SCHOOLSTARTERS VOORDEEL: D o THOMASSOK KORTING Area WOONHUIZEN op: PEELRAND MAKELAARDIJ: een betere KIJK OP WONEN! Venray, Strubenlaan 4 EB Peelrand tiet •0,fks^ Volksuniversiteit Venray e.o. van zaterdag 20 augustus t/m zaterdag 27 augustus TE HUUR WOONRUIMTE een Te koop gevraagd TE KOOP - Wilh. Druckerstraat 40 PEEL EN MAAS Donderdag 25 augustus 2005 - I VEN RAY, OUDE OOSTRUMSEWEG 10 I VENRAY, ST. ANT0N1USSTRAAT 4B Op een toplocatie in Venray, aan een rustige woonstraat aan de achterzijde grenzend aan een houtwal staat deze schitterende vrijstaande bun galow met dubbele inpandige garage. Dit object heeft een vloeroppervlak van ca. 240 m' en is gelegen op een kavel van 1.355 m'. In het pand zijn zaken als het dak, het grootste deel van het kozijnwerk en de eetkamer in 2004 vernieuwd en aangebouwd. Indeling begane grond: Royale entree met garderobehoek, luxe toilet, dubbele garage met aansluiting voor wassen en drogen, studeerkamer, kelder. De woonkamer met een leis tenen vloer (Black Beny) is v verwarming, tevens is in de woonkamer een gas haard geplaatst welke vanuit 2 verschillende zithoeken te bewonderen is. De eetkeuken heeft een U-vormige opstelling in beuken uitvoering en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De eet kamer is in 2004 aangebouwd en vanuit dit ver trek heeft u een schitterend zicht op de tuin. Slaapvleugel: gang. 5 slaapkamers, waarvan een met wastafel. De ouderlijke slaapkamer heeft aan grenzend een garderobekamer welke geheel inge richt is met inbouwkasten. 8adkamer 1 is voorzien van ligbad met dubbel wastafelmeubel en badka mer 2 heeft een wastafel met douche. Tevens is in de slaapvleugel een separaat toilet aanwezig. De rondom gelegen tuin is in 2004 opnieuw aange legd en voorzien van een maximale privacy. B.jr.: ca. 1968, opp.: 1.355 m', inh.: ca. 900 m'. Vraagprijs: €599.000,- k.k. Aan de rand van het centrum van Venray, ligt dit karakteristiek vrijstaand woonhuis op een diepe kavel van 655 m:. Het pand is dtverse malen gerenoveerd, maar de authentieke aspecten zijn Behouden. Zaken zoals badkamer, toilet, keuken 45 m') is bij de zithoek v. open haard, een eethoek gesitueerd aan de keu kenzijde met dubbele tuindeur waardoor er een maximaal tuincontact aanwezig is, open keuken met inbouwkeuken (1998) v.v. een 4-pits gaskook- plaat afzuigkap, koelkast, c 4e slaapkamer, m le verdieping te loop, 3 slaapkan IBBBgSS&g nnm apkamers (resp. 7. 9 en 14 m:) v. inbouwkasten en dakkapelten, ruim separaat toilet (19981 badkamer (1998) ingericht met een 6- hoek ligbad, douchecabine, decorradiator en een wastafelmeubel met dubbele wastafel en veel bergruimte, zolder in gebruik als bergruimte. 2e verdieping: is momenteel in gebruik als bergzol der. Vrijstaande hobby/kantoorruimte volledig geïsoleerd met aparte entree. De royale tuin van -| diep met vrije achterom is prachtig aan- ling, tevens is er centrale stofzuigii Indeling begane grond: Entree met vide en garderobehoek, luxe toilet, meterkast, Z-vormige royale woonkamer (ca. 66 m') met 2 schuifpuien, studeerkamer. Gesloten keuken met U-vor- - en voorzien van een keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast en een com- royale 1 mige o, l bimagnetron. Bijkeuken met CV-ketel, unit ,1 machine, droger en vaatwasser. De royale garage (ca. 35 m!) is in, dieping: Overloop, 3 slaapkamers (vloeropp. ca. 24,17 en 9 m') in de Tame kasten onder het schuine dak gerealiseerd. De ruim ingedeelde badkamer is ingericht met een gelegd met bruggetje, n monumentale boom, fruitbomen er i is op het zuiden gelegen en heeft een pe fecte bezonning en een optimale privacy. B.jr.: c 1912, opp.: 655 m'. inh.: ca. 420 m'. Vraagprijs: €349.000,- k.k. ligbad, douche, toilet en een dubbele wastafel. 