teleurstellend NK oor MGC Buitenlust Geen JES voor De Peelkorf TC Rodhe wint tennistopper Korfbaisters Merselo winnen ook laatste duel [ampioensteams C Venray Aspiranten Oranje Wit kampioen ■ER >01 SVO Oostrum korfbal SV Merselo korfbal Gunhoek KHBV Diana TV Merselo TV Ysselsteyn De Roerdomp TC Venray St. Jan Merselo Patrick judokampioen De Peelkorf SVOC'01 korfbal Oranje Wit Het Alvertje Duivensport Uitslag Senioren 1 Erica-Oostrum 10-5 Uitslagen Merselo-SVSH sen. 14-4 Merselo 2-Roka 3midw. 54 Na een zinderende wedstrijd heeft het midweek-team van Merselo ook een kampioenschap behaald. Nadat een 2-0 voorsprong was behaald, werd het uiteindelijk nog 54. De Hoveniers ook voor üw tuin www.gunhoek.nl Venray 0478-571S00 KHBV Diana heeft deelgenomen aan het Nederlandse kampioenschap 1 pijl systeem in Boukoul. W. van Ooi behaalde een tweede plaats bij de dames achter de ongenaakbare C. Hurkmans uit Vlierden Zij behaalde de hoogste score van alle deelnemers. De heren le klasse moesten ook het onderspit delven. De aflevering van de OC van dinsdag is deze keer gewonnen door F. Hendriks met veer tien punten plus, tweede was M. van Berlo en de derde plek was voor R. Thijssen. Ook de Nederlandse Kam pioenschappen voor teams zijn in Boukoul gehouden. Door enkele afzeggingen werden de kansen op een podiumplaats duchtig geredu ceerd. Er bleef alleen een zesde plaats over. PEEL EN MAAS een abonnement waard PagiJEL EN MAAS Donderdag 2 juni 2005 - Pagina 25 het afgelopen weekend in Ven en Geldrop gehouden Nederland- ampioenschap midgetgolf hebben spelers van MGC Buitenlust de jggespannen verwachtingen niet kunnen maken. Op de thuisba- viel de schade voor Jan Engels en van Dijk nog mee. Jan Engels, hij eikte met een gemiddelde van jO zijn niveau, was zaterdag de - te speler met 119 slagen en stond jmee op de zevende plaats. Jan i Dijk was na een matige eerste ide prima op dreef en dat werd oond met een negende plaats (122 irmovom gen) en voldeed daarmee ruim- loots aan de verwachting. Gerrit issen (124 slagen) had twee slagen >er nodig stond als elfde geklas- Bij de overigen ontbrak de vorm. Harrie Lenssen (129 sla- ij revancheerde zich na een ierd in de eerste omloop en knokte h terug naar de zestiende plek, cc plaatsen hoger dan Gerrit Ver meulen (131), die als achttiende gerangschikt stond. De debuterende Theo Litjens (26,80 gemiddeld) speel de zaterdag zeer verdienstelijk en zag zich terug op de twintigste stek. Kop loper na de eerste dag was Mees Bouwman (De Putters Ede) met 106 slagen en was daarmee ineens toren hoog favoriet. Geldrop-speler Hans van de Aa stond met 114 slagen op de tweede plaats en Roel Groenhuijsen (Bilthoven) was met 117 slagen derde in de tussenstand na een speeldag. Zondag ging het circus naar Geldrop. Hier was Gerrit Janssen (122 slagen) onze beste speler, direct gevolgd door Jan Engels met 123 slagen. De overigen zagen hun hoop op een redelijke klassering in rook opgaan. Jan Engels bleek na tien ronden op de gedeelde vijfde plaats te zijn geëin digd met 242 slagen (24,20 gemid deld), samen met Wilbert van Hel mond (Duno Doorwerth) en Jos Vlasveld (Zoetermeer), maar op basis van verschil tussen hoogste en laagste ronde uiteindelijk als