Gerald Arts wint cross country in Casten ray Sportnieuws Red Caps wint honkbaltopper Dames Summa/Red Stars voorlopig veilig Bridge in Venray e.o. Een gratis tafeltennisbatje T-bal l-toernooi Red Caps Grandioos oranje-evenement MHCV Justine en Mustafa winnen jeugdmasters Hockeyjongens kampioen HSV De Roerdomp Duivenspoi^ Niets! PC De Jumpers Oirlo Nobel Oostrum Het Alvertje Red Caps St. Jan Merselo Kleindieren Sportfokkers PEEL EN MAAS Afgelopen zaterdag stond de laatste wedstrijd gepland in de degradatie- groep van de eredivisie tafeltennis. De dames van TTV Summa/Red Stars togen naar Harkstede om vijf punten te pakken en dat deden ze Het ver zwakte Tabak Bouwmaterialen (dat zich overigens uit de eredivisie terug trekt) werd met 5-2 verslagen. Alleen Cathry Hof bleek te sterk voor Sabina Larmené en Kelly Willems. Sandra Leijten won van de beide invalsters en samen met Sabina stelde ze het benodigde vijfde puntje veilig door het dubbelspel te winnen. Door de overwinning eindigt de Venrayse formatie op de zevende plaats, waardoor normaal gesproken een promotiewedstrijd noodzakelijk is tegen de nummer twee uit de eer ste divisie. Onduidelijk is nog of deze wed strijd nodig is. Zowel Remerij/DTK als Tabak Bouwmaterialen komt vol gend seizoen niet meer uit in de ere divisie. Eén van de dan twee openge vallen plaatsen is reeds voorzien (GTTC Groningen), dus rest er nog één plaats. Een logische redenatie zou zijn om die plaats aan Summa/Red Stars te geven, maar de dames zien een confrontatie met de nummer twee uit de eerste divisie met vertrou wen tegemoet. De honkballers van Red Caps Ven ray hebben ook hun vierde wedstrijd in winst omgezet. Tegen de Gryp hons uit Den Bosch werd thuis een eenvoudige 10-3 overwinning geboekt. Vooraf werd vooral de slag kracht van de gasten door de Venray se pitchers gevreesd. Het Brabantse team, dat vorig jaar nog boven de heren eindigde, werd echter door de pitchers Dennis Berkhout en Gijs Ens- ink in bedwang gehouden. Beide wer pers kenden geen noemenswaardige tegenstand en gooiden gezamenlijk maar liefst vijftien keer 3-slag. Alleen in de eerste inning wisten de eerste drie Brabantse slagmannen hun team de enige drie punten van deze wed strijd te bezorgen. Aan slag presteer den de Red Caps Venray-heren zoals vanouds. Regelmatig kregen de wer pers van de Gryphons een honkslag om de oren Geholpen door een aan tal fouten in de Bossche verdediging werd de voorsprong in de derde inning vergroot naar 6-3. In de zesde inning zorgde onder andere derde honkman Guus Brugman, door mid del van een ver geslagen driehonkslag in het linksveld, ervoor dat de voor sprong werd vergroot. Na vier wed strijden deelt Red Caps Venray de koppositie met het eveneens nog ongeslagen team van Nuer f\j De honkbal junioren PSV hun meerdere heren uit Eindhoven een maatje te groot. Ook de pupillen strijd. Thuis werd tegen uit Oss met 20-11 Caps Venray-pupillen geval zien dat andere moet en houden met hun SGW Noord-Limburg kan terugzien op een geslaagde samengestelde wed strijd op het nieuw aangelegde wed strijdterrein in Castenray. Deelnemers van formaat uit Nederland en enkele buitenlandse gasten onderwierpen zich in Castenray aan drie takken in de ruitersport: een dressuurproef, een springrubriek en een crosscount ry. In de zwaarte klasse ging de zege naar Gerald Arts uit Ysselsteyn. Arts, al verschillende keren deelnemer aan het EK, ging na de dressuurproef en het springconcours aan de leiding. In de afsluitende crosscountry kreeg Arts met zijn hengst Rolling Stone van Lancelot nog wel strafpunten vanwe ge tijdsoverschrijding, maar bleef zijn concurrenten ver voor. Huub Janssen