eede editie ESG ugdfutsaltoernooi llimi en Snijder laar Helmond Hockeyheren eindigen met gelijkspel Toon Maassen jeugdleider van het jaar 'atricia Camps innares Harrie laessens-trofee lowling Venray Dames Red Caps blijven koploper Hockeyteams kampioen Clubkampioenen Budoteam Meerlo-Wanssum Bridge in Venray e.o. Jeugdfutsal- team vijfde Red Caps ISBV Venray De Piëlhaas Toerclub Overloon Autocross Nobel EN MAAS 12 juni vindt in Ven- de ESG jeugdfutsal- its. De organiserende *'enray is er een sterk naar sporthal De te trekken. Vanaf 10.00 acht jeugteams, van onder negentien jaar, hun jaar ontstond het toer- initiatief van trainer-coach Jos van TVF OTTO. Ook dit hij weer de drijvende kracht het sterkbezette toernooi, t de fusie met HVC/Taxi Ver ten speelt het jeugdteam van Van Ten en Hans van den Bekerom jrde nieuwe clubnaam Topfustal I meeste spelers van het Venray- Ti waren er vorig jaar ook al bij. UWeindigde TVF OTTO op de Tc plaats. Maar de Venrayse talen- ewezen toen nauwelijks onder even doen voor de hoger geëin- t ploegen. >t team TopfutsaI Venray bestaat dit jaar uit Joep Linssen (keeper), Mahbod Tahsini, Gert-Jan Spee, Frank Minten, Tim van den Bekerom, Gijs Philipsen, Murat Kayabasi, Luuk Snij ders en Mohammed Salhi FCH/Decora Houkes, de winnaar van de eerste editie, kan op 12 juni in Venray zijn titel niet verdedigen. De nummer twee én smaakmaker, Dre- amboys/Rubalas uit Schiedam, is wel weer van de partij. Met doelman Lachini Rahalli die werd uitgeroepen tot de beste speler van het toernooi. Ook de beide topscorers van 2004, Gert-Jan Spee van TopfutsaI Venray en Brian Janssen van FC Niumaga, zijn weer in De Wetteling te bewonderen. Het toernooi gaat om 10.00 uur van start met de poulewedstrijden. SCWM uit Sittard en FC Niumaga uit Wijchen bijten de spits af. Zij zitten samen met Dreamboys/Rubalas en Cobra Primus Hasselt in poule B. Deze laatste ploeg uit België eindigde als derde in de Superliga. Bij Hasselt voetballen van oudsher veel Nederlandse spelers waaronder ook enkele internationals. In poule A neemt TopfutsaI Venray het op tegen BVP uit Boskoop, LZV/Kuijpers uit Lichtenvoorde en WingsCondor uit Utrecht. Deze drie tegenstanders verschijnen allemaal voor de eerste keer in Venray. Een wedstrijd duurt twintig minu ten zonder wisseling van speelhelft. Om 15-00 uur beginnen de kruisfina les. De finalewedstrijden starten om 16.40 uur met het duel om de zeven de en achtste plaats. De aftrap van de grote finale staat gepland om 17.55 uur. De wedstrijden staan onder leiding van de arbiters Leo Alaerds, Leo Bos en Piet Strijbosch. De toegang is gra tis. TopfutsaI Venray hoopt met dit jaarlijks terugkerende toernooi een impuls te geven aan het jeugdzaal- voetbal dat duidelijk in opkomst is. De jeugdtak van de Venrayse fusie club wordt komend jaar uitgebreid van de A-jeugd tot en met D-jeugd. Het wachten is op de KNVB die van plan is weer jeugdcompetities te gaan organiseren. Jarenlang was dit niet het geval en moest de jeugd zich beperken tot trainingen, oefenduels en toernooien. oot spelersverloop bij TopfutsaI Venray cham Hlimi en Dennis Snij- j gaan komend seizoen zaal- Hen in Helmond. De twee i storten zich in het avon- rblj Top Futsal Helmond/Pet's e. Deze nieuwe ambitieuze etbalclub heeft de licentie aFermonia Boys overgenomen omt uit in de eredivisie. jr Henk Willemssen) r perder vroeg Saïd Yahia al over- 3 qfthjving aan naar de Helmondse ^g, Het vertrek van Hlimi en Snij- betekent opnieuw een gevoelige iting van de fusieclub TopfutsaI Die is ontstaan na het samen- van HVC/Taxi Verstraaten en OTTO. :t het