WOONHUIZEN THOMASSON SCI Bliksemschade TE KOOP HOLTERMANS Peelrand Makelaardij: ook tijdens de zomervakantie ACTIEF!!! Venray, De Laterije 8 BH Ql Peelrand Ql Makelaardij Maas en Peel ■uiPiJ VOOR GRATIS WAARDEBEPALING - n Te koop gevraagd IN ALLE PRIJSKLASSEN. moderne tussenwoning 1e medewerker kruidenierswaren (m/v) 1e medewerker broodafdeling (m/v) verkoopmedewerker vers (m/v) Plus G. van Dijck Kruidenlaan 159, 5803 BV Venray Voor uitgebreide informatie www. Koltermans-vastgoed .nl KEIJSERS°MANDERS L PEEL EN MAAS Donderdag 28 juli 2005 - Pagina 6 pi VENRAY, KENNEDYPLEIN 10 VENRAY, PENNINGKRUID 57 Op een schitterende locatie, zeer vrij aan de Maas gelegen, staat dit royale woonhuis met praktijk/kantoorruimte.De praktijkruimte is in 2000 aangebouwd en er is een royale bergruimte van totaal ca. 45 m2. Indeling b.g.g.: Hal, Meterkast, toilet, L-vormige woonkamer (ca. 38 m2) is v.v. een open haard (schouw) en is sfeervol ingericht, open massief eiken keuken met inbouwkeu- ken is v.v. een 4-pits keramische kookplaat, afzuigkap, elektrische oven en een koelkast, portaal, bergruimte (ca. 45 m2) ingedeeld in 3 vertrekken, kantoor/praktijkruimte (jaar 2000 en ca. 20 m2). Ie verdieping: Overloop, 3 slaapkamers (resp. 13, 9 en 8 m2), bergruimte, was-, droog- en CV ruimte, badkamer ingericht met een ligbad met mengkraan, douche met thermostaatkraan, wastafel op zuil en een toilet. De op het zuiden gelegen achtertuin met vrije achter om, een groot zonneterras en een mooi uit zicht op de Maas heeft een perfecte bezon ning en een goede privacy. Aan de achter zijde ligt een rustige weg (alleen toeganke lijk voor aanwonende) en vanuit deze weg is de oprit te bereiken. B.jr.: ca. 1978, opp.: 275 m2, inh.: ca. 510 m3. Vraagprijs: 295.000,- k.k. VENRAY, SAMBASTRAAT 26 Op steenworp afstand van het centrum van Venray ligt dit verrassend ruim apparte- (ca. 115 m2) met berging in het sou- Deze ruime halfvrijstaande woning met garage is op een hoek gelegen in een kind vriendelijk woonhofje aan de buitenring van de woonwijk "Brukske". Het pand is op vele fronten vernieuwd en verbeterd. In 1998 zijn de boeïboorden, het kozijnwerk en de gevelbekleding vernieuwd. In 2003 is de elektra in de meterkast vervangen. Indeling: begane grond: Hal met toegang tot de kruipruimte. Meterkast. Toilet (vernieuwd in 2003). Woonkamer met sfeervolle haard. Open keuken met inbouwkeuken (in 2002 gemoderniseerd) welke ingericht is met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en luxe oven. Aangebouwde garage. Ie verdieping: overloop. 2 slaapkamers (ca. 15 en 17 m2) v.v. wastafel. Luxe badkamer (1998), ingericht met een ligbad, wastafel, designradiator en toilet. De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap. Overloop. 2 slaapkamers (ca. 11 en 12 m2) en een CV/bergruimte. De tuin met vrije achterom is op het zuiden gelegen en is netjes aange legd met een gazon, diverse borders en een tuinhuis. De tuin biedt een perfecte bezon ning en optimale privacy. B.jr.: ca. 1975, opp.: ca. 226 m2, inh.: ca. 380 m3. Vraagprijs: 199.