The Georgies winnen straatvoetbaltoernooi Mike Teunissen weer Nederlands kampioen Onderscheiding voor Eef en Marian Zeele §i Waardebon voor Phil Versteegen Jubileum TC Rodhe in het teken van talenten Geslaagd NK tafeltennis gehandicapten De Roerdomp welkom bij Het Alvertji li SW veteranen Topfutsal Venray loot KW/Ritmo SVOC'01 Vrolijke Schutters Midgetgolfdub Buitenlust Darten De Piëlhaas Roerdomp HSV De PEEL EN MAAS Afgelopen zaterdag werd onder ideale weersomstandigheden voor de tweede keer op rij een straatvoetbal- toemooi gehouden in de vorig jaar nieuw geopende voetbalkooi, gele gen langs de tafeltennishal van Summa/Red Stars. De jeugd leek voor af minder enthousiast dan vorig jaar, doch uiteindelijk streden toch even veel teams mee voor de hoogste plaats. Gelet op de aanwezige ver schillen in leeftijd en fysieke kracht, kregen de jongste teams een voor sprong van enkele doelpunten. Voor de ene tegenstander was dit een gro ter probleem als voor de andere. Na een sportieve, halve competitie, werd de eindstand opgemaakt. Opvallend genoeg, behoefde de aanwezige EHBO-hulp, slechts een keer daad werkelijk in actie te komen bij een hard ingeschoten bal, welke in de maagstreek terecht kwam. De organi satie van deze door de gemeente Ven- ray geïnitieerde activiteit, was weder om in handen van TV/Taxi Verstraaten (Topfutsal Venray) in samenwerking met Brukske Actief en het Wijkcomité Brukske. Buurman Red Stars was zo vriendelijk de deu ren te openen, zodat ieder zijn natje en droogje kon verkrijgen. Het geheel werd muzikaal gecompleteerd door de goede en inspirerende muziek die werd verzorgd door Force Field. De eindstand met als winnaar van de wisseltrofee was: 1. The Georgies 2. VDC 3- Real Zaragoza 4. VL 5. FC Boys. Ook de nummers twee en drie kregen passende prijzen. Mike Teunissen, de 12-jarige wiel renner uit Ysselsteyn, is afgelopen zaterdag in de stromende regen in Emmen voor de derde achtereenvol gende maal Nederlands kampioen op de weg geworden. Hij klopte het 60- koppige peloton gedecideerd in de eindsprint. In de laatste bocht deed zich nog een valpartij voor, waarbij een aantal favorieten uitgeschakeld werd. Echter niet Mike die met per fecte stuurmanskunst overeind bleef. In dezelfde wedstrijd eindigde Willem Koonings uit Ysselsteyn in het pelo ton, nadat hij een moedige poging op drie kilometer voor het einde zag Stranden. Bijna was het dubbel feest bij familie Teunissen. Helaas werd Britt, de 11-jarige zus van Mike, op ongeveer 25 meter voor de finish, voorbij gestoken door drie tegenstan ders, waardoor ze net buiten het ere podium eindigde op een uitstekende vienje plaats. Donderdag 30 juni 2005 - Pagini PDV De Zwaluw Uitslag wedvlucht Chantilly, 21 deelnemers, 280 duiven. 1, 19 P. Smits; 2, 3,15, 25 Chr. Gerrits; 4, 20 M. Voesten en dochter; 5, 13 P. Loonen; 6 H. Peeters; 7, 9,10 J. Henc- kens; 8, 14, 17, 22 H. Philipsen; 11 J. van Kessel; 12 M. Basten; 16 Van Haren-Stiphout; 18 J. Voesten; 21, 23 J. Kerstens; 24 H. Strijbosch. Uitslag wedvlucht Tessenderlo, 27 deelnemers, 522 duiven. 1, 2, 3, 7, 8, 10, 18, 23 Chr. Gerrits; 4, 5, 6, 16 C. van Vught; 9 L. Snijders; 11, 12, 13, 14, 17 H. Strijbosch; 15 A. Sijbers; 19, 20, 21, 22 M, Voesten en dochter; 24 Van Haren-Stiphout; 25 J. Kerstens. PDV Ysselsteyn Uitslag wedvlucht Tessenderloo, negen deelnemers, 330 duiven. 1, 2, 3,4,12,13,14,15,16,17, 21, 22, 24, 25 G. Linders; 5 Hub Koonings; 6 Th. Teunissen; 7, 8, 9, 10, 18 G. Cox; 11 H. Janssen; 19, 20, 23 Potten Lae- nen. Uitslag wedvlucht Chantilly, tien deelnemers, 139 duiven. 