Basketballer Sjors Poels (18) naar topclub Softbalsters Red Caps op titeljacht Wereldgoal van Ward Weijs Knappe zege hockeydames Jan Engels zesde op EK midgetgolfen Sportnieuws -infig ■■WPÜ lp Heren Red Stars beginnen goed TCRodhe: geslaagde clubkampioenschappen Dave van der Coelen vierde op EK Duivensport Bridge in Venray e.o. onderdai uur atle pen van »an Venn n 15-00 ler Sche irst. 1 TB)/lopt e Sprank Uitslage '5m.-l.5I d Muncl heres, 3 Softbal Red Caps-Mustangs 19-2 De softbalsters van Red Caps heb ben een eenvoudige 19-2 overwin ning behaald op het softbalteam van de Mustangs uit Venlo. In de eerste slagbeurt liepen de Venrayse dames al weg van de Venlose opponent. De Mustangswerpster had moeite om controle te vinden in haar worpen en moest meerdere keren een vrije loop, door vier wijd, toestaan. Dat er deze inning niet zo vaak gescoord werd was vooral te danken aan Mustangs- catcher. Drie Venrayse dames sneu velden op de thuisplaat door een snel le spelhervatting van de achtervangster. Verdedigend stond het Red Caps Venray team als een blok achter werpster Sanne Erps en catcher Carola Sterk. De gehele wed strijd had de tegenstander onvoldoen de antwoord op de harde pitches van Sanne en als er eenmaal een bal het veld in werd geslagen dan werd deze door de fielders goed verwerkt. In de tweede inning werd de voorsprong van 5-1 naar 17-1 vergroot en was de wedstrijd zo goed als gespeeld. "We hebben gedaan wat we moesten doen: Winnen", aldus buitenveldster Noortje Versteegen. "De wil om kam pioen te worden is groot. Met nog één wedstrijd te gaan mag het niet meer verkeerd gaan." Op 2 oktober speelt de ploeg de laatste wedstrijd thuis tegen Maast richt waarna hopelijk aansluitend het kampioenschap gevierd kan worden. Deurne-Venray 5-4 .(1-1). Doel punten Venray: Ward Weijs (2x), Ward Büddiger eri Jan-Willem Bruijsten De hockeyheren van Venray heb ben afgelopen zondag een nipte nederlaag geleden in de uitwedstrijd tegen Deume: 5-4 (1-1). In de eerste helft werd Venray ver teruggedron gen en van een goede opbouw was nauwelijks sprake. Geheel tegen de verhouding in kwamen de gasten ech ter op voorsprong via een fantasti sche uithaal van Jan-Willem Bruijsten. De gastheren kwamen echter nog voor de pauze op gelijke hoogte, waarna beide partijen met een 1-1 stand gingen rusten. In de rust wer den een aantal duidelijke afspraken nogmaals aangestipt omdat deze in de eerste helft onvoldoende waren uitge voerd. Vol goede moed begon Venray dan ook aan de tweede helft. Maar tot overmaat van ramp wist Deume na de thee wel raad met de kansen die in de eerste helft bleven liggen en binnen notime stond het 3-1 voor de thuis ploeg. Er dreigde een herhaling van het duel een week eerder, waarin Venray met 0-6 tenonder ging tegen Helden. Deze keer lieten de Venrayse hockeyheren de moed echter niet zakken. Die instelling werd beloond met een fantastische goal van Ward Büddiger. Een paar minuten later her stelde Deume de marge van twee doelpunten: 4-2. Na een paar tacti sche wissels van de jarige coach Tim Merx werd de Venrayse druk op het doel van Deurne opgevoerd. Dit resulteerde in een van de mooiste goals die ooit op de Nederlandse hoc keyvelden gemaakt zijn. Ward Weijs nam een halfhoge bal aan, wipte deze nog even omhoog en sloeg de bal ver volgens meters hoog de lucht in om achter de lange keeper van Deume in het doel te verdwijnen. Niet veel later