Mooie overwinning op een zwarte dag Goud voor Koen Raedts Eerste verlies De Peelkorf Merselo blijft ongeslagen 'wee prijzen IfRed Stars Opnieuw zege TC Rodhe SVOC'01 niet opgewassen tegen Vonckel Girls Buitenlust 1 stunt in Geldrop Handboogschieten in Tienray Oranje Wit hoopt op misstap SVSH Twee kampioenen Ibij Wap In Red Caps Geert Weerts kampioen DOS KHBV Diana HBSO de Vrolijke schutters SV Merselo korfbal SV Oostrum korfbal Oranje Wit De Peelkorf SVOC'01 korfbal Gunhoek Tennis dorpen competitie TV Ysselsteyn Atletiek Venray De honkballers van Red Caps Ven- ray hebben een moeizame 4-3 over winning behaald op The Boosters uit Roosendaal. De overwinning werd door het team opgedragen aan Ranly Hernandez, coach van het Red Caps Venray pupillenteam, die zondagoch tend bij een verkeersongeluk om het leven is gekomen. The Boosters worden evenals de Venrayse ploeg als titelkandidaat gezien. Het duel was vooral een strijd tussen twee uitstekend gooiende pitchers. In de derde inning opende de Roosendaalse ploeg de score maar in de gelijkmakende inning kwam Red Caps Venray op gelijke hoogte. In de vijfde inning kwam de venrayse ploeg, na een mooie tweehonkslag van Patrick van Fessem, op voor sprong. Een inning later nam de Roosendaalse ploeg door een paar honkslagen een 2 - 3 voorsprong. Nadat derde honkman Guus Brugman in de achtste inning een fantastische driehonkslag sloeg waarmee hij de stand op 3-3 bracht, mocht hij door een honkslag van Frank Klomp uitein delijk zelf het winnende punt scoren. Gevierde man aan Venrayse kant was Red Caps Venray pitcher Amaury Linares Mendez. "Ik ben zeer content met deze overwinning. Het was een mooie wedstrijd maar door het over lijden van Ranly besef je weer hoe betrekkelijk alles is". Het standaardteam van Buitenlust heeft in de bondscompetitie midget- golfen een even sensationele als unie ke overwinning behaald. In het hol van de leeuw, waar sinds jaar en dag Geldrop 3 als kampioen van de afgelo pen jaren de scepter zwaaide, vonden de Brabanders hun Waterloo. Het Gel- dropse team was weliswaar behoor lijk gewijzigd ten opzichte van de laatste jaren (diverse spelers vertrok ken naar Drachten en werden vervan gen door Belgische spelers van behoorlijk niveau), maar dan nog zijn ze een zeer lastig te kloppen tegen stander. Buitenlust startte echter uitermate sterk met en ronde van 90, waar Geldrop tot 99 slagen kwam. Een wissel op het einde van de twee de ronde (baan 17) bleek een gouden wissel, want ze klopten de Limbur gers met één slag (98 - 99). Na de thee waren beide teams aan elkaar gewaagd en dat bleek ook uit de score, want beide teams brachten 97 slagen op het scorebord. Een mindere ronde van één van de Buitenlustspe- lers was er de oorzaak van, dat in de laatste ronde de thuisploeg de ronde naar zich toe kon trekken (100 - 102). Gel drop won in ronden weliswaar met 5 -3, maar qua holeslagen trokken ze met 394 - 388 aan het kortste eind, waardoor Buitenlust 1 de wedstrijd reglementair met 2 - 1 won en nu alleen aan de leiding gaat met 11 pun ten vóór Geldrop 3 met 10 punten, beiden uit vier wedstrijden. Jan Engels en Harrie Lenssen waren met 94 slagen de beste spelers. Gerrit Janssen (tweemaal) en Gerrit Vermeu len tekenden voor de laagste ronde: 22 In de tweede klasse speelden Bui tenlust 3 en Buitenlust 2 hun return Door beide teams werd verwoed om de punten en scores gestreden. Het zeer degelijk