-info Bram Verhofstad Nederlands kampioen turnen Drie kampioenen op NK veldschieten Sauna's en hottubs in een kapel Zilver voor Pim Stevens erste plaats iertal jfns Genot .rons op NK voor 'Csa Dreesens ingèl Koenen ijfde op NK sprint St. Jan Merselo Atletiek meerkampen Atletiek Venray TV Venray Mudhunters Nobel 1EZORGEN? svoens natie I trijdq I-581Ö geplaj ;en sd vera fhisse .le ssen, rsronil Heesf en> 5| )ortJ en. yfejder lens het afgelopen weekend 2 RdAuden Nederlands zwemkam- iHen) ischap sprint te Roosendaal 6 Ro Angèl Koenen uit Oirlo samen Ki.ir ploeggenoten van zwem- iging HZPC Horst regio op de egooii Dm wissel en de 4x50m vrij een een 7e plaats behaald in een record. Ze waren hiermee kom het snelste meisjes junio- Ai van imburg. Individueel werd ze 41e bij de junioren 1 en 2 op de 50m vrij in een nieuw pr van 29-44 sec en was hiermee de snelste junior van Limburg. Met het dames estafette team 4x 50m wissel waarin ze uitkwam als startzwemster op de rugslag werd een verdienstelijke 12e plaats behaald. Guus Geurts werd met het heren estafette team op de wissel tweeëntwintigste. Twee atleten van AV Venray-Regio hebben een uitstekende prestatie geleverd bij de Nederlandse atletiek- kampioenschappen voor AB-junioren die in Helmond werden gehouden. Pim Stevens behaalde in de categorie jongens B een prachtige zilveren medaille bij het hoogspringen. Zijn sprong van 1.88 m was goed voor een tweede plaats en de hoogte was 3 cm minder dan de winnaar. Suzan van Dijck wierp zich naar een bronzen medaille bij het speerwerpen. Haar worp van 39-45 meter betekende voor deze A-juniore een derde plaats. Geeke Blenk werd 7e bij het hoog springen. Haar sprong van 1.60 meter was een evenaring van het persoon lijk record. Bij de 100 meter horden behaalde zij een nieuw persoonlijk record met haar tijd van 15-70 sec. Zaterdag 25 juni zijn op de kunst stofatletiekbaan van Venray de gebiedsfmale van de pupillen compe tities in de regio's 16 en 17 gehouden. De wedstrijden verliepen succesvol voor de meisjes A pupülenploeg. Met slechts enkele punten minder dan de nummer twee, veroverde de ploeg een prima derde plaats. Suzan Stevens behaalde bij het hoogspringen een hoogte van 1.35 m en dat betekende een nieuw clubrecord voor deze talentvolle pupil. In Deume werd een juniorenwed strijd gehouden waaraan een groot aantal atleten van AV Venray-Regio deelnam. Met een tiental eerste plaat sen en diverse andere ereplaatsen keerden de jeugdatleten tevreden terug in Venray. Verschillende atleten behaalden een persoonlijk record. De belangrijkste prestaties waren: Erik Stevens (JC) wint hoogspringen ,met 1.70 m en wordt tweede bij het ver springen (4/78 m. Loek Mathijsen (JC) wint de 100 n in 12.1 sec en wordt 3e bij het hoogspringen (1.55 m.)Niek van Mil (JC) wint het kogel stoten met een worp van 10.83 m en werpt de speer 30.98 m. Mariska Reen (MC) wint de 80 m in 11.0 sec. Lisa vd Ligt wordt le bij het discus werpen met een worp van 26.79 m. Op zaterdag 2 en zondag 3 juli houdt AV Venray-Regio het konings onderdeel van de atletiek, namelijk de meerkampen voor alle categoriën. De meerkampen bestaan naar gelang de leeftijdscategorie uit een verschillend aantal atletiekonderdelen. De wed strijden worden op twee dagen gehouden. De pupillen hebben hun meerkamp alleen op de zondag. Voor de AB-junioren en senioren van AV Venray-Regio zijn deze meerkampen tevens de clubkampioenschappen baanseizoen 2005. Sinds drie organi seert AV Venray-Regio voor de aan vang van de schoolvakanties voor alle categorieën de officiële KNAU-meer- kampen. In afgelopen jaren namen atleten van diverse verenigingen uit geheel Nederland deel aan deze meer