ROLLUIKEN |S3j rel Fijen Makelaardij HAUZER PARTNERS WWW.HAUZER.COM Lathyrus 39 te Venray Hoeijmakers Groep 1 PEEL EN MAAS Donderdag 28 juli 2005 - Pagina PEI Arcen, Trip 5A Vraagprijs: op aanvraag Zeer sfeervol woonhuis gelegen in het pittores ke Maasdorp Arcen. De woning is gebouwd in 2001Perc opp,: 391 m2. Inhoud ca. 560 m3. Indeling; leefkeuken gelegen aan de voorzijde v.v. luxe apparatuur. Zeer ruime woonkamer (ca. 47 m2) met openslaande tuindeuren naar ter ras. Ruime bijkeuken voor opstelling wasmachi ne en droger. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en luxe badkamer v.v. ligbad, douche, wanddoset en wastafel. Fraai aangelegde tuin gelegen op het westen. Eigen achterom. Merselo, Den Tiel 4 Vraagprijs: op aanvraag Wij bieden te koop aan een fraaie woonboerde rij gelegen op 10.800 m2 grond. Bij binnen komst betreedt u de nostalgische bijkeuken en keuken. De woonkamer is knus van opzet. De kelder is vanuit de keuken toegankelijk. In het tussenportaal naar de voormalige stallen treft u badkamer en toiletruimte aan. Op de verdieping zijn 4 slaapkamers gelegen. Een gedeelte van de stallen is ingericht als speelkamer. Rust en ruim te vindt u hier bovenal Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis met inp. garage op een kavel van ca. 455 m2. L-vormige woonkamer, moderne keu ken. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast. De bad- kamer is ruim van opzet. De bergzolder is bereik baar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten. Kortom: een woning met cachèt Casten ray, Castelostraat 6 Vraagprijs: 225.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis gelegen op een kavel van 270 m2. Bouwjaar 1976. Langgerekte oprit met vrijstaande garage. Ruime aparte vrije achterom. L-vormige woonkamer en open keuken. Op de 1e verdieping zijn 3 slaap kamers, badkamer en aparte ruimte met trapop- gang naar 2e verdieping toilet en aansluiting wasmachine.Op de 2e verdieping treft u een 4e slaapkamer aan met bergruimte. De tuin ligt op het noordwesten. Venray en Horst liggen op korte afstand. Venray, De Boog 12 Vraagprijs: 279.000,- k.k. Vrijstaande woning met 5 slaapkamers en inpan dige garage. Vanuit de hal bereikt u de woonka mer v.v. eiken' planken vloer. Via een schuifpui is de keurige tuin bereikbaar. Optimale privacy. Moderne keukenopstelling v.v. luxe inbouwap- paratuur. 1e verdieping met slaapkamers en j moderne badkamer v.v. douche met wand, was tafel met ombouw ligbad en wanddoset. 2e ver dieping bereikbaar via vaste trap 2 slaapkamers I Een pand voor jong en oud. Perceeloppervlakte 230 m2. Inhoud ca. 460 m3. U wilt toch ook op loopafstand van het centrum wonen Broekhuizenvorst Kerkstraat Verkoopprijzen vanaf169.000,- v.o.n. In het centrum van Broekhuizenvorst nieuw te bouwen, 7 Appartementen 4 Eengezinswoningen De appartementen en eengezinswoningen zijn gevarieerde types en zijn indusief een berging en parkeerplaats. De appartementen en eenge zinswoningen vormen 2 woonblokken. Casten ray, Lollebeekweg 22 Prijs op aanvraag. Vrijstaand landhuis met vrijstaande garage en ruime oprit gelegen in landelijke omgeving bui ten de kern van Castenray. Perceeloppervlakte: 2055 m2. Indeling: souterrain (kelder met pro visieruimte). Doorzonkamer, dichte keuken v.v. keramische kookplaat, magnetron, koelkast en vaatwasser. Bijkeuken met aansluiting wasma chine. Ie verd.: overloop met vide, 3 slaapka mers en verzorgde badkamer met ligbad, dou che, wanddoset en vloerverwarming. De 2e verdieping is bereikbaar via vast trap. Vrij uit zicht aan voor- en zijgevel. Maashees, Hogeweg IB Koopprijs: 429.000,- v.o.n. Onder architectuur omgetoverde woonboerderij tot ruim statig herenhuis met inpandige garage gelegen in net idyllisch dorpje Maashees. Indeling begane grond: woonkamer, royale keuken, wasruimte, berging en garage. 