaardij Maas en Peel in Horst bestaat 25 jaar Het kantoor van Makelaardij Maas en Peel te Horst is alweer 25 jaar succesvol actief in de verkoop van onroerend goed en viert dit jaar zijn zilveren jubileum. Nagenoeg gelijk met dit jubileum heeft de makelaar een nieuw kantoor geopend aan de Venrayseweg. In 25 jaar is het kantoor inmid dels uitgegroeid tot het grootste en succesvolste makelaarskantoor voor Horst en omgeving. Sinds kort is een nieuwe toplocatie ver worven en is het geheel ver nieuwde kantoor gevestigd in Horst aan de Venrayseweg 16B (naast het politiebureau). Als u in de gelegenheid bent, loop eens binnen om een kijkje te nemen. Een speciale publieke opening van dit nieuwe kantoor is achterwege gelaten. Makelaardij Maas en Peel heeft besloten de anders hiervoor noodzakelijke middelen aan te wenden voor sponsoring en vrijwillige bijdra ges aan lokale verenigingen en goede doelen die het met steeds minder overheidssteun moeten doen. Een bijzonder dankbaar en welkom gebaar richting de plaat selijke bevolking vond men beter op zijn plaats. Makelaar/Office manager R. Deenen is sinds enkele jaren ver antwoordelijk voor het kantoor Horst, ondersteund door. P. Hovens en R. Verheijen/Derks.. "Het is te danken aan onze wekelijkse training, inzet en moti vatie dat we zo goed verkopen", vertelt Deenen. Zes dagen per week is hijzelf dan ook van 's mor gens vroeg tot 's avonds laat bezig Zorg- en Huurtoeslag De belastingdienst verstuurt zes miljoen formulieren aan mensen die reeds een huursubsidie ont vangen en zij die in het zieken fonds zitten. Vanaf 2006 kunnen huishoudens een tegemoetko ming krijgen in de kosten voor huur en zorg. De hoogte van deze toeslagen is ondermeer afhankelijk van het inkomen van de aanvrager. De toegezonden formulieren zijn reeds zoveel mogelijk ingevuld zodat men alleen het een en ander dient te controleren, aanvullen of wijzi gen. De KBO en ANBO realiseren zich dat een aantal mensen toch graag hulp willen hebben bij het controleren van deze gegevens. Om te helpen zitten er in De Kemphaan in Venray de komende vier vrijdagen enige specialisten van KBO en ANBO klaar zitten om de mensen met woord en daad bij te staan. De eerste zitting is op vrijdag 23 september van 10.00 tot 12.00 uur en van 13-30 tot 16.30 uur. De andere zittingen worden gehouden op 30 septem ber, 7 oktober en 14 oktober. Aanmelden kan bij J. Fiers via tel. (0478)582430. Gelieve jaaropga ven van het totale inkomen 2004 en/of voorlopige aanslag 2004, 2005 en/of afschrift Inkomens- gegevens naar de zitting mee te nemen. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS voor zijn klanten om het goede voorbeeld te geven. Een makelaar met een groot hart voor onroe rend goed en een gedreven gevoel om, samen met zijn mede werkers, zijn kantoor met kop en schouders boven de concurrentie uit te laten steken. "Ik streef naar perfectie in alles wat ik doe, van zelfsprekend ook in mijn werk zaamheden." Dit geldt niet alleen voor zijn omgang met verkopers, maar ook voor zijn omgang met kopers. Die laatste groep wordt volgens hem nog wel eens verge ten. Hij wil dat beide partijen een goed gevoel overhouden aan zijn bemiddeling. "Tegenwoordig ver eist het verkopen van onroerend goed een zeer professionele bege leiding van zowel verkopers als kopers, iets wat je niet kunt leren uit boeken maar in je moet heb ben. Het is verder belangrijk steeds vernieuwend bezig te zijn om de concurrentie steeds een stap voor te blijven." Dat men bij Makelaardij Maas en Peel hierin succesvol blijft, blijkt wel uit de vele verkopen die de medewerkers realiseren. Waardebepalingen en verkoopge sprekken