zevende geklas seerd. Het waren slechts drie slagen meer dan de tweede plaats en ondanks dat hij Venrayse beste speler was, was hij niet tevreden. Nog niet eens zo zeer de black out rondje 29) in de achtste ronde, maar de scherpte in de laatste ronde (26) bleek uitein delijk fataal voor een begeerde podi umplaats. "Er had echt meer ingeze ten". Gerrit Janssen speelde zich door zijn score van 122 eveneens in de top tien en eindigde met 246 slagen als negende. Harrie Lenssen scoorde zon dag opnieuw 129 slagen en werd met 258 slagen vijftiende. Gerrit Vermeu len sloot zijn NK af als negentiende met 266 slagen. Jan van Dijk kwam zondag geen moment in de wedstrijd (160 slagen) en zakte naar drieën twintigste plaats (282 slagen). De op uitbanen onervaren Theo Litjens ein digde ten slotte als zesentwintigste. De verwachte en dik verdiende kam pioen Mees Bouwman (22,70 gemid deld) werd op het podium geflan keerd door de verrassende Nico Susel- beek (Migo '90 Voorthuizen), die de thuisspelende Hans van de Aa in de barrage klopte, nadat zij beiden op 239 slagen waren gefinisht. Bij de dames senioren werd Ellie Mulder van De Ploegers uit Voorthuizen) kam pioen vóór Gonny Kolsteren (Gel drop) en Cocky de Nennie (De Lubert Groesbeek). Programma zondag 5 juni. le klas se: Buitenlust 1-Zicht Nirve 1. 2e klas se: Oirschot 1-Buitenlust 2 Buitenlust 3 is vrij. In de onderlinge competitie heeft Harrie Lenssen opnieuw een perfect gespeeld. Het was al weer zijn vijfde foutloze ronde (18 slagen over 18 banen) in een officiële wedstrijd. Ditmaal gebeurde het in de met 6-0 gewonnen wedstrijd tegen koploper Pierre Dean (73)- Lenssen kwamen tot een score van 62 slagen, een sei zoenrecord. Ysselsteynse korfbaisters onderuit in beslissingsduel Onder aanvoering van teamcaptain Wilbert Bovee hebben de tennisheren van Tennisclub Rodhe concurrent TC Kerkrade '54 verslagen: 2-4. De com petitie nadert het einde en met nog twee wedstrijden te gaan diende het eerste herenteam, uitkomend in de hoofdklasse 35+, de rivaal in-het zui den te bestrijden. De eerste herenen kel werd door Tjeerd Jenniskens gespeeld tegen Bert Havenith. Na een moeizame start boog hij een 3-0 ach terstand om en werd deze eerste set door Jenniskens in een tiebreak gewonnen. Na deze set kon hij de tweede set naar zich toe trekken. Blijkbaar had zijn tegenstander iets meer last van de hitte dan hijzelf. De tweede partij werd traditiegetrouw door de 'muur van Venray eo' (Rikus ten Brucke) gespeeld tegen de ex- prof voetballer Huub Smeets. Nor maal gesproken ontlopen zij elkaar niet veel maar Brucke kon dit keer geen vuist maken en verloor de wed strijd met 6-3/6-3- Thom Spee speelde de derde enkel en wist Wim Bischoff met goed spel de eerste set te win nen. Concentratie verlies kostte Spee waarschijnlijk de tweede set. Hij ging zoals in eerste set weer goed van start en won uiteindelijk terecht en over tuigend zijn wedstrijd met 6-4/2-6/6- 2. Rob Olthoff speelde vervolgens de vierde enkel tegen Heinrich Müsgens. Na een wat onregelmatige start van Olthoff werd de eerste set door Hein rich met 6-3 gewonnen. Hij streed zoals onze oosterburen dat gewend zijn, ingraven en door knokken. Met afwisselend aanvallend spel en