m ROLLUIKEI E HET ENIGE ECHTE TEM RAN D KIJ K O P WONEN! □I Peelrand d™T invent 1 FRANSLEMMERS GOEDSLAPE l< ürinL. SI H Makelaardij «SS» fAet Riolering buitengebied: Gebr. Reintjes VERPAKKINGEN B.V. MEDEWERKER BEDRIJFSADMINISTRATIE (fuii-time) VERA VENRAY PEEL EN MAAS Donderdag 2 juni 2005 - PatóL EI i HLbbh WEU, GROTESTRAAT 25 YSSELSTEYN, YSSELSTEYNSEWEG 37 Dit ruime karakteristiek woonhuis (1200 m') met appartement en een unieke hobbyschuur (70 m') is gelegen aan een van de oud ste straatjes in het dorpje Well met aan de achterzijde direct con tact met rivier de Maas. Het pand is doorspekt met authentieke elementen waardoor een unieke sfeer gewaarborgd is. Indeling begane grond: hal met granietenvloer, U-vormige woonkamer met aquarium en geheel voorzien van een massieve hardhouten vloer met lambrisering (Merbau). Woonkeuken met schitterend zicht op de Maas. Tussenportaal met trapopgang naar de 1ste verdieping en een toilet le verdieping: royale overloop, cv-kast, 4 slaapka mers. badkamer. De 2e verdieping te bereiken middels een vaste trap en in gebruik als bergruimte (evt. in te nchten als 5de/6de slaapkamer). De tuin met een zuid bezonning is gedeeltetijk bestraat en afgewerkt met borders, 2 terrassen (waarvan 1 over dekt) en een dierenwei. Vanuit de woning en tuin heeft U een vnj uitzicht over de Maas. In het pand is een ruimte ingericht welke gebruikt wordt voor kamerverhuur. B.jr.: voor 1900perc.opp.: ca. 875 m', inh.: woning ca. 1200 m\ schuur, ca 600 m'. Vraagprijs: €449.000,- k.k. Deze royale, halfvrijstaande jonge woning met vrijstaande garage is gele gen in het centrum van Venray. Indeling begane grond: geheel voorzien van tegelvloer met vloerverwarming. Hal met trapopgang, toilet en meter kast, moderne woonkamer. Halfopen keuken met inbouwkeuken v.v. alle apparatuur, berging, le verdieping: royale overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 16, 10 en 7 m!), 2 balkons en een badkamer met ligbad, wastafel en han gend toilet. Royale 2e verdieping: overloop, 4e slaapkamer, CV-ruimte en de mogelijkheid voor een 5e slaapka mer. De ruime, zonnige op het zuiden gelegen tuin is aangelegd met een ter ras, vijver en plantenborders. De tuin beschikt tevens over een vrije achter om. B.jr.: ca. 1998, opp.: 174 m;, inh.: ca. 470 nV (excl. garage). Midden in het hartje van Venray, op het zuiden gelegen, staat dit jonge, royale, luxe afgewerkte appartement met veel lichtinval op de 2e verdieping met een eigen parkeerplaats en berging in het sou terrain. Het complex is uitgerust met een lift, videobewaking en een balans ventila tiesysteem. Ind.: Royale hal, mk, luxe toi let, berging met wasmachine, diepvries en CV ketel, zeer ruime woonkamer met veel b'chtinval en uitzicht over hartje Venray, overdekt balkon op het zuiden gelegen, open keuken met inbouwkeuken, v.v. 4-pits keramische kookplaat, afzuigkap, combi magnetron, koelkast en vaatwasser, moder ne en luxe badkamer met schuifdeur naar de slaapkamer ingericht met ligbad, inloopdouche, wastafel en designradiator, 2 ruime slaapkamers, beiden met een raampartij over de gehele breedte. Er is een afgesloten parkeerplaats in de ondergrond se parkeergarage en een berging in het souterrain. Bjr.: 2003, woonopp.: ca. 92 m', inh.: ca. 270 m!. Op een vrijgelegen locatie in het buitengebied van Ysselsteyn- Heide, op een kavel van 5.240 m!. staat deze vrijstaande woon boerderij met inpandige garage. Er bestaat de mogelijkheid tot wonen op 1 niveau (slaapkamer en douche op de begane grond). Indeling: Begane grond: hal, kelder, meterkast, woonkamer (ca. 24 m') voorzien van een schouw met houtkachel en de boven lichten zijn van authentiek glas-ïn-lood ramen, dichte woonkeu ken met oorspronkelijke granieten vloer, slaapkamer (ca. 9 m serre omringd door glas en gesitueerd op de achtertuin, douche toilet, berging/bijkeuken, inpandige royale garage (ca. 74 m met smeerput en oliekachel met heater, le verdieping: 2 grote slaapkamers (resp. ca. 17 en 15 m!), vernieuwde badkamer (2003) ingericht met douche, zwevend toilet, wastafel en design radiator. De rondom gelegen fraai aangelegde tuin is omnngd door een singel van bomen en biedt maximale pnvacy. De tuin is o.a. ingericht met een vrijstaande schuur (ca. 36 m') en een grote vijverpartij. B.jr.: ca. 1933, perc.opp.: 5.240 minh.: ca. 800 m'. vriendelijke straat dit halfvrijstaand woon huis met aanbouw over de gehele breedte ('02), waardoor het leefóppervlak op de begane grond wordt vergroot met een ber ging, badkamer, speelruimte en bijkeuken. In het gehele pand zijn kunststof kozijnen met dubbele beglazing geplaatst Indeling: Beg. grond: Hal, kruipruimte, mk, vernieuwd toi let, kelder, ruime woonkamer (ca. 38 m') met aan de achterzijde een speelruimte met een royale dubbele schuifpui, open keuken met inbouwkeuken v.v. een 4-pits gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, diepvries, Bosch vaatwasser en een combimagnetron, CV/wasruimte, badkamer ('03), ingericht met een ligbad, douchecabine, wastafel, design radiator en thermostaatkranen. Overloop, met bergkast, 3 slaapkamers (resp. ca. 15, 12 en 8 m!), voormalige doucheruimte. 2e verdie ping: in gebruik als bergzolder en v.v. een vliering en verwarming. Royale berging ('02). De op het oosten gelegen achtertuin heeft een goede bezonning en is onderhoudsvrien- delijk aangelegd. B.jr.: ca. 1966, perc.opp.: ca. 226 m!, inh.: ca. 400 m'. Vraagprijs: 197.000,- k.k. Broekhuizerweg 13 Broekhuizenvorst Aan de rand van Broekhuizenvorst, Gelegen op een royale kavel (675 m') Staat deze goed onderhouden vrijstaan de Woning met aanbouw en vernieuwde Keuken ('00). Vraagprijs 319.000,- k.k. Catharinastraat 16-a te Wellerlooi Op een schitterende, bosrijke locatie Gelegen, staat dit vrijstaand uitge bouwd Woonhuis met geheel onderkei- derde vrijstaande Garage. Er bestaat de mogelijkheid Tot wonen op 1 niveau. Vraagprijs 415.000,- k.k. Ghunenbeek 16 te Oostrum Deze verrassend ruime, onder architec- split-level woning (2003) met mogelijk heid voor kantoor/praktijk aan huis. Vraagprijs 398.000,- k.k. Matterhomlaan 32 te Venray Op een unieke kavel gelegen, aan de achterzijde grenzend aan de bosrand, staat deze, zeer degelijk gebouwde villa met inpandig bereikbare garage en car port Vraagprijs op aanvraag Melchiorhof 5 te Venray Royaal vrijstaand woonhuis met grote garage en ruime (vaste trap) 2e verdie ping. De tuin met vrije achterom biedt optimale privacy (389 m'). IN PRIJS VERLAAGD Vraagprijs 339.000,- k.k. de begane grond, zeer royale en uitge bouwde vrijstaande woonhuis met vrij staande garage (mogelijkheid om op 1 niveau te bewonen). Vraagprijs 298.000,- k.k. In broekhuizen, aan een rustige woon straat gelegen, dit jonge, vrijstaande woonhuis met inpandig bereikbare praktijk-/kantoorruimte (v.v. Aparte entree). Vraagprijs 339.000,- k.k. Pr. Hendrikstraat 13 te Venray Op een mooie, zeer vrij gelegen kavel in de "oranjebuurt" gelegen, vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage, zonnige tuin en vrij gelegen overdekt terras. Vraagprijs 279.000,- k.k. Rozemarijn 10 te Venray Zeer modern, onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage op een ruime kavel (457 m') aan de rand van Landweert Vraagprijs 398.000,- k.k www.peelrand.com Op een kindvriendelijke locatie op steenworp afstand van hartje Venray, staat deze moder ne eigentijdse tussenwoning met vrijstaande berging. Het pand is in 2000 gebouwd en voorzien van alle hedendaagse wooncomfort. Indeling: Begane grond: Entree, trapkast, luxe toilet, woonkamer met een robijnen hardhouten vloer, de achtergevel is geheel voorzien van een raampartij, waardoor er bijzonder veel lichtinval ontstaat en er een maximaal tuincontact is. Open keuken met luxe inbouwkeuken voorzien