zijn bij Makelaardij Maas en Peel gratis en geheel vrijblij vend. Ook als men nog niet wil verkopen maar gewoon eens wil weten wat een huis waard is, kan men hiervoor een afspraak maken. Hierdoor blijft Deenen op goed op de hoogte van de waarde van huizen in zijn regio. Alle infor matie die hij kan verzamelen gebruikt hij om een goed advies aan zijn klanten te kunnen geven. Daarnaast biedt Makelaardij Maas en Peel nog diverse andere facili teiten gratis aan haar klanten, zoals het optreden als aankopend makelaar en de presentaties bij diverse banken en assurantiekan toren in de regio. Binnenkort kómt Makelaardij Maas en Peel met een leuke actie voor haar klanten vanwege het 25-jarig bestaan. Iedereen die bij Makelaardij Maas en Peel in Horst klant is, of in 2005 is geweest, kan een leuke prijs winnen. Laat u eens uitgebreid informe ren over uw mogelijkheden en neem contact op met: Makelaardij Maas en Peel, Venrayseweg 16B, 5961 AG te Horst. Tel: 077- 3985757. Sinds enkele weken is aan de Grotestraat 5 Nice Price geopend. Deze nieuwe kledingzaak wordt gerund door Diewertje van Dijck en richt zich op mode voor de moderne vrouw tussen 15 en 45 jaar. Nice Price voert bekende merken zoals YaYa en Ichi. Wekelijks wordt de collectie aan gevuld met de laatste modellen broeken, bloezen, rokken en bodywarmers zodat er altijd wel iets nieuws in de winkel te vinden is. Kortom, de laatste mode voor, de naam zegt het al, een leuke prijs. Nice Price is zondag tijdens de koopzondag ook geopend. Tevens zal een deel van de collec tie te bezichtigen zijn tijdens de modeshows op zondagmiddag. De gemeente Venray opent op zondag 25 september de deuren van de publieksruim tes voor haar inwoners. Iedereen kan tussen 10.00 uur en 16.00 uur een kijkje nemen in het nieuwe informatiecen trum, de publiekshal en de studiezaal van het historisch archief. De gemeente biedt in het infor matiecentrum waardevolle infor matie. Van maquettes over bouw projecten tot informatie over producten en diensten die per computer zijn te ontsluiten. Bezoekers kunnen het studiecen trum van het historisch archief bekijken en gebruik maken van de faciliteiten die daar aanwezig zijn. Ook kunnen ze in de geschie denis van Venray duiken. Voor deze gelegenheid is er een mini- bioscoop ingericht waar films over Venray van vroeger te zien zijn. Voor de kinderen worden tekenfilms vertoond. Of zij kun- Verplaatsing varkensbedrijf Het college van de gemeente Venray is akkoord gegaan met het opstarten van een artikel-19- pro cedure in verband met de gedeel telijke verplaatsing van een var kenshouderij in Heide naar een locatie in een landbouwontwikke- lingsgebied in Veulen. Door akkoord te gaan met de mogelijk heid van deze verplaatsing, het opstarten van een artikel-19- pro cedure, kan ruimte ontstaan om de stankhinder op de huidige locatie terug te brengen. Voor mogelijke woningbouw in de toe komst is dit een gunstige ontwik keling. Op de huidige locatie is het vanwege stankhinder niet wenselijk dat er nog uitbreidin gen van het bedrijf plaatsvinden, aldus de gemeente. De nieuwe locatie in Veulen is een duurzame locatie gelet op milieu, ruimte en de gewenste bedrijfsomvang. nen zich amuseren met het inkleuren van een kleurplaat. Aan de balies in de publiekshal kunnen bezoekers zich laten informeren over de persoonsge gevens waarover de gemeente beschikt en waarom dat gebeurt. Uiteraard bewaakt de gemeente ieders privacy. Dus als bezoekers hun eigen gegevens willen inzien, moeten zij een legitimatiebewijs meebrengen. Ook kan men gebruik maken van de unieke kans om een kijkje achter de balies te nemen. Medewerkers