0 Luxor - Studio 1+2 - Select theaters Venray 1 African Jumbo Camper Speciale jubileumreis naar Namibië! Versa zomercollectie 50-70% korting f i i ClaasSon*Fransol "shoes Rio de Janeiro KIJK - KLIK - BESTEL Vice Versa PEEL EN MAAS Donderdag 21 juli 2005 - Pagin; STICHTING SINT MARTINI'S voor hulp aan Straatkinderen leven als ratten op straat in een oneerlijke strijd op leven en dood wij helpen hen al tien jaar aan onderdak, medische j verzorging, onderwijs, sport, ontspanning en begeleiden hen naar een job. U kunt meehelpen door een gift over te maken Bankrek: 17.74.12.089 Stg. Sint Martinus Nuenen t.b.v. straatkinderen Secr:Hoofdstraat 36, 5864 BG Meerlo tel: 0478698241 CBF sintmartinus.newsman.com Memisa helpt mensen in ontwikkelingslanden om zelf een goede, blijvende gezondheidszorg op te bouwen. Word donateur voor 5,- per maand. Bel 070 313 65 00 of kijk op www.memisa.nl Memisa Woensdag 27 juli 18.45-21.30 uur Voor Première Nederland MR MRS SMITH De vonken vliegen er letterlijk en figuurlijk af tussen Brat Pitt en Angelina Jolie. Veel humor, nog meer spektakel en zelfs een vleugje romantiek. Dit is de film waar we allemaal op hebben zitten wachten. Een absolute aanrader! kijkwijzer: 12 jaar Donderdag t/m Woensdag 21.30 uur Première Nederland AMITYVILLE HORROR Luxor Studio 1 2 Select Theaters in Venray. Programma van 14 t/m 20 juli Telefoon informatie 0478-581567 Telefoon reservering 0478-513890 Eén van de spannendste en spraakmakendste horror films sinds tijden. Gebaseerd op een waar gebeurd verhaal. Niet geschikt voor jeugdige kijkers! kijkwijzen 16 jaar Donderdag t/m Woensdag 21.30 uur 2e Top Week SAHARA Matthew McConnaughey en Penelope Cruz in een lekkere actie film in de stijl van Indiana Jones. De vonken vliegen ervan af en spanning en avontuur zijn verzekerd! kijkwijzer: 12 jaar Donderdag t/m Woensdag 18.45-21.30 uur 4e Overdonderende Week WAR OFTHE WORLDS Een doodgewone dag wordt in één klap de meest catastro fale dag uitje leven nergens ben je veilig alles hangt af van je enorme drang om te overleven! Met Tom Cruise en geregis seerd door Steven Spielberg! Dé zomerhit van 2005! kijkwijzer: 12 jaar Donderdag t/m Woensdag 18.45-21.30 uur maandag en woensdag 21.30 uur geen voorstelling 2e Waanzinnige Week FANTASTIC FOUR Deze striphelden veroveren de wereld wanneer het langst- lopende stripboek op het witte doek verschijnt. Fantastic Four bewijzen maar weer eens dat 4 beter is dan 11 kijkwijzer: 6 jaar®© Donderdag t/m Zaterdag 14.15 uur Zondag 13.30-16.00 uur Maandag t/m Woensdag 14.15 uur Première Nederland SJAKIE EN DE CHOCOLADE FABRIEK Tim Burton zorgt dankzij zijn levendige verbeelding en unie ke stijl voor een schitterende verfilming van de klassieker van Rohald dahl. Een feest voor iedereen! (Nederlands Gesproken) kijkwijzer: 6 jaar Donderdag t/m Zaterdag 14.15-18.45 uur Zondag 13.30-16.00 uur Maandag t/m Woensdag 14.15-18.45 uur (Woensdag 18.45 uur geen voorstelling 2e week ZOOP IN AFRICA Van populaire televisie serie naar de bioscoophit van het jaar. De Rangers staan voor een groot avontuur als hun vliegtuig neerstort in de Jungle van Africa. Ze staan voor het avontuur van hun leven! kijkwijzer: 6 jaar® Donderdag t/m Zaterdag 14.15 uur Zondag 13.30-16.00 uur Maandag t/m Woensdag 14.15 uur 3e week DE KAMELEON 2 Eindelijk het vervolg van de oh zo succesvolle hit: de Kameleon. De broertjes zijn groter en zo ook het avontuur. Super voor het hele gezin! (Nederlands gesproken) kijkwijzer: 6 jaar© isda Originele versie Donderdag t/m Woensdag- 18.45 uur Nederlandse versie :;5 Donderdag t/m Zaterdat 14.15 uur S Zondag 13.30-16.00 uuig Maandag t/m Woensdat 14.15 uur 6e komische wee MADAGASCAR Ontsnapt uit de New York zj op zoek naar een beter level maar wat ze ervoor terug krijgen is niet wat zi hadden. Overgeleverd a grillen van