spelende Buitenlust 2, dat in Jan Litjens (99) en Huub Straat man (100) hun beste spelers had, was echter te sterk voor overigens goed spelende Buitenlust 3-team, waar opnieuw Leo Wilms met 100 slagen en 22 als laagste ronde de beste spe ler was. Rondewinst zat er echter niet in tegen het sterke collectief van Bui tenlust 2. De uitslag werd dan ook verdiend 0 - 8 (4465 - 411) in het voordeel van de Buitenlustreserves. En ook Buitenlust 2 gaat nu met 8, 5 punten aan de leiding, gevolgd door Oirschot met 5 punten, beiden uit 3 wedstrijden. Buitenlust 3 sluit de rij met 2,5 punten uit 4 wedstrijden. Er werd op de derde speeldag van de onderlinge competitie goed gespeeld. De laagste ronde (21 sla gen) kwamen op naam van Leo Wilms en Jan van Dijk. 22 werd gespeeld door Miet Clevers, Henk van Leeu wen, Harrie Lenssen, Gerrit Vermeu len en Thieu Vranken. Voor laatstge noemde speler betekende dit een nieuw persoonlijk record De beste speler was Harrie Lenssen met 69 sla gen. Gerrit Vermeulen en Jan van Dijk kwamen beiden tot 70 slagen, terwijl Pierre Dean en Jan Engels (beiden 71 slagen) hadden slechts één slag meer nodig. Bij de dames waren Annie Lit jens, Bets Wilms en Miet Clevers met 84 slagen samen het meest succesvol. Pierre Dean. Harrie Lenssen, Jan Engels en Fieke van Ham boeken de maximale 6 - 0 zege op hun opponen ten. Alle anderen moesten één of meer punten afstaan. De meest span nende partij was die tussen Thieu Vranken (78) en Theo Litjens (75). Beide spelers leverden een prima par tij af en Theo Litjens trok achteraf met 4 - 2 aan het langste eind. Opmer kelijk was, dat de topdrie van afgelo pen week kompleet werd vervangen. Mede door de 6 - 0 winst en de score van 84 slagen keerde Fieke van Ham (7 punten) terug aan de kop van het klassement. Pierre Dean rukte met 8 punten op naar de tweede plaats en Gerrit Vermeulen staat nu met 9,5 punten op de derde plaats. Jan van Dijk en Jan Litjens (allebei 10 punten) vormen de naaste belagers. Zaterdag 30 april wordt het tradi tionele Koninginnetoernooi gehou den voor recreanten, die aan wed strijdspelers worden gekoppeld en waarbij alleen de recreanten prijzen kunnen winnen. Ook zullen een aan tal jubilarissen worden gehuldigd. Het geheel begint om 9 00 uur en vindt plaats op de locatie van Restau rant Buitenlust aan de Maasheseweg 76 in Venray. In Vught vonden de play-offs van de Nederlandse kampioenschappen tur nen heren plaats. Koen Raedts van GV St. Christoffel won de gouden medaille en plaatste zich hiermee voor de landelijke herenfinale tumen in Breda. Bram Verhofstad had zich al geplaatst voor deze finale, door als derde te eindigen in Roermond tijdens de halve finale. Stan Classens viel net naast de prijzen, hij kwam 0.4 punt te kort om zich voor de finale te plaatsen. Tienray wordt op zondag 1 mei het strijdtoneel voor een honderdtal handboogschutters. HBSV 't Trefpunt houdt deze dag voor de dertiende maal haar jaarlijkse Veldronde. De doelen zijn in en om het dorp te vinden. Zo zijn er onder andere doe len in de kloostertuin, in café-zaal it Pleintje, rond de kerk, in de soos en langs de Molenbeek. De wedstrijd start om 9.00 uur vanaf de accommo datie van de vereniging aan de Neho- bolaan. De schutters gaan in groepjes van vier schutters op zoek gaan naar de vierentwintig doelen. De blazoe nen waarop geschoten wordt hebben een doorsnee die varieert van twintig tot tachtig centimeter. De