2e verdieping: Middels vlizotrap te bereiken en in gebruik als bergruimte. De rondom gelegen tuin is aangelegd middels plantenborders in combinatie met gazon en sierbestrating. B.jr.: ca. 1995, opp. 1.228 m', inh.: ca. 800 m!. Vraagprijs: 589.000,- k.k. Deze jonge, vrijstaande recreatiewo ning is gelegen op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakan tiepark is ruim van opzet en ligt aan een grote waterplas. Op het park zijn verschillende faciliteiten aanwezig. Deze woning heeft een vrij uitzicht aan de voorzijde en ligt met de ach terzijde aan het water. Indeling bega ne grond, geheel voorzien van een fraaie Indische leisteenvloer: hal, toi let, woonkamer met veel lichtinval en dubbele tuindeuren, waardoor men een prachtig uitzicht heeft op het water, half open keuken en bijkeuken. Inpandige berging met meterkast, bui tenom bereikbaar, le verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met lig bad, douchehoek, wastafel en toilet. De rondom gelegen tuin is ingericht met een terras en een gazon en ligt met de achterzijde aan het water. B.jr.: 1999, inh.: ca. 278 m', opp.: 452 m'. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Deze karakteristieke tussenwoning is gele gen in het centrum van Venray. Aan de voor- en achterzijde van het pand is vol doende parkeergelegenheid aanwezig. In 2002 is de woning op diverse punten aan gepast, zoals een nieuwe keuken en cv- ketél. Indeling: Begane grond: Ruime hal met garderobenis, meterkast, sfeervolle L- vormige woonkamer, ruime keuken v.v. luxe inbouwkeuken die is uitgerust met een afzuigkap, koelkast, combimagnetron, gas kookplaat en vaatwasser. De badkamer is ingericht met een douchehoek, wastafel met planeet, vrijhangend closet en een designradiator, le verdieping: 3 slaapka mers waarvan er 2 over een dakkapel beschikken. De gehele le verdieping beschikt over rolluiken. De tuin is onder houdsvrij aangelegd en deels overkapt. De ruime vrijstaande berging aan de achterzij de beschikt over elektra en verwarming tevens is hier de cv-ketel (2002) geplaatst. De tuin is middels een vrije achterom te bereiken. B.jr.: ca. 1900, perc.opp.: 140 m!, inh.: 300 m\ Vraagprijs: 185.000,- k.k. VENRAY, ARONSKELK 53 In het centrum van Venray ligt dit appar tement op de begane grond met berging en parkeerplaats in het souterrain. In het appartement is in 2002 een geheel nieu we luxe inbouwkeuken geplaatst. Indeling: hal, meterkast, Z-vormige woonkamer met een kwalitatief hoog waardige laminaatvloer, open keuken met luxe inrichting voorzien van een vaat wasser (50 cm.), 4-pits gaskookplaat, afzuigkap (RVS schouwmodel), combi magnetron, koelkast en een diepvries. Tussenportaal met inloopkast waar de aansluitingen van wasmachine en droger zijn gesitueerd. CV-kast. Badkamer met wastafel en ligbad en een separaat toilet. Twee slaapkamers met een oppervlakte ca. 6,5 en 11 m' waarvan 1 met toegang tot het balkon (ca. 4 m'). Bij dit appar tement hoort een parkeerplaats in de parkeerkelder en een berging van ca. 7 m!. Bjr.: 1980, opp.: ca. 80 m!. Vraagprijs: €169.000,- k.k. long, perfect onderhouden, halfwijstaand woonhuis met garage, vrije achterom, tuin op het zuiden en riante 2e verdieping met dakka pel, gelegen op een royale kaveL Vraagprijs: €265.000, -k.k. Broekhuizen, EUenbetg 25 In een rustige woonomgeving in het kerkdorp Broekhuizen, staat deze ruime, goed onder houden halfvrijstaande woning met garage en carport Vraagprijs: 184.000,- kJc Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modem en perfect onder houden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs €229.000,- k-k. Venray, Kroonknrid 62 Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert ligt deze uitstekend onderhouden, en vooral op de begane grond luxe uitgevoer de halfvrijstaande