van de gemeente vertellen wat daar zoal gebeurt om de burgers aan bepaalde producten te hel pen. Op diverse plekken zijn medewerkers van diverse afdelin gen aanwezig om vragen te beant woorden. Bij de ingang van het gemeentehuis zijn plattegronden verkrijgbaar, zodat bezoekers alles goed kunnen vinden. Voor de kinderen van alle basis scholen van de gemeente is een kleurwedstrijd georganiseerd. Vanaf deze week zijn de kleurpla ten via de school te verkrijgen. Ze liggen ook bij de informatiebalie van het gemeentehuis. Alle kinde ren die op 25 september tussen 10.00 uur en 16.00 uur de kleur plaat inleveren krijgen een cadeautje. De kleurplaten worden opgehangen in de publieksruim tes. Op maandag 26 september reikt de burgemeester de prijzen uit. De winnaars worden ook bekend- gemaakt op de gemeente pagina's in weekblad Peel en Maas. Het centrum van Venray bruist zondag 25 september van de acti viteiten. Ook is het dan koopzon dag. Tussen 12.00 uur en 16.00 uur rijdt er een huifkar vanaf de Grote Markt naar het gemeente huis. Hiermee kunnen bezoekers van het gemeentehuis zich gratis laten vervoeren. De gemeente Venray biedt geïnteresseerden de mogelijkheid om op een ontspan nen manier kennis te maken met de nieuwe publieksruimtes en de medewerkers. Heeft u regelmatig het gevoel dat u niet lekker in uw vel zit, dat alles teveel is, u het niet meer aan kunt? "Dan is de kans groot dat een of meerdere chakra's (energ- iepunten) geblokkeerd zijn", zegt Floor Martens, die in Venray spiri tueel chakra therapie verzorgt, evenals reiki en crowley tarot. "Chakra's staan in contact met en werken op het fysieke, mentale en emotionele vlak. Ze zijn ver bonden aan de wervelkolom en de kleine hersenen. Er zijn vele verschillende behandelmogelijk- heden om de chakra's weer goed te laten functioneren, zodat u zichzelf weer lekker in balans voelt. Om er een paar te noemen: body en ethermassages, magneti seren, haptonomie, regressiebe handelingen, behandelingen met de ankh en de cosmische schijf, en nog veel meer." Floor Mariens geeft verder ook reikibehandelin- gen. Dit gebeurt door middel van handoplegging, zodat de mens (maar ook dieren en planten) weer meer energie krijgt, in balans komt, maar zich ook meer ontspannen voelt. Crowleytarot zijn de tarotkaarten. Floor Mariens: "Crowley is de naam van de persoon die deze kaarten ont worpen heeft. Als paragnost en medium leg ik de tarot omdat zij een bespiegeling zijn van uw inwendige en uitwendige veran deringen en inzicht en helderheid geven op uw levensweg die u aan het bewandelen bent." Maandag 26 en dinsdag 27 sep tember houdt Floor Mariens inloopavonden van 20.00 uur tot 21.30 uur aan de Langstraat 87 in Venray. Tevens is zij te vinden op de paranormale beurs in de Witte Hoeve op 2 oktober. Behandeling en consult is alleen op afspraak. Met volop aandacht voor nieuwste modellen Peugeot Pee Bij Auto Nabuurs in Venray kunnen bezoekers van 22 sep tember tot en met 1 oktober hun koopkracht weer hele maal laten gelden. Het is de letterlijke naam van de occa sionshow die de Peugeotdealer in deze periode op touw zet. Ook zijn er aan trekkelijke opties op enkele nieuwe Peugeots. Twee fonkel nieuwe modellen maken de show compleet. Op werkda gen duurt de show tot 19-00 uur, op de beide vrijdagen is er koopavond tot 20.00 uur. Ook komende zondag 25 sep tember is Auto Nabuurs geo pend, van 10.00 tot 16.00 uur. De occasionshow biedt een mooie gelegenheid om weer eens op zoek te gaan naar een betrouwbare en voordelige auto. De keuze is groot, aldus Theo van Horck: "Er staan gebruikte auto's in alle soorten, maten en prijsklas sen. Diverse modellen