Jan Peters Hegelsom BV bouwt alles 'Wij denken in oplossingen op maat' Deskundigheid en begeleiding bij hijsen en heffen Öaw I Bedrijven Informatie Krant 2005 Peel en Maas De Echo van Horst Donderdag 9 juni 2005 - Pag ^rijv( Aannemersbedrijf fan Peters Hegelsom Jan Peters Hegelsom BV is een aannemersbedrijf dat in principe alles bouwt, maar met name gespecialiseerd is in het bouwen van bedrijfs hallen, kantoren en beton- vloeren speciaal voor kas senbouw. Voor voorbeelden van het werk van Jan Peters Hegelsom BV hoef je niet ver te zoeken. Niet alleen zijn eigen bedrijf op het industrieterrein in Horst vormt een visitekaartje, ook in de buurt zijn diverse hallen van zijn hand te vinden. 'We hebben veel vaste klanten die regelmatig bij ons terug komen,' vertelt directeur Jan Peters. 'We wer ken al dik twintig jaar samen met Maurice Kassenbouw hier in Horst, maar hebben ook de bedrijfshallen van Flextronics in Venray en fitnesscentrum Fitfo- cus in Venlo-Boekend gebouwd. Momenteel hebben we net de nieuwbouw van Oerlemans Foods in Broekhuizenvorst afge rond, waar in november vorig jaar brand is geweest.' Het klan tenbestand van Jan Peters bestaat voornamelijk uit bedrij ven, maar weinig particulieren kloppen bij hem aan. Daarbij komt het merendeel van de klan ten uit de regio, maar ook van over de grens, waar Peters een nevenvestiging heeft: Peters Hal- lenbau und Spezialbetonarbei- ten in Kleve. Alert Voordat Peters zijn eigen bedrijf startte, had hij al heel wat jaren in de bouw achter de rug. En in 1979 maakte hij de keuze om voor zichzelf te begin nen. In 2002 verhuisde het bedrijf naar de Expeditiestraat in Horst. Momenteel werken 24 medewerkers bij het aannemers bedrijf, waaronder leerlingen van het Bouw Opleidingscen trum. Deze werken bij het bedrijf en gaan daarnaast een dag per week naar school. Wer ken in de bouw doe je echter niet zomaar. 'Voordat je aan een karwei begint moet je van te voren goed nadenken over wat je gaat doen,' aldus Peters, 'Het is geen ongevaarlijk werk. Als bouwvakker moet je constant alert zijn, situaties goed in kun nen schatten. Dat betekent ook dat je speciale werkkleding draagt en er voor zorgt dat er geen rommel op de bouwplaats ligt. Daarnaast wordt het materi aal waar je mee werkt elk jaar gecontroleerd.'Jan Peters Hegel som BV is dan ook VGA gecertifi ceerd. Daarbij wordt het milieu niet uit het oog verloren. Bouw afval wordt gescheiden en che misch afval afgevoerd door een erkend inzamelaar. Klant is koning Naast het bouwen van bedrijfshallen en kantoren, is Jan Peters Hegelsom BV de enige in de regio die zich gespecialiseerd heeft in betonvloeren voor kas senbouw, de zogenoemde eb en vloedvloeren. Vooral planten- en potplantenkwekers maken hier gebruik van. Over het algemeen zijn er twee soorten opdrachtge vers volgens Peters. 'Er zijn opdrachtgevers die wel een idee hebben, maar nog geen archi tect of wat dan ook. Daar scha kelen we een architect voor in en doorlopen het hele proces van vergunningsaanvraag tot kostenraming met hen. En dan zijn er de opdrachtgevers die en verschillende aannemers afgaan om te kijken wie die beste prijs heeft. Nee, een voor keur voor een van beide heb ik niet. Bovendien, de klant is altijd koning.' Peters valt waarschijnlijk ook de rij bekers op die op de venster bank in de kantine zijn uitge stald. Zoveel prijzen gewonnen met bouwen? 'Nee,' lacht Jan Peters, 'Deze komen van een zo'n tienduizend kuub bei van afnemen. De eerste bel kregen we als aardigheid, nu nu krijgen we er elk jaar ei Och, het ziet wel aardig uit.' Jan Peters Hegelsom BV, Expeditiestraat 5, Postbus 6073, 5960 AB Horst, tel. 077-398 4096 Projec an. Ru zijn d: den v Groep Driek1 wordt van o uit pr partic AWI Leunen: gecertificeerde specialist in het isoleren van leidingen en leidingsystemen Wat hebben de grote koel kasten in het ijsstadion Thialf in Heerenveen, de koelunits van de schaatsbaan in Moskou en de leidingen van de bierbrouwerijen in Arcen en Dommelen gemeen? Ze zijn geïsoleerd door AWI uit Leunen. VCA