woning met tuinhuis en vrije achterom. IN PRDS VERLAAGD. Vraagprijs 192.500,- k.k. Venray, Paterslaan 3a Deze royale, halfvrijstaande jonge woning met vrijstaande garage is gelegen in het centrum van Venray. De ruime, zonnige op het zuiden gelegen tuin beschikt over een vrije achter om. Vraagprijs: 269.000,-kJc. Venray, Rochusstraat 2 Halfvrijstaand woonhuis met serre en garage in gebruik als kantoor/praktijk ruimte. Het pand is in prima staat van onderhoud, recen telijk is de keuken geheel vernieuwd. Vraagprijs: 265.000,-kJc Venray Sambastiaat 26 Deze ruime halfvrijstaande woning met garage k op een hoek gelegen in een kindvriendelijk woonhofje aan de buitenring van de woon wijk "Btukske". Het pand is op vele fronten vernieuwd en verbeterd. Vraagprijs 199.000,-kJc. Venray, Sanshofstraat 36 Deze halfvrijstaande woning met vrijstaande garage, vrije achterom en riant perceel van 395 m2 is gelegen in een rustige woonstraat in de wijk Vettum op loopafstand van het centrum van Venray Vraagprijs: 212500,- kJc. Aan een rustige woonstraat in de woon wijk Landweert ligt deze nagenoeg geneel, aan de huidige woonwensen aan gepaste, aan de achterzijde geheel vrij- gelegen tussenwoning met garage. Het pana is in 2000 geneel voorzien van nieuwe kunststof kozijnen met inge bouwde rolluiken. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, woonkamer met tegelvloer, trapkast en 4-delige schuifpui, open keuken met inbouwkeu ken ('00) voorzien van alle apparatuur, le verdieping: Overloop, 2 slaapkamers met vaste kasten. Badkamer geheel ver nieuwd ('00) met ligbad, douche, wasta fel en toilet. 2e verdieping: middels een vaste trap te bereiken, overloop met cv- ketel (Nefït HR '01) en de 3e slaapkamer. De vrijgelegen achtergelegen tuin is geheel voorzien van sierbestrating. De royale garage met inpandige berging is uniek voor de hobbyist. B.jr.: 1982, perc.opp.: 153 m', inh.: 365 m'. Vraagprijs: 205.000,- k.k. Deze in uitstekende staat verkerende tus senwoning met serre gelegen in de kind vriendelijke wijk Landweert moet u van bin nen gezien hebben. Zaken zoals de keuken, badkamer, kozijnwerk en CV-ketel zijn recen telijk vernieuwd. Indeling: begane grond: hal, toilet, meterkast, L-vormige woonkamer met serre (2001), keuken met luxe inbouw keuken (2003) v.v. koelkast, vaatwasser, keramische kookplaat, combi magnetron en voldoende bergruimte, bijkeuken, le verdie ping: 3 slaapkamers, badkamer (2000) uit gerust met badkamermeubel, designradiator en ruime douchecabine met thermostaat kraan. 2e verdieping: op deze verdieping bestaat er de mogelijkheid om een 4e slaap kamer te creëren, tevens bevinden zich hier de aansluitingen voor de droger en wasma chine en hier is de AGPO combi-ketel (2000) geplaatst. In de netjes aangelegde tuin met vrije achterom is een ruime vrijstaande tirin- berging (2000) geplaatst die is v.v. elektra en verlichting. B.jr.: 1984, perc.opp.: 151 nv', inh.: 370 m3. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Venray, Silene 8 Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met luxe, moderne aanbouw en verlengde garage, gele- le woonstraat in de wijk in de voorzijde een groen voorziening met speeltuin. Vraagprijs: €255.000,- k.k. Horst, Vermeerstraat 6 Halfvrijstaand woonhuis met carport, geheel vernieuwd in 2001. Zaken als keuken, badka mer, kozijnwerk en ketel verkeren in absolute nieuwstaat (2001). IN PRDS VERLAAGD. Vraagprijs 269.000,-kJt Wanssum, De Houskuilstraat 16 In het dorpje Wanssum h"gt aan een kindvrien delijke straat dit halfvrijstaand woonhuis met aanbouw over de gehele breedtewaardoor het leeföppervlak op de begane grond wordt ver groot IN PRDS VERLAAGD. Vraagprijs: €189.000,- k.k. Overloon, Heideree Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinberging, is