e grote Peel en Maas Quiz! D L EN MAAS GESLOTEN NEDERLAND wegens werkzaamheden in onze winkel zün wü a «spoter TAPIJTCENTRUM '2.5 Vrijdag 5 augustus vanaf 17.00 uur gesloten zaterdag 6 augustusmaandag 8 augustus dinsdag 9 augustus en woensdag 10 augustus In de kermisweek verschijnt er geen Peel en Maas van den Een beeld van de Blitterswijckse kermis KINDERVAKANTIEWERK VENRAY. Donderdag 4 augustus 2005 - Pagina 11 ff L EN MAAS Wat is een Himdeknöpke een knoop van een hemd een soort van kleine margriet een knop op een strijkbout waarmee het strijken van hemden wordt ingesteld, een knop aan een deur waar hemden aan wer den opgehangen Haoltpédaek is betekent een houten platdak een pedagogische opleiding voor houdbewer- kers een kinderspel uit vroegere jaren een carport Een koperen bewaarbus voor mtschilvers noemt men een haoltbak tklötskesbus flimperbus plaenkskesbus Een slordig verward en wild uit end persoon noemde men een tdel drekzak isdüvel iraojer 5) Een Böksmérse is a) iemand uit Boxmeer b) iemand die bokken doet scheren c) een borreltje van anisétte en brandewijn d) een arbeider die vaak smeer aan zijn werkkle ding heeft hangen. 6) Een strikhaöltje is een a) breiplankje b) lucifer c) een houder om een strik aan op te hangen d) strijkplank 7) Wulleboeëne groeien in de tuin. Dit zijn a) bruine bonen b) witte bonen c) snijbonen d) tuinbonen 8) Wat doet iemand die aan het trottele is? a) treuzelen b) winden laten c) hout aan het sprokkelen d) drinken 9) Spiklassie is a) speculaas b) de topklasse in de paardensport c) een klas in het speciaal onderwijs d) een knop aan een deur waar hemden aan wer den opgehangen 10) Als iemand een valappel eet dan eet hij een a) een slupappel b) een valappel c) een kneusappel d) een dropappel 11) Schapenvet is ook bekend als a) Schaopevleis b) shoarmavet c) Ongel d) Ooievet 12) Een grapjas is een a) grapjurk b) halve zool c) oelewapper d) kloon 13) Koetele is a) iemand kietelen b) samen vrolijk spelen c) koeien tellen in de wei d) ruilen 14) Een vuilak of smeerpoets noe men we een a) vetdel b) smaerlap c) nammie d) snörkerd 15) Jatse is a) iemand een klap verkopen b) zonder een doel uitgaan c) Yatzhee d) aaien 16) een lange donkere mantel met grote capuchon noemden we een a) klieërage b) Umslag c) schortel d) daomenie woninginrichting (vloerbedekking, gordijnen) t.w.v. 3000 euro, beschikbaar gesteld door Een groeibriljant t.w.v. 300 euro VERUNDEN JUWELIER Grote Markt 7 Venray Een rondvlucht voor 2 personen boven Venray t.w.v. 350 euro Grotestraat 68 - Venray yQat Een waardebon t.w.v. 300 euro Een waardebon van 300 euro Grotestraat 49 Venray Julianasingel 7 Venray Beerseweg 10 - Cuijk Kermis 2005 boek- en kantoorvakhandel van den munckhof, grotestraat 68 venray 0478-582727 Met een record aantal deelnemers en geweldig goed gezinde weergoden is kindervakantiewerk 2005 weer een groot succes geworden. Dit succes is mede te danken aan onderstaande sponsoren, die wij hierbij ook namens de 914 kin deren heel hartelijk bedanken. Financiële sponsering werd gegeven door de volgende bedrijven/instellingen: Blitta B.V., De Hypotheker Venray, Gemeente Venray (jaarlijkse subsidie), Industriële Club regio Venray, Kiwanis Rooyse Ladies, Rabobank Venray Meerlö-Wanssum, SNS bank N.V. Venray, Sponsoren van diensten en goederen: Brandweer Venray, P. van Benschop, Cafetaria Old Dutch, Dansschool Janssen, Dippie Doe Kinderspeelland Best, Drukshop Venray, Delphi Events, Electro Martens B.V., Etos, Fam. Hendriks-de Bruijn kledingverhuur, Fixit, Gemeente Venray, De Greef Textiel B.V., Foto v.d.Leur, Geert Flinsenberg, Hagemans verf, Jac. Jansen, Kruidvat, Kunstencentrum Venray, Laco Sportcentrum de Sprank, van Leendert Transport B.V., Lumar verhuurbedrijf, MMSK St. Petrus Banden, Munckhof Reizen, Peel en Maas v.d. Munckhof B.V., Plus G.van Dijck, Print Point Venray, Luxor Studio Select Theater, NLW Buitenbeheer,Schouwburg Venray, SV Venray, Sticting Verkeersbrigadiers, Mevr. Swinkels, Tennishal de Schaapskooi, Vortex Winkel van Sinkel, Willems-Jamin VOF, Zowyzo, Heel veel dank aan leiding en vrijwilligers want zonder hun inzet was kindervakantiewerk niet mogelijk. Het bestuur Stg. Kindervakantiewerk Venray e.o.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 11