na sa van Lunen makelaardij verkoop, taxatie en prima advies 0485 57 34 39 CArel Fijen Makelaardij een kwestie van vertrouwen Lathyrus 39 te Venray H3 INNOVATE MANAGEMENT ASSISTENT(E)' PEEL EN MAAS Donderdag 2 juni 2005 - Pag LEN Venray, Lamersveld 3 Vraagprijs: 389.000,- k.k. Zeer ruim vrijstaand landhuis met inpandige garage gelegen op een ruime kavel in groene omgeving. Perceeloppervlakte 870 m2. Inhoud ra. 645 m3. Indeling begane grond: woonka mer met zitkuil, open haard en binnenviiver, slaap- c.q. studeerkamer, ruime keuken en Der- ging c.q. hobbyruimte. Op de Ie verdieping treft u 4 slaapkamers aan waarvan 1 met dak kapel en een bijzondere badkamer. De ruime tuin is gelegen op het noordoosten. Gelegen in een rustige omgeving. Maashees, Mgr. Geurtsstraat 56 Vraagprijs: 269.500,- k.k. In stijl gerenoveerd karakteristiek woonhuis op ruim perceel (ca 1050 m2). U betreedt de woning via de zeer ruimtelijke hal met open vide. Woonkamer en keuken zijn 2 aparte ruim tes. Keuken werd recentelijk nieuw geplaatst en o.a. v.v. terrazzo aanrechtblad. Begane grond v.v natuurstenen vloer met vloerverwarming. Bedrijfsruimte met kantoor en werkplaats c.q, opslagruim^ aan de achterzijde. 1e verd.- ouderslaapkamer, 2 slaapkamers in aanbouw en moderne badkamer in afwerkfase De tuin biedt enorm veel privacy. Wonen en werken aan huis mogelijk. Nefit HR combiketel 2002. Merselo, Den Tiel 4 Vraagprijs: 435.000,- k.k. Wij bieden te koop aan een fraaie woonboer derij gelegen op 10.800 m_ grond. Bij binnen komst betreedt u de nostalgische bijkeuken en keuken. De woonkamer is knus van opzet. De kelder is vanuit de keuken toegankelijk. In het tussenpoitaal naar de voormalige stallen treft u badkamer en toiletruimte aan. Op de verdieping zijn 4 slaapkamers gelegen. Een gedeelte van de stallen is ingericht als speelkamer. Rust en ruimte vindt u hier bovenal Horst, St. Josephstraat 9 Koopsom: 425.000,= v.o.n. In de kern van Horst gelegen nieuwbouwap- partement met 2 dakterrassen. Oppervlakte ra. 225 m2. Via een ruime hal en fraaie vide is de 1e verdieping bereikbaar. Hier vindt u de L-vor- mige woonkamer met open keuken, badkamer en 3 slaapkamers Vanuit de 2e verdieping bereikbaar via open trap, is het tweede dakter ras bereikbaar waar u bij zonnig weer kunt genieten van de zon en het mooie uitzicht. Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 299.000,- k.k. In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis met inp. garage op een kavel van ra. 455 m2 L-vormige woonkamer, moderne keu ken. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast. De bad kamer is ruim van opzet. De bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten. Kortom: een woning met rachèt Horst, Americaanseweg 16 Vraagprijs: 285.000,- k.k. Vrijstaande levensloop bestendige woning met kantoorruimte gelegen op loopafstand van het winkelcentrum van Horst. B.g.g. (in 1997 gro tendeels gerenoveerd) L-woonkamer, luxe woonkeuken, slaapkamer met aansluiting naar badkamer.Vanuit het portaal achter de woning is de 2e badkamer en de kantoorruimte (opp. ca. 210 m3) met eigen toilet en kitchenette bereikbaar. Verdieping; ruime overloop met muurkast, 3 slaapkamersInhoud woonhuis kantoor ra. 620 m3. Perc. Opp. 435 m2. Mogelijkheid tot aankoop grote vrijstaande loods met smeerput, gasheater en elektrisch