wegvallen van Hlimi en :r raakt de Venrayse eerstedivi- Ist vijf potentiële basisspelers ijt. Eerder kondigden Ruud Brands Konica), Tommy Kroes f/Schaffer) en Saïd Yahia hun ver gt m Hlimi raakte onder de van de ambiance bij Top Fut- fetaond. "Direct bij aankomst we compleet nieuwe trai- leding. Het is er allemaal heel Igeregeld Het is een leuke spe- :p en ik kan er samen met Said inis spelen. Bovendien is het een hele uitdaging om op het aller hoogste niveau te spelen", zegt Hlimi die afgelopen zondag de knoop door hakte. Dennis Snijder besloot een paar dagen eerder op de Helmondse aan bieding in te gaan. "De keuze was niet moeilijk meer. Het is me er heel goed bevallen Want in Helmond is alles perfect geregeld. Zelfs voor de trai ning hoef je niets mee te brengen. Alles ligt klaar tot aan de handdoek toe. En we spelen straks in de eredivi sie. Dat trekt natuurlijk ook." TopfutsaI Venray kan rekenen op drie nieuwelingen. Farid Idrissi, Benny Kneepkens (Fermonia Boys) en Freek Thoone (ZW Leunen). Coach Paul Janssen, die begint aan zijn zesde seizoen in Venrayse dienst, werd niet eerder geconfronteerd met zo'n groot spelersverloop. Toch wil hij niet doemdenken. "Want daarmee zou je de nieuwe spelers en de blij vers tekortdoen. We blijven kwalita tief op een gelijk niveau", denkt Jans sen, die na het samengaan met TVF OTTO tevens kan beschikken over veel aanstormende jeugd. Janssen wil niet te veel woorden vuilmaken aan de vertrekkers. Hij is vooral teleurgesteld in Ruud Brands en Dennis Snijder. Omdat zij hadden toegezegd te zullen blijven. "De manier waarop ze weggaan klopt niet. Hoe kun je nu zaken doen met mensen die hun woord niet houden", zegt de Maldense coach. Met het ver trek van Hicham Hlimi, afkomstig van TVF OTTO, Tommy Kroes en Saïd Yahia heeft hij minder moeite. "Hoewel ik ervan baal dat Tommy weggaat. Dat is een behoorlijke ader lating. Maar hij heeft al lang van tevo ren aangegeven dat hij in de eredivi sie wil spelen. Indien wij niet zouden promoveren en Schaffer wel, dan zou hij naar de club overstappen waar ook zijn broer speelt. En Saïd heeft tot het laatst toe alles opengelaten." De coach vindt dat de vereniging niets te verwijten valt. "Want bij ons is ook alles goed geregeld. De spelers hebben nergens over te klagen. Alleen krijgen ze in Venray geen handdoek na de training..." HVC/Taxi Verstraaten eindigde de afgelopen drie seizoenen in de top drie. Die positie geeft komend sei zoen recht op de felbegeerde promo tie naar de eredivisie. Want er komt een verruimde promotieregeling van wege een uitbreiding van de eredivi sie. Paul Janssen: "Ik blijf optimis tisch Wij gaan gewoon verder met de spelers die overblijven. En we kijken ook verder vooruit dan één seizoen. Want er zit veel talentvolle jeugd aan te komen die bij de Limburgse selec tie zit." Het jeugdftsalteam van district Zuid II (Limburgs team) is afgelopen zater dag tijdens het Nederlands kampioen schap voor spelers onder de 17 jaar geëindigd op de vijfde plaats. Het NK vond plaats in de Margriethal in Schie dam. In dit team speelden ook vier spelers uit Venray mee: Murat Kaya basi, Gijs Mooren en Luc Pouwels van TVF/OTTO en Senid Kukuljac van Boca Juniors. De uitslagen van het Limburgs team waren: Zuid II-West I 1-1, Zuid II-Oost 1-1, Zuid II-West II 1- 5, Zuid II-Noord 3-1 en Zuid II-Zuid I 1-3- De eindstand: 1) Zuid I 5-11 2) West II 5-10 3) Oost 5-8 4) West I 5-5 5) Zuid H 5-5 en 6) Noord 5-1 Uitslagen PSV Eindhoven-RCV Pupillen 17-10 RCV Aspiranten-Cardinals Oss 4-8 RCV Aspiranten-Cardinals Oss 8-8 RCV HB Senioren-PSV Eindhoven 9-9 RCV SB