de natuur moe overleven op, juist ja, f Madagascar! Super humt» fantastisch voor jong en oil kijkwijzer: alle leeftijden Sneak Preview! Iedere maandag tijdens de vakantie om 21.30 uur, Altijd de nieuwste films die nog niet in de bioscoop te zien zijn geweest! Entree €5,00. Kom tijdig want vol is vol. Het reserveren van kaarten is mogelijk op telefoonnummer: 0478-513890 (dagelijks tijdens openingstijden.) Dagelijks van ongeveer 18.30 u t/m 22.00 u. In het weekend van ongeveer 18.15 t/m 22.00 u. Gereserveerde kaarten dienen minimaal twintig minuten voor aanvang van de film te zijn afgehaald Zo niet, behouden wij het recht de reservering te laten vervallen. Reserveringskosten 0,50 per reservering, dus niet per kaartje, www.luxorvenray'i I O O A M O D E Shoutenstraatje 16 5801 BS Venray ZONWERINGEN Voor alle soorten binnen- en buitenzonwering Voor meer informatie: 0478 515010 of 06 53768080 of mail ons: info@claasson.nl Horsystemen Jaloezieën Lamellen O Sereens Roldeuren/ S Garagedeuren g Knikamischermen JJj lwt <U Ywwr sekyMn1 1 www.claasson.nl d SAFETY VENRAY Dé web-winkel voor al uw veiligheidsschoenen www.safetyshoesvenray.nl GRATIS een paar "comfortkousen" t.w.v. 9,00 euro bij uw bestelling tot 30 juni a.s. Tel. 06-10013985 www.safetyshoesvenray.n "stsfeiuirea** African Jumbo Camper, een avontuurlijke en unieke jubileumreis van reisbureau Vice Versa door Namibië Tijdens deze reis maakt u op bijzondere wijze kennis met onvoor stelbare natuurverschijnselen van het Afrikaanse continent. Ook ontmoet u stammen die zelden contact hebben met de buitenwereld en zult u versteld staan van de onovertroffen schoonheid van de Afrikaanse dierenwereld. Deze reis heeft een avontuurlijk karakter, waarbij het onverwachte en het ongewone de revue passeren. De African Jumbo Camper fungeert tijdens uw reis als 'hotel'. Het kampement kan overal opgeslagen wor den, zelfs in de meest afgelegen gebieden. U overnacht op de mooiste plekjes; tussen rode zandduinen, nabij het grote wild of te midden van een oneindig uitgestrekte vlakte. Oad's African Jumbo Camper bestaat uit twee voertuigen: de touringcar en de speciaal ontworpen volgwagen. De touringcar is helemaal ingericht voor een avontuurlijke vakan tie. Er zijn 25 zitplaatsen aan boord. U kunt overnachten in slaapcabines in de touringcar of in tenten die op het dak of rondom de bus opgezet worden, meestal op goed geoutil leerde campings met prima douches en toiletten; alle comfort is dus aanwezig. Boven op de bus bevindt zich, op 4 meter hoogte, een groot panoramaterras van waaraf u een prach tig overzicht heeft. Kortom, reizen met de Jumbo Camper is avontuur, beetje primitief, maar er wordt volop rekening gehouden met de levensstijl van de Europeaan. U reist met een regionaal gezel schap van maximaal 25 personen, onder leiding van een Nederlands-Mffikaans- sprekende bemanning en Maja Kateman-van Opbergen van reisbureau Vice Versa. Het is georganiseerd reizen met een degelijke, betrouwbare busspecialist: Oad Reizen. DEELNAME De Jumbo Camper stelt eisen aan zijn passagiers. Uw leeftijd is in mindere mate belangrijk (van 25 tót 75 jaar), maar uw gezondheid en conditie dienen in orde te zijn. Tijdens de reis worden wandelin gen gemaakt, die zelden over geplaveide paden gaan. Een ruime belangstelling voor andere culturen, flora, fauna, landschap pelijk natuurschoon en een dosis aanpassingsvermogen zijn gewenst om volop te kunnen genieten van iiw vakantie. Ook moet u soms de handen uit de mouwen steken. Wij verwachten dat u uw eigen cabine/tent op orde houdt, de afwas niet voor de bemanning laat staan en dat u helpt met dè opbouw van de tenten of met de (voorbereiding van de maaltijden. Overigens is deze reis ook heel geschikt voor alleengaanders! VERZORGING Ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen. De