John Wijers gaat voor goud Emile Puffen en zweten Cox derde TC Venray clubkampioen schappen 15 Julie wint p tennistoernooi 6 SV Merselo VVV in Vierlingsbeek World Youth Friendship Games Buitenlust Overloonse Bridgeclub Bridgeclub Venray Jeugdschaak Venray TV Ysselsteyn TV Venray Suizende Vleugels Vierlingsbeek PDV Ysselsteyn PDV De Zwaluw Nobel Keuring Haflingers Het Alvertje Oostrum Hengelsport vereniging De Roerdomp Venray Trainingen Peelrunners AV Venray- Regio Darten in De Piëlhaas •'«at7 Training senioren: Donderdag 21 juli, dinsdag 26 juli en donderdag 28 juli trainen op de ter reinen van het VvGi te Venray. Aan vang 20.00 uur. Eerstedivisionist VW onder leiding van de nieuwe trainer Herbert Neu mann speelt op donderdag 21 juli een oefenwedstrijd tegen het Israëlische Maccabi Petach Tikva. Het duel wordt gespeeld op sportpark Soetendaal in Vierlingsbeek en begint om 19.00 uur. Voetbalclub SV Venray B-jeugd gaat van dinsdag 26 tot en met zaterdag 30 juli haar eerste plaats op de World Youth Friendship Games verdedigen. Dit jaar neemt SV Venray deel met een A-junioren team, een B-junioren team en een meisjes 017 team. World Youth Friendship Games (voormalig De Haarlem Cup) is een van Europa's grootste toernooien en neemt al acht tien jaar deel aan dit toernooi. Aan het toernooi nemen dit jaar 350 teams deel uit 28 verschillende landen. De sporten die op de World Youth Friendship Games naast het voetbal nog worden beoefend zijn basketbal, volleybal, tennis, bowling, worstelen, zwemmen en honkbal. In de onderlinge competitie van midgetgolfclub Buitenlust in Venray was Gerrit Janssen de uitblinker van de vijftiende speeldag. Met 64 slagen was hij veruit de beste speler van de dag. Bovendien versloeg hij zijn team genoot Jan Engels (73) met 6-0, die vooral in de eerste ronde veel proble men ondervond. Maar ook in de res terende twee ronden wist Gerrit Jans sen zijn opponent onder de duim te houden. Opmerkelijk was de 4-2 winst van de sterk spelende Jan Lit- jens (74) tegen Gerrit Vermeulen (76), die alleen in de laatste ronde kon overtuigen. De zege was daarom ook verdiend te noemen. Ton Hend-, riks (79) en Thieu Vranken waren redelijk goed aan elkaar gewaagd met de iets constanter spelende Ton Hendriks (4 2) als winnaar. Thieu Vranken kwam in de tweede ronde tot een uitstekend rondje van 23 en dat leverde hem dan ook rondewinst op. Fieke van Ham (80) speelde weer eens een sterke wedstrijd en Annie Litjens (88) werd daarvan het slacht offer. Met liefst 5-1 ging de koploop- ster bij de dames met de winst aan de haal. Annie Litjens verdiende haar punt in de eerste ronde met een gelij ke score te eindigen (27). Henk van Leeuwen (73) had geen problemen met Truus van Dijk (84), die overi gens een goede wedstrijd speelde, maar toch met lege handen (0-6) ach ter bleef. Huub Straatman (72) speel de tegen Theo Litjens (81) en won zonder al te veel moeite met 6-0. Ten slotte was Leo Wilms bijzonder goed op schot tegen Bets Wilms. Met een 64) overwinning en een score van 70 was hij zijn echtgenote veruit de baas. Bij de dames blijft Fieke van Ham de stand aanvoeren met elf punten met Jo Litjens (18) en Truus Arts (25,5) als tweede en derde. Bij de heren wissel den de niet spelenden Jan van Dijk en Harrie Lenssen van plaats, zodat Har- rie Lenssen nu weer lijstaanvoerder is met zevem punten. Jan Engels blijft ondanks de nederlaag op de tweede plek (8 punten) en Jan van Dijk heeft nu 8,5 punten. De Overloonse Bridgeclub heeft een zomerdriveavond gehouden. In geel was de eerste plaats voor Bert en Nelly Vloet met 6333 pro cent, tweede met 62.08 procent waren Toon den Brok met Jack Huis. De derde plek was voor Wiel en Miny Verhoeven met 59-58 pro cent. In de rode