veel dropshots trok hij aan het langste eind en won de tweede en derde set respectievelijk met 6-2 en 6-4. Vol vertrouwen werden vervolgens de twee dubbels gespeeld. Allereerst startte het tweede dubbel, bestaande Tennisvereniging Merselo houdt op vrijdag 1 juli een sterrentoemooi. Opgeven kan tot zondag 26 juni bij Christien Zwitserlood via tel. (0478)548010 of bij Louise Vogels- angs via tel. (0478)546435- TV Ysselsteyn wil ook gaan deelne men aan de vorig jaar opgestarte najaarscompetitie in de periode sep tember en oktober (zeven speelda gen). Het betreft allemaal dubbelcom- petities. Per wedstrijddag worden er vier dubbelpartijen afgewerkt. Op dit moment denken ze aan de volgende beschikbare competities: vrijdag 14.00 uur 55+ heren, 55+ dames, 55+ gemengd dubbel; vrijdagavond 19.00 uur 35+ gemengd dubbel; zaterdag 13-00 uur heren dubbel en gemengd dubbel. Inschrijving is mogelijk als individu of als compleet team. Leden die nog geen competitie spelen krij gen (indien nodig) voorrang. Opgave als reserve mag ook. De definitieve indeling en inschrijving is afhankelijk van de deelname en geschiedt uitein delijk door de technische commissie. De kosten per team bedragen 60,- voor inschrijfkosten plus ballen. De speeldagen staan vermeld in de activi teitenkalender op www.ysselsteyn.com/tvy of www.knltb.nl Je opgave met je voorkeur voor competitievorm en dag tot uiterlijk 20 juni sturen naar Twan de Wit. E- mail: tdwit@home.nl of tel. 541279 Hengelsportvereniging De Roer domp in Venray houdt op zaterdag 4 juni de eerste wedstrijd tegen Gemert. Bijeenkomst is om 13 00 uur aan visvijver De Ballonzuil en het vis sen duurt van 14.00 tot 17.00 uur. Op 11 juni is er een selectie senioren in Horn in het Lateraalkanaal. Verder is er deze dag een koppelwedstrijd in Afferden aan de Maas. Men kan voor verdere informatie kontact opnemen met de wedstrijdcommissie A.de Klein via tel. (0478)581066. Het laat ste nieuws over de geplande wed strijd en ook de uitslagen staat op www.hsvderoerdomp.nl De twee wedstrijden tegen Milhee- ze zijn achter de rug. Het is voor de vissers van de Roerdomp geen groot succes geworden met na vier Mils- beekse vissers R.Sanders uit Venray op een vijfde plaats. Op de derde wedstrijd van de zomeravondcompe titie waren de vangsten plaatselijk zeer goed te noemen. De uitslag, 1 A.van Mill 2 M.v/d Sande 3 H.Goe- mans 4 R.Sanders 5 H.Bexkens. uit Tjeerd Jenniskens en Wilbert Bovee enigszins onder de indruk van de tegenstander dusdanig dat deze set met 6-1 werd verloren. De heren her stelden zich wonderbaarlijk en won nen met solide en bekeken spel de tweede set met 6-1. De derde set moest ook hier weer een beslissing brengen. Kerkrade won uiteindelijk enigszins gelukkig de derde set met 6- 4. Het op papier eerste dubbel diende aan te treden tegen de Nederlands/Duitse combinatie bestaande uit Huub Smeets en Hein rich Müsgens. Rob Olthoff en Thom Spee startten zeer ongeconcentreerd en verloren de eerste set met 6-2. Ver volgens werd er door de heren een versnelling hoger gespeeld en met slim dubbelspel werd de tweede set gewonnen met 6-2. Ook hier moest dus de derde set de beslissing bren gen resulterend in een tiebreak die overtuigend door Olthoff