maaltijden zijn smakelijk en afwisselend. Ze worden bereid met meegenomen ingrediënten en aangevuld met ter plaatse gekoch te verse of gedroogde en soms inheemse producteh. Er kan rekening gehouden wor den met vegetarische en medische wensen. Bij alle maaltijden wordt er koffie, thee en water geserveerd. Andere dranken zijn tegen een geringe vergoeding bij de reisleider te verkrijgen. PROGRAMMA JUBILEUM REIS NAMIBIË REISBUREAU MCE VERSA Dag 1: donderdag, 8 december 2005 vertrek in de ochtend vanaf Düsseldorf voor een vlucht via Miinchen naar Windhoek. Dag 2: vrijdag 9, december 2005 Bij aankomst op de luchthaven wordt u opgewacht door de reisleider en rijden wij zuidwaarts naar Keetmanshoop. In de namiddag maakt u kennis met Koenie en Ingrid en kunt u hun cheeta's op een unieke wijze leren kennen. Overnachting net buiten Keetmanshoop. Ca. 500 km. Dag 3: zaterdag, 10 december 2005 naar Fish River Canyon. Vandaag zien we één van de mooiste plaatsen van Namibië, de Fish River Canyon. Deze canyon is vergelijkbaar met de Grand Canyon in de Verenigde Staten en is 161 km lang, 27 km breed en 550 meter diep. Naar schatting heeft het uitslijpen van de Fish River 2 miljard jaar in beslag genomen. Vanuit Hobas hebben we een spectaculair uitzicht over de canyon. Overnachting nabij Helmerinkshausen. Dag 4: zondag, 11 december 2005 We rijden een schitterende route door een afwisselend en kleurrijk landschap naar het Namibië Naukluft Park. Onderweg bezoeken we Duwisib Castle, gebouwd in 1909 door de Duitse baron Von Wolf. De materialen en meubels werden vanuit Europa en Amerika naar Walvisbaai verscheept. Vanaf hier werd het met ossenkar- ren over ruim 350 km landinwaarts gereden. Na twee jaar was de bouw voltooid. Overnachting in Sesriem. Een lange dag ca. 600 km Dag 5: maandag, 12 december 2005 De camping van Sesriem ligt net binnen het park, zodat we nog voor zonsopgang naar Sossusvlei rijden. Sossusvlei is het meest toegankelijke gebied in de Namibisch woestijn, gelegen op 64 km van de camping. Sossusvlei is een zoutmeer, gelegen tus sen de rode zandduinen, echter zelden staat er water in dit meer. De rit naar Sossusvlei is schitte rend, aan weerskanten gele grasvelden omringd door hoge zandduinen, die soms een hoogte berei ken van ruim 300 m. Doordat we voor zonsondergang vertrekken, kunnen we optimaal genieten van de diep rode kleur van de zandduinen, die snel verdwijnt naarmate de zon feller wordt. De laat ste 5 km gaan door rul zand en leggen we met een 4-wheel drive truck af. Nabij Sossusvlei ligt Death Valley, eveneens een droogliggend meer, bezaaid met karakteristieke en fotogenieke dode doornbomen. Ook dit meer wordt omringd door de rode zandduinen met daarboven de blauwe lucht. In de loop van de dag rijden wij door en overnachten in de omgeving van Kuiseb Canyon. Dag 6: dinsdag, 13 december 2005 We rijden door het noordelijke gedeelte van het Namib Naukluft Park en onderweg zien we allerlei wild, zoals grootoorvossen, spiesbokken en struisvo gels. Via het ruige landschap van de Kuiseb Pass rijden we naar Bloedkoppie en door naar de Welwitschia Plains, waar de welwitschia mirabilis groeit. Deze zeer bijzondere plant haalt vocht uit drijvende mist en bereikt een maximale leeftijd van naar schatting 2000 jaar. Het laatste stuk gaat door een apart landschap, dat zeer treffend Moon Landscape wordt genoemd. De liefhebbers kunnen een spectaculaire quad bike tocht door de rode zandduinen maken (niet inbegrepen in de reissom; kosten bedragen ca. rand 300). Overnachtingen in nabij Swakopmund. Dag 7: woensdag, 14 december 2005 De ochtend is naar eigen inzicht te besteden. U kunt een wandeling maken en een terrasje pikken in Swakopmund. Voordat we 's middags de kust inruilen voor het binnenland bezoeken we Cape Cross. Hier leeft een enorme