Red Caps Venray sterkste in thriller Sportnieuws -info Drie keer is geen scheepsrecht Hockeyers verliezen Hockeyclub helpt Venray- Divinolandia 125 BW 27 pakt volle winst SVOC kan titel vergeten $V Oostrum orfbal Oranje Wit |De Peelkorf SVOC'01 korfbal Set Up TV Ysselsteyn De Pielhaas DCD'n Oldtimer Midgetgolfen Buitenlust Atletiek Venray P. Hanen kampioen Duikclub Najade Red Caps 'i Geijsteren op titelkoers BW'27 SV Meerlo Pagi, PEEL EN MAAS Woensdag 4 mei 2005 - Pagina 23 jgen [en 2 Oostrum-Oranjewit 3-0 Jenl Mersel-Oostrum 0-1 programma zaterdag 7 en zondag 8 mei Welpen Oostrum-SVOV 1355 Merselo-Oostrum 14.45 Spiranten Oostrum-Diosa 10.00 Senioren 1 Vitesse-Oostrum 13-00 pcogramma woensdag 4 mei Dc Merels 3-Midweek 20.00 programma zaterdag 7 mei De Horst A2-Junioren A2 9-30 junioren Bl-OVC 63 BI 14.00 TOG Bi-Junioren B2 14.00 Aspiranten Cl-De Horst Cl 12.00 pupillen E 1-De Eendracht El 10.30 felkorf 6-Welpen 1 13 55 relpen 1-Peelkorf 5 15.10 gramma zondag 8 mei lioren 1-De Peelkorf 2 11.00 ioren 2-Swift (V) 3 13.00 ia woensdag 11 mei iten-Erica 20.00 ;k-01ympia 3 20.00 itslagen selo 2-de Peelkorf 4 0-6 ma zondag 8 mei della-de Peelkorf 13 -00 anje Wit 1 -de Peelkorf 2 11.00 Jdc Peelkorf 3-Erica 2 10.30 L a woensdag 11 mei mten-Lottum 20.00 Ijeugd programma zaterdag 7 mei I Miko '76 Al-De Peelkorf Al 14.00 I 'Altior Bl-De Peelkorf BI 13-00 I De Peelkorf B2-ODIO BI 14.30 f De Peelkorf C2-SVSH Cl 12.00 I De Peelkorf D 1-De Korf Dl 1100 IKSV El-De Peelkorf El 9.30 I Swift (V) El-De Peelkorf E2 10.00 I Welpen 2 Welpen 1 13-30 I Des 2-Welpen 3 13-30 SVOC 01-Welpen 4 13-55 I Welpen 4-Welpen 3 14.45 I Welpen 6-Oranje Wit 1 13-55 I Welpen 5-Des 3 14.20 ISV0C 2-Welpen 6 14.45 I Otanje Wit 1-Welpen 5 15.10 Uitslagen De Merels Dl-SVOC Dl Ajola-SVOC-C2 Olvmpia 3-SVOC 2 Recreanten Lottum-SVOC Programma zaterdag 7 mei flamingo's-SVOC Al Ona-SVOC A2 SV0C A3-Wittenhorst SVOC Bl-De Horst SVOCEl-Spes El SVOCïl-DES F1 Welpen 1-Peelkorf 3 00P«* "DES 2-Welpen 1 DESyWelptn2 d Welpen 2-Peelkorf 6 Welpen 3-Merselo 1 DES-Welpen 3 4.20 Oostrum 1-Welpen 4 Welpen 4-DES nieu' Programma zondag 8 mei 'jjn' SVOC 1-HBSV 2 r Y an c v i Peto is zeh» ids dc -euga oki ondag afwfi het :al zo ■geza H: traine valtö hebbc lliclud endeit acomp ijnos legt* caatb V27i -.Dei van«! sura W'2' rekent ndags tdcfl 34 1-8 7-5 10-2 15.30 12.00 14.15 13-00 11 00 13-30 13-55 1420 13-30 4.45 3-30 3-55 15.10 Uitslagen PD-wedstrijden Dames 2 Smash-Set Up SetUp-Geevers/VCL 3 Heren Recreanten Set Up 4 - Summa Peelpush 3 Op tweede pinksterdag, 16 mei, is het jaarlijkse pinkstertoernooi. Opga ve tot en met 6 mei met de inschrijf- kaart in de kantine of op de intemetsi- gensf te- Het inschrijfgeld bedraagt 1,50. r VÜ De organisatie van dit toernooi ligt bij «riot Dirk Jaspers 0478-541428 en Jolanda Entt Swinkels 0478-542011. einót Afgelopen zondag is het jaarlijks a introduceetoemooi gespeeld. Er had- d vani ^en zich vijftien koppels opgegeven. Na enkele spannende wedstrijden strijd hebben de volgende koppels gewon nen: poule A Peter-Paul Koonings/Mien Koonings, poule B Henk Drabbels/Esther van de Pas, poule C Maria Loenen/Ruud Bergsma, poule D Lenie Crienen/Jan Heidens en poule E Miranda de Wit/Henk de