bedienbare rolpoort. Een aantrekkelijk woon huis met enorm veel ruimte Venray, De Boog 10 Vraagprijs: 275.000,- k.k. Zoekt u een woning met 5 slaapkamers?? Wij bieden een goed onderhouden woning met garage gelegen op een zeer rustige locatie. Ruime woonkamer met schuifpui en veel licht inval. Open luxe keuken v.v moderne appara tuur, Op de 1 e verdieping treft u 3 slaapkamers aan. Eveneens is hier de ruime moderne badka mer. De 2e verdieping is verdeeld in 3 vertrek ken t.w 1 slaapkamer, aparte studeerkamer en opstellingruimte c.v.-ketel I NIEUW 1 m MHMHMP Grubbenvorst, Heideweg 10 Vraagprijs: 155.000,00 k.k. Ruime geschakelde woning. Indeling: woonka mer v.v. laminaatvloer, nette keuken Bijkeuken met aansluiting wasmachine. Op de Ie verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en de badkamer De 2e verdieping is via vaste trap bereikbaar. Hier is eventueel nog een slaapka mer te realiseren. Keurig afgewerkte tuin. Perceeloppervlakte 155 m2. Gehele woning v.v. rolluiken. Deze woning moet u echt van binnen zien Lomm, Hanikerweg 57a Vraagprijs: 320.000,00 k.k. Zeer ruime vrijstaande semi buhgalow. Perceeloppervlakte 1.412 m2. Bouwjaar 1974 Inhoud woonhuis ra. 600 m3. Woonopp; ra 240 m2. B.g.g.; 2 slaapkamers, badkamer, toi letruimte, onlangs gerenoveerde woonkamer (ca. 40 m2), moderne gesloten keuken. 1e verd.; 3 ruime slaapkamers en badkamer. Mogelijkheid tot koop perceel a/d achterzijde met bedrijfsruimte. Uitbreiding perceel tot 820 m2 mogelijk! Woning met zeer veel mogelijkhe den Blitterswijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande luxe afgewerkte bungalow met alle voorzieningen gelijkvloers. Souterrain met opslagkelder, woonkamer, zeer ruime leefkeu- ken4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapkamer. Het terras is geheel betegeld. Netjes aangelegde tuin met vijver en veel privacy. Garage en carport geschikt voor grote camper. Ysselsteyn, Steegse Peel weg 100 Hogere prijsklasse Gelegen in het landelijk buitengebied een vrij staand statig landhuis met rieten kap, dubbele garage, opslagloods en paardenstallen. Perceelopp.: 1 ha 72 a 80 ca; extra 3 ha (onder optie) mogelijk. Souterrain.fitnessruimte/biljart- zaal. Beg. gr.: entree met vide, kantoorruimte, woonkamer (41 m2), ruime woonkeuken, bij keuken en doucheruimte. Op de 1e verdieping zijn 4 slaapkamers en de badkamer. Hinderwetvergunning voor het houden van 16 paarden. Venray, Alfridahof 39 Vraagprijs: 267.500,- k.k. Ruim opgezet appartement (ca. 120 m2) met garage gelegen in geliefd gedeelte van het cen trum van Venray. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping in residentie "St. Jozefpark". Ruime woonkamer (ca. 35 m2) met gesloten keuken Bijkeuken/berging met aansluiting was machine en ketelopstelling. 2 ruime slaapka mers, toiletruimte, badkamer. Garagebox met automatische deuropener. Servicekosten ra. 103,00. Arcen, Lage Lei 7 Vraagprijs: 3205.000,- k.k. Ruim halfvrijstaand woonhuis met uitbouw. Perc. opp. 260 m2 Inhoud ca. 460 m2. Ruime woonkamer met lichtkleurige tegelvloer en tuin deuren met toeganq tot de tuin. Separate keu ken (1994) met zicht op tuin en het straatge beuren, Bijkeuken en aparte berging. 1è verd.: 3 slaapkamers (v.v. laminaat) en badkamer met douche, wastafel en toilet. Boven de aanbouw is het mogelijk een 4e slaapkamer te realiseren. 