Sportnieuws -inf< Dion, Inge en Lisa Limburgs zwemkampioen Dubbelslag amazones Iris en Katja Jeurissen Marc Josephs tweede in Boekei Angèl zwemt snel op LK Gerard Koonings naar World Games Bridge in Venray e.o. Motorcrossweekend Duivensport St. Jan Merselo TV Venray Volijke Schutters Darten De Piëlhaas Nobel Oostrum Promotie wedstrijd Vlaai Inn Peelrunners - mf-- Ars Musica Bandelieren Cantorij Atletiek Venray Venrayse schutters tweede Koor Chrisko Venray's Mannenkoor Venrode Zangers van Sint Frans Het Zonnelied Reuma patiënten Oud papier De Springplank En Bloc Euterpe MMSK St. Petrus'Banden Tomorrow People Synchroon- zwemmen Computerduk KBO Venray Kienen KVG 't Zandakker Gilde Sint Jan PEEL EN MAAS Donderdag 26 mei 2005 - Pagina PL Bridgeclub Venray De laatste vrije avond van dit sei zoen stond in het teken van de asper ges. Een fraaie prijzentafel waarvan op het einde van de avond iedereen iets mee naar huis kreeg na een lek ker kopje aspergesoep. Verrassende winnaars .zowel in de groene als rode groep en in de gele zelfs een gedeelde eerste plaats. Vanavond een avond waarin we allemaal dezelfde spellen spelen en daarna een aantal viertal- avonden als afsluiting van het sei zoen. In de gele lijn waren de twee eerste plaatsen voor Ds. Boekholt- Kuipers en v. Hooft- Jungslager. De derde plaats was voor Mw. Bloemen- Hr. Simons. In de rode lijn waren de eerste drie plaatsen voor Hr. Boek- holt- Verheijen, Hr. Gielen- Seuren en Ds. Meurs- Steemers. In de groene lijn was er een verrassende eerste plaats voor Ep. Rongen die een welverdiend en hartelijk applaus kregen voor deze prestatie. Ervaren bridgers als Ep. Wil- lemsen en v. Pelt lieten zij keurig ach ter zich. Common Sense Bridgeclub Common Sense heeft de laatste wedstrijd van haar clubkam- pioenschappen gespeeld. In de gele lijn werd de eerste plaats behaald door Jeanne Korsmit en Jac Huys met 54.58 procent. Een gedeelde tweede plaats met 53-33 procent was er voor Rikie Cremers met José Verhaegh en Ali Overbeek met Thea Peters. Thea Lamers en Ger Wiegmans werden in de rode lijn eerste met 62.50 procent. Tweede werden Nelly Schrooten en Hugo van der Windt met 59-72 pro cent en de derde plaats was voor Nel Gooree en Leny Worst met 56.25 pro cent. De Kemphaan Bridgeclub De Kemphaan heeft tra ditiegetrouw haar bridgeseizoen afge sloten met een slotdrive om de kemp haantrofee in zaal Martens in Leunen. De winnaars waren Nelly Bexkens en Leny Spekhorst met 57.71 procent, tweede werden Jan Janssen en Frans Mertens met 57.66 procent. De derde plaats was voor Jan en Toine Tiggelo- ven met 55-71 procent. Met 54.79 procent ging de vierde plaats naar Greet Koningstem en Wil Pas en met 54.67 procent was de vijfde plaats voor Hans Koopmans en Jac Huys. Zesde werden met 54.49 procent Henny Alkemade en Dorr)' Driessen en de zevende plaats was met 54.25 procent voor Philo van Enckevort en Anny van Kempen. Truus Buijssen en Ilse Tummers werden achtste met 54.23 procent en de negende plek was voor Jan en Cis Selders met 53-91 procent. Hekkensluiters met 53.54 procent waren Corrie van de Mortel en Gemma van de Winkel. De Vers bridgedrive De Overloonse Bridgeclub houdt voor voor de tweede keer De Vers bridgedrive op zaterdag 18 juni op vakantiepark De Vers aan de Raaijweg 25 in Overloon. De dag begint om 14.30 uur met de middagdrive 24 spellen en vanaf 19.00 uur start de avonddrive 18 spellen. Vanaf 21.30 uur is de bekendmaking van de uitsla gen en de prijsuitreiking. De afslui ting van de bridgedrive is om 22.00 uur. Er wordt gespeeld om de wissel trofee, met daarbij een diner voor twee personen aangeboden door De Vers. Verder zijn er typisch Overloon se prijzen te winnen. De inschrijving bedraagt 36.00 per paar. Dit bedrag voor woensdag 8 juni overmaken op banknummer 10.30.26.258 ten name van Overloonse Bridgeclub, met ver melding van naam, voornaam en speelsterkte. Meer informatie is ver krijgbaar bij Gerda Crooijmans via tel. (0478)641265. Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft nieuwe clubkampioenen. De dames Helene Moree en Leny Spekhorst zijn met een minimum verschil ten opzichte van Francien Haegens en Jeu Steeghs de nieuwe kampioenen. De vrije speelavond is ook gespeeld. In geel was er een gedeelde eerste plaats met 62.50 procent voor Rieky Cremers met Thea Peters en Jeanne Korsmit met Martien Verheijen. Bets Bistervels en Corry van Meijel werden derde met 57.29 procent. In de groe ne lijn was de eerste plaats voor Wilma van Dik en Lei Vissers met 63-75 procent. De tweede plaats was voor Frieda en Thom Kalkman met 58.33 procent en met 57.93 procent behaalden Truus Buyssen en Jo Lin- ders de derde plek. Paardenclub De Jumpers uit Oirlo heeft in Helden het CHIO Limburg 2005 verreden. De zussen Jeurissen reden in de barrage in de categorie DM op pony's. Iris Jeurissen zette de snelste tijd op de klok en Katja Jeuris sen reed als laatste de barrage en ein digde als tweede. Iris Jeurissen werd winnares van deze categorie met haar pony Tinka's Boy en Katja Jeurissen werd tweede met Roosje. Op het con cours in Beesel vielen de zussen Jeur issen ook in de prijzen. Iris Jeurissen won twee rubrieken, categorie DB met Sandro Boy en in categorie DZ met Kimula. In de categorie DM vie len de zussen ook nog in de prijzen. Katja Jeurissen behaalde de vierde prijs met Roosje en Iris Jeurissen de zesde prijs met Tinka's Boy. Op de prachtige baan van MCC Boekei werd afgelopen zondag de EK zijspannen verreden. Op het circuit Bezuidenhout zegevierden de Neder landse combinaties voor de Engelse combinaties en waren de eerste vijf plaatsen in de daguitslag voor de thuisrijders weggelegd. De zware zandbaan lag er perfect bij en ook de club had niets aan het toeval overgela ten. Bij de Inters 250 wist Ruud Pij pers in de eerste manche verschillen de plaatsen op te klimmen naar een zestiende stek en in de tweede man die wist hij door te dringen naar een negentiende stek om in het dagklasse ment een twintigste stek voor zich veilig te stellen. Bij de zijspan natio naal eindigde Piet Aben/Ties van Dijk in de eerste manche op een zesde plaats en in de tweede manche moest het duo de strijd wegens problemen staken en bezette een dertiende plek in de daguitslag. Een prachtige twee de stek bij de Nationaal 250 kwam op naam te staan van Marc Josephs die het zware zand zeef sterk reed en de manches op een derde en een vijfde plek wist af te sluiten. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd in Horst, waar zondags een nationale wedstrijd verreden zal wor den. Marc Josephs behaalde een fraaie tweede plaats Komend weekend zal er weer flink gas worden gegeven door motor crossers uit heel Nederland op het cir cuit de Reulsberg aan de Witveldweg waar MCC de Streekrijders uit Horst zich huisvest. Op zaterdag strijden de jeugdrijders van MON (Motorsport Organisatie Nederland) tegen elkaar om punten te scoren voor het Neder lands kampioenschap. Er worden wedstrijden gereden op motoren vanaf 50cc t/m 250cc viertakt in de leeftijd van 6 t/m 18 jaar. Kansrijke clubleden voor eremetaal zijn Roy en Koen Hoeijmakers in de klasse 85cc hoge wielen en Emile Cox in de klas se 125cc jeugd. De veteranen- en lief hebbersklasse is ook toegevoegd aan deze dag. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur. Op zondag is er een nationale wed strijd van MON. Ook deze wedstrij den tellen mee voor het Nederlands kampioenschap MON, de motor crossers die zich thuisvoelen in het zware zand zullen niet teleurgesteld worden op circuit de Reulsberg. De klasse 250cc en 500cc junioren en de klasse 125cc en 500cc senioren strij den om punten voor het kampioen schap de klasse 250cc en 500cc inters rijden voor dagsucces. Ook deze dag zijn er leden van MCC de Streekrij ders die kans maken op eremetaal, Eric Philipsen en Luuk Boekestijn met een 500cc, en Dirk Janssen en Emile Cox in de klasse 125cc senioren. Aanvang wedstrijden 11.30 uur. Het NOC/NSF heeft officieel de deelname toegewezen van Gerard Koonings aan de World Games in Duisburg (Duitsland) nadat hij aan alle normen en limieten had voldaan Tijdens het WK in Croatie in 2004 schoot hij als enige Nederlandse deel nemer de gestelde limiet. Onlangs moest hij vormbehoud tonen op de veldwedstrijd in Vertus (Frankrijk) wat hem ook lukte met een 5e plaats in de eindrangschikking.Daardoor zal de schutter van Ons Genoegen van 14 tot 17 juli in aktie komen tijdens de veldwedstrijd van de World Games. Tijdens de world games komen spor ten of sportdiscipline's in actie die niet olympisch zijn Suizende Vleugels Uitslag wedvlucht Pont st Maxence met twaalf deelnemers en 168 dui ven: 1, 2, 3, 8, 13 en 18) W. Jilisen 4, 5, 20 en 24) C. de Hoog 6,14 en 19) B. Deenen 7 en 16) W. Bouten 9) I. Welbers 10) P Aben 11, 17 en 22) M. van Boekei 12) A. Janssen 15 en 25) Reynders-Cuypers 21 en 23) E.Deen- PDV Ysselsteyn Uitslag wedvlucht Montlucon, aan tal duiven 76 en zes deelnemers: 1) P. v. Asten 2, 3. 4, 5, 6, 8, 9, 10 G. Lin- ders 7) Comb. Potten Laenen Uitslag wedvlucht Pont St. Maxen ce, tien deelnemers, 171 duiven: 1, 5, 13, 22) Potten en Laenen 2, 20) G. Cox 3, 4, 6, 7,8, 9,10, 15, 16,18, 19. 23) G. Linders 11, 12, 14, 17, 21, 25) Th. Teunissen en 24) G. Maessen jr. PDV De Zwaluw De uitslag van de wedvlucht Pont St. Max met 30 deelnemers en 411 duiven: 1) J. Sijbers 2, 9, 18. 20, 23) J Voesten 3) J. Kerstens 4) V. v. Dijk 5, 13) M. Voesten en dochter 6, 19) P. Smits 7) Comb. Verdellen 8) H. Ver meulen 10) H. Litjens 11, 21) P. Loonen 12) A. Sijbers 14) M. v. Abel 15, 17, 25) Chr. Gerrits 16, 24) N. v. Hoof 22) J. v. Kessel. In Ottersum reed Karin Winnen met Uranca in de klasse B twee proe ven. Bij de eerste proef eindigde ze op de 4e plaats met 166 punten, tij dens de tweede proef werd ze 2e met 177 punten. Janine van Ooi reed met Saline D ook twee proeven. Ze werd beide keren 2e, de eerste proef met 168 punten en de tweede proef met 170 punten. Esther Peereboom behaalde met Ahats in de klasse B een le prijs met 169 punten.-Ingrid Arts reed met Tari in de klasse LI naar de 3e plaats met 168 punten. Brigitte Kreuzer met Tsarina liet in de klasse L2 iedereen achter zich. Ze eindigde op de le plaats met 170 punten. Marie-Jose Clevers reed met Natha lie haar eerste wedstrijd na een half jaar uit de running te zijn geweest. Nathalie onderging een koliekopera tie. In de klasse Ml lieten ze zien dat ze de smaak weer goed te pakken hebben en behaalden een 4e prijs met 160 punten. Eva van Ooi behaal de in de klasse Ml met Silvano een 2e prijs met 165 punten en met Rebel in de zelfde klasse een le prijs met 166 punten. In de klasse Z1 startten 3 combinaties; Ton Arts werd met Prin ce twee keer 3 e De eerste proef met 370 punten en de tweede proef met 366 punten. Eva van Ooi werd met Nevada le met 190 en 196 punten. Ellen van Dijck werd met Pouwer le met 195 en 187 punten. Rick Janssen reisde naar Zelhem om in de Junioren VDB Cup zijn beste beentje voor te zetten. Met Melchior behaalde hij een 3e en een 6e prijs en met Pionter ein digde hij op de 3e plaats. In de Rabo Talentenrubriek werd hij in de klasse Z/ZZ le met Pion ter. Afgelopen weekend verschenen de ponyruiters aan de start in Horst. Liz Arts behaalde met Scooby een 2e prijs in de klasse DL1 dressuur met 177 punten. Het springen tijdens de Bixie proef leverde haar 78 punten op en de 