lijn waren Jo Kok met Maarten Coolen eerste met 64.06 procent. De tweede plaats was voor Maria Vloet en Annemie Vossen met 60.42 procent en derde waren Wim Hermans en Tonny Claessens met 54.69 procent. De eerste zomerbridgeavond werd gehouden door de Niet Rokers Bridge Club Venray. Er werd gespeeld in twee kleine lijnen. In de A-lijn eindig den Toon den Brok en Jac Huys op de eerste plaats met 63,18 procent, gevolgd door Hilde Kooien en Paul Faas met 55,36 procent. In de B-lijn werd de eerste plaats ingenomen door Theo Jakobs en Henk Penninx met 60,42 procent, de tweede plaats was voor Trees van Ham en Karin Gooren met 57,64 procent. De twee de avond van zomerbridge wordt op donderdag 21 juli in de Kiosk gehou den en wordt dan georganiseerd door Harten Drie. De algehele leiding van de bridgeavonden is in handen van Wim Theunissen en Trees van der Beele, die tevens al het rekenwerk op zich nemen. Martijn van Lankveld is de schaak kampioen geworden van het Jeugd schaak in Venray. Polle Boot eindigde als tweede en Job Teurlinx als derde. Het schaakseizoen is nu even in een vakantiestemming, maar in septem ber gaat de Jeugdschaak weer van start. PEEL EN MAAS De clubkampioenschappen wor den gehouden van vrijdag 26 augus tus t/m zondag 4 september. Aan deze kampioenschappen mogen alle leden van 17 jaar en ouder deelne men, en er zijn geen kosten aan ver bonden. Aangezien het in het verle den gebruikelijk was dat de clubkampioenen van de junioren mee mochten doen met de clubkampioen schappen van de senioren, heeft de TC samen met de JC besloten, om enkele sterke jeugdleden (speelsterk- te 3 en 4, eventueel 5) uit te nodigen om met de senioren mee te spelen. Deze jeugdleden moeten wel mini maal 15 jaar oud zijn. Het toernooi is aangemeld bij de KNLTB, dus ook dit jaar zullen de behaalde resultaten weer meetellen voor het DSS-sys- teem. Evenals voorgaande jaren zal er weer in poules worden gespeeld. Er kan ingeschreven worden in de eigen speelsterke of in een hogere catego rie. Op het inschrijfformulier kunnen de deelnemers zien voor welke cate gorieën ze zich kunnen inschrijven. Indien er een 17+ en 35+ categorie is, De shirts van tennisvereniging Ysselsteyn ter gelegenheid van het 25-jarige bestaan zijn nog te bestellen bij Irene via telefoon (0478)541244 of via e-mail twanirene@hetnet.nl. Op zondag 31 juli wordt het thuisblijvers- toernooi gespeeld. Men kan zich hier voor opgeven middels de inschrijf- kaarten in de kantine of via de website. De inschrijving sluit op zon dag 24 juli. De organisatie van dit toernooi is in handen van Mustafa Sorkhabi en Kristel Gielen. Peter Scheres van TV Venray heeft meegedaan aan de triathlon van Hol ten. Ondanks een naar eigen zeggen miserabel fietsonderdeel werd hij negende bij de heren 40 jaar en ouder. Bij de uitslagen staan eveneens de tijden van Hooge Mierde vermeld. Deze week vinden de World Trans plant Games plaats in Canada. John Wijers komt hier uit bij het zwem men. Op zijn website: www.johnwij- ers.tk zal hij verslag uitbrengen. Aan staande zondag is het vertrek voor het fietsen om 8.30 uur vanuit Leunen, dit is een koppeltraining, dus loop schoenen meenemen. Trainingen: dinsdag zwemmen jeugd en senioren vanl8.00 tot 19-00 uur in zwembad De Sprank Venray. Donderdag jeugd lopen van 18.15 tot 19-00 uur atletiekbaan Venray. Senioren lopen van 19-00 tot 20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag jeugd lopen van 11.00 tot 12.15 uur bos vanaf parkeerplaats bij de Sprank. Zondag senioren fietsen, (racefiets)/lopen vanaf 8.30 uur, ver trek vanaf Twan Jeuken (St. Cathari- nastraat 5, Leunen). Uitslagen: triathlon Hooge Mierde; jeugd, zesde Imke van den Munckhof. Sprint; 2 Mariska van der Horst, 4 Hans