maakte de uitblinker Ward Weijs zelfs 4-4 en leek Venray met minimaal een puntje huiswaarts te keren. In de jacht op de winnende treffer werden de gasten echter compleet verrast door een counter van de thuisploeg. Met de vijfde treffer pakte Deume de volle winst en hield de punten in eigen huis. Deurne-Venray: 1-2. Doelpunten Venray: Sanne Wouters en Chrls- sie MitcheL De hockeysters van MHCV wonnen hun tweede wedstrijd van het seizoen in de vierde klasse. In en tegen Deur ne werd het 1-2 in het voordeel van de Venrayse ploeg, die de eerste wed strijd met 3-0 had verloren en dus gebrand was op een zege. In de eer ste helft kwam MHCV op voorsprong door een doelpunt van Sanne Wou ters. Na de gelijkmaker van de thuis ploeg bleef de wedstrijd ook in de tweede helft erg spannend. Beide ploegen kregen kansen, maar uitein delijk waren het de gasten uit Venray die de drie punten mee naar huis kon den nemen. Chrissie Mitchel scoorde de winnende treffer: 1-2. Buitenlust 1 uit Venray heeft op de zevende speeldag in de eerste klasse van de bondscompetitie goede zaken gedaan door Geldrop 4 in eigen huis te kloppen. Op de extra training afge lopen week in Geldrop had de ploeg het nodige zelfvertrouwen gekweekt en dat heeft uiteindelijk zijn vruchten afgeworpen. Met goed spel wist de Venrayse ploeg haar opponent meteen onder druk te zetten door deze omloop met 98-106 winnend af te sluiten. In de tweede ronde kwam de thuisploeg beter in haar spel, maar dat leidde nog niet tot rondewinst, zodat de Buitenlustmannen ook deze ronde (95-97) op hun conto konden bijschrijven. Hiermee was al één belangrijke doelstelling gerealiseerd, namelijk minimaal twee ronden win nen, zodat men verzekerd was van minstens een half wedstrijdpunt. Na de thee bleef Buitenlust als team zeer constant spelen. Doch met een rond je van 97 slagen moest deze ronde echter aan de tegenstander worden gelaten (94). Met zeven slagen voor sprong was er nog alle kans op winst. De gastheren, ditmaal versterkt met international Monika Klarenbeek, per sten er nog een slotoffensief uit, maar dat leidde slechts tot ronde winst met één slag: 98-99. Het totaal van de holeslagen (395-389) leidde er toe, dat Buitenlust 1 een reglementaire 2,5 - 0,5 overwinning boekte en daarmee met nog twee speeldagen te gaan, nog volop in de running is voor het kampioenschap. Jan Engels bleek in het Brabantse het vizier het meest scherp te hebben staan en was met 92 slagen de beste speler. Gerrit Ver meulen tekende voor de laagste ronde: 20. Buitenlust 1 leidt nu met 21 punten vóór Geldrop 3, dat 18,5 punten heeft, beiden uit 8 wedstrij den. In de 2e klasse leek Buitenlust 3 in de uitwedstrijd tegen Heeze 1 aan vankelijk voor een stunt te gaan zor gen, want de eerste rondewerd over tuigend met 111-123 gewonnen. Daarna kwamen de Brabanders op stoom, terwijl de Buitenlustploeg haar niveau van de eerste ronde niet kon vasthouden. Het gevolg was dat alle drie resterende ronden met ruim verschil door de gastheren winnend werden afgesloten, zodat Buitenlust 3 met 6 - 2 (439-469) nederlaag naar Venray werd teruggestuurd. Ton Hendriks was met 102 slagen en 22 als laagste ronde prima op dreef en was daarmee de beste speler van zijn team. Onderlinge Competitie; Op de eenentwintigste speeldag wist Thieu Vranken PR over één ronde te verbeteren door een rondie 21 te slaan. Theo Litjens evenaarde zijn drie jaar oude PR (20). Gerrit Janssen was met 20 71 de beste spe ler, terwijl Jan van Dijk (20 72) en ook Pierre Dean en Ton Hendriks (beiden 21 73) prima wedstrijden speelden. Op de tweeëntwintigste en voor laatste competitieronde werd bijzon der goed gespeeld. Jan Engels had een superieure dag met 20 63 en was daarmee de beste speler. Uitste kend waren ook de scores van Jan van Dijk (20 68), Gerrit Janssen (21 68), Henk van Leeuwen (21 70), Huub Straatman en Gerrit Vermeulen (22 71), Theo Litjens en Ton Hend riks (22 76) en Leo Wilms (23 76). Ook de scores van nestors van onze vereniging Truus Arts 25 80) en Grad Arts met 25 82 waren van prima gehalte. Ook de rondjes van Thieu Vranken (23) en Annie Litjens (24) mochten er zijn. Met nog een competitieronde voor de boeg gaat Fieke van Ham bij de dames nog fier aan de leiding vóór Jo Litjens (21 pun ten) en Truus Arts met 25,5 punten. Bij de heren verstevigde Jan Engels (6 punten) zijn koppositie. Jan van Dijk volgt met 10 punten als tweede en Harrie Lenssen bezet met 11 punten en een inhaalwedstrijd voor de boeg de derde plaats. Op de in het Hongaarse Tapiós- zentmarton gehouden Europese kam pioenschappen voor senioren heeft het Nederlandse team een prima pres tatie geleverd door als zesde te eindi gen, de beste prestatie sinds jaren. Jan Engels maakte als speler deel uit van dit team en Harrie Lenssen fungeerde als lid van de begeleidings- ploeg. Jan Engels wist zich helaas niet te plaatsen voor de finale en eindigde met 252 holeslagen als vijfenveertig ste en bleef daarmee elf slagen van de cut verwijderd. Zijn ploeggenoten Roel Groenhuijsen (Bilthoven) en Nico Suselbeek (Voorthuizen) lukten dit echter wel en sloten hun EK af als respectievelijk als dertiende en zesen dertigste. Bij de landenteams voor heren werd Zweden overtuigend kampioen vóór Duitsland en Oosten rijk, terwijl de Duitse dames zich de sterkeren toonden vóór Oostenrijk en Zweden. De individuele titels gingen naar de Zweed Peter Söderlund en de Duitse Barbara Schmid. PEEL EN MAAS e?n abonnement waard PEEL EN MAAS Red Caps Uitslagen 17 en 18 september Gryphons Den Bosch-Pupillen 17-0 Softbal Senioren-Venlo 19-2 Programma 24 september Uden Red Sox-Pupillen 11.00 uur JBC Venray 80 De laatste dag van het vervolgtoer- nooi is gespeeld. Aan dit regiotoer- nooi deden vjer verenigingen mee, Amicale Cuijk' uit Cuijk, JB de Bokke- schieters uit Boxmeer, JBV Grave Superieur uit Grave en JBC Venray 80. Omdat elke vereniging een verschil lend aantal deelnemers had werd de uitslag in procenten uitgedrukt. Als eerste is geëindigd JBC Venray 80 met een totaal score over vier wedstrijdda gen van 80 procent. Tweede is Grave Superieur, derde De Bokkeschieters en vierde waren Amicale Cuijk. Omdat JBC Venray 80 voor het derde jaar de wisselbeker heeft gewonnen blijft hij nu in hun bezit. Ook het aan tal gewonnen wedstrijden van de doublets van JBC Venray 80 was hoog. PDV De Maasvogels Wanssum Uitslag wedvlucht Haasrode, zes deelnemers, 170 duiven. 1, 5, 15,17, 19, 20, 21, 22 H. Francken; 2, 9, 10, 24 G. Francken; 3, 23, 25 L. Verhoe ven; 6, 7, 8. 11, 12, 13, 14, 16 A. Aarts; 18 M. Bol. PDV Ysselsteyn Uitslag wedvlucht Haasrode, zes deelnemers, veertig duiven. 1, 2 Pot ten en Laenen; 3, 4, 5, 6, 7, 10 Th. Hendrix; 8, 9 Peter Hesselmans. Uitslag wedvlucht Haasrode, der tien deelnemers, 247 duiven. 1, 2, 6, 9. 