1e ver dieping: 3 slaapkamers, badkamer en grote hobby- werkruimte. Eindfase: wind- en water dichte bouw (buitencasco). Deze woning geeft voor tijdige beslissers de mogelijkheid om naar eigen inzichten aanpassingen te laten uitvoe- Wanssum, len de Neej Erf 24 Vraagprijs: 199.500,- k.k. Zeer ruime hoekwoning met aanpandige gara ge. Perceeloppervlakte 283 m2. Begane grond: gesloten eetkeuken met afzuigkap, gasfornuis, koelkast, oven en dubbele spoelbak, ruime woonkamer met tuindeuren. Op de Ie verdie ping treft u drie ruime slaapkamers aan met inbouwkasten. De badkamer is voorzien van wastafel, ligbad en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met ruime slaapkamer en bergruim te. C.v, combiketel 2000. Overdekt terras en fraai aangelegde tuin met vrije achterom. Woning geheel voorzien van hard houten kozij nen met dubbel glas en rolluiken. Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande luxe afgewerkte bungalow met alle voorzieningen gelijkvloers. Souterrain met opslagkelder, woonkamer, zeer ruime leefkeuken 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer. Het terras is geheel betegeld. Netjes aangelegde tuin met vij ver en veel privacy. Garage en carport geschikt voor grote camper. Ysselsteyn, Steegse Peelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrij staand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen. Perceelopp.' 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Souterrain,fitnessruimte/biljart zaal. Beg. gr.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woonkeuken, bij keuken en doucheruimte. Op de 1e verdieping, zijn 4 slaapkamers en de badkamer. Hinderwetvergunning voor het houden van 16 paarden. Venray, Verdistraat 9 Vraagrijs: 159.000,- k.k. Goed onderhouden hoekwoning geiegen in de wijk '"8rukske" met kleinschalig winkelcentrum binnen handbereik. Semi open keuken v.v. moderne inrichting met apparatuur. De woonka mer en de hal zijn voorzien van plavuizen. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een moder ne badkamer met ruim ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e verdieping: ruime bergzolder mid dels vaste trap. Tuin op het zuidoosten. Hardhouten kozijnen met dubbel glas. Schuurtje aan de voorzijde. Langgerekte oprit. Perceeloppervlakte 196 m2. Meerlo, Bemhardstraat 21 Vraagprijs: 255.000,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keuken, woonkamer, bijkeuken, badkamer, toilet. 1 e ver dieping: 4 slaapkamers. Achtertuin met vrije ach terom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit VR Economy combi-ketel geplaatst in 2001. Kortom: een bezichtiging waard!! vanaf 29 augustus is ons nieuwe adres: Poststraat 9 5801 BC Venray Well, Sterrenbos 18 Vraagprijs: 239.500,- k.k. Zeer sreervol halfvrijstaand woonhuis met bij zondere uitstraling gelegen te Well. Ruime woonkamer met houten vloer. Hoogwaardig afgewerkte vernieuwde keuken. De authentieke stijl is bewaard gebleven. Aparte lees-/tuinkamer met aansluiting op terras. De tuin met niveau verschil is gelegen op het noord-westen. Aparte praktijkruimte recentelijk verbouwd. Op de ver dieping zijn 3 slaapkamers en een mime over loop. De badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet ziet er verzorgd uit. Perceeloppervlakte 336 m2. U zult verrast zijn van de ruimte! Blittterswijck, Mgr. Martensstraat 2 Vraagprijs: 495.000,- k.k. Zeer exclusieve royaal verbouwde villa. Perceelopp. 