Pouls, 17 Eric van den Munckhof. Kwart; 13 Martien Dupont, 14 Twan Jeuken. Triathlon Holten; 9 Peter Scheres. E-mail voor nieuws door te geven twenray@hotmail.com, tel, (077)4674070. Informatie; e-mail: martien@twenray.nl, tel. (0478)511545, www.twenray.nl mogen ze zich per single, dubbel of mixed slechts 1 keer inschrijven. Bij eventueel onvoldoende inschrijvin gen voor een categorie bepaalt de TC of de betreffende categorie komt te vervallen of bij een andere categorie wordt gevoegd. Er kan voor maximaal drie onder delen ingeschreven worden. Deelne mers dienen het eerste weekend ten minste twee dagdelen beschikbaar te zijn. Door de weeks is één verhinde ring toegestaan, tijdens het finale weekend zijn geen verhinderingen toegestaan. Vul aub de verhinderin gen duidelijk in op het inschrijfformu lier. De aanvangstijden van de wed strijden zijn van maandag t/m vrijdag vanaf 17.30 uur en in de weekenden vanaf 9-30 uur. De laatste wedstrijden worden niet later dan 22.00 uur gepland. Bij slechte weersomstandig heden kan er gespeeld worden om pro sets of op tijd. De deelnemers ontvangen geen bericht over de te spelen eerste wedstrijd, dus ze moe ten zelf in het clubhuis de schema's en speeltijden bekijken. De eerste schema's hangen uiterlijk maandag 30 augustus in het clubgebouw. Inschrijving is mogelijk door inle vering van het inschrijfformulierof middels de website www.tcvenray.nl. De inschrijving sluit op 14 augustus, dus... aarzel niet en vul het formulier meteen in. Uitslag wedvlucht Laon, twaalf deelnemers, 156 duiven. 1, 16 W. Bouten; 2,19 E. Deenen; 3 C. de Hoog; 4, 5,11,14,15, 21J. Welbers; 6, 7 P. Aben; 8, 18 Henk Bekers; 9, 10, 20 Reynders-Cuypers; 12 P. de Bruyn; 13, 25 W.Jilisen; 17 B. Deenen; 22, 23, 24 Peter Waals. Uitslag wedvlucht Laon, acht deel nemers, 169 duiven. 1, 2, 4, 7,12,17, 18 Potten Laenen; 3, 13 P. van Asten; 5,6,8,10,11, 23 G. Linders; 9, 15, 16, 22 G. Cox; 14 Hub Koonings; 19, 20, 25 Th.Teunissen; 21, 24 Th. Hendrix. Uitslag Laon jong 22 deelnemers, 264 duiven. 1,2,7,8,9,13,16,20,21 M Basten; 3,12 L. Snijders; 4,15 P. Loonen; 5,10,11 J. Kerstens; 6,19 H. Strijbosch; 14 J. Sijbers; 17,23 C. v. Vught; 18,24 M. Voesten en dochter; 22 W. Heynen; 25 van Haren-Stiphout Uitslag Montlucon; 11 deelnemers, 42 duiven. 1,3 H. Strijbosch; 2,10 Chr. Gerrits; 4 M. Voesten en doch ter; 5 J. Henckens; 6 M. Basten; 7,8,11 P. Janssen K; 9 J. Voesten Uitslag Laon oud, 14 deelnemers, 127 duiven. 1,6,19,31 M. Basten; 2,8,20,25 V. v. Dijk; 3 P. Loonen; 4 H. Peeters; 5 Comb. Verdellen; 7,13,15,18,24 A. Sijbers; 9,10,11,12,21,22 J. Henckens; 14,17 Comb. Hendriks/Arts; 16 M. v. Abel; 23 H. Litjens Jolein Coopmans van Nobel is met haar pony Mistral in Roggel gestart in het DL1. Daar behaalde zij een mooie derde prijs met 173 punten. De provinciale keuring voor Haflin gers wordt gehouden op zondag 24 juli in manege De Kraal in Neder- weert (Budschop 32) Ingeschreven zijn circa 80 nummers Haflingers in diverse rubrieken, waarbij dit jaar ook dressuurnummers Haflingers zijn opgenomen. Onder de keuringsru brieken goed bezette merrieveulenru- brieken en merrierubrieken drie jaar en ouder. Voorafgaande aan de keu ring vindt de centrale opname van haflingers plaats in het stamboek. Aanvang 09-30 uur. Ook op de keu ring aanwezig de Nationaal kampioen haflingerhengsten 2004: Allacher van H. van den Berg in Arcen. Er zal bij de haflingerkeuring bij de jeugd een jeugdkampioen worden uitgeroepen en een algemeen kampioen met reser vekampioen bij de volwassen haflin gers. Het Alvertje in Oostrum heeft vakantie Er zijn geen wedstrijden tot woensdag 17 augustus. Dan gaat de 50 pluscompetitie weer van start. Op zaterdag 20 augustus houdt het Alver tje een