uit Castenray werd in diezelfde klasse derde met Nureyev. Ingrid Bonneux van St. Jan uit Merselo behaalde 193 punten met de dressuur, maakte vier strafpunten met het springen en reed een foutloze cross. Zij won bij de B paarden ring 2. In diezelfde klasse werd Sabine Franken uit Ysselsteyn vierde met Tenda. Amazone Iris Verreijt van Ons Genot Leunen was oppermachtig tij dens de samengestelde wedstrijd voor pony's op zaterdag. De plaatselij ke favoriet won met haar pony Bon Vivant's Contessa de klasse L en met haar pony Full Mountains Melissa de klasse M. De uitslagen: B paarden ring 11) Piëta Rozema Sirocco (Ede) 2) Yvonne Litjens Garonne S (Horst) 3) Rom Vermunt V&M Promisses (Ursem) B paarden ring 2: l)Ingrid Bonneux Plato (Merselo) 2) Arnold van Heu- men Distel (Bergharen) 3) Jan-Paul vd Bosch Sambuca (St. Anthonis) 4) Sabi ne Franken Tenda (Ysselsteyn) L Paarden ring 3: 1) Simone Lan- gens New Liberty (Loosbroek) 2) Sanne Geerts Royal (Chaam) 3) Bas Theeuwes Dopharma's Piedro (Veld hoven) L pony's ring 4: 1) Iris Verreyt Con tessa (Venray) 2) Marielle Vogelaar Dow Jones (Lelystad) 3) Manon Lep- pens Devlin (Etten Leur) M pony's ring 4: Iris Verreyt Melis- sa (Venray) 2) Stephanie Reitsma Sid ney (Meppel) 3) Maartje Saelman Romeo (Boxtel) L paarden ring 1: 1) Jiska Ros Ice Beau (Wijhe) 2) Lex Smeets Online (Panningen) 2) Maud Lips Odion B (Made) 3) Tim Drummen Magie Lady (Berg en Terblijt) L paarden ring 2: 1) Gabyl Galaxy ('s Hertogenbosch) J Loffeld Meivin (Egmond Bil Rene van der Loo Caruso'g (Biezenmortel) M paarden ring 5: 1) Roil Vulcano (België) 2) Rona f Qui de Samatijn (Middenbeel Ingrid Vrakking Odin's Pride! schot) M paarden ring 4: 1) Gt y_ag zaayer Chester (Renswoude) Dtor( Mulderij Sunshine K 2 (Si j de Sabrina Hendriks Jaguar 01 anch Sabine Franken Jupiter (Yssel yj Z paarden ring 6: 1) Gei nstv Rolling Stone (Ysselsteyn) 2) iar d, Bary Kupwiel's Flying (Alp teind Rijn) 3) Huub Jansen Nurev: 2 tenray). BC2002 Rookvrij De uitslagen: in lijn a op de eerste plaats Mia Koopman en Annie Cler- monts met 56.25%, tweede Frans Mertens en Nelly Taxs met 55.21% en op de derde plaats Math en Toos Keu- lards met 5 5.21%. In de rode lijn waren deze keer Al ie ter Schegget en Linie v.d. Heuvel eerste met het trotse percentage van 61.81%. Annemie Vossen en Toon Stiphout deden niet veel voor hen onder met 60.42%. Riekie van Bree met Dory Kuypers legden beslag op de derde plaats. Common Sense Bridgeclub Common Sense heeft een bridgewedstrijd gespeeld. In de gele lijn waren Annet Paris en Mieke Stappers de sterkste met 55.25 pro cent, gevolgd door Annelies Rooyak- kers en Martien Verheyen met 55.25 procent. De derde plaats was voor Ali Overbeek en Thea Peters met 52.08 procent. In de rode lijn waren Diny Steegs en Huub Linders de winnaars met 67.71 procent. De tweede plaats HSV De Roerdomp in Venray heeft op woensdag 18 mei de derde wed strijd van de zomeravondcompetitie. De bijeenkomst is op de bekende tijd, en het vissen wordt gehouden van 18,30 tot 21.30 uur. Men kan voor verdere informatie kontact opnemen met de wedstrijdcommissie A.de Klein via tel. (0478)581066. Het laat ste nieuws over de geplande wed strijd en ook de uitslagen staan op www.hsvderoerdomp.nl Op de twee de wedstrijd van de zomeravondcom petitie waren de vangsten niet zo best. De uitslag; 1ste J. Vollenberg 1880 gram, 2de R.Sanders 1440 gram, 3de A.van Mill 650 gram, 4de T.van Bakel 650 gram, 5de T.Bonants 480 gram. Het koppel G. Robben en M. v/d Ven wist een 5de plaats te behalen op de koppelwedstrijd in Rossum. was voor Thea Lammers en Ger Wieg- mans met 57.81 procent. De derde plek wordt met een score van 