gelegen in het bungalowpark de Heideree Duinen op een ruime kavel van 497 m2. Vraagprijs 149.000,- k.k. Overloon, de Vers 225 Deze recreatiewoning is in 1997 gebouwd en is gelegen op een royale kavel van ca. 500 m2 op het vakantiepark "de Vers" in de bosrijke omgeving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrij staande waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende, straat op het vakan tiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark is ruim van opzet en ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs 235.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije achterom en o.a. een ruime woonkamer, een woonkeu ken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 169.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Venray, De Boog 16 Op een van de toplocaties in het cen trum Van venray, staat dit vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage. IN PRIJS VERLAAGD. Vraagprijs 298.000,- k.k. Ysselsteyn, Dopheide 27 Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande berging, gelegen in een jonge wijk. een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs 264.000,- k.k. Venray, Marjolein 20 Op een kindvriendelijke locatie aan de rand van de woonwijk Landweert staat dit vrijstaand geschakeld woonhuis met garage. Aan de achterzijde grenst de tuin met het "groen" waardoor een maximale privacy verzekerd is. Vraagprijs 249.000,- k.k. Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in het kerk dorp Oostrum gelegen, zeer ruim, vrij staand geschakeld woonhuis met inpan dig bereikbare garage en een leuke, kindvriendelijke tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Venray, St. Antoniusveldweg 34 Op een mooie locatie met vrij uitzicht, staat dit via de garage geschakelde, vrijstaande, royale woonhuis met dakter ras en inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 289.000,- k.k. Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert, ligt deze goed onderhouden tussenwoning met garage. In 2003 is de badkamer gemoderni seerd. Ind.: beg. gr,: Hal, kruipruimte, meter kast, toilet, L-vormige woonkamer (ca. 38 m') heeft een haard met rookkanaal, dubbele tuin deuren, ruim zicht op de tuin, een trapkast en een inbouw werkhoek, open keuken met U-vor mige licht eiken/vanille inbouwkeuken is v.v. een 4-pits gaskookplaat, Etna RVS schouwmo del afzuigkap, oven, Philips Whirlpool Amerikaanse koel/vries combinatie met ijs klontjes automaat en AEG vaatwasser, le verd.: overloop, 2 slaapkamers (resp. 12 en 11 m!), badkamer, welke in 2003 is gemoderniseerd en ingericht met een douchehoek, wastafel met inbouw mengkraan, toilet, design radiator en design spiegel. De 2e verd. is in gebruik als 3e slaapkamer (ca. 20 m'). Tevens is hier in een inbouwkast de CV-ketel geplaatst (2003). Vrijstaande garage. De op het westen gelegen tuin is aangelegd met een gazon en diverse btoemborders. Door middel van een poort, bestaat er de mogelijkheid voor het plaatsen van de auto op eigen terrein. B.jr.: 1984, opp.: 212 m', inh.: 380 m'. Vraagprijs: €185.000,- k.k. Venray, Henscheniushof "Henscheniushof in hartje venray wordt gerealiseerd! Er worden apparte menten (maisonnettes) te koop en te huur aangeboden, alle gelegen op de le en 2e verdieping van het complex. Vraagprijs op aanvraag Venray, Henseniusstraat 19 Midden in het centrum van Venray gele gen appartement (op de begane grond met tuin), met een aparte berging in het Souterrain en een eigen parkeer plaats. Vraagprijs 169.000,- k.k. Venray, Jeiusatem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig appartementencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld apparte ment. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de bega ne grond, met inpandige parkeerplaats en berging in het souterrain, schitte- Venray, Grotestraat 12 Op een van de meest aantrekkelijke locaties in de kern van Venray op de hoek Grotestraat/Schoutenstraatje staat dit Gemeentelijk Monument. Wij kunnen u hier de basis voor een riante woon plek in het Centrum aanbieden. Vraagprijs: op aanvraag. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden nvm'wonen Makelaardij *S5» Deze ruime, uitgebouwde, in perfecte staat van onderhoud verkerende, halfvrijstaande woning met berging, carport, zeer royale leefkeuken is gelegen aan een rustige woon straat in de wijk Landweert. Indeling Begane ?rond: Hal, meterkast, toilet, woonkamer ca. 36 m2) ingericht met een zithoek aan de achterzijde waardoor er een mooi zicht is op de tuin en het overdekt terras, open leef keuken met inbouwkeuken is voorzien van een 4-pits keramische kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser, bijkeuken/ber ging met aansluitingen voor wasmachine en droger, le verdieping: Overloop, 2 slaapka mers (ca. 13 m2) waarvan 1 met vaste kast, badkamer ingericht met een ligbad, douche cabine en thermostaatkranen, wastafel met meubel en een toilet. 2e verdieping: Overloop met vliering, 3e ruime slaapkamer. De op het zuidwesten gelegen, fraai aange legde achtertuin heeft een perfecte bezon ning en beschikt over een tuinhuis, overdekt terras en een vrije achterom. B.jr.: ca. 1994, opp.: 210 m2, inh.: ca. 350 m3. Vraagprijs: €227.500,- k.k. Broekhuizenvoret, Broekhuizerweg 13 Aan de rand van Broekhuizenvoret, gelegen op een royale kavel (675 m2) staat deze goed onderhouden vrijstaande woning met aanbouw en vernieuwde Keuken ('00). Vraagprijs €319.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi met zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde een vrij uitzicht over de landerijen staat dit vrij staand woonhuis met garage op een kavel van 660 m2. Het pand is recentelijk gereno veerd, zaken als toilet, badkamer en CV ketel zijn vernieuwd. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 16-a Op een schitterende, bosrijke locatie Gelegen, staat dit vrijstaand uitgebouwd Woonhuis met geheel onderkelderde vrij staande Garage. Er bestaat de mogelijkheid Tot wonen op 1 niveau. Vraagprijs 415.000,- k.k. Oostrum, Ghunenbeek 16 Deze verrassend ruime, onder architectuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning f2003) met mogelijkheid voor kan toor/praktijk aan huis. Vraagprijs 398.000,- k.k. Well, Grotestraat 25 Dit ruime karakteristiek woonhuis met appartement en een unieke hobbyschuur is gelegen aan een van de oudste straatjes in het dorpje Well met aan de achterzijde direct contact met rivier de Maas. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Wellerlooi, Kruisstraat 24b Als u langs deze woning rijdt ziet u aan de buitenkant niet hoeveel wooncomfort deze zeer ruime vrijstaande woning te bieden heeft Vraagprijs: 389.000,- k.k. Broekhuizenvoret, Mgr. Hanssenstraat 26 Op een vrij gelegen kavel, staat dit op de begane grond, zeer royale en uitgebouwde vrijstaande woonhuis met vrijstaande garage (mogelijkheid om op 1 niveau te bewonen). Vraagprijs 298.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Deze zeer moderne onder architectuur gebouwde vrijstaande woning met giganti sche aanbouw en vrijstaande garage is gele gen op een kavel aan de rand van de wijk Landweert, nabij uitvalswegen naar de A73. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Venray, Smakterveldweg 19 Aan een van de mooiste en rustigste woon straten in de wijk Landweert op een schitte rende kavel van ca. 770 m2 staat deze zeer royale (ca. 900 m2) en functioneel inge deelde luxe villa. Vraagprijs: 469.000,- k.k. Op een leuke kindvriendelijke locatie schuin tegenover een groenvoorziening met speelmo- gelijkheden, staat dit verrassend ruime halfvrij staande woonhuis met garage in de woonwijk Landweert. Het pand is gebouwd in 2000 en heeft dus het leefcomfort van een nieuwe woning.In het voorbij gaan ziet u niet hoe RUIM dit pand is! Indeling begane grond: Hal, luxe toilet, meterkast, L-vormige woonkamer met eiken parketvloer en dubbele tuindeuren. In de woonkamer is een open trapopgang geplaatst naar de le verdieping. Halfopen keu ken met zeer complete inbouwkeuken, ingericht met een vaatwasser, keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast en een diepvries, le verdieping: Overloop, 3 slaapka mers en een badkamer met ligbad, douchecabi ne, toilet en een wastafel. De 2e verdieping is geheel naar eigen wens in de delen, de moge lijkheid is aanwezig om een 4e en/of 5e slaap kamer te realiseren. De achtergelegen tuin heeft een zuid ligging met een prima privacy. B.jr.: 2000, inh.: 455 m', opp.: 192 m'. OPEN HUIS: 5 september a.s. 17.30 - 19.00 uur. Vraagprijs: €239.000,- k.k. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte bin nen. Oit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs 198.000,- k.k. Ysselsteyn, Ysselsteynseweg 37 Op een vrijgelegen locatie in het buitenge bied van Ysselsteyn-Heide, op een kavel van 5.240 m2, staat deze vrijstaande woonboer derij met inpandige garage. Vraagprijs: 419.000,- k.k. Well, Grotestraat 17a Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis met praktijk/kantoorruimte. De praktij kruimte is in 2000 aangebouwd en er is een royale bergruimte van totaal ca. 45 m_. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Arcen, Maasstraat 60 In de kern van het maasdorp Arcen, staat deze goed onderhouden vrijstaan de bungalow met inpandige garage, op een leuke vrijgelegen kavel van 379 nv. Vraagprijs: 269.000,- Wanssum, Merelhof 14 Aan een doodlopend straatje, in het dorp Wanssum gelegen, op een kavel van 1.013 m2, staat deze goed onder houden splitlevel bungalow met dubbele garage. Vraagprijs: 389.000,- Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met ondergelegen inpandige garage. Vraagprijs: 399.000,- VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD Melchiorhof 5 te Venray Penningkruid 57 te Venray Kennedyplein 10 te Venray Blauwververstraat 18 te Horst e Venray :e Venray Clara Wichmannstraat 65 te Venray Etnalaan 14 te Venray Clara Wichmannstraat 1 te Venray Penningkrud'65 te Venray Laurahof 28 te Venray Veerweg 5 te Broekhuizen Pr. Hendrikstraat 13 te Venray Meerloseweg 13a te Wanssum www.peelrand.com Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl volksuniversiteit venray.. Oostsingei 37a, 5802 AM Venray OPEN DAG/AVOND BIJ DE VOLKSUNIVERSITEIT EN TEVENS OPENING VAN DE NIEUWE LOCATIE De Volksuniversiteit Bergweg 4 te Venray organiseert OPEN DAG/OPENING VENRAY ZATERDAG 27 AUGUSTUS van 11.00-15.00 uur, Bergweg 4 OPEN AVOND GENNEP: WOENSDAG 7 SEPTEMBER 19.00-21.00 uur Gemeentehuis Gennep, Ellen hoffmannplein 1 te Gennep OPEN AVOND HORST: DINSDAG 23 AUGUSTUS 19.00-21.00 UUR Bibliotheek Horst Groenewoudstraat 8 Tijdens deze OPEN HUIS BIJEENKOMSTEN kunt u informatie krijgen over én inschrijven voor de cursussen. Natuurlijk kunt u ook alvast kennis maken met docenten of het lesmateriaal inkijken. U kunt uiteraard ook het programmaboekje bij de bibliotheek afhalen of rechtstreeks bij het kantoor van de Volksuniversiteit in Venray opvragen Tel. 0478-580185 Fax: 0478-514155 E-mail: info@vu-venray.nl of bezoek onze homepage: www.vu-venray.nl 10% Agenda's, kaftpapier, schoolefiketten, oletiket A4 schriften, A5 schriften, 23-rings banden en etuis. van den Grotestraat 68, Venray, Tel. 0478-582727 25) Namens cliënten bieden wij u te huur aan: Een woongedeelte van een boerderij met tuin gelegen in het buitengebied van Wanssum. Voor meer informatie Area Makelaars Oirlo tel. 0478 - 57 82 57 Loodgn electraj stuc- el FRANSSEN KEUKENCENTRUM fi' Grotestraat 7,5801 BD Venray Tel.: 0478-550651 Fax: 0478-550649 vbo@) makelaar Woonplein ■cvM «c||. 