reamboys pakt u wel hoofdprijs eunen keert terug in imburgse klasse Sportnieuws -info Feestend Venray is dorpen de baas Jubilarissen SV Venray in bloemetjes de Mathijs van Asten verrast springelite Wendy van Ooi Limburgs kampioen Niets! SV Merselo De Vrolijke Schutters Pag It EN MAAS Donderdag 16 juni 2005 - Pagina 23 d-Hollands onderonsje in finale ESG jeugdfutsaltoernooi Istrijd van de tweede edi- fcn het ESG jeugdfutsaltoer- was een Zuid-Hollands ronsje. Het jonge team van bit Boskoop was in de finale {opgewassen tegen Dream- JRubalas. De ploeg uit Schie- I vorig jaar nog verliezend st in Venray, werd de terech- inaar. De ploeg van coach FMonkou won overtuigend 3-0 door ondermeer twee is van Lauchi RehalL (Door Henk Willemssen) toernooi, voor spelers onder was zondag opnieuw een md en sportief evenement, 's ochtends 10.00 uur streden jdteams, waarvan één uit Bel de hoogste eer Tegen de klok 30 uur kon Loed Arts namen iserende vereniging Topfut- iray de prijzen uitreiken in De Wetteling. Na een lange mooie voetbaldag ging de Iprijs naar de dolgelukkig ploeg hiedam. Aanvoerder Yassin Tala- de bokaal in ontvangst :n Vorig jaar was FCH/Decora ;es nog de winnaar maar het uit Heerlerheide moest nu ver laten gaan. Er werd opvallend gescoord. Topscorer werd él Kop van WingsCondor uit :ht met negen doelpunten. Hij de twee keer meer dan Sjijie Hu BVP. De pas 16-jarige Hu, een talent van Chinese komaf, werd ht uitgeroepen tot de beste spe- in het toernooi. Hu sleepte zijn met soms weergaloze acties en doelpunten naar de finale. Maar eindstrijd kon hij niet, het ver maken Dreamboys/Rubalas was Ie fronten sterker. BVP strandde bij de doelpogingen telkens op doel man Lachine Rehali (19) die in 2004 nog werd uitgeroepen tot de beste toemooispeler. Zijn tweelingbroer Lauchi was de grote man in de finale. In de derde minuut trof de nummer tien van Dreamboys zowel de paal als de lat. De 'straatvoetballers' van Dre amboys/Rubalas domineerden het spel. Opvallend was dat na een zwaar toernooi het tempo nog heel hoog lag BVP-sterspeler Sjijie Hu werd goed in bedwang gehouden en hij kon zich daardoor amper onderschei den. In de zesde minuut tikte Lauchi Réhali bij de tweede paal de ope ningstreffer binnen: 1-0. Drie minuten later rondde Rehali een goed lopende aanval uitstekend af: 2-0. De match- winnaar was dolblij met zijn beide treffers. In de slotseconden voerde Farid Dannouni de score op naar 3-0. De kleine finale ging tussen Wings Condor en FC Niumaga. Door een eigen doelpunt nam de ploeg uit Wij- chen halverwege een 0-1 voorsprong. Topscorer Daniël Kops schoot even later WingsCondor langszij: 1-1. Straf schoppen moesten de beslissing bren gen. FC Niumaga schoot de drie penalty's foutloos raak terwijl Wings Condor er eentje miste zodat het Wij- chense team met de derde plaats aan de haal ging. De strijd om de vijfde plaats was een amusant doelpuntenfestijn tussen het Belgische miniteam van Cobra Pri mus Hasselt en SCWM uit Sittard. De Zuid-Limburgers kwam knap terug van een achterstand en wonnen met 5-3 Topfutsal Venray kon geen hoge ogen gooien. Coach Jos van Gerven rekende vooraf op een plek bij de eer ste vier. Het openingsduel tegen LZV/Kuijpers eindigde in 1-1. Daarna verloor het Venrayse team met 3-2 van BVP. Het laatste pouleduel moest nu gewonnen worden om via de kruisfinales