1165 m2. Bouwjaar 1970. Inhoud ca. 1500 m3. Luxe woonkamer (59 m2), ruime leefkeuken voorzien van alle luxe. Slaapkamer met grote inloopkast, moderne luxe badkamer. 1e verd.: ruime overloop en 2 slaapkamers. Verder is er een subtropisch zwembad (12 x 5 m) en een grote sauna met Turks stoombad. Geheel ommuurde tuin met prachtig aangelegde Japanse tuin. Voorts zijn er een 3-tal paartfen- boxen aanwezig. Merselo, Testrik I Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand landhuis op een prachtige locatie. Perc. opp.: 1 1896 m2. Inh. ca.855 m3. Bouwjaar 1939 waarna regelmatig gerenoveerd. Ind.: keurige moderne keuken, bijkeuken met toegang naar provisiekelder, aparte toiletruimte, zeer ruime woonkamer met vide, ouderslaapka mer met grote inloopkast en moderne badkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer. Verder vrijstaande schuur. De paarden- c.q. ler zal zich hier zeker thuis voelen. Venray, Helfrichstraat 43 Huurprijs: 900,-/mnd Tijdelijke verhuur van keurig onderhouden woonnuis in de nabijheid van net centrum van Venray. Ruime woonkamer, aparte keuken voor zien van 5-pits gasfornuis, afzuigkap, koelkast en combi-magnetron. Op de 1e verdieping treft u aan 3 ruime slaapkamers en een keurige badka mer. De 2e verdieping is via vaste trap toegan kelijk. Hier is nog een slaapkamer en een dou cheruimte met douche en toilet. Perceel oppervlakte 150 m2. De woning is te aanvaar den vanaf september 2005 en wordt gemeubi leerd verhuurd. Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs: 389.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen op een mime kavel in groene omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2. Inhoud ca. 645 m3. Indeling begane grond: woonka mer, slaap- e.g. studeerkamer, mime keuken en berging c.q. nobbymimte. 1e verdieping: 4 slaapkamers en baakamer. De mime tuin is gele gen op het noordoosten. Gelegen in een mstige omgeving. Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Keurige vrijstaande woning gelegen in de kern van Oostrum. Perc. opp. 356 mz. Inhoud 560 m3. Bouwjaar 1997/98. Indeling: souterrain met provisiekelder, ruime hal met toiletruimte en h.h, eiken trap naar 1e verdieping. Woonkamer met veel lichtinval, eiken parketvloer en schuifdeur naar fraai terras, zeer luxe keuken met kookei- land en div. apparaten. Achterportaal met extra toilet. Bijkeuken met voorraadkast. 1e verd.: 3 mime slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, ligbad en douche met wand. 2e verd.: slaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad! Venray, Julianasingel 40 Vraagprijs: op aanvraag Zeer bijzonder sfeervol en karakteristiek heren huis gelegen in hartje Venray. Inhoud woning 650 m3. Vanuit een ruimtelijke entree betreedt u de woonkamer, speel-, lees/werk- en eetkamer, (opp. resp. 12 m2, 15 m2, 31 m2). De gehele begane grond is v.v. een (Italiaans) marmeren vloer deels v.v. vloerverwarming. De leefruimte geeft een mooi uitzicht op de diepe tuin (ca. 40 m) met optimale privacy.vanuit de keuken heeft u een doorkijk naar de woonkamer. Er zijn 4 ruime slaapkamers en 2 luxe badkamers. Vrije achterom in combinatie met garage behoort tot de mogelijkheden. Venray, Prins Bemhardstraat 29 Vraagprijs: 259.