zijn verte genwoordigd, van klein en com pact tot groot. Ook stationcars en MPV's staan er tussen." Auto Nabuurs belooft de koper reële inruilprijzen en bovendien een extra korting van 750 euro bij aan koop van een occasion van 7.500 euro. Vraag de dealer naar de pre cieze voorwaarden. Maar er valt nog meer te genie ten. "We hebben nog enkele Peugeot 307 Break Premiummodellen met een gigan tisch pakket aan opties. Ook hier op geven we mooie kortingen. Belangstellenden moeten er snel bij zijn, want hiervoor geldt natuurlijk het oude gezegde: op is op." Een zeer aantrekkelijk pakket aan opties biedt eveneens de 206 Airline 2- en 3-uitvoering. Op 26 juni werd Alexia, de tweede dochter van prins Willem-Alexander en prinses Maxima geboren. Plus, de supermarkt die altijd verrast, bedacht ook nu weer een spe ciale activiteit voor de kinde ren die op dezelfde dag gebo ren zouden worden. Bij de familie Derks-van de Ven in Boxmeer was dat het geval. In de ochtend van zondag 26 juni werd een wolk van een dochter genaamd Ninthe geboren. 3090 Gram en 48 cm. lang. Een kernge zonde baby en de trots van moe der Lisette en vader Pascal. Lisette en Pascal hoorden via hun ouders dat bij Plus een actie was voor de kinderen die op die dag geboren zouden worden. En zo gebeurde het dat vrijdag de gelukkige ouders en hun Ninthe werden ontvangen door John Achten, bedrijfsleider bij Plus Verbeeten in Overloon. Onder het genot van een bakje koffie werden de regels doorgesproken en werd meteen de strategie bepaald. Natuurlijk hadden de jonge ouders het gemunt op spullen voor de baby, zoals luiers, baby voeding en wasmiddelen. John vulde de aankoop nog aan met een hapje en een drankje, natuur lijk een flesje wijn, want Plus is opnieuw de beste wijnsuper- V.l.n.r.: John Achten, Piet Verbeeten, Lisette Jochems, Ninthe en Pascal Derks van de Ven. markt van Nederland. Aan de tfassa werd de balans opgemaakt en kwamen Lisette en Pascal tot de conclusie dat het bedrag bijna 150 euro was. "Ik dacht dat het bedrag veel hoger zou zijn", was de reactie van de kersverse moeder. Hieruit blijkt eens te meer dat de prijzen bij Plus veel lager zijn dan dat men sen wel eens denken. De liefhebbers zullen verhei zijn dat de nieuwe Peugeot 30] in de showroom te zien is. 307 is sinds zijn verschijnen echte verleider gebleken. De ai heeft een leidende positie op markt en er zijn al meer 2.200.000 exemplaren van kocht." De 307 kenmerkt j onder meer door zijn stoere ling met rasechte elegantie, halfhoge carrosserie voor i ruim, comfortabel en licht ini eur, zijn dynamisch rijgedraj uitgebreide veiligheidsvoorzie gen. "Deze kwaliteiten zijn in uitvoeringen terug te vinden, met specifieke eigenschappen samen een rijk en comp gamma vormen. Ook dit nieuwde model zal weer autorijders aanspreken." Absolute trekpleister op koopkrachtshow is de Peugi 1007, een geheel nieuw mo waarmee Peugeot zich weeri zijn uiterst innoverende kantl zien. Theo van Horck: "Het is< zogenaamde Easy MPV, die a voordelen van een compacte M bezit. Het meest opvallend zijn elektrisch bedienbare schuifd ren en de afmetingen van de au Met een lengte van 3,73 ma past de auto in de eerste fani van het merk, en de tijd waarin op de markt komt is die van zevende generatie." De voordel zijn de hoge zitpositie die ga zicht geeft, en een groot, licht hoog interieur. De schuifdeui i zijn te bedienen door een simp druk op de knop van de afstam bediening, dan wel via de pom greep. "Instappen voorin is zonder gemakkelijk en de toegfc prijzi naar de stoelen achterin is vt ruimer dan bij een normale tw deurs auto." De 1007 is overig^ Octai de eerste Peugeot