afstand waarover geschoten wordt bepaald de grootte van het blazoen. Er wordt geschoten met vier verschillende typen bogen, de longbow, de bare- bow, de freestyle en de compound- boog. Veiligheid is een belangrijk onderdeel en er zijn dan ook diverse waarschuwingsborden en rode vlag gen geplaatst in Tienray, en waar nodig, is het terrein afgezet met mar keringslint of wordt er door leden van 't Trefpunt een oogje in het zeil gehouden. De wedstrijd staat onder auspiciën van de Nederlandse Hand- boogbond en twee scheidsrechters houden de wedstrijd de hele dag nauwlettend in de gaten. De wedstrijd duurt tot circa 16.00 uur en de prijsuitreiking vindt omst reeks 16.45 uur plaats. Wie meer wil weten over de handboogsport kan zich melden bij de accommodatie aan de Nehobolaan of bij de catering ter hoogte van de spoorwegovergang aan de Spoorstraat. Leden van 't Trefpunt vertellen graag meer over deze sport. Donderdag 28 april 2005 - Pagina 23 Uitslagen Cardinals Oss-RCV Aspiranten 17-3 RCV Junioren-Nuenen 2-16 RCV HB Senioren-Boosters 4-3 Programma zaterdag 30 april: Nuenen - RCV Pupillen afgelast* RCV Asp.-Twins Óosterhout 11.00 RCV Asp. -Twins Oosterhout 12.30 Keystone Stealers-RCV Junioren 14.30 In verband met het overlijden van pupillen coach Ranly Hernandez is de wedstrijd van de pupillen in en tegen Nuenen afgelast. Programma zondag 1 mei RCV SB Sen.-All Stars/Samacols 11.00 Starlights Schijndel-RCV HB Sen 14.30 Programma maandag 2 mei RCV Recreanten-Gemert 19 00 Geert Weerts van BV OGO uit Overloon heeft na een zinderende finale de biljarttitel behaald in het per soonlijk kampioenschap in de 6e klas se libre. De uitslag: le G. Weerts OGO 12 112.83 2e D. v/d Sterren L'67 12 101.76 3e J. Voesten OGO 10 97.16 4e B. Verheijen OGO 08 106.48 5e R. Berden LBC 06 122.78 6e M. v Abel OGO 06 105.82 7e J. Renkens DOS 2 83.49 8e J. Stiphout DOS 0 84.63 PK finale 7e klasse libre wordt gespeeld op 28, 29 en 30 april bij BV LBC in de sporthal in Overloon. Uitslagen KNBB bandstootcompe- titie: Tegelen-DOS A4 0-7 KOT-DOS A4 2-5 DOS Bl-Jordaan 5-2 DOS BI-Handboog 4-3 Het DOS A4-team had tegen Tegelen geen schijn van kans. Tegen Kot werd met 5-2 gewonnen. Jan Beekmans speelde een sterke partij. Jan had voor zijn 60 caramb. 18 brt nodig. Een mooi gemid. van 3,33 een hs van 25 en uiteraard 2 punten. Piet Gommans is door zijn goede spel in de eerste 3 partijen aangepast. Van 32 naar 45 caramb. Ondanks deze forse aanpassing wist Piet ook deze partij winnend af te sluiten. Met een gemid. van 1,36 en een hs v..n 5 was ook Piet goed voor 2 punten. Plus het extra matchpunt werd behaald. Het BI-team wist tegen De Jordaan met 5-2 te winnen. Zowel Wiel Ver meulen alsmede Theo Kronenberg wisten beiden hun partij te winnen. Wiel met gemid. 2,50 en een hs van 8 en Theo met gemid.2,50 en een hs van 14 bezorgden DOS BI de 4 pun ten. Ook het extra matchpunt was voor dit team. Tegen De Handboog werd met 4-3 gewonnen. Voor 2 punten zorgde Gerrit Vermeulen gemid. 1,96 hs 7. Wiel Vermeulen speelde gelijk 1 punt gemid. 