gescheiden koppelwedstrijd. Er wordt dan van 12.00 tot 16.00 urn- gevist in vijver 1 en 2 van het Wans- sums Ven. Tot en met 14 september zijn er elke woensdagmiddag tussen 13-30 en 17.00 uur enkele jeugdlei ders bij de jeugdvijver aanwezig om jeugdvissers die komen vissen te hel pen en te zorgen voor hun veiligheid. Voor vragen en informatie betreffen de lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920 of mail naar info@hsvhetalvertje.nl. Voor overige zaken kan men con tact opnemen met secretaris/pen ningmeester Ton Deenen via tel. (0478)532927of mail naar deenel 1 l@planet.nl. www.hsvhetalvertje.nl. Iedere woensdag onderling vissen, voor inlichtingen kan men contact opnemen met de wedstrijdcommis sie. Op maandag 8 augustus wordt het traditionele kermis vissen en handboogschieten met handboogver eniging Diana gehouden, 8.00 uur bij elkaar komen bij de visvijver. Men kan voor vérdere informatie contact opnemen met de wedstrijdcommissie de heer A.de Klein via tel. (0478)581066. Het laatste nieuws staat op www.hsvderoerdomp.nl Uitslagen: Bij de 20 uur koppel in Boxmeer was er een vierde plaats voor het koppel Robben en Van de Ven. In Helmond was er een eerste plaats voor Van de Hoogenhof en een tweede plaats voor Cools. In Dussen was er een vierde plaats in de sector voor het koppel John en Pieter van de Broek. De uitslag van de negende zomeravondwedstrijd; 1 A. van Mill, 2 L.v/d Hoogenhof, 3 R.Sanders, 4 A. van Bakel, 5 H.Coppus. Wanssumse nierpatiënt zwemt op World Transplant Games De 18-jarige John Wijers neemt deze week deel aan de World Transplant Games in Canada. Hij zwemt op vijf onder delen: 100, 200 en 400 meter vrije slag, 50 meter vlinderslag en 200 meter wisselslag. Wijers vertrok deze week met een vijf tigtal andere Nederlandse spor ters met een donororgaan naar Canada. De deelnemers worden vergezeld door trainers, familieleden, vrienden en bekenden. John kan niet alleen rekenen op de steun van zijn ouders, zijn jongere broer en trainer Henk van der Horst, maar ook op die van zijn vriendin Jolien Prins. De Gro ningse is eveneens nierpatiënt. John heeft haar Ieren kennen door con tacten met lotgenoten. Opmerkelijk: ook Jolien is actief op de World Transplant Games, op het onderdeel badminton. Wie weet is het eind juli daarom wel dubbel feest bij de fami lie Wijers. John Wijers uit Wanssum is vanaf zijn geboorte nierpatiënt. Op zijn zeventiende heeft hij al drie trans plantaties achter zijn rug. De laatste dateert van bijna vijf jaar geleden. Sindsdien gaat hij door het leven met een nier van zijn vader. Ondanks zijn handicap kan John in het dagelijkse leven vrijwel normaal functioneren. Zo heeft hij bij de Gilde Opleidingen in Venlo juist de eerste fase van zijn opleiding tot meubelmaker afgerond. En zijn nier- Aan de steun van de fans zal het niet liggen: bet buis van de familie Wijers in Wanssum is 'versierd' met een prachtig spandoek met daarop een opbeurende tekst voor 'water rat'John Wijers. probleem vormt evenmin een belet sel voor een veelbelovende loop baan als zwemmer. Twee jaar gele den won hij op de World Transplant Games - de spelen voor patiënten met een donororgaan - in Nancy twee medailles. Hij hoopt die oogst te overtreffen tijdens de World Transplant Games in het Canadese London. John Wijers heeft ook een eigen website: www.johnwijers.tk Donderdag 21 juli 2005 - Pagina 1i Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag, duurloop 5-10 en 15 km 18:30 uur. 21/7: parkeerplaats Schadijker Bos sen, Meterik. 28/7: parkeerplaats t.o. Toverland, Sevenum. 