1,17, 20 Pot ten Laenen; 2, 6,18, 25 G. Maessen Jr; 3, 4, 5, 7, 10, 21, 23 G. Linders; 8, 9, 24 H. Janssen; 11, 16, 19 TH. Teu nissen; 12 TH.Hendrix; 13, 15, 22 G. Cox; 14 W. Philipsen. De Maasvogels Wanssum Uitslagen SW-Merselo 2-1 Programma zaterdag 2 juli afgelast Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via tel. 06-28612346. Topfutsal Venray treft in de eerste bekerronde KW/Ritmo. De ploeg uit Valkenswaard eindigde afgelopen sei zoen als vierde in de eredivisie. De Venrayse eerstedivisionist speelt thuis op vrijdag 26 augustus in sporthal De Wetteling, aanvang 20.45 uur. KW/Ritmo is geen onbekende tegen stander want beide clubs troffen elkaar jarenlang in de eerste divisie. Venray-speler Frank van Kempen speelde bijna anderhalf jaar voor KW/Ritmo en keerde in de loop van afgelopen seizoen terug in Venray. Bij de uitbreiding van de sportac commodatie in 2002 heeft SVOC'01 renteloze obligaties uitgegeven. Een groot aantal mensen hebben middels hun bijdrage de uitbreiding van de sportaccommodatie mogelijk gemaakt. De obligatielening wordt vanaf 2005 in twaalf jaar afgelost. Jaar lijks in juni wordt middels loting bepaald welke obligaties afgelost wor den. Dit jaar zijn de volgende obliga tienummers uitgeloot: 10, 11, 50, 52, 54, 68, 82, 101, 104, 105, 106, 126, 129, 134, 156, 167, 169, 173, 182, 192, 201, 203, 207, 208, 299, 300, 328, 371, 372, 417, 456, 561, 567, 609, 625,626,682, 684, 685, 687. De uitgelote obligaties zijn betaalbaar op het secretariaat van SVOC01 bij Jolanda Classens, Boddenbroek 3 in Oirlo. e-mail: redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.n! PEEL EN MAAS Tijdens de 25-jarige jubileumvie ring afgelopen zondag zijn voorzitter Eef Zeelen en secretaris Marian Zee- len-Begas van van jeu de boulesver- eniging JBC'80 onderscheiden met de bronzen speld van de landelijke jeu de boulesbond NJBB. De onderschei ding werd hen opgespeld voor afde lingsvoorzitter B. van Beek. Beiden werden in het zonnetje gezet vanwe ge hun niet aflatende inzet om de sport te promoten en omdat zij respectievelijk 24 en 22 jaar bestuurs lid zijn van de Venrayse jeu de boules- vereniging. Er werden zondag ook wedstrijden gespeeld. Het zonnetje was heerlijk en de banen lagen er keurig bij. Maar liefst veertig tweetal len hadden zich ingeschreven. De prijswinnaars van het toernooi zijn: poule A: 1. G. Janssen en D. Jans sen 5w=+48 2. L. Verheijen en J. Jans sen 5w=+22 3- B. Verheijen en N. Willems 4w=+26 4. T. Rombags en C. Arts 3w=+19 en 5. P. Voermans en M. Steegs 3w=+l6 Poule B: 1 R. v.d. Hoef en Kitnezz 5w=+44 2. doublet V.d. Berg 5w=+43 3- R. Pex en R. Pex 5w=+42 4. F. Bis schop en T. Dielen 5w=+26 5. G. Ver heijen en H. Kleusken Afgelopen zaterdag vierde TC Rodhe haar 25 jarig jubileum op het tennispark in Landweert. Vanaf 14.00 uur werd door de jeugd actief deelgenomen aan een door Don Mulders georgani seerde tennisclinic. Die werd gevolgd door een jeugddisco. Daarna was het de beurt aan de ouderen met een receptie en een spetterende feestavond. Maar dat was nog niet alles. Een nieuw logo (ontwerp van Wilbert Bovee) werd onthuld door een nieuwe clubvlag te hijsen en Wlm Verschuijten werd in de bloemetjes gezet door het bestuur omdat hij zolang de club bestaat actief lid is. De middag begon met een ope ningswoordje van voorzitter Thom Spee. In zijn toespraak benadrukte hij dat er een levendige, gezonde ver eniging staat met 105 jeugdleden op een totaal van 400 leden. Juist deze jeugdleden konden aansluitend hun kunnen nog eens gaan uitproberen in een zeer