2e prijs. Ineke Luyckx liet in de klasse DB dressuur iedereen achter zich en eindigde met Robbie op de 1 e plaats met 177 punten. Het viertal behaalde in de klasse L de 3e prijs met 163 punten. Het was de eerste keer dat ze als viertal hun proef reden. Verne Janssen behaalde in de springring met Litte Star de 2e en met Three Penny de 3e prijs in de klasse DL. Ln Helden maakte Rick Janssen zijn internationale debuut tijdens het CHIO voor junioren.In de lichte tour behaalde hij met Melchior in de eer ste proef een 4e prijs en in de tweede proef een 2e prijs. In dé zware tour werd hij met Pionter twee keer 12e. In de grote prijs eindigde hij met Pionter op de 13e plaats. In de lande lijke wedstrijd klasse 1 lieten broer en zus Janssen beide van zich horen. Rick eindigde met Flapiont op de 10e plaats en Verne met Little Mistery op de 11e plaats. Tijdens de Cityloop in Cuyk eindig de Peter Scheres als tweede op de vijf kilometer, in een tijd van 17.33 minu ten. Op de tien kilometer werd Dave Ewalts eveneens tweede, met 34.58 minuten, hij bleef Hier mee tien seconden achter de winnaar Dave Rost. In de categorie jeugd 10-11 jaar werd Pim Scheres vierde, zij liep 7.35 minuten over 1600 meter. Zaterdag deden Dave Ewalts en Frank Timmer mans mee aan de halve triathlon van Kruiningen, deze wedstrijd bevatte 2,5 kilometer zwemmen, 76 kilome ter fietsen en 20 kilometer lopen. Frank boekte hier direct zijn eerste overwinning van dit seizoen bij de heren 40, door als eerste te eindigen in 4.02.50 uur. Dave kwam als zesde uit het zwembad en eindigde na het fietsen en lopen door de polder waar een stevige wind blies, uiteindelijk als achtste in een tijd van 3-56.26 uur. Programma: Zaterdag 28 mei Triathlon Eindho ven. Zondag 29 mei Triathlon Nieuw koop. Zondag 5 juni Triathlon Zun- dert. Donderdag werd bij St Hubertus in Merselo de eerste wedstrijd verscho ten om het koningschap. Dit gaat over twee afleveringen. Hierdoor blijft de spanning gehandhaafd en kan men nog hoger of uiteraard ook lager uitkomen. De eerste uitslag wordt niet bekend gemaakt maar volgens de geruchten gaat J Hermsen aan de lei ding gevolgd door P Martens. Zo zijn er ook kanshebbers in een klap uitge schakeld. De tweede match donder dag wordt gehouden bij St Sebastiaan in Heide. Aanvang als steeds om 14.00 uur. In café Halfweg in Venray start op vrijdag 27 mei de zomeravondcompe titie darten. Aanvang 20.45 uur. De finale is op vrijdag 15 juli. Dartclub de Piëlhaas houdt op vrij dag 27 mei vanaf 20.30 uur in café De Piëlhaas de tweede avond van de zomeravondcompetitie. Aan dit toer nooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan voor aanvang van de wedstrijd tot 20.15 uur of via tel (0478)582187. Er worden negen wedstrijden gespeeld en de finale wordt gespeeld op zaterdag 17 sep tember. Op zaterdag 28 mei vanaf 20.30 uur wordt in de Piëlhaas het whiskeydarten gehouden. Ook hier kan iedereen aan deelnemen. Inschrij ven kan voor aanvang tot 20.15 uur of via tel. (0478)582187. Tijdens deze avond worden en bokalen uitgereikt, Uitslag darten winnaarsronde; 1 Pas cal Janssen, 2 Henk van Mokum, 3 Lou Janssen, 4 Patrik Plum, 5 Peter van de Berg, 6 Jos Heesen. Verliezers ronde; 1 Dennie Plum, 2 Roland van de Voort, 3 Jolanda Gisberts, 4 Jolanda Koenen, 5 Albert Moorrees, Afgelopen zondag was er een wed strijd in Horst voor de jonge amazo nes. Luca de Rijck en Klinte de Rijck reden dit weekend beiden haute con- cour. Luca behaalde op Black Beauty in de AB-klasse 165 punten en Klinte behaalde in de C-Ll klasse met Hol lands S. 182 punten. Met deze uitslag bereikten ze respectievelijk de twee de en de eerste prijs. Juliët Willems behaalde in de klasse BL1 een mooie 4e prijs met 161 punten. Josette van den Berg werd 3e na een foutloos par cours