"Dit is toch pradïtig" Zaalvoetbalclubs HVC en TVF/Otto gaan fuseren Lake Valley sluit af met derby winst Maartje en Corné winnen Oranjetoernooi Bowling Venray Zaalvoetballers Gallus kampioen Eenvoudige zege hockeyers Monsterscore hockeydames: 13-0 Jeugdkampioenen SV Ysselsteyn Lennard Jansen zaalvoetbaltopscorer Rooyse VK Oranje Boven bij MHCV Sjoelers weer in de prijzen Volleybal weekend Set Up PEEL EN MAAS Donderdag 28 april 2005 - Rooyse VK promoveert voor de derde keer in vier jaar De twee hoogst spelende Ven- rayse zaalvoetbalverengingen, TVF/Otto en HVC/Taxi Verstraat- en gaan met ingang van het nieu we seizoen fuseren. Tijdens de speciaal daarvoor gehouden alge mene ledenvergaderingen werd bij beide bijeenkomsten met grote meerderheid ingestemd met het voorstel tot fusie van genoemde clubs. Een intensieve periode van gede gen onderzoek ging hieraan vooraf. Na vele bijeenkomsten tussen verte genwoordigers van beide verenigin gen kwam men tot de conclusie dat nu het moment gekomen was om de handen ineen te slaan. In een goed uitgewerkte presentatie werden de aanwezige leden geïnformeerd over de structuur van de nieuwe club en de voor- en nadelen bij een fusie. Van uit een sterkere organisatie, zowel bestuurlijk als ten aanzien van de benodigde kaderleden en vrijwilli gers, zal uiteindelijk het resultaat zichtbaar moeten worden in het speelveld. Met de hoogste teams ver tegenwoordigd in de eerste diivisie, hoofdklasse, eerste en tweede klasse is een goede aansluiting en doorstro ming mogelijk. Ook zal men zeer actief zijn op het gebied van jeugdfut- sal waarvoor de belangstelling groot is. Diverse al actieve jeugdspelers komen nu al in de vertegenwoordi gende teams van het district uit. Voor de dames worden ook voor waarden gecreëerd om een stap voor uit te maken en wordt ook gezocht naar mogelijkheden voor meisjes-fut- sal. Nu de kogel door de kerk is, begint opnieuw een periode van acti viteit. Uitgaande van de bestaande en de beschikbare mensen zullen diverse mensen aangezocht worden om hun rol binnen de nieuwe club te vervul len. Ook zal de nieuwe vereniging in een te houden vergadering een nieuw bestuur dienen te kiezen. Voorlopig wordt dit nog door beide zittende besturen waargenomen. Verder zal in het komende seizoen opnieuw wor den gesproken met SV Venray (veld- voetbal) over een mogelijke fusie. Deze gesprekspartner haakte onlangs voorlopig af vanwege de tijdsdruk en de recente interne bestuurswisselin gen. Maar daarbij werd van beide zij den duidelijk aangegeven de moge lijkheden tot een verdere fusie te willen blijven onderzoeken. Voor de 24e keer organiseerde de Bowlingvereniging Venray in samen werking met Jo en Heriga Magermans van Restaurant Bowling Venray het jaarlijkse Oranjetoernooi, waaraan dit klasse. In de 8e klasse was Nestlé 4 opper machtig, In de laatste wedstrijd werd Rivez Assurantiën met 19-9 versla gen, waarmee de titel en promotie een feit was. De tweede plaats met daarmee de mogelijkheid tot promo tie ging naar Restaurant Bowling Ven ray 2, dat Nestlé 3 met 20 - 8 ver sloeg. Footlocker kreeg de punten in de schoot geworpen door afwezig heid van het team van Heveco. Jeugdbowlen Het uit zeven personen bestaande Venrayse jeugdbowlingteam van