2e verd.: Zeer ruime bergzolder met opstelling CV-ketel Tuin op het Zuid-Oosten met optimale privacy. Eigen oprit. Hardhouten kozijnen v.v. rolluiken en rolhorren. Een woning die u zeker zal aanspreken 1 Melderslo, Rector Muldersstraat Vraagprijs: 295.000,00 k.k. Vrijstaand landhuis met inpandige garage. Fraaie en rustige ligging tegenover het kerk plein. Perceeloppervlakte 501 m2. Bouwjaar 1978. Indeling; souterrain met provisiekelder. Ruime hal, doorzonkamer (ra. 35 m2), woon keuken met apparatuur, doucheruimte met dou che en wastafel, slaaplamer, bijkeuken. Ie ver dieping: 3 slaapkamers, 2e badkamer. Horst, Albert Schweitzerstraat 7 Vraagprijs: 189.500.00 k.k. Deze uitstekend onderhouden woning is instap- klaar. De nieuwe keuken, badkamer en toilet ruimte geven deze woning een prima uitstra ling. Optimaal is de eigen achterom met de afzonderlijke fietsenberging en de bijkeuken. De woning heeft op de verdieping 4 slaapkamers. De ligging t.o.v. de doorgaande wegen is een voordeel van deze woning. Arcen, Dominee Kingstraat 15 Vraagprijs: 169.000,- k.k. Zeer fraaie starterswonmg met vrijstaande gara ge. Moderne open keuken, ruime doorzon woonkamer Bijkeuken met aansluiting wasma chine. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers en badkamer. 2e verdieping: via vaste trap naar zolder met inbouwkast en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Ruim perceeloppervlak van 195 m2 Goed onderhouden woning die u echt van binnen moet zien! Hegelsom, Stationsstraat 143 Vraagprijs: 345.000,= k.k. Karakteristiek ruim vrijstaand woonhuis met carport Eigen parkeerplaatsen aan de voorzijde. Indeling begane grond: hal, voorkamer, kelder, grote woonkamer, leefkeuken, grote slaapka mer, badkamer met ligbad en douche, hobby ruimte. Verdieping: 4 ruime slaapkamers en zol derruimte. De kavelgrootte van 3271 m2 biedt heel wat mogelijkheden. Ook de paardenlief hebber kan hier goed uit de voeten! Hegelsom, Fleurstraat 26 NIEUW Vraagprijs: 229.000,- k.k. Ruim halfvrijstaand woonhuis met garage en aangebouwde serre. Ruime woonkamer, open keuken (1995). Bijkeuken met doorgang naar garage. 1e verd.: 3 ruime slaapkamers v.v. lami naat, moderne badkamer (1995). 2e verd.: zeer ruime bergzolder (4e slaapkamer mogelijk). De zeer goed onderhouden tuin met tuinhuisje en vijver ligt op het zuiden. Hegelsom, Hombergstraat 9 Vraagprijs: 230.000,- k.k. Ruim opgezet halfvrijstaand woonhuis met car port. Hal met toiletruimte, garderobehoek. Ruime L-vormige woonkamer. Degelijke leef keuken Van hieruit is de ruime berging toegan kelijk. Op de Ie verdieping zijn 3 ruime slaap kamers en de badkamer. De 2e verdieping, via vaste trap bereikbaar, is voorzien van een zeer ruime kamer, bergruimte en dakkapel. Perceeloppervlakte 290 m2. Venray, De Boog 12 Vraagprijs: 279.000,- k.k. Vrijstaande woning met 5 slaapkamers en inpandige garage. Vanuit de hal bereikt u de woonkamer v.v. eiken planken vloer. Via een schuifpui is de keurige tuin bereikbaar. Optimale privacy. Moderne Keukenopstelling v.v. luxe inbouwapparatuur. 1 e verdieping met slaapka mers en moderne badkamer v.v. douche met wand, wastafel met ombouw ligbad en wand- closet. 