J mode centrum Kat ja de Geus b. v. LAAT DE ZON MAAR SCHIJNEN 1 M©ob de M©©y§tt© M©d uw makelaardij Maas en Peel Vlili' ww.maasenpeel.nl BEL VOOR GRATIS WAARDEBEPALING FRANSLEMMERS MOOIWONEN GOEDSLAPB Veelkleurig én aantrekkelijk geprijsl Mooiae Mooiste Mode ipMifsw Ibe«lll®(S bontrup group Assistent transportplanner KWEKERIJ DE LIFR PEEL EN MAAS Woensdag 4 mei 2005 - pa[,EK ..DAN KATJA DE GEUS! GEEN BETERE KEUS.. HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. En voor een goed hypotheekadvies kunt u een afspraak maken. Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Grubbenvorst, Horsterweg Riant vrijstaand landhuis met mooie ruime serre (40 rrr) en garage. Beg: entree, kantoor, woonkamer met serre (serre heeft een auto matisch te openen dak en 2 schuifpuien), moderne eetkeuken, portaaltje, toilet en bij keuken. Ie verd: overloop met vide, 4 slaap kamers, moderne luxe badkamer en toilet. Het pand is geheel onderkelderd behalve de garage.Tuin is mooi aangelegd met vijverpar tijen. Tuin biedt veel privacy. De kavel wordt ca.l ha. Vraagprijs 625.000,--k.k. Overloon, Kuluutsheuvel Vrijstaand pand met inpandige garage en een vrijstaande garage, kantoor, studio en tuin huisje. Mooie ligging in een rustige straat aan een bosrand. Het pand is goed onderhou den en biedt veel mogelijkheden! Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken met moderne inbouwkeuken, bijkeuken, garage, portaal met eigen ingang, toilet, kantoor en in kelder studio (geluidsdicht). Ie verd: over loop, 4 slaapkamers met bergruimtes, CV- ruimte en badkamer. Vrijstaande garage (ca. 55 m:) met zadeldak, kelder, toilet en aan recht. Mooi aangelegde tuin met tuinhuisje biedt veel privacy. Kavel is 810 m:. Vraagprijs 550.000,-k.k. Tienray, Hoogveld Twee onder een kap met garage en carport. Ligging in een Rustige, kindvriendelijke woonwijk. Ind: entree, toilet, woonkamer en eetkeuken met luxe inbouwkeuken. Ie verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap, royale zolder welke geschikt is voor 4e slaapkamer. Kavel 256 m2. Onder architectuur aangelegde tuin. Vraagprijs 229.000,- k.k. Velden Hasselderheide, Dennenlaan Vrijstaand pand met inpandige garage. Ligging in een bosrijke omgeving. Ind: entree, ruime woonkamer, eetkeuken, slaap kamer, moderne badkamer, toilet en kantoor. Ie verd: overloop met vide, 4 slaapkamers, badkamer en CV-ruimte. Het pand is geheel onderkelderd. Royale kavel van 1655 m' met mooi aangelegde tuin met veel privacy. Vraagprijs 550.000,-k.k. Het juiste adres voor verkoop van uw woning openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00 - 12.30 uur 13.30 uur tot 17.30 uur. Op zaterdag van 10.00 - 13.00 uur. In verband met Hemelvaartsdag is ons kantoor gesloten van 5 mei t/m 8 mei a.s. Huurwoning gezocht in Horst voor een cliënt van ons STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille verkoop. TE HUUR: Bedrijfspanden. Usselsteyn: Deurneseweg Bedrijfsruimte/loods en parkeerterrein. Huur grond: in overleg Loods verwarmd 225m2: 950,-- excl. BTW per maand Loods opslag 105m2: 265,— excl. BTW per maand Oirlo, Hoofdstraat 25 c Twee kantoorruimtes. (In voormalig bank gebouw) Met voldoende parkeerplaatsen. A. Begane grond: Dit kantoor wordt gestoffeerd verhuurd. Opp. ca. 160 m2. Huurprijs 865,—p. maand. B. Ingang aan voorzijde. Ie verdieping: De le verdieping wordt gestoffeerd en gemeu bileerd verhuurd. Opp. ca. 188 m2. Huuprijs 785,-p.maand. Zowel de begane grond als de verdieping zijn voor vele doeleinden geschikt. Venray, Julianasingel Kantoorpand in het centrum van Venray. Opp. ca*. 