kampen. AV Venray-Regio wil met deze meerkampen de veelzijdigheid van de atletieksport, ook wel de moe der van alle sporten genoemd, bena drukken. Immers, bij de diverse cate gorieën komen de bekende atletiekonderdelen allemaal aan bod. De meerkampen variëren van een 4 kamp voor de pupillen tot een tien kamp voor de senioren. De wedstrij den worden gehouden gedurende twee dagen op sportpark De Wieën in Venray. Alleen de pupillen (4- kamp) komen alleen op zondag 3 juli in actie. De wedstrijden beginnen beide dagen om 10.30 uur en zijn gratis voor het publiek toegankelijk. Voor belangstellenden is dit een mooie gelegenheid om kennis te maken met de atletieksport. Informatie: telefoon (0478>582842 of 584319- Op zaterdag 25 juni wordt op de kunststofatletiekbaan van Venray de gebiedsfmale van de pupillen compe tities in de regio's 16 en 17 gehouden. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur. Atleten van AV Venray-Regio die nen om 10.00 uur aanwezig te zijn en de startnummers uiterlijk 10.30 uur te hebben afgehaald. Op zondag 26juni wordt in Deume een juniorenwedstrijd gehouden. Aanvang van de wedstrijden is om 11.00 uur. Het vertrek is vanaf het clubgebouw om 09.30 uur. Vervoer: van Harmeien, Mathijsen, Christina, ter Huume en Terhaag. In verband met wedstrijden, verval len de trainingen voor de pupillen op de zaterdagen 25 juni en 2 juli. Iedere zaterdag is de papiercontai ner van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Vel- tumse Kleffen, geopend van 09-00- 13-00 uur. Wedstrijdagenda: 24 t/m 26 juni Helmond Nederland se kampioenschappen AB junioren 25 juni Venray gebiedsfmale pupil len 26 juni Deume junioren wedstrijd 2 en 3 juli Venray meerkampen alle categorieën Het triathlonweekend van Stein is gehouden. De jeugd van TV Venray wist zich hieirin ondanks het warme weer staande te houden. De meiden Imke, Nina, en Anne, werden respec tievelijk vierde, achtste en zevende. De jongens Tim, Ted en Maikel, behaalden een zevende, negende en twaalfde plaats. Hans Pouls deed mee aan de sprint:, daarna was de beurt aan Dave Ewalts, voor het NK Olym pische afstand. Hij miste helaas de slag bij het zwemmen, wat doorwerk te bij het fietsonderdeel. Maar hij sloot af met een sterk looponderdeel, zodat hij als 2.2e eindigde. Trainingen: Dinsdag zwemmen jeugd en senioren 19-15 tot 20.15 uur zwembad De .Sprank Venray. Donder dag jeugd lopen 18.15 tot 19-00 uur atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00 tot 20.45 uur atletiekbaan Ven ray. Zaterdag jeugd lopen 11.00 tot 12.15 uur bos vanaf parkeerplaats bij de Sprank. Senioren lopen 15.00 tot 17.00 uur training rondom de Kasteel- se Bossen, vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zondag jeugd en senioren fietsen (racefiets) vanaf 9 uur, vertrek vanaf zwembad de Sprank. Uitslagen: Triathlon Stein jeugd: 4 Imke v/d Munckhof 14.45 minuten, 8 Nina Pouls 15.48 minuten, 7 Anne Reintjes 13-33 minuten, 7 Tim Rein- tjes 12.44 minuten, 9 Ted Pouls 12.58 minuten, 12 Maikel Wismans 13-21 minuten. Sprint Hans Pouls 1.34.24 uur. NK Olympische afstand (1,5-40- 10km.), 22 Dave Ewalts 2.12.22 uur. Programma: zaterdag 2 juli Triath lon Oud Gastel www.tveerke.nl, zon dag 3 juli Triathlon Waalwijk http ://home planetnl/~waalw009, zaterdag 9 julii Triathlon Hooge Mier de (verenigingscompetitie) www.triathlonweb.nl/~hoogemier- de. www.twenray.nl. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Een select gezelschap van de mountainbikevereniging reed in Duitsland de laatste marathon in het kader van de voorbereiding voor hun achtdaagse Trans-Alp die over ruim twee weken plaats gaat vinden. Een ander deel van de moddermannen vertrok voor een training over grote delen van het Pieterpad ten noorden van Venray. Met ruim 55 kilometer op de teller kwamen ze weer terug in Venray. Zondag 3 juli wordt er een lange training gereden over relatief goed begaanbare wegen voor een marathon Venray-Roermond-Venray. Er staat ongeveer 110 km op de plan ning. Vertrek 8.00 uur. Indien nodig kan men per trein terug vanuit Roer mond Belangstellenden kunnen kij ken op www.mudhunters.nl. Donderdag 30 juni 2005 - Pagina 23 >aqin£« EN MAAS Ide 50 meter vlinderslag reali- I zwemster Lisa Dreesens afge- I weekend een tijd van 0.30.36 len haar een bronzen medaille prde tijdens de Nederlandse mpioenschappen in Roosen- |0p de 100 meter wisselslag lze net een armlengte om als I aan te tikken en ze werd vier- l zwom deze afstand in een per- Ijk record van 1.10.04 en dat lende een verbetering van ruim rhalve seconde. Deze prestaties i in de lijn van het NJK in Amsterdam waar ze eveneens succes vol was op de onderdelen 100 en 200 meter vlinderslag en 200 en 400 meter wisselslag. De ochtend werd door de ploeg van Startgemeenschap Noord-Lim burg Onge Arts, Kimberley Teunissen, Lisa Dreesens en Renee Harkx) afge sloten met de estafette vier maal 50 meter wisselslag waarmee ze als 20e eindigde. Bij de 50 meter rug behaal de Inge Arts een dag eerder een 24e plaats. l irandv Be'°Pen zondag nam de afdeling juli er De n wel nlnen s van "j vereniging Ons Genot ndel en"Veulen-Heide deel aan de e en laatste selectiewedstrijd in num, waarbij ruiters en viertallen de bn bonden selecteren voor de Lim- ^se kampioenschappen die op lag 14 augustus in Lottum zullen h in» ^en 8ehouden. Het eerste viertal One Genot, bestaande uit Lian op Kyra, Kimberly van Gaal noeska, Aniek Santegoeds op act oi nllg'lt H- en Kim Verstappen op i zor» lta ^ec*en' onder leiding van gele- ecistr c>dscommandant Jan Hendrikx, P7P TOpHstriiH nnpHp ïotpn tze wedstrijd goede zaken. Net orige week behaalde dit viertal nenti cerste P^aats en ma8 er van uit gaan dat ze zich geplaatst hebben. Naast dit succes werden er nog meer successen behaald, maar het mooiste succes werd behaald Maud Verstap pen. Zij zag na jaren haar noeste trai- ningsarbeid, die zij verricht op haar pony Charfield, beloond met een zesde plaats. De overige behaalde resultaten waren: afdelingsdressuur: 2e viertal klasse licht 7e plaats; individuele dres suur: klasse DB le Kim Verstappen met Quinta 3e Kimberly van Gaal met Anoeska 4e Kristy Bakker met Blacky en 5e Stefanie Baltissen met Moon light; klasse DL1 5e Aniek Santegoeds met Moonlight H en klasse EL2 3e Lian Vullings met Kyra. 'f succesvolle eerste viertal van Ons Genot De laatste selectiewedstrijden van Noord-Limburg zijn in Sevenum verre den. Luca de Rijck van Nobel reed een proef op Black Beauty in de AB klasse en werd met 181 punten kam pioen. Klinte de Rijck behaalde de tweede prijs op Hollanda S. in de CL1 klasse met 163 punten. Marloes van Rattin gen behaalde met Arno een derde prijs in de klasse ELI met 171 punten. Het viertal dat bestond uit Esther Goumans, Jolein Coopmans, Marloes van Rattingen, Tamara willems en Klinte de Rijck is eerste geworden in de klasse CDE-L. Jeanine Huijbers behaalde met Soe- raya in de klasse DM1 een vierde prijs met 168 punten. Met Kelsey behaalde Huijbers nog een eerste prijs met 174 De pony's van Ruiterclub St. Jan in Merselo kwamen in Meerlo in actie tijdens hun tweede selectiewedstrijd voor de Limburgse kampioenschap pen. Liz Arts werd in de klasse DL1 dressuur met haar pony Scooby le met 182 punten. Bij het Bixie sprin gen werd ze 2e met 74 punten. Veme Janssen werd in de klasse DL springen le met Three Penny en 2e met Little Star. In Sevenum