2,07 hs 8. Aangezien het team procentueel het hoogste scoorde werd uiteraard ook het extra match punt veroverd. Programma 10 mei DOS A4-De Vriendenkring 12 mei SSV-DOS BI De finale van de Ladycup is voor Jolanda Stiphout een groot succes geworden. Zij werd namelijk kam pioen in deze klasse. Door haar kam pioenschap speelt zij de gewestelijke finale op 27, 28 en 29 mei. John Renkens en Jolanda Stiphout namen afgelopen weekend deel aan de finale 6de klas. Beiden waren niet in geweldige doen. John eindigde op de 7de plaats en Jolanda werd 8ste. De korfbalsters van De Peelkorf hebben de eerste nederlaag in de veldcompetitie geleden In Reusel was Rosolo met 10-8 te sterk. De ploeg uit Ysselsteyn had het in de eer ste helft moeilijk en kon veel kansen niet verzilveren. Rosolo 2 daarente gen had minder kansen, maar was effectiever op het schot en kwam al snel op een 3-1 voorsprong. De Peel korf vocht voor wat het waard was maar kon geen verandering brengen in dit spelbeeld. Rosolo 2 kon met een 6-3 voorsprong gaan rusten. Na rust wist de Peelkorf dat er iets moest gebeuren om nog aanspraak te maken De korfbalsters van Merselo heb ben een gemakkelijke zege behaald in en tegen Lottum: 4-14. Merselo begon goed en Adrie-Jella Beunder opende de score met een mooie doorloopbal. Daarna benutten achtereenvolgens Anja van Dijck en Marijke Loonen een doelkans: 0-3. Lottum kwam nog enigszins terug met twee benutte doorloopkansen, maar door doelpun ten van Adrie-Jella Beunder en Angela van Tilburg ging Merselo met een voorsprong van 2-5 de rust in. Dit was echter nog niet genoeg voor Merselo. Ze gingen fanatiek door. Lottum wist De korfbalsters van Oranje Wit hebben in de uitwedstrijd tegen HBSV een ruime 5-11 zege geboekt. De thuisploeg had geluk dat de Leun- se korfbalsters na de pauze een tandje Afgelopen zondag werden de ray onkampioenschappen voor teams verschoten. Drie teams van Diana hadden zich hiervoor geplaatst. Het eerste zestal moest aantreden bij St .Willibrordus in Milheeze. Het is een daverend succes geworden. W. v. Ooi, M. Thijssen, H. Willems, M. Deul, R. Thijssen en J. Hermsen behaalden de eerste plaats en plaat sten zich hiermee voor het NK. De andere twee zestallen eindig den in de middenmoot. Afgelopen donderdag was Willem Tell in Oirlo de gastheer voor de seni oren. Hoogste deelnemer werd deze keer M. Hendriks. Goede prestaties waren er verder van F. v. Bussel, L. v.d. Homberg, F. Martens en J. v. Oss. Donderdag wordt er geschoten in Leunen. Aanvang 14.00 uur. op de winst. Er werd feller verdedigd en dit resulteerde in veelvuldig bal verlies van Rosolo. De ploeg uit Reus- el bracht een aantal wissels in het veld, maar dit bracht niet waar ze op hoopten. De Peelkorf kwam dichter bij en het laatste kwartier hadden de Ysselsteynse dames het beste van het spel. Toch bleek dit kwartier te kort om de achterstand nog om te buigen. De wedstrijd werd door Rosolo 2 met 10-8 gewonnen. Voor de Peelkorf scoorden: Tineke Vergeldt (2x), Christel Derkx (2x), Kim Kusters, Mayke van Ass, Nicole Tielen en Loes Eibers. nog slechts twee keer een kans te benutten. Daarentegen kwam Merse lo door doelpunten van Marijke Loonen (2x), Anja van Dijck, Petra Maassen en Angela van Tilburg op een 4-10 voorsprong. Hierna liet Lottum het hoofd han gen en kon Merselo in de laatste tien minuten de score nog uitbreiden tot 4-14 met doelpunten van Marijke Loonen, Diana van der Duijn, Anja van Dijck en Angela van Tilburg. Met nog drie wedstrijden te gaan is Merse lo nog steeds ongeslagen. terugschakelden anders had er onge twijfeld een monsterscore op het sco rebord gestaan. Na het eerste fluitsig naal nam Oranje Wit meteen de touwtjes in handen. Na een aantal minuten werd dan ook de eerste voorsprong opgebouwd door twee mooie