alsnog de eindstrijd te bereiken. Maar in het duel tegen WingsCondor ging het helemaal mis. Topfutsal Venray werd afgeslacht met 0-8. "We moesten winnen maar we namen daardoor veel te veel risico's. Binnen tien minuten stonden we al met 0-5 achter", zei coach Jos van Gerven die niet tevreden was. "We kunnen veel beter. Het lukte vandaag niet want bijna alle spelers zaten ver onder hun normale niveau. Dit is een tegenvaller. Omdat het ons eigen toernooi is, hadden we ons juist wil len laten zien." Direct na het debacle tegen Wings Condor moest Topfutsal Venray in de kruisfinales aantreden tegen het team uit Hasselt. En ook hier ging het fout. De Belgische ploeg nam al snel een 0- 2 voorsprong. Daarna kreeg de Ven rayse doelman Joep Linssen de rode kaart. Hij maakte buiten zijn doelge bied een overtreding. Vijf minuten moest de thuisploeg met een man minder spelen. De bezoekers profi teerden en namen een 0-3 voor sprong. Daarna kwam Topfutsal Ven ray nog terug tot 2-3 maar het was veroordeeld tot het spelen om de zevende en achtste plaats. Joep Linssen was geschorst voor het finaleduel waardoor Mahbod Tah- sini het doel verdedigde. Het Venray se team wilde niet opnieuw afgaan en zocht tegen LZV/Kuijpers de aanval. Er kwamen ook kansen maar die wer den aanvankelijk niet benut. Bijna hal verwege nam aanvoerder Gijs Philip- sen een vrije trap die door Murat Kayabasi werd verzilverd: 1-0. Een minuut later stond de 1-1 gelijkmaker op het scorebord. Topfutsal Venray liet zich niet ontmoedigen en nam weer snel de leiding. Uit een goed opgezette aanval tikte Frank Minten de bal terug naar de inlopende Tim van den Bekerom: 2-1. Uit een pass van Van den Bekerom ging Gijs Phi- lipsen alleen op het doel af en hij scoorde de 3-1. De Venrayse ploeg liet opnieuw enkele dikke kansen onbenut. Tim van den Bekerom zag zijn inzet via de binnenkant van de paal in handen van de keeper verdwij nen Vlak voor tijd werd het toch 4-1. Het was opnieuw een mooie aanval die van achteruit begon bij Gijs Philip- sen Via Gert-Jan Spee kwam de bal bij Tim van den Bekerom die doel treffend afrondde: 4-1. Van den Beker om was met drie treffers de Venrayse topschutter. Gert-Jan Spee, vorig jaar met vijf doelpunten nog gedeeltelijk toernooitopscorer, was zondag min der goed op dreef. In de allerlaatste seconden bracht LZV/Kuijpers de eindstand op 4-2. Toemooicijfers Stand Poule A 1. BVP 2. WingsCondor 3 LZV/Kuijpers 4. Topfutsal Venray Stand Poule B 1Dreamboys/Rubalas 2. FC Niumaga 3. Cobra Primus Hasselt 4. SCWM Kruisfinales Cobra Primus-Topfutsal Venray 3-2 SCWM-LZV/Kuijpers 4-2 Dreamboys/Rubalas-WingsCondor 2-1 BVP-FC Niumaga 3-0 Finales 7e/8e:Topfutsal Venray-Kuijpers 4-2 5e/6e SCWM-Cobra Primus H. 5-3 3e/4eWingsCondor-Niumaga 1-1 le/2e: Dreamboys/Rubalas-BVP 3-0 Topscorer Daniël Kops (WingsCondor) 9 Shijie Hu (BVP) 7 Béste spelenShijie Hu (BVP) rselo treft het minder goed bij indeling seizoen 2005/06 KNVB heeft de competitie- ig voor het seizoen 2005/06 id gemaakt. Het was een legpuzzel om alle clubs in aantrekkelijk mogelijk met zoveel mogelijk der- te plaatsen. Bij de meeste 1 :n is dit prima gelukt. Mer- cen uitzondering want de ikomer in de vijfde klasse komend seizoen ver Brabant r Merselo was er geen plek F waarin SVOC'01, United rlo/Wanssum) en TOP'27 uit- m. andere regionale clubs zullen DStemming de