gevarieerd opzet van ten- nisoefeningen. Hier kwamen de talenten van de jeugd duidelijk naar boven.. Men kon z'n vaardigheden eens uitproberen met serveren. Een snelheidsmeter, twee kritische 'scheidsrechters' en verder de enthousiaste jeugd die met alle aan wezige techniek en kracht aan het serveren ging. Resultaat was een opslag van ruim 130 KMAJ. Daar zit talent, dat was duidelijk waarneem baar. Op een andere baan werden twee Limburgse tennistoppers te weten, Nathan Spunda en Marleen Custers door de jeugdleden van TC Rodhe uitgedaagd om een rally aan te gaan. Hier waren ook de nodige verassingen en zeer leuke spelmo menten te zien. Het aanwezige publiek genoot zichtbaar van alle inzet en de technische vaardigheden van Marleen en Nathan, Deze twee tennistalenten trakteerde alle aanwe zigen later op de middag nog op een wedstrijdje waarin Marleen zeer enthousiast ondersteund werd door de vrouweüjke jeugdleden van TC Rodhe. Na deze demonstratie was het tijd voor wat eten en drinken onder het genot van disco muziek. De receptie die vervolgens gehou den werd voor genodigden stond natuurlijk in het teken van de toe komst. Door de aanwezigheid van wethouder Emonts was al snel duide lijk dat er even gememoreerd moest worden aan de op handen zijnde plannen om huizen te gaan bouwen op de plaats waar nu het tennispark ligt. Dus om de talenten van de club te koesteren moet er over een goede alternatieve plaats voor een nieuw tennispark nagedacht worden. De heer Emonts zegde toe om hierin mee te denken. Voorzitter Thom Spee benadrukte de grote maat schappelijke waarde die een groeien de club heeft. De cijfers spreken voor zich. 22 Competitieteams, 75% van de leden die deelnemen aan de clubkampioenschappen, laddercom petitie, het Maïstoernooi en alle andere interne toernooitjes geven het belang van een goede accommo datie wel aan. Na de nodige toespra ken werd ook het nieuwe logo van TC Rodhe onthuld door middel van het hijsen van een vlag. De receptie liep vervolgens vloei end over in de feestavond voor de leden. Het bijzondere hieraan was de voor deze gelegenheid samengestel de band. Ad Weiten heeft een aantal maanden geleden het initiatief geno men om deze band te formeren. Een achttal tennisclub leden, onder steund door Otto Kooien, heeft in een beperkt aantal oefensessies samengespeeld. Het resultaat mocht er zijn. Een zeer gevarieerd program ma van hoge kwaliteit. Hier kwamen de talenten van TC Rodhe eens een keer op een hele andere manier naar voren. Het publiek was laaiend enthousiast en er werd dan ook volop gedanst. TC Rodhe kan terug zien op een geslaagde jubileumvie ring. Na de zwarte dag voor de v< ging, wordt het viswater al weer beter. Het zuurstofgehalte is opt en de overgebleven vissen vi hun weg weer in het water. gaat uit naar de vrijwillige brandv 8e c van Venray die hebben geholpen het inpompen van water en de t c^" Verdonschot uit Merselo woens ei geheel belangeloos wacht h "J™ gehouden bij de pomp van de bn weer. Verder alle karpervissers hebben geholpen en alle mensen 8 op een of andere manier zich ingi „n hebben. Vanaf maandag 4 juli men weer vissen in visvijver De 8S lonzuil. Ze vragen de leden wel gaan vissen om even contact oj v;8 nemen met de secretaris dan zorg! er voor dat je een vangst registn 1 kaart ontvangt om bij te houden er gevangen wordt, soort en lengt! dergelijke. Dit is op dit moment! belangrijk voor de verenging zodj weten wat er gevangen wordt. Er zullen in 2005 geen wedsti meer gevist worden op De Balie om de visvijver rustig te laten h< len. Alle