Sportnieuws -info Korfbalsters Oranje Wit blijven hopen eroen Bleekemolen tiaar Otto-team imile Cox int in Reusel inksterraces op laceway Venray Merselo lonkt naar titel Benauwde zege De Peelkorf Lisa verbetert 22 jaar oud clubrecord Stratentoemooi Leunen, Veulen, en Heide Voor al uw verenigings druk- en printwerk scoort u bij wan den Lotte Dirkx negende op NK m TV Venray Atletiek Venray Peelrunners Mudhunters De Piëlhaas SV Merselo korfbal Oranje Wit SVOC'01 korfbal SV Oostrum korfbal De Peelkorf Jeugd Vlaai eten Niets! MOPFAN CHAMPMr fó CC Yo«|> A JMBA-20M Coureur Jeroen Bleekemolen apt over naar het raceteam van tto Uitzend Kracht. dujjj Pp zaterdag 14 mei komt hij voor j eerst uit in de Benelux Racing 6 12. ^ue tijdens de Pinksterraces 9 3 Circuit Park in Zandvoort RTL- 11 Re ltosPort doet verslag na elke race, oekel11 iedere maandag vanaf 22.30 uur ordt uitgezonden. In de BRL-klasse N 35 auto's met een silhouet van By1 n Ford Mondeo en een V6-motor maar liefst 325 PK. Door het lage duit Ewicht en het enorme vermogen 1,3. n de auto kunnen zeer snelle ronde- 8.9. ^en gereden worden Technisch Cz'en zijn de auto's volstrekt iden- 22, Het winnen van een race wordt toral bepaald door de techniek, de ider en de samenwerking tussen «n en rijder. De BRL-klasse is een initiatief van Ysselsteynse zakenman Harry kf i aessen. Bleekemolen (1981), telg de bekende racefamilie en met eei11 indrukwekkende staat van ver ste op racegebied, bleek al spoe- een geboren coureur. Als vijfjarig ■hie deed hij al mee met een kart- •e- Na een glansrijke kartcarrière Igde de stap naar de autosport waar de jongste kampioen ooit werd in Formule Ford. Daarna reed hij onder andere Formule 3 en het FIA- GT kampioenschap, waar hij vice wereldkampioen werd. In 2003 en 2004 reed Bleekemolen voor OPC Euroteam in de DTM. "Natuurlijk had ik liever in de DTM blijven rijden, maar in de BRL en met Otto Uitzend Kracht als nieuwe partner is dit een stap die op lange termijn zijn vruch ten afwerpt", aldus een gelukkige Bleekemolen. "De BRL is een compe titieve raceklasse met goede rijders waarmee het ongetwijfeld leuk racen is. Bovendien zal ik ook nog een aan tal internationale wedstrijden kunnen rijden." Voor Otto Uitzend Kracht is spon soring van de autosport een premiè re. "Wij doen van oudsher veel aan liefdadigheid, zo ondersteunen wij met onze eigen foundation veel goede doelen in Polen, zoals het geven van geld en cadeaus aan kin dertehuizen. Ook organiseren wij jaarlijks in samenwerking met kerke lijke autoriteiten daklozendiners. Onze focus blijft zeker hierop gericht", zegt Frank van Gooi, alge meen directeur. "De reden dat wij in de racerij zijn gestapt is allereerst omdat het hier gaat om een Limburgs initiatief dat wij graag steunen en ver der zien wij het als een instrument om onze medewerkers én klanten op een leuke manier te entertainen. Jeroen zal behalve racen ook clinic's verzorgen voor onze relaties." Otto Uitzend Kracht, met het hoofdkan toor in Venray, heeft op jaarbasis ruim 5.000 Polen aan het werk in Nederland. Het uitzendbureau is de grootste internationale arbeids-bemid- delaar van ons land en werkt vooral in de logistiek, de industrie en de tuin bouw. Lotte Dirkx heeft op de Nederlands tumkampioenschappen jeugd NWS 2 in Breda een knappe prestatie geleverd. Ze werd in de finale negende van Neder land. Haar totaal aantal punten bedroeg 32.350. Ze behaalde op de brug 7.650 punten, op de balk 8.900 punten, met sprong 7.300 punten en op de vloer 8.500 punten. let spektakel dat tijdens de eerste :e wedstrijddagen