Sportnieuws -info TC Rodhe al 25 jaar een grote familie Weer een perfect match Jaap Jongejan Bronzen medailles voor taekwondoka's ames dubbel nniskampioen Zwemmers in de prijzen lederlandse titel [jeugdbowlers Synchroon- zwemsters pakken medailles Midgetgolf Buitenlust 't Zandakker Gilde Sint Jan Donderdag 9 juni 2005 - Pagina 23 EN MAAS I Het eerste team dames dubbel 35+ i TV Ysselsteyn is kampioen rorden bij de KNLTB competitie (jet team bestaat uit van links naar rechts: Miek de Wit, Liesbeth Altink, Annelies v.d.Wegen, Gonny van Dijck en Riek Heidens. J Door de thuiswedstrijd in de tegen licht Nirve 1 met ruim verschil (8- ^74416) te winnen, heeft het elftal uitenlust 1 van midgetgolfclub Bui- ilust in Venray haar leidende positie la de eerste klasse klassement behou den. De thuisploeg ging sterk van start let rondjes van 93 en 92, waar de lidliniburgers 110 en 100 tegenover j. Na de thee startte Harrie Lens- fn sterk met een rondje 20, de laagste ide van de dag. En ophieuw bleek je kracht van de gastheren op eigen anen: 93-100, waardoor de 8-0 zege d veiliggesteld. Jan Engels en Har- Frie Lenssen waren de scherprechters et allebei 89 slagen. In de tweede klasse won Buitenlust Jp bezoek bij het debuterende MGC Krschot alleen de eerste ronde (124- (l22). Daarna pakten de gastheren de n energieker aan: 106 -135- Na de e bleven de jongens goed in het oor van de thuisploeg, maar konden [liet voorkomen, dat Oirschot de rde ronde met 114 - 117 in eigen [huis hield. Hierna bleek het verzet roken (102 - 125), zodat Oirschot leze partij met 6 - 2 (446 - 499) naar Tzijn hand kon zetten. In de zesde eelronde werd bijzonder goed ges- De beste ronden werden peeld door Piet van der Eist met 20 lieuw PR) en Huub Straatman met 19 [evenaring PR). Onder de 70 slagen ||even Gcrrit Janssen en Piet van der st (beiden met 69), Jan Engels (68) topper van de dag Jan van Dijk 63 (3 x 21). Dit betekende tevens van zijn PR over 3 ron- van der Eist dook hiermee eerste keer onder de 70-grens. van de dag en tevens ver was de wedstrijd tussen Jan en Jan van Dijk. Jan van Dijk was echter was in topvorm en goed tegenspel van Jan (68) kreeg hij toch 1 - 5 neder- te slikken Op de zevende speel- was het Harrie Lenssen, die het over drie ronder scher per stelde. In de met 6-0 gewonnen wedstrijd tegen Pierre Dean score kwam Harrie Lenssen tot een score van 62 (23-21-18). Opnieuw een "per fecte" en dus foutloze ronde en dit betekende zijn vijfde officiële 18. Goed op[ dreef was ook Gerrit Janssen met een score van 67 in de met 6-0 gewonnen match tegen Piet van der Eist. Een opmerkelijk resultaat boekte ook Fieke van Ham door Leo Wilms met 6-0 aan de kant te zetten. Bij de dames was Jo Litjens goed op schot met 78 slagen. Zij won haar partij ook met 64) en wel van de goed tegenspar- telende Truus van Dijk (85). Op de achtste speeldag was Harrie Lenssen opnieuw de beste man met 66 slagen. Hij klopte nu Jan Litjens (met 75 sla gen onder zijn gemiddelde spelend) met 60. Grad Arts (81 slagen) had een goede dag door met 5-1 Thieu Vranken het bos in te sturen. Gerrit Vermeulen (69) had geen problemen met Bets Wilms (6-0). Jan van Dijk opnieuw sterk (69) bleef tegen Gerrit Janssen (75) met 4-2 aan de goede kant van de score. Twee spannende wedstrijden ein digden allebei in een 3-3 gelijkspel. Allereerst Jo Litjens (met 81 tevens de beste score bij de dames) die Pierre Dean (80) drie punten afhandig maak te en ten slotte waren Karei van Ham (85) en Miet Clevers (87) aan elkaar gewaagd. Dit leidde er o.a. toe, dat Jan van Dijk (6,5 punt uit 8) de ranglijst opnieuw aanvoert ten koste van Harrie Lenssen (derde met 8 uit 8). Op de tweede plaats staat Gerrit Vermeulen met 8 uit 6 wedstrijden. Bij de dames leidt Fieke van Ham als