de laatste selectiewed strijd voor de pony's verreden. In de dressuurring werden de beste been tjes voor gezet: Liz Arts met Scooby werd 3e met 166 punten in de klasse DL1. Ineke Luyckx met Robbie werd le met 178 punten in de klasse DB. Maartje Emons met Ronaldo werd 3e met 168 punten in de klasse DL2. Elzemiek Paijens met Quicksilver werd 3e met 170 punten in de klasse EB. In de springring gingen de beentjes goed van de vloer: Iris Oudenhoven werd 4e bij het Bixie springen. Veme Janssen schreef de overwinning op haar naam met Three Penny in de klasse DL. Elzemiek Paijens met Quicksilver werd 2e in de klasse EB. Saskia Beerkens werd met Diana 3e in de klasse EB. Maartje Emons eindigde met Ronaldo op de 9e plaats in de klasse DB. In Neerbosch werd Brigitte Kreu- zer met Tsarina 3e in de klasse Ml dressuur met 160 punten. Esther van Dongen reed haar eerste wedstrijd na Bram Verhofstad van GV St. Chris- toffel uit Venray is afgelopen zaterdag in Emmen Nederlands kampioen geworden tijden de nationale C-lijn turnen. Nog nooit eerder was een tur ner van St. Christoffel doorgedrongen tot de nationale toestelfinales. Bram had zich door zijn uitstekende presta ties tijdens de nationale meerkampfi nale voor vijf toestelfinales geplaatst. Bram plaatste zich voor brug, ringen, vloer, rek en voltige. Op elk toestel nemen de zes sterk ste turners per leeftijdscategorie uit Nederland het tegen elkaar op. Dat de onderlinge verschillen heel klein zijn bleek met name tijdens de finale op voltige. Het eerste toestel van Bram was de rekstok. Hij behaalde hier een bronzen medaille. Vol vertrouwen begon Bram aan zijn tweede toestel de vloer. Bram turnde een uitsteken de oefening en behaalde hier een zil veren medaille. Op het derde toestel, voltige, waren de onderlinge verschillen zeer klein. Bram eindigde als vijfde. Hierna mocht Bram zijn kunnen aan de rin gen laten zien. Op ringen behaalde hij een zilveren medaille. Het verschil met de eerste plaats bedroeg slechts 0,05 punten. Het laatste toestel van Bram was brug. Hoewel hij al drie medailles in de wacht had gesleept, ontbrak er in zijn ogen toch nog één tje. Ook op brug waren de verschillen minimaal. Nadat de zes turners hun oefening hadden geturnd bleek dat Bram het hoogste punt 8,55 had behaald, Bram eindigde met dit uitste kende resultaat op de le plaats en behaalde een gouden medaille en mag zich nu kampioen van Nederland noemen bij de jongens instap C lijn. Nederlands kampioen Bram Verhofstad geflankeerd door twee van zijn trainers Het Nederlands kampioenschap veldschieten in Zoetermeer verliep voor handboogsportvereniging Ons Genoegen uit Ysselsteyn ongekend succesvol. Junior Bas Tonnaer werd kampioen bij de junioren compound terwijl zowel bij de herencompound, de herenrecurve en bij de damesre- curve tot de laatste drie pijlen door leden van Ons Genoegen gestreden werd om te titel. In beide herencate gorieën gebeurde dit zelfs door twee leden per categorie. Bij de dames moest Liesbeth Koonings de titel uit eindelijk overlaten aan een Haagse concurrente maar met een tweede plaats en een vierde plaats voor Liane Kessels presteerden de dames heel goed. In de recurveklasse ging de strijd vanaf de eerste dag tussen Dave v.d. Coelen, Gerard Koonings en Xan- der Holl uit Eerde. Gerard wist de achterstand van acht punten na de eerste dag te halveren maar verder liet Dave het niet komen. Holl moest de twee clubgenoten laten gaan en werd derde. In de compoundklasse was de strijd zo mogelijk nog span nender. Johan van Dongen nam de eerste dag de eerste plaats in met een voorsprong van drie punten op club genoot Mark Poels en Guido v.d. Bosch uit Middelbeers. De