Wit. Dartclub De Pielhaas houdt op don- derdag 5 mei vanaf 20.30 uur in café De Piëlhaas haar jaarlijkse Hemel- vaarttoernooi en op zaterdag 7 mei het Whiskeydarten, Aan deze toer nooien kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur of via (0478)582187. De Koekebakkers speelden de laat ste wedstrijd van het seizoen met 5-5 gelijk tegen Happy Vogelpikkers 5 uit Gemert en eindigen op de derde Plaats in de 2e Divisie A. Arno Verhae- gen liet met vijftien 180 score's de meeste van allemaal noteren en 'd Arts had met 161 de hoogste i Door een 8-2 nederlaag tegen De Zwaan 1 uit Gemert zijn De Weg- ^erpers op de elfde plaats in de 2e divisie D geëindigd en daarmee gede gradeerd naar de 3c divisie. Het TAG- Team won de laatste wedstrijd van het seizoen met 6-4 van De Lucas 4 Helmond en eindigde op 7e plaats mde 4e di visie H. Piet Verhaegen heeft het toeptoer- n°oi gewonnen dat café D'n Oldtimer Organiseerde op Koninginnedag. De !°P v'jf zag er als volgt uit: 1Piet Ver legen 2. Hein Rovers 3. Tinie Verha- ff>ea en JanBeekmans en 5) Arno Ver- Midgetgolfclub Buitenlust heeft op de vierde speeldag goed gescoord. De laagste ronde (21) kwam op naam van Miet Clevers, dat tevens een evena ring van haar pr is, Gerrit Janssen en Harrie Lenssen. Jan Engels, Jan Litjens en, Jo Litjens kwamen tot 22 slagen, terwijl de 23 van Bets Wilms er ook mocht zijn. Grad Arts was met 80 24 en een 6-0 overwinning op Karei van Ham (86) spekkoper. Bij de dames was Miet Clevers een klasse apart. Met 70 slagen verbeterde ze haar PR met 3 slagen. Bovendien speelde ze met 3-3 gelijk tegen Gerrit Janssen, die eveneens tot 70 slagen kwam in deze spannende wedstrijd. Ook Jo Lit jens deed met een score van 73 sla gen van zich spreken en boekte tevens een 5 -1 zege op Piet van der Eist (79). Jan Engels en Pierre Dean boekten nuttige 6 - 0 overwinningen op respectievelijk Truus van Dijk en Annie Litjens. Jan Litjens (75) klopte Theo Litjens met 4 - 2. Thieu Vranken (83) versloeg Bets Wilms (84) in een spannende wedstrijd met 4-2. Harrie Lenssen bleek met 5 -1 te sterk voor Jan van Dijk, die overigens goed tegenstand bood. Jan Engels en Har rie Lenssen waren de beste spelers, beiden met 69 slagen. Door de neder laag is Jan van Dijk koploper af en wordt opgevolgd door Pierre Dean met 7,5 punten uit 4 wedstrijden, vóór Jan van Dijk (10,5 punten uit 4) en Fieke van Ham (11 punten uit 2). Thieu Vranken, Jan Engels en Jan Lit jens (allen 11 punten uit 4) en Harrie Lenssen (12,5 uit 4) liggen echter op de loer. Bij de dames is Miet Clevers aan een opmars begonnen en staat nu op de negende plaats (15,5 punten). Het Koninginnetoemooi telde dit jaar 44 deelnemers. Voordat het toernooi een aanvang nam werden vijf cluble den in het zonnetje gezet. Miet Cle vers, Pierre Dean, Truus van Dijk, Piet van der Eist en Riet Lemmens werden gehuldigd vanwege hun 12,5 jarig clublidmaatschap. Na de receptie ver richtte mevrouw Bistervels, voorzitter van het Oranjecomité de openings slag, waarna het toernooi begon. Bij de Heren Recreanten was Jo Barents een klasse apart. Met 55 slagen liet al zijn belagers kansloos en won dan ook dik verdiend. Verrassend was de tweede plaats, die Herman Lamboo behaalde met 