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met inpandige garage op loopafstand van het centrum van Venray. De woonkamer is v.v. een keurige parketvloer. De keuken is netjes om de hoek weggewerkt. Lichtinval in de woonkamer geeft een ruimtelijk gevoel.Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de garage. Ie verdieping: 3 mime slaapkamers en een badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel. 2e verdieping: slaapkamer en bergruimte toe gankelijk via vaste trap. De tuin is zeer sfeervol ingericht en biedt veel privacy. De ligging is Noord-Oost. Perc.opp. 275 m2. Inhoud 510 m3. Venray De Gouden Leeuw 148 Vraagprijs: 148.500,- k.k. Keurig appartement gelegen in het fraaie cen trum van Venray. Het appartement beschikt over een balkon aan de voorzijde, gelegenj>p-èet oosten en een balkon aan de Sen op het zuid-westen. ^togtB^jgwrctopen euken, 2 slaapkau»<3SirM?raparte berg ruimte mpt parkeerplaats enjtiyy^ayjrmoe kelder. Bouwjaar 1982. BtfTOaSweniQinq van Eigenaren: 5.- Ideaal VOTroegene die wil wonen in een stadse omge ving. Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Ruim appartement (ca. 120 m!) met eigen gara gebox gelegen in geliefd gedeelte van het cen trum van Venray. Het appartement ligt op de 2e verdieping in residentie "St. Jozefpark". Ruime woonkamer (ca. 35 m!) met gesloten keuken v.v. elektrische kookplaat, koelkast en combi oven. Bijkeuken/berging met aansluiting was machine en ketelopstelling. 2 mime slaapka mers, toiletruimte, badkamer met ligbad, dou che met wand en wastafel. Garagebox met automatische deuropener, Ruim balkon 12 m1 toegankelijk via woon- en slaapkamer. Servicekosten ca. 103,-. In net appartement is een lift aanwezig. 71 lilHUVI Venray, Etudestraat 40 Vraagprijs: 174.000,- k.k. Geschakelde tussenwoning gelegen op mim perceel met aan de voorzijde een inpandige ber ging. Hal met doorgang naar de woonkamer en ae open keuken. De keuken is functioneel en netjes van opzet. Op de Ie verdieping treft u 3 mime slaapkamers aan en de in i 996 gereno veerde baakamer v.v. ligbad, toilet en wastafel. De 2e verdieping is toegankelijk via vaste trap met nog een ruime slaapkamer. De woning is gelegen in een kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van een kleinschalig winkelcentrum. Perc. opp.: ca. 195 m'. Inhoud ca. 385 m'. Bestaande bouw Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties Taxaties Woningmakelaar Bedrijfsmakehuir Wnnpidn NVM REGISTER-TAXATEUR Tijdens de weken 30, 31 en 32 zijn wij op zaterdag niet telefonisch bereikbaar. patersstraat 21a 5801 at venray t 0478-63 69 22 - t 077-398 1 2 60 - f 0478-63 69 14 www.carelfijen.nl Venray, Julianasingel 8, 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 077-321 91 00 Venray Wilhelmina Druckerstraat 2 Modem en exdusief vrijstaand geschakeld woonhuis gelegen in de jonge woonwijk "Antoniisveld". Ind: wetdekte entree, hal met totet royale living met aparte TV-kamer Gesloten eetkeuken v.v. luxe design- keukeninr.v.v. alle "mb. apparatuur, breuken. 1' verd: cwerioop met batórade, 3 ruime slpkms w.v oudssiaapkamer v.v. dakterra». Moderne badkmr compleet ingericht met ligbad, dubbele wastafel en een 2= toilet. 