aanwezig was gt een zeker vervolg tijdens de ksterraces op Raceway Venray. I alweer een groeiend aantal deel- ners wordt deze pinkstermaandag er een klapper. Nu transponders s registreren op het gebied van idetijden, zijn kleinere verbeterin- i aan de auto's waarneembaar. Dit het laatste jaar de hele sport op hoger platform. Eenentwintig an Stockcars verschenen aan de tijdens de Paaswedstrijden. Spek- 1 van de bovenste plank, met als gtepunt de schuiver van Martijn ijmakers die een dikke vijftig [cr van het circuit al schuivend op i zijkant bekeek. Met een staand ilaus werd de coureur bedankt dit huzarenstuk Het gaat er heet aan toe en zeker in de :ar Formule 2 klasse is de strijd lig losgebarsten. Het vele duw- :kwerk levert enerverende races Eens te meer bleek, World Cup naar en baankampioen Toon iut (Dordrecht) de te kloppen Met in zijn kielzog Henk Peeters jen) en Jos op 't Roodt (Molen- :1) heeft Schut echter nog geen tot verslappen. De concurrentie :nd in deze klasse, zo ook in [Stockcar Formule 1 klasse waar we verschillende coureurs een over- ining zagen. Oud gediende Piet ijzer (Helmond) ging er met de ileoverwinning vandoor. Dit jaar is ir bijna iedereen een overwinning ^gelegd. Toch zijn de toppers elke ;r van voren te vinden en pikken [zo de nodige punten mee. Patrick ters (Baarlo) mist met zijn reserve- motor de nodige snelheid waardoor hij het zwaar heeft om zich vanachter uit het deelnemersveld naar voren te rijden. Doordat de verschillen dit sei zoen zeer klein zijn is elke pk die je mist een stap naar achteren. Het sei zoen bij de National HotRods is met Pasen pas echt van start gegaan, meer deelnemers waaronder John van den Bosch (Rosmalen) stonden klaar om te vlammen. Nu alle toppers weer raceklaar zijn keert de spanning weer helemaal terug. Thorsten Klaka heeft in de winterperiode ook de nodige snelheid in zijn bolide weten te vin den en biedt goede weerstand tegen het geweld van van den Bosch, Wil- lemsen (Wachtendonk) en Bongaerts (Roggel). Bij de Formule Toyota ging het de afgelopen wedstrijd minder goed. Met een zware crash werd de finale stilgelegd Stephan Driessen en Uwe Bacho belandden met hoge snel heid in de vangrail. Bacho en beide auto's verlieten gehavend de strijd. Bert Heijnen (Venlo) kent vooralsnog een zeer goede seizoen start met vier overwinningen in zes manches. Alles lijkt erop dat Heijnen zijn beste sei zoen ooit gaat neerzetten. Natuurlijk is de stockcar duozitter weer van de partij. Tijdens Pasen kon het publiek getuigen zijn van een geweldige pre mière show van deze bolide. Dit sei zoen is het mogelijk met je favoriete coureur mee te rijden in deze unieke Stockcar. Het was de eer aan Louw Wobbes om zijn fan te laten mee rij den. Met een spectaculaire donut maakte Wobbes de show compleet voor fan en publiek. Zie voor meer informatie www.stockcar-fl.com. De trainingen starten deze dag om 10.00 uur en de races duren van 12.00 tot 18.00 uur. 5 - PaclEL EN MAAS laceway Venray houdt op maan- 16 mei autospeedwaywedstrijden - |iet circuit aan de Middenpeelweg I) Ge jude) 2 ar 0 Yssei Ook dit jaar werd er op het circuit Lage Paarden op Hemelvaart een otorcross wedstrijd georganiseerd, j de Inters 500 was er in de eerste iche pech voor Maarten van der hij maakte na een paar ronden Gei »n stuurfoutje waardoor hij terugviel 2 de onderste gelederen. Hij wist (Alj teindelijke toch nog enkele plaatsen >Iureyi jor ZiCh goed te maken en finishte een zevende plaats en in de twee- manche was de achtste plaats voor fc/M 'm weggelegd. In de daguitslag PUI erd hij