62 slagen, net voor Jeu Keunen, die met 63 slagen één slag meer nodig had. Bij de Dames Recre anten bleek Cobi Barents met 71 sla gen de sterkste. Ria Vermeulen (78) en Riet van Leeuwen (89) comple teerden het damespodium. Bij de jeugd speelde Wouter Lenssen met 89 slagen een prima partij en werd daar door verdiend winnaar vóór Maarten Lenssen, die met 113 slagen de twee de plaats voor zijn rekening nam. Door de clubleden heren werd bij zonder sterk gespeeld en was nog spannend bovendien. Met 46 slagen eindigden drie spelers ex-aequo als eerste, die na barrage werd gewon nen door Harrie Lenssen. Jan van Dijk en Gerrit Janssen eindigden respectie velijk als tweede en derde. Bij dames clubleden ging de winst verrassend genoeg naar Bets Wilms met 50 sla gen. Riet Lemmens bezette met 55 slagen de tweede plek. Miet Clevers maakte met 58 slagen de topdrie kom pleet. De laagste ronde bij de spor ters/clubleden werd geslagen door Bets Wilms en Jan van Dijk met 22 sla gen. Bij de recreanten was het Jo Barents, die met 25 slagen, daar niet veel voor onder deed. De hockeyheren van Venray verlo ren zondag kansloos van Helden: 11- 4. Om nog kans op het kampioen schap te maken moest Helden de drie punten in eigen huis houden. In het begin van de wedstrijd kreeg Venray de ene na de andere onterecht toege kende strafcomer tegen. Helden wist zo eenvoudig op een 4-0 voorsprong te komen. Venray was even van slag maar wist wel voor de rust nog de 4-1 te maken. Het was Ward Büddiger die de bal in het Heidense doel sloeg. De tweede helft begon Venray goed, het kwam terug tot 5-3 door treffers van Roel Waals en Teun Maessen. Daarna was het Helden dat vooral op wilskracht de voorsprong uitbreid de. Teun Maessen wist weliswaar nog eenmaal te scoren, maar daar bleef het bij voor Venray. In 2005 viert de Mixed Hockey Club Venray haar 50-jarig bestaan. In dit lustrumjaar worden er vele initia tieven ontplooid. Eén project is het ondersteunen van de Braziliaanse sporters in Divinolandia de Minas. MHCV heeft de verzending van een pakket kleding, inclusief de trainings pakken van het vorige seizoen van heren 1. gesponsord. De voetballers van Jacqueline Eibers zijn er erg blij mee. De toenmalige sponsor Rotody- ne Ventilatoren ondersteunt het ini tiatief van harte. De heer Feuth vroeg zich af of ze in Brazilië niet meer behoefte hadden aan ventilatoren in plaats van trainingspakken. Zij heb ben de verzekering gekregen dat zij beide goed kunnen gebruiken. Afge sproken is dat de hockeyclub binnen kort een foto ontvangt van het team in tenue. Stiekem hopen zij dat zij de voetbal verruild hebben voor de hoc keystick en de hockeyballen. De pupülentrainingen vervallen deze week. Dus ook op zaterdag 7 mei is er geen training voor de pupil len. Op zondag 8 mei wordt in Kerk- rade door Achilles Top de eerste com petitiewedstrijd voor de jongens B gehouden. Het vertrek is om 08.45 uur. Agenda: zondag 8 mei Kerkrade competitie jongens B. P. Hanen van Biljartvereniging 't Anker is winnaar geworden van de finale 7e klasse libre. Bij BV LBC in Overloon behaalde Hanen evenals H. Kusters van O GO twaalf punten, maar won uiteindelijk op het procentueel gemiddelde. De uitslag: 1) P. Hanen 't Anker 