4/8: parkeer plaats Schuitwater, Melderslo. Zater dag: bostraining, 16:00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 20/7 Vakantiel open Roggel 4 - 8 km 7/8 IJzeren Man volksloop Weert diverse afstanden 20/8 Kermisloop Siebengewald Uitsla gen: Er zijn opnieuw geen uitslagen te melden Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl of 077-4678240. Tijdens de schoolvakanties verval len de trainingen voor de pupillen en de NSG-groep. Voor de overige categorieën zijn de trainingen in overleg met de trainers. Lopersgroep alle niveaus: dinsdag 19 00 uur baantraining; donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan, bos of wegtraining. De baantrainin- gen worden op de kunststofatletiek baan gehouden (sportpark De Wieën), telefoon tijdens trainingen 585522. Informatie bij trainers of via tel. 588217, www.av-venray.nl. Oud papier kan iedere zaterdag tussen 9.00 en 13.00 uur worden gebracht naar de papiercontainer van AV Ven- ray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen. Op vrijdag 22 juli wordt in café De Piëlhaas de zesde wedstrijd van de zomeravondcompetitie darten gehou den. Aan deze wedstrijden kan ieder een deelnemen. De wedstrijden beginnen om 20.30 uur. Inschrijven kan tot 20.15 uur in het café of telefo nisch, 582187. Er worden negen wed strijden plus de finale op zaterdag 17 september op touw gezet. Op zaterdag 23 juli wordt in De Piëlhaas weer het whiskydarten gehouden, waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur, telefoon: 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslagen darten: Winnaarsronde: 1) Dennie Plum 2) Peter van de Berg 3) Gerard de Bruijn 4) Pascal Janssen 5) Danny Korsten 6) Erick Lemmens 7) Arno Verhaegen 8) Rob van Dooren. Verliezersronde: 1) Albert Moor- rees 2) Johan van Hoof 3) Lou Janssen 4) Dave Achten 5) Roy Troisfontaine 6) Thorsten Gooren 7) Willemien Sie- bers 8) Sasha Diender. Er werd 180 gegooid door Dennis Plum (2 keer) en Pascal Janssen (1 keer). De hoogste finish (154) gooide Pascal Janssen en in de finale gooide Dennie Plum een finish van 160. Eindstraat 12, tel. 581553 Voor het tweede achtereenvolgen de jaar heeft Motorcrossers Regio Venray het Internationaal Jeugdweek end gehouden in samenwerking met de Motorsport Organisatie Nederland (MON). De baan van MCC Venray lag er perfect bij en voor dit evenement hadden zich bij de voorinschrijving ongeveer 550 rijders uit vijftien ver schillende landen aangemeld. Na de inschrijving bleek toch nog dat er 444 rijders de weg naar het circuit de Peel wisten té vinden. Op zaterdag werd het 21e Interna tionaal Jeugdweekend officieel geo pend door wethouder Emonts van sportzaken van de gemeente Venray. Voor het tweede jaar reden de 85 grote wielen en 125 jeugd voor de EK punten en deden Emile Cox en Maurice Klijn er alles aan om hun titel te verdedigen bij de 125 jeugd. Door het grootte aanbod van rijders werd er besloten om de rijders op te splitsen in een A en een B groep en de eerste 20 rijders van de uitslag van zaterdag reden in de A finale en de overige reden in de B finale. Bij de 50 mini automaten werd er gereden om punten, terwijl deze jongens normaal niet in wedstrijdverband rijden. Luc Hermsen wist toch nog prachtige manches neer te zetten en wist op een 24e en 25e plaats de eindstreep te beëindigen en bezette een 30 plek in het dagklassement. Op zondag was hij niet present. Er moest namelijk verdeeld over twee dagen vier man ches verreden worden. Ook Gemma Lindner bij de quad 80 had het na een dag gezien en wist beslag te leg gen op een 15e en een 16e stek na de twee manches van zaterdag en wist hiermee een 25e plaats in het algemene klassement voor zich veilig te stellen. Bij de 65 versnellingen laag kwam de 27e plaats op naam te staan van Jeremy de Vink door de manches op een 19e een 25e en een 21e stek af te sluiten en in de laatste manche zondag verscheen hij niet