25 m2. Huurprijs 350,- per maand Venfay, Patersstraat Winkel cq. kantoorpand. Begane grond ca. 85 m2 en de le verdieping is ca. 60 m2. Ligging in centrum van Venray. Huurprijs 1540,-- per maand. WOONPANDEN Wanssum, Gouverneur Houbenstraat Hoekwoning met garage. Ligging in rusti ge straat. School en speeltuintje op loopaf stand. Ind: entree, toilet, woonkamer, eet keuken en tuinkamer, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizo- trap naar zolder (mogelijkheid voor 4e slaapkamer). Kavel 220 m2. Vraagprijs 195.000,—k.k. Venray, Langstraat Karakteristiek pand met kantoorruimte. In het centrum van Venray. Ind: entree, kan toorruimte, 2 toiletten, woonkamer, keu ken, badkamer en slaapkamer, le verd: overloop met kitchenette, 4 slaapkamers en doucheruimte. 2e verd: vaste trap naar zol der. Vraagprijs 395.000,-k.k. Venray, Marimbastraat Tussenwoning met berging. Ind: entree, toilet, berging, woonkamer en keuken met moderne inbouwkeuken. le verd: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer en CV- ruimte/berging. Er is een vlizotrap naar vliering. Kavel ca. 17 lm2. Vraagprijs 160.000,—k.k. Venray, Patersstraat Winkelpand met op de 2e verdieping woon ruimte. In het centrum van Venray. De bega ne grond (winkel) heeft een oppervlakte van 175 m2. De le verdieping (magazijn en kantoorruimtes, toilet en keukentje) heeft een oppervlakte van ca. 125 m2. Op de 2e verdieping is het woongedeelte ca. 90 m2 met een dakterras van ca. 35 m2. Ind: Slaapkamer met douchecabine, woonkamer met open keuken met kookeiland en moder ne inbouwkeuken. Kavel 173 m2. Vraagprijs op aanvraag. Horst, Loevestraat Twee onder een kap woning met garage. Ligging in een relatief rustige straat. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken en kelder, le verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer (2001). 2e verd: vaste trap naar zolder. Kavel 295 m\ Vraagprijs 225.000,-k.k. Blitterswijck, Oude Heerweg Vrijstaand pand met grote garage en hob byruimte. Voorste gedeelte: entree, woonkamer, eet keuken, bijkeuken, toilet en kelder, le verd: royale overloop met 3 slaapkamers en bad kamer. 2e verd: vaste trap naar de ruime zolder. Achterste gedeelte: entree, gang met vaste trap naar de verdieping, badkamer, woonkamer met open keuken, hal met toi let en slaapkamer. Verdieping: CV-ruimte en grote zolder. Vrijstaand van de woning een garage (plaats voor 3 auto's) en een hobbyruimte. Kavel ca. 1200 m2. Vraagprijs 398.000,— k.k. Swolgen, Jan van Swoigenstraat Twee onder een kap met houten berging. Voorzijde van het pand vrij uitzicht. Ind: entree, toilet, mk, kelder, keuken, woonka mer met aanbouw, achterportaal met bij keuken en berging, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vlizo trap naar de zolder. Kavel 334 m2 Vraagprijs 198.000,—k.k. Grubbenvorst, Wilhelminastraat Vrijstaand pand met aanbouw. Ind: entree, eetkeuken, kelder en woonkamer. Achterbouw: toilet, badkamer en berging met (vlizotrap) naar zolder, le verd: over loop, toilet, 3 slaapkamers, waarvan één met inloopkast. Op het woonhuis zijn 2 zol ders. Kavel 482 m2 nog ca. 100 m2 gehuurd). Vraagprijs 289.000,-k.k. Holthees, Gildestraat Vrijstaand pand met aanbouw(2003) en garage. Ind: entree, toilet, woonkamer, eet/tuinkamer, eetkeuken en garage, le verd: overloop met 2 slaapkamers, badka mer en voormalige doucheruimte. 2e verd: vaste trap naar 3e slaapkamer en bergruim te. Kavel: 520m2. Vraagprijs 299.000,— k.k. Westerbeek, Koehardstraat Bungalow met ruime berging. Ind: entree, toilet(2000), woonkamer, keuken, bijkeu ken, ruime berging, 3 slaapkamers en bad- kamer(2000). Kavel: 549 m\ Woonopp. 