Senioren-Mulo Helmond 7-3 Mulo Helmond-RCV SB Senioren 5-5 Programma zaterdag 4 juni RCV Pupillen-Mustangs Venlo 1100 Twins Oosterhout-RCV Aspiranten 10.00 Twins Oosterhout-RCV Aspiranten 11.30 RCVJunioren-Tilburg 11.00 Programma zondag; 5 juni RCV HB Senioren-Nuenen 13-00 Maastricht-RCV SB Senioren 12 00 Meer informatie over honk- en soft- balvereniging vindt u op www.red- capsvenray.com of neem contact op met Patrick van Fessem, tel. 0478 - 580852 Elf tafeltennissers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. hebben deelgenomen aan een toernooi in Veghel getogen om te proberen daar enige prijzen in de wacht te slepen. Uiteindelijk is alleen Harrie Kuypers in de prijzen gevallen met een mooie derde plaats in de klasse 6. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 4 juni vanaf 20.30 uur whiskey- darten gehouden. Iedereen die aan dit toernooi wil deelnemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur laten inschrijven. Inschrijven kan ook via tel. (0478)582187. Uitslag zomeravondcompetitie: winnaarsronde; 1 Denny Plum. 2 Ger ard de Bruijn, 3 Frank Coumans, 4 Jos Heesen, 5 Dave van Zeist, 6 Arno Ver- haegen, 7 Erick Lemmens, 8 Pascal Janssen: verliezersronde; 1 Bart This- sen, 2 Marcel Gielens, 3 John Tebarts, 4 Mariska Wijnen, 5 Johan van Hoof, 6 Danny Korsten, 7 Hubert Janssen, 8 Thorsten Gooren. Uitslag darten: winnaarsronde; 1 Dennie Plum, 2 Lou Janssen. 3 Peter van de Berg, 4 Sascha Boothe, 5 Jos Heesen, 6 Patrik Plum, 7 Thorsten Gooren, 8 Henk van Moorsel: verlie zersronde; 1 Gerard de Bruijn, 2 Dave Achten, 3 Danny Korsten, 4 Jolanda Gisberts, 5 Bianca van de Voort, 6 Jolanda Koenen [Op de slotdag is Patricia Camps 12 punten) gehuldigd voor haar rtuigende zege in de Harrie Claes- i-League, waai- zij met ruime voor- Dng op de verrassende Ken Litjens en Willem Denissen, die 169 __ten vergaarde. Zij ontving de daar- H behorende wisseltrofee Zij scoor- "i /look de hoogste game van het sei- bij de meisjes (255), terwijl dit [de jongens door Willem Denissen 3) werd gerealiseerd. Ook de te serie kwam bij de meisjes op naam Patricia Camps, namelijk 663- Bij de jongens ging deze prijs naar Luke Verhoeven met 673- De aan moedigingsprijzen, die werden uitge reikt aan die spelers, die in het afgelo pen seizoen de meeste vooruitgang boekten, ging bij de jongens naarjelle Creemers (stijging van 30,63 punten) en bij de meisjes naar Florien Hazeu met een stijging van 16,95 punten. Zaterdag speelt Venray 1 als kam pioen van Limburg de finale van de Jeugd Trio League in Rijswijk. Uitslagen trioleague BT Kuijten 5--BT AWI Isolatie 14-7 Nutrivisie- rjamin 16-5 Plus G. Van Dijck-Pros- ipRBVenray 14,5-6,5 De Joepies- kual/Mijling 11,5-9,5 Hit l&Crash 6-15 Sigma's/Comelco-Pin- nters 11-10 De wedstrijd van het seizoen was tussen De Joepies en Bokual/Mij- igmet als inzet de kampioenstitel. beslissing viel pas in de laatste fra ts met Bokual/Mijling als de geluk je De winst was wel voor de Joe- K' maar de achterstand kon, helaas dat trio, niet meer worden over- Overigens scoorden 5 van de 6 tiers van de teams een 600-serie: 11 van Houdt (628), Peter Cleven |v^ 16) en Ban van Rens (612) bij Boku- IjP tfJoep Magermans (612) en zoon raj atijn (625) bij de Joepies. Ja Op de derde plaats eindigde het =11 5 van Proshop RBVenray ondanks MJ nederlaag tegen Plus van Dijck. ma's/Cornelco's overwinning op Munters was net te klein om de tde plaats over te nemen; met een al minder moest het trio genoegen Ten met de vierde plaats. Ria Lati- r (Joepies) scoorde bij de dames k"ogst met een 226-game en 522- 3ij de heren was Ben van Rens corende in de game met 242 /samen met Frank Peters tekende 1 ook voor de hoogste serie met sleague le klasse: La Mousse-BT 7-21 BT Hoeijmakers- n's/Comelco 19-9 Cafe de Buren- I hunters 14-14 Scores-Kantoor v.d. "men 23-5 De winst van het Hoeijmakersteam "e Sigma's leverde een voorsprong ?an 9,5 punten op V.T.U.