en Speel met 7-1 gewonnen. Met nog een wedstijd te gaan staat Rodhe op een gedeelde eerste plaats met TC Stein. Beide hebben 27 punten. Met een redelijk makkelijke wedstrijd voor Stein gaan de heren van TC Rodhe het ook dit jaar waarschijnlijk net niet redden. Zondag 5 juni is alweer de laatste dag van de externe competitie voor 2005. Ook dit jaar zijn er weer paar teams die nog kampioen kunnen wor den. Het le gemengd team van Ven ray heeft afgelopen week met 8-0 van Lissevoort gewonnen, waardoor er weer een (kleine) kans is om te pro moveren naar de 2e klasse. Het waren stuk voor stuk spannende wedstrij den, waarin veel mooie rallys te zien waren. Ook het le Heren team van de zondag won al zijn partijen, en wordt hopelijk a.s. zondag ook kampioen. Hetzelfde geld voor 2 teams uit de dis trictscompetitie, te weten het 2e Heren 35+ team en Dames 3 van de dinsdagcompetitie. Er spelen zondag vijf teams op het park van TCV. waaronder het eerste herenteam. Iedereen is van harte wel kom om te komen kijken of zij het kampioenschap ook werkelijk zullen behalen. De wedstrijden beginnen om 10.00 uur op baan 1. Om de com petitie af te sluiten is er 's avonds een feest voor alle leden van TCV. De avond begint om 19.00 uur met een BBQ voor diegenen, die zich daarvoor aangemeld hebben. Om 21.00 uur zullen de kampioenen worden gehul digd en kan er gefeest worden. Afgelopen weekend was er con cours in Sevenum. Dit was de eerste selectiewedstrijd voor de Limburgse kampioenschappen. Er werd door de leden van Ruiterclub St. Jan uit Merse lo zeer goed gereden. In de dressuur- ring kwamen de volgende combina ties aan de start: Esther Peereboom met Ahats in de klasse B een 3e prijs met 170 punten, Karin Winnen met Uranca in de klasse B een 4e prijs met 168 punten en met Summer in de klasse LI een le prijs met 176 pun ten. Jacqueline Arts met Gina in de klasse LI een le prijs met een onbe kend aantal punten en Petra van Dijck met Jumpdolivio Z in de klasse M2 een le prijs met 174 punten. En als laatste de heer in het gezelschap Ton Arts met Prince in de klasse Z1 een 3e prijs met 188 en 192 punten. Bij het springen liet Karin Winnen zien dat zij haar naam eer aan deed en won de klasse L met Summer. Ingrid Willems met Rodina werd 2e in de klasse B met 52,5 punten voor de rijstijl. Jolanda Willems met Ricomtes- se werd 5e in de klasse L. Petra van Dijck werd met Jumpdolivio Z le in de klasse M en met Ivestor eindigde ze op de 9e plaats in de klasse ZZ. Afgelopen zaterdag is Sportinsti tuut Verhagen uit Venray met elf judoka's naar de regionale Special Olympics geweest in Best. Patrick v/d Beuken werd daar overtuigend kam pioen. Hij wist al zijn partijen met Ippon (vol punt) te winnen. Jasper Holtackers werd tweede in zijn poule. Tjeerd Nelissen, Stephan Francken en Rob Martens werden derde in hun groep. Een aantal ver diende vierde plaatsen waren er voor Rob de Bakker, en Stefan Claessen De andere judoka's kregen een mooie herinnerine mee naar huis. Kim Kusters (rechts) van De Peelkorf probeert baar tegenstander te otnspelen (door Henk Lammen) De Peelkorf is ook volgend sei zoen in de veldcompetitie hoofd klasser. In de beslissingswedstrijd tegen JES hadden de Ysselsteynse