12 117.21% 2) H. Kusters OGO 12 110.49% 3) S. Nouwens OGO 10 119.09% 4) M v/d Heuvel SNA 08 87.55% 5) B. van Ooijen 07 115.83% 6) C. v/d Laar 't Anker 03 89-45% 7) G. Bardoel OOO 02 92.66% en 8) W. Claessens 't Anker 02 69.29%. Duikclub Najade in Nieuw-Bergen start onder deskundige begeleiding van instructeurs een cursus duiken. Bij Najade worden jaarlijks nieuwe leden vertrouwd gemaakt met de onderwatersport. Na het behalen van de brevetten kan men natuurlijk blijven duiken bij Najade. Ook kan men bijvoorbeeld 'doorstuderen' voor NOB/CMAS- instructeur, zodat men zelf duikers kan opleiden. Via de NOB heeft de vereniging toegang tot deskundigheid op allerlei gebied: fotografie en video, onderwa- terbiologie, grotduiken, archeologie wrakduiken enzovoort, 's Zomers worden er tochten gemaakt naar Zuid-Frankrijk en de Noordzee. Najade staat op vrijdag 6 mei van 10.00 tot 17.00 uur op de jaarmarkt in Nieuw-Bergen, daar kan men in samenwerking met zwembad ESG den Asseldonk een proefduik maken in een grote duiktank van 36.000 liter water. Voor meer inlichtingen over de opleidingen of het lidmaatschap bij Duikclub Najade kan men ook terecht bij de stand naast de duiktank of kijken op www.duikclubnajade.nl Uitslagen Nuenen-RCV Pupillen afgelast RCV Asp.-Twins Oosterhout 0-19 RCV Asp.-Twins Oosterhout 1-16 Keystone Stealers-RCV Junioren 15-8 RCV SB Senioren-All Stars 9-7 Starlights-RCV HB Senioren 16-17 Programma 5 mei april Tilburg-RCV Junioren 11.00 Programma 7 mei RCV Pupillen-Cardinals Oss 11.00 RCV Junioren-PSV 11.00 Programma 8 mei RCV HB Sen .-Gryphons 13 00 Programma 9 mei RCV Recreanten-Cardinals Oss 19.00 In een spannende wedstrijd wisten de honkballers van Red Caps Venray nipt van Starlights uit Schijndel te winnen- 16-17. De wedstrijd in Schijndel begon met een minuut stilte ter nagedachtenis aan de, vorige week zondag overleden, Red Caps Venray coach Ranly Hernandez. De Venrayse heren begonnen voortvarend aan de wedstrijd en namen in de eerste inning een 1-3 voorsprong. In de derde inning sput terden de Brabantse gastheren nog tegen en kwamen terug toto 5-5. Na een pitcherwissel leek dat de laatste stuiptrekking te zijn. In de hierop vol gende drieëneenhalve inning ver ruimde de voorsprong verruimd, mede door een homerun van tweede honkman Michel Janssen: 5-17. Daar na volgde een inhaalrace van een ont ketende thuisploeg. Geholpen door haar vele publiek, door goede honk- De dames softbalsters leverden een knappe prestatie door met 7-9 te winnen van Samacols slagen en de bekende Schijndelse scheidsrechterlijke dwalingen gingen de ploegen met een 14-17 stand de laatste inning in. Red Caps Venray pitcher Daan Ensink moest als 'closer' de opgelopen schade beperken. Na een mooie vangbal van Etin Petrochi werd alsnog de overwinning veiligge steld. Door deze overwinning staat de Venrayse ploeg nog steeds aan kop in de 4e klasse G met drie overwinnin gen uit drie wedstrijden. De Venrayse softbalsters hebben hun thuiswedstrijd tegen koploper All Stars/Samacols uit Heerlen verdiend gewonnen. Vooral werpster Sanne Erps had een belangrijk aandeel in deze met 9-7 gewonnen wedstrijd. De Red Caps Venray dames wisten niet hoe sterk zij de Heerlense ploeg, die