wedstrijden worder gevist op het kanaal te Aarle-Ri Men kan voor verdere informatie j tact opnemen met de wedstrijd! missie, A. de Klein tel. 0478-58lj Het laatste nieuws over de gepl wedstrijd en ook de uitslagen SC altijd op website www. hsvderoerdompnl In verband met vissterfte kan er momenteel in de visvijver van de Roerdomp aan de Ballonzuil niet wor den gevist. Hengelsportvereniging het Alvertje in Oostrum heeft daarom besloten dat leden van de Roerdomp in het Wanssums Ven mogen vissen totdat de Ballonzuil weer wordt open gesteld voor bevissing. Aangezien op zaterdag 2 juli vijver 2 en 3 in gebruik zijn door de jeugd (Limburgs kam pioenschap) en er óok nog een wed strijd voor korte hengels is in vijver 1, zijn er tot 12.00 uur bijna geen vis- plaatsen beschikbaar. Hierna is vijver 1 vrij voor bevissing. De derde wedstrijd om de vijverko ning is gevist. Wat het aantal gevan gen vis betreft was deze wedstrijd wel de beste van dit seizoen, want de vangst bestond hoofdzakelijk uit vis jes die amper 10 gram per stuk wogen. Een uitzondering wasjan San ders met een zeelt van bijna 2,5 kilo. Uitslag: 1 Jan Sanders 2 Antoon Sanders 3 Jos Hermans 4 Piet Beijers- bergen 5 Will Berden. De derde wedstrijd om de lenteko- Dieter Wagner 3 Math van Ooyen 4 Piet Beijersbèrgen 5 Toon van Ooyen. De uitslag van de vierde wedstrijd uit de pickercompetitie luidt; 1 Ton Deenen 2 Marco Classens 3 Peter Cuppen 4 Joost Verberkt 5 Harrie Theeuwen. De vierde en laatste wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg is gevist. De wedstrijd werd gevist in het Wans sums Ven in Oostrum. De eindstand na vier wedstrijden luidt; A klasse: 1 Jeffrey Agterberg, 3 Mar- tijn Kusters, 7 Gijs Martens Zij zijn allen geplaatst voor de fina le om de Limburg Cup van zaterdag 2 juli. B klasse: 5 Sill Cremers, 7 Luuk Blenckers, 8 Jop Matijsen, 10 Thomas Nijenhuis, 11 Arjan Geerets, 15 Bram Tacken, 16 Jeroen Janssen, 18 Roy Wismans, 19 Bram Hansen, 20 Pepijn Janssen. Hiervan zijn Sill Cremers, Luuk Blenckers en Jop Matijsen zijn geplaatst voor de finale om de Lim burg Cup. Op zaterdag 2 juli komen er 48 jeugdvissers uit heel Limburg naar het Wanssums Ven om daar te gaan vissen om het Limburgs Kam pioenschap. In Zuid- Midden en Noord-Limburg is namelijk de afgelo pen weken gestreden om de regio cup. De acht beste vissers per catego rie uit elke regio plaatsen zich daarbij voor de finale op 2 juli. Door de jeugd wordt er gevist in de jeugdvijver en in vijver 2. Activiteiten; zaterdag 2 juli finale om de Fish Inn Limburgcup, jeugdvij ver en vijver 2. Zaterdag 2 juli Lente koning 4 voor korte hengels, vijver 1 Zondag 3 juli Pickercompetitie 5 (slot) bij Rob Wijnhoven. Dinsdag 5 juli Vijverkoning 5, vij ver 2. korte hengels, vijver 1. Zaterdag 9 juli Koningswedsl voor jeugd, jeugdvijver. Hierna breekt de vakantieperio aan en zijn er geen wedstrijden I woensdag 17 augustus als de 50 pl competitie weer start. Voor vragen en infornu betreffende lidmaatschap en vergi ningen kan men contact opnem' met Pieter Kunen vi (077)3662920 of mail info@hsvhetalvertje.nl. 