twaalfde. Bij de 125 junioren ist Dennis Kuenen na een felle strijd slag te leggen op een derde plaats -Iji I in de tweede manche had hij een echte start. Hij ging als een speer dvlue ver de piste en stelde een vijftiende di laats veilig om de achtste plaats in v. Ho daguitslag op zijn naam te schrij- Sijben n. :n en De andere wedstrijd die op Hemel- Basti tansdag werd verreden was op het 8 H 3 rachtige circuit van Reusel. Een Kes ditste plaats bij de zijspannen natio nal kwam op naam te staan van Piet ben/Ties van Dijk die in de manches jjgl p een tiende en een zesde plaats Perd afgevlagd. Bij de Inters 125 ging lens een 23e startplaats in te ruilen voor een dertiende finishplek en in de tweede manche ging het vanuit de onderste gelederen van start om na het rijden van een prachtige inhaal race een twaalfde plaats voor zijn rekening te nemen en in de einduit slag werd hij de veertiende man. De 25e plaats bij de 125 senioren kwam in handen van Paul Eickmans door de manches af te sluiten op een 21e en een 23e plaats door verschillende plaatsen te moeten inleveren. Een 29e plaats werd veilig gesteld door Sjoerd Heijnen met een 28e plaats en een 26e plaats na het rijden van de manches, terwijl Roy Nillesen de 32e man en de op een 34e en een 30e stek werd afgevlagd. Bij de 500 junio ren sloot Rob Simons de eerste man che op een vierde stek af en in de tweede manche was hij goed op dreef toen hij problemen kreeg en de strijd moest staken maar toch nog negende werd in het dagklassement. Komend weekend is zaterdag een jeugdwedstrijd in Venlo-Blerick en is de jeugd zondag te gast in Boxmeer. Zondags is er tevens een nationale wedstrijd in Venlo-Blerick. Jim Janssen vanaf een 27e stek van start en wist enkele plaatsen voor zich goed te maken om op een 23e plek te eindstreep te passeren en in de tweede manche wisselde hij ver schillende keren van stek en wist een negentiende plaats voor zich af te sluiten en in het dagklassement was de 24e plaats weggelegd. Rob van Benthum ging beide keren vanuit de onderste gelederen van start en wist toch nog enkele plaatsen voor zich goed te maken en sloot de manches op een 26e en een 22e stek af om in het dagklassement een 26e stek voor zich op te eisen. Mark van de Ven wist bij de Nationaal 500 een 21e plek en een negentiende plaats in de manches voor zich veilig te stellen om in de daguitslag een twintigste plaats op zijn naam te schrijven. Bij de Nationaal 250 reed Marc Josephs een sterke wedstrijd en wist op een derde en een vierde stek te worden afgevlagd om met de vierde beker huiswaarts te keren. De hoogste trede bij de 125 senioren was voor Emile Cox weggelegd diede beide manches winnend voor zich wist af te sluiten. In de eerste manche wist Kevin Gie- Donderdag 12 mei 2005 - Pagina 23 Dave Ewalts van TV Venray heeft in Breukelen meegedaan aan de kwart- triathlon. De kilometer zwemmen in het zwembad legde hij af in een zeer snelle tijd van 13-10 minuten, het fietsparcours lag hem helaas wat min der, en met het lopen lukte het hem niet meer om nog wat goed te maken, maar desondanks eindigde hij nog in de top tien. Donderdag 12 mei is er de mogelijkheid bij de looptraining een Zoladztest te doen, geïnteresseer den kunnen zich opgeven bij Peter Scheres. Trainingen: dinsdag zwem men: jeugd en senioren van 19-15 tot 20.15 uur zwembad De Sprank Ven ray; donderdag jeugd lopen van 18.15 tot 19 uur atletiekbaan Venray; senio ren lopen van 19 00 tot 20.45 uur atletiekbaan' Venray: zaterdag jeugd lopen van 11.00 tot 12.15 uur bos vanaf parkeerplaats bij de Sprank; senioren