-Tele- plasu dat deze speelavond vrij was. oeslissing valt dan ook op de laat- speelavond. B.T. Jamin, dat geen hl meer had op de titel, streefde nu naar de derde plaats. De winst op La Mousse en de nederlaag van de Sig ma's tegen HoeijmakCrs geeft nu uit zicht op dat streven. In de onderste regionen is de spanning ook nog zeer groot. Het duel tussen de nummers 8 en 9 van de ranglijst bracht een duide lijke overwinning van de Scores, die nu nog kans hebben de degradatie te ontlopen, whnt nummer 7, La Mous se, heeft slechts 10 punten meer. Kantoor v.d. Boomen heeft allen nog een uiterst minieme kans de degrada tie te ontlopen. Fien Jenniskens was weer eens de beste bij de dames met een 200-game en 555-serie. Bij de heren was Bart van Rens de beste meteen 256-game en 684-serie. Een 600-serie was er ook voor Marco van Zanten (620) en Hayjoosten (616). 2e klasse: Club Up-Plus G. van Dijck 14-14 Altijd Raak/AVIT-Hit Miss 8-20 VvGI/van Rensch-Close Encounters 19-9 The Nitwits-Red Arrows 18-10 Het is nu helemaal zeker dat Stri- kers/Groeipunt en V.v.G.I./Van Rensch het volgend seizoen zullen uitkomen in de eerste klasse, maar welk team de titel gaat halen hangt af van de resultaten van de laatste speel dag. V.v.G.I. heeft via de winst op Close Encounters een punt meer dan het op de voorlaatste speelavond vrije Strikers/Groeipunt. Club Up, de rode lantaarndrager van de tweede klasse, haalde een verdienstelijk gelijkspel tegen nummer 3 van de ranglijst Plus van Dijck en Red Arrows, dat een wel haast rampzalig seizoen meemaakt, moest ook zijn meerdere erkennen in de Nitwits. Bij de dames scoorde Toos Janssen met 200 de hoogste game en Ria Latimer met 516 de hoogste serie, bij de heren was de gamescore van 223 van Tim van Houdt de beste, terwijl Frank peters met 593 de hoogste serie neerzette. Het gaat goed met de Venrayse softbalsters. In hun twee wedstrijden tegen MULO uit Helmond werd een overwinning en een gelijkspel behaald: 7-3 en 5-5. In de eerste wed strijd had pitcher Sanne Erps totaal geen problemen met de nummer 2 van de vijfde klasse M. De tweede wedstrijd begon eveneens voortva rend voor de Red Caps dames en werd er een 5-1 voorsprong geno men. In de laatste inning moest de, tot dan zeer goed gooiende werpster Susan Willemsen een aantal 4-wijd toestaan waardoor de gasten alsnog een punt mee naar huis wisten te nemen. In een gelijkopgaande wedstrijd hebben de honkballers van Red Caps Venray een moeizaam gelijkspel behaald tegen de reserves van PSV Eindhoven. Na negen inningen stond het 9-9. Beide ploegen zorgde voor een par tij aanvallend honkbal, goede honk- slagen en weinig veldfouten Na drie inningen keken onze mannen tegen een 4-5 achterstand aan. Na zes innin gen hadden de gasten de voorsprong zelfs uitgebreid naar 6-9. In de zeven de inning wisten de Venrayse heren de Brabantse defensie te laten wanke len en het gelijkspel tot stand te bren gen. "Vooral de korte stop van PSV stak in bloedvorm en onderschepte veel ballen die normaal als honkslag worden aangezien. Dankzij hem neemt PSV dit gelijkspel mee naar Eindhoven" sprak aanvoerder Guus Brugman. Afgelopen zaterdag vonden de clubkampioenschappen van Budo team Meerlo-Wanssum plaats. Er werd op twee matten in poules spor tief gestreden om de ereplaatsen. De