52.08 procent gedeeld door twee paren, Truus van de Heuvel en Miet Hesen, alsmede Mariet Backus en Ton Swag- hoven In de voorlaatste gespeelde ronde werden Riet Dobbe en Jeanne Korsmit met 63-13 procent eerste in de gele lijn. Maria Duynhoven en Frans Oudenhoven werden tweede met 62.50 procent, gevolgd door Hans Koopman en Jan Lagarde met 58.75 procent. In de rode lijn werden Thea Lamers en Ger Wiegmans eerste met 59 03 procent. Leny en Jos Arts werden tweede met 57.64 procent en met 53.47 procent werden Nel Gor- ree en Leny Worst derde BC Harten Drie Met zeven aspirantleden erbij, werd er gespeeld in drie lijnen. De aspirantleden zijn ingedeeld met meer ervaren spelers om op deze manier vertrouwd te raken met het spelen in clubverband en op tijd. Dat laatste lukte bijna in alle rondes. Een groot compliment. Bovendien scoor de niemand beneden de 45% in deze groep. De hoogste zaalscore is behaald door de dames van Goinga- Tiggeloven met 65.28%. De uitslag: Geel: 1 de heren Fiers-Manders 64.58% 2. de dames Buyssen-Spek- horst 58.33% 3- het echtpaar van Son 56.77% Rood: 1. de dames van Goin- ga-Tiggeloven 65.28% 2. het echtpaar van de Slik 64.58% 3- de heren Jakobs- Penninx 61.11% Groen 1. de dames van Dijck-Custers 63.19% 2. de dames Swinkels-Keunen 52.78% 3- de dames v.d, Beele-Stiphout 50.69%. De komende twee weken is er geen bridge in verband met Pinkste ren en de kermis in Leunen. NRBC 32 paren deden mee aan top inte graal en deze keer andere namen aan de top. De tien beste scores. Op de eerste plaats Wies Appels en Cisca Voss 59,58% en Paul Corver en Jo Sijbers. Derde Annemarie Boelaars en Andre Poels 59,17%, gevolgd door Wim Verschuvten en Lou Gilissen en Hay Houwen en Theo Jakobs 58,33%, Joan Hinssen en Jan Stiphout zesde met 58,06%, daarna Mia Koopman en Annie Visser 57,92% en Jopie Emmen en Jan Emmen 57,08%. Op de negen de plaats Hilde Kooien en Joke Pee- ters 56,94% goede tiende Jo Fleur- kens en Henk van Bergen 54,03%. Overloonse Bridgeclub De Overloonse BridgeClub heeft een vrije avond gehouden. In de gele lijn was de eerste plaats voor Aike van Glabbeek en Marijke van de Boom met 61.46 procent. Tweede werden Frans van Heuvel en Tony Jansen met 60.42 procent en met 59.90 procent was de derde plaats weggelegd voor Maria van Boekei en Antoinet Cop- pus. In de rode lijn ging de eerste plaats met 61.46 procent naar Mathi- eu en Gerda Crooijmans. Tweede werden Jan en Thera van Gaal met 55.21 procent en met 54.69 procent werden Jo Kok en Johanna Manders derde. Bridgeclub Venray Bridgeclub Venray gaat na haar laat ste competitiewedstrijd van dit sei zoen uitrekenen wie er clubkam pioen zijn geworden. Daarvoor tellen alle vijf de competities van het afgelo pen jaar mee. Op donderdag 19 mei speelt de club de jaarlijkse aspergedri ve en daarna wordt het seizoen afge sloten met een aantal aaneengesloten viertallenwedstrijden. Voor paren die daar minder belangstelling voor heb ben, wordt er in een vrije lijn geo pend. De uitslagen van de vierde en voorlaatste competitieavond waren als volgt. In geel was de eerste plaats voor Bloemen en Simons, gevolgd door Rottgering en Willems. Derde werden Keizere en Teunissen. In de rode lijn wonnen Camps en Jeurissen en de tweede plaats was voor Gielen en Seuren. In de laatste lijn waren Coenen en Paris de sterkste, gevolgd voor Appels en Olieslager. De derde plek was weggelegd voor Ep en Mater. PDV De Zwalu De uitslag van de wedvhic |ter d met 25 deelnemers en 380 di laats 2,14,19 P. Loonen 3 N. v. Ha e dag 20, 23 J. Voesten 5, 6J. Sijbers tn. Abel 8, 9, 13, 24 Voesten en 10 C. v. Vught 12, 15 M. Basil lartsc Peetere 17 J. Kerstens 18 H racht len 21 H. Litjens 22 J. v Kes chtstt Henckens, De; De Maasvogel Uitslag wedvlucht Laon Dertien deelnemers, 200 dui beste 25 duiven zijn van: 1, 15, 20, 22, 23, 24 H. Francken 2, 11, 21, 25 J. Kuijpere; 3,4 Peters; 9, 18 G. Francken; Roosen; 12, 16 J. Verhoevt Textor; 17 W. Theeuwen; 15 hoeven. lal lo ben/ Suizende Vleugels Uitslag wedvlucht Laon Tien deelnemers, 138 duui^ beste 25 duiven zijn van: 1,3. 