afstandschoten. Toch moest er in het begin nog even gezocht wor den naar de goede kansen. Ook in het andere vak werden de kansen goed benut en kwamen de gasten door een mooie doorloopbal en afstandschot vrij gemakkelijk op een royale voor sprong van 0-4. Ondanks dat ook HBSV niet zonder kansen was, was de Leunse ploeg duidelijk de betere par tij. Dit resulteerde in een ruime voor sprong van 0-7 in de rust via opnieuw enkele afstandschoten. Na de rust bleef Oranje Wit scoren, waar door de voorsprong zelfs uitgebouwd werd naar 0-9. Hierna was de pot eigenlijk al gespeeld en zwakte de concentratie van de gasten af af. Hier door kon ook HBSV tot scoren komen en de achterstand terugbrengen tot 2- 9. Oranje Wit verslapte in de slotfase maar wist de voorsprong verder uit te bouwen tot 3-11 - In de slotminuten kon HBSV via twee treffers de stand een draaglijker aanzien geven: 5-11 HBSV blijft de komende weken hopen op een misstap van koploper SVSH om alsnog een gooi te doen naar de titel. Voor Oranje Wit scoor den Loes Kateman (3x), Inge Smits en Rian Derikx (beiden 2x), Annelie Reintjes, Linda Houben, Linda v. Deurzen en Petra v.d. Haghen. Uitslagen: Oostrum 2-Merselo 1 F-pup. M Merselo Dl-Swift Dl D-pup. 0-5 Lottum 2-Merselo 1 sen. 4-14 Het komende weekend zijn alle team; vrij. Uitslagen Pupillen Oostrum2-Merselo 3-C Aspiranten Oostrum-Eendracht 1-C Programma vrijdag 29 april HBSV-Oostrum 20.0C Uitslagen SV Lottum-Junioren Al 4-1 Aspiranten Bl-De Wilmas BI 5-3 De Merels Bl-Aspiranten B3 10-5 EKCA Cl-Aspiranten Cl 1-2 SVOC 01 C2-Aspiranten C2 4-1 De Peelkorf E2-Pupillen El 0-3 Pupillen Fl-SVOC 2 1-2 HBSV-Senioren 5-11 Erica I-Senioren 2 5-5 Programma woensdag 27 april Wittenhorst 1-Recreanten wit 20.0C Oranje Wit houdt op woensdag 4 er donderdag 5 mei de activiteitenda j, gen. Deelnemers worden woensdag om 18.00 uur op het sportpark ver wacht. Uitslagen Rosolo 2-De Peelkorf 1 10-€ Astrantia 1-De Peelkorf 2 6-é De Peelkorf 3-Olympia (0)2 11-3 Blauw Wit Al-De Peelkorf Al 7-E 1 KSV Al -De Peelkorf A2 3-3 De Korfrakkers Bl-De Peelkorf BI 7-5 De Peelkorf B2-De Horst B2 2-2 Vitesse (E) Cl-De Peelkorf C2 2-f SVO Cl-De Peelkorf Cl ^4 De Peelkorf Dl-SVSH Dl 0-1 De Peelkorf E2-Oranje Wit El 0-3 DESl/SVOCl-welpen 1 en 2 Programma woensdag 4 mei De Peelkorf 5-Odos 3 20.0C Uitslagen SVOC Al-Rosolo Al 8-1C SVOC A2-Klimop 4-5 DOT-SVOC A3 8-5 DES-B2-SVOC-B1 2-1 SVOC Cl-De Horst 1 3-3 SVOC C2-Oranje Wit 4-1 j Ona El-SVOC El 0-2 DES Fl-SVOC F1 0-2 Oranje Wit Fl-SVOC F2 1-2 SVOC-Vonckel Girls 7-14 SVOC 2-Swift 4 5é Recreanten SVOC-Peelkorf 5-3 Programma woensdag 27 april Olympia 3-SVOC 2 20.0C Lottum recreanten-SVOC 20.0C Programma donderdag 28 april De Merels Dl-SVOC Dl 18.3C lj^Z>e Hoveniers ook voor üw tuin www.gunhoek.nl Venray 0478-571800 2005ifflEL EN MAAS Afgelopen weekend werden in Hel mond de Nederlandse tafeltenniskam- ,ioenschappen voor de jeugd jespeeld. Op zondag speelden de A- spèlers/sters en daar werden twee irijzen behaald. Sandra Leijten >ehaalde bij de meisjes Junioren een derde plaats in het enkelspel. Ze verl or in de halve finale nipt van Nicky Zetsen (Bonnema/Westa). Kelly Wil- Itms strandde al in de kwartfinale tegen de uiteindelijke en verrassende tares, Maaike v/d Pavoort „_jos). Samen bereikten Kelly en f&ndra wel de dubbelfinale, waarin ze loren van Zetsen/Saskia Liefers. Hortulanus speelde bij de jon- Kadetten zijn eerste A-toemooi twee