uitslagen zijn als volgt: poule 1: 1. Anne Peeters, 2. Tijs Peeters; poule 2: 1Jacob van de Kerkhof, 2. Mike de Bruin, 3. Bram Oudenhoven, 3- Ties Baltissen, 3- Mathieu van Krey; poule 3: l.Harma van Kreij, 2. Hans Broese- liske, 3. Lennart Peters, 3 Ron Wil- lemse; poule 4: 1Koen Reek, 2. Luke Martens, 3- Anne Peeters, poule 5: l.Stan Deen, 2. Erwin Teeuwen, 3. Niels Volleberg; poule 6: 1. Stan Arts, 2. Jake Looije, 3- Paco van de Water, 3. Jeffrey Kusters; poule 7: 1. Nicole Poels, 2. Baukje Aarts, 3- Teuntje Deen; poule 8: 1. Jack Martens, 2. Tom Lensen, 3- Django Pouwels; poule 9: 1. Daan van der Heijden, 2. Job van de Water, 3- Anniek Driessen, 3- Sjoerd Oudenhoven, 3. Suzanne Vaarting Komend weekend zijn ze op kamp, zaterdags 11 juni trainen ze weer, kom een keer meedoen. Voor meer informatie; P.v.d. Water, voorzitter, tel. 691337. Toerclub Overloon houdt op zon dag 26 juni haar Rabobank Bevrij- dingsrit Dit jaar is er extra aandacht voor de gezinnen. Zo wordt er tij dens de fietstocht een speciale route- quiz gehouden en is er ook een lote rij. Verder is er voor de kinderen een gratis pannenkoek. Deze tocht is extra aantrekkelijk gemaakt voor gezinnen en kinderen tot en met twaalf jaar oud fietsen gratis mee en krijgen nog een herinnering op de koop toe. Ook dit jaar organiseert Auto Sport Team Duivenbos in Overloon weer een autocross. Onder auspiciën van ASUZ vindt het evenement plaats op zondag 5 juni op circuit Duivenbos aan de Oplooseweg te Overloon. De aanvang zal zijn om 12.00 uur. Er komen diverse klassen aan de start, zoals toerwagen tot 3000cc-, Kever-, Sprint-, Standaard-, Sport tot 2000cc-, Gastrijders-, Vrije-, Crosskarts-, Jeugd(12 t/ml7 jaar> en de Fun klas se. Met als klap op de vuurpijl een spetterende Crazyrace. Voor inschrij vingen en/of inlichtingen, kunt u terecht bij Wiel de Mulder, tel. 0478- 531521. Donderdag 2 juni 2005 - Pagina 23 Afgelopen zondag hebben de hoc keyheren van Venray de laatste wed strijd van het seizoen thuis tegen Nuth gelijkgespeeld: 44. Venray begon goed en kwam snel op voorsprong door een treffer van Ward Buddiger. Even later wist Ward weer het doel te vinden en stond de thuisploeg met 2-0 voor. Nuth kwam terug tot 2-1, waarna Maurice Holla de 3-1 scoorde. Vlak voor rust kreeg Nuth weer een goede kans, waarmee het 3-2 werd. De tweede helft begon Venray weer sterk. Alex Kaanen bracht de thuisploeg op een 4-2 voorspong. Daarna kreeg Venray nog veel goede kansen, maar deze werden niet benut. Dat werd afgestraft; Nuth kwam binnen vijf minuten op gelijke hoogte. Het seizoen werd dus niet zoals gehoopt met een mooie thuis- winst afgesloten. Bridgeclub Venray Bridgeclub Venray heeft een bridgewedstrijd gespeeld. In de A-lijn werden Frankefort en Kuyer eerste en daarmee hielden ze zeker zes paren uit de gele lijn voor zich. Zij werden gevolgd door echtpaar Van Pelt en Kersten en Van de Heuvel. In de B-lijn waren Van Hooft en Jungsla- ger de beste, gevolgd door Cunen met Jeurissen en Custers met Ver vuurt. Het clubseizoen wordt de komende weken afgesloten met een laddercompetitie. Common Sense De laatste wedstrijd van de club kampioenschappen van bridgeclub Common Sense is gespeeld. In de gele lijn werden Jeanne Korsmit en Jac Huys eerste met 54.58 procent. De tweede plaats werd ingenomen door Rikie Cremers met José Verha- egh en Ali Overbeek met Thea Pee ters met 53-33 procent. In de rode lijn werden Thea Lamers en Ger Wieg- mans eerste met62.50 procent, gevolgd door Nelly Schrooten en Hugo van der Windt met 59.72 pro cent. Met 56.25 procent was de derde plaats voor Nel Goree