10,11, 20, 21, 25 G. Linders; 3, 4, 8, 22 Potten en Laenen; 5, 7, 12, 13, 14,15, 16, 19 G. Cox; 17, 18, 23. 24 Hub. Koonings. PDV De Zwaluw Venray Uitslag wedvlucht Haasrode jong; 21 deelnemers, 252 duiven. 1, 24 J. van Kessel; 2, 8, 16, 25 Van Haren- Stiphout; 3, 11 J. Sijbers; 4, 5 A. Sij- bers; 6, 13, 22, 23 M. Voesten en dochter; 7, 21 C. van Vught; 9 G. en D. Raaijmakers; 10 H. Litjens; 12 M. Basten; 14, 15 P. Loonen; 17 Comb. Verdellen; 18, 20 J. van Houdt; 19 J. Kerstens. Uitslag wedvlucht Haasrode oud; 17 deelnemers, 113 duiven. 1, 3, 5,7, 16,18 P. Loonen; 2, 4, 8, 9, 17 J. Ker stens; 6, 10, 20, 24 M. Basten; 11, 12 J. van Kessel; 13, 15 Chr. Gerrits; 14 A. Sijbers; 19, 21, 22 M. Voesten en dochter; 23 J. Sijbers; 25 P. van Houdt. PDV Suizende Vleugels Uitslag wedvlucht Haasrode, negen deelnemers, 162 duiven. 1, 2,, 4, 7, 21, 22 Reynders-Cuypers; 3, 9 W. Bouten; 5, 23 Henk Bekers; 6, 20, 24, 25 M. Van Boekei; 8,13 W. Jilisen; 10, 11,12,14,15,16,17,18,19 Th. Klee- ven. Topdarter Darryl Fitton De Engelse darter Darryl Fitton komt op vrijdag 30 september vanaf 19 00 uur namens dartvereniging Gameshot naar Vierlingsbeek om zijn kunsten vertonen bij Café 't Hoekje Kaartjes zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij bovenstaand café aan de Spoorstraat. Op de avond zelf zijn er kaartjes verkrijgbaar aan de kassa. Verder is er op zaterdag 1 oktober het jaarlijkse darttoemooi in Café 't Hoek je. Er wordt gespeeld volgens het knockoutsysteem, met een winnaars- en een verliezersronde. Het niveau van de deelnemers is ongeveer gelijk aan dat van een derde divisiespeler. Inschrijven is mogelijk tot en met 1 oktober bij 't Hoekje of via www.dcgameshot.nl. Dartclub De Piëlhaas In café De Piëlhaas wordt op zater dag 24 september vanaf 20.30 uur het whiskeydarten gehouden. Iedereen kan aan dit toernooi deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur of via tel. (0478)582187. Uitslag zomeravondcompetitie; 1 Marcel Gielens, 2 Pascal Janssen, 3 Gerard de Bruijn, 4 Dennie Plum, 5 Henk Vermeulen, 6 Peter van de Berg, 7 John Tebarts, 8 Danny Kor sten, 9 Peter Thissen, 10 Roy Roelofs, 11 Mat Janssen, 12 Bart Thissen, 13 Frank Coumans, 14 Albert Moorrees, 15 Rob van Dooren, 16 Thorsten Gooren. Er werd 180 gegooid door Pascal Janssen, Marcel Gielens en Peter van de Berg. De hoogste finish was voor Pascal Janssen met 128 pun ten. Marijke Denissen eerste De sporters van de Invaliden Sport en Belangenvereniging Venray e.o. zijn aan het seizoen 2005/2006 begonnen. De tafeltennissers waren voor hun eerste toernooi naar Bruns- sum gereisd. Alle goede voornemens en inspanningen hadden tot resultaat dat drie spelers succesvol waren. In de vierde klasse behaalde Maria Wilm- sen een derde prijs. Ankie Muijsers behaalde in de vijfde klasse een vier de plaats. Harrie Kuipers kwam het best uit de startblokken en haalde de tweede plaats in de zesde klasse. Ook de sjoelers togen naar het zuiden van Limburg. Bij SV De Underdogs in Landgraag was de eerste wedstrijd van zeven wedstrijden om de Lim burg Bokaal. Vooral Marijke Denissen was in uitstekende vorm. Zij behaalde in de klasse B de eerste plaats met het geweldige gemiddelde van 140,05. In de klasse E werd Koen Heideveld achtste met gemiddeld 119,95. Hend ra van Sinderen behaalde de vierde plaats en een gemiddelde van 107,35. Frans van Soest tenslotte werd vijfde in de klasse H met 105,85 gemiddeld. Donderdag 22 september 2005 - Pagi (EL