van vaatwasser, combimagnetron, koelkast, 5 pits gaskook plaat en afzuigkap. Vanuit de keuken is een leuk uitzicht op de aan de voorkant gelegen parkachtige omgeving, le verdieping: geheel v.v. parketlaminaat, overloop, 2 slaapkamers, separaat toilet en een badkamer ingericht met ligbad, douche en wastafeL 2e verdie ping is middels een vaste trap bereikbaar en is ingericht als 3e en 4e slaapkamer. Tevens is hier de Cv-ketel en aansluiting voor de wasmachine en droger geplaatst. De achter gelegen stadstuin met vrije achterom is onderhoudsvriendelijk aangelegd middels sierbestrating. B.jr.: 2000, inh.: ca 375 m!, opp.: 108 m'. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Smakterveldweg 19 te Venray Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten in de wijk Landweert op een schitterende kavel van ca. 770 m2 'staat deze onder achitectuur van dhr. Colsen getekend zeer royale (ca. 900 m3) en functioneel ingedeelde luxe villa. Vraagprijs 469.000,- k.k. Spoorstraat 20 te Tienray Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruim te binnen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs 198.000,- k.k. Spurkterdijk 6 te Oostrum Landelijk gelegen, geheel verbouwde langgevelboederij v.v. Alle hedendaagse luxe, maar met behoud van karakteris tieke elementen. Vraagprijs 649.000,- k.k. Westsingel 42 te Venray Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het centrum van Venray staat deze vrij staande woning met garage. Vraagprijs op aanvraag Wilhelmina Sangersstraat 8 te Venray Onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, car port en fraai aangelegde tuin met ber gingen, en een terras op een ruime kaveL Vraagprijs 409.000,- k.k. Aan een van de rustige woonstraten in het kerkdorp Leunen staat dit halfvrijstaande woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vertrekken als woonkamer (ca. 40 m'), keu ken en de 4 slaapkamers zijn ruim qua opzet in combinatie met een zeer functionele inde ling. Indeling begane grond: Entree, meter kast, toilet, L-vormige woonkamer met par ketvloer en een open trapopgang naar de le verdieping. Halfopen keuken met vaste opstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en een oven. Bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en dro ger en een inpandig bereikbare garage, le verdieping: Overloop, 4 slaapkamers met een oppervlakte van ca. 6, 9, 13 en 13 m' en een luxe, geheel betegelde badkamer ingericht met een ligbad in combinatie met douche, toilet en een wastafelmeubeL De achtertuin is op een kindvriendelijke wijze aangelegd door middel van gras, rubbertegels, diverse plantenborders en 2 terrassen. Kortom dit verrassend ruime pand laat van buiten niet zien wat het van binnen te bieden heeft!! Bjr.: 1973, inh.: ca. 425 m', opp.: ca. 288 m!. Vraagprijs: 209.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met luxe, moderne aanbouw en verlengde garage, gele gen aan een schitterende woonstraat in de wijk Landweert met aan de voorzijde een groenvoorziening met speeltuin. Het pand is in 1999 uitgebouwd, waardoor er op de begane grond extra leefruimte is gecreëerd. Ind.: beg.gr.: hal, mk, toilet, L-vormige woonkamer, aanbouw met dubbele tuindeu ren, een glazen lichtkoepel welke een schit terende lichtinval geeft, vloer- en wandver- warming. De halfopen keuken met inbouw keuken en granieten werkblad is in '99 gedeeltelijk vernieuwd en v.v. een gaskook plaat, vaatwasser, combimagnetron, koelkast en diepvries. Inpandig bereikbare verlengde garage v.v. tegelvloer en verwarming, le verd.: overloop. 3 slaapkamers, geheel bete gelde badkamer ingericht met ligbad, dou- chehoek, toilet en wastafel. 