Bowling Vereniging Venray heeft in de laatste ontmoeting in Veghel niet voor een verrassing kunnen zorgen. In de confrontatie met Boekei, Mill en Veghel trokken de jeugdspelers aan het kortste eind. Aangezien Venray (8743 pins) na drie wedstrijden als derde geklasseerd stond met ruime voorsprong voor op het thuisspelen- de Veghel met 8473 pins. Daarom was het niet te verwachten dat deze derde plek nog uit handen zou wor den gegeven, Net zo min als verwacht mocht worden, dat alsnog een over winning uit het. vuur gesleept kon worden. Boekei en Mill leidden name lijk samen met 8933 pins. Na onder ling stuivertje wisselen met Mill bleek het Boekelse team uiteindelijk de ster kere met 11925 pins, waardoor zij andermaal de wisseltrofee in eigen huis mochten houden. Mill werd tweede met 11747 pins, gevolgd door Veghel met 11513, dat zich via de dagzege met 3040 pins toch nog de Noordlimburgers met 11 pins wist te passeren. Monya Kuijsters was de enige, die zich met haar concurrenten kon meten. Haar gemiddelde bedroeg 137 en dat was ruim voldoende om zich Venrayse Beste te mogen noe men. Komende vrijdag wordt vanaf 17.00 uur de Harrie Claessens-League gespeeld. jaar 42 dames en 84 heren deelna men. Bij de dames ging na de series Tanja van Gellecom uit Mill met 1089 pins aan de leiding, gevolgd op 27 pins door Maartje v.d. Elzen uit Boe kei. Carien Donders uit Venray deel de samen met Linda Colijn uit Waal wijk de derde plaats met 1036 pins. Voor de finale plaatsten zich ook Ria Latimer, Joke van Rens en Vivian v.d. Voortleden van de Bowlingvereni ging Venray, In de finale trok Maartje v.d. Elzen alle bowlingregisters open en met games van 228 en 248, de hoogste damesgame van het toernooi, zette zij haar achterstand om in een voorsprong van 40 pins op Tanja van Gellecom. Linda Colijn scoorde inclu sief haar handicap net vier pins meer dan Carien Donders 91631-1627. Ria Latimer werd met 1578 6e, Vivian v.d. Voort met 1576 7e en Joke van Rens met 15668e. Bij de heren ging na de series de Waalwijker Corné de Peffer zeer ver rassend met 1207 pins aan de leiding, mede dankzij zijn 259-game, een echte uitschieter voor hem. Daniël Mahler van de Venlosche Bowlingver eniging ging met 1171 pins de finale in, gevolgd door Tony Coolen met 1123 pins. Mickey Bindewalt was als 10e de beste van BW en ook Chris Koreman, Tim van Houdt en Hay Joosten plaatsten zich bij de beste 22. In de finale zakte Corné qua score wel terug, maar dank zij zijn handicap mocht hij met zijn totaal van 1777 op het hoogste trapje van het erepodium plaatsnemen om de eerste prijs in ont vangst te nemen. Tim van Houdt, die met 1035 de finale als 17e in ging, zette daarin met 242-223 en 212 de hoogste finaleserie neer en klom naar een zeer verdiende tweede plaats met slechts 20 pins minder dan de win naar. De derde plaats bleef in handen van een zeer tevreden Tony Coolen met een totaal van 1749 pins. Mickey Bindewalt klom met zijn totaal van 1704 naar de 6e plaats, Chris Kore man eindigde met 1644 als 14e. In de series was voor elke strike een sinaasappel, gesponsord door de bowlingexploitant, te verdienen.In totaal werden ruim 2000 sinaasappels verdeeld. Rooyse VK houdt op donderdag 28 april vanaf 18.30 uur in sporthal De