El BC Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft vrij gespeeld. In geel wonnen Faas en Siroen met 64.58 procent, gevolgd door Van Goinga en Faas met 57.81 procent. Derde waren Van Ham en Korsmit met 56.25 procent. In groen was de eerste plek voor Binsbergen en Van Klink met 61.11 procent. Tweede waren echtpaar Van Son met 57.64 procent en de derde plek met 54.86 procent was voor Claessens en Hermans. Ook werd er voor het dis trict geviertald en Klavertje Vier 1 speelde tegen Klavertje Vier 2. Kla vertje Vier 2 won met 16 tegen 14 van Klavertje Vier 1. BC Overloon 'Op een vrije bridgeavond waren de beste drie in de gele lijn Bert en Nelly Vloet met 63.75 procent, Antoinet Coppus en Maria van Boekei met 63 procent en Harry en Riet Willems met 58.50 procent. In de rode lijn waren de drie sterkste paren Aike van Glab- beek en Marijke van de Boom met 68.75 procent, Teun Willems en Gerry van Boekei met 62.50 procent en Wiel en Miny Verhoeven met 60.42 procent. Bridgeclub Venray Op de tweede competitieavond bij Bridgeclub Venray vielen een aantal verrassende uitslagen te noteren. In de gele lijn was de eerste plaats voor Annie Röttgering en Toos Willems. Greet je Gielen en Miep Tepas werden tweede, voor JannyJungslager en Ans van Hooft. De andere nieuwkomers in deze groep Irene Camps en Jaques Jeurissen wisten een gelijk aantal pro centen te scoren. Ria Liebrand en Mientje Wester wisten als nieuwelin gen in de rode groep de rest achter zich te houden. Fank Bender met Joop Corzilius en Annet Paris met Mieke Stapers hadden hier het nakij ken. In de groene groep lieten Mia Koopmans en Riet Manders zien dat er met hen rekening gehouden moet gaan worden. Ook Tineke Meurs met Marga Steemers en Fieke Arts met Miets Verstappen gaan proberen over een paar weken naar de rode groep door te stoten. BC Common Sense De laatste vrije avond van bridge club Common Sense is gehouden. Volgende week wordt er begonnen met de laddercompetitie. In rood was de eerste plaats voor Jeanne Korsmit en Jac Huijs met 65 procent, op de tweede plaats eindigden Rikie Cre- mers en Annelies Rooyakkers met 56,25 procent. Derde waren Jo Lin ders en Jo Kok met 55,42 procent. In groen ging de eerste plaats naar Mien en Jac. Spreeuwenberg met 65,10 procent. Tweede waren Sari Hordijk en Wil Tacken met 60,72 procent, gevolgd door Truus en Sef Michels met 55,21 procent. BC Harten Drie De tweede zitting van de eerste ronde om het kampioenschap is gespeeld. In groep A was er een gedeelde eerste plaats met 58,68 pro cent voor Fiers met Manders en Den Hoedt met Oomen. Tweede waren Jakobs en Penninx met 57.29 pro cent, gevolgd door Van de Munckhof en Jan Simons met 56.25 procent. In groep B ging de eerste plaats naar Simons en Schoonhoven met 64.93 procent. Met 62,85 procent waren De Backer en Claessens twee de en de derde plaats was voor Baak en Merkx met 61.46 procent. Volgen de week is de derde zitting van de eerste ronde. V Ve o Klerki De achttienjarige basketballer Sjors Poels uit Meerlo is verhuisd van de Nijmeegse topclub Eiffel- Towers naar de Groningse top club MPC Capitals. Met het aan trekken van Sjors Poels heeft de Groningse sportvereniging de selectie uitgebreid tot elf spelers. De succesvolle Poels is jeugdln- ternational en basketbalde in het afgelopen seizoen voor EiffelTo- wers uit Nijmegen. Sjors Poels is een center van 2.10 meter. Hij viel in Nijmegen buiten