indeling hebben iet. Opnieuw verdwenen in het ct Zuid II een aantal clubs uit de atieve klassen Wanssum gaat n met Meerlo en Beegden gaat :rmet Heel. Heerewaarden stap- er naar Zuid I terwijl Sp.Biesland, ntia en Vlodrop komend seizoen lun standaardteam in de reserve- :n uitkomen. Dit betekent per zes clubs minder. Voor de acht eklassen (A tot en met H) waren slechts 85 clubs beschikbaar. Dit betekenen zat sommige poules tien teams zouden tellen. De heeft daarom besloten 6H te vervallen. Daarmee wordt wel lidebouw geweld aan gedaan, door te kiezen voor zeven pou- :lt iedere zesde klasse weer mini- twaalf clubs. Behalve de zesde E die uit dertien ploegfen it. Het Venlose AC VW doet ieuwde poging om met hun :lteam prestatief te gaan voet- nor de promotie/degradatierege- heeft dit weinig gevolgen. Uit vijfde klasse degraderen de twee ploegen en uit elke zesde promoveren de kampioen en criodewinnaar. Er volgt aan het van het seizoen voor de zesde- lers wel een extra wedstrijden voor twee promotieplaatsen |de vijfde klasse. ïrste klasse D Limburgia Icleen Zuid Ster 28 03 esberg leren ray enslag elmina'08 indeling van Venray kent wei- terrassingen. Doordat twee Lim- clubs (Groene Ster en Vinken- I uit de hoofdklasse degradeerden er één ploeg worden overge- st naar Zuid I. Dat werd Blauw 'uit Veghel. Someren is nu nog "'ge Brabantse vereniging in 1D. Venray, kampioen in 2H, pro- terde ook Wilhelmina'08 dat ver- fod de nacompetitie won. De dense fusieclub MSP'03 werd Pioen in 2G onder leiding van Md Leo Beerendonk (ex-trainer [ty) die in maart de opgestapte 'Hofman opvolgde, Dit was het 'e kunststukje van de inmiddels tige Beerendonk die bij MSP'03 it opgevolgd door Pierre Winkel- JL ®ray ontmoet komend seizoen oog een oud-trainer. Het is Henk rdie aan het roer staat bij .RIOS. iub uit Echt krijgt bijna een com- nieuw elftal zoals de meeste in 1D opvallend veel spelersmu- pnden. feede klasse H ck Dijkse Boys Margriet Mierlo-Hout Milsbeek NWC Rhode RKVB Sittard Venlosche Boys Volharding De tweede klasse H telt vijf nieuwe gezichten. Liefst drie kampioenen uit de derde klasse vonden onderdak in deze klasse. Dit zijn De Ster (3B), NWC (3C) en Milsbeek (3D). RKVB, dat de nacompetitie won* komt even eens uit de derde klasse. De vijfde nieuwkomer is Sittard dat werd over geheveld uit 2G. In de tweede klasse H is het aantal Brabantse en Limburg se clubs nu precies in evenwicht. Derde klasse C EMS Helden Leunen Maarheeze MVC'19 Reuver RKSVO SVC2000 Swalmen VOS VW'03 Wittenhorst Leiinen werd samen met Witten horst 'verlost' uit de overwegende Brabantse derde klasse D. Kenners denken dat het niveau in het Limburg se 3C lager ligt. Naast Leunen en Wit tenhorst kent deze klasse nog drie nieuwelingen. Maarheeze, de enige Brabantse ploeg, werd kampioen in 4D, MVC'19 pakte de titel in de vier de klasse E terwijl SVC 2000 degra deerde uit de tweede klasse H. Opval lend is dat Roermond (3B) niet is ingedeeld bij de twee andere Roer- mondse clubs EMS en SVC 2000 in 3C. In de derde klasse D komen nu nog twee Limburgse clubs uit: degradant Vitesse'08 en promovendus Achates. Vierde klasse G De Zwaluw Excellent IVO OIympia'18 Sparta'18 SSS' 18 Stormvogels SVEB Swolgense Boys Toxandria Ysselsteyn zsv Deze klasse kent weinig verrassin gen. Of het moet de komst van degra dant IVO uit Velden zijn dat niet