korfbaisters afgelopen zondag geen schijn van kans. De formatie uit Venhorst won op het veld van Concordia in Breugel met royale cijfers, 18-8, en mag zich volgend seizoen meten met de grootmach ten in het korfbal. Voor De Peel korf waren de druiven bijzonder zuur. Na vorige week op de laatste speeldag het kampioenschap te hebben verspeeld, ging de ploeg van trainer Erwin Dijkstra nu hard onderuit. De Peelkorf kon alleen in het eer ste kwartier JES bijbenen. Nicole Tie- len en Marianne Potten scoorden in de openingsfase beiden de gelijkma ker, nadat JES tweemaal op voor sprong was gekomen. Nadat de ploeg uit Venhorst was uitgelopen naar 5-2 leek De Peelkorf zijn kruit voor die middag al te hebben verschoten. De score nam vlak voor rust met 11-3 zelfs dramatische vormen aan. Door twee oplevingen van Mayke van Ass kon De Peelkorf met een nog alleszins acceptabele 11-5 tussenstand gaan rusten. In de beginopstelling ontbra ken bij de Ysselsteynse ploeg de afscheid nemende speelsters Evelien Arts, Christel Derkx en Esther v.d. Pas. Vooral het gemis van Arts deed zich voelen. De trefzekere speelster, vorige week nog goed voor zeven doelpunten, vormt met haar afstands schoten continu een bedreiging voor een vijandelijke defensie. Nu was de aanval van De Peelkorf vaak machte loos tegen de fanatiek verdedigende tegenspeelsters. "Het was een bewus te keuze om zonder Evelien, Christel en Esther te beginnen", verklaarde coach Dijkstra het ontbreken van de drie geroutineerde speelsters. "Vol gend seizoen moeten we het ook zon der hen doen. Dus was er vandaag gekozen voor het team dat komend jaar de basis van acht speelsters moet gaan vormen. Het is duidelijk dat er nog genoeg werk aan de winkel is." In de eerste helft kwam Esther v.d. Pas nog voor Marianne Potten in het veld en in het tweede bedrijf maakten ook Evelien Arts, Christel Derkx en de jeugdige Ellen Smits hun opwach ting. De invalsters konden ook niet meer voor nieuwe impulsen zorgen, want de voorsprong van JES was inmiddels van 11-5 bij rust uitge groeid naar 16-5. In de slotfase kon den Kim Kusters, Christel Derkx en Rian Alders de stand een nog draaglij ker aanzien geven. Met 18-8 werd De Peelkorf echter hard met de feiten op de neus gedrukt. Dijkstra weigerde echter zijn dames te laten vallen. "We hebben veel meer in huis dan we vandaag hebben laten zien. Ik ben zeker heel teleurgesteld, maar we hebben verlo ren van een tegenstander die heel sterk speelde Een meer dan terechte winnaar. Aan het einde van de eerste helft kwamen we nog even in ons spel. Die lijn hebben we in de tweede helft niet door kunnen trekken. We wilden iets extra's laten zien, zeker ook voor de supporters. Afgelopen week hebben we goed getraind. Als ploeg hadden we er een goed gevoel over, helaas kwam het er niet uit." SPANNING Na het aangekondigde afscheid van de drie basisspeelsters in de winter stop, koos De Peelkorf in de tweede helft van de buitencompetitie er voor om al te gaan bouwen aan een nieuw team. Jeugdige speelsters werden ingepast en kregen volop speelminu ten. De eerste drie wedstrijden leek er geen vuiltje aan de lucht. Met even- zovele zeges was De Peelkorf opnieuw de belangrijkste titelkandi daat. "Iedereen