2e verdieping bereikbaar via vaste trap 2 slaapkamers Een pand voor jong en oud. Perceeloppervlakte 230 m2. Inhoud ca. 460 m3. U wilt toch ook op loopafstand van het centrum wonen Meerlo, Berahardstraat 21 Vraagprijs: 255.000,00 k.k. Vrijstaand woonhuis met inpandige garage op ruim perceel gelegen in de dorpskern van Meerlo. Indeling begane grond: hal, gesloten keuken, woonkamer, bijkeuken, badkamer, toi let Ie verdieping: 4 slaapkamers. Achtertuin met vrije achterom gelegen op het zuidoosten. Het dak werd ca. 2 jaar geleden vervangen en geïsoleerd. Nefit VR Economy combi-ketel geplaatst in 2001. Kortom: een bezichtiging waard I! Heide, Driessenstraat 12 Vraagprijs: 329.000,- k.k. Ruime vrijstaande woning met inpandige gara ge gelegen in kindvriendelijke straat. Perceelopp. 833 m2. Inhoud ra. 515 m3. Bouwjaar 1980. Ind.: hal, woonkamer met open haard en schuifpui naar terras, open keu ken, bijkeuken, royale slaapkamer en luxe bad kamer (2004). 1e verd.: 4 slaapkamers en 2e badkamer. Keurige achtertuin met eigen achter om. Meerlo, Hermansstraat 15 Vraagprijs: 239.000.- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand op hoek gelegen woon huis. Begane grondvloer v.v. vloerverwarming. Woonkamer met gashaard en tuindeuren, half open leefkeuken. Bijkeuken met aansluiting voor wasmachine. Ie verdieping: 4 ruime slaapkamers, badkamer 2e verdieping: bereik baar middels vaste trap. Tuin gelegen op het zuiden met hobbyschuurtje. Vrij uitzicht aan de zijkant. Perceeloppervlakte: 216 m2. Bouwjaar 1991. IIIII II,.WWII— Venray, Prins Bernhardstraat 29 Vraagprijs: 259.000,- k.k. Zeer ruim halfvrijstaand woonhuis met inpandi ge garage op loopafstand van het centrum van Venray. De woonkamer is v.v. een keurige par ketvloer. De keuken is netjes om de hoek weg gewerkt. Lichtinval in de woonkamer geeft een ruimtelijk gevoel.Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de garage. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers en een badkamer v.v. Iigrad, toilet en wastafel. 2e verdieping; slaapkamer en bergruimte toegankelijk via vaste trap. De tuin is zeer sfeervol ingericht en biedt veel privacy De ligging is Noord-Oost. Percopp. 275 m; Inhoud 510 m5. Oostrum, Witte Vrouwenstraat 6 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Keurige vrijstaand woning in de kern van Oostrum. Perc. opp 356 m2. Indeling: souter rain met provisiekelder, mime hal met n.h. eiken trap naar Ie verdieping Woonkamer, zeer luxe keuken met kookeiland en div. apparaten. Achterportaal met extra toilet. Bijkeuken 1e verd.: 3 mime slaapkamers en badkamer. 2e verd.; slaapkamer met bergruimte. Tuin op het zuiden met groot zwembad. Merselo, Testrik 1 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand landhuis op een prachtige locatie. Perc. opp.: 11896 m2. Inh. ca.855 m3. Bouwjaar 1939 waarna regelmatig gereno veerd. Ind.: keurige moderne keuken, bijkeuken met toegang naa'r provisiekelder, aparte toilet ruimte, zeer mime woonkamer met vide, ouder slaapkamer met grote inloopkast en moderne badkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers en badka mer. Verder een grote vrijstaande schuur. De paarden- c.q. natuurliefhebber zal zich hier zeker thuis voelen. Horst, Wervelstraat 26 NIEUW Vraagprijs 242.500,- k.k. Appartement op de begane grond met tuin en garagebox in parkeergarage gelegen in appar tementencomplex "Hof van Horst". Bouwjaar 2001Indeling: woonkamer (42 m2) met tuin deuren naar