kolonie zeerobben, zowel in het water als tussen de rotsen en op het strand. Let goed op waar u loopt, want de zeerobben liggen overal. We overnachten in de omgeving van Cape Cross. Dag 8: donderdag, 15 december 2005 Door de woestijn van Damaraland komen we in de omgeving vaii Twijfelfontein. Hier bezoeken we de rotsgravures van de San bosjesmannen. De afbeeldingen van diverse beesten zijn vermoedelijk 6000 jaar oud. In deze omgeving bezoeken we ook de Orgelpijpen en de Brandberg. Overnachting in Twijfelfontein. Ca. 200 km. Dag 9: vrijdag, 16 december 2005 Wij vertrekken richting Kamanjab. Onderweg bezoeken we de versteende bomen van Petrified Forest nabij Khorixas. Het is een apart 'bos', want de liggende, fos siele boomstammen worden geschat 200 miljoen jaar oud te zijn. 's Middags brengen wij een bezoek aan de seminomidische stam OvaHimba's. De Himba's leven volgens hun eigen tradities en zijn volledig afgesloten van de buitenwereld. Hun traditionele kleding en aparte kapsels zijn het meest in het oog springend. Ze smeren hun lichamen en haar in met kleiaarde en dierenvet om zich zelf te beschermen tegen zonlicht en insecten. Overnachting bij Kamanjab. Dag 10: zaterdag, 17 december 2005 We staan vroeg op en rijden net na zonsopgang het Etosha National Park binnen. Met recht één van de mooiste natuurparken van Afrika. Het platte en wijd- se landschap vergemakkelijkt het 'spotten' van de wilde beesten. We rijden in rustig tempo naar Okaukeujo. Deze camping ligt in het midden van het park. De grootste trekpleister is de water plaats, die 's avonds verlicht is. Vanaf de bankjes, die op 50 meter van de 'waterhole' staan, kunt u volop genieten van de Afrikaanse dierenwereld. Overnachting in Okaukeujo. Dag 11: zondag, 18 december 2005 Ook vandaag spenderen we de hele dag in het wildpark. Houd uw camera en verrekijker in de hand, want u zult volop wild zien. We overnachten in het kamp van Namutoni. Hier is even-B eens een waterplaats voor het wild. Vooral aan het einde van de dag komen de dieren hier graag heen om te drinken, baden en spelen. Dag 12: maandag, 19 december 2005 Na twee dagen van' safari verlaten we Etosha en rijden via Lake Otjikoto en* Okahandja naar Windhoek. Het dak van het voormalige onder grondse meer Lake Otjikoto is ingestort, waardoor het nu meerl op een omgekeerde paddestoel lijkt. In Okahandja kunt u uw laatste souvenirs inslaan. Hier kunt u te kust en te keur allerlei Afrikaanse beeldjes en houtsnijwerk kopen. Overnachting in' Windhoek. Dag 13: dinsdag, 20 december 2005 Na een vroeg ontbijt rij den wij naar de luchthaven van Windhoek. Vertrek in de och tenduren via München naar Düsseldorf waar wij in de avondu ren zullen arriveren. SPECIALE JUBILEUMREIS VAN REISBUREAU VICE VERSA Deze bijzondere en avontuurlijke reis staat gepland voor 8 t/m 20 december 2005! De reissom hiervoor bedraagt 2150,- pp op basis van een cabine in de bus en alle maaltijden en excursies. Tegen een geringe toeslag kunnen wij u ook een tent in de open lucht aanbieden. INBEGREPEN Vliegreis per LTU van Düsseldorf naar Windhoek v.v. in de Economy Class Overnachtingen in de African Jumbo Camper of tent Ontbijt, lunch, avondeten incl. koffie/thee/water Nederlands-/Afrikaanssprekende reisbegeleiding r r. ~\T Alle genoemde excursies en game-drives volgens programma V CTScl Entreegelden voor (wild)parken volgens programma >ch ls Ti 11e elai em )vei ebr ens an i oe eva ate nd em 'elk ach rab ver dee< Ee bon Is Ha I nat, •k Vraag het uitgebreide dag tot dag programma aan bij reisbureau Vice Versa, tel 0478-515155 of per mail maja@reisbureauviceversa.nl. Wilt u meer weten over deze reis, maak dan een afspraak met Maja. Zij kan in een persoonlijk gesprek uit eigen ervaring alle ins outs over deze geweldige reis vertellen!

Peel en Maas | 2005 | | pagina 20