13, 14, 21,24 Bouten; 2,6,12, 22 W. Jilisen; 8 C. de Hoog; 9, 16, 19, 23 Th. Kleeven; 11 Re Cuypers; 20, 25 M. van Boekei PDV Ysselsteyi Uitslag wedvlucht Laon let m Negen deelnemers, 179 dui' ;w*c beste 25 duiven zijn van: 1,3, ®de 18 G. Maessen jr; 2, 5,7,8,9, üen 14, 15, 16, 19, 21, 25 G. Lindff 24 Potten en Laenen; 12, 22, Teunissen; 20 H. Janssen. Wat gebeurt er a niet adverteer PEEL EN MA enst gee: chie Op eerste pinksterdag, zondag 15 mei, organiseert honk-en softbalver- eniging Red Caps Venray wederom haar jaarlijks T-ball-toemooi. Het toernooi is een jaarlijks familie- toernooi waaraan iedereen kan mee doen. Het geeft niet of je jong of oud bent, groot of klein, of je op honkbal zit of niet. Als je een trainingspak hebt met (voetbal-) schoenen, dan zorgt de organisatie voor de rest van de materialen. Aan slag mag iedere speler de bal met behulp van een slag- paal het veld in slaan en moet dan proberen alle honken te bereiken. Het team in het veld moet dan probe ren deze spelers uit te maken. De spelregels zijn eenvoudig gehouden Het belangrijkste is het spelplezier. Je kunt je opgeven als team (minimaal 8, maximaal 12 spelers), alleen of met een kleiner groepje. Ook dit jaar krijgt het winnende team de wisselbe ker. Voor meer informatie en inschrij vingen: Jacqie Verstegen (0478 512465) of Hans Sterk (0478 582343). Paardensportvereniging De Jum pers uit Oirlo heeft in Stevensbeek een concours verreden. De zusjes Jeurissen gingen met met veel prijzen huiswaarts. Katja Jeurissen won in categorie OB met pony Manolito met 53,5 punten voor de stijl. Iris Jeuris sen werd winnares van de catego rieën DM met DJ en in DZ met Kimu- Ia. Verder behaalde ze nog de tweede prijs in de categorie DM met Sandro Boy in de categorie DB met 50 stijl- punten. Ester Jeurissen verscheen aan de start bij de paarden. Ze behaalde met haar beide paarden prijzen. In de categorie L behaalde ze een tweede prijs met Raspoetin en een vijfde prijs was er met Replay in categorie B. Tijdens een pónyconcours in Ste vensbeek reed Luca de Rijck met Black Beauty twee proeven. Met haar eerste proef won ze de vijfde prijs met 167 punten en met haar tweede proef behaalde ze de tweede prijs met 169 punten. Klinte de Rijck reed op Hollanda S. eveneens een dubbele proef in de C-Ll. Klinte won met beide proeven de eerste prijs met 170 en 172 punten. Esther Goumans werd met Naivnyi achtste en behaalde 158 punten in de klasse DE Ml. Juliët Wil lems reed twee proeven in de klasse BL1. Met de eerste proef behaalde ze een zesde plaats met 175 punten en met de tweede proef werd ze eerste met 165 punten. Jeanine Huijbers reed met haar pony Soeraya ook twee proeven, in de klasse DL2. Ze behaal de een vierde prijs met 166 punten en een tweede prijs met 171 punten. Zaterdag is Jeanine naar Huissen geweest en daar behaalde ze twee maal een eerste prijs met 177 en 183 punten. Hengelsportvereniging Het Alvertje uit Oostrum heeft de eerste wedstrijd uit de 50 pluscompetitie gespeeld. Winnaar werd Pieter Kunen met een gewicht van 1170 gram, tweede was Erich Hain met 1150 gram en derde Franz Jozef Niersmann met 1110 gram. De tweede wedstrijd om de lente koning voor lange hengels is ook gespeeld. Er werd gevist in de nieuwe vijver van het