't v Limburg WWW.MAKELAARDIJTHOMASSan.ltlL makelaar/taxateur in onroerend goei Perceelopp. 485 m2 Vraagprijs: 82.000,= k.k. IN ALLE PRIJSKLASSEN. Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblyvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappijl Op zeer mooie locatie gelegen vrijstaand-geschakeldwoonhuis. Indeling: De woning heeft een ruime entree (luxe tegelvloer) met toilet, meterkast en garderobe, via de hi is de inpandige garage (extra groot) te bereiken met aansluiting voor wasmachine en droger. C garage is geheel geïsoleerd en voorzien van verwarming en is geheel betegeld. De woonkamer is zeer royaal met een ruime zithoek en een aparte speel/lees/computer k (aanbouw 2004), Een half open leefkeuken is luxe uitgevoerd met combimagnetron, grote kast, afzuigkap, gaskookplaat en vaatwasser. De gehele begane grond is voorzien houtenv (robijn) 1e Verdieping: 3 ruime slaapkamers, waarvan een met balkon op het zuiden en voorzien van rolluik, alle rame op de 1e verdieping zijn voorzien van rolhorren of pllssó hor deur. De gehele verdieping is 1 zien van lamlnaatvloèr. Er is een luxe badkamer aanwezig met wastafel, ligbad en aparte douch (1,5X1,5), de badkamer is voorzien van een design radiator en vloerverwarming. 2e Verdieping: Via een vaste trap is de 2e verdieping te bereiken waar de 4e slaapkamer aanwezig is. Dezefi kamer is voorzien van laminaatvloer, rolhor en rolluik. Op deze verdieping bevindt zich ook exti bergruimte met CV ketel en centrale afzuiging. [(Tfa luim fIex' Aan de achterzijde van het huis is een ruime tuin aanwezig gelegen op het zuiden met een ruiiï3rer. terras (2004 aangelegd) en ruime zandbak, de tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd. Aan d®ee{ achterzijde van de woning is een zonnescherm aanwezig met een uitvallengte van 3 meter ovei;om, de gehele breedte van de woning. ,»eoii De tuin aan de voorzijde is onder architectuur aangelegd. jajy< Bijzonderheden: Ruime oprit, ruimte voor 2 auto's naast elkaar. Luxe afgewerkt. Extra ruime garage. 4 slaapkamers. Vrij uitzicht aan voorzijde van de woning. Bel voor informatie of een bezichtiging met 0478-585945 of 06-28737764 Vraagprijs: 349.000,- k.k tegelwerk O Bezoek onze website VENLO/BLERICK Antoniuslnan 2, VENRAY Westsingel 54, w.franssenkeukens.nl Vrijdag koopavond Telefoon: (077) 387 10 06 Telefoon: (0478) 582 851 Vrijdag koopavond Vrijstaande woning met eigen parkeerplaats gelegen op een rustig park in een bosachtig gebied aan de rand van de Brabants-Limburgse Peel. Bgg. Entree, Hal, Toilet, Woonkamer met open haard en schuifpui. Open keuken, Badkamer. Berging. 1e Verd. Via een vaste trap naar vide. (evt. 3e slaapkamer) Goede verhuurmogelijkheden. Dit pand uit 1912 is ideaal voor de han dige starier. De ligging Is zeer centraal t.o.v, winkelvoorzieningen (loopaf stand). De afgelopen jaren zijn de vol gende elementen vernieuwd. In 1999 Is het dak geïsoleerd en de balklaag ver nieuwd. De CV ketel In 2002 en de kozij nen In 1993. B.g.g. Hal, L-vormige woon kamer, open keuken, Bijkeuken met aan sluitingen voor wassen/vriezen/drogen. Toilet Badkamer met ligbad en doucheca bine. 1e verdieping 2 slaapkamers. Tuin gelegen op het zuidoosten kindvriendelijke wijk weert op loopafstand basisschool. Ruime woonka mer, halfopen keuken, bijkeu ken, badkamer en 3slaapka ll mers, op de zolder een 4f slaapkamer Deze woning wordt verkocht inklusief was machine droger en oven me [rij gasfornuis.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 6