in de klasse DB met haar pony Chicco, ze behaalde 48,5 stijlpunten. Marloes van Rattingen behaalde met haar pony Arno een le prijs met 171 punten in de klasse ELI. Tamara Wilmsen behaalde met Samantha een gedeelde le prijs met 172 punten in het DL2. Jeanine Huijbers nam deel met 2 combinaties. Met Kelsey behaalde ze een 2e prijs in het DM2 met 327 punten. Met Soeraya behaal de ze een 4e prijs in het DM1. Het viertal Nobel 2 bestaande uit Bianca Enders, Josette en Lisette van den Berg en Imke Coopmans behaalde een 7e prijs onder leiding van com mandante Karin Hermans. Het damesteam van Summa/Red Stars speelt zaterdag 28 mei de pro motiewedstrijd tegen Sar om een plaats in de eredivisie, hoewel ook bij verlies de eredivisie waarschijnlijk blijft behouden. De wedstrijd begint om 13.00 uur in Hoogerheide. Zondag 29 mei houdt MMVC de Pioniers in Venray een Vlaai Inn. Van 10.00 tot 18.00 uur bent u met uw vliegtuig welkom op het vliegveld van de Pioniers op de Sinnestraat in Oirlo. Alle deelnemers met een vliegtuigje krijgen een overheerlijk stuk echte Limburgse vlaai. Ook buiten de vlaai om hoeft de inwendige mens niets tekort te komen die dag. Op de dag zelf kan er gevlogen worden met alle reglementair toegestane vliegtuigen en helikopters. Voor de elektravlie- gers is spanning (220v)' en beperkt 12v aanwezig. De vereniging beschikt over een prachtige locatie met een ruim vliegveld met een kort gemaaide grasbaan. Op 6 juni wordt op de Pastoor Jeu- kenstraat 6 in America vanaf 20.00 uur gebrainstormd over de toekomst van de baan, die onzeker is gezien de bouwplannen ter plekke. De leden van de baancie. en de trainersgroep worden hiervoor persoonlijk uitgeno digd. Wel gaarne van te voren aanmel den bij Jan van Dongen. Wèdstrijdkalender: 28 mei Helden MLAC, 5 en 10 km De Acht van Horst wordt op 12 juni door de Peelrunners georgani seerd en is dit jaar voor het eerst ook bedoeld voor de jongere jeugd. Er zijn aparte categorieën voor jongens en meisjes van 8 t/m 11 jaar en van 12 t/m 15 jaar. Uitslagen: liefst zes Peelrunners vrouwen stonden in Nijmegen (22/5) aan de start van de 3e Marikenloop, een wedstrijd over 10,2 km: Linda Lit jens 50.24 Nicole Jacobs 56.56 Nicol- le Pouwels 1.00.11 Jacqueline Pou- wels 1.00.11 Mieke van Enckevort 1.04.05 en Wendy Jeurissen 1.04.06. In Kerkrade is afgelopen week end het eerste deel van de Lim burgse kampioenschappen ge zwommen. Op de eerste dag behaalde Dion Dreesens goud op de 400 meter wis selslag. Deze prestatie herhaalde hij op de 200 vrije slag bij de jongens t/m 12 jaar. Bij de meisjes t/m 13 jaar zwom Inge Arts goud op de 100 meter rugslag. Op het eind van de tweede dag werd Lisa Dreesens bij de meisjes t/m 14 jaar eerste op de 200 meter vrije slag. En op het sprintnummer behaal de ze wederom goud, ditmaal op de 50 meter vlinderslag bij de meisjes t/m 16 jaar in een tijd waarmee ze momenteel als snelste op de ranglijst van Nederland staat. De zwemmers van SG-Noord-Limburg (SPIO en Manta) hebben verder nog de volgen de prestaties geleverd. Er werd vier maal zilver gehaald door Lisa Dreesens die haar concur renten net moest laten voorgaan op de 200 m school- en vlinderslag, de 100 m school- en 400 vrije slag. Zilver en brons was er voor Job van Duinho ven op de 100 vrij en de 400 wissel slag bij de jongens t/m 16 jaar Twee maal zilver voor Geoff Ebskamp bij de jongens t/m 12 jaar op de 400 wissel slag en de 200 meter vrijDion Dree sens behaalde zilver op de 200 meter rugslag en Inge Arts brons op de 200 m vlinderslag meisjes t/m 14 jaar.fjl komend weekend wordt het twttj kampioenschap^ Afgelopen weekend vond in Kerk rade het eerste deel van het Limburgs kampioenschap lange baan zwem men plaats. Met een Limburgse titel op de estafette 4x 100m vrijeslag, een