speelde onbevangen, pas in de duels er na, toen het kam pioenschap in zicht was, kwam er spanning binnen de ploeg. Op dat moment gingen de nieuwe speelsters beseffen dat ze nu echt in het eerste team speelden. Dat dat een bepaalde druk met zich meebrengt. Dat is geen verwijt, eerder een constatering." Dijkstra miste in die fase speelsters die de leiding durfden te nemen. "Er was niemand dominant aanwezig." Ondanks de dikke nederlaag zag hij ook zondag nog enkele lichtpuntjes. "Ik probeer altijd het positieve uit een wedstrijd te halen. Zo zag je dat Rian (Alders, red. de durf had om te schie ten. En Tineke (Vergeldt, red.) laat meer en meer zien dat ze ook aanval lend over veel kwaliteiten beschikt. Met die dingen in het achterhoofd ga je volgend seizoen aan de slag." Na het binnenhalen van de zaaltitel en promotie naar de topklasse had de Peelkorf-coach ook graag de tweede titel in een seizoen binnengehaald. Hij is echter ook realist genoeg om te beseffen dat zijn ploeg in de topklasse moeilijke tijden tegemoet gaat. "Mis schien is het daarom ook niet ver keerd dat we in de veldcompetitie hoofdklasser blijven en we kunnen gaan werken aan een nieuw team. Want om later in het seizoen in de zaal weggespeeld te worden, is de ploeg niet bij gebaat. We hebben nu nog tijd genoeg om vooral aan een hoger baltempo te werken. Ondanks de teleurstelling van deze wedstrijd kunnen we terugkijken op een heel mooi seizoen. Met de nieuwe groep en de jeugdspeelsters die er aan komen, kan De Peelkorf de toekomst zonnig tegemoet zien." Het 40-jarig jubileum van De Peel korf is door jong en oud gevierd afgelopen weekend. De speurtocht met picknick van de jeugdleden gevolgd door een gezellige recrean- tenreunie, een volle kantine met de lekkere brunch en tot slot nog de fanatieke maar sportieve wedstrijd van de oud-senioren 1 speelsters onder een stralende zon. Het liep op rolletjes en iedereen genoot. Jo Deters en Willy Verheyen werden gehuldigd met de zilveren vereni gingshanger omdat zij 25 jaar lid zijn van de Peelkorf. Jo kreeg ook nog de KNKV-bondsspeld overhandigd omdat zij 25 jaar spelend lid is van de korfbalbond. Maria Claessens kreeg een bloemetje omdat zij 25 jaar jeugd leidster is. Uitslagen De Peelkorf-JES 818 De Peelkorf 3-HBSV3 4-8 Emos 3-de Peelkorf 5 6-9 Ga je met het stratentoemooi mee doen? Dan is het recreantenteam een fijn team om verder gezellig op woensdag nog eens een balletje in de korf te gaan gooien. Maak vrijblijvend kennis met dit team en/of bel naar Lida Cox tel. 541718. Uitslagen De Peelkorf A1 -Noviomagum Al 8-4 De Peelkorf A2-DOT Al 11-2 ONA C 1-De Peelkorf C1 4-0 De Peelkorf Dl-Klimop Dl 4-2 De Eendracht El-De Peelkorf E2 2-1 Jeugdleidsters, de bijeenkomst die gepland stond op maandag 13 juni inzake het kamp, wordt verschoven naar dinsdag 14 juni. Uitslagen Playing Girls-SVOC A2 6-5 SVOC A3-Klimop 5-4 SVOC BI-Oranje Wit 4-7 VI08SV0CC2 l-l SVOC-Merels 1-8 Uitslagen Midweek-ZSV 2 6-3 Recreanten-HBSV 5-3 'Junioren A2-ODIO A2 13-1 SVOC'01 Bl-Aspiranten BI 4-7 Aspiranten B2-V10S BI 5-5 Aspiranten B3-HBSV BI 1-2 Aspiranten C2-Ajola Cl 2-4 DÓS El-Pupillen El 3-0 Leidstersvergadering 6 juni 1930 uur in de kantin, afmelden bij Franca Weiis via