kon worden ingedeeld in de 'Venlose' vierde klasse E. Ook SVEB degradeer de uit de derde klasse. Uit 5F promo veerden twee clubs: kampioen Excel lent en periodewinnaar Swolgense Boys. Acht clubs zijn oude bekenden in 4G dat uit zes Brabantse en zes Lim burgse ploegen bestaat. Vijfde klasse F Baarlo BEVO Bieslo Grashoek Kronenberg Quick Boys Resia RKDEV SVOC'01 TOP'27 SV United VCH Van de oude vijfde klasse F is wei nig meer over. Alleen Resia, SVOC'01 en Meerlo (voortaan United) zijn blij ven staan, De voetbalbond heeft flink zitten schuiven met de vijfde klassers. Het gevolg is dat alle Brabantse clubs uit 5F verdreven zijn. BEVO, Bieslo en Grashoek komen allen over uit 5D. Quick Boys en RKDEV zijn de degradanten uit de vierde klasse. Liefst vier verenigingen komen uit de zesde klasse waarvan zelfs drie uit 6E: kampioen VCH, Baar lo en Kronenberg TOP'27 won de periodestrijd in de zesde klasse F. De Tienrayse club kijkt al reikhalzend uit naar de derby's met SVOC'01 en voor al United. Vijfde klasse G Constantia Gassel Hapse Boys Heijen HRC Merselo Montagnards Odiliapeel St. Hubert VCA Venhorst VIOS Voor Merselo was helaas geen plek in 5F. Als meest 'noordelijke' club werd de kampioen uit 6F ingedeeld in de vijfde klasse G. Daarin treft Merse lo slechts drie Limburgse opponen ten: Montagnards, Heijen en HRC'27. Ook 5G kent een vrijwel compleet nieuwe indeling. Alleen Odiliapeel is in deze klasse blijven staan. Vijf clubs werden overgeheveld uit 5F: Hapse Boys, Heijen, HRC, VCA en VIOS. Uit 5H komen Constantia en St. Hubert over. Montagnards is de enige degra dant. Naast Merselo (6F) vonden nog twee kampioenen onderdak in deze klasse: Venhorst'(6G) en Gassel (6H). Zesde klasse E AC VW America EÏL jj BW27 EWC GFC'33 Hegelsom Holthees Lottum Melderslo Meterik Oostrum Sambeek SVS Dit is de enige klasse die uit dertien clubs bestaat. De KNVB moet daarom vier extra wedstrijdronden inplannen voor 6E. In het begin van het seizoen zal er wellicht een of twee keer door deweeks gespeeld worden. De nieu we zesde klasse E is een samenvoe ging van de overblijvers uit 6E en 6F aangevuld met drie nieuwelingen. Hegelsom en Melderslo degradeerden uit 5F en AC VW komt over uit de reserveklasse. Deze Venlose alltochto- nenclub heeft sportpark De Snelle Sprong in Tegelen als thuishaven. Mathijs van Asten boekte zon dag in het Italiaanse Arezzo de grootste overwinning uit zijn car rière. De Ysselsteynse springrui ter verraste met zijn 13-jarige merrie VDL Groep/Kwidanta de complete springelite. Mathijs van Asten won de Grote Prijs van Arezzo en toucheerde een cheque van 25.000 euro. Het was de derde wedstrijd uit de prestigieuze Riders Tour. De talentvolle Ysselstey- ner bleef met Kwidanta in beide omlopen foutloos. Dat lukte meerde re ruiters vandaar dat de tijd de door slag moest geven. Met 50,15 secon den bleek Van Asten het parcours het snelst te hebben afgelegd. Het was een nipte overwinning want de num mer twee Bruno Chimirri uit Italië was met 50,92 nog geen seconde langzamer. Als derde finishte de Duit se amazone Aufrecht in 52,48. In het tussenklassemcnt van de Riders Tour bezet Mathijs van Asten, na zijn zege samen met de Amerikaan Peter Wylde de vierde plaats met 20 punten. De Duitser Toni Hassmann gaat aan de leiding met 27 punten. De Riders Tour gaat over acht wedstrij den. PEEL