zilveren plak op de 100m rugslag en een persoonlijk record op de 200m vrijeslag, zit de Oirlose sprint ster Angèl Koenen die zwemt voor HZPC op schema voor het NJK Nederlands Junioren Kampioen schap) in Amsterdam en het NK sprint in Roosendaal, beide in juni. Hiervoor heeft zei zich op verschillen de zwemslagen en afstanden al weten te kwalificeren. Clubgenoten Dawn Williams en Linda Custers uit Oos trum en Guus Geurts uit Venray vie len buiten de prijzen. Guus wist zich eerder eveneens op verschillende zwemslagen en afstanden te kwalifi ceren voor het NJK. De repetities van Ars Musica begin nen iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur. Zij repeteren in de Opmaat, hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Afmelding repetitie, Fried Huet tel. 0478-583130 of Harrie Hulsmans tel. 0478-583619 (dinsdag tussen 18.00 en 19-00 uur). Iedere donderdag repetitie van 18.00 tot 19.10 uur. 4 juni spekkenactie Voor meer informatie en afmelden bel naar Carla tel.584501 Iedere maandag wordt er door het koor geoefend in het Zonnelied en er wordt begonnen om 19 45 uur.In de maand juni zijn veel leden afwezig,daarom zal er geen repetitie zijn in deze maand. De eerste repeti tie is op de eerste maandag in juli. Tijdens de tweede competitie wed strijd van de pupillen heeft Julia Keijzers het hoogspringen in de jong ste categorie meisjes gewonnen, Evi van Berlo verbaasde iedereen door 10 cm hoger te springen dan ze eerder had gedaan, met 1.10 m won ze bij de pupillen B. Suzan Stevens sprong tus sen 40 A-meisjes 1.30 m en was daar mee 10 cm beter dan de nummer twee, Tessa van Pinxteren.l 30 is tevens een evenaring van het clubre cord. Bij de eerste competitie wed strijd had Suzan het clubrecord pun tentotaal al verbeterd, en waarschijnlijk in deze tweede wed strijd opnieuw. Het eindresultaat van de wedstrijd is op dit moment nog niet officieel bekend. De meisjes van AV Venray-regio hebben hiermee vol doende punten verdiend om mee te mogen doen aan de finale op 25 Juni op de thuisbaan in Venray. De jon gens hebben goéd gepresteerd, maar waren met te weinig om de andere verenigingen partij te kunnen geven. Zowel de jongens als de meisjes C hebben in Sittard voldoende punten gehaald om met vlag en wimpel door de gaan naar de gebiedsfinale en daar te proberen een ticket voor de lande lijke finale te verdienen. Het is zeer hoopgevend dat beide ploegen de clubrecords estafette verbeterden, dit geeft aan dat het succes in de breedte gezocht moet worden en niet uitslui tend afhankelijk is van één of twee mensen. Loek Mathijsen, Erik Ste vens, Robin Teunissen en Niek Aarts liepen 48.7 en waren daarmee bijna 5 seconden snelelr dan de nummer twee. Marloes van der Linde, Mariska Reen, Birgit van Merkestein en Elien Peeters liepen 40.5, twee seconden onder het clubrecord, en slechts 0.5 sec, langzamer dan de meiden van Maastricht. De beide D-ploegen hebben naar vermogen gepresteerd maar kwamen beide net te veel punten tekort, om door te mogen gaan. Limburgse kampioenschappen voor c/d junioren. Aanvang van de wedstrijden is om 11.00 uur. Het ver trek vanaf clubgebouw 't Wisselpunt is om 09 30 uur. Agenda: Zondag 29 mei Venlo Limburgse kampioenschappen c/d junioren 3, 4 en 5 juni zomerkamp 12 juni Roermond 2e competitie wedstrijd B-junioren Tijdens het eerste bondsschutters- feest van de Schuttersbond Juliana in Kessel is de Venrayse schutterij Zan- dakker Gilde Sint Jan tweede gewor den, De zege ging naar Schutterij Bus sen Schutten uit Neer. Sint Lucia Horst werd derde. De dagprijs en de ereprijs waren eveneens weggelegd voor de Bussen Schutten uit Neer. De resultaten van de Venrayse afvaardi ging waren als volgt: beste houding in militair 2e, beste défilé in militair uni form 3e, modelste sappeursgroep 