vierde met 9 uit 7. Donderdag 9 juni staat de negende ronde op het programma en zondag 12 juni wordt het inhaalprogramma gespeeld van de wegens de NK uitge stelde wedstrijd. Afgelopen zondag zijn in Horst de Limburgse kampioenschappen synch- roonzwemmen gehouden. Ook hier hebben weer zwemsters van Spio meegedaan en medailles behaald Zij begonnen met vier technische figu ren en daarna mochten ze ook nog een uitvoering op muziek zwemmen Ashley Wijnhoven werd Limburgs kampioen techniek in de categorie met F diploma. In de categorie met H diploma zijn bij de techniek de vol gende punten behaald: 7e Lieke Spee 42,172 punten 10e Iris Verdeuzel- donk 40,019 punten 13e Ilze van Duuren 39,741 punten 15e Manon van Bree 39,569 punten 17e Brigitte Janssen 38,902 punten 18e Kelly Baarslag 38,439 punten 19e Joélle Cuppen 38,354 punten 25e Jaccoline Zeegers 35,820 punten en 27e Roos Gorree 35,283 punten. In deze cate gorie waren 28 deelneemsters. In de categorie met G diploma werden de volgende punten behaald; 16e Fieke Linskens 41,510 punten 18e Melanie Cremers 41,053 punten 23e Loes Spee 39,000 punten 24e Lisa Litjens 38,622 punten 26e Babet Boereboom 37,838 punten. In deze categorie waren 27 deelneemsters. In de cate gorie met F diploma werden de vol gende punten behaald: gedeelde le plaats Ashley Wijnhoven met 44,987 punten, daarmee is zij dus Limburgs kampioen. Ashley heeft tevens haar E diploma behaald. 9e Karlijn Beerkens 43.364 punten 10e Naomi Fleurkens 43,141 punten 13e Marieke Janssen 42,912 punten 14e Maud Vissers 42,741 punten 15e Marlou Lucassen 42,276 punten 17e Marijke Greijda- nus 39,799 punten. In deze categorie waren 17 zwemsters. Na de techniek werden en natuur lijk ook nog uitvoeringen gezwom men. Spio had vier uitvoeringen inge schreven. Solo in de categorie met F diploma door Marieke Janssen. Marie ke behaalde hiermee een tweede plaats met 45,205 punten. In deze categorie waren vijf uitvoeringen. Ploeg in de categorie met H diploma gezwommen door Iris, Ilze, Roos, Jac coline, Joëlle en Kelly. Zij behaalden een tweede plaats met een totaal van 39.972 punten. In deze categorie waren drie uitvoeringen. Ploeg in de categorie met G diploma gezwom men door Lieke, Loes, Fieke, Babet, Brigitte, Melanie, Lisa en Manon. Zij behaalden een derde plaats met een totaal van 42,000 punten. In deze categorie waren vier uitvoeringen Ploeg in de categorie met F diploma gezwommen door Ashley, Naomi, Maud, Marijke, Marieke, Marlou en Karlijn. Zij behaalden een tweede plaats met een totaal van 44,291 pun ten. In deze categorie waren er drie uitvoeringen. Wilt u de uitvoeringen met eigen ogen zien, kom dan naar de show op 25 juni in zwembad De Sprank. Op de foto de prijswinnaars, v.l.n.r Geoff Ebskamp, Stan Gorree, Dion Dreesens en zittend Alex Bos. Richard Schluter ontbreekt op de foto. Afgelopen weekend is in Maast richt de Limburgse Speedo Finale gezwommen voor de jeugd tot en met 12 jaar. Snelste zwemmer bij deze jeugd was ongetwijfeld Dion Dreesens die uitkwam bij de jongens tot 12 jaar. Van de vijf starts werden er vier omgezet in goud. Hij zwom evenals de andere zwemmers tevens diverse persoonlijke records en weet zo zijn positie te verbeteren voor de komende Nederlandse Speedo finale in Dordrecht over 14 dagen. Bij de jongste deelnemers zwom Alex Bos diverse malen in de prijzen. Hij sloot dit weekend af met twee maal goud en drie maal zilver. Ook Stan Goree wist overtuigend een gou den medaille te behalen bij de 11-jari- gen Daarna was hij in een felle strijd gewikkeld om uiteindelijk zilver en brons te behalen Geoff Ebskamp behaalde twee zil veren en een bronzen medaille en Richard Schluter een keer brons. Favoriet bij de meisjes was ook Minke Janssen, maar zij viel uit wegens een