EN MAAS een abonnement waard Thoone en van der Weerden trefzeker in jubileumduel Venray-Kerkdorpen 4-2 (2-1). Doelpunten: 4. Jeffrey Versteegen (eigen doel) 1-0; 37. Ivo van der Weerden 2-0; 40. Freek Thoone 2-1; 47 Freek Thoone 2-2; 66. Eric Troisf- ontaine (strafschop) 3-2: 80. Ivo van der Weerden 4-2. Scheidsrechter Rei- nold Wiedemeijer (Velden). Assisten ten: Ruud Bexkens (Venray) en Roy Theeuwen (Horst). Toeschouwers: 250. Venray. Nielen; Rob van Ooi, Spee, Van Schijndel en Troisfontaine; Lin- ders, Gommers en Van der Coelen; Van der Weerden, Hendriks en Hend- rikx. Invallers: Philipsen en Ruud van Ooi Kerkdorpen: De Mulder (SVOC). Janssen (Oostrum), Versteegen (Ysselsteyn), Marcellis (gastspeler PSV) en Van Tilburg (Merselo); Wil- lems (Oostrum), Brands (Leunen) en Wijnands (Ysselsteyn); Schlepers (Oostrum), Thoone (Leunen) en Maes (SVOC). Invallers: Koenen (Merselo), Jaap Litjens (Leunen), Bas Litjens (Merselo), Manders (SVOC), Gielens (Leunen) en Peeters (Ysselsteyn). Het feestvierende Venray troef de zatermiddag de dorpenselectie van de trainers Noud Janssen en Jan Poels af: 4-2. Ondanks de kampioensreceptie van vrijdag avond oogden de meeste Venray se voetballers opvallend fris. Het publiek genoot van een aantrek kelijk schouwspel met de aanval lers Ivo van der Weerden en Freek Thoone in de hoofdrol. Zij scoorden ieder twee maaL De ontmoeting op het eind van het seizoen tussen Venray 1 en een dor penselectie was jarenlang een vaste traditie. Ergens in de jaren tachtig kwam hier een einde aan. Vanwege het zestigjarig jubileum en de kam pioenschappen van Venray 1 en 2 werd deze aloude gewoonte nieuw leven in geblazen. De barbecue na afloop zal ongetwijfeld goed gesmaakt hebben. Want het was zaterdag een weerzien van veel oud- Venraynaren. Zoals profarbiter Rei- nold Wiedemeijer en veel spelers uit de gouden lichting van de jaren tach tig die een wedstrijdje tegen vetera nen met 7-1 wonnen. Het Venrayse kampioensteam kon niet compleet aantreden. Zes spelers (Drabbels, Scholten, Snijders, Ste vens, Yahia en Idrissi) ontbraken om uiteenlopende redenen. Tom Hendriks, centrumspits van Venray, kreeg al snel een dikke kans maar hij schoot naast. Bij de volgende aanval werd Hendriks opnieuw in stelling gebracht maar de bal zou hem niet bereiken. Want Ysselsteyner Jef frey Versteegen deed het werk voor zijn dorpsgenoot door de bal in eigen doel te schieten: 1-0. Het elftal uit de kerkdorpen moest in het begin nog duidelijk wennen. Maar het gelegenheidsteam raakte al snel op elkaar ingespeeld. Venray raakte het initiatief kwijt. Uit een cor ner van Frank Brands haalde Daniël Wijnands schitterend uit maar doel man Niels Nielen reageerde met een knappe reflex. Vlak daarna trof Hor- sternaar Dirk Marcellis, aanvoerder van Oranje onder 17, de paal. Ook Venray bleef kansen krijgen. Zo moest de Oostrumse rechtsachter Stan Janssen op de doellijn redding brengen en pareerde goalie Ruud de Mulder een uithaal van Eric Troisfon taine. De linksachter dook even later nog een keer gevaarlijk voor het doel op maar zijn schot zeilde net naast de kruising. Ivo van der Weerden toonde aan weer helemaal de oude te zijn. De spits ontdeed zich van zijn tegenstan der en haalde met links doeltreffend uit: 2-0. Op aangeven van Tom Hend riks kreeg Sjoerd van der Coelen een dikke kans maar Roy Willems