lopen van 15.00 tot 17.00 uur training rondom de Kasteelse Bos sen, vertrek vanaf Peter Scheres (Gas- tendonkstraat 19, Horst); zondag seni oren fietsen (racefiets) om 9 00 uur vertrek vanaf zwembad de Sprank. Programma; 16 mei Sprinttriathlon Bocholt; 21 mei Duathlon Soest, 21 mei triathlon Kruiningen. De eerste competitiewedstrijd voor de jongens B van atletiekvereniging Venray Regio in Kerkrade leverde een tiende plaats op. De minder gunstige weersomstandigheden hadden een duidelijke invloed op de prestaties. Veel punten behaalde Pim Stevens, die bij het hoogspringen een hoogte haalde van 1.85 meter en daarmede tweede werd. Hij behaalde ook nog een vierde plaats bij het verspringen met een sprong van 5.67 m .Een vier de plaats was ook weggelegd voor Tim ter Huume met zijn discusworp van 27.18 meter. Gabriel Rammeloo stootte de kogel 10.41 meter ver en behaalde hiervoor een mooi punten- aantal. Sander Verstegen en Stan van Merkestein completeerden het totaal aintal punten van de ploeg op 4351 punten. AV Venray-Regio en TV Regio Venray houden op donderdag 26 mei een informatiebijeenkomst in clubge bouw 't Wisselpunt. Onderwerpen zijn voeding in het algemeen, voeding en sport, voeding en wedstrijden en de zin en onzin van voedingssupple menten. Aanvang 20.30 uur. De trainingen van de Peelrunners worden gehouden op: dinsdag baan- training 19 00 uur, Kastiëlse Baan Donderdag duurloop 18.30 uur, 5-10 en 15 km, startplaats 12 mei parkeer plaats Schuitwater Melderslo. Start plaats 19 mei parkeerplaats Schadij- ker Bossen - Meterik. Zaterdag: bostraining 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Op maandag 6 juni wordt er op de Pastoor Jeukenstraat 6 in America vanaf 20.00 uur gebrain stormd over de toekomst van de baan van de Peelrunners, welke onzeker is gezien de bouwplannen ter plekke. De leden van de baan en de trainers- groep worden hiervoor persoonlijk uitgenodigd. Ook anderen zijn wel kom. Wel gaarne van te voren aanmel den bij Jan van Dongen. Wedstrijdka lender: 13 mei Beegden MLAC 5 en 10 km; 28 mei Helden MLAC 5 en 10 km; 10 juni Stramproy MLAC 5 en 10 km; 12 juni Horst 3e Acht van Horst. Aan de Oranje Loopwedstrijd in Lies hout verschenen dit jaar slechts een 3-tal renners van de Peelrunners aan de start. Uitslag; 5 km Chris Beurs- kens 18:15 21,1 km. Leon Mooren 1.31:33; Ton Besseling 1.36:45. Komend weekend komen de kilo metervreters weer aan hun trekken. Maar ook de minder snelle biker is welkom om mee te rijden. Afstanden vanaf 30 km. Voor mensen die inte resse hebben om zich aan te sluiten. Ze bieden een interessant program ma, voor elk wat wils. De kalender vind je op WWW.mudhunters.nl Planning: Zondag 15 mei vertrek 8.00 per auto voor de tocht van Luijksgestel afstanden 30, 40 en 60 km. Elke dins dag vertrek 19.00 uur voor training rond Venray. Vertrek is op dinsdag en zondag vanaf sportcentrum de Sprank. Dartclub De Piëlhaas houdt op vrij dag 13 mei vanaf 20.30 uur in café de Piëlhaas de eerste wedstrijd van de zomeravondcompetitie. Iedereen kan aan deze wedstrijden deelnemen en inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Er worden in totaal negen wedstrijden gespeeld en de finale is op zaterdag 17 september. Op zaterdag 14 mei vanaf 20.30 uur wordt het jaarlijkse pinksterdarttoer- nooi gehouden. Inschrijven kan tot 20.15 uur via bovenstaand telefoon nummer. Uitslag Hemelvaarttoemooi; win naarsronde, 1 Sascha Boothe, 2 Jos Heesen, 3 Peter van de Berg, 4 Patrik Plum; verliezersronde, 1 Jolanda Gis- berts, 2 Danny Korsten, 3 Johan van Hoof, 4 Nico van