2e, beste muziekkorps in de optocht 3e, beste tamboermaitre 2e. In de schiet- klassen werden de volgende plaatsen behaald: A-klasse 2e en D-klasse 4e. Tijdens het eerste bondsschutters- feest wordt er per traditie geschoten om de titel van bondskoning van de Schuttersbond Juliana. Aan deze strijd werd voor de Venrayse schutterij deelgenomen door Ron Linders. Uit eindelijk viel de beslissing met het 58e schot, toen Mark Schoeber van Sint Lucia Horst de koningsvogel ter aarde liet storten en zich het komend jaar de bondskoning van de Schutters bond Juliana mag noemen. Iedere maandagavond repetitie om 19.30 uur tot 21.00 uur in het zaaltje van de Paterskerk. Het programma; Zaterdag 28 mei 18.00 uur heilige mis Paterskerk. Voor informatie en/of afmelding kun je bellen met Marly Driessen tel: 0478-588176. Donderdag 26 mei en 2 juni 19 30 uur repetitie gehele koor Afmelden e-mail: afmeldenvmk@ venray.netTelefonisch:0478-513019 Eerstvolgende repetitie woensdag 1 juni om 20.00 uur bij zaal Thielen, Kennedyplein in Venray.Denk aan de stemvorming, van 19-00-20 uur. Afmeldingen bij Annemie Vousten, telefoon 513135, Vrijdag 27 mei 19 30 uur repetitie sopranen en alten, 20.15 uur repetitie tenoren en bassen Zondag 29 mei geen hoogmis in de Paterskerk. Dinsdag 31 mei 19.00 uur repetitie sopranen en alten Bij verhindering afmelden bij dhr. Buys op tel; 0478-581091. Zie ook www.zangersvansintfrans.com Gemengd koor Het Zonnelied repe teert 's maandags vanaf 20.00 uur in parochiehuis Paterskerk in Venray, Op zondag 29 mei zingt het koor vanaf 10.00 uur in Overloon en op zondag 5 juni wordt er gezongen in de Paterskerk. Afmelden bij Iny Kuy- pers via tel. (0478)585226. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Josë Bakkum via tel. (0478)582767 of met Toos van den Heuvel via tel. (0478)583884. De Reumapatiënten Vereniging Venray houdt op maandag 6 juni vanaf 19-30 uur in de Kemphaan een thema-avond over weerbaarheidstrai ning. Op dinsdagmiddag 7 juni van 13.30 tot 16.30 uur houdt de vereni ging een picknick in de Schaapskooi in Venray. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Ria Her mans tel. (0478)585127 of met Anne- liesjoosten tel.(0478)580848 In de wijk Veltum, het gedeelte dat omsloten wordt door Langstraat, Weg in den Berg, Kempweg en Westsin gel, wordt op vrijdag 27 mei door leden van DOS Venray oud papier opgehaald. Men wordt verzocht het papier goed gebundeld of in dozen verpakt om uiterlijk 13-00 uur aan de straatkant gereed te zetten. Jeugdvereniging De Springplank houdt op donderdag 26 mei een quiz voor de kinderen van de groepen 4 en 5, Van 18.30 tot 20.00 uur spelen de kinderen de knock-out show. Bij elke vraag vallen de foutantwoorders af. Dit totdat er meer één overblijft. Op maandag 30 mei van 18 30 tot 20.00 uur is er club voor de kinderen van groep 3- Bij mooi weer worden er buiten waterspelletjes gespeeld. De clubavond voor de kinderen van de groepen 6, 7, 8 en de schoolverlaters wordt gehouden op dinsdag 31 mei van 18 30 tot 20.00 uur. De kinderen gaan slagbal spelen op het veldje langs het clubgebouw. Buitenspelle tjes voor kinderen van de groepen 4 en 5 worden gehouden op donderdag 2 juni. Wie nog aan de Rollebol mee wil doen moet zich voor vrijdag 3 juni opgeven. Het blokfluitensemble En Bloc uit Venray speelt een breed repertoire. Nieuwe leden zijn daarbij van harte welkom. Meer informatie is verkrijg baar via tel. (0478)589186. En Bloc repeteert elke woensdag van 20.00 tot 22.15 uur Harmonieorkest 26 mei alternatie ve repetitie en 2 juni repetitie, afmel den 589363 Jeugdorkest 26 mei en 2 juni repe titie, afmelden 588545 Drumband 31 mei en 7 juni repeti tie 2 Juni laatste mogelijkheid tot inle veren oude kleding. Het jeugdorkest heeft op woensdag repetitie van 18.45 