2e verd.: bereik baar middels een vaste trap, overloop met vlizotrap naar vliering, ketelkast, wasruimte en 4e slaapkamer v.v. 2 Velux dakramen. De op het zuidwesten gelegen tuin is onder houdsvriendelijk aangelegd. B.jr.: 1993, inh.: ca. 475 m', opp.: 260 m'. Vraagprijs: 255.000,- k.k. De Boog 16 te Venray Op een van de toplocaties in het centrum Van venray, staat dit vrijstaand gescha keld woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 309.000,- k.k. Dopheide 27 te Ysselsteyn Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande ber ging, gelegen in een jonge wijk. een object met vele verassende details in afwerking. Vraagprijs 264.000,- k.k. Isabellahof 7 te Venray Gelegen in een mooie woonstraat nabij de bossen, zeer royaal, goed onderhouden geschakeld woonhuis met inpandige gara ge en een zonnige tuin met veel privacy. Vraagprijs 239.000,- k.k. Isabellahof 34 te Venray Op een perfecte locatie in de wijk Veltum n uitgebouwde, vrijstaand gescha- gelegen u kelde woning met berging en praktij kruimte. Vraagprijs 249.000,- k.k. Lelie 26 te Venray In de wijk landweert, aan een doodlopen de straat staat dit vrijstaand geschakeld, ruim uitgebouwd woonhuis met garage en carport. IN PRIJS VERLAAGD Vraagprijs 249.000,- k.k. Smakterveldweg 6 te Venray Op een volledig vrij gelegen kavel (ca. 1000 m'!!ü!) Aan één van de mooiste woonstraten in landweert staat dit, onder moderne architectuur gebouwd, gescha keld woonhuis met inpandige garage. Vraagprijs 359.000,- k.k. St. Antoniusveldweg 34 te Venray Op een mooie locatie met vrij uitzicht, staat dit via de garage geschakelde, vrij staande, royale woonhuis met dakterras en inpandig bereikbare garage. Vraagprijs 289.000,- k.k. Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden Pavanestraat 118 te Venray Tussenwoning met berging gelegen in de woonwijk 't Brukske. Vraagprijs: 164.000,- k.k. Overtoon, De Vers 225 Deze recreatiewoning is gelegen op een royale kavel van ca. 500 m! op vakan tiepark "De Vers" in de bosrijke omge ving van Overloon. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Overloon, Helderse Duinen 27 Deze, geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinber- ging, is gelegen in het bungalowpark de Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m!. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Oostrum, Sparrendreef 12/19 Deze jonge, perfect onderhouden, vrij staande waterwoning is gelegen aan een rustige doodlopende straat op het vakantiepark de Witte Vennen te Oostrum. Het vakantiepark is ruim van opzet en ligt aan een grote waterplas. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Venray, Henscheniushof "Henscheniushof" in hartje venray wordt gerealiseerd! Er worden apparte menten (maisonnettes) te koop en te huur aangeboden, alle gelegen op de le en 2e verdieping van het complex. Vraagprijs op aanvraag Venray, Henseniusstraat 19 Midden in het centrum van Venray gele gen appartement (op de begane grond met tuin), meteen aparte berging in het Souterrain en een eigen parkeerplaats. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Venray, Jerusalem 44 Jong en ruim appartement op de bega ne grond, met inpandige parkeerplaats en berging in het souterrain, schitte- Venray, Fagotstraat 17 Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije ach terom en o.a. een ruime woonkamer, een woonkeuken en 4 slaapkamers. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Op onze internetsites staat een compleet overzicht van ons aanbod! Op een schitterende kavel in een fantasti sche, bosrijke, woonomgeving staat deze, onder moderne architectuur gebouwde, villa met inpandige garage. Het pand is in 5 split-level woonlagen gebouwd en biedt met ca. 950 m! (nagenoeg geheel functio neel te gebruiken) een zee aan leefruimte. De architectuur is zeer verrassend en het materiaalgebruik hoogwaardig. Afwerking aan de binnenzijde is middels binnenhuis architectuur uitgevoerd. Bijzonderheden: de gehele begane grondvloer uitgevoerd in Belgisch hardsteen met vloerverwarming, alle wanden glad afgewerkt, daglichttoe treding rondom, ruime