tel. (0478)510715 De korfbaisters van Merselo heb ben ook de laatste wedstrijd in de veldcompetitie winnend afgesloten. Op eigen veld werd een 14-4 zege geboekt op SVSH 2 uit Someren- Heide. Na het behaalde kampioen schap een week eerder door Merselo stond afgelopen zondag voor beide partijen niets meer op het spel. Als gevolg van een kleine fout in de plaatsnaam (Melderslo in plaats van Merselo) arriveerden de gasten een paar minuten voor half elf op sport park de Vloet. Hierdoor begon de wedstrijd een kwartiertje later. Onder toezicht van de trouwe supporters en mooi weer werd er een lekker potje gekorfbald. In het begin waren beide partijen aan elkaar gewaagd waardoor in het eerste kwartier de teams gelijk op gingen. Hierna kwam Merselo op voorsDrone door een aantal afstands schoten. Een minuut voor rust werd nog een strafworp benut door Sanne van Els. Na rust werd ondanks het warme weer het tempo in de wed strijd gehouden. Ook de tweede helft werd voornamelijk gescoord uit afstandsschoten. Aan Merselose zijde werden jammer genoeg enog en aan tal goede kansen niet afgemaakt De doelpunten kwamen op naam van Marijke Loonen (4x), Sanne van Els en Petra Maassen (beiden 3x), Angela van Tilburg, Anja van Dijck, Adrie- Jella Beunder en Diana van der Duyn. PEEL EN MAAS een abonnement waard In een bijzonder spannende laatste wedstrijd van dit seizoen hebben de aspi ranten BI meiden van Oranje Wit het kampioenschap in de wacht gesleept. Door een 4-7 zege in de uitwedstrijd tegen SVOC'01 konden de Oranje Wit meiden het kampioenschap vieren. De uitslag van de vierde wedstrijd uit de 50 pluscompetitie gevist. 1 Har rie Theeuwen 2 René Wijnhoven 3 Joost Verberkt 4 Antoon Sanders 5 Will Berden. Op de nationale hengel- dag werd er gevist om de wisselbeker van café de Buren in Wanssum. De uitslag: 1 Jos Hermans 2 Francien Her mans 3 Antoon Sanders 4 Will Berden 4 André Gooren De laatste wedstrijd om de lentekoning voor lange hen gels. Uitslag: 1 Jos Hermans 2 Ton Deenen 3 Sjaak Koenen 4 Antoon Sanders 5 Jan Sanders. De einduitslag van deze serie van vijf wedstrijden: 1 Sjaak Koenen 9 punten 2 Harrie Theeuwen 16 3 Antoon Sanders 16 4 Ton Deenen 20 5 Wim Hendrix 26. Activiteiten woensdag 1 juni 50 pluscompetitie wedstrijd 5, nieuwe vijver, vrijdagavond 3 juni tot en met zondag 5 juni eerste karperwedstrijd, oude en nieuwe vijver, zaterdag 4 juni selectiewedstrijd NK jeugd in Nederweert, zondag 5 juni Picker- competitie 1 bij-Rob Wijnhoven, dins dag 7 juni vijverkoning 1nieuwe vij ver Bijeenkomst voor de pickercompetitie is om 6.45 uur en vissen van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeen komst voor de vijverkoning uiterlijk 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Aanmelding bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. De eerste wedstrijd om de cup werd gevist in de Gubbelsvijver in Broekhuizenvorst. Er werd, ondanks de enorme hitte, behoorlijk wat klei ne vis gevangen. Uitslag A-klasse (14 t/m 17 jaar) 1 Martijn Kusters 2 Jef frey Agterberg 6 Gijs Martens B-klas se (8 t/m 14 jaar) 3 Luuk Blenckers 4 Jop Matijssen 7 Thomas Nijenhuis 8 Sill Cremers 10 Bram Hanssen 11 Arjan Geerets 12 Jeroen Janssen 16 Roy Wismans 18 Bram Tacken