Wij weten hoe u nu uw overwaarde kunt gebruiken om er straks optimaal van te profiteren 31 KOORVJ 10 HUURWONIN&E, CArel Fijen Makelaardij een kwestie van vertrouwen KOM EENS LANGS IN DE KNIPSHOPÜ! Kwaliteitsvloeren tegen groothandelprijzen Jazeker. De Hypothekei Full collor printen bij van den Munckhof Grotestraat 68 Venray Custers kunstgebit! Le HOLTERMAI KURK» LAMINAATHOUT* GRIND* KUNSTSTOF BINNENKORT START VERKOOP Binnen ieder woningtype zijn verschillende meerwerkopties uitgewerkt. Zo wordt extra flexibiliteit aan de koper aangeboden. Uiteraard zijn ook uw persoonlijke wensen bespreekbaar. De woningen hebben een moderne, doch tijdloze architectuur. De grote variatie van woningtypen zorgt voor levendigheid en afwisseling binnen het plan. Door nauwkeurige afstemming van materialen en detaillering vormt het ook weer een eenduidig geheel: Eenheid in diversiteit! Aan de Oostrumsche-Beek in Oostrum-Oost zijn 37 prachtige koopwoningen ontwikkeld met een ruime keuze aan woning typen. Voor iedere doelgroep wat wils! Patiowoningen in ver schillende afmetingen en prijsklassen. Groeiwóningen, ook geschikt voor starters. Speciaal ontworpen om naar eigen keuze- tijdens de bouw of no een aantal jaren- te vergroten. Bovendien omvat het plan zeer fraaie tweekappers, royaal van opzet en met verschillende indelingsvarianten. Ontwikkeling en Realisatie Verkoop Informatie Hypotheek adviseur www.hetvloerencentrum.nl patersstraat 21a 5801 at venray t 0478-63 69 22 - t 077-398 12 60 - f 0478-63 69 14 www.carelfijen.nl PEEL EN MAAS Donderdag 30 juni 2005 - PagÉL E Knippen heren Knippen dames Knippen kinderen Wassen watergolf Wassen Föhnen Verven v.a. Permanent all in v.a. Bel voor een afspraak DE KNIPSHOP Albionstraat 45b Leunen. Tel 0478-514047 Woensdagavond van 17.30 tot 20.00 alleen voor heren zonder afspraak! 'Eb... een financiële dienstverlener die zich wel om je toekomst bekommert?' Excl. btw incl btw Laminaat (10 jaar garantie op woonkamergebruik) v.a. 8.36 9.95 Lamelplank eiken geolied (kant,en klaar) v.a. 25.42 30.25 Lamelplank eiken wit geolied (kant en klaar v.a. 25.42 30.25 Eiken vloerplank extra rustiek va 35.71 42.50 Eiken vloerplank verouderd v.a. 39.07 46.50 Vloeren (v.a. €500.- incl btw) worden gratis geleverd. Ter plekke gratis leginstructie. Zaag- en legsets gratis te lenen. Als u doorstroomt naar een ander huis, denken wij aan de toekomst zodat u later niet voor verrassingen komt te staai Dat doet onze hypotheekadviseur samen met onze financii coach. Wilt u weten hoe dat gaat? Loop dan even bij ons laq voor het boekje Eén+één=drie of kijk op hypotheker.nl Venray, Henseniusplein 8, (0478) 53 01 50 Kindarhulp geeft een beetje gewoon geluk aan kinderen in moeilijke of bijzondere thuissituaties. Steunt u Kinderhulp daarbij? Tegelseweg 10 Venlo tel. 077-3541839 Openingstijden: di. t/m vrij. 13.00-18.00 uur, do. 13.00-20.00 uur za. 9.30-16.30 uur tel 0570-6II899 www.kinderhulp.nl k'mde-rl ten, zot Reparaties klaar terwijl u uuot tordt Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeksl ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle ®te< verzekeringen geregeld worden. f'wf Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunl De aft: geheel vrijblijvend bij ons terecht. li vindt Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen ^e' naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC b Mat Tandtechnisch laboratorium M. Custers M j^tpk Oirlosetusg 4, Oostrum ■Ë.ert (800 meter vanaf NS station Venray) IV in Tel 0478-581997 fax. 0478-589335 IBschil .Luaiiu.ttlcusters.nl V Hnse v Casten ray, Castelostraat 6 Vraagprijs: 225.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis gelegen op een kavel van 270 m\ Bouwjaar 197b. Langgerekte oprit met vrijstaande garage. Ruime aparte vrije achterom. L-vormige woon kamer en open keuken. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers,, badkamer en aparte ruimte met trapopgang naar 2e verdieping toilet en aansluiting wasmachine.Op de 2e verdieping treft u een 4e slaapkamer aan met bergruimte. De tuin ligt op het noordwesten., Venray en Horst liggen op korte afstand. Weil, Sterrenbos 18 Vraagprijs: 239.500,- k.k. Zeer sfeervol halfvrijstaand woonhuis met bij zondere uitstraling gelegen te Well. Ruime woonkamer met houten vloer. Hoogwaardig afgewerkte vernieuwde keuken. De authentieke stijl is bewaard gebleven. Aparte lees-/tuinka- mer met aansluiting op terras. De tuin met niveauverschil is gelegen op het noord-westen. Aparte praktijkruimte recentelijk verbouwd. Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een ruime overloop. De badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet ziet er verzorgd uit. Perceeloppervlakte 336 m!. U zult verrast zijn van de ruimte! Venray, Helfrichstraat 43 Huurprijs: 900,-/mnd Tijdelijke verhuur van keurig onderhouden woonnuis in de nabijheid van net centrum van Veryay.. Ruime woonkamer, aparte keuken voor zien van 5-pits gasfornuis, afzuigkap, koelkast en combi-magnetron. Op de 1e verdieping treft u aan 3 ruime slaapkamers en een keurige bad kamer. De 2e verdieping is via vaste trap toe gankelijk. Hier is nog een slaapkamer en een doucheruimte met douche en toilet. Perceeloppervlakte 150 m2. De woning wordt gemeubileerd verhuurd en is te aanvaarden vanaf augustus 2005. Venray, De Gouden Leeuw 148 Vraagprijs: 148.500,- k.k. Keurig appartement gelegen in het fraaie cen trum van Venray. Het appartement beschikt over een balkon aan de voorzijde, gelegen op het oosten en een balkon aan de achterzijde, gele gen op het zuid-westen. Woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, badkamer, aparte berg ruimte met ketelopstelling. Eigen parkeerplaats en grote berging in de kelder. Bouwjaar 1982. Bijdrage Vereniging van Eigenaren: Ideaal voor degene die wil wonen in een stadse omgeving. Venray, De Boog 12 Vraagprijs: 279.000,- k.k. Vrijstaande woning met 5 slaapkamers en inpandige garage. Vanuit de hal bereikt u de woonkamer v.v, eiken planken vloer. Via een schuifpui is de keurige tuin bereikbaar. Optimale privacy. Moderne Keukenopstelling v.v. luxe inbouwapparatuur. 1e verdieping met slaapka mers en moderne badkamer v.v. douche met wand, wastafel met ombouw ligbad en wand- doset. 2e verdieping bereikbaar via vaste trap 2 slaapkamers! Een pand voor jong en oud. Perceeloppervlakte 230 m2. Inhoud ca. 460 m3. U wilt toch ook op loopafstand van het centrum wonen! Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: 259.500,- k.k. Ruim appartement (ca. 120 m2) met eigen gara gebox gelegen in geliefd gedeelte van het cen trum van Venray. Het appartement ligt op de 2e verdieping in residentie "St. Jozefpark". Ruime woonkamer (ca. 35 m2) met gesloten keuken v.v. elektrische kookplaat, koelkast en combi1 oven. Bijkeuken/berging met aansluiting was machine en ketelopstelling. 2 ruime slaapka mers, toiletruimte, badkamer met ligbad, dou che met wand en wastafel. Garagebox met automatische deuropener. Ruim balkon 12 m2 toegankelijk via woon- en slaapkamer. Servicekosten ca. 103,-. In net appartement is een lift aanwezig. Merselo, Den Tiel 4 Vraagprijs: 435.000,- k.k. Wij bieden te koop aan een fraaie woonboerde rij gelegen op 10.800 m2 grond. Bij binnenkomst betreedt u de nostalgische bijkeuken en keuken. De woonkamer is knus van opzet. De kelder is vanuit de keuken toegankelijk. In het tussenpor- taal naar de voormalige stallen treft u badkamer en toiletruimte aan. Op de verdieping zijn 4 slaapkamers gelegen. Een gedeelte van de stal len is ingericht als speelkamer. Rust en ruimte vindt u hier bovenal! Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande luxe afgewerkte bungalow met alle voorzieningen gelijkvloers. Souterrain met opslagkelder, woonkamer, zeer ruime leefkeu ken, 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer. Het terras is geheel betegeld. Netjes aangelegde tuin met vij ver en veel privacy. Garage en carport geschikt voor grote camper. Ysselsteyn, Steegse Feelweg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrij staand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (ondef optie) mogelijk. Souterrain,fitnessruimte/biljart zaal. Beg. gr.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m!), rujme woonkeuken, bijkeu ken en doucheruimte. Op de 1 e verdieping zijn 4 slaapkamers en de badkamer. Hinderwetver gunning voor het houden van 16 paarden. Venray, Verdistraat 9 Vraagrijs: 159.000,- k.k. Goed onderhouden hoekwoning gelegen in de wijk '"Brukske" met kleinschalig winkelcentrum binnen handbereik. Semi open keuken v.v. moderne inrichting met apparatuur. De woonka mer en de hal zijn voorzien van plavuizen. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een moder ne badkamer met ruim ligbad, douche, toilet en wastafel. 2e verdieping: ruime bergzolder mid dels vaste trap. Tuin op het zuidoosten. Hardhouten kozijnen met dubbel glas. Schuurtje aan de voorzijde. Langgerekte oprit. Perceel oppervlakte 196 m'. Maashees, Hogeweg IB Koopprijs: 429.000,- v.o.n. Onder architectuur omgetoverde woonboerderij tot ruim statig herenhuis met inpandige garage gelegen in het idyllisch dorpje Maashees. Indeling begane grond: woonkamer, royale keu ken, wasruimte, berging en garage. 1e verdie ping: 3 slaapkamers, badkamer en grote hobby werkruimte. Eindfase: wind- en waterdichte bouw (buitencasco). Deze woning geeft voor tij dige beslissers de mogelijkheid om naar eigen inzichten aanpassingen te laten uitvoeren. Blittterswijck, Mgr. Martensstraat 2 Vraagprijs: 495.000,- k.k. Zeer exclusieve royaal verbouwde villa. Perceelopp. 1165 m2. Bouwjaar 1970. Inhoud ca. 1500 m3. Luxe woonkamer (59 m2), ruime leefkeuken voorzien van alle luxe. Slaapkamer met grote inloopkast, moderne luxe badkamer. 1e verd.: ruime overloop en 2 slaapkamers. Verder is er een subtropisch zwembad (12 x 5 m) en een grote sauna met Turks stoombad. Geheel ommuurde tuin met prachtig aangelegde Japanse tuin. Voorts zijn er een 3-tal paarden- boxen aanwezig. Arcen, Dominee Kingstraat 15 Vraagprijs: 169.000,- k.k. Zeer fraaie starterswoning met vrijstaande gara ge. Moderne open keuken, ruime doorzon woonkamer v.v. eiken parketvloer. Bijkeuken met aansluiting wasmachine. Ie verdieping: 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. 2e verdieping: via vaste trap naar zolder met inbouwkast en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Woning deels v.v. kunststof kozijnen, dubbel glas en rolluiken. Ruim perceeloppervlak van 195 m2. Goed onderhouden woning die u echt van bin nen moet zien! Castenray, Lollebeekweg 22 Prijs op aanvraag. Vrijstaand landhuis met vrijstaande garage en ruime oprit gelegen in landelijke omgeving bui ten de kern van Castenray. Perceeloppervlakte: 2055 mV Indeling: souterrain (kelder met provi sieruimte). Doorzonkamer, dichte keuken v.v. keramische kookplaat, magnetron, koelkast en vaatwasser. Bijkeuken met aansluiting wasma chine. Ie verd.: overloop met vide, 3 slaapka mers en verzorgde badkamer met ligbad, dou che, wanddoset en vloerverwarming, De 2e ver dieping is bereikbaar via vast trap. Vrij uitzicht aan voor- en zijgevel. Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs: 389.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen op een ruime kavel in groene omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2. Inhoud ca. 645 m3. Indeling begane cjrond: woonkamer, slaap- c.q. studeerkamer, ruime keuken en ber ging c.q. hobbyruimte. 1e verdieping: 4 slaap kamers en badkamer. De ruime tuin is gelegen op het noordoosten. Gelegen in een rustige omgeving. Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Keurige vrijstaande woning gelegen in de kern van Oostrum. Perc. opp. 356 m2. Inhoud 560 m'. Bouwjaar 1997/98. Indeling: souterrain met pro visiekelder, ruime hal met toiletruimte en n.h. eiken trap naar 1 e verdieping. Woonkamer met veel lichtinval, eiken parketvloer en schuifdeur naar fraai terras, zeer luxe keuken met kookei- land en div. apparaten. Achterportaal met extra toilet. Bijkeuken met voorraadkast. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer met dubbele wastafel, ligbad en douche met wand. 2e verd.: slaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad. Lomm, Hanikerweg 57a Vraagprijs: 320.000,00 k.k. Zeer ruime vrijstaande semi bungalow. Pèrceeloppervlakte 1.412 m2. Bouwjaar 1974 Inhoud woonhuis ca, 600 m3. Woonopp, ca. 240 m'. B.q.gl: 2 slaapkamers, badkamer, toiletruim te, onlangs gerenoveerde woonkamer (ca. 40 m2), moderne gesloten keuken. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers en badkamer. Mogelijkheid tot Troop perceel a/d achterzijde met bedrijfsruimte. Uitbreiding perceel tot 820 m2 mogelijk! Woning met zeer veel mogelijkheden! Meerlo, Hermansstraat 15 Vraagprijs: 229.500,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met vrij uit zicht gelegen in kindvriendelijke straat. Grote hobbyschuur. Fraai aangelegde tuin met water partij. Vrije achterom. Zeer luxe afwerking met vloerverwarming op de begane grond. Woon kamer met tuindeuren en antiek marmeren schouw. Ruime leefkeuken v.v div. apparatuur. 