gecertificeerde specialist in het isoleren van leidingen en leidingsystemen. Alle pro ducten en werken van AWI hebben in de loop van de jaren hun kwaliteit en betrouwbaarheid bewezen en onderscheiden zich door een gedegen voorbereiding en een zeer professionele uitvoering. AWI is een jong bedrijf, in 1998 opgericht en gevestigd in Leunen. AWI telt tien werknemers en is volledig gespecialiseerd in alle vor men van leidingisolatie. Het verzorgingsgebied heeft zich uitgebreid van de regio naar heel Nederland, met de focus op de provincies Limburg, Brabant en Gelderland. JUISTE OPLOSSING Juist in de industrie zijn kwali teit, snelheid en efficienq' door slaggevend. AWI biedt een com pleet isolatieprogramma. Voor iedere toepassing kunnen wij een maatoplossing aanreiken. Met het kwaliteits- en milieube wustzijn, de technische support en de logistiek die van een pro fessional mag worden verwacht. AWI adviseert over de passen de oplossingen en is in staat om snel en flexibel op wensen en eisen te reageren. De ervaren isolatiespecialisten van AWI zijn vakbekwaam en staan garant voor een juiste oplossing van het probleem, afgestemd op budget, eisen en wensen. Ze zijn door hun opleiding én ervaring in staat om de meest complexe projecten te realiseren. SCHERPE PRIJZEN AWI let scherp op de juiste prijs- en kwaliteitsverhouding. Omdat wij amper overhead heb ben, kunnen we onze dienstver lening en specialisme tegen scherpe prijzen aanbieden. Wij noemen onszelf een kwalitatieve prijsvechter: de prijs is goed én het werk is goed. Door juist die combinatie zijn we sterk gegroeid de laatste jaren. En: afspraak is afspraak. Omdat wij een klein bedrijf zijn, kunnen we flexibel inspelen op verande ringen GOED ADVIES Isolatie is in de industrie van groot belang. Om bijvoorbeeld energieverlies te beperken, om mensen te beschermen of om geluidsoverlast te beperken. AWI heeft de kennis en ervaring om iedere opdracht naar wens uit te voeren. Wij denken in oplossingen op maat. AWI advi seert, voert uit én tekent voor de nazorg. Wij kunnen ons goed inleven in wat de opdrachtgever verwacht. Uiteraard staat effecti viteit centraal. Een goed advies is daarom uiterst belangrijk. VCA GECERTIFICEERD Wij beheersen alle technieken die voor een professionele isola- J^^jK ISOLATIE O Ei O RIJ IJFI men Tel (0^73) 51 61 SS tie noodzakelijk zijn. We volgen nieuwste ontwikkelingen in de isolatie-industrie op de voet en houden zo de kennis in ons spe cifieke vakgebied op hoog niveau. Bij alle projecten is een goede organisatie en planning van groot belang, ongeacht de groot te van het project of de locatie waar het moet worden uitge voerd. De voorbereidende werk zaamheden voeren wij voor een groot deel uit in onze eigen hal. Wij hopen aan het eind van het jaar VCA gecertificeerd te zijn. Dat is voor ons een vanzelf sprekendheid. Met het VCA cer tificaat bieden wij onze opdrachtgevers nog meer garan tie dat wij alle werkzaamheden waarvoor we gecertificeerd zijn, op een veilige, verantwoorde en milieubewuste manier uitvoe- AWI Isolatiebedrijf, Veulenseweg 4, 5809 EL LEUNEN, Tel: 0478-516122 Volleberg Transporttech niek levert de expertise op het gebied van hijs- en hef- middelen in brede zin. Het leveren, keuren, inspecteren, controleren en repareren zijn de kerntaken. Het keu ren van handgereedschap volgens de NEN 3140 en het keuren van ladder- en klim- materiaal zijn tevens opge nomen in het dienstenpak ket. De actuele kennis van regelgeving en het meeden ken wordt door de huidige klantenkring zeer gewaar deerd. De expertise van Vol leberg Transporttechniek wordt gewaarborgd door het EKH-lidmaatschap. Het EKH (www.ekh.nl) staat voor Erkende Keurbedrijven Hijs - en hefmiddelen en is een landelijk overkoepelend orgaan van onafhankelijk in de markt opererende en door TUV Nederland gecerti ficeerde keurbedrijven. Met onze expertise en ervaring geven wij een toegevoegde waarde aan alle bedrijven en instellingen die met hijsen en heffen te maken hebben, en waarde hechten aan kwa liteit en