tweede dag maakten die twee hun achters tand echter weer goed en zodoende eindigden er drie schutters gelijk op de eerste plaats, ongekend bij een Nederlands kampioenschap. Bij het veldschieten worden echter X-en genoteerd wanneer een klein rondje binnen de roos wordt getroffen. Het aantal X-en is dan bij een gelijke stand beslissend. Het toeval wilde dat bij zowel Johan v. Dongen als bij v.d. Bosch ook dit aantal gelijk was en zodoende werden beiden als Neder lands kampioen gehuldigd. Het was sneu voor Mark Poels om met even veel punten genoegen te moeten nemen met de bronzen medaille ter wijl hij bij het vorige NK zilver won met een punt minder dan de kam pioen. Op een Fita-lange afstandwedstrijd in Baarschot werd Rick Philipsen win naar van de 1200-klasse met 2350 punten. Michel Camps werd winnaar van de veteranenklasse met 1303 p. (enkele wedstrijd), Sraar Jacobs werd hierin derde met 1228 p. Bridgeclub Venray Tijdens de vierde avond van de zomerladder van Bridgeclub Venray wist gelegenheidspaar Frank Bender en Joop Corzilius de achtervolgers Ton Meijer met Wim Teunissen en Doke Verheijen met Karei Peetjens ruim voor te blijven. Omdat men op de ladder hoog kan eindigen door zo vaak mogelijk met eenzelfde partner te spelen zijn de vaste combinaties duidelijk in het voordeel. In de twee de lijn was er een opsteker voor Ria Liebrand en Mientje Wester. Zij kwa men een avondje sfeer proeven als start voor het nieuwe seizoen en prompt werden zij eerste gevolgd door Margriet en Jan Mater en Hermi ne Frankefort en Mariëtte Kuyer. Overloonse Bridgeclub ijden 50 p! iformai i vergi )pneflï :rs watt ana V le uit t Iriks1 jorblef atiesi Smulde jn lag Wil jij 'EEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF feem dan contact op met boe van 1 Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 foorderhof 6 Venray proef werd ze met Prince in de klasse Z1 6e met 369 punten. In de tweede proef ging het heel goed. Ze eindigde op de le plaats met 390 punten. Rick Janssen reed mee op het NK voor junioren. Met Pointer en Melchi- or wist hij een plaats te veroveren bij de beste 20. Hij mocht echter maar met een paard starten in de beslissen de eindstrijdHij koos voor Pointer en eindigde op de 10e plaats. Dit leverde hem ook nog, de tweede reserveplaats voor het EK op. Goodlife-Outside, voor bijna alle goede dingen van het leven De uitslagen van afgelopen woens dag zijn; Toon den Brok en Jack Huis eerste met 65.10 procent, tweede Wim en Luus van Son met 60.94 pro cent en Bert en Nelly Vloet werden derde met 57.50 procent. Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft gewerkt met de bridgemate. In geel was de eerste plaats voor Goinga en Tiggeloven met 67.37 procent. Tweede werden Creemers en Peters met 64.30 procent en met 62.50 procent was de derde plek voor Rooyakkers en Tiggeloven. In groen werden Sturm en De Vries eerste met 64.58 procent. Aberson en Van Meyel werden tweede met 60 procent en de derde plaats was met 55,83 procent voor Van de Boom en Van Glabbeek. Goodlife-Outside is een bedrijf gespecialiseerd in exclusieve sauna's (traditioneel en infrarood), whirl pools, hot-tubs, barbecues en veel meer. Alles onder één dak om uw moment van ontspanning al dan niet samen met familie en/of vrienden compleet te maken. Goodlife-Outside heeft haar showroom ingericht op een heel bijzondere plek, de voorma lige kapel van het St. Jozefklooster aan de Eindstraat. Goodlife-Outside is een initiatief van Venraynaar Henri van Helmond. Via internet biedt hij sauna's, whirl pools, hot-tubs, barbecues en andere zaken aan. Ter ondersteuning van de verkoop is in het St. Jozefklooster een fraaie showroom ingericht. "Daar