Wanssums Ven. De vangsten waren wederom tegenval lend. De hogere gewichten beston den hoofdzakelijk uit enkele grote vis sen. 1. Sjaak Koenen 4970 gram; 2. Sjaak Theeuwen 1380 gram; 3- Wim Hendrix 1370 gram; 4. Henk Theeu wen 630 gram; 5. Harrie Theeuwen 500 gram. Activiteiten: Woensdag 11 mei 50 pluscompetitie wedstrijd 2, 12.00 tot 16.00 uur oude vijver; Zater dag 14 mei Jeugdkoningsvissen wed strijd 2, 14.00 tot 16.00 uur, jeugdvij- ver; Maandag 16 mei Lentekoning lange hengels wedstrijd 3, 8.00 tot 12.00 uur oude vijver; Woensdag 18 mei 50 pluscompetitie wedstrijd 3; Woensdag 18 mei Jeugdcursus, theo rie-examen; Zaterdag 21 mei Jeugd cursus praktijk en diploma-uitreiking; Zondag 22 mei Lentekoning lange hengels wedstrijd 4; Woensdag '25 mei: 50 pluscompetitie wedstrijd 4; Vrijdag 27 mei Jeugdcup Noord Lim burg 1 vijver Broekhuizenvorst; Zater dag 28 mei Nationale Hengeldag de Burenbeker; Zondag 29 mei: Lente koning lange hengels wedstrijd 5. Aanmelding bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920. De eerste koningswedstrijd voor de jeugd is ook gespeeld. Er werd gevist in de categorieën beginners en gevor derden. Ondanks de barre weersom standigheden waren de vangsten goed. Uitslag categorie gevorderden: 1Martijn Kusters 34 vissen; 2. Thomas Nijenhuis 33 vissen; 3. Luuk Blenckers 24 vissen. Categorie begin ners: 1Jeroen Janssen 24 vissen; 2. Bram Tacken 17 vissen; 3. Jop Matijs- sen 13 vissen. Tot en met 14 septem ber zijn er elke woensdagmiddag tus sen 13-30 en 17.00 uur enkele jeugdleiders bij de jeugdvijver aanwe zig om jeugdvissers die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun vei ligheid. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Donderdag 12 mei 2005 - Uitslagen RCV Pupillen-Cardinals Oss 11-20 RCV Junioren-PSV 4-18 RCV HB Senioren-Gryphons 10-3 Programma zaterdag 14 mei Uden Red Sox-RCV Pupillen 11.00 RCV Aspiranten-Mulo Helmond 11.00 RCV Aspiranten-Mulo Helmond 12.30 RCVJunioren-Gryphons 11.00 Programma zondag 15 mei T-Ball toernooi Programma maandag 16 mei Bullfighters Cuyk-RCV HB Sen. 14.30 Nuenen-RCV SB Senioren 11.00 Nuenen-RCV SB Senioren 13.00 In Zeeland zette in de dressuurring Janine van Ooi met Narlando in de klasse Ml haar beste beentje voor en behaalde een eerste prijs met 170 punten. Tijdens de samengestelde wedstrijd in Castenray werd St. Jan vertegen woordigd door Ingrid Bonneux met Plato. In de klasse B behaalden ze 193 punten met dressuur, maakten vier strafpunten met springen en reden een foutloze cross. Helaas hadden ze hier een kleine tijdsoverschrijding die 5.2 strafpunt kostte, maar de eerste prijs hadden ze binnen en ook de titel dagkampioen voor de beste dagscore. De volgende combinaties lieten in Sambeek van zich horen. In de dres suurring kwamen in actie. Susan Hendriks met Solana klasse B 6e 161 punten, Esther Peereboom met Ahats klasse B 5e 163 punten, Karin Win nen met Summer klasse LI 7e 162 punten, Ingrid Arts met Tari klasse LI 2e 162 punten, Brigitte Kreuzer met Tsarina klasse. L2 le 167 puntenen voor haar tweede proef een 2e prijs met 170 punten, Conny van Duijnho- ven met Livius klasse M2 2e 169 pun ten. Tijdens het springen bleven de balken goed liggen en werden de vol gende prijzen behaald. Susan Hend riks met Solana in de klasse B een 2e prijs met 49 stijlpunten. Karin Win nen met Summer in de klasse L een 3e prijs. Op Koninginnedag vond wederom het traditionele Oranje Bitter familie hockey toernooi plaats. Na een aantal jaren van -afwezigheid mocht dit eve nement niet ontbreken in het jaar waarin MHCV haar gouden lustrum viert. Om 12.00 uur arriveerden de spelers van de 20 familieteams. Na de