veiligheid. Bij het hijsen en heffen zijn zekerheid en veiligheid wezen lijke factoren. Vollebèrg Trans porttechniek kan samen met de klant deze zekerheid en veilig heid waarborgen. De expertise waarmee wij onze klanten bedienen is opgebouwd uit een jarenlange ervaring, scholing en een actuele kennis van regelge ving. Daardoor leveren wij maat werk samengevat in een opti maal advies. Bij het keuren, inspecteren, controleren en repareren houden we rekening met tal van factoren, zoals de eigenschappen van het materi aal, omgevingsinvloeden, func tionaliteit en wensen van de klant. Om tot een juiste oplos sing te komen vormen onze expertise, praktische aanpak en een juiste planning de basisele menten van onze werkwijze. Met vakbekwame medewerkers, een eigen (electro)werkplaats, een goed opgezette ISO-gecerti- ficeerde interne organisatie en een vaste contactpersoon voor onze klanten profileren wij ons als de onafhankelijke partner voor bedrijven en instellingen op het gebied van hijs -en hef middelen. VERKOOPACTIVnEllEN De verkoopactiviteiten bestaan uit: -de verkoop van- hijs- en hefmid delen zoals elektro staaldraad- en kettingtakels, hand -en ratel- takels, klemmen, vijzels, ketting -en sjorwerk, haken, sluitingen, hijsbanden en rondstroppen. -het keuren, repareren, testen en certificeren van hijs- en hefmid delen. -het keuren en inspecteren van handgereedschappen, klim -en valbeveiliging -het keuren, inspecteren en onderhouden van hijs- en hefin- stallaties door middel van een keuringsabonnement of op ver zoek op basis van nacalculatie. -instructie en kennisoverdracht op het gebied van de Arbo wet - en regelgeving Volleberg Transporttechniek is dé specialist in de regio Nijme gen - Eindhoven - Roermond, Kleve - Goch - Geldern - Strae- len. VERPLICHTE KEURING Volleberg Transporttechniek verzorgt op uw verzoek de periodiek verplichte keuring, de overeengekomen inspectie dan wel het afgesproken onderhoud op alle soorten en merken hijs en hefmiddelen bij u in gebruik, zowel 'boven de haak' als 'onder de haak'. Onze werkmethoden en administratieve vastleggingen zijn zo ingericht dat wij onze klanten tijdig in kunnen seinen dat hun hijs -en hefmiddelen gekeurd moeten worden. Ech ter, de klant zelf bepaalt of hij/zij gehoor geeft aan deze keuringsoproep. Onze keur meesters zorgen niet voor de handhaving van de wet- en regelgeving zoals die is veran kerd in de Arbo-wet, maar hel pen mee en adviseren onze klan ten om de periodiek verplichte keuring jaarlijks en in de toe komst correct te laten verlopen. Uiteraard staat Volleberg Tran porttechniek paraat om event ele storingen snel, vakkundig i duurzaam op te lossen. EKH -CERTIFICERIN De Arbo-wet heeft als belaa rijkste doelstelling het terugdrï gen van verzuim dat door ong( val ontstaat. Om dit doel bereiken stelt de wet de werkg ver verantwoordelijk voor h( deskundig laten keuren, inspa teren en onderhouden onder meer hijs- en hefmiddt len. Het EKH, een verenigia van Erkende Keurbedrijven Hip en helmiddelen, heeft bedrijven gecertificeerd die garant staal voor een aantoonbare deskun digheid op dit gebied. Vollebeij Transporttechniek is gecertifr ceerd. Deze certificering is hei kenbaar door het EKH-keuf merk. De belangrijkste doelstellint van de bij de EKH aangesloten bedrijven is dat zij hun diensten en producten onder strengt technische voorschriften leve ren. De kwaliteit van de dien sten en producten van Vollebert Transporttechniek staat ondei toezicht van de onafhankelijke instantie TÜV Nederland. De EKH-keurbedrijven worden jaar lijks door een door de overheid aangewezen instantie gecontro leerd en gecertificeerd, indien zij voldoen aan de door de EKH gestelde criteria. Door deze toet sing wordt de kwaliteit van dien sten en producten gewaarborgd. Met een EKH-keurbedrijf weet dat het goed zit! Volleberg Transporttechniek uw specialist in de regio Volleberg Transporttechniek Helling 2a 5861 AA Wanssum TeL 0478-532929, Fax 0478-532844 info@vollebergbv.nl www.vollebergbv.nl

Peel en Maas | 2005 | | pagina 30