110 m2 Vraagprijs 248.000,— k.k. Venray, Spinetstraat Hoekwoning met berging en vrije achter om. Ind: entree, toilet, woonkamer, keu- ken(2000) en berging, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer(2000). Kavel: 218 m2. Vraagprijs: 175.000,— k.k. Horst Kranestraat Langgevelboerderij met mooie patio en tuin met veel privacy. Ligging aan een rustige weg. Boerderij is kompleet sfeervol gerenoveerd. Ind: entree, woonkamer,zit kamer met werkkamer, ruime eetkeuken met luxe inbouwkeuken, achterportaal met toilet,bijkeuken, berging en schuur paardenstal) le: ruime overloop met 3 slaapkamers ep twee luxe badkamers Kavelgrootte 77lm2 Vraagprijs 460.000 k.k. Well, Overbrouck Vrijstaand pand met garage en carport. Ligging aan het einde van een doodlopende straat. Ind: entree, woonkamer, keuken en bijkeuken met ruime kelderkast, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder met mogelijk heid voor 4e slaapkamer. Kavel 293 m2. Vraagprijs: op aanvraag Grubbenvorst, Ericaplein Ruime twee onder een kapwoning met garage. Ligging in rustige kindvriendelijke buurt. Mooi uitzicht over (speel)plein Ind: Entree, toilet, woonkamer, keuken, bijkeu ken en garage, le verd: overloop 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd. Vaste trap naar ruime zolder met mogelijkheid voor 4e slaapkamer. Kavel 242 m2. Vraagprijs 249.000,—k.k. Venray, Kruitwèg Vrijstaand pand met praktijkruimte (in voormalige garage). In het centrum van Venray. Ind: entree, toilet, kelder, woonka mer, eetkeuken en bijkeuken, le verd: over loop, 3 slaapkamers en badkamer. In de (voormalige) garage is een mooie praktijk ruimte gemaakt, bestaande uit 2 vertrek ken, wachtruimte met toilet en behandelka mer. Kavel 610 m2. Vraagprijs 385.000,-- k.k. Oirlo, Haalakker Vrijstaand pand met ruime garage/ber ging. Ind: entree, toilet, royale woonkamer, keuken met moderne inbouwkeuken en garage met berging, le verd: overloop, 3 slaapkamers, hobbyruimte en badkamer. Kavel 513 m2. Er is een perceel grond van ca. 530 m2 bij gepacht, waardoor er een grote tuin is. Vraagprijs 299.000,-k.k Horst, Paulus Potterstraat Royale semi-bungalow met kantoor. Dit pand is perfect onderhouden. Mooie tuin met een tuinhuisje en fietsenschuurtje. De tuin biedt veel privacy. Ind: ruime entree, toilet, woonkamer, eetkamer, luxe keuken met granieten vloer en mooie inbouwkeu ken met granieten aanrechtblad, achterpor taal, bijkeuken, kantoor(slaapkamer), 2 slaapkamers en luxe badkamer (bubbelbad, aparte douche, dubbele wastafel en bidet), le verd: overloop met 2 slaapkamers en grote ruime zolder (mogelijkheid tot nog 2 slaapkamers).Kavel: 607 m2 Vraagprijs 465.000,— k.k. Venray, Rumbastraat Geschakelde woning met garage en tuin huisje Goed onderhouden. Ind: entree, garage, toilet, keuken en woonkamer, le verd: overloop met 3 slaapkamers en bad kamer. Het pand ligt in een rustige straat. Kavel: 156 m2. Vraagprijs 169.000,-- k.k.. Horst, Gasthuisstraat Karakteristiek herenhuis met unieke park tuin en winkel Het perceel ligt in het cen trum van Horst. Ind: begane grond; entree, kamer, grote woonkamer en keuken. Achterbouw: eigen ingang, kamer (voorma lige wachtruimte), toilet, (slaap)kamer, prak tijkruimte en douche. Kelder: CVdcelder en hobbykelder, le verd: overloop, keuken, slaapkamer, badkamer en grote woonkamer. 2e verd: vaste trap naar royale, hoge zolder. De winkel (voormalig koetshuis) is geheel gerenoveerd en heeft begane grond én een verdieping. Kavel: 2840 m2. Vraagprijs: 1.500.000,-k.k. Venray, Overloonseweg Twee onder een kap woning met garage en paardenboxen. Ligging bij bossen, buiten de bebouwde kom van Venray.Ind: entree, woonkamer, achterportaal, keuken, gang, moderne badkamer (2000), bijkeuken en slaapkamer, le verd: overloop en 2 slaap kamers. Kavel 6075 m2. Vraagprijs: 398.000,-k.k. GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS Woonplein Limburg.nl Pastoor Wijnhovenpark 1 5801 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: info@katjadegeus.nl - Lid LMV LMV Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus www.LWIV.nl www.woonpleinlimburg.nl www.zoekhuis.nl www.woonkrant.nl Kantoor Helden Tel.: 077-3074242 MAAS en PEEL Kantoor Weert Tel.: 0495-545006 Kantoor Horst Tel.: 077-3985757 Goed onderhouden vrijstaande woning met 2 woongedeeltes gelegen in rustige woonwijk op Soede stand. Bouwjaar 1969. 