blessure. De overige zwemmers behaalde wel persoonlijke records maar vielen niet in de prijzen Alle uitslagen: 100m rugslag: Cyril Landstra 1.25 06. Lisa Peeters 1.35.26. Dion Dreesens 1.15.14 1ste pi. Alex Bos 1.26.25 1ste pi. Stan Gorree 1.29-53 Geoff Ebskamp 1.21.42.Dis RD; 100m schoolslag: Lisa Peeters 1.52.29. Dion Dreesens 1.27.81. Geoff Ebskamp 1.28.54. Stan Gorree 1.32.84. Alex Bos 1.33-15 2e pL; 50m vlinderslag: Lisa Peeters 0.44.43. Stan Gorree 0.35.18 1ste pl. Alex Bos 0.40.56 1ste pl.; 100m vlinderslag: Lori Leenen 1.30.51. Dion Dreesens 1.13-06 1ste pl. Geoff Ebskamp 1 14 88 3e pl.: 100m vrije slag: Cyril Landstra 1.15.47 Dion Dreesens 1.03 87 1ste pl. Geoff Ebskamp 1.07.06 2e pl. Stan Gorree 1.10.95 3e pl. Alex Bos 1.20.16 2e pl. Richard Schluter 1.20.68 3e pl.; 100m wisselslag: Lisa Dreesens 1.37.29 Alex Bos 1 26.43- 2e pl.; 200m wisslelsag: Dion Dreesens 2.39-32 1ste pl. Geoff Ebskamp 2.49.29 3e pl. Stan Gorree 2.53-64 2e pl. Hans Westerkamp 3.22.16. Op de laatste speeldag van de Nationale league heeft bowler Jaap Jongejan voor de tweede keer dit sei zoen een 300 game gegooid, uitgere kend in de wedstrijd tegen het andere Venrayse team wat uitkomt in klasse ID Proshop R.B.V. Het was ook nog dubbel feest aangezien Jaaps team VTU Telecom op deze laatste speel dag het kampioenschap binnen haal de, en dus volgend jaar uit mag komen in de hoofdklasse. Jaap heeft de per fect game deze keer op baan 8 gegooid met een storm Vertigo die in de proshop van het Venrayse bowling huis door Twan Claessens is geboord, wat dus voor Twan de eerste keer is dat iemand met een bal die door hem is geboord een perfect game gooit. Proshop is als vierde geëindigd, dus zij spelen volgend jaar gewoon weer 1 klasse. De dames van Restaurant bow ling Venray hebben zondag in Middel burg hun plaats in de le klasse dames trio league veilig gesteld en hebben als zesde de competitie beëindigd. In de huisleague moesten in de le klasse bijna alle beslissingen op de laatste speelavond vallen, en het was dan ook een beladen avond. Hoeijma- kers begon deze avond met 5 punten voorsprong op VTU Telecom, en door de winst van 18-10 tegen café de Buren haalden ze net voldoende pun ten binnen om het kampioenschap te kunnen vieren. Dat het spannend was blijkt wel uit het feit, dat er van de 15 punten voor sprong nog maar 3,5 over waren, nadat VTU met ruime cijfers 24-4 van de Scores wist te winnen. De wed strijd tussen BT Jamin en Sigmas Cor- nelco ging om de derde plaats, en deze ging met geflatteerde cijfers naar BT Jamin 23-5, alle 3 de games waren close, maar allemaal net in het voor deel van BT Jamin. Kantoor van de Boomen kon het niet bolwerken tegen La Mousse, en zal voor de eerste keer in zijn bestaan een trapje lager moeten spelen, net zoals de Scores. Periode kampioen is BT Jamin gewor den en bij de dames stak Fien Jennis- kens in een heel goede vorm met een serie van 673 201,224 en afsluitend 248., bij de heren was Mickey Binde- walt de grote man met een serie van 704 op de voet gevolgd door Jaap Jon gejan met een serie van 695 In de tweede klasse was de strijd al beslist, ondanks het verlies van Groei- punt tegen de dit jaar sterk spelende Nitwitz 8-20 eindigden ze toch op de tweede plaats welke goed is voor pro motie naar de le klasse, waar ze vol gend jaar V.V.G.I van Rensch weer tegen zullen komen die op de laatste speelavond weliswaar van Altijd raak/AVIT verloren met 9-19, maar hun voorsprong was groot genoeg om de promotie niet meer in gevaar te laten komen. De andere wedstrijden waren welis waar om des keizers baard, maar daar om niet minder fraai om naar te kij ken. Plus van Dijck tegen Hit Miss werd 24-4, en de Red Arrows tegen Club Up eindigde in 14-14. Altijd raak/A VIT is periode kam pioen