4 WOONHUIZEN Die ongelooflijk voordelige hypotheek kan later voor veel ellende zorgen. E ui De Rabobank heeft Zomerkriebels! LRA D KI IJl K O P WONE N! Lathyrus 39 te Venray Vanwege een herinrichting van onze winkel zijn we op maandag 23 mei Plus G. van Dijck GRATIS te Het is tijd voor de Rabobank. TE ZWAAR NIET FIT TE LICHT Neem HERBALIFE! n Te koop gevraagd Ill w> Jazeker. De Hypotheker. Peelrand <5^T Bg Makelaardij •gïk&iïï'fi PEEL EN MAAS VENRAY GRIEGSTRAAT WANSSUM MEERLOSEBAAN VENRAY LAAGHEIDEHOF Ruime hoekwoning met royale vrij staande berging. Deze woning is v.v. hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. Ind.: hal/entree, toilet, woon kamer v.v. een laminaatvloer, open keu ken, berging. 1e et.~ overloop. 3 slaapka mers, bergkast, badkamer v.v. douche, wastafel en toilet. 2e et.: zolderkamer v.v. een Velux dakvenster. Achterzijde vrij gelegen aan een spëelveldje Perceel: 187 m2. Netto hypotheeklast per maand vanaf 299,- Koopsom: €159.000,-k.k. VENRAY KEIZERSVELD Apart ingedeelde hoekwoning gele gen aan een brede straat nabij een golfbaan en een prachtig natuurge bied. Bijzonderheden: grole woonkamer met speelse indeling ca. 60 m2. Luxe keuken. 3 slaapkamers en luxe badka mer. Zwembad en groot tuinhuis met werkkamer, berging en zolder in achter tuin. Inhoud ca. 430 m2. Koopsom: €265.000,- k.k. Recent gebouwde villa met garage. Het pand is zeer luxe afgewerkt en voor zien" van alle comfort. Grote woonkamer, eetkeuken, 3 ruime slaapkamers, badka mer, wasruimte. Aparte architectuur. De royale garage is v.v alle gemakken. Mooi aangelegde tuin. Perceeloppervlakte; 630 m2. Bouwjaar: 2003. Koopsom: €459.000,- k.k. 'MAKELAARS- EN TAXATIEKANTOOR bedrijfspand met parkeerterrein gelegen op het bedrijventerrein "Keizersveld". Bedrijfshal met magazijn ca. 270 m2. Kantoren begane grond en verdieping ca. 500 m2 Huurprijs totaal excl. BTW 65.000,- per jaar Huurprijs excl. Bedrijfshal 50.000,- per jaar VENRAY12 APPARTEMENTEN DE GOUDENLEEUW - LANGSTRAAT Patersstraat 19a Venray tel.: 0478-585958 www.hilhorst-makelaars.nl hilhorst@home.nl Lfl/IV Mooie starterswoning. 2 kamer appar tement met berging gelegen op de 1e etage met lift, nabij een winkelcen trum en scholen. Het appartement bevat een gezellige woonkamer met openkeuken (ca. 2001) en balkon, ruime slaapkamer en badkamer (ca. 2001). Berging op de begane grond. Netto hypotheeklast per maand vanaf S 249,-. Koopsom: 127.000,- k.k. VENRAY MACROWEG 2 EN 3 KAMER APPARTEMENTEN. Oppervlakten: van ca. 50 m2 tot ca. 85 m2. Netto hypotheeklast vanaf 299,- v.o.n. per maand. De koopsommen vanaf €135.000,- v.o.n. TE HUUR winkelruimte gelegen in het centrum van Venray. Deze ruimte is ook ideaal te gebruiken als kantoor. Totaal oppervlakte incl. souterrain ca. 95 m2. Het pand is voorzien van een pantry en een toilet. Huurprijs: op aanvraag. 2 Bedrijfshallen met kantoorruimte. Het bedrijfsgebouw is gelegen op het industrieterrein "Smakterheide" te Venray. Goede bereikbaarheid vanaf de A73. De hallen hebben een opp. van ca. 200 m2 en de kantoorruimte van ca. 80 m2. Bij iedere unit behoren 2 parkeerplaatsen op eigen terrein. Huurprijs per jaar excl. BTW 13.000,- per unit Bijzonder goed onderhouden begane grond appartement met twee slaapkamers, ruime woon kamer met een open keuken. Het appartement is gelegen in een rustige woonwijk en heeft een ruime achtertuin op het westen en is voorzien van een garage. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs 159.500,- k.k. nvm! Hoeijmakers adviseurs In zekerheid Groep Baarskampstraat 11 5995 AS Kessel -1.