'e woning is v.v. geheel dubbel glas in hardhouten kozijnen (m.u.v. 1 raam). In 1994 is de woning uitgebreid met een bovenverdieping. De tuin is geheel rondom het huis gele gen en is v.v. vijver, terras, tuin- verlichting en beklinkderde oprit. Opp.: 470 m2. Vraagprijs €365.000,-- k.k. Te!koop perceel bouwgrond van ca. 3,16 ha met vergunning voor het bouwen van een vrijstaande woning met bedrijfsgebouw en tuinderskas. Centrale ligging. Vraagprijs €199.000,- k.k. Wegens uitstekende verkoop resultaten in het 1e kwartaal 2005 hebben wij dringend behoefte aan nieuw aanbod in de regio NOORD-LIMBURG in alle prijsklassen. Kiest u voor een professionele verkoop, bel dan voor een GRATIS WAARDEBEPALING en VERKOOPGESPREK 077-3985757. Goed onderhouden vrijst. woning met schuren en weiland, gel. in landelijke omgeving aan de rand van Horst. Bwj'78. Het pand js v.v. merbau kozijnen en op de 1e verdieping rolluiken. Gesloten keuken, slaapkamer en badkamer beneden. 4 slaap kamers op verdieping. De tuin op het zuiden is ca. 60m diep en v.v. terras en vijver. Geen directe achterburen. Aan voorzijde is de tuin ca. 40m diep. Opp.: ca. 4.000 m2. Vraagprijs 349.000,-- k.k. Open huis zaterdag 14 mei van 13.00-15.00 uur Snelkensstraat 24. Goed onderhouden vrijstaande woning met schuur landelijk en rustig gelegen in het buitenge bied van Sevenum. Het bouw jaar is 1954. De woning is v.v. geheel dubbel glas, kunststof kozijnen, gesloten leefkeuken, badkamer beneden, 4 slaapka mers op verdieping en aanslui ting op openbare riolering. De tuin is gelegen op het westen en is voorzien van gazon en ruime schuur. Opp: 10.275m2. Vraagprijs €345.000,- k.k. Zeer goed onderh. halfvrijst. ruime boerenwoning met inpan dige garage gel. op goede stand. Bwj. 1899. De woning is door de jaren heen verbouwd/vernieuwd en v.v. kunststof kozijnen, vernieuwd dak, nieuw voegwerk, geh. dub bel glas, veel oude elementen en deels rolluiken. De ca. 22m diepe tuin ligt op het Noorden. Dit object, Brugstraat 3-5 is ook ideaal voor kantoor/praktijkruim te aan huis. Opp.: ca.420m2. Inh: ca.700m3. Goed onderhouden vrijstaande winkel met roy. parkeergele genheid, gelegen tegen de grensovergang op een perfecte locatie. Bouwjaar ca. 1945/1950. C.v. op gas (boven grondse gastank). Pand is aan gesloten op de riolering. Het pand is v.v. hardhouten kozij nen. Stroomvoorziening is ver nieuwd. 1e verdieping: 3 kamers. Badkamer (geen sani tair) en aparte ketelruimte. Perc.gr.: 810 m2. Vraagprijs €259.000,- k.k. Vraagprijs €239.000,- k.k. am Het jaar heeft zijn seizoenen; de zon schijnt en het wordt weer warmer. Frans Lemmers Mooi Wonen houdt hier rekening mee en geeft nu speciaal aandacht aan zonwering. Zonwering is naast een functioneel product ook een modieuze raamdecoratie geworden. Het scala loopt van ondermeer horizontale ja- louzieën in ontelbare kleuren tot textiele rolgordijnen, vouwgordijnen in meerdere uitvoeringen en schuivende panelen. Extra aandacht wordt gegeven aan voor op lopende leveranciers als Sunway en Luxaflex. Separaat te noemen is de VT-Wonen collectie van Luxaflex; vrien delijk design, fris landelijk, romantisch frivool en simpel klassiek. Tot en met 15 mei gratis advies bij u thuis en gratis montage van zonwering PATERSSTRAAT 3 1 VENRAY TEL 0478 585 552 WWW.FRANSLEMMERS.il mode en schoenen voor dames, heren, tieners en kinderen Geleen Annastraat 29 Tel. 046-475?