geworden, en zullen dus nog een maal aan moeten treden, ondanks dat ze te kennen hebben gegeven aan het eind van dit seizoen te stoppen. Op deze avond speelden Firmin Apers en Riek leyssen na 26 jaar hun laatste competitie wedstrijd, zij stop pen net als Truus Claessens .met hun actieve carrière maar zullen nog wel verbonden blijven met de club. In de dubbelleague ging de strijd tussen de periode kampioenen tussen DOK, Strikezone, In the pocket en Wakers 1. In te pocket haalde de volle winst en mag zich kampioen der kampioe nen noemen. De beker in de Trio league ging naar het team van De Joepies, welke in de halve finale met ruime cijfers het team van Bokual, die hun in de huisle ague net voor bleef, wisten te ver slaan, en het in de finale tegen Plus van Dijck op moesten nemen. Deze wedstrijd werd met 9-6 gewonnen, uitslag IDe Joepies, 2 Plus van Dijck, 3 Kuyten. Tijdens de open Nederlandse kam pioenschappen taekwondo in Boxtel hebben de leden van Oh Do Kwan uit Venray prima gepresteerd. Taekwon- doschool Dekker had, onder auspi ciën van de Federatie Euro Budo Nederland, verenigingen van alle Nederlandse taekwondobonden uit genodigd (TIN -Taekwon-do Interna tionaal Nederland, Federatie Eurobu- do Nederland, ITF Nederland, TBN Taekwon-do Bond Nederland en de NTA Nederlandse Taekwon-do Asso ciatie) Bij de jeugd was Mitchell Fleurkens niet opgewassen tegen de twee zeer fanatiek en veel te hard sparrende tegenstanders in zijn poule. Beide partijen werden verlo ren maar Mitchell kon toch enkel mooie punten scoren en kon met z'n derde prijs tevreden zijn. Widjai Lalbi- hari kwam doordat er in zijn klasse (Junioren A +80 kg) geen inschrijvin gen waren in de zwaardere klasse senioren A +80 kg terecht. Slechter kon hij het niet treffen want in deze klasse waren bijna allemaal leden van de Nederlandse sparringsselecties ingedeeld. Voor Widjai was dit de tweede keer dat hij aan een sparrings wedstrijd meedeed en kwam dus veel wedstrijdervaring te kort bij deze voor hem te zware poule. Martijn van der Zwed was goed bezig in de B-klas se +80 kg. In de partij om de tweede en derde plaats kreeg hij in de laatste seconden van de wedstrijd z'n twee de waarschuwing die hen een min punt opleverde, waardoor hij de par tij met een punt verschil verloor. Voor Martijn dus ook een derde prijs. 5e Tijdens de landelijke finale van de 'jes yi Nationale Jeugd Trio League heeft iCh/)l Venray 1 als titelhouder van de Pro- veiHj v'nc'e Limburg van zich doen spreken to01, het Nederlands kampioenschap ""de wacht te slepen. De twaalf fina- n vis feten werden in twee poules ver- nancb deeld Venray speelde in de tweede dag® ^0eP en trof daar als tegenstanders gezet achtereenvolgens BV Hoorn, BVUV (Utrecht), Dokwerkers 1 (Rotterdam dejfi Noord), Maximaal Multimedia (Mid- el in Vi delburg) en Voetverzorging Shirley nklss VJnSchie (Spijkenisse) De start was Teel belovend. Met een gigantische score (de hoogste game van de dag) - fan 728 pinfali (Tim van Houdt met nieuw PR van 269, Lars Lenssen 235 erf Nicky Claessens 224) werden de Noord-Hollanders (434) ruim aan de Itnntgezet. De tweede wedstrijd tegen BVUV was van een normaler niveau daar door ook spannender (557- R maar uiteindelijk wist de Ven- happ IJynaren cleze wedstrijd winnend af te desluiten. De gevaarlijkste concurrent kaflj 'let Dokwerkersteam en hier olandi1110651 men vol aan de bak om de novel "P^lopen achterstand in de eerste e van mes alsnog winst om te buigen en tegen lukte: 600-561. Vervolgens werd >tart<! ««telooe gewonnen van het Zeeuw- 16 Maximaal Multimedia met 595-417 eel 1* 'aatste match tegen Spijkenisse part "wde ook al geen onoverkoombare n nofl ("piemen op: 555-468, zodat Venray Paerd met 5 punten en een pinfali van lartij (rufhi 202 