en Leny Worst. Op de volgende clubavond wordt bekend gemaakt wie de clubkam pioen van 2004/2005 is geworden. Tevens vindt de uitreiking van de wis selbeker plaats. BC Harten Drie Na een pauze van twee weken zijn ze afgelopen maandag begonnen aan het laatste gedeelte van de activitei tenkalender, de laddercompetitie. Met prijsjes voor de scores van 43; 53 en 63% De hoogste zaalscore werd behaald door de heren den Hoedt- Oomen met 60.00%. De uitslag: Geel: 1. de lieren den Hoedt-Oomen 60.00% 2. het echtpaar van Son 55-56% 2. het echtpaar van der Slik 55.56% 3- de dames Borssen- van Well 55.00% Rood: 1. de heren Claessens-Steeghs 59-38% 2. de dames Schoonbeek-Verstappen 58.85% 3 mw. v.d. Beele-dhr. Teunissen 56.77%. Volgende week de derde ronde van de laddercompetitie. Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft een avond vrij gespeeld. In geel was de eerste plaats voor het echtpaar Ver hoeven met 67.92 procent. Tweede werden Korsmit en Verheyen met 61.50 procent en de derde plaats was voor Aberson en Leuken met 56.00 procent. In groen werd het echtpaar Kalkman eerste met 60.00 procent. Cuppen en Jenniskens werden met 59-58 procent tweede en Faas en Siroen werden derde met 52.50 pro cent. De ponyruiters van Nobel zijn naar Helden geweest om twee proeven te rijden. Jolein Coopmans startte met haar pony Mistral in de klasse DL1. Ze behaalde met de eerste proef een vierde prijs met 172 punten en met de tweede proef een elfde plaats met 159 punten. Lisette van den Berg reed met haar pony Mickey eveneens haar proeven in het DL1. Zij behaalde een derde prijs met 157 punten en een eerste prijs met 171 punten. Esther Gou- mans is onlangs met Naivnyi gestart in de klasse DEMI en zij behaalde een derde prijs met 171 punten Afgelopen zaterdag werden jongens Dl en meisjes Dl van Hockeyclub Ven ray kampioen van hun klasse. De jongens versloegen in de tropische hitte Venlo met 4-1. Ook de meisjes wisten de laatste wedstrijd met een overwin ning te eindigen. Na de wedstrijd was er heuse (kinder)champagne en trakteer de het bestuur op negerzoenen. Voorzitter A.Theuws en TC-voorzitter I. Eidems spraken vol lof over de inzet en prestatie van beider teams. Toon Maassen van voetbalvereni ging Merselo is door de NKS uitgeroe pen tot jeugdvoetballeider van het jaar in het district Zuid II. Maassen is vanaf 1970 lid van de Merselo voetbal vereniging en sinds 1985 is hij op vele fronten actief geweest als vrijwilliger. Twintig jaar heeft hij leider/trainer van een of meerdere jeugdteams gefungeerd. Daarnaast heeft hij. ook vele wedstrijdjes gefloten en is hij de laatste jaren als hoofdjeugdtrainer en jeugdcoördinator werkzaam geweest Naast zijn sportieve inbreng wordt Toon Maassen binnen SV Merselo vooral ook geprezen vanwege het bij brengen van normen en waarden aan de jeugd. Telkens attendeert hij de jeugd er op om op tijd te komen bij wedstrijden en trainingen, zich netjes af te melden, het shirt in de broek te dragen en zich binnen en buiten het veld sportief te gedragen. Verder heeft Toon regelmatig initiatieven genomen om de betrokkenheid van de jeugdleden te vergroten, door bui ten trainingen en wedstrijden ook activiteiten te organiseren. Zo heeft hij -afgelopen jaar op voortreffelijke wijze de speler van de week opge start, waarbij een jeugdspeler in de van het TtandaariKam HfTaaHang d,C|,''iHgd Tiidcns de vrijwUligersavond van SV pen vrijdag de onderscheiding uitge ven het standaardteam. Elf |aar lang dcns dc knvb |eugdvoetbaldagen. Merselo kreeg Toon Maassen afgelo- reikt.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23