terras, keuken, badkamer en, 2 slaapkamers. Door de licht gekleurde buitenge vels en de rode dakpannen straalt dit apparte mentencomplex een mediterrane sfeer uit. Gelegen in het hartje van Horst met de winkel promenade op loopafstand. NIEUW Horst, Westerholtstraat 27 Vraagprijs: 220.000,- k.k. Ruim halfvrijstaand woonhuis gelegen in pretti ge leefomgeving. Indeling: woonkamer, moder- Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: 349.000,- k.k. Uitstekend onderhouden vrijstaande luxe afge werkte bungalow met inpandige garage gele gen in de buitenring van de wijk Landweert. Perc. opp. 410 m!. Inhoud 680 m'. Ind.: souter rain 29 m', woonkamer met vide en zonneka- mer. Toegang tot tuin middels schuifdeur. Leefkeuken met apparatuur en zicht op het straatgebeuren. Badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel met ombouw en wandcfoset, 2 slaap kamers. Op de Ie verdieping treft u 1 ruime slaapkamer met bergruimte aan en een dou checabine. De tuin is onder architectuur aange legd. Een must om deze woning van binnen te zien!! ne goed afgewerkte eetkeuken, bijkeuken met aansluiting wasmachine (aanbouw 1994), ate lier/praktijkruimte en afzonderlijke bergruimte. 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, moderne badkamer. Hardhouten kozijnen (draaikiep) met dubbel glas. Carport met brede oprit Tuin ver rassend qua opzet en gelegen op het zuiden. Perceeloppervlakte 243 m2. Wanssum, Ien de Neej Erf 24 Vraagprijs: 199.500,- k.k. Zeer ruime hoekwoning met aanpandige gara ge. Perceeloppervlakte 283 m2 Begane grond, gesloten eetkeuken, ruime woonkamer met tuindeuren leverdieping: drie ruime slaapka mers met inbouwkasten en badkamer. Vaste trap naar 2e verdieping mei ruime slaapkamer en bergruimte. C.v. combiketel 2000 Overdekt terras en fraai aangelegde tuin met vrije achter om. Woning geheel voorzien van hard houten kozijnen met dubbel glas en rolluiken. OVerloon, Raaijweg 54 Bungalowpark De Vers Vraagprijs: 57.500,- k.k Halfvrijstaande recreatiebungalow gelegen op recreatiepark "De Verste Overloon. Begane grond: woonkamer met open haard, open keuken, badkamer en slaapkamer, fietsen berging. Op dele verdieping zijn 2 slaapka mers. Eigen c.v.-ketel Gelegen in bosrijk park "De Vers"' Landal Greenpark met vele voorzie ningen waaronder zwembad, nieuwe horeca gelegenheid met restaurant. Perceeloppervlakte 429 m2 Eigen grond. IN VOORBEREIDING: HORST: Sfeervol gerenoveerde langgevel- boerderij met inpandige garage. Landelijk gele gen maar toch op korte afstand van centrum Horst. Een woning met een zeer bijzondere nostalgische uitstraling. Maashees, Hogeweg IB Koopprijs: 429.000,- v.o.n. Onder architectuur omgetoverde woonboerderij tot ruim statig herenhuis met inpandige garage gelegen in het idyllisch dorpje Maashees, indeling begane grond: woonkamer, royale keuken, wasruimte, berging en garage, lever dieping: 3 slaapkamers, badkamer en grote hobby- werkruimte. Eindfase: wind- en water dichte bouw (buitencasco). Deze woning geeft i—- i voor tijdige beslissers de mogelijkheid om naar Bestaande bouw - Nieuwbouw Commercieel onroerend goed - Taxaties eigen inzichten aanpassingen te laten uitvoe- ren. Blittterswijck, Mgr. Martensstraat 2 Vraagprijs: 495.000,- k.k. Zeer exclusieve royaal verbouwde villa. Perceelopp. 