jaar en wist zich heel knap leen voor de hoofdronde te plaat- in de achtste finale was Nathan der Lee (GTTQ echter een maat- te groot. Raoul Helmes werd bij de jongens Pupillen al in de poule uitge schakeld, hoewel hij kansen had om door te gaan. Spanning leidde echter tot buikpijn, waardoor hij niet tot zijn spel kwam. Zaterdags waren de B-spelers/sters al in actie gekomen. Ook hier werd goed gespeeld door de jeugd van Summa/Red Stars. Ernest Cruysberg bereikte bij de jongens Kadetten de achtste finale, die hij in vijf games verloor. Bij de jongens Pupillen bereikten Tom en Max Thijssen bei den eveneens de achtste finale, maar verloren nipt in vijf games. Britt Hou wen haalde bij de meisjes Kadetten de hoofdronde. Doordat ze in de poule nipt van de uiteindelijke winna res verloor, kwam ze in de zestiende finale meteen tegen de uiteindelijke nummer twee. Justine Janssen en Daphne van Vegchel eindigden in de troostronde, evenals Mustafa All. tig op 4 7 ent hetn 7 en» ijk bijl ^)636-< It erin in in M 'oor ie :n gel» z kant: rdt de: joel- ,'houda tent. 0 een optiff erbend tjes m eten.v n ze> lasheft HdJ op vlij n kinds tocht 0| :nnew( trentd" gewofl 1)478)6: loven Het eerste heren tennisteam van TC Rodhe, uitkomend in de hoofd klasse Heren 35+. heeft afgelopen zaterdag een overwinning behaald door Vlodrop met 4-2 te verslaan De enkelspelen verliepen voor spoedig: de eerste enkel speelde Roel Swakhoven een prima partij tegen J. Hofmans met solide spel naar een 5-3 en 40-0 voorsprong uit te lopen. Tij dens een lange slagenwisseling ver stapte Roel zich en was genoodzaakt de partij bij een 6-7 en 0-1 stand van wege een spierblessure aan de tegen partij te geven. De tweede enkelpartij werd door Rikus ten Brucke als van ouds binnen gehaald, door zijn favo riete spel te spelen en met 6-4 en 6-3 J. Reijnders te verslaan. De derde par tij werd een ware thriller waarbij Tjeerd Jenniskens aan het langste eind trok. Met de setstanden 6-4, 5-7 en 6-3 kon de tweede winst voor TC Rodhe worden bijgeschreven. De vierde single werd door Thom Spee op uiterst simpele wijze gewonnen. Met 6-0 en 6-1 werd een tot wanhoop 1800 19.00 1900 10.00 09.00 i XVH A-t Löbke Al TC America B-TVY BI XVH Bl-LVH B2 OicaC-LVHCl TVY C-TC America C LVHA-TV Merselo A t Löbke C-TVY C TVYB2-TVYB1 ^ograxnma zaterdag 30 april TC America b-tvy B2 tvyc-lvhci TVY Bl-LVH B2 Programma zondag 1 mei TV Merselo b-tvy bi TC America c-tvy c 0p zondag 1 mei is het introducé- joernooi. De indeling van dit toernooi "angt bij de b^nen of kijk op site ^ww.ysselsteyn.com/tvy. De organi satie is in handen van Kristel Gielen 0^78-546291 Op tweede pinksterdag, 16 mei, is het jaarlijkse pinkstertoernooi. Hier voor kun jij je opgeven tot en met 6 ®ei met de inschrijfkaart in de kanti ne of op de internetsite. Het inschrijf geld bedraagt 1,50 euro. De organisa- |le van dit toernooi ligt bij Dirk Jaspers 0478-541428 en Jolanda Swin- kels 0478-542011 schreeuwende A. Peeters aan de kant gezet. Met een 3-1 voorsprong werd aan de dubbels begonnen. Tjeerd Jen niskens en Rob Olthoff startten rede lijk goed. De eerste set werd met 6-3 gewonnen maar helaas waren zij niet in staat het goede spel in de tweede (2-6)en derde (2-6) set voort te zetten. Het eerste heren dubbel kreeg van de captain van Vlodrop geen toestem ming de geblesseerde Roel Swakho ven te vervangen (conform de regle menten overigens). Dit betekende