de boot nadat de club een fusie aanging met Den Bosch. De jonge leeftijd van de talentvolle Poels spreekt de Gro ningse club wel aan. Volgens bestuurslid technische zaken Albert van der Ark kan Poels in Groningen nog veel leren, hoewel hij al behoor lijk ver is. "Hij heeft nu al goede moves onder het bord en kwam bij EiffelTowers ook regelmatig aan spelen toe", aldus Van der Ark. Bij Groningen wordt Sjors Poels getraind door Ton Boot, Nederlandse beste trainer in de bas ketbalwereld. Het aantrekken van Poels heeft mede te maken met de internationale inzetbaarheid van spe lers. In de Europese competitie zal, net als afgelopen seizoen, namelijk maar met twee Amerikaanse spelers gespeeld mogen worden. Poels is mede aangetrokken om de selectie ook op die momenten aan te vullen, zodat er in ieder geval een team staat dat genoeg spelers en power binnen het veld kan brengen. Mudhunters Terwijl acht Mudhunters het Zuid- Limburgse land doorkruisten, vertrok een aantal mountainbikers vanuit Venray voor een rondje rond de kerk. Dit is met de grotere aantallen leden een mogelijkheid die altijd open staat als er tochten verder weg zijn. Vooral deze wat rustiger trainingen zijn de ideale kans voor mensen die interesse hebben en een keer mee willen rij den. Er wordt alleen in september nog op dinsdag avond buiten getraind. Vanaf dinsdag 4 oktober gaat het ver der in de zaal met het spinning. De laatste tijd hebben we een aantal nieuwe leden mogen begroeten, maar vooral dames en jeugd van 14 tot 18 zijn bijzonder welkom. Met de tour tochten voor de boeg kun je elke zon dag mee voor een afstand vanaf onge veer 30 kilometer. De kalender staat op www.mudhunters.nl Zondag 25 september training met de broeders en zusters uit Venlo, ver trek 8.00 uur per fiets en 8.30 per auto. Er wordt in Venlo in drie niveau groepen gereden. Zondag 2 oktober tocht van Ven ray, we vertrekken vanaf de atletiek baan om 9 00 uur. Tot eind september dinsdags een training rond Venray vertrek 19.00 uur. Vertrek vanaf de Sprank. Zwon Het herenteam van TTV Suma/Red Stars won zaterdag zijn eerste wed strijd in de tweede divisie tafeltennis In eigen huis werd Vice Versa met 8-2 opzij gezet. Tegen de promovendus uit Oudenbosch bleven Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten ongeslagen. Patrick Zwiers speelde twee onge lukkige partijen die in vijf games ver loren gingen. Met Frank pakte hij wél het dubbelspel. Hoewel de uitslag een makkelijke wedstrijd doet ver moeden. moest er toch behoorlijk voor gespeeld worden. Frank moest twee keer tot de laatste game door gaan voor hij de partijen kon pakken. Patrick lukte dat dus twee keer niet. Ronald bleef het makkelijkst op de been al moest ook hij een aantal games aan de tegenstander laten. Hockeyclub Venray Programma zaterdag 24 sept. MAl-Venlo A2 1300 Boxmeer B3-MB1 14.35 MCl-Blerick Cl 11.30 HCAS C1-MC2 1300 Tegelen D1-MD1 11.30 Oss B2-JB1 12.30 JB2-Gemert B2 13.00 JCl-Horst Cl 11.30 Horst D1-JD1 1330 Programma zondag 25 september Heesch-Venray Hl 14.30 Venray H2-Helmond 9 12.45 Venray A-Hockeer A 11.00 Heesch-Venray Dl 12.45 TC Rodhe kan terugkijken op geslaagde clubkampioenschappen gehouden voor zowel junioren als senioren. Er werd gespeeld in de vol gende onderdelen enkel, dubbel en gemengd dubbel verdeeld in de leef tijdscategorieën jongens en meisjes groot en klein, jongens B, gemengd- dubbel, jongens- en