(077) 358 67 00 i-VV 3'M laar* ■fnj Kruidenlaan 159, 5803 BV Venray mmMmmmmmmMKKm&P uw 1 koloms geboorte- of trouwadvertentie in PEEL EN MAAS indien u uw kaarten heeft laten drukken bij van den munckhof grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 Donderdag 19 mei 2005 - Paginal -nsk Aanbieding: Als u voor 30 juni het Rabo Totaalpakket afsluit, is het tot 1 januari 2006 gratis! Met vakantie zonder zorgen! Met: het Rabo Totaalpakket hoeft u zich op vakantie geen zorgen te maken. Alleen bij de Rabobank pint u wereldwijd gratis met de Europas en betaalt u wereldwijd gratis met de Rabocard. Raakt u waardevolle documenten kwijt, dan blokkeert u alles met een enkel telefoontje. En als u wilt, bent: u op reis doorlopend verzekerd met 25% korting! Ga snel naar uw Rabobank of bel de Rabolijn: 0900-0907 (lokaal tarief) Extra actie van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: Wanneer u voor 30 juni het Rabo Totaalpakket afsluit, dan krijgt u een grabbelkans in onze grabbelton (altijd prijs)! Daarmee maakt u kans op een van de zonnebrilwaardebonnen van <- 50 te besteden bij Mijling Speciaal Optiek in Venray! IHeth I Tin ïktal («lel arde in de gedafl flskei user oettr Kil to te i aardo schol linskc idsvei ictiele idekc Tinek itzij o inde i n Lons tie li ngere: Rabobank Venray Meerlo-Wanssum (0478) 530 300 Rabobank Mind and Body Care Gratis begeleiding en vetmeting. Geïnteresseerd? Bel dan: Helmy Thoone Tel. 0478-514 988 www.mindandbodycare.nl IN ALLE PRIJSKLASSEN. Directe definitieve aankoop en geen makelaars kosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappi Wij van De Hypotheker zullen altijd, als u dat wilt uiteraard, uw toekomst betrekken in ons advies. Dat doen we door onze hypotheekadviseur te laten samenwerken met onze financiële coach. Wilt u weten hoe dat gaat? Loop dan even bij ons langs voor het boekje Eén+één=drie of kijk op hypotheker.nl Venray, Henseniusplein 8, (0478) 53 01 50 n VENRAY, SMAKTERVELDWEG 19 Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten in de wijk Landweert op een schitterende kavel van ca. 770 m' staat deze onder achitectuur van Dhr. Colsen getekend zeer royale (ca. 900 mJ) en functioneel ingedeelde luxe villa. Het pand biedt een perfecte mogelijkheid tot bewoning op 1 niveau daar slaapka mer en badkamer op de begane grond gerealiseerd zijn. De bovenruimte is ook riant te noemen: 4 ruime slaapkamers, een badkamer en erg veel bergruimte. Kortom: voldoende mogelijk heden!! Het pand heeft o.a. een grote L-vormige woonkamer, een riante leef-/woonkeuken met inbouwkeuken v.v. alle appa ratuur, vloerverwarming op de begane grond, een aangebouwde serre van 4 x 4 mtr, een ruime hal en overdekte entree, een betegelde bijkeuken en een grote inpandig bereikbare garage, een onderhoudsvrije buitenkant nagenoeg geheel v.v. inbouw- rolluiken en een centrale stofzuiginstallatie. Alle luxe en com fort is aanwezig! De tuin heeft een centraal gelegen grote vij ver, diverse terrassen (w.v. een overdekt) en biedt een perfecte bezonning. De oprit biedt plaats aan 2-3 auto's. Op een schitterende en bosrijke locatie in het dorpje Wellerlooi gelegen, op een kavel van ca. 3.500 mstaat dit vrij staand uitgebouwd woonhuis met geheel onderketderde garage. Er bestaat de mogelijkheid tot wonen op 1 niveau. Wellerlooi is gelegen nabij diverse natuur gebieden en nabij uitvalswegen richting Venlo en Nijmegen. Indeling: Hal, toilet, meterkast, kelder, royale L-vormige woon kamer met openslaande terrasdeuren en een open haard, woonkeuken v.v. een inbouwkeuken, hal, slaapkamer, gemoder niseerde badkamer met douche, wastafel en toilet, bijkeuken met veel bergruimte en de aansluitingen voor de wasmachine en de wasdroger. Ie verdieping: Overloop met inloopkast, 4 ruime slaapkamers en een badkamer ingericht met ligbad, was tafel en toilet. Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. De zeer vrijgelegen tuin is mooi aangelegd met overdekt ter ras en vijverpartij biedt een prachtig vrij uitzicht en maximale privacy.B.jr.: ca.1976 (gerenoveerd 1989,1998, 2002), opp.: ca.3.500 m2, inh.: ca.750 m!. Vraagprijs: €415.000,- k.k. Dit halfvrijstaand woonhuis met carport op een kavel van 254 m! is keurig onderhou den. Oe woning is gelegen nabij scholen, centrum en uitvalswegen richting Nijmegen en Venlo, op een kindvriendelijke locatie. Het pand is in '01 geheel vernieuwd, zaken als keuken, badkamer, kozijnwerk, CV-ketel enz. verkeren in absolute nieuwstaat. Indeling: begane grond: Hal met open hardhouten trapopgang naar de le verdie ping, meterkast, toilet, L-vormige woonka mer, uitgebouwde dichte leefkeuken met eiken inbouwkeuken, een de schuifpui met toegang tot de tuin, hobbyruimte/bijkeu ken met keukenblok, geheel betegelde kel der. le verdieping: overloop, 3 slaapka mers, badkamer vernieuwd '01) en inge richt met een riante douche, wastafel en toilet. De 2e verdieping is geheel afgetim merd en middels een vaste trap bereikbaar, hier is een 4e slaapkamer gesitueerd. De achtertuin is gelegen op het westen en beschikt over een overdekt terras en kleine berging. DIT PAND MOET U VAN BINNEN GEZIEN HEBBEN! B.jr.: ca. 1979, opp.: 254 m?, inh.: ca. 500 m!. Vraagprijs: €279.000,- k.k. Luxe geschakelde vrijstaande woning met grote garage/carport en vrijstaande berging, gelegen in een jonge wijk. Een object met vele verassende details in afwerking. Indeling: Begane grond: Entree met hal. Toilet. Meterkast. Ruime woonkamer met houten vloer en schuifpui. Luxe inbouwkeuken voorzien van alle appara tuur en granieten aanrechtblad. Bijkeuken met inbouw- kasten. Grote garage met smeerput en carport. Beschutte tuin met grote berging, le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, inloopkast. Luxe afgewerkte badkamer. De woning is luxe afgewerkt met verrassende details en verkeert in uitstekende staat van onderhoud. B.jr.: 1998/99, perc.opp.: 232 m2, inh.: ca. 377 m3. Vraagprijs: 264.000,- k.k. QBBQI In ons Magazine "Kijk op wonen" en op onze internetsites staat een nagenoeg compleet overzicht van ons aanbod! en loj mij «slooi Tegenover een groenvoorziening op een kindvriendelijke locatie in de woonwijk Landweert staat dit halfvrijstaand woon huis met garage en carport. De twee woningen zijn in elkaar geschakeld waar door er een leuke gescheiden indeling is gerealiseerd tussen de woonkamer en de keuken. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, woonkamer met veel lichtinval en zicht op de groenvoorzie ning, eetkeuken met inbouwkeuken v.v. 4-pits keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, combimagnetron en een vaat wasser. le verdieping: overloop, 3 slaap kamers (resp. ca. 14, 9 en 8 m2), badka mer ingericht met een luxe douchecabine met thermostaatkraan, een wastafelmeu bel, een designradiator en een toilet. 2e verdieping: vaste trap naar 2e verdieping, bergruimte met vliering en een aparte 4e slaapkamer (ca. 12 m2). Aangebouwde garage en aan de voorkant een grote car port. De op het zuidoosten gelegen ach tertuin is fraai aangelegd met 2 terrassen en een tuinhuis (ca. 6 m2) en heeft een prima bezonning, B.jr.: 1994, opp.: ca. 208 m2, inh.: ca. 410 m'. Vraagprijs: 226.000,- k.k. Op een van de meest gewilde locaties van Venray, op steenworp afstand van het centrum staat dit halfvrijstaande woonhuis met garage. Tegenover is er een groenvoorziening en de achterzij de is geheel vrijgelegen. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, L-vormige lichte woonkamer (ca. 30 m2) met uitzicht op de groenvoorzie ning, halfopen keuken voorzien van inbouwkeuken v.v. een 4-pits gas- kookplaat, afzuigkap (schouw), oven, koelkast, diepvries en magnetron, bij keuken met werkblad, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 14, 9 en 8 m2), badkamer ingericht met 1 een ligbad met badklapwand, een wastafel en een toilet. 