en Pepijn Janssen. Op zaterdag 11 juni is de jaarlijkse jeugddag van het Alvertje. Ter gele genheid hiervan houdt de jeugdcom missie evenals vorig jaar bij de ope ning van de jeugdvijver, een koppelwedstrijd. Alle deelnemers moeten uiterlijk om 13.30 uur bij de vijver aanwezig zijn. De wedstrijd start om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Daarna volgt de prijsuitreiking bij de vijver. Als er ouders zijn die mee willen doen met hun zoon of dochter, maar die geen hengelmateriaal heb ben, zal de commissie hiervoor zor gen als dat bij de aanmelding wordt vermeld. Alle deelnemers moeten overigens wel zelf zorgen voor voer en aas. In verband met de organisatie dient men voor donderdag 9 juni aan te melden bij Pieter Kunen via tele- foon (077)3662920 Afgelopen vrijdag is de interne tenniscompetitie van TC Venray afgesloten. a| fljf weken op rij hebben twaalf teams van zes spelers een spannende strijd streden om de interne eer. Een al jaren terugkerend evenement dat altijd !a™ bP in de elangstelling staat. Na een spannende strijd, werden de winnaars ipdeslotavond bekend. In poule A heeft team L onder leiding van captain Jan /enra pitjes gewonnen. Dit team bestond uit Joost Wittgen, Martien Rutten, Truus j(S assen, Harriette van Schaik en Carta Cleeven. Ze behaalden totaal 169 games 80 punten. In poule B heeft team D (foto boven) gewonnen met in totaal 169 games en 74 punten. Onder leiding van captain Frank Rozijn bestond dit 'n9tam uit Jo Tax, Peter Cox, Loes Creemers, Gertie Lucassen, Hennie de Bruijn, t darlcn Ben als invaller. uizende Vleugels Uitslag wedvlucht Chantilly, twaalf elnemers, 149 duiven. 1, 2, 4, 7, 15, 17, 22, 24, 25 W. Bouten; 3, 18, 20 M. van Boekei; 5,6, 8, 10, W.Jilisen; 9, 19, 21 C. de Hoog; 14 Reynders-Cuypers; 16 P. de DV Ysselsteyn ptslag wedvlucht Argenton, 49 pen: 1. 3, 4, 10 G. Linders, 2 ]mb. Potten Laenen; 5, 6, 7, 8 P. fnAsten; 9 Th. Hendrix g wedvlucht Chantilly, negen nemers, 148 duiven: 1, 2, 3, 5, 8, |20,21 G. Linders; 4, 14, 19. 24, 25 fTeumssen; 6, 9, 15. 18 G Cox, 7. 117,22; H. Janssen, 10, 11, 16, 23 "en Laenen. fEEL EN MAAS i abonnement waard >e Zwaluw Uitslag wedvlucht Argenton, twin- deelnemers, 121 duiven. 1, 6, 19 p. Gerrits: 2, 5, 7, 20, 21 H. Strij- Ich; 3, 4. 9 P Loonen; 8, 22 J Sij- B; 10 C. v. Vught; 11 W. Heynen; ij.Henckens; 13 P. Smits; 14, 17 J. feten; 15 H. Litjens; 16 P.Janssen; 124 M Voesten en dochter; 23 M. sten; 25 H. Peeters. Uitslag wedvlucht Chantilly, 29 :elnemers, 337 duiven. 1, 4 J. Ker- ens; 2 J. van Kessel; 3, 19 M. Voes- tien dochter; 5 H. Vermeulen; 6, 8, i. 22, 25 P Loonen; 7, 18 C. van ght; 9, 24 P. Smits. 10, 12, 23 Chr. its; 11, 13 J. Sijbers; 15 P. van dt, 16 M. Basten, 17 N. van Hoof; .Voesten, 21 A. Sijbers. 'e Maasvogels 'itslag wedvlucht Argenton, tien Inemers, 78 duiven. 1, 4, 5, 6, 16, G. Peters, 2, 15 F. Textor; 3, 7. 14, 19 G. Francken; 8, 11, 12 R. :n;9, 10, 13J. Kuijpers; 20 Els Gebr. Uitslag wedvlucht Chantilly, der- deelnemers, 192 duiven. 1,6, 12, F Textor; 2, 5, 10, 11, 20 H. Franc- ®:3,4,13, 14 J. Kuijpers; 7,8, 17, G. Peters; 9, 23, 25 L. Verhoeven; 121 R. Roosen; 16 G. Francken; 22, iG Janssen.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 25