Schaik. Uitslag whiskeydarten; winnaars- ronde, 1 Dennie Plum, 2 Peter van de Berg, 3 Geert van Hoof, 4 Gerard de Bruijn; verliezersronde; 1 Jos Heesen, 2 Bianca van de Voort, 3 Thorsten Gooren, 4 Jolanda Koenen. De korfbalsters van Oranje Wit blij ven tot de laatste speeldag hopen op een misstap van koploper SVSH. Beide ploegen wonnen afgelopen zondag hun voorlaatste wedstrijd in de eerste klasse D, waardoor SVSH met twee punten voorsprong de laat- De Peelkorf is afgelopen zondag door het oog van de naald gekropen en wist nipt met 10-11 te winnen van Bladella. De korfbalsters uit Yssel- steyn hadden het erg moeilijk de eer ste helft in Bladel. Vooral verdedi gend hadden de dames geen antwoord op de vele doorloopballen van Bladella. De Peelkorf was erop bedacht dat een ploeg in de degrada tiezone voor een verrassing zou kun nen zorgen., maar toch leek de ploeg uit Bladel op een overwinning af te stevenen De ruststand was in het voordeel van de thuisspelendse ploeg 8-6 Bladella hervatte in de tweede helft haar goede spel en de Peelkorf zocht Na het binnenhalen van de titel in de zaal, strijden de korfbalsters Merse- lo nu ook voor het kampioenschap op het veld Met nog twee duels voor de boeg, ligt de tweede titel in een seizoen voor het grijpen. Afgelopen zondag behield Merselo via een 7-5 zege op De Eendracht de ongeslagen status. Merselo begon voortvarend aan het duel en was in het eerste bedrijf ook de beste ploeg. Toch kon De Eendracht lang stand houden en B-juniore Lisa van de Ligt van AV Venray-Regio heeft tijdens wedstrij den in Venlo een nieuw clubrecord gevestigd bij het discuswerpen. Zij verbeterde het 22-jarige oude record van Yvonne Cybulski van 25.78 meter met bijna twee meter tot een nieuw clubrecord van 27.72 meter. Tijdens Euregiowedstrijden in Ver- viers België heeft Geeke Blenk een prima prestatie geleverd op de 100 meter horden met haar tijd van 15.50 seconden. Zij bekleedt hiermede de vierde plaats op de landelijke lijst in haar categorie. Pim Stevens won het ste speeldag ingaat. Op zondag 22 mei ontmoeten beide topteams een laagvlieger in 1D. SVSH ontvangt op eigen veld nummer voorlaatst Lot- tum, terwijl Oranje Wit op bezoek gaat bij rode lantaarndrager Gazelle. Bij minimaal een gelijkspel pakt SVSH naar een goed antwoord. De Peelkorf liet in de ze fase zien dat er gescha keld kan worden in het team en ging aanvallend meer vanuit het schot spe len. Dit brak het spel open en Bladella had moeite om de gaten te dichten. De Peelkorf kwam dichterbij en kon zelfs op gelijke hoogte komen vijf minuten voor tijd. De laatste minuten waren bijzonder spannend. De Peel korf vocht voor wat het waard was en dit werd met een fraaie doorloopbal beloond en de winst werd met 10-11 binnengehaald. Voor de Peelkorf scoorden Evelien Arts en Nicole Tie- len (beiden 3x), Tineke Vergeldt (2x), Kim Kusters, Mayke van Ass en Esther vd Pas. zelfs met een 2-2 stand gaan rusten. Na de pauze draaiden de Merselose korfbalsters op volle toeren en liepen makkelijk uit naar een ruime 7-2 voor sprong. In de slotfase verslapte de concentratie bij Merselo en kon De Eendracht de stand een draaglijker aanzien geven. De doelpunten van Merselo kwamen op naam van Marij ke Loonen (2x), Angela van Tilburg (2x), Ellen van Dijck, Anja van Dijck en Sanne van Els. verspringen met een sprong van 5.92 meter en zijn hoogtesprong over 1.82 meter was eveneens goed voor een eerste plaats. Beide Venrayse atleten kwamen uit voor de ploeg van Neder lands- Limburg- Die ploeg won bij de jongens zowel als bij de meisjes. De Lopersgroep