werd versterkt met Amerikaanse dames van de legerbasis in Brunsum, moesten inschatten. Aanvankelijk namen de bezoeksters, door een aan tal goede honkslagen een 0-4 leiding. In de gelijkmakende le inning liet onze dames zien dat ook zij op de overwinning uit waren en brachten de stand terug naar 2-4. In de daarop volgende inningen konden de bezoeksters weinig grip krijgen op het sterke pitchen van Sanne Erps. De Venrayse dames wisten echter door goed slaan en sterk honklopen steeds een aantal punten te bijeen te sprok kelen. Een pitcherwissel aan de kant van de bezoeksters leverde daarnaast een paar keer vier wijd op, waardoor enkele dames naar het eerste honk konden wandelen. In de slotfase leek het nog even spannend te worden toen de Zuid-Limburgse gasten terug wisten te komen tot 8-7, maar hun eindspurt kwam te laat. De dames van SV Venray heb ben afgelopen zondag voor het derde opeenvolgende seizoen naast de titel in de tweede klasse van het vrouwenvoetbal gegre pen. Op sportpark De Wieën ging naaste concurrent Almania met een 0-2 zege aan de haal, pakte daarmee de titel en promoveert naar de eerste klasse. De Venrayse voetbalsters stonden afgelopen zondag vanaf het eerste fluitsignaal stijf van de zenuwen. Ook de kaarsjes, die de dames 's morgens in de Paterskerk hadden opgestoken, konden geen wonderen verrichten. De gasten uit Broek-Sittard kregen na een kwartier de wind in de zeilen. Vanaf 40 .meter schoot Sandra Boonen een vrije trap boven de graai ende handen van keepster Linsey Phi- lipsen in het doel. Vanaf dat moment leunden de gasten, die aan een gelijk spel ook genoeg hadden oln de voor delige marge te handhaven, achter over in een zetel, Venray mocht de aanvallende initiatieven nemen, Alma nia beperkte zich tot stug verdedigen en loeren op de counter. Na ruim een Marije Jager had het zondag heel moeilijk tegen de stugge defensie van Almania half uur kwamen de gasten op een 0-2 voorsprong. In een reflex haalde Bregje Sijmons de bal met de handen van de doellijn. Strafschop en een rode kaart voor de Venrayse verdedig ster. Dounia Meis verzilverde dit bui tenkansje voor Almania feilloos. De rode kaart voor Sijmons betekende het breekpunt in de wedstrijd. "Hoe kon ik dat nou doen?", vroeg de ver dedigster na afloop van het duel zich nog steeds af. Ze had grote moeite om haar tranen te bedwingen, want ze wist dat haar rode kaart cruciale gevolgen heeft gehad voor het laatste uur van de wedstrijd. In de resteren de speeltijd van de eerste helft was de mokerslag van de 0-2 zo hard aange komen dat Venray blij was dat de scheidsrechter voor de laatste keer floot. Na de pauze probeerde SV Venray met alle macht de bakens te verzet ten. Er werd voor iedere meter gestre den maar het echte geloof in een ommekeer ontbrak bij de ploeg. Almania vond het allemaal wel goed zo en drukte niet echt door om de Venrayse dames via een derde treffer de genadeslag te geven. De thuis ploeg creëerde weliswaar enkele kansjes, kon echter niet doeltreffend uithalen tegen de goede georganiseer de verdediging van Almania. De gas ten uit Broek-Sittard brachten het duel dan ook verdiend met 0-2 over de ronden en mochten de champagne ontkurken en de bloemen in ont vangst