Wetteling een mixtoernooi voor alle leden. Tevens wordt deze avond de sportiefste jeugd speler en het team van het jaar uitgeroepen. Sporthal De Wetteling is donderdag 2 juni geslo ten in verband met een internationaal judotoernooi. Daarom wordt de ledenvergadering gehouden op 2 juni vanaf 20.30 uur in De Springplank. In 2005 bestaat MHCV 50 jaar. Eén van de tradities is het Oranje Bitter toernooi wat gehouden wordt op koninginnedag. In dit hockeytoemooi spelen verschillende generaties uit één familie met en tegen elkaar Zaterdag 30 april is het weer zover. Ruim 250 hockeyers, variërend van opa's en oma's tot kleuters verzame len zich op de hockeyvelden om samen op een plezierige wijze invul ling te geven aan koninginnedag. Om 12.00 uur worden alle team ontvan gen op het clubhuis met koffie en vlaai. Om 12.30 uur start de familie warming-up waarna vanaf 13.00 uur de wedstrijden kunnen beginnen. Rond 17.00 worden de finales gespeeld. Om het familiegevoel ver der inhoud te geven wordt er afgeslo ten met een gezamenlijk diner. Ieder een die wil komen is van harte welkom. Afgelopen zaterdag tijdens de vijf de competitiewedstrijd in het kader van de Limburgbokaal in Tegelen behaalde Sjoelclub Venray opnieuw successen. Van de veertien deelne mende leden vielen er vijf in de prij zen: klasse B 2e Rietje Goumans gem 135.5 klasse D 2e Inge Vermeulen 128.9 klasse E 3e Kevin Engels 120.8 klasse G 3e Truus Schoeber 113-3 en klasse H le Regien Sanders 107.0. De andere deelnemers die niet voor een prijs in aanmerking kwamen waren: klasse D 9e Tanja Vermeulen 117.4 klasse D 14e Anny van der Heijden 113.8 klasse E 5e Ben Rongen 120.5 klasse E 11e Truus Jenniskens 109-2 klasse F 8e Harrie Rongen 112.6 klas se G 18e Paul Bouten 102.3 klasse I 14e Sjeng Goumans 92.3 klasse 115e Wim Pijnenburg 91.9. MVC'64 houdt op 4 vrijdag 6, zaterdag 7 en: het inmiddels traditie® weekend. Buiten het T nooi op zaterdag 7 en wordt er op donderde minivoetbaltoernooi Opgeven is mogelijk bijl sen via tel. (0478-)63& derdagavond wordt erin op het sportterrein in Mi grote kennisquiz voor tc de uit vier personen gelw ven voor deze quiz kanb ders via tel. (0478)6421 café van Plein 27 in Ml vrijdag 6 mei wordt de open Maashese sjoel- pioenschappen gehoudii opgeven tot voor aanval]! lijk is in de feesttent, avond wordt er een gehouden met een optrec feestband de Achterbend ren. Ook de kleintjes weekend niet vergeten,? voor kinderen van zes twaalf jaar uit Maashetó beek, Groeningen, Holli en Geysteren is er op viij vanaf 13-30 uur een kinda dag met een speurtocht i terrein aan de Vennewf hees. Inlichtingen omtrent 4 kunnen worden ingewont Verstegen via tel. (0478)63 Leanne Oudenhoven (0478)631940. Uitslagen Beslissingswedstrijd: Set Up 2-VC Velden 2 PD-wedstrijden: Livoc-Set Up Set Up-Energo 2 Hierdoor zijn ze op de 2e poule geëindigd en c komende zaterdag nog® ningen twee wedstrijden S( Nr. 2 poule A-Set Up Set Up-nr. 2 van poule C De nummers 1 en 2 van< spelen volgend seizoen in se. Regiokampioenschappen i Set Up-TSL Activia 3 Havoc-Set Up Heren Recreanten Set Up 2-HVC 3 Set Up 4-Set Up 3 Lake Valley heeft vrijdagavond het seizoen afgesloten met een 5-4 derbywinst op HVC/Taxi Ver- straaten 2. Na een teleurstellend voetbaljaar