gemiddeld) winnaar J'erd van groep 2. Als tweede eindig- e Dokwerkers 1 met 4 punten en 9 pinfali. Winnaar in groep 1 werd n Röt,ieuwegein 1 met 5/2952 en het Piet %co Team uit Eindhoven (kampioen "u vorig jaar) werd nu tweede met '6. De winnaars van beide poules speelden twee games tegen elkaar om uit te maken wie zich Nederlands kampioen-van de Jeugd Trio League mocht noemen. Nieuwegein had aan vankelijk het beste van het spel, waar na Venray zich tcrugknokte om uitein delijk de eerste .game nipt in hun voordeel te beslechten: 611-601 De tweede en alles beslissende game ging opnieuw gelijk op tot het zevende frame. Venray speelde zeer geconcen treerd en misten weinig frames ondanks'het uitblijven van dubbële strikes. Na een misser van de Nieuwe- geinse ploeg begon het nog beter te lopen en wist Venray opnieuw een 600-game te produceren (603). Het ritme bij de Utrechters was nu gebro ken en bleven ten slotte steken op 500, waardoor Venray 1 zich de terechte landskampioen mocht noe men met een teamgemiddelde van 202,33 en twaalf 200-games. Na 1995 en 2002 was dit de derde keer, dat Venray met het landskampioenschap in de finale van de Nationale Jeugd Trioleague voor zich opeiste. Dit was tevens het laatste hoogtepunt van een "gouden" generatie, want op slechts één enkele speler na, maken alle ove rige spelers de overstap naar de senio ren. De winnende equipe bestond uit Nicky Claessens (218,5 gem.), Tim van Houdt (203,5 gem.), Lars Lenssen (195 gem.) en Jochem Magcrmans (176.5 gem.) en stond onder leiding van coach Twan. Claessens. De strijd om het brons (tussen de nummers twee in de poules: Royco Team en Dokwerkers 1 was bijzonder span nend en werd pas bij de laatste bal beslist en daarin bleek de Eindhovena- ren een fractie sterker dan de Noord- Rotterdammers met een score van 1098-1094. Tennisclub Rodhe viert op zaterdag 25 juni het 25-jarig jubi leum. Met een tennisclinic en een jeugddisco, een receptie voor genodigden en (oud)leden en aansluitend een feestavond wor den de leden van de Venrayse ten nisvereniging op hun wenken bediend. Want gezelligheid staat al een kwart eeuw jaar hoog in het vaandel bij de tennisvereni ging in de wijk LandweerL Uit onvrede met het gevoerde beleid bij hun eigen club richtten een aantal mensen van TC Venray in okto ber 1979 TC Rodhe op. Tot die men sen van het eerste uur behoorden onder anderen Wim en Ans Schelle- kens, Jeanne en Jan Zuidhof en Gerrit Schoonderbeek. Trainer in die begin periode was Hans Harskamp. De leden tennisten op een tennisbaan op Beukenrode maar verkasten al snel naar de huidige locatie in de wijk Landweert. Hans Harskamp en zijn vrouw Hanneke runden de nieuwe tennisaccommodatie. "Een clubhuis hadden we nog niet. Een caravan met plastic stoelen fungeerden als een soort kantine. Er stond hier destijds nog helemaal niks. De zes tennisba nen lagen tussen de maisvelden en de ingang bevond zich aan de Stations weg." Wim Verschuyten is een van de leden van het eerste uur en herinnert zich de beginjaren nog maar al te goed. De jaartallen zijn dan wel een probleem, de rode draad van de ten nisvereniging loopt als een lijn door zijn eigen leven. "Ik zie de zoon van Hans en Hanneke hier nog iedere dag touwtje springen. Hij werd later Nederlands kampioen en daar waren we als vereniging enorm trots op In april 1980 telde TC Rodhe inmiddels 100 leden. Het ledenaantal bleef in de jaren daarna geleidelijk stijgen. In het tweede jaar van de ver eniging werd met een competitie gestart. De tennisaccommodatie werd al snel overgenomen door Jan Dren- tje, de huidige eigenaar van het park. Op de kalender kwam het zeer toe passelijk genoemde Maistoemooi, er werden interne competities opgezet en jaren later verrees zelfs de nu nog altijd aanwezige