nemen. Die vreugdetaferelen ontging de Venrayse dames volledig. Als een speer gingen zij richting kleedlokaal, waar de tranen rijkelijk vloeiden. Weer zo dichtbij en weer net niet. Voor de kantine van sportpark De Wieën baalde trainer Gert-Jan Wis- mans na afloop als een stekker. Toch verweet hij zijn dames niets. "Vanaf de 0-1 hebben we achter de feiten aangelopen. Daarna komt die onge lukkige 0-2 er bovenop en speel je ruim een uur met tien speelsters. Dat was teveel van het goede." Wismans is sportman genoeg om te erkennen dat de zege verdiend naar Almania ging. "Ze hebben het goed uitge speeld, zonder echt prima voetbal te spelen. Maar de druk bij ons was te groot. De zenuwen speelden de mei den teveel parten. In de tweede helft zijn we nog sterk begonnen om de achterstand weg te werken, maar toen de druk op Almania wegviel, zakte ons spel als een kaartenhuisje in elkaar. Heel, heel erg jammer." Wismans had zich een mooier afscheid voorgesteld. Vanwege druk ke werkzaamheden, Wismans is leraar aan de Velddijk in Venlo (een school voor zeer moeilijk opvoedbare pubers), doet hij na een jaartje al noodgedwongen een stapje terug. "Ik had heel graag doorgegaan en was supergemotiveerd. Zeker nu we geen kampioen zijn geworden, had ik graag volgend seizoen de titel binnen gehaald. Maar helaas mag dat niet zo zijn." Gert-Jan Wismans wordt vol gend seizoen opgevolgd door Ron Spruit. In het treffen tussen Sambeek en BW waarin voor beide teams een zo hoog mogelijke eindklassering het doel moest zijn was BW de betere ploeg en kon na het eindsignaal de drie punten aan het totaal bijschrij ven: 1-2 voor de bezoekende ploeg. BW nam vanaf het begin het initia tief en speelde de bal goed rond. Bij een van de BW aanvallen werd de bal vanaf het midden meegenomen door Johan Speijcken en doorgespeeld naar de linkervleugel op Ralf Hendrix. Zijn voorzet op de zestien meter lijn werd opgepikt door Sjoerd Thiesen die de bal snoeihard voorlangs het doel knalde. Direct gevolgd door een schot op doel in de korte hoek door Constantijn Jeucken maar de attente Sambeek goalie kon de bal in een reflex tot comer werken. De defensie van Sambeek moest alles uit de kast halen om de aanvallers van BW af te stoppen. In de 20e minuut gaf Johan Speijcken een doorsteekbal naar Ralph Wolters die in het strafschopge bied onderuit werd gehaald De toegekende penalty werd koel bloedig binnengeschoten door Sjoerd Thiesen 0-1 Hierna kwamen de blauw-witten terug met enkele mooi opgezette combinaties, maar de BW defensie hield het hoofd koel en door accuraat verdedigingswerk werden de aanval len tijdig afgeslagen. Bij een uitval van BW werd de bal vanuit de verdedi ging door het midden naar Johan Spe ijcken geplaatst Met een stiftballetje werd de vrijstaande Constantijn Jeuc ken aangespeeld die direct op doel schoot maar zijn schot was te zwak om de doelman te verrassen. In de 32e minuut een duel om de bal tussen Constantijn Jeucken en zijn tegen stander. De lachende derde (Johan Speijcken) ging met de bal aan de haal en gaf vanuit de linkervleugel de voorzet op de aanstormende Ralf Hendrix die met een sliding de bal langs de kansloze goalie kon binnen- tikken 0-2. Tien minuten later kreeg BW