koffie en vlaai was het tijd voor een gezamenlijke warming-up. Alle spie ren werden opgewarmd met rennen, wisselpassen en een tikkerspel. Het toernooi werd geopend met het Wil helmus. Op het veld stond het familie spel centraal. Alle teams speelden vier wedstrijden van 20 minuten. De (achter-kleinkinderen konden laten zien waar alle oefeningen toe hebben geleid. Ook vele ooms en tantes die nog nooit een stick in de handen had den gehad deden hun uiterste best in het veld om aan het teamresultaat bij te dragen. Aan de kant van het veld stonden vele mensen om de verrich tingen te ondersteunen van de spelers en vooral de spelertjes. Niet alleen in het veld werd er gestreden. Er was ook een prijs te verdienen voor het team dat zich het leukst had verkleed. De tenues van de teams varieerden van fel oranje met foto's van de koninklijke familie op de kroontjes, tot ware koningen, koninginnen, prinsen en prinsessen. Er waren die dag veel spelers met extravagante hoeden te bewonderen. Na de inspanning op het veld werd het rond de klok van 17.00 uur tijd om de interne mens te versterken. Om het familiegebeuren verder te versterken kregen alle families een volledig bar becuepakket en hun eigen barbecue. Binnen de kortste keren kwam de reuk van vlees van vele kanten en werd er volop gegeten onder het genot van een drankje. Twee families moesten op dat moment nog de finale spelen. De Galliërs wilden ook snel gaan eten en konden de finale zonder verlenging beslissen. Burgemeester Waals sloot door middel van de prijs uitreiking aan alle prijswinnaars en vooral winnaartjes dit koninginne- dagtoemooi af. Afgelopen vrijdag ontvingen vier gelukkige kinderen een gratis tafel tennisbatje van TTV Summa/Red Stars. De vier waren het meest behen dig gebleken tijdens Koninginnedag, toen Summa/Red Stars op de Grote Markt stond met de tafeltennisrobot. Tijdens die geslaagde dag wisten vele kinderen van geen ophouden om tegen de robot een balletje te slaan. De "winnaars bleken de minste fouten gemaakt te hebben tijdens een minuut forehand. De gelukkige win naars op de foto v.l.n.r.: Frank Ploeg makers, Maarten Valcks, Sjors Eibers, Nils Vervoort Zondag werd in Weert de finale gespeeld van de Limburgse Jeugdmas ters tafeltennis, de toemooiencyclus van de afdeling Limburg. TTV Summa/Red Stars was succesvol door zeges van Justine Janssen bij de meis jes Junioren en Mustafa Ali bij de jon gens Pupillen/Kadetten. Justine deed dat ongeslagen, Mustafa had alleen in zijn eerste poulewedstrijd moeite met warmdraaien. Martijn Houwen werd uiteindelijk derde bij de jongens Juni oren. Anouk Clerx en Daphne van Vegchel Werden respectievelijk 6e en 7e bij de meisjes Junioren. Tegelijker tijd werd een Welpen/Pupillentoer- nooi gespeeld. Hier werd Max Thijs- sen heel makkelijk eerste in de hoogste speelklasse. Bij de Gevorder den werd Richard Bijwaard heel net jes tweede, Miranda Jaspers werd derde in dezelfde klasse. Senner Ari werd op zijn eerste toernooi meteen eerste in de beginnersklasse. Verder werd er nog heel goed gespeeld door Jasper Verblakt, Mees Wolters, Marie ke van den Munckhof, Steven Ge, Erwin Stoef, De Kleindieren Sportfokkersvereni- ging Venray en omstreken houdt op zondag 15 mei een wandeling bij de meeuwenkolonie in Valkenswaard. Vertrek is om 9.30 uur vanaf de Raad huisstraat in Venray. Opgeven kan bij M. Lucassen van de vereniging. Het jongens BI team van MHCV Venray is door hun overwinning op Den Bosch kampioen geworden. Op de foto het kampioensteam, de trai ner/coaches Ben Bakens en Jacques Clermonts en Jan van Goch, sponsor van Elektro van Goch BV.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 22