ben ik min of meer bij toeval terecht geko men" laat Van Helmond weten. "Ik had eigenlijk een andere locatie op het oog maar gezien de bijzondere aard van de producten die ik verkoop is deze bijzondere locatie wel zeer op zijn plaats". Goodlife-Outside houdt zich bezig met het bijdragen aan het welzijn en de ontspanningsmogelijkheden van mensen. "Neem nu de hot-tub. In de VS en Canada is dit gemeengoed. Bij een op de vier huishoudens staat een hot-tub achter in de tuin. Niet alleen voor privé gebruik. Ook voor het bespreken van zakelijke onderwer pen is in die landen een hot-tub veel in beeld. Een cultuur die wij hier nog niet kennen" aldus Henri van Hel mond. "Een hot-tub zorgt voor rust en ontspanning. Je kunt dat vergelijken met de indianen die vroeger vergader den rondom het kampvuur. De warm te zorgt voor die rust en ontspan ning". Goodlife-Outside wil zich van ande re bedrijven onderscheiden door kwaliteit, comfort en no-nonsense warranty te garanderen. "Zo hebben wij de Beachcomber hot-tub in ons assortiment. Een merk dat al vele jaren aan de wereldtop staat voor wat betreft whirlpools. Vooral het zitcomfort van de Beach comber is perfect. Bovendien staat het merk als energiezuinig bekend." Een ander kwaliteitsproduct is de sauna. Goodlife-Outside verkoopt zowel traditionele sauna's alsook infr- Harten Drie Bridgeclub Harten Drie heeft de laatste bridgeavond van het seizoen gespeeld. In geel was de eerste plaats voor Van de Beele en Tiggeloven met 64.65 procent. Tweede waren Buys- sen en Spekhorst met 58.96 procent en met 58.06 procent werden Goinga en Tiggeloven derde. In rood waren Arts en Schoonbeek de winnaars met 69.08 procent. De tweede plaats ging met 59-25 procent naar Jakobs en Pennix en de derde plek was voor Peeters en Steeghs met 58.33 pro cent. Voor degenen die in de zomer maanden willen bridgen wordt er in de Kiosk de zomeravondbridge gehouden. De start is op donderdag 14 juli vanaf 19.30 uur. arood sauna's. Haserv is een merk dat wij direct vanuit Estland importeren. De techniek komt vervolgens uit Fin land en staat garant voor kwaliteit. Op bijna alle sauna's geven wij dan ook vijf jaar garantie, ook op de cabi nes! En met garantie bedoelen we ook garantie. Gaat er iets kapot, dan vervangen we dat meteen en kijken vervolgens naar wat de oorzaak is. De klant mag daar niet de dupe van wor den". De sauna's zijn leverbaar als zelf bouwpakket maar Goodlife-Outside kan de sauna ook voor de klant instal leren. "Dat doen we in samenwerking met de importeur zodat de klant kan rekenen op de maximale expertise daarbij". Beefeater is de Rolls-Royce onder de barbecues. "Je kunt hier eigenlijk niet meer spreken van een barbecue maar van een complete buitenkeu ken. Een zeer fraai product van hoge kwaliteit in tal van uitvoeringen" stelt Henri van Helmond Daarnaast kun je bij Goodlife-Outs ide terecht voor tal van andere artike len op het gebied van wellness, sauna etc. Populair is de Lounge-bag, de zit- zak die ook voor buitengebruik geschikt is. Daarnaast bevat het assor timent een complete lijn van badka merlinnen, eventueel bedrukt met eigen naam of bedrijfslogo en kunnen cadeaupakketten op het gebied van wellness verzorgd worden. Dit najaar organiseert Goodlife-Outside boven dien cursussen aromatherapie. Bij Goodlife-Outside kimt u winke len via de webshop, maar u kunt ook een afspraak maken om u zelf in de showroom te overtuigen van de kwa liteit van het assortiment dat Goodli fe-Outside u kan bieden. Voor meer informatie: www.good- lifeoutside.nl of neem contact op met Goodlife-Outside, Eindstraat 26-38, tel. 0478-568881.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23