ballonhal. Hans en Irma Kramer runden in die jaren de kantine. "Een heel gezellige tijd, al geldt dat eigenlijk voor 25 jaar TC Rodhe. Gezelligheid stond en staat bij de club nog altijd hoog in het vaan del." Verschuyten laat niet het achter ste van zijn tong zien, maar korte anecdotes verraden dat het geregeld feest was. "In die jaren zijn er in ieder geval regelmatig auto's in de sloot beland. En bij het toepen op donder dagavond kwam de fles Franse cog nac op tafel." Ook TC Rodhe maakte als iedere vereniging goede en slechte tijden mee Met name de discussie over wel of geen permanente tennishal bij het sportpark verdeelde de vereniging in twee kampen. Het ledenaantal daalde destijds ook. Verschuyten: "Een kern van mensen heeft toen de schouders er weer onder gezet en de vereniging niet kapot laten gaan. Sindsdien is het aantal leden weer gestegen en mogen we best trots zijn op deze bloeiende vereniging." GEZELLIGHEID Trots is ook voorzitter Thom Spee. Op een tennisclub met 400 leden waarvan ruim 100 jeugdleden. Mid den in de drie bloeiende wijken Land weert, St. Antoniusveld en De Braban der en een wijk van de toekomst, Aan den Heuvel, is TC Rodhe gelegen in een groeigebied. "We groeien ook nog steeds", aldus Spee die wijst op de unieke constructie die de vereni ging heeft. "We huren al 25 jaar naar volle tevredenheid de banen van de eigenaar van de tennisaccommodatie, het echtpaar Drentje. Voor de leden betekent dit dat zij niet hoeven te worden ingezet bij bardiensten en baanonderhoud, zoals bij veel andere tennisverenigingen vaak wel het geval is. De leden tennissen hier en kennen verder geen andere verplich tingen ten opzichte ran de club." Dat wil niet zeggen dat TC Rodhe niet steunt op de inzet van vrijwilligers. "Natuurlijk drijft TC Rodhe, zoals iedere vereniging, op de inzet van juist die mensen. Zij maken zich ver dienstelijk in de diverse commissies, bij toernooien en andere activiteiten. Zonder die hardwerkende vrijwilli gers had ook onze club geen toe komst." Net als Wim Verschuyten denkt Spee dat de gezelligheid binnen de club een grote aantrekkingskracht heeft op nieuwe leden. "In de club bruist het van de activiteiten waarbij de opkomst enorm hoog is. Een per fect voorbeeld zijn de clubkampioen schappen. Van de 300 senioren nemen daar ruim 225 tennissers aan deel Daarnaast worden ook alle ande re activiteiten goed bezocht." Het prestatieve aspect wordt echter ook niet vergeten. Ongeveer 35 procent van de leden komt uit in externe com petities op landelijk en districtniveau. "We proberen de juiste balans te vin den tussen gezelligheid en prestaties, zodat alle leden zich bij ons thuis voe len. De een komt hier om zijn partij tjes tennis te winnen, de ander omdat hij het na afloop van zijn wedstrijdje zo gezellig vindt in de kantine. Die ademt dan ook nog steeds die warme huiskamersfeer uit. Dat heeft toch wel iets." Het 25-jarig jubileum op zaterdag 25 juni heeft grotendeels een beslo ten karakter voor alleen leden van TC Rodhe. Echter oud-leden zijn van harte welkom op de receptie die duurt van 17-30 tot 19-30 uur. Met vragen kunnen zij terecht bij de kanti ne van TC Rodhe, telefoon (0478)588453. Vanavond oefenen op schutters- weide, aanvang 19-30 uur. Zondag 12 juni deelname aan de finale schieten van de Schutterscom- binatie Noord-Limburg. In zowel de A- B- alsmede de C-klasse zijn zij nog steeds kansbaar voor medaillekansen. De wedstrijd vindt plaats op het ter rein van Sint Urbanus Grashoek. Zondag 19 juni is het tweede bondsschuttersfeest bij schutterij Sint Martinus in Tegelen. Vertrek om 12.30 uur vanaf het Trumke. Maandag 20 juni is de algemene ledenvergadering in café D'n Oldti mer, aanvang 20.00 uur.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23