een goede mogelijkheid om de score op te voeren maar het schot op doel van Ralf Hendrix miste de kracht en zuiverheid om de doelman te ver rassen. Na de rustpauze ging BW in de aanval met fraaie combinaties en créeerden enkele goede kansen ech ter zonder resultaat. De blauw-wit for matie wist de druk van BW te weer staan en zag kans om de aanval over te nemen. De voorzetten vanuit de flanken werden echter onzuiver geplaatst en daardoor een gemakkelij ke prooi voor doelman Marco Rutten. In de 60e minuut kreeg de tegenpartij loon naar werken. Uit de kluts kwam Sambeek in balbezit en door hun spits werd uit de draai feilloos binnenge schoten 1-2. Na deze treffer werd BW onder druk gezet en door enkele keren balverlies op het middenveld van BW waren er kansen voor Sam beek om de gelijkmaker te scoren. In de 60e minuut werd een doelpunt van BW afgekeurd op appél van de grensrechter met de reden dat de bal over de achterlijn zou zijn geweest. Beide ploegen kregen in de laatste vijftien minuten nog mogelijkheden om te scoren. Sambeek met een kop bal in de bovenhoek die door keeper Marco Rutten bekwaam over de lat werd getikt en BW kreeg nog een vrije trap te nemen wegens het neer leggen van een doorgebroken speler. Door een nipte 0-1 zege in de uit wedstrijd tegen SVEB 3 behoudt Geijsteren kansen op het kasmpioen- schap. In het begin had Geijsteren moeite met het viermansmiddenveld van SVEB en waren de betere kansen voor de Vorstenaren. Slechts eenmaal werden zij echter gevaarlijk maar een Broekhuizer-spits zag de bal via de vingertoppen van keeper Stan Kunen op de paal belanden. Na de eerste 20 minuten kreeg Geijsteren meer vat op het middenveld en ontstond er ook een veldoverwicht voor de withem- den. Dit leidde tot enkele kleine kan sen maar de spitsten wisten deze kan sen nog niet doeltreffend af te ronden. Aan beide kanten volgden de kansen elkaar in de tweede helft op, mede door de goede invalbeurt van Sjaak Linders. Met nog 25 minuten op de klok wilde Geijsteren haar kam pioensaspiraties in ere houden maar de goal wou maar niet vallen. Na nog enkele kansen gemist te hebben viel het verlossende doelpunt toch in de 85e minuut. Met een steekpass werd Gijs Wijnhoven op rechts in de diepte gestuurd en Pierre Litjens liep in het midden met hem over. Gijs sneed de zestienmeter binnen en gaf de bal aan Pierre die nog even wachtte en toen de bal met veel gevoel richting de lin ker bovenhoek stuurde 0-1. Geijste ren hield de voorsprong vast in de resterende vijf minuten en ook in de 5 minuten extra die de scheidsrechter bijtelde en en blijven de titelkansen tot de laatste wedstrijd levendig. Na een zeer teleurstellende wed strijd trok SVOC'01 aan het kortste eind. Op eigen veld werd verloren van Hegelsom, met 0-1Hegelsom is hiermee uit de gevarenzone en mag er nog een jaartje 5e klasse aan vast plakken. Voor SVOC'01 lijkt het sei zoen in mineur te eindigen. Na een heel seizoen uitzicht gehad te hebben op de titel of nacompetitie, is de titel niet meer haalbaar en hangt nacom petitie aan een dun draadje. Op de momenten dat SVOC'01 het waar moest maken, gaf de ploeg niet thuis. Doordat concurrenten hetzelfde deden, mocht SVOC'01 nog lang hopen. Maar zondag kwam