4 ruime slaapkamers moderne badkamer. Zolderverdieping bereikbaar middels vast trap; te gebruiken als slaapkamer. Deze woning moet u gewoon van binnen zien! Perceeloppervlakte: 216 m2. Bouwjaar 1991 Venray, Prins Bemhardstraat 29 Vraagprijs: 259.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met inpandige garage op loopafstand van het centrum van Venray. De woonkamer is v.v. een keurige parket vloer. De keuken is netjes om de hoek wegge werkt. Lichtinval in de woonkam'er geeft een ruimtelijk qevoel.Vanuit de bijkeuken heeft u toe- qang tot cfe garage. 1 e verdieping: 3 ruime slaap kamers en een badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel. 2e verdieping: slaapkamer en bergruim te toegankelijk via' vaste trap. De tuin is zeer sfeervol ingericht en biedt veel privacy. De ligging is Noord-Oost. Perc.opp. 275 m2. Inhoud 510 m\ Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis met inp. garage op een kavel van ca. 455 m2. L-vormige woonkamer, moderne keu ken. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast. De bad kamer is ruim van opzet. De bergzolder is bereik baar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten. Kortom: een woning met cachèt Venray, De Boog 10 Vraagprijs: 275.000,- k.k. Zoekt u een woning met 5 slaapkamers?? Wij bieden een goed onderhouden woning met garage gelegen op een zeer rustige locatie. Ruime woonkamer met schuifpui en veel lichtin val. Open luxe keuken v.v. moderne apparatuur. Op de 1e verdieping treft u 3 slaapkamers aan. Eveneens is hier de ruime moderne badkamer. De 2e verdieping is verdeeld in 3 vertrekken t.w.: 1 slaapkamer, aparte studeerkamer en opstel lingruimte c.v.-ketel. Wanssum, len de Neej Erf 24 Vraagprijs: 199.500,- k.k. Zeer ruime hoekwoning met aanpandige garage. Perceeloppervlakte 283 m2. Begane grond: gesloten eetkeuken met afzuigkap, gasfornuis, koelkast, oven en dubbele spoelbak, ruime woonkamer met tuindeuren. Op de Ie verdie ping treft u drie ruime slaapkamers aan met inbouwkasten. De badkamer is voorzien van wastafel, ligbad en toilet. Vaste trap naar 2e ver dieping met ruime slaapkamer en bergruimte. C.v. combiketel 2000. Overdekt terras en fraai aangelegde tuin met vrije achterom. Woning i geheel voorzien van hard houten kozijnen met .dubbel glas en rolluiken. HMtn-Pmnhw* Kerstmi 34 tri. 077) 306 71 00 Horst Jarob Mehstmt llaltL (07/t 39» 90 90 Ueoriee SMakristmt 11b tri. (04» 544 7171 8estaancJe bouw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed - Taxaties WoonpJein Tuinstraat 12 Schitterend gelegen in het centrum van Venray, op i rustige lokatie, fraai, onder architectuur gebou authentiek herenhuis uit de jaren vijftig. j Prijs op aanvraag A Taxaties Woningmakelaar Bedrijfsmakelaar Meerlo, Bemhardstraat 2 i Vraagprijs: 255.000,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal,gesloten keuken, woonkamer, bijkeuken, badkamer, toilet. 1e verdieping: 4 slaapkamers. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. Xjaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit VR Economy, combi-ketel geplaatst in 2001. Kortom: een bezichtiging waard f! Merselo, Testrik I Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand landhuis op een prachtige locatie. Perc, opp.: 11896 m2. Inh. ca.855 m'. Bouwjaar 1939 waarna regelmatig gerenoveerd. Ind.: keu rige moderne keuken, bijkeuken met toegang naar provisiekelder, aparte toiletruimte, zeer ruime woonkamer met vide, öuderslaapkamer met grote inloopkast en moderne badkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers en badkamer. Verder een grote vrijstaande schuur. De paarden- c.q. natuurliefhebber zal zich hier zeker thuis voelen. REGISTER-TAXATEUR WIJ ZIJN OOK OP ZATERDAG TELEFONISCH BEREIKBAAR VAN 10.00 TOT 13.00 UUR. VA S T G O E D B] BEMIDDELING ADVIES IN ONROEREND 00j Woonpiein Patersstraat 35 - Venray - T 0478 - 51 18fj Jcahucg.ni jnfo@holtermans-vastgoed.nl I www.holtermans-vastgoed.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 2