§'nst: orp Bontrup group, kwaliteit, dynamiek en vooruitstrevendheid. Bontrup Container Services B V. in Landhorst onderscheid zich als specialist op het gebied van logistiek van nagenoeg alle losgestorte goederen en afvalstoffen in Nederland, Duitsland en België. Mede door haar neutrale en onafhankelijke positie, gemotiveerde werknemers, modern, milieuvriendelijk en efficiënt transport- materieel (100 m3 container- en walking- noorcombinaties), nexlbele Inzet en hoge automatiseringsgraad, pronieert zij zich als een partner op het gebied van logistieke dienstverlening in een gespecialiseerde markt Bontrup Container Services heeft momenteel 90 medewerkers De werk sfeer is informeel met veel ruimte voor persoonlijke initiatieven. Er is veel aandacht voor opleiding en ontwikkeling. i in verband met verdere uitbreiding Vf Voor onze vestiging in Landhorst zijn w korte termijn op zoek naar een: jonge, energieke persoonlijkheid (m/v) De functie: In deze functie werk je onder supervisie van de hoofdplanner van de afdeling containertransport. Als ondersteuning voor de hoofdplanner en de planner voer je taken uit die te maken hebben met route planning, expedltewerkzaamheden, chauffeursinstructies en vrachtpapieren Je functie is in het be vooral van administratieve aard en zal op termijn uitgroeien in een zelfstandige transportplanners I Uw profiel: Je hebt een LBO/MBO-opleiding bij voorkeur richting transportplanning en eventueel enkele jaren ervaring als administratieve kracht bij een transportbedrijf. Kennis en ervaring als chauffeur is een pi iUuCI Je hebt uitstekende communicatieve en commerciële vaardigheden. Je hebt kennis van moderne automatiseringssystemen en beheerst de Duitse taal goed. Daarnaast heb je een pro-actieve, resultaatgerichte en dienstverlenende instelling. Wij bieden: Een gezonde en dynamische organisatie met een fijne werksfeer en veel collegialiteit. Een gevarieerde en uitdagende functie; Een goed salaris met prima arbeidsvoorwaarden en opleidingsmogelijkheden. Interesse? De Werving Selectie Dhr, E. Hendriks, telefoon: 0478- 5821AW Vterllngsbeek, of wordt verzorgt door Syntax Logistics. Voor nadere informatie over de functie ki ■630607 U kunt uw schriftelijke sollicitatie voor 30 mei sturen naar Syntax, t.a.v E, Hen hendriks@synlaxgroep.nl. Voor meer informatie over Bontrup Group Syntax kunt u c www.bontrup.nl www.syntaxgroep.nl rger: he ireld chtT esan rece t u contact opnemen"» s, LaurentiusstrastS ggjjj >Dedc Jrinc Iderw De je rpsr tival «rjo HotSelect, deskundig en betrouwbaar Heldere offertes, een goed advies en echt vakmanschap horen daarbij. c.v.-ketels designradiatoren airconditioning elektra badkamers dakbedekking service onderhoud ■jpjipsii Kijk op www.hotselect.nl voor het grootste assortiment producten, aanbiedingen en ideeën, afgestemd op uw eigen woonsituatie. Uw HotSêlBct-Installateur. WANSSUM Jenniskens Installatie Oude kerkstraat 3 Tel. (0478) 53 24 41 HotSelect.nl) voor meer wooncomfort Hemelvaartsdag en Moederd d( geopend van 10.00 tot 17.00 Moederdag geopend met gigantische aanbiedingefesen Solanum op stam nu €5.- Hangverbena's nu 45 ct jjDa Bacoba's nu 50 cent Perkplanten nu 10 voor €0,99 of 10 voor €1,50 Geraniums nu allemaal €0,75 hang en staand Surfinia's nu vanaf €0.75. Verder nog 200 soorten perk-, kuip- en hangplanle gj tegen de laagste prijzen. U! in mei iedere zondag geopend van 10.00 tot 17.00 teldl ma. t/m vr. van 9.00 tot 20.00 uur za. van 9.00 tot 18.00 uur waal igdcc selsti Lorbaan 12a, Veulen (nabij Center Paros, Het Meen 0478-584181 of 06-14217697 al houd

Peel en Maas | 2005 | | pagina 6