meisjesdubbel. Bij de senioren werden alle catego rieën gespeeld in de categorieën 9 (alleen heren- en damesenkel), 8,7,6, 5 en hoger. Het door de jeugd en technische commissie goed geleide toernooi mocht zich gelukkig prijzen met over het algemeen goed weer, met maar een dag regen. Alle 271 geplande par tijen konden zonder problemen wer den afgewerkt. De commissies kon den dus rekening op een overweldigende deelname. In totaal stonden van de inmiddels 400 leden, 135 leden garant voor 221 inschrijvin gen. Een hele klus om alle wedstrij den om de vele verhinderingen heen te plannen resulterend uiteindelijk in veel goede wedstrijden die op het scherpst van de snede werden gespeeld. Met name de progressie en enthousiasme van de jeugd is opzien barend te noemen. Het finale weekend was volledig vol gepland met de nog te spelen halve finales, maar zoals al vermeld waren de weergoden de tennisvereni ging uit Landweert gunstig gezind. Vooral op de finale dag werden alle partijen onder een strak blauwe hemel en windstil gespeeld wat resul teerde in een vol terras en veel publiek. De wedstrijden kenmerkten zich van uitzonderlijk hoog niveau, veel sportiviteit maar vooral inzet. Bij de junioren waren het voornamelijk Hinriétte en Leonie Kanning en Kar lijn Ruijs die de scepter zwaaide. Bij de jongens stonden onder andere Mai- kel, Jeffrey en Sidney Loonen garant voor goede emotionele wedstrijden. ATB-tocht Triathlonvereniging Venray houdt op zondag 2 oktober een ATB-tocht in samenwerking met TWC Oostrum en AV Venray. Ieder jaar wordt deze tocht bezocht door deelnemers uit de regio maar ook van ver daarbuiten. Zij komen allemaal om 35, 50 of 65 kilometer te fietsen over het uitgepijl- de parcours door de omgeving van Venray en Overloon. De start en inschrijving zijn gelegen aan de atle tiekbaan op Sportpark de Wieën in de kantine van AV Venray. Inschrijven kan tussen 8.00 en 9 30 uur. Vanuit de invalswegen rondom Venray staan borden die de weg naar de start aangeven. Er is ruime par keer-, kleed- en douchegelegenheid, en mogelijkheid tot het afspuiten van de fiets. Meer informatie is verkrijg baar bij twan.jeuken@renoklus nl of via tel. (0478)513491. G-judo in Venray In Venray wordt op zaterdag 19 november voor de derde keer het tweejaarlijkse internationale G-Judo toernooi gehouden. Er hebben zich voor dit toernooi al tweehonderd g- judoka's ingeschreven. Dit jaar wordt er een geïntegreerde teamwedstrijd tussen Sportinstituut Verhagen (Nederland) en Engeland gehouden. Een team bestaat uit vijf invalide judo ka's en vijf valide judoka's. Ze gaan symbolisch strijden om de eer, maar het doel is om te laten zien dat ook G- judo een volwaardige sport is en dat valide en invalide judoka's heel goed samen kunnen werken. Het program ma start om 9.45 uur met de opening door de burgemeester. Vanaf 10.00 uur is er de gezamenlijke warming-up en om 10.30 uur is de aanvang van de wedstrijden tot 16 jaar. Vanaf 12.00 uur wordt de teamwedstrijd GB tegen SI Verhagen gehouden. De prijsuitrei king is om 12.45 uur. Vanaf 13-30 uur is er de warming-up met aansluitend wedstrijden. De prijsuitreiking is om 16.00 uur. Het Alvertje f,6T™ De negende wedstrijd van jendriks pluscompetitie is afgewerkt. Iflgs 2.39 1 Will Berden, 2 Harrie Theeuw4x 10G Antoon Sanders, 4 Erich Hain.lge Art: Hermans. ijunisse: De tweede wedstrijd om de We pl. J< koning voor korte hen%e\in, Dio gespeeld. Uitslag; 1 Huub Teeu\tfnp 4.5 René Wijnhoven, 3 Piet Beijd50 m gen, 4 Toon van Ooyen, 5 Henf44 97 sen. cRintjt De uitslag van de tweede wcflichar om de herfstkoning voor langF™ Hai gels is: 1 Jan Sanders, 2 Ton Dtf200 mi 3 Mare Peters, 4 Will Berden, 1548 Wijnhoven. mberly Activiteiten; zaterdag 24 sept rkx Herfstkoning korte hengels 3, i ?