meer aan de start. Een 29e stek bij de 85 mini groep 2 werd veilig gesteld door Danny Brügemann die de manches afsloot op een 26e, een 28e op de zaterdag en zondags eindigde hij in de eerste manche ook als 28e en ging hij in de beslissende manche als 24e over de finish. Bij de 85 hoge wielen wist Wilco Lindner zich niet te kwali ficeren voor de A-finale om mee te dingen naar de EK titel. Op de twee de dag wist hij na de twee manches een 28e stek op zijn naam te schrij ven. Ook Tommy de Bruijn wist zich niet de kwalificeren voor de A-finale van de 125 jeugd, maar wist toch nog een mooie 20e plek voor zijn reke ning te nemen. Emile Cox wist in de kwalificatiewedstrijd beide manches op zijn naam te schrijven, terwijl hij in de finale beide keren de Engelse rijders Richie Leech en James Lassu voor moest laten gaan. Hij werd uit eindelijk derde in het totaalklasse ment. Bij de veteranen was de 2e trede voor Maarten van der Aa weg gelegd, door in de manches beslag te leggen op een 3e een 4e en op de tweede dag wist hij tweemaal achter de winnaar te worden afgevlagd en bezette Marc van Dijck een 22e plaats door de manches tweemaal als 24e af te sluiten en verder ging hij als 25e en als 19e man over de meet. Andre Cox wist zaterdags een 43e en een 22e stek voor zijn rekening te nemen, terwijl hij zondags langs de kant bleef om zoon Emile aan te moe digen. Het vervolg van de EK wed strijd is over twee werken in Tsje chië. In het Engelse Blathall-Pits is Joe Maessen tweede geworden bij de quad inters. Na een verbeten strijd eindigde Joe Maessen onder tropi sche temperaturen op een 4e, 6e en een 3e plaats. Met nog twee wedstrij- Terwijl veel voetballers nog liggen uit te rusten op een strand in verre zonni ge oorden, zijn de voetballers van de kersverse vijfdeklasser Merselo al begon nen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dinsdagavond trainden de spelers onder leiding van trainer Ger Delauw voor het eerst, op de velden van het Vincent van Gogh Instituut in Venray, en parelden de eerste zweetdrupp al snel van hun verhitte voorhoofden. Het duurt nog ruim anderhalve ma voordat de competitie begint, maar trainer en spelers willen niets aan het toe overlaten en in topconditie zijn bij de start van de nieuwe voetbaljaargang. Van maandag 11 juli tot zaterdag 16 juli zijn op het tennispark van TC. Venray onder zomerse omstandigheden 86 wedstrijden gespeeld voor het zogenoemde K- 4 -jeugdranglijstentoernooi. Tij dens dit toernooi krijgen de kin deren in de leeftijdsklasse 12 en 14 jaar punten voor hun nationa le ranking. Het aantal kinderen dat had ingeschreven, 69 in totaal, was minder dan aifgelopen jaren, maar de strijd om te willen winnen in hun categorie was er niet minder om. Onderstaand een overzicht van de finalisten en de plaatsen 3 en 4; Meisjes enkel t/m 10 jaar. Ie Julie Cremers 2e Michelle Ritman Jongens enkel t/m 10 jaar le Frank van den Broek 2e Sydney Loonen 3e Melchior Twal Na be den te gaan staat Joe Maessen in het Emile Cox uit Wanssum prestee^ln j_ Engelse kampioenschap op dit de afgelopen weekend weer foorfrqwh moment op een 4e plaats. felijk op circuit De Peel in Venray. '^5813 u Maud Herendubbel t/m 14 jaar Winnaars Jeroen Hermans - Rob< e r°i.r5 De finalisten meisjes enkel t/n 10 jaar, beiden uit Venray. 4e Mark Geurts Jongens enkel t/m 12 jaar le Stef van der Steyn 2e Floris Boers 3e Botic v.d. Zandschulp 4e Paul Zoetewey Meisjes enkel t/m 14 jaar le Sabine Hofman 2e Fleur Basten 3e Manon van Erp 4e Britt v Erven Jongens t/m 14 jaar le Lukas Wolf 2e Joost Heemskerk 3e Paul Geurts 4e Tim Meyer Herendubbel t/m 10 jaar Winnaars Melchior Twal - Jeroen TA teriks WEI www TRO en zoi de Stt Tel. 5

Peel en Maas | 2005 | | pagina 16