'El of E ®|W] Dl HBVO De Vrolijke Schutters wan te gast op de doelen van Diana Ve ray. Hoogste schutter werd de uit e< dalletje gekropen M. Hendriks d met een punt J. Hermsen voorbic! Verder waren er goede prestaties vi G. Aarts, P. Koonings en M. Smulde die langzamerhand aan zijn bo< begint te wennen. Donderdag van De winnaar van het algemeen klas sement van onze rubriek De Schijn werper heeft vorige week zijn prijs in ontvangst mogen nemen. Phil Ver steegen van SV Ysselsteyn toonde zich afgelopen seizoen de beste gast- v'oorspeller in de voetbalrubriek. Met elf punten liet hij alle mededingers achter zich en mocht daarom uit han den van eigenaar Ger Schlooz van Spórt-Inn, de sponsor van deze rubriek, een waardebon in ontvangst nemen. Het volgend voetbalseizoen gaan we uiteraard weer verder met de voorspellingen van de amatuervoet- balwedstrijden en we zijn nu al benieuwd wie aan het einde van de rit wordt gekroond tot nieuwe voet balkenner. Phil Versteegen heeft die titel in ieder geval al in zijn pocket. En een waardebon die hij naar eigen goeddunken kan besteden in de sportspeciaalzaak aan het Hensenius- plein in Venray. Ger Schlooz van Sport-Inn over handigt de waardebon aan Phil Ver steegen Tijdens de twaalfde speeldag van de onderlinge competitie van Midget golfdub Buitenlust in Venray heeft Harrie Lenssen (78 slagen) sinds lange tijd een nederlaag te slikken gekre gen. In een rechtstreeks duel met Gerrit Janssen (68 slagen) moest hij een verdiende 4 - 2 nederlaag incasse ren tegen een scherp spelende Gerrit Janssen (68 slagen), die met rondjes van 21 en 22 sterk uit de startblokken schoot, alvorens Lenssen in de laatste ronde met eveneens een rondje 21 tegen 25 iets terug kon doen, maar toen was het leed al geschied. Grad Arts (93) verdiende twee punten in zijn confrontatie met Henk van Leeu wen (80), door de eerste ronde op zijn naam te schrijven. Hoewel Van Leeuwen daarna de wedstrijd naar zijn hand zette (4 - 2 winst), kon toch niet verbloemen, dat hij een matige wedstrijd speelde. Leo Wilms (79) was met 4 - 2 te sterk voor Piet van der Eist, maar liet in de tweede een onnodig hoge ronde zien, waardoor Piet van der Eist, die zijn normale niveau behaalde, een ronde winst naar zich toe kon trekken. Jan van Dijk (72) was met 6 - 0 veel te sterk voor de laatste tijd sterk spelende Truus Arts. Pierre Dean (70 met rond jes van 22 en 21) speelde weer eens een goede wedstrijd en kon daardoor Ton Hendriks (77), die zeker niet slecht speelde met 4 - 2 naar huis stu ren, maar laatste ronde werd een prooi voor de Cuijkenaar (23 - 27). Hoewel Annie Litjens (84) niet slecht speelde en slechts acht slagen hoefde toe te geven op Gerrit Vermeulen (76), won laatstgenoemde alle drie ronden, waardoor Gerrit Vermeulen met 6 - 0 aan het langste eind trok. Thieu Vranken en Jo Litjens waren in holeslagen exact'aan elkaar gewaagd (beiden 84 slagen), maar Jo Litjens was tweemaal de sterkste in de ronde, waardoor zij met 4 - 2 zegevie rend over de streep ging. Ten slotte de match van de dag: Jan Litjens tegen Jan Engels, die een zwaar bevochten 2 - 4 overwinning oplever de voor laatstgenoemde. Jan Litjens, die zeer goed kon volgen, hoefde in de eerste ronde maar één slag toe te geven (22 - 21); in de tweede ronde was een blunder van Jan Engels op baan 8 er de oorzaak van, dat Jan Lit jens deze ronde met 23 - 25 de stand weer recht trok. In de laatste omloop toonde Jan Engels echter veerkracht door met 20 slagen terug te komen tegen Jan Litjens 25, zodat Jan Engels met 66 slagen tevens de beste speler van de dag werd. In de stand ruilden Harrie Lenssen en Jan van Dijk opnieuw van koppositie. Jan van Dijk gaat met 6.5 punten aan de leiding, Harrie Lenssen volgt op slechts een half punt (7 punten). Jan Engels sloop voor de eerste keer de topdrie binnen en heeft 8 punten met één wedstrijd minder gespeeld (11). Bij de dames is Fieke van Ham (vijfde met 11 punten) nog altijd de best geklasseerde. De als achtste gerangschikte Jo Litjens (19 uit 11) is goede tweede