Noord-Limburg, bestaan de uit jeugdatleten van de Komeet, Scopias en AV Venray-Regio, heeft een succesvol trainingskamp gehad in het Schwarzwald, Zuid-Duitsland onder begeleiding van Carolus Bou ten en met hulp van Carel van Nissel- roy. de veldtitel in 1D. Afgelopen zondag won Oranje Wit vrij gemakkelijk de derby tegen het tweede team van De Peelkorf: 9-4. Oranje Wit liep in de eerste helft uit naar een gemakkelijke 3-0 voorsprong en ging uiteindelijk rusten met een 4- Uitslagen Oostrum 2-Merselo 1 F-pup. 0-1 Lottum 2-Merselo 4-14 Merselo-De Eendracht 7-5 Merselo 2-De Peelkorf 4 0-6 Programma woensdag 18 mei MKV-Merselo 2 20.00 Uitslagen De Horst A2-Junioren A2 11-7 Junioren Bl-OVC 63 BI 9-4 TOG Bl-JuniorenB2 2-7 Aspiranten Cl-De Horst Cl 1-8 Pupillen El-De Eendracht El 0-1 Peelkorf 6-Welpen 1 0-0 Welpenl-Peelkorf 5 4-0 Senioren 1-De Peelkorf 2 9-4 Senoren 2-Swift (V0 3 13-7 Uitslagen Flamingo's-SVOC-Al 8-6 Ona-SVOC-A2 44 SVOC-A3-Wittenhorst 4-7 SVOC-El-Spes-El 7-2 Welpen 1-Peelkorf 3 1-0 DES-3-Welpen 2 0-2 Welpen 3-MerseIo 1 1-1 SVOC 1-HBSV 2 94 SVOC Bl-De Horst 56 SVOC Fl-DES F1 1-1 DES 2-Welpen 1 1-0 Welpen 2-Peelkorf 6 0-2 DES 4-Welpen 3 afgelast Het traditionele stratentoemooi Leunen, Veulen, Heide wordt op zon dag 15 mei voor de 23e maal gehou den. Op deze dag gaan zeventien stra ten en buurten van Leunen, Veulen en Heide weer strijden om de wissel trofee en de sportiviteitsbeker. De spellen bestaan uit voetbal, volleybal, krachtspel, rode draadspel, waterspel en voor de ouderen is er jeu de bou les. Voor de jeugd zijn er 's middag allerlei activiteiten. Vanaf 13.00 gaan de jeugdvoetbalspelers strijden om de penaltybokaal. Rond 17.00 uur wordt het finalespel gehouden met aanslui tend de prijsuitreiking De aanvang van het toernooi is 10.00 uur. Na de prijsuitreiking wordt er meteen gestart met de feestavond. Een en ander wordt gehouden op het sport- 2 stand. Na de thee liepen de Leunse korfbalsters via 6-2 uit naar 9-3- Het slotakkoord was voor de reserves van De Peelkorf. Voor Oranje Wit scoor den Annelie Reintjes en Linda van Deurzen (beiden 3x), Loes Kateman, Rian Derikx en Moniek Houben. Uitslagen HBS V-Oostrum 164 Midweekdames Erica-Oostrum 7-8 Aspiranten Oostrum-DIOSA 1-1 Senioren 1 Vitesse-Oostrum 9-3 1 Programma woensdag 18 mei Midweekdames Oostrum-EMOS 20.00 Uitslagen Bladella-de Peelkorf 10-11 Oranje Wit-de Peelkorf 2 94 De Peelkorf 3-Erica 2 8-7 De Peelkorf 5-Odos 3 4-8 Programma woensdag 18 mei De Peelkorf 4-DOS (A) 20.00 Vonckel girls 2-de Peelkorf 5 20.00 Wittenhorst-Recreanten 20.00 Uitslagen Miko '76 Al-De Peelkorf Al 1-7 Altior Bl-De Peelkorf BI 5-5 De Peelkorf B2-ODIO BI 0-5 De Peelkorf C2-SVSH Cl 7-1 De Peelkorf Dl-De Korf Dl 9-2 KSV El-De Peelkorf El 5-2 Swift (V) El-De Peelkorf E2 4-1 Welpen 2-Welpen 1 2-0 Des 2-Welpen 3 2-0 SVOC 01-Welpen 4 1-0 Welpen 4-Welpen 3 0-1 Welpen 5- Des 3 2-0 Oranje Wit 1-Welpen 5 44) Programma zaterdag 14 mei Lottum El-De Peelkorf El 10.00 park in Leunen en de organisatie is in handen van SV Leunen en korfbalclub Oranje-Wit uit Leunen. Voor informa tie kunt u terecht bij Toon Jenniskens via tel. (0478)587391 of e-mail toon- jenniskens@home.nl Op 6 juni is er een reünie van de leden van de dames-zwemclub die destijds wekelijks in het oude combi- bad hun baantjes trokken. Traditio neel zal er vlaai gegeten worden in zaal Thielen. Interesse? Meld je dan aan bij Rien Ruland, tel. 581020 of Jet Bonants, tel. 582807. grotestraat 68 - venray - 0478-582727 - drukkerij@vandenmunckhof.nl Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23