!EL EN MAAS Een aantrekkelijke combinatie voor regionale adverteerders SAW I 1 HORST Peel en Maas en De Echo van Horst: Bij adverteerders ontstaat steeds nadrukkelijker de wens om zeker te zijn dat hun advertentie ook daadwerkelijk wordt gelezen. Reclamebudgetten moeten doelmatig worden besteed. Bovendien wil len adverteerders hun klanten zeker in hun directe omgeving, opti maal kunnen bereiken. Op deze vragen kan de samenwerking van nieuwsblad Peel en Maas en De Echo van Horst een goede oplossing bieden. Beide bladen verschijnen wekelijks op donderdag en hebben gezamenlijk circa 19 000 betalende abonnees. Weekbladen met betalende abonnees, dat komt tegenwoordig niet meer veel voor. De binding met de lezer is daardoor erg sterk. Het geeft ook aan dat beiden nieuwsbladen een belangrijke rol ver vullen in hun verspreidingsgebied. Peel en Maas bestaat dit jaar al 125 jaar; De Echo van Horst vierde in januari van dit jaar haar 75-jarig bestaan. Adverteerders kunnen bij één van beide uitgevers hun advertentie-opdracht aanleveren, waarna Drukkerij Van den Munkchof (Peel en Maas) of Drukkerij Van Lieshout (De Echo van Horst) ervoor zorgt dat de advertentie in beide bla den worden geplaatst. De adverteerder ontvangt vervolgens ook maar één fac tuur. Deze soepele werkwijze heeft voor de adverteerder en beide uitgevers grote voordelen. Bovendien is dit het goedkoopste advertentie-aanbod in het ver spreidingsgebied van beide nieuwsbladen. Uw advertentie wordt wekelijks gezien door ruim 40.000 lezers van 18jaar en ouder. Overigens is Van den Munckhof'in Venray ook verantwoordelijk voor de kabelkrant. Dat maakt het voor adverteerders nog interessanter. Meer informatie op www.vandenmunckhof.nl en www.echovanhorst.nl. ISOLATIEBEDRIJF Leunen Tel. (CW7S] 51 61 £2 - EDRIJVENÏn Een gezamenlijke uitgave van nieuwsblad Peel Maas (Venray) en De Echo van Horst Juni 2005

Peel en Maas | 2005 | | pagina 29