2e verdieping: te bereiken met vlizotrap en is in gebruik als bergruimte. Aangebouwde garage met kantelpoort. De op het westen gelegen diepe achtertuin heeft een maximale privacy en een goede bezonning. Bjr.:1989, opp.: ca. 323 m2, inh.: ca. 385 m\ Vraagprijs: 259.000,- k.k. Deze recreatiewoning is in 1997 gebouwd en is gele gen op een royale kavel van ca. 500 m'. De recre atiewoning is gelegen op het vakantiepark "de Vers" in de bosrijke omgeving van Overlóon. Het park beschikt over diverse faciliteiten zoals zwembad, restaurant, tennisbanen etc. Indeling: hal, toilet, meterkast, badkamer ingericht met ligbad en wasta fel, slaapkamer, royale, sfeervolle woonkamer met open haard en grote schuifpui, open trapopgang naar de le verdieping, open keuken met inbouwkeu ken voorzien van vaatwasser, gaskookplaat, magne tron en afzuigkap, le verdieping: overloop, inloop kast en 2 royale slaapkamers (ca, 12 en 15 m'). Middels de tuin is de berging te bereiken. De op het zuiden vrijgelegen achtertuin met uitzicht op de bosrand heeft een perfecte bezonning en maximale privacy. B.jr.: 1997, inh.: ca. 250 m'. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Aan een rustige weg gelegen, staat deze royale hoekwoning met vrije achterom en o.a, een ruime woonkamer, een woonkeuken en 4 slaapkamers, Het pand is geheel v.v. rolluiken en dubbele beglazing en v.v. een nieuw dak (2001). De ruim bemeten oprit biedt plaats aan 2 auto's. Indeling: Begane grond: Hal met kelderkast, uitgediepte kruipruimte, meter kast, toilet, L-vormige woonkamer met trapkast (ca. 41 m') gesitueerd aan de achterzijde, woonkeuken (ca. 17,5 m') die zich in de voormalige garage bevindt, le verdieping: overloop, 4 slaapkamers (resp. ca. 12, 12, 10 en 10 m'), wasruimte, badka mer ingericht met ligbad en wastafeL De op het oos ten gelegen achtertuin is ingericht met een royaal tuinhuis (3 x 4 m) en is geheel omheind met penan ten met schuttingdelen. B.jr.: 1970, perc.opp.: 257 m', inh.: ca. 450 m'. Vraagprijs: 169.000,- k.k. fA&t v' Op een unieke locatie aan een dood lopend straatje staat dit halfvrij staand woonhuis met vrijstaande hou ten qarage en vrije achterom. Het Kand ligt op steenworp afstand van et centrum van Venray in de Oranjebuurt. Indeling: Begane grond: Hal met garderobehoek, meterkast, toilet, kelder, woonkamer met schouw, vernieuwde woonkeuken met inbouwkeuken voorzien van 4-pits gas kookplaat, afzuigkap en magnetron. Bijkeuken met vlienncj en de aanslui tingen voor wasmachine en droger, le verdieping: Overloop, 4 slaapkamers voorzien van muurkasten, vernieuwde badkamer ingericht met zitbad, was tafelmeubel en designradiator. De 2e verdieping is middels een vlizotrap te bereiken en is in gebruik als bergzol der. Door het maken van een vaste trap zou een ruime 5e slaapkamer gecreëerd kunnen worden. De op het zuiden gelegen achtertuin heeft een perfecte bezonning en maximale pri vacy. B.jr.: 1956, perc.opp.: 300 m2, inh.: ca. 410 m3. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Kroonkruid 57 te Venray Kruidenlaan 211 te Venray Kruidenlaan 54 te Venray Venrayseweg 23 te Wanssum Elsteren 11 te Well lb Churchillstraat 12 te Venray MET SUCCES VERKOCHT Wasbloem 4 te Venray Mambostraat 41 te Venray Vingerhoedskruid 51 te Venray Meerloseweg 5 te Wanssum Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden J 1 Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venrav www.peelrand.com m 3 www.funda.nl Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com .1

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4