dat zij ietwat aftastend aan de dubbel begonnen en de heren van Vlodrop wederom een teleurstelling te ver werken kregen vanwege een overtui gende 6-4 en 6-0 overwinning. Na drie wedstrijdronden staat TC. Rodhe op een vierde plaats met elf punten. Met zeven teams is Atletiekvereni ging Venray de competitie gestart. De 16- tot 18-jarige meisjes gingen naar Etten Leur en behaalden een punten totaal dat goed is voor een dertiende landelijke plaats. De jongere junioren in de leeftijd van twaalf tot zestien jaar mochten de eerste wedstrijd thuis afwerken. In de le divisie (de grotere ploegen) deed Venray niet mee Winnaars daar: jongens D en meisjes D: PSV atletiek; Jongens C: GVAC Gemert, meisjes C: AV Valkens- waard In de tweede divisie was AV Venray Regio overal vertegenwoor digd. Winnaars: Jongens D Lopers- groep Deume, AV Venray op de vijfde plaats. Meisjes D winnaar Caesar, AV Venray zesde. Meisjes C winnaar Atle tiek Maastricht, AV-Venray tweede. Jongens C winnaar AV-Venray met een puntentotaal goed voor een voor lopig landelijke tweede plaats. Met een finish van 975 deelnemers zit de 15 kilometer van Maastricht duidelijk in de lift. Een mooi parcours zijn de vier kilometer lange klimpartij en over de St. Pietersberg en het Sla- vante. Paul Coppus werd bij de M50 8e in 1.00.38 en in het totaalveld was dit goed van de 90e stek. Op Koninginnedag vervalt de trai ning van 11.00 uur. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel S82B77! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur De korfbalsters van SVOC'Olheb- ben de thuiswedstrijd tegen Vonckel Girls royaal verloren: 7-14. De thuisploeg startte wel sterk en kwam via een fraai afstandschot van Marloes Smits verrassend op voor sprong tegen de titelkandidaat. De gasten uit Meterik kwamen al snel weer terug en namen onder andere Yvonne Classens kon met twee treffers de nederlaag van SVOC'01 niet voorkomen door twee afstandschoten een 1-3 voorsprong. Via een hele fraaie treffer van Joan Willemssen wist SVOC'01 weer de aansluiting te vinden. Na de 2-4 voor de gasten was het Winke Houwen die met een fraaie doorloop bal de thuisploeg opnieuw dichterbij bracht. Met drie treffers sloegen de korfbalsters uit Meterik een kloof die vlak voor de rust bijna werd gedicht door fraaie schoten van opnieuw Joan Willemssen en Ellen Geerets. Met een kleine 5-6 voorsprong gingen de Vonckel Girls rusten. Na de pauze Dit jaar heeft tafeltennisvereniging 5ns j Wap In het eerste en vierde team kun- in df| r goedj ebben eleura rste pi ldfll nen huldigen als kampioenen Het eerste team bestaande uit Eveline en Simone (niet op foto) de Koster en Iris en Ilse Janssen hebben het kam pioenschap op overtuigende wijze behaald in de derde klasse afdeling Liraburg. (foto boven) Voor het vierde team was het tot op de laatste speeldag een spannende strijd Uitkomend in de vierde klasse wer den Wendy Hendrickx, Robbin Poels en Fieke Lensen kampioen met één punt verschil op het tweede team van Wap In dat de gehele competitie op voorsprong had gestaan. was er geen houden meer aan voor de thuisploeg. De gasten uit Meterik von den keer op keer het doel en finish ten uiteindelijk op veertien treffers SVOC'01 kon daar aUeen nog twee treffers van Yvonne Classens tegen over stellen. Omdat ook concurrent Miko won kon Vonckel Girls nog niet de kam pioensvlag hijsen.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 23