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Oostrum, Randenrade 44 Aan een rustige woonstraat in het kerk dorp Oostrum gelegen, zeer ruim, vrij staand geschakeld woonhuis met inpan dig bereikbare garage en een leuke, kindvriendelijke tuin op het zuiden. Vraagprijs: 274.000,- k.k. Venray, De Boog 16 Op een van de toplocaties in het cen trum Van venray, staat dit vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 309.000,- k.k. Ysselsteyn, Dopheide 27 Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande berging, gelegen in een jonge wijk. een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs 264.000,- k.k. Venray, St Antoniusveldweg 34 Op een mooie locatie met vrij uitzicht, staat dit via de garage geschakelde, vrijstaande, royale woonhuis met dakter ras en inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 289.000,- k.k. Venray, Marjolein 20 Op een kindvriendelijke locatie aan de rand van de woonwijk Landweert staat dit vrijstaand geschakeld woonhuis met garage. Aan de achterzijde grenst de tuin met het "groen" waardoor een maximale privacy verzekerd is. Vraagprijs 249.000,- k.k. terrain. Het appartement ligt op de 2e ver dieping en heeft een royale woonkamer van 44 m2. Indeling: Hal,' toilet, badkamer ingericht met een ligbad met mengkraan, wastafel en een decorradiator, 3 slaapka mers resp. (9,11 en 14 m2) waaronder één met inbouwkast en één met TV en tele foonaansluiting, gesloten keuken (ca. 11 m2) is voorzien van een eenvoudig keu kenblok, welke bestaat uit een 4-pits kera mische kookplaat en een afzuigkap (2005), geiser, werkblad met daaronder de aanslui ting voor de wasmachine, balkon op het noordwesten met bergkast, royale L-vormi ge woonkamer heeft veel lichtinval doordat één zijde geheel voorzien is van ramen, er is een aparte zithoek en een eethoek gecreëerd. Ruime berging (ca. 16 m2) is inpandig bereikbaar en gelegen in het sou terrain. B.jr.: ca. 1968, woonopp.: ca. 118 m2, inh.: ca. 315 m3. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Venray, Annie Romeinstraat 2 Jong, perfect onderhouden, halfvrij- staand woonhuis met garage, vrije ach terom, tuin op het zuiden en riante 2e verdieping met dakkapel, gelegen op een royale kaveL Vraagprijs: 265.000,- k.k. Wanssum, De Houskuilstraat 16 In het dorpje Wanssum ligt aan een kindvriendelijke straat dit halfvrijstaand woonhuis met aanbouw over de gehele breedte ('02), waardoor het leefopper- vlak op de begane grond wordt vergroot. Vraagprijs: 197.000,- k.k. Venray, Paterslaan 3a Deze royale, halfvrijstaande jonge woning met vrijstaande garage is gele gen in het centrum van Venray. De ruime, zonnige op het zuiden gelegen tuin beschikt over een vrije achterom. Vraagprijs: 269.000,- k.k. Venray, Sanshofstraat 36 Deze halfvrijstaande woning met vrij staande garage, vrije achterom en riant perceel van 395 m2 is gelegen in een rustige woonstraat in de wijk Veltum op loopafstand van het centrum van Venray. IN PRIJS VERLAAGD Vraagprijs: 212.500,- k.k. Venray, Silene 8 Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met luxe, moderne aanbouw en verlengde garage, gelegen aan een schitterende woonstraat in de wijk Landweert met aan de voorzijde een groenvoorziening met speeltuin. Vraagprijs: 255.000,- k.k. Venray, Zandbleek 40 Op een van de meest gewilde locaties van Venray, op steenworp afstand van het centrum staat dit halfvrijstaande woonhuis met garage. Tegenover is er een groenvoorziening en de achterzijde is geheel vrijgelegen. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Broekhuizen, Ellenberg 25 In een rustige woonomgeving in het kerkdorp Broekhuizen, staat deze ruime, goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage en carport. Vraagprijs: 184.000,- k.k. Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije achterom en o.a. een ruime woonkamer, een woonkeu ken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Venray, Aronskelk 67 In perfecte staat van onderhoud verke rende hoekwoning met vrije achterom en mogelijkheid tot net bouwen van een car port c.q. garage in Landweert. Vraagprijs: 193.000,-k.k. hartje van enray, op het zuiden geiegen, staat au jonge, royale, luxe afgewerkte appartement met veel lichtinval op de 2e verdieping met een eigen parkeerplaats en berging in het souterrain. Het complex is uitgerust met een lift, videobewaking en een balans ventilatiesysteem. Ind.: Royale hal, mk, luxe toilet, berging met wasmachine, diepvries en CV ketel zeer ruime woonkamer met veel licht inval en uitzicht over hartje Venray, overdekt balkon op het zuiden gelegen, open keuken met inbouwkeuken, v.v. 4-pits keramische kookplaat afzuigkap, combimagnetron, koelkast en vaatwasser, moderne en luxe badkamer met schuifdeur naar de slaapkamer ingericht met i ligbad, inloopdouche, wastafel en designradiator, 2 ruime slaapkamers, beiden met een raam- partij over de gehele breedte. Er is een afgesloten parkeerplaats in de ondergrondse parkeer garage en een berging in het souterrain. B.jr.: 2003, woonopp.: ca. 92 m2, inh.: ca, 270 m3. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Jerusalem 42 In het hart van het centrum van Venray, op de begane grond van een keurig appartementencomplex, gelegen uiterst functioneel ingedeeld apparte ment. Vraagprijs: 239.000,- k.k. In de kern van het maasdorp Arcen, staat deze goed onderhouden vrijstaande bunga low met inpandige garage, op een leuke vrij gelegen kavel van 379 m2, de kozijnen zijn geheel vervangen, de CV-ketel is in 2004 vernieuwd en het platte dak is geïsoleerd. Indeling: Royale hal, kruipruimte, meter kast, toilet, rechte woonkamer die voorzien is van een open haard en een inbouwkast, gesloten keuken met inbouwkeuken voor zien van een 4-pits elektrische kookplaat, afzuigkap met motor en elektrische oven, drie slaapkamers met inbouwkasten en 1 slaapkamer met een wastafel. De badkamer is uitgerust met een douche, een wastafel, een thermostaatkraan en een mengkraan. Inpandige garage met de aansluiting voor de wasmachine. De op het oosten gelegen tuin heeft een perfecte bezonning en een goede privacy. De tuin is ingericht met een overdekt terras en er is een berging aanwe zig waarin de CV ketel is geplaatst. Bjr.: ca. 1969, opp.: 379 m2, inh.: ca. 340 m3 Vraagprijs: 269.000,- k.k. Gelegen op een leuke kindvriendelijke woonlo catie in de wijk Landweert, staat deze royale halfvrijstaande woning met aangebouwde gara ge en royale oprit. De woning verkeert in een prima staat van onderhoud. Indeling begane grond: hal, toilet, meterkast, ruime L-vormige woonkamer met een erker aan de voorzijde, ver dekt opgestelde open keuken met inbouwkeu ken, voorzien van een magnetron. Ie verdie ping: overloop, 3 ruime slaapkamers (ca. 15,11 en 9 m2), badkamer ingericht met een ligbad, douche, wastafel en toilet. De ruime 2e verdie ping is bereikbaar middels een vaste trap en is in gebruik als bergruimte. Er bestaat de moge lijkheid hier een 4e slaapkamer te realiseren, er is reeds een Velux raam aanwezig. Tevens bevindt zich op deze verdieping de aansluiting voor de wasmachine en hangt hier de CV-ketel en unit voor de mechanische ventilatie. De ach tertuin is kindvriendelijk en onderhoudsvriende- lijk aan gelegd. B.jr.: ca. 1995, opp.: 204 m2, inh.: ca. 430 m3. Vraagprijs: 229.000,- k.k. HORST, PAULUS POTTERSTRAAT 7 Vraagprijs 249.000,- k.k. Venray, Kroonkruid 62 Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert ligt deze uitstekend onderhou den, en vooral op de begane grond luxe uitgevoerde halfvrijstaande woning met tuinhuis en vrije achterom. Vraagprijs 196.000,- k.k. Venray, Kaardebol 3 Aan een rustige woonstraat in de