living met veel tuin contact, centrale plek voor eetkamer, roya le keukenopstelling v.v. alle inbouwappara- tuur, slaapverdieping (met aparte badka mer en 3 slaapkamers) voor de kinderen, zeer ruime ouderslaapkamer met toegang tot een balkon/dakterras en separate bad kamer, 5e slaapkamer, nagenoeg geheel onderkelderd, ruime garage (30 m') met sectionale deur met afstandsbediening, tuin met vijverpartij. Kortom: dit pand is een bezichtiging meer dan waard!! Bjr.: ca. 1988, opp.: 745 m', inh.: ca. 950 m'. Vraagprijs: 519.000,- k.k. HALFVRIJSTAAND Venray, Annie Romeinstraat 2 Jong, perfect onderhouden, halfvrij staand woonhuis met garage, vrije ach terom, tuin op het zuiden en riante 2e verdieping met dakkapel, gelegen op een royale kavel. Vraagprijs 274.000,- k.k. Brouwerstraat 20 te Well Aan een rustig woonhofje gelegen, half vrijstaand Woonhuis met garage en car port. De woning is geheel v.v. Kunststof Kozijnen met dubbele beglazing. Vraagprijs 199.000,- k.k. Ellenberg 25 te Broekhuizen In een rustige woonomgeving in het kerkdorp Broekhuizen, staat deze ruime, goed onderhouden halfvrijstande woning met garage en carport. Vraagprijs: 184.000,- k.k Kroonkruid 62 te Venray Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert ligt deze uitstekend onder houden, en vooral op de begane grond luxe uitgevoerde halfvrijstaande woning met tuinhuis en vrije achterom. Vraagprijs 196.000,- k.k. Muurpeper 2 te Venray Aan de rand van de woonwijk Landweert in een doodlopend hofje, staat deze halfvrijstaande woning met garage. Door situering op de hoek van de straat heeft dit pand zowel aan de rechterzijde als achterzijde een vrije ligging. Vraagprijs 239.000,- k.k. Prins Bernhardstraat 76 te Venray Op een unieke locatie aan een doodlo pend straatje staat dit halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande houten gara ge en vrije achterom. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Kaardebol 22 te Venray Op een leuke kindvriendelijke locatie Aan een doodlopend straatje, in het dorp Wanssum gelegen, op een kavel van 1.013 m!, staat deze goed onderhouden splitlevel bungalow met dubbele garage. Recentelijk zijn zaken zoals badkamer, plafonds, het dak en de kelder verdieping vernieuwd/ gerenoveerd. Indeling: Begane grond: roy ale hal, toilet, L-vormige ruime woonkamer met veel tuincontact en een massieve eiken vloer, gesloten keuken v.v. een 4-pits elektrische kookplaat, afzuigkap, oven, een vaatwasser en een dubbele spoelbak, muurkast, nis met koelkast, bijkeuken. Niveau +1: gang, 2 slaapkamers (ca. 9 en 20 m') met muurkasten waarvan één met toegang tot badkamer ingericht met lig bad, douchehoek, wastafel, toilet en muur kast, balkon. Niveau -1: gang, kelder (ca. 8 m!), bergruimte in te richten als 4e slaap kamer, CV-ruimte, provisieruimte, slaapka mer, badkamer (2001) ingericht met dou chehoek, wastafel, wandtoilet, designra diator. 2 vrijstaande garages. De op het zuiden gelegen achtertuin heeft een per fecte bezonning, maximale privacy en is voorzien van een zeer fraai overdekt terras. B.jr: ca 1968, opp.: ca. 1.013 m', inh.: ca. 664 m1 en garage 130 m'. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Vermeerstraat 6 te Horst Halfvrijstaand woonhuis met carport, geheel vernieuwd in 2001. Zaken als keuken, badkamer, kozijnwerk en ketel verkeren in absolute nieuwstaat (2001). Vraagprijs 279.000,- k.k. Zandbleek 40 te Venray Op een van de meest gewilde locaties van Venray, op steenworp afstand van het centrum staat dit halfvrijstaande woonhuis met garage. Tegenover is er een groenvoorziening en de achterzijde is geheel vrijgelegen. Vraagprijs: 259.000,- k.k. Venray, Bosschermolen 10 Gelegen op een schitterende, groene Locatie, nabij het centrum van venray. Staat deze goed onderhouden patio bungalow Met vrijstaande garage. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Horst, Paulus Potterstraat 7 Op een unieke, rustige locatie aan de rand van horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met ondergelegen inpandige garage. Vraagprijs: 412.000,- k.k. IN VOORBEREIDING Op 375 m! grond in de Oranjebuurt te Venray gelegen halfvrijstaand woonhuis. Aan de Laurahof in Venray (Veltum) gelegen zeer ruim perfect onderhou den geschakeld woonhuis. schuin tegenover een groenvoorziening met speelmogelijkheden, staat dit half vrijstaande woonhuis met garage. Vraagprijs 249.000,- k.k. VERKOCHT ONDER V00RBH0UD MVM-WONEN Rochusstraat 2 te Venray Halfvrijstaand woonhuis met serre en garage in gebruik als kantoor/praktijk ruimte. Het pand is in prima staat van onderhoud, recentelijk is de keuken geheel vernieuwd. Vraagprijs 274.000,- k.k. Veerweg 5 te Broekhuizen Op een zeer forse kavel van 1.185 m' gelegen, royaal uitgebouwd halfvrij staand woonhuis met een directe lig ging aan de maas. Collegiale verkoop, In prijs verlaagd Vraagprijs 269.000,- k.k. Venrayseweg 23 te Wanssum Elsteren 11 te Well Churchillstraat 12 te Venray Kruidenlaan 68 te Venray Wilhelmina Sangersstraat 23 te Venray Zevenblad 42 te Venray Eikenlaan 7 te Venray Vingerhoedskruid 54 te Venray MET SUCCES VERKOCHT Kruidenlaan 211 te Venray Kroonkruid 57 te Venray Kruidenlaan 54 te Venray Makelaardij in Onroerend Goed «"Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl wij maken er werk van! Bestaand riool aanpassen Nieuwe riool aansluiten Voorkomende graafwerkzaamheden Sleuven verdichten Bestrating herstellen/vernieuwen Leveren van PVC-materialen Evt. bestaande zinkput/septictank leeg maken, slopen en afvoeren. Vraag geheel vrijblijvend inlichtingen: Loonwerk-Grondwerk-Transport Drabbelsweg 1 5814 AG Veulen 0478-581986 06-17900108 VERST; Verstappen Verpakkingen bv in Oostrum is specialist in het ontwikkelen, produceren en verkopen van thermo gevormd verpakkingsmateriaal voor afnemers in de groente- en fruitverpakkende industrie. De onderneming telt 34 medewerkers, waarvan het merendeel in de productie. Bij Verstappen heerst een goede werksfeer waar het nemen van initiatief en dragen van verantwoordelijkheid vanzelfsprekend zijn. Het bedrijf is volop aan het groeien. Ter versterking van het bedrijfsbureau zoeken wij een (v/m): voor orderverwerking en productie ondersteuning De functie: In deze afwisselende baan heb je dagelijks telefonisch contact met klanten en leveranciers in binnen- en buitenland. Je noteert orders, maakt opdrachtbevestigingen en handelt de bestellingen volledig zelfstandig af. Je levert informatie aan voor de planning en expeditie en ondersteunt de productie met het opstellen en uitwerken van productiegegevens. Je profiel: Je hebt een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie in het bedrijfsleven. Je werkt zorgvuldig, legt alles graag vast en je denkt commercieel. Je beheerst het Duits en Engels. Je bent vriendelijk en wilt een langdurige arbeidsrelatie aangaan. Je zoekt een modern bedrijf waarin je jezelf kunt ontwikkelen en initiatief wordt beloond. Opleiding: minimaal MEAO BA of CE. Leeftijd: 25 tot 35 jaar. Verstappen Verpakkingen bv biedt je een veelzijdige en interessante functie in een stabiel bedrijf met goede arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatie brief met cv per post of e-mail aan: Invent Personeel en Organisatie, t.a.v. J. Lenssen, Postbus 86. 