aan die hoop een ontluisterend einde. Binnen twee minuten na het start signaal kreeg Ivan Maes, die niet geheel fit was, twee dotten van kan sen. Hij wist de keeper echter niet te verschalken. Het leek een voorbode te zijn van een lekker voetbalmiddag je, maar het publiek kwam bedrogen uit. SVOC speelde zeer mat, het leek geen moment de indruk te maken voor een prijs te voetballen. Er werd niet kort genoeg gedekt, ballen over drie meter kwamen niet aan en ieder een stond te kijken naar de man met de bal. Omdat ook Hegelsom hier bar weinig tegenover stelde was het een frustrerend schouwspel. Toch waren er aan beide kanten grote kansen te noteren. Hegelsom was gevaarlijk via een afstandschot op de paal en kreeg een enorme kans toen de spits op een opkomende speler kaatste die vijf meter voor de doellijn mocht afwer ken. Ruud de Mulder kon gelukkig voor SVOC redden met de voet. Door dat SVOC twee keer achter elkaar door de midden uitverdedigde moch ten de Hegelsom-spitsen even zo vaak aanleggen, zonder resultaat echter. SVOC kreeg nog twee mogelijkheden vlak voor rust. maar de inzetten van Joep Manders en Gijs Dinghs werden door de keeper onschadelijk gemaakt. Na rust was het niet veel beter wat beide ploegen lieten zien. Was er de eerste helft nog wat opwinding door het grote aantal kansen, de tweede helft bleef dit aanvankelijk achterwe ge. Het was van een zeer bedroevend niveau wat SVOC zijn eigen publiek voorschotelde Dat leverde het nodi ge gemor op langs de lijn. Maar hal verwege de tweede helft leek het thuispubliek toch te kunnen juichen toen Sander Dinghs na een prachtige aanval vogeltjevrij voor de keeper stond, maar helaas voor SVOC schoot hij de bal tegen de keeper. Een kwar tier voor tijd viel de beslissing toen een afstandschot van richting werd veranderd. De Mulder stond op het verkeerde been en de bal hobbelde via de graaiende handen van diezelfde De Mulder over de doellijn. Het was tekenend voor het spel van SVOC dat het in het laatste kwartier niet eens een slotoffensief op de mat kon leg gen. Uitslagen Sp. Irene 1 dames-BW Sambeek-BW Sparta 6-BW 2 BW 3-Sparta 5 BW 4-SVOC 4 BW 1 dames-Venray 3 Programma zaterdag 7 mei BW Veteranen vrij Jeugd Programma zaterdag 7 mei MeWa toernooi voor alle teams. Programma dinsdag 10 mei BW Dl-Wittenhorst D2 19-00 Programma woensdag 11 mei SV Venray B4-BW BI 19-00 SSS'18 F2-BW F2 18-45 BW F3-Stormvogels'18 F4 18.15 Uitslagen VCA-Meerlo 3-0 Meerlo 3-Melderslo 4 4-2 SVS da-Meerlo da 0-9 Programma zaterdag 7 mei Geijsteren vet-Meerlo 16.30 Programma zondag 8 mei Meerlo-Heijen 14.30 Holthees 2-Meerio 3 11.00 Meerlo da-sv Oostrum da 10.00 Jeugd Uitslagen America Fl-Meerlo F1 4-1 SVOC'01 Al-Meerlo/Wanssum Al 2-2 SVOC'01 Cl-Meerlo/WanssumCl 0-1 Programma zaterdag 7 mei Zaterdag 7 mei zal het jaarlijkse gemeentetoemooi voor jeugdteams worden gehouden.Dit jaar wordt dit georganiseerd door SV Meerlo: B-elf tallen aanvang 15 00 uur; C-elftallen aanvang 13.00 uur; D-elftallen aan vang 09-00 uur; E-zeventallen aanvang 10.40 uur; F-zeventallen aanvang 1330 uur Programma vrijdag 11 mei Rood Wit Bl-Wanssum/Meerlo BI 19 00 Sc. Irene C2-Meerlo/Wanss. Cl 19-15

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23