tot 19.30 uur, Tamboerkorps op woensdag van 19-30 tot 21.30 uur. Op zondag repe titie samen met het muziekkorps. Muziekkorps: op woensdag van 19.30 tot 21.30 uur en op zondag van 10.30 tot 12.00 uur. Iedere donderdag repetitie van 19-30 tot 21:00 uur. 26 mei repetitie 4 juni spekkenactie Voor meer informatie en aanmel den bel Hannie Ghielen, tel. 587142. Sub Matris Tutela Zaterdag 28 mei 19-30 uur serena de, verzamelen 19.20 uur parkeer plaats sportpark SVO Maandag 30 mei 18.15 uur samen- spelgroep, 18.45 uur leerlingenor kest, 20.00 uur orkest Woensdag 1 juni 18.30 uur leerlin gen tamboerkorps, 19.30 uur tam boerkorps. Agenda: 12 juni Uitwisselingsconcert met Panningen 12 juni Défilé Avondvierdaagse 5825 E Tel. 04 Peet Hug Yvo MERV SASK IzIlC! Zondag 29 mei geeft de afdd synchroonzwemmen van HZPC demonstratie. Het synchroonz» men is een sport die enigszins te gelijken valt met ballet maar dat [jróv het water. Op deze middag verta de ervaren synchroonzwemmen HZPC hun succesnummers waan ze hebben deelgenomen aan del burgse A-kampioenschappen sya roonzwemmen. Voor de jonge m mers is deze middag de genta repetitie voor de Limburgse Bh pioenschappen die op 5 juni woii gehouden in Horst. Wil je fc uniekezwemsport zien, kom dans de demonstratie die wordt gehoui in zwembad de Berkel, Kranestm in Horst. De demonstratie 17.30 uur en de toegang is j® Ingang via de sporthal. De Computerclub Regio Vei houdt op vrijdag 27 mei weer eefl eenkomst voor al haar leden in 1 centrum Veltum aan de Velttiï Kleffen 62b. Ook wanneer u gee* bent van de computerclub en vragen of problemen zit omtrent .Kair pc, kunt u de clubavond bezoer~ Voor meer informatie kunt u c< opnemen met tel. 06-23873178 TE Hl -Btdi Goedi Van maandag 19 september: vrijdag 23 september is eem gepland naar Houffalize in de Bfi sche Ardennen, Op het program staan onder andere bezoeken t Pare des Topiaires, Durbuy, CitiS Dinant, Grès de la Roche, Rochet Ardennes, kasteel Godfried van Bot Ion; abdij Orval en Openluchtrait um Bokrijk, Deelname is mogd voor KBO-leden uit Venray en kft dorpen (eventueel met introduit Belangstellenden kunnen zich tot juni aanmelden bij een van de we |Con Bi uwe Ruirr ELRl klu: -Wiltx •Zilvei groepleden. Kort daarna ontvq Tel.O men rechtstreeks via de busondcif ming de meer uitgebreide gegt met het inschrijfformulier. De we groep bestaat uit de onderstaan leden: Hay Achten, Oirlo tel.57$ (tevens infopunt) Henk de Venray tel. 585132; Wim CTaessta Ysselsteyn tel.541202; Harry Reintj» Veulen tel. 582636; Jopie Peters,VB ray tel. 582286. Tel GR0 Te hi staca inger 0478- In het wijkgebouw aan de Beute laan wordt op vrijdag 27 mei gckiett Er zijn leuke prijzen te winnen cn« wordt een superkien gehouden, te vang 20.00 uur. KVG gaat thuisbezoeken afleggen Er zijn voor komende zomer tf datums vastgesteld voor bezoekd aan tuinen in de regio. Op woensds 1 juni wordt de tuin van de tam* Kaanen in Vierlingsbeek bezoekt Verder zijn er bezoeken op lójurt 18 juli en 11 augustus, Belangstellen den kunnen contact opnemen Diny van de Venne - via (0478)583159. Vanavond wordt er geoefend op* schuttersweide, aanvang 19-30 uur Zondag 29 mei oefenschieten vanil 10.30 uur. De volgende twaalf schutten nemen deel aan het Oud LimbU$ Schuttersfeest: Henk de Klein, Sjte van Rhee, Pascal de Klein, Paul* Klein, Ron Linders, Giel Krijnen, Bet nie van Lierop, Patrick de Klein, AlA Lamers, Harry Puijn, Hans van Rh^ en Pierre Lenssen. Het OLS is op 3 F inWessem. Zondag 12 juni is de finale van* Schutterscombinatie Noord-Limbuig In zowel de A- B- alsmede de C-klas« zijn zij nog steeds kansbaar voor medaillekansen. De wedstrijd wor* georganiseerd door Sint Anna Maas- bree, V1DI opD1 feesle KLEI voor Bel 5 Snell BEH Vakk 0478

Peel en Maas | 2005 | | pagina 24