-51. 12.00 uur, vijver 2, zaterdagVousl tember Koppelwedstrijd Well '716. tot 16.00 uur Leukermeer, Bters 2 Zondag 25 september Herfst Bemac lange hengels 3 van 8.00 tot enen uur vijver 2. '0.57.1 Voor vragen en infoB°er betreffende lidmaatschap env Hei ningen kan men contact opfpl met Pieter Kunen via Jelmer (077)3662920 of e-mail «sens info@hsvhetalvertje.nl. 22 JeUeC De Roerdomp ™p^; De vijfde wedstrijd van de 42.61 renreeks is gehouden. L. v.d Hhk de E hof was eerste, tweede was At 03.29. en derde was J Dekkers. In Aai chard tel is een wedstrijd voor de vaéristian gehouden J. Dekkers werd hi 400 n ste, tweede was M Voernt >8791 derde M. v.d. Eynde. Ook is d( 50 mei match van de herfstkoning geh <1.27 J. Dekkers behaalde ook hieri iphne i ste plaats. Tweede was M. Vo< 49.00. en derde R Knapen. Voor inliclfcndriki en vergunningen kan men tere 50.44. secretaris H Hendriks en op aire Sc domp.nl. 1572 1 Erik d s 0. KHBSO Diana Twee zestallen van KHBSO lersel hebben deelgenomen aan hf 100 n nooi van Soranus Boukoul. Het ns 1.21 zestal behaalde een totaal val ïgen punten Bepaald niet slecht, ec <0.48. ste schutter was M. Deul ro "jaVul punten. Team twee deed hi t 2.17 goed en vergaarde 1093 punte 5$K. 1 wist K. de Groot iedereen acht 200 n te houden. Zaterdag is er vanal |k 2.5 uur een indoor met de team '4 35. twee en drie in Ysselsteyn. '00 n 12.67 HBVO de Vrolijl655 Schutters neeH 15.14. tensk ijnho De prestaties van HBVO de Schutters op de handboogmii j'e"sen Oirlo logen er niet om. De wil Mp j scores waren voor J. Brouwers. len en J. Hoedemakers. Dondc de voorlaatste wedstrijd bij Si in Leunen. Aanvang 14.00 uur Rikus ten Brucke won bet herenenkel en -dubbel De senioren finales waren in het bij zonder gevuld met bekende namen zoals Tjeerd Jenniskens, Rikus ten Brucke, Ludo Gommans, en Leon Staal. Rikus bleek ook dit jaar een moeilijk te nemen hindernis en won zowel de herenenkel als de herendub- bel samen met Thorn Spee in de hoogste categorie. Bij de dames over heerste Monique Verhoeven. Zij won de DE 8 en werd tweede in het GD 5. Dit jaar werd ook een pechprijs aan Ben Ruijs uitgereikt. Hij meldde zich af voor één onderdeel maar werd helaas voor beide ingeschreven onderdelen verwijderd. Tijdens de gebruikelijke eindspeech memoreer de voorzitter Thom Spee nog kort inzake de toekomst van TC Rodhe en gaf aan dat leden van de beleidscom missie in gesprek met de gemeente zijn over mogelijk nieuwe locaties. Tijdens het EK veldschieten in Slo venië is Dave van der Coelen van handboogvereniging Ons Genoegen uit Ysselsteyn er niet in geslaagd de regerend Europees en wereldkam pioen Sebastian Rohrberg te verslaan. Hij verloor in de halve finale van de Duitser en behaalde uiteindelijk een vierde olaats. In de striid om het brons verloor hij van de Italia* cesco Lunelli. Het herenteam verloor van land in de kwartfinale. Met 99 107 punten waren de Duitsfl maatje te groot. Het Nederland bestond uit Twan eleven, D Coelen en lohan van Doneen. eCro 5.34.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 24