wijk Landweert staat dit modern en perfect onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage. Vraagprijs 229.000,- k.k. Venray, Rochusstraat 2 Halfvrijstaand woonhuis met serre en garage in gebruik als kantoor/praktijk ruimte. Het pand is in prima staat van onderhoud, recentelijk is de keuken geheel vernieuwd. Vraagprijs 265.000,- k.k. Horst, Vermeerstraat 6 Halfvrijstaand woonhuis met carport, geheel vernieuwd in 2001. Zaken als keu ken, badkamer, kozijnwerk en ketel verke ren in absolute nieuwstaat (2001). Vraagprijs 279.000,- k.k. Overloon, de Vers 225 Deze recreatiewoning is in 1997 gebouwd en is gelegen op een royale kavel van ca. 500 m2 op het vakantiepark "de Vers" in de bosrijke omgeving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Overloon, Helderse Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinberging, is gelegen in het bungalowpark de Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m2. Vraagprijs 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrij staande waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat op het vakan tiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark is ruim van opzet en ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs 235.000,- k.k. Venray, Grotestraat 12 Op een van de meest aantrekkelijke locaties in de kern van Venray op de hoek Grotestraat/Schoutenstraatje staat dit Gemeentelijk Monument. Wij kunnen u hier de basis voor een riante woon plek in het Centrum aanbieden. Vraagprijs: op aanvraag. Venray, Henscheniushof "Henscheniushof in hartje venray wordt gerealiseerd! Er worden apparte menten (maisonnettes) te koop en te huur aangeboden, alle gelegen op de le en 2e verdieping van het complex. Vraagprijs op aanvraag Venray, Henseniusstraat 19 Midden in het centrum van Venray gele gen appartement (op de begane grond met tuin), met een aparte berging in het Souterrain en een eigen parkeer plaats. Vraagprijs 169.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de bega ne grond, met inpandige parkeerplaats en berging in het souterrain, schitte rend gelegen aan de westzijde van het complex. Vraagprijs 243.500,- k.k. Wanssum, Merelhof 14 Aan een doodlopend straatje, in het dorp Wanssum gelegen, op een kavel van 1.013 m2, staat deze goed onder houden splitlevel bungalow met dubbele garage. Vraagprijs: 389.000,- Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden NVM-WONEN Makelaardij Ac: tW""' Horst, Blauwververstraat 18 Op een schitterende locatie aan de rand van Horst staat dit uitermate degelijk gebouwd vrijstaand woonhuis met garage in een eigentijdse architectuur. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Broekhuizerweg 13 Aan de rand van Broekhuizenvorst, gele gen op een royale kavel (675 m2) staat deze goed onderhouden vrijstaande woning met aanbouw en vernieuwde Keuken ('00). Vraagprijs 319.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 16-a Op een schitterende, bosrijke locatie Gelegen, staat dit vrijstaand uitgebouwd Woonhuis met geheel onderkelderde vrij staande Garage. Er bestaat de mogelijk heid Tot wonen op 1 niveau. Vraagprijs 415.000,- k.k. Wellerlooi, Kruisstraat 24b Als u langs deze woning rijdt ziet u aan de buitenkant niet hoeveel wooncomfort deze zeer ruime vrijstaande woning te bieden heeft. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Ysselsteyn, Ysselsteynseweg 37 Op een vrijgelegen locatie in het buiten gebied van Ysselsteyn-Heide, op een kavel van 5.240 m2, staat deze vrij staande woonboerderij met inpandige garage. Vraagprijs: 459.000,- k.k. Oostrum, Ghunenbeek 16 Oeze verrassend ruime, onder architec tuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning (2003) mët mogelijk heid voor kantoor/praktijk aan huis. Vraagprijs 398.000,- k.k. Venray, Melchiorhof 5 Royaal vrijstaand woonhuis met grote garage en ruime (vaste trap) 2e verdie ping. De tuin met vrije achterom biedt optimale privacy (389 m2). Vraagprijs €339.000,- k.k. Broekhuizenvorst, Mgr. Hanssenstraat 26 Op een vrij gelegen kavel, staat dit op de begane grond, zeer royale en uitge bouwde vrijstaande woonhuis met vrij staande garage (mogelijkheid om op l niveau te bewonen). Vraagprijs 298.000,- k.k. Tienray, Spoorstraat 20 Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruimte binnen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs 198.000,- k.k. Well, Grotestraat 25 Dit ruime karakteristiek woonhuis met appartement en een unieke hobbyschuur is gelegen aan een van de oudste straat jes in het dorpje Well met aan de achter zijde direct contact met rivier de Maas. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Wanssum, Meerloseweg 13a Op een schitterende locatie, met aan de voorzijde uitzicht over de landerijen, aan de rand van het dorp Wanssum staat dit multifunctioneel vrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare: garage. Vraagprijs: 360.000,- k.k. Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met ondergelegen inpan dig bereikbare garage. Het pand is zeer geschikt voor wonen op 1 niveau en tevens bestaat de mogelijkheid tot het vestigen van kantoor-/c.q. praktijkruimte aan huis. Aan hobby- en berg ruimte is geen gebrek. Indeling: Begane grond: hal, meterkast, toilet, ruime L-vormige living met openhaard en middels een bar gescheiden van de keuken. Bijkeuken. 2 Badkamers, waar van 1 ingericht met bad, dubbele wastafel en toilet en de 2e badkamer met douchehoek en wastafel. 4 slaapkamers met vee! bergruimte. Souterrain (middels een sierbetonnen spïltrap bereikbaar): provisiekelder, hobbykamer, ketel- en kruipruimte. Inpandige garage. Rondom gelegen, fraai aangelegde tuin met o.a, een overdekt terras, een waterpartij, een tuinber ging, een waterput en een beregeningsinstalla- tie. B.jr.: 1974, perc.opp.: 1.000 m2, inh.: ca. 650 Vraagprijs: €399.000,- k.k. Wellerlooi, Catharinastraat 6a Aan de rand van Wellerlooi met zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde een vrij uitzicht over de landerijen staat dit vrijstaand woonhuis met garage op een kavel van 660 m2. Het pand is recentelijk gerenoveerd, zaken als toilet, badkamer en CV ketel zijn vernieuwd. Vraagprijs: 279.000,- k.k. Venray, Smakterveldweg 19 Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten in de wijk Landweert op een schitterende kavel van ca. 770 m2 staat deze zeer royale (ca. 900 m2) en func tioneel ingedeelde luxe villa. Vraagprijs: 469.000,- k.k. Venray, Rozemarijn 10 Oeze zeer moderne onder architectuur gebouwde vrijstaande woning met gigan tische aanbouw en vrijstaande garage is gelegen op een kavel aan de rand van de wijk Landweert, nabij uitvalswegen naar de A73. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Westsingel 42 te Venray Horsterweg 1 te Broekhuizen Churchillstraat 12 te Venray Christoffelkruid 56 te Venray Matterbornlaan 32 te Venray Vingerhoedskruid 31 te Venray Vingerhoedskruid 31 te V< Isabellahof 7 te Venray Spoorstraat 46 te Venray VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD Clara Wichmannstraat l te Venray Veerweg 5 te Broekhuizen Prins Hendrikstraat 13 te Venray www.peelrand.com Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl WWW.MA ASENPEFJ.NI, MAAS en PEEL Kantoor Helden Tel.: 077-3074242 Kantoor Weert Tel.: 0495-545006 Kantoor Horst Tel.: 077-3985757 I Sik. en badk. beneden! I TIENRAY Goed onderhouden vrijstaande woning met grote schuur, tuin huisje en weiland gelegen in het buitengebied nabij de plaatselij ke golfbaan. Gunstige ligging t.o.v. A67 en A73. Bouwjaar 1959. De gehele woning is voor zien van rolluiken en heeft bij het woongedeelte beneden dubbel glas met kunststof kozij nen, de rest heeft deels hard houten kozijnen. De tuin is gele gen op het westen. Er zijn geen directe achterburen. IDEAAL VOOR DIEREN- /PAARDENLIEFHEBBERS! Perc.grootte: 16.852 m2. Vraagprijs 379.000,- k.k. Te koop perceel landbouwgrond van 8.230 m2, gelegen in het buitengebied van Broekhuizen vorst. Tevens staat er een schuurtje op het perceel welke bereikbaar is via een betonnen oprit. Schuurtje is voorzien van stroom. Perceelgrootte: 8.230 m2. Vraagprijs 37.500,- k.k. Kiest u voor een professionele verkoop, bel dan voor een GRATIS WAARDEBEPALING en VERKOOPGESPREK 077-3985757. Goed onderhouden halfvrij staande boerderij met garage, fietsenhok en 3 schuren, gel. in het buitengebied in landelijke omgeving. Doch ligt de woning kort bij het centrum. Bwj. 1935. Verwarming via gaskachels. Het pand is v.v. kunststof kozijnen De tuin is v.v. een eigen water put. Geen directe achterburen. Een gedeelte van de grond is momenteel verpacht. Ben. 1 slaapkmr en badkmr. Div. extra ruimtes. Boven 2 slaapkmrs. Perc.grootte: 15.550m2. Zeer goed onderhouden vrij staande woning met garage en carport gelegen op goede stand aan de rand van een woonwijk. Bouwjaar 2000. De woning is v.v. geheel dubbel glas in kunst stof kozijnen, benedenverdie ping met Ingebouwde rolluiken, nagenoeg geheel vloerverwar ming, slaapkamer en badkamer v.v. ligbad en douchecabine beneden. Op verd: 2 slaapka mers en 2e badkamer met dou che en 2e toilet. De tuin is v.v. beklinkerd terras en tuinhuis. Perc.grootte: 433m2. Zeer goed onderh. karakteristie ke halfvr. woning met een ruime garage en 2 bergingen, gel. in een zeer rustig straatje nabij het centrum in jonge buurt. Bouwjaar 1948. Het pand is v.v. geheel dubbel glas in hardhouten kozij nen en rolluiken. De prachtig aangelegde tuin is ca. 10m diep en v.v. een overdekte overkap ping, vijver en terras. 3 Slaapkamers. Badkamer met lig bad en 2e toilet. Vlizotrap naar zolder. Perc.gr.: 215 m2. Zeer goed onderh. perfect afgewerkte vrijstaande woning met carport, gel. aan door gaande weg in het centrum van Meerlo op goede stand. Bouwjaar 2002. Het pand is v.v. geheel dubbel glas in hardh. koz. en centrale stofzuiglnstal- latie. De tuin is gel. op het oos ten en is v.v. een terras. Geen directe achterburen. 1e verd.: 4 slaapkmrs, badkmr en apart toilet. 2e verd.: nog 2 slaapk mrs en zolderruimte. Perc.gr.. 320 m'. Vraagprijs €349.000,- k.k. Vraagprijs 385.000,- k.k. Vraagprijs 389.000,- k.k. Vraagprijs 194.000,- k.k. Te koop nieuw gebouwde ruime vrijstaande woning met carport. Begane grond 1 slaap kamer en 1 badkamer, 1e ver dieping: 3 slaapkamers en 2e badkamer. Inhoud woning ca. 550 m3 (exclusief carport). Tuin ca. 35m diep. Perceelgrootte: ca. 835 m2. Koopprijs 335.000,-- v.o.n. Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vryblijvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappij II :;r IN DE GROENE LONG VAN VENRAY 'T BIEZENVENNEKE BOUWKAVELS VANAF 850 W MET DAAROP EEN WONING PRIJZEN VANAF 457.000,-v.o.n. IN MERSELO KAVELS VANAF 630 M2 MET WONING VANAF 327.500,- v.o.n Johan Zagers Grootdorp 53 - 5815 AC Merselo Bemiddelings- en beheerbureau onroerende zaken tel. 0478-546621 www.b-en-b.nl TE KOOP (1989) met ruime aanbouw (2003), berging en vrije achterom, siergrindvloer, nieuwe keuken (2000), nieuwe badkamer (2002) met ligbad. Kavel: 114 mz. Vraagprijs: 187.500,- Info: Maxelaardij.nl Panningen tel. 06-29574738 077-3061672 Plus G. van Dijck te Venray is een servicegerichte, klantvriendelij ke supermarkt waar de klant dagelijks terecht kan voor een ruim assortiment, de scherpste aanbiedingen en de beste service. Binnen onze Plus zijn we op zoek naar een aantal mede werkers om ons team te versterken. Het gaat hierbij om een: een en een Voor alle functies zijn naast de benodigde vakkennis een ruime mate van zelfstandigheid, enthousiasme en motiva tie kenmerken van de geschikte kandidaat. De vacatures zijn voor fuli-time dienstbetrekkingen waarbij de uren in overleg vastgesteld worden. Wilt u meer informatie over de vacatures dan kunt u kontakt opnemen met dhr. Mark Nabuurs via telefoonnummer 0478-553902. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v. kunt u sturen naar: Plus G. van Dijck, t.a.v. Dhr. M. Nabuurs Kruidenlaan 159, 5803 BV Venray i&i.7 ft Woonplein ^^-JUrjihucg.nl VA S T G O E D BV BEMIDDELING ADVIES IN ONROEREND GOED Patersstraat 35 - Venray - T 0478 - 51 18 00 E info@holtermans-vastgoed.nl bla Wa bei de hai we Een geschakelde woning met garage/berging, gelegen in een mooie rustige buurt dicht bij het centrum van Venray. Begane grond Woonkamer met half open keuken, hal toilet garage/berging. 1e verdieping Overloop, vier slaapkamers en een badkamer. De woning is op zeer korte termijn te aanvaarden. Perceel oppervlakte 196 m2 Koopprijs 182.500,- Grotestraat 7,5801 BD Venray Tel.: 0478-550651 Fax: 0478-550649 VBO(d^ MAKELAAR S SS» Woonplein w Limburg. www.makelaardijthdmasson.nlI makelaar/taxateur ii\i onroerend goed VENRAY Langstraat 19 Perceelopp. 485 m2 Vraagprijs: 82.000,= k.k. Perceelopp. 161 m2 Vraagprijs: 172.000,= k.k. Perceelopp. ca 145 m2 Vraagprijs: 175.000,= k.k. Vrijstaande woning met eigen parkeerplaats gelegen op een rustig parkin een bosachtig gebied aan de rand van de Brabants-Limburgse Peel. Bgg, Entree, Hal, Toilet, Woonkamer met open haard en schuifpui. Open keuken, Badkamer, Berging, 1e Verd. Via een vaste trap naar vide. (evt. 3e slaapkamer) Goede verhuurmogelijkheden. Starterstussenwoning In kindvriendelijke wijk land weert op loopafstand van de basisschool. Ruime woonka mer, halfopen keuken, bijkeu ken, badkamer en 3slaapka- mers, op de zolder een 4e slaapkamer. Deze woning is eventueel inclusief alle wit- goedapparatuur zoals wasma chine en koel/vriescombinatie. Dit pand uit 1912 is ideaal voor de han dige starter. De ligging is zeer centraal t.o.v. winkelvoorzieningen (loopaf stand). De afgelopen jaren zijn de vol gende elementen vernieuwd. In 1999 Is het dak geïsoleerd en de balklaag ver nieuwd. 5e CV ketel In 2002 en de kozij nen In 1993. B.g.g. Hal, L-vormige woon kamer, open keuken, Bijkeuken met aan sluitingen voor wassen/vriezen/drogen. Toilet. Badkamer met ligbad en doucheca bine. 1e verdieping 2 slaapkamers. Tuin gelegen op het zuidoosten. Bescherm uw kostbare apparatuur. Vraag advies! Bel de instaliatiespecialist. ELEKTRO dan bra krij Sch bod waj krii bra cor >os taa sen dat heb Wil is d Kar Keijsers-Manders Sanidrome Keizersveld Venray Keijsers-Manders Installatietechniek BV Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn T: 0478 - 54 42 00 www.keijsersmanders.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 6