met een d tronisch aangestuurde handt schakelde vijfversnellingsb Verder is het interieur in handomdraai te veranderen behulp van twaalf verschilleAciassi kleurambiances. "Zo is de ailuitvo' aan de persoonlijke voorkeur ihaid- de eigenaar of bijvoorbeeld front de tijd van het jaar aan te pasa i^53 De 1007 is kortom compad<- V( ruim, licht en veelzijdig, praktis^ in de stad, en hij rijdt als c^ags' echte Peugeot." inhoc Rui S schei Octai dan c man autof om e genei een Peel La mi Tsjec De den i Ir Wie op zoek is naar een voo lige gebruikte auto of wie nier gierig is naar de nieuwste mu len van Peugeot, moet beslist bezoek brengen aan Nabuurs, Zuidsingel 10 in Venc autobedrijf Onderhoud, reparatie en APK van alle merken auto's. Voorzien van de modernste apparatuur, voor perfect onderhoud tegen een scherpe prijs. iEj Zuivelweg 2d - 5809 EA Leunen tel. (0478) 51 40 53 fax.(0478) 51 49 93 email: autobedrijfcuppen@planet.nl Heth verde aircoi nes, mem verw: tisch reger bet k verlic gels. extra De Skod; komt Autol show zonn Karweibedrijf Politiekeurmerk Veilig Wonen Voor al uw timmerwerk-Metselwerk-Tegelwerk Meerloseweg 21 A Wanssum Ron Janssen rei. 0478-532924 mob. 06-20962088 es X H Dames Heren OPENINGSTIJDEN: ma. t/m vr. 9.30 - 19.00 uur zaterdag 8.30 - 16.00 uur dinsdag GESLOTEN BEL NU VOOR EEN AFSPRAAK! 0478-516366 Henseniusstraat 96a 5801 AX Venray www.kapsalonfantasy.com VERS BOERDERIJVLEES! Porkland Handel BV Slachtplaats Vleesgroothandel Kijk op onze website: www.porkland.nl Woensdag gehaktdag 10 kilo 2,- p/kg 5 Kg Karbonade 3,50 p/kg 5 Kg Schnitzels 3,50 p/kg 5 Kg Verse worst 3,50 p/kg 5 Kg Gehakt 3.50 p/kg 5 Kg Varkenslappen 3,50 p/kg 5 Kg Speklappen 3.50 p/kg 5 Kg Poulet3.SO p/kg Totaal pakket 122,50 Tel. 077-3983564 U proeft bet verschil! Te koop te Venray goed onderhouden halfvrijstaande hoekwoning met vrije achterom. Gelegen aan een kindvriendelijk woonpleintje in Landweert 3. Gunstige ligging in nabijheid van winkels, scholen, sporthal en uitvalswegen (A73). Indeling: grote hal/entree, royale woonkamer met parketvloer en openslaande tuindeuren. Gesloten, luxe leefkeuken met openslaande tuindeuren. Berging met aansluiting wasmachine. Mooi aangelegde tuin met vijver, houten zitvlonder en overkapt terras. Eerste etage: 3 slaapkamers en badkamer met ligbad, douchcabine en toilet. Tweede etage: 4e slaapkamer, inloopkast en zolderruimte. Tel. 0478-513485 of 06-30937993 Theresiastraat 32 5964 AK Meterik onlystyle@home.nl Tel: 077-464 26 12 Mob: 06-43154347 Kleur Stijladvies voor particulieren en bedrijven www.onlystyle.nl Op zoek naar zand, grind, split en/of natuursteentegels? Dan bent U bij ons aan het juiste adres! Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 8 00 tot 18.00 uur. 's Zaterdags zijn we geopend van 8.00 tot 14.00 uur. Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077 - 320 97 00 Telefax 077 - 463 21 44 E-mail info@vanleendertbv.nl Kijk ook eens op www.vanleendertbv.nl Mind and Body Care TE ZWAAR NIET FIT TE LICHT Neem HERBALIFE! Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www.mindandbodycare.nl Custers kunstgebittci Reparaties klaar teruuijl u wacht Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirloseujeg 4, Oostrum (800 meter vanaf NS station Venray) Tel.: 0478-58! 997 Fox. 0478-589335 .Luujuj.ttlcuster5.nl OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag C 09.00 -17.30 uur. V" zaterdag 10.00 -16.00 uur. de Donge 5 Best 0499 39 04 23 Maandag gesloten Keizersveld 63 Venray 0478 56 82 64 Julianasingel 6 Venray 0478 51 42 51 Vrijdag koopavond E-mail: info@mcbv.nl Best Venray

Peel en Maas | 2005 | | pagina 26