en Truus Arts (27 punten) staat op de derde plaats. In het weekeinde van 2 en 3 juli gaan Jan Engels en Harrie Lenssen deelne men aan de Nederlandse Kampioen schappen Combi, die in Ridderkerk (ZH) wordt gehouden. De Invaliden Sport- en BelangVer- eniging Venray e.o. kan terugzien op zeer geslaagde Nederlandse kam pioenschappen tafeltennis voor gehandicapten. Voor de tweede maal in korte tijd vormde sporthal De Wetteling in Ven ray het decor voor dit sportevene ment. Want ook in 2002 werden deze kampioenschappen in Venray gehou den. Toen in het kader van het 40-jari- ge bestaan van de ISBV Venray e.o. Deze keer omdat door omstandighe den de Nederlandse kampioenschap pen dit jaar geen doorgang dreigden te vinden. De vereniging aarzelde geen moment en verzocht om het evenement te mogen organiseren. Onder zware weersomstandighe den begonnen de 115 deelnemers uit heel Nederland aan de enerverende strijd om de nationale titel in de diver se klassen. Onder hen waren 25 rol stoelers. Door de inspanningen, maar zeker ook door het zwoele weer kwam memo 7raeet-Hnmni»ltif? tf» Uitslag wedvlucht Tessenderlo, elf deelnemers, 429 duiven. 1, 4, 5, 14, 16 L.Verhoeven; 2, 3, 7, 8, 12, 20, 21 J. Kuijpers; 6, 9 H. Francken; 10, 11, 18 G. Peters; 13, 19 Els van Gebr; 15 R. Roosen; 17 W. Rutten; 22, 23, 24, 25 G. Janssen. Uitslag wedvlucht Chantilly, twaalf deelnemers, 182 duiven. 1, 13, 17 G. Peters; 2, 6, 7,15, 19, 25 F. Textor; 3 R. Roosen; 4, 16 G. Francken; 5, 11, 24 L. Verhoeven; 8, 9 J. Kuijpers 10 G. Janssen; 12, 18, 21, 22, 23 H. Francken; 14, 20 J. Verhoeven. Suizende Vleugels Vierlingsbeek Uitslag wedvlucht Chantilly, zes deelnemers, 57 duiven. 1, 8, 14 W. Jilisen; 2, 3, 11, 13 W. Bouten; 4, 10 C. de Hoog; 5, 9,12 M. van Boekei; 6, 7, 15 Reynders-Cuypers. voorschijn en de verkoelende drank was dan ook nauwelijks aan te slepen. Sommigen moesten door het weer de strijd zelfs voortijdig staken. Na een lange en vermoeiende dag reikte de heer Gense, accountma nager van de NebasNsg regio Limburg en Gelderland, de medailles uit aan de winnaars. Hoewel de deelnemers afkomstig waren uit alle delen van Nederland heeft hij bijna de helft van de medailles omgehangen aan deelne mers uit Limburg. De leden van de ISBV Venray e.o. hebben ook flink partij gegeven, waardoor verschillenden de voorron den overleefden en sommigen zelfs een medaille ontvingen. Zo veroverde Maria Wilmsen de bronzen medaille bij het enkelspel in de klasse 4 staand. Bij het dubbelspel in de klasse 4 staand behaalden Marie-Louise en Jan Theeuwen eveneens de derde plaats. Harrie Kuipers viel met zijn vierde plaats in de klasse 6 staand helaas net hniten de nri>7pn In café De Piëlhaas wordt dag 2 juli vanaf 20.30 uur keydarten gehouden. Aan dit toet kan iedereen deelnemen. Inschri kan tot 20.15 uur of via (0478)582187. Uitslag zomeravondcompej winnaarsronde; 1 Bart Thissei Peter van den Berg, 3 Henk Ven len, 4 Dennie Plum, 5 Peter Thiss John Tebarts, 7 Danny Korste Thorsten Gooren. Verliezersronl Frank Coumans, 2 Rob van Doon Dave Achten, 4 Albert Moorrej Rudy Klaassens, 6 Mat Janssen, Heesen, 8 Rene Driessen. Uitslag darten: winnaarsron| Peter van den Berg, 2 Jos Hei Pascal Janssen, 4 Lou Janssen, Geulen, 6 Bianca van de Voort, Troisfontaine, 8 Dave Achten, ftjfeder zersronde; 1 Dennie Plum, 2 Rdj jude Dooren, 3 Marcel Gielens, 4 Henk iscl Moorsel, 5 Marco Jacobs, 6 Ro van de Voort, 7 Jolanda Gisb< Sasha Diender. IceJ n, 5(1 ort,;fr~ Dennie Plum heeft 180 gegooii to Ar PEEL EN MAJ een abonnement wa

Peel en Maas | 2005 | | pagina 22