reikt de Venrayse eer steklasser niet hoger dan de vier de plaats. Verleden jaar in het debuutseizoen in de eerste klasse A eindigde Lake Valley nog als derde en bereikte de nacompetitie. Op grond van deze resultaten dacht het Venrayse team nu mee te strijden om het kampioen schap. Maar de hooggespannen ver wachtingen konden niet worden ingelost. De prestaties waren daar voor veel te wisselvallig. In de immer beladen derby tegen HVC/Taxi Verstraaten 2 ging Lake Valley flitsend van start. In de tweede minuut opende Tom van Stokkem op aangeven van Paul Rutten de score: 1- 0. Roel Mocking trok de stand alweer snel gelijk: 1-1. Bijna had Mocking HVC 2 op voorsprong gezet maar de lat stond een treffer in de weg. Zeven minuten voor rust stond het tandem Paul Rutten-Ronny Spruit op. Binnen vier minuten bezorgde het duo Lake Valley een beslissend lijken de 4-1 voorsprong. Drie maal was Ronny Spruit de aangever en even zoveel keer was de trefzekere Paul Rutten de afmaker: 4-1. Op slag van rust kreeg HVC-doelman Wïlbert Sij- bers de gele kaart omd^t hij te hard doorging op Lennard Jansen. Deze tijdstraf bleef zonder gevolgen. Na rust moest ook Lake Valley- keeper Vincent Buwalda naar de kant. Maar dit had eén heel andere oorzaak. Buwalda kreeg van dichtbij de bal hard in zijn gezicht en hij ging dizzy neer. De goalie krabbelde weer over eind en probeerde het nog even maar hij moest zich toch snel laten vervan gen door veldspeler Tom van Stok kem. Toen Paul Rutten met een afstandschot zijn vierde treffer liet aantekenen en de stand op 5-1 bracht, leek de derby beslist. Ronny Spruit trof nog de paal. Ook Roel Mocking zag zijn kopbal op de paal belanden. Tien minuten voor tijd kon HVC 2 eindelijk iets terugdoen. Uit een pass van Koen Pubben trof Roel Mocking doel: 5-2. Vijf minuten later kroop HVC/Taxi Verstraaten 2 weer iets dichterbij. Roel Mocking tikte de bal uit een vrije trap naar aanvoerder Rob van Eist die zijn afscheidswedstrijd opluisterde met een doelpunt: 5-3- De slotfase werd het nog hectisch want HVC 2 rook de gelijkmaker. Ronny Spruit moest voor twee minu ten naar de kant. Roel Mocking scoor de twee minuten voor tijd de aanslui tingstreffer: 5-4. Tom van Stokkem voorkwam met enkele goede reddin gen dat de derby alsnog in een gelijk spel eindigde. ZW Leunen ZW Leunen sloot de competitie af met een 3-11 nederlaag tegen de num mer twee Reuver. Halverwege keek het Leunse team al tegen een kanslo ze 0-5 achterstand aan. Toen het vlak na de pauze 0-6 werd, leek het een nederlaag met dubbele cijfers te wor den. Maar Reuver viel stil en ZW Leu nen kon in de 33e minuut voor het eerst iets terugdoen. Remco Hellegers scoorde met een bekeken afstand schot: 1-6. Zes minuten later liep Rob Willems door de defensie en hij rond de zijn solo doeltreffend af: 2-6. Weer een paar minuten later werd het zelfs 3-6. Uit een pass van Rob Willems was het opnieuw Remco Hellegers die doel trof. ZW Leunen speelde daarna alles of niets en wisselde doel man Gijs Jeuken in voor Rob Willems als meevoetballende keeper. Maar deze ingreep pakte helemaal verkeerd uit. In de laatste vier minuten scoor den de bezoekers nog vijf keer: 3-11. De hockeydames van Venray heb ben opnieuw een monsterscore behaald. Het