5830 AB Boxmeer. Telefoon: 0485-576264, 06-53313838. E-mail: Jacklenssen@invent-personeel.nl. personeel en organisatie werving, selectie en psychologisch onderzoek training en consultancy coaching en outplacement MET TEMPUR GEEFT U UW SLAAP COMFORT DE RUIMTE Tempur; een bekroond NASA-product. Ontwikkeld voor de ruimte en ideaal voor de aarde. Hét drukverlagende slaapsysteem. Zelden kwam uw lichaam tot rust, omdat uw lichaamsgewicht en temperatuur de vorm van uw lichaam bepalen. De Tempur matras geeft uw nachtrust daardoor de ruimte en pijn geen kans. Bij aankoop van een Tempur matras ont vangt u van Frans Lemmers Goed Slapen, dé dealer voor Venray en omgeving, een gratis Tempur hoofdkussen. DE DEALER VOOR VENRAY EN OMGEVING: WONINGINRICHTING PATERSSTRAAT 31 VENRAY «TEL 0478 585 552 WWW.FRANSLEMME GEGARANDEERD GOED Industrieterrein De Hulst 0478) 581481 eenol Gemeente Venray Bestemmingsplan 'Buitengebied' (goedkeuring onthouden) Gedeputeerde Staten van Limburg hebben bij besluit van 3 mei 2005, verzonden 8 r 2005, integraal goedkeuring onthouden aan het op 21 december 2004 door de gent teraad van Venray vastgestelde bestemmingsplan Buitengebied, omdat tijdens dei sielegging ex artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een tweetal foutieve kaarten (de waardenkaarten A en B) ter inzage zijn gelegd. Het besluit ligt met het bestemmingsplan met ingang van vrijdag 3 juni 2005 tot e donderdag 14 juli 2005 voor een ieder ter inzage in het informatiecentrum gemeentehuis van Venray, Raadhuisstraat 1 te Venray, geopend op maandag van tot 20.00 uur, op dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en op vrij 9.00 tot 13.00 uur. Tijdens de inzagetermijn kan tegen dit besluit door een ieder beroep worden inges Eventuele beroepen dienen te worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Ingevolge artikel 28. i van de Wet op de Ruimtelijke Ordening treedt dit besluit in werking met ingang vafl dag waarop de beroepstermijn afloopt. Indien binnen de beroepstermijn een verzoet de til voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking totdat op dat verzoé 12 ju beslist. Tet 'De Nede Venray, 2 juni 2005. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Bestemmingsplan 'Buitengebied' (opnieuw vastgesteld) Gedeputeerde Staten van Limburg hebben bij besluit van 3 mei 2005, verzonden 9» ^tij 2005, integraal goedkeuring onthouden aan het op 21 december 2004 door de gemfi een teraad van Venray vastgestelde bestemmingsplan Buitengebied, omdat tijdens de te' ffaS) sielegging ex artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening een tweetal foutieve^ kaarten (de waardenkaarten A en B) ter inzage zijn gelegd. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat de gemeenteraadi Venray bij besluit van 17 mei 2005 het bestemmingsplan 'Buitengebied' opnieuw vastgesteld. Inhoudelijk is het besluit van 17 mei 2005 gelijk aan het op 21 dececi de 2004 genomen besluit. In het vastgestelde plan zijn ten opzichte van het ontwerp! Dezt stemmingsplan wijzigingen aangebracht. Het betreft een groot aantal (kleinere) wijz>? het gen die zijn opgenomen in de 'Nota van aanpassingen'. Het vastgestelde bestemmingsplan 'Buitengebied' vormt het planologisch - juried kader voor de bebouwing en het gebruik van de gronden en opstallen in het buiten} bied van de gemeente Venray. )rga medi \';eu jöSI icht lokai of ri ttn Het vastgestelde bestemmingsplan, het vaststellingsbesluit en de 'Nota van aanp gen' liggen met ingang van vrijdag 3 juni 2005 tot en met donderdag 30 juni 2005 een ieder ter inzage in het informatiecentrum in het gemeentehuis van Raadhuisstraat 1 te Venray, geopend op maandag van 12.00 tot 20.00 uur, op tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Tijdens de inzagetermijn kunt u een schriftelijke bedenking indienen bij Gedeput" Staten van Limburg (Postbus 5700, 6202 MA Maastricht), wanneer u: - tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad hebt ingediend; - belanghebbende bent en aantoont dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest een zienswijze bij de gemeenteraad in te dienen; - een bedenking hebt tegen de wijzigingen die zijn aangebracht ten opzichte van hi werpbestemmingsplan. Venray, 2 juni 2005. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester dhr. P.M.H. Lucassen, secretaris. Venr ijkt

Peel en Maas | 2005 | | pagina 6