1165 m2. Bouwjaar 1970. Inhoud ra. 1500 m3. Luxe woonkamer (59 m2), ruime leefkeuken voorzien van alle luxe. Slaapkamer met grote inloopkast, moderne luxe badkamer. Ie verd.; ruime overloop en 2 slaapkamers. Verder 'is er een subtropisch zwembad (12x5 m) en een grote sauna met Turks stoombad. Geheel ommuurde tuin met prachtig aangeleg de Japanse tuin. Voorts zijn er een 3-tal paar- denboxen aanwezig. Taxaties Woonptein NVM Woningmakelaar BedrijfsmakeLutr REGISter-taxateur (rmt wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. PATERSSTRAAT 21A 5801 AT VENRAY 0478 63 69 22 S 0478 63 69 14 Bijzonder goed onderhoud begane grond appartement mi twee slaapkamers, ruime wooi kamer met een open keukei Het appartement is gelegen een rustige woonwijk en hei een ruime achtertuin op hi westen en is voorzien van ei garage. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs 159.500,- k.k, NVM Hoeijmakers Groep adviseurs in zekerheii Makelaar Taxateur o.g. KATJA DE GEUS BIJ ONS IS DE KLANT NOG KONING III! venray, stationsweg 103 te koop bij inschrijving Karakteristiek vrijstaand pand met berging en I tje op loopafstand van centrum. Ind: entree, wcfl mer, eetkeuken, kelder, achterportaal, bijkeuken, en badkamer. 1e verd: overloop met 4 slaapkam zolder. 2e verd: bergzolder. Bodemprijs: 325.000,- k.k. Open dagen: Vrijdag 10 juli: van 15.00 tot 17.00 uur Zaterdag 11 juli: van 11.00 tot 13.00 uur geen betere keusdan katja de gefl Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: huizenka@tref.nl uw huismerk voor resultaat! Al 10 jaar een uitstekende reputatie! Bewezen goede verkoopresultaten Deskundig èn klantvriendelijk Register Makelaars en Taxateurs Prima regio-dekking door 2 kantoren Oostrum Stationsweg 209 Vraagprijs 365.000,- k.k. Deze karakteristieke vrijstaande woning met vrijstaande garage is gelegen in het centrum van Oostrum. De womng is gebouwd in ca. 1901 op een kavel van ca. 1312 m', met ca. 657 m inhoud BG: Entree, hal, woonkamer met schouw, keuken, kel der, eetkamer, meterkast, portaal, U let. bijkeuken, wasruimte (voorheen jg badkamer) met CV installatie, was machine aansluiting, bad en wastafel. Tuin met vrijstaande garage. Ie verd: Ruime overloop. 3 slaapka mers, waarvan 1 met inloop gardero be, badkamer met whirlpool duobad, aparte inloop douche, 2 wastafels en toilet. 2e verd: Te bereiken middels vlizo trap. Alg- De le verdieping is in 2001 volledig gerenoveerd. De garage heeft een inhoud van ca 140 m Venray Korte Drilweg 2 Vraagprijs op aanvraag Deze vrijstaande villa met garage, is gebouwd in 2003 op een prachtige kavel van 1958 m\ met ca 1400 m3 inhoud, garage 90 nv' inhoud. De villa is traditioneel gebouwd en de symmetrie is zowel buiten als binnen consequent doorgevoerd- De verschil lende woonvertrekken hebben een mix van een klassieke en moderne uit straling door o.a. een plafondhoogte van 3 meter, dubbele hoge deuren, vloeren van zwart hardsteen met een r geavanceerd vloerverwarmingssys teem. Woonkeuken w van een wer- keiland, gootsteen en werkbladen van Belgisch hardsteen. Master bedroom met aparte dressingroom. Luxe bad kamers, waarvan 1 voorzien van een vrijstaand design bad en een wastafel meubel van Belgisch hardsteen. Kantoren Veerstraat 15, 5831 JL Boxmeer Markt 29, 5451 BS Mill info@vanlunenmakeIaardij.nl www.vanlunenadvies.nl VBO [4^ MAKELAAR Van Lunen