derde elftal van Deurne kreeg in Venray een ongenadige oor wassing: 13-0. Gezien de grote over winning van een week eerder wilden de hockeydames er afgelopen zondag weer het beste van maken. Al vroeg werd duidelijk dat Venray heer en meester(es) was op het veld. Er werd via alle kanten aanvallend gespeeld en Deurne kwam er niet tussen. In de eerste helft moest de verdediging van Venray af en toe nog een tandje bij zetten, maar vooral de voorhoede en het middenveld speelden de sterren van de hemel. Er werd goed samenge speeld en er werden vele kansen gecreëerd. In de tweede helft wist Venray het doelsaldo omhoog te krikken: er werd in totaal maar liefst dertien keer gescoord (Bertien Hermsen 3x, Sanne Wouters 3x, Laura Tonen 2x, Ingrid Herraets 3x en Kim van Kessel 2x In de laatste minuut kreeg Venray nog een strafbal die de keepster Barbara Biesheuvel nam. Biesheuvel zag ech ter haar geslaagde inzet worden afge keurd door de scheidsrechter, zodat het uiteindelijk bij 13-0 bleef. Samen met Heesch blijven de Venrayse hoc keydames vechten voor de eerste plaats. Uitslagen Huisleagues le klasse: VTU Telecom-Pinhunters 24 - 4, Scores-Café de Buren 22.5-5-5, La Mousse-Sigma's/Comelco 8-20, Kantoor v.d. Boomen-BT Hoeijmakers 25-3 Het team van Kantoor v.d. Boomen zorgde voor de grootste verrassing van de avond door het nummer twee van de ranglijst, B.T. Hoeijmakers, met grote cijfers te kloppen. En daar van profiteerde ook ruimschoots kop loper VTU-Telecom, dat Pinhunters slechts 4 punten toestond. Onderaan knokt Scores voor klasse behoud en dat ondervond Café de Buren. De 8e plaats kwam door de nederlaag van La Mousse wel wat dichterbij, maar ook die plaats heeft degradatie tot gevolg.. Beste dame was Joke van Rens met een 183-game en 529-serie en beste heer was Lars Lenssen met een 246- game en 683-serie, 2e klasse: Strikers/Groeipunt-Close Encounters 20-8, The Nitwits- VvGI/Van Rensch 10.5-17.5 Club Up- Hit&Miss 20-8, Red Arrows-Altijd Raak/AVIT 5-23 De strijd om de eerste plaats tussen Strikers/Groeipunt, dat won van Close Encounters en V.v.G.I./Van Rensch, dat de winst pakte tegen The Nitwits, gaat onverminderd voort. Het verschil bedraagt maar 6.5 pun ten in het voordeel van de Strikers. Marlies Thijssen scoorde de hoogste damesgame met 186 en samen met Angelique Dupont met 495 ook de hoogste serie. Frits Thijssen bracht de hoogste herengame met 214 op zijn naam en Lam Verhoeven scoorde met 582 de hoogste herenserie. Trioleague Sigma's/Cornelco-Nutrivisie 7-14 BT AWI Isolatie-Hit Miss 10-11, Pinhun- ters-Bokual/Miiling 18-3, Crash-Pros- hop RBVenray 2-19, Plus van Dijck-BT Kuijten Ass. 9-12, BT Jamin-De Joe- pies 6-15 De strijd om de titel is nog spannender geworden. Omdat Boku- al/Mijling zowel onverwacht als hoog verloor van Pinhunters en De Joepies met flinke cijfers wonnen van B.T, Jamin, is het verschil tussen (nog altijd) koploper Bokual/Mijling en De Joepies slechts een half punt.. Vivian v.d. Voort scoorde met 223 de hoog ste damesgame en Joke van Rens met 579 de hoogste serie. Ben van Rens was de beste bij de heren met een 257-game en 615-serie. Dubbelleague Wakers 1-DOK 4-14, Wakers 2-Strik- ezone 2-16, Taxi Twan Peeters-EMS 17-1, The Marks/Den Terp-ln the Poc