2* verd veste trap, 4' daapkmr. en CV- /wasruimte- Algbj ca. 1998, perceel ca. 276m3. aangelegds tun v.v. berging, vperparq en terras. Vraagprijs: 349.000,- k.k. Venray Wilhelmina Druckerstraat 2 OPEN HUIS 30 JUNI van 13.OO t/m 14.00 uur Castenray Klein Oirlo 4 OPEN HUIS 30 JUNI van 14.30 t/m 15.30 uur Bijzonder fraai buitenaf gelegen, vrijstaand woonhuis op royaal perceel van 10.010m2 met grote inpandige garage/schuur en weide. Ideaal voor paardenliefhebbers. Indeling BG.entree/hal mei trapgang, leefkeuken v.v. inbouvAeuken met apparatuur L-vormige kving met schouw, breuken met aansluiting w.m., tatet ('00), ruime badkamer ingericht met ligbad, dójche. wastafel en 2e oriel Hobbyruimte, grote inpandige garage. StaSngsnumte van ca 160mh Ie verd.. overloop, 4 siaap- kmrs wv. 2 voorzen van muuikasien. 2e verd.. vfemg. niet befcopbaar. Algemeen' bay 156 Keurg onderhouden. Agrarisch bouwblok van ca. 1994 miasnvezig Aanvaarding inondering overleg. Vraagprijs: 379.000,- k.k.. len de nej erf 20 Ruime, tussengel. woning met bui tenberging en een vrije achterom nabij winkelvoor*. en school. Alg.: bvvjr ±'75, perc. ca. 182m2, inh 390m3, doorzon woonkamer, ruime gesloten leefkeuken met sfeervolle aanrechtcomb3 ruime slaapkbadk Kindvriendelijke tuin. Aanvr.: i.o.o. Vraagprijs: 1S4.000,- k.k. Land van Kessel 6 Ruim vrijstaand woonhuis met inpandige garage gelegen in rustige woonwijk, nabij uitvals wegen en een natuurgebied, met tuin op het Zuiden. Alg.. bwjr.±78, perc.± 390m3, entree, woonkverdek te eiken keuken. 4 slpksbadkamer, bergzolder Aanvri.o.o Vraagprijs: 277.SOO,- k.k. Gouverneur Houbenstraat 46 Halfvrijstaand woonhuis met ga rage en vrije achterom op 'n hoek gelegen nabij diverse winkelvoor zieningen. Algbwjr ±'65, perc. ca. 236m2. inh. 365m3, eetkeuken met ei ken keukeninrdoorzon woonkamer v.v. parketvloer, royale tuinkamer, 4 slaapk.. badk. Afgeschermde tuin. Aanvr i o.o Venray Tarantellastraat 16 Aan de rand van de wijk gelegen, in een rustige straat een zeer royaal hafvrijstaand en uitgebouwd woon huis met berging en garage. Alg.: bwjr ±1976, perc. ±247m2. royale woonkmr met tuinkmr, gesloten eiken keuken vv. div app., 4 ruime slaapk., gerenoveerde badk.. berg zolder, tuin op het westen. Aanvr.: i.o.o. Vraagprijs: 207.000,- k.k. Horst Oranjestraat 20 Halfvrijstaand woonhuis met roy ale oprit onderkelderde garage en een achterom. Alg. bwjr. 64, perc. ±243m3 met ligging op het Oosten, entree, gezel lige l-woonkamer, keuken. 4 slaapka mers badkamer, zolder met c.v.-ketel. Aanvr io o. Vraagprijs: 199.SOO,- k.k. Melderslo Koppertweg 10 Halfvrijstaand geschakeld woon huis met royale garage en hob- byruimte.Alg. bwjr ±'78, perc. ca. 292m2, inh. 410m3, woonkamer, half open eiken keuken v.v. div. app., 3 ruime slaapk., badk., bergzolder met 4e slpk. Tuin v v zitkuil en terras. Aanvr -1 o.o Vraagprijs: 23S.OOO,- k.k. TE KOOP KWEKERIJ MET MOGELIJKHEID VOOR BOUW VAN WONING Helden, Neerseweg 62 Ideale locatie voor startende ondernemer. Uniek gelegen nabij de bebouwde kom van Helden. Witlofkwekerij met bedrijfsgebouwen en koelcel, totaal ca. 680 nf. Bouw agrarische bedrijfswoning toe gestaan. Ombouw voor het forceren van asperge of rabarber mogelijk. Perceelsoppervlakte 0.65.39 ha, evt. met 0,7 na meer te koop. Inlichtingen en informatiebrochure zijn verkrijgbaar bij: AREA MAKELAARS OIRLO TEL (0478) 57 82 57 Woonplein GEGARANDEERD GOED VERA VENRAY B. Industrieterrein De Hulst NOG STEEDS RUIME SORTERING TUIN-, BALKON- EN TERRASPLANTEN. geopend: ma-za 9.00- 18.00 uur P. Verrijdt Geysterseweg 29 Oostrum Voor graszoden leggen inzaaien gazon verticuleren inzaai van gazon hagen scheren enz. enz. groenvoorziening en hoveniers bedrijf P. Verrijdt Geysterseweg 29 Oostrum Tel. 581037 Bijzonder goed onderhouden begane grond appartement met twee slaapkamers, ruime woon kamer met een open keuken. Het appartement is gelegen in een rustige woonwijk en heeft een ruime achtertuin op het westen en is voorzien van een garage. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs 159.500,- k.k. 'nvm! adviseurs in zekerheid Baarskampstraat 11 - 5995 AS Kessel -t.(077) 358 67 00 www.hoeijmakers.nl een begrip voor service en kwaliteit Voor al uw parket, planken en laminaatvloeren, plafonds en schuifkasten VERHUUR VAN MACHINES WIJZIGING OPENINGSTIJDEN vanaf 1 september elke dag van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur Vrijdags geopend tot 20.00 uur zaterdags geopend tot 16.00 uur DE HULST 8A VENRAY Tel. 0478-514717 Fax 0478-533020 Op zoek naar tijdelijke woonruimte? Nog enkele Scandinavische chalets en luxe oeverwoningen beschikbaar vanaf 12 augustus. Pare de Witte Vennen, Oostrum Tel. 0478-511322, www.wittevennen.nl Ag l n geschakelde woning in Landweert: bijzon van vormgeving en perfect qua staat va nderhoud en afwerking: U kunt er zo in trei nl Rustige ligging aan gemeentegroen, tui het ZW met vrije achterom. Met garage. Vraagprijs: 225.000,- kJc VENRAY,t Brukske E LEUKSTE WOONPLEKJES.. VENRAY-net in verkoop - oor starters met veel vrienden en hobby* om ruimte vragen, is dit een fantastisc luis. Tel daarbjj de prima, staat van ondei ïoud en de hoge graad van afwerking op, da OET je hier komen kijken. Je wordt aangt naam verrast! Vraagprijs: 179.000,- kJc. TIENRAY, aan de bosrand t vrijstaande woonhuis is warm en behaag k en biedt met na,me op de b.g.g. een hee: ie leefruimte! Bovendien ligt het op 486 ml grond op maar 50 m van de uitgestrekte bot en! Ideaal om je hond uit te laten en zeil eerljjk te wandelen. Vraagprijs: 298.000,— lek. HORST, Hegelsom n vrijstaand woonhuis in het buitengebied maar niet afgelegen, met ca. 1.23 ha grond geschikt voor bijv. het hobbymatig hou van paarden. Het is ook mogelijk be woonhuis met minder grond te kopen. Erts staat een voormalige bedryfsloods en hobbj 7 minuten fietsen van Horst centrum! Vraagprijs: 379.000,- kJc. HORST, Meterik de rand van de kom van dit gezellig rp staat een vrijstaand, royaal herenhui et prachtige tuin, paardenstal en weiland k voor meer details op: www.dr-lemmenstraat.nl OOSTRUM ruime tussenwoning aan een Sinds 2002 :e kei in en overkap [ÉT tuin met berging en vrije act OVERLOON anneer u als nieuwe eigenaar keuze wil' ebben in de afwerking van uw huis, dan if een prima aanbod voor u: Nagelnieur vrijstaand herenhuis, strak vormgegeven a an binnen héél ruim en licht! De afwerking keuken, sanitair, vloeren, deuren waci u. Koopsom is vrij op naam! jk op de site voor meer info. Koopprijs: 370.000,— v.om. SWOLGEN Setcafé Bram met bovemnogng, midden ir et dorp gele^rtgKf^ESwr iemand di' an gezellig^L^riëf&erkoken en gaste oudt. WANSSUM -of) nei sta; Yss dri tig Wy is pla Wa en da: pla dat de bic 2 jaai kot Pc op pa tre en zeer luxe eetkeuken in een huis, dat door garages geschakeld is, met verder 'n roys woonkamer, 3 slaapkamers en 'n fantast! sche badkamer. Inpandige garage, bijkeuken f uim huis (420 m3) op 264 m2, overdekt tei 1 berging en BBQ terras. Vraagprijs: 189.000,— k.k. VENRAY prima woonstand, by ziekenhuis, vrij staand, zeer modem landhuis (2000) of 200 m21 Strakke vormgeving! Kyk op: www.merselosewegl45.nl MEER DETAILS en FOTO'S van alle huizen www.groenwonen.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4