Makelaardij maakt deel uit van de Van Lunen Adviesgroep Om te laten zien hoe een woning van 150.000, incl grondkosten er in werkelijkheid uit ziet houden wij open huis waarbij wij u van harte uitnodigen op Zondag 5 juni van 10.00 tot .16.00 uur op uitbreidingsplan Doonheide te Gemert (volg de woningkijkdag borden) Voor meer informatie: Raaijmakers Molenstraat 43, 5421 KD GEMERT. Tel: 0492-362625 Garantiewoningen: Stiwoga jjËL ZrerrolTonze website: www.bouwbedriif-raaiimakers.nl INNOVATE NEDERLAND BV, gelegen op bedrijventerrein Keizersveld te Venray, is een product bedrijf waar hygiënische artikelen worden ontwikkeld, geproduceerd en verkocht waarondi vochtige toiletdoekjes, babydoekjes, brilpoetsdoekjes, washandjes etc. INNOVATE is een informal bedrijf met ruim 30 enthousiaste medewerk(st)ers en kenmerkt zich door korte communicatielijnC en maximale ruimte voor eigen initiatief. NAMENS DE DIRECTIE VAN DIT BEDRIJF IN VENRAY KOMEN WIJ GRAAG IN CONTACT MET EEl TER VERSTERKING VAN DE VERKOOPBINNENDIENST In deze commercieel/administratieve functie houdt u zich, ter ondersteuning van verkoopleiding en directie, bezig met een breed takenpakket. U werkt offertes uit en draagt zorg voor een correcte opvolging, u controleert de verzending van monsters aan I bestaande en potentiële (retail)bedrijven in binnen- en buitenland en houdt het klanteninformatiesysteem up to date. Daarnaast verzorgt u de correspondentie voor de afdeling verkoop, u bewaakt deadlines, neemt nieuwe aanvragen in behandeling en u draagt zorg voor een eenduidig filingsysteem m.b.t. cosmeticawetgeving, Deutsches Duales System en andere belanghebbende dossiers. Voor deze fulltime functie denken wij aan een enthousiaste, representatieve en collegiale kandidaat of kandidate met een afgeronde (commerciële) HBO-opleiding en enkele jaren ervaring in de binnendienst van een (internationale) handelsonderneming of productiebedrijf met buitenlandse afnemers. Een uitstekende beheersing van de Duitse en Engelse taal is een must, Frans is een pre. U werkt klantgericht, bent organisatorisch en commercieel sterk en u heeft een prima omgang met computers (o.a. Word, Excel) Uw leeftijd ligt bij voorkeur tussen de 25 en 35 jaar. Voor nadere informatie kunt u ook de website van INNOVATE raadplegen: www.innovate.nl Indien u (m/v) belangstelling heeft voor deze functie richt dan uw sollicitatiebrief met c.v. aan de heer B.R.M. Ezerman van bureau "In 't Maasland", Postbus 300 te 5340 AH Oss. Het telefoonnummer is (0412) 644179. E-mail: info@maasland-personeel.nl Website: www.maasland-personeel.nl Tijde happ trd hooi] Zoekt u een plek voor een groot gezin met behoud van sfeer, ruim te in het centrum van Venray? Dit pand heeft dat alles. karakteristiek Halfvrijstaand voor oorlogs pand (1933) in het centrum van Venray met zeer ruime opzet. Liefst 5 royale slpkmrs. 2 extra Is mogelijk. Sfeervolle leefkeuken (2003) en Badkamer (2003) Alom gezelligheid dus. Zie foto's op onze Starterstussenwoning in kindvriendelijke wijk land weert op loopafstand van de basisschool. Ruime woonka mer, halfopen keuken, bijkeu ken, badkamer en 3slaapka- mers, op de zolder een 4e slaapkamer. Deze woning is eventueel Inclusief alle wit- goedapparatuur zoals wasma chine en koel/vriescombinatie.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4