ket 7-11 DOK is bijna onoverwinnelijk en nu nioest Wakers 1 er aan geloven. Strik ezone blijft echter goed volgen en knabbelde door de winst op Wakers 2 twee puntjes van de achterstand, die nu 21 punten bedraagt, af. Jolanda Achten scoorde het best bij de dames met een 138-game en 450-serie en Henk Hoeijmakers deed dat bij de heren met 215 en 837. Bedrijfsbowlingcompetitie In de laatste en beslissende ronde in de 7e klasse klopte het team van Par- ketworld Oostrum de koploper tot. dan toe, Ed Koi, met 20 - 8 en vero verde daarmee de titel en promotie naar de zesde klasse. Ed Koi eindigde als tweede en mag in de promotieron de alsnog proberen om Parketworld te volgen. Edah kon het niet bolwer ken tegen Peelrand Makelaardij, dat met 26 - 2 won. Edah degradeert naar de 8e klasse. O.O.Z.O., dat met 25.5 - 2.5 verloor van Klusservice Wim Min- ten, kan zich via de promotie/degra datieronde nog handhaven in deze (door Henk Lammen) De volleybalheren van Rooyse VK hebben afgelopen zaterdag een fantastische prestatie gele verd. De mannen van trainer-spe ler Hans Hendriks dwongen in promotiewedstrijden tegen VC Pansign uit Panningen en Civitas uit Venlo voor de derde keer in vier jaar tijd promotie af en spe len volgend seizoen in de eerste klasse. Eén, één, één. Het enthousiaste Venrayse publiek in de sporthal in de Venlose wijk Groenveld over schreeuwde zaterdag in de begin van de avond alles en iedereen. Hun favo rieten stonden op de drempel van de eerste klasse. Een luttel puntje was nog nodig om de partij tegen Civitas te beslissen en de derde promotie in vier jaar tijd af te dwingen. Met een rake klap werden de Rooyse fans op hun wenken bediend en werd het thuisspelende Civitas met een 2-0 nederlaag aan de kant gezet. Dolle vreugdetaferelen. De spelers spron gen en dansten, zongen en vielen elkaar in de armen. De klus was geklaard. Op de volgepakte tribunes ging de Venrayse aanhang helemaal uit haar dak. Trainer-speler Hans Hendriks pinkte een traantje weg. De emoties werden de 49-jarige vol leyballer eventjes teveel. "Dit is toch prachtig. Promoveren in twee mooie wedstrijden en een fantastisch publiek dat je bij iedere bal onder steunt. We hebben deze promotie dik en dubbel verdiend. Zeker na wat we vandaag weer hebben laten zien." Hendriks sloeg de spijker precies op zijn kop. Rooyse VK toonde zater dag wat een sportploeg nodig heeft om een topper te worden. Vechtlust, inzet, karakter en kwaliteit. "Dit team is een fantastische mix van talent en vechtlust. We hebben ook vandaag weer karakter getoond, zeker nadat we de eerste wedstrijd tegen Pansign onnodig verloren." De nestor van Rooyse VK kon het niet treffender omschrijven, want in het eerste duel met Pansign gaf de Venrayse ploeg geheel onnodig de partij met 2-1 weg. Rooyse VK begon in dit duel meteen te vlammen en bouwde in de beginfase een voor sprong op. In het laatste deel van de eerste set kwam Rooyse VK toch tekort en kon Pansign via 21-22 en 23- 24 uiteindelijk de setwinst pakken met 23-25. In de tweede set eenzelfde spelbeeld. Ook nu nam Rooyse VK weer snel een comfortabele voor sprong (5-1 en 11-8), maar liet de tegenstander opnieuw terugkomen. Na een 25-25 en 26-26 stand lieten de Venrayse volleybalheren deze keer