voor kwam op de doellijn de 3-0. De her kansing uit de rebound knalde Van der Coelen over. Op slag van rust, Wiedemeijer liet in beide helften veertig minuten spe len, stond de Leunse tandem op. Frank Brands stuurde zijn maatje Freek Thoone de diepte in. Thoone omspeelde de uitgekomen Nielen en schoof de bal in het doel: 2-1. Vlak na rust stond het alweer gelijk. Uit een pass van Daniël Wij nands was het wederom de gedreven Freek Thoone die scoorde 2-2 Willem Koenen, de topscorer van Merselo loste al snel Ivan Maes af, ondernam met een schitterende vol ley een doelpoging maar de redding van Nielen was even fraai. Freek Thoone loerde op zijn derde treffer. De Leunse spits toonde aan dat Ven ray hem niet voor niets graag wil inlij ven. Met een prachtige uithaal met de buitenkant voet trof Thoone de lat. Venray wankelde maar herstelde zich precies op tijd. Halverwege de tweede helft kon invaller Gijs Philip sen uit een steekpass van Sjoerd van der Coelen alleen op het doel afgaan. Dirk Marcellis trok aan de noodrem waarna Wiedemeijer de bal op de stip legde. De pingel was opnieuw een klusje voor Eric Troisfontaine die Jaap Litjens vanaf de stip kansloos liet: 3-2. Frank Brands, na drie jaar weer eens spelend op het hoofdterrein van De Wieën, wilde niet met een neder laag wegkomen. Hij probeerde het van afstand maar zijn schot vloog net over het doel. Ivo van der Weerden liet aan de overzijde zien hoe het wel moest. Vanaf de linkerkant schoot de doeltreffende Cuijkse spits de bal hard en hoog in het doel: 4-2. Freek Thoone dóok in de slotfase nog een keer voor Niels Nielen op die als overwinnaar uit de bus kwam. Venray sloot een bijzonder succesvol seizoen in stijl af. Het lijkt nu ook een goed moment de confrontatie met het dorpenelftal weer jaarlijks op de voetbalkalender te zetten. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS SVV veteranen SW-Beugen 6-3 Programma vrijdag 17 juni SW-Melderslo 19.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen, tel. 06-28612346 Programma zaterdag 18 juni TOP'27-Merselo 17.00 Donderdag werd er weer volop gestreden om de Martens beker bij St. Joris in Leunen. Campen Har reikte de trofee uit aan F Hendriks van Diana Venray. Verder waren er goede pres taties van S. Jacobs, H. Arts en S. v d. Munckhof. De volgende match is St Hubertus Merselo. Aanvang om 14.00 uur Harrie Tonen al zestig jaar actief als vrijwilliger Direct na afloop van de wed strijd Venray-Dorpenelftal zette voorzitter Sjef Keijzers zaterdag vier jubilarissen in de bloemetjes. Voor de hoofdtribune en omringd door de spelers van beide ploegen oogsten Harrie Tonen, Gerard van Elswijk, Frans Swinkels en Joost van Duijnhoven een welver diend applaus. Van Duijnhoven, Van Elswijk en Swinkels zijn allen vijftig jaar actief binnen SV Venray. Harrie Tonen is dit al vanaf de oprichting in 1945. Tot op de dag van vandaag zet Tonen zich in voor zijn club. Sjef Keijzers prees de jubilaris voor zijn enorme verdienste voor de voetbalclub. "Het is eigenlijk teveel om op te noemen wat Harrie allemaal voor SV Venray heeft gedaan", zei de voorzitter. Samen met zijn echtgenote Antoinette heeft hij jarenlang in de kantine gestaan, hij was grensrechter en is nog steeds kaartjesverkoper aan de kassa. Maar de meeste roem kreeg Tonen voor zijn werk als clubarchivaris. Alle publicaties en krantenknipsels over SV Venray heeft hij in vele tientallen boekwerken verzameld. Het is een gedetailleerd, compleet en keurig overzicht van de clubhistorie. "Het is een uiterst waardevolle verzameling", prees Keijzers. "Waar wij en ons nage slacht nog lang van kunnen genieten Joost van Duijnhoven. Gerard van Elswijk en Frans Swinkels werden In Sittard zijn afgelopen week end de Limburgse kampioen schappen handboogschieten indi vidueel gehouden voor alle klassen. Handboogvereniging Diana Venray nam hier met twaalf schutters aan deel. Dit met succes, want het leverde maar liefst drie medailles op. Goud voor Wendy van Ooi in de klasse dames 1, brons voor Annie Thijs- sen ook in de klasse dames 1 en brons voor Jan Hermsen in de klasse veteranen 1. In de klasse junioren 1 werd Kay de Groot 8e met 386 punten, Lars de Groot werd in die klasse 1 le met 345 punten. In de klasse veteranen 3 werd Meita Barents 9e met 350 pun ten. In de klasse heren 4 werd Fer Hendriks 9e met een score van 429, loop de Groot werd in dezelfde klasse lie met 415 punten, Heimen Hend riks werd 16e met 397 punten. In de klasse dames 1 werd Wendy van Ooi Limburgs kampioen met een score van 468 punten. In diezelfde klasse werd Annie Thijssen 3e met 451 punten. In de klasse veteranen 1 werd Jan Hermsen 3e met 457 pun ten, Mari Thijssen werd 7e met 446 punten. In de klasse heren 2 werd Robert Thijssen 1 le met 438 punten, en in de klasse heren 1 werd Matthias Deul 7e met 465 punten. Op zaterdag 18 juni en zondag 19 juni worden in Sittard de Limburgse kampioenschappen teams geschoten. Hieraan nemen t#ee" teams van Diana deel. Het succesvolle drietal van HBV Diana uit Venray gezamenlijk in de bloemetjes gezet. Samen zijn ze 150 jaar als vrijwilliger werkzaam bij de voetbalclub op aller lei fronten. Van Elswijk is al eerder benoemd tot erelid. "Enorm bedankt voor jullie inzet en bewezen diensten. Jullie zijn vertrouwde gezichten bij SV Venray en ik hoop jullie hier nog heel lang te mogen begroeten", sprak Keijzers. Tevens werd er afscheid genomen van Peter van Osch en Niels Nielen. Van Osch was drie jaar assistent-trai ner. Hij gaat komend seizoen aan de slag bij EWC in zijn woonplaats Well. Nielen verdedigde drie seizoenen het Venrayse doel. De student zoekt het hogerop~bij JVC Cuijk in de hoofd klasse. "Jammer dat je gaat vertrek ken", zei Keijzers. "Ik hoop dat je altijd met plezier aan Venray terug denkt en dat je wellicht hier nog ooit terugkeert. Ik wens je heel veel suc ces bij .JVC." Nielen nam daarop zelf de microfoon en bedankte iedereen voor de drie fijne Venrayse jaren. "Ik heb hier het plezier in het voetballen weer helemaal teruggekregen", zei de ex-VWer. Er werd ook afscheid genomen van Geert-Jan Drabbels en Saïd Yahia. Bei den waren zaterdagmiddag verhin derd. Yahia zat op de bruiloft van zijn broer. "Hij gaat het een klasse lager proberen", zei Keijzers op een licht cynische toon De Helmonder keert terug naaf zijn oude club Dijkse Boys dat in de tweede klasse speelt. Drab bels was een weekeindje weg. De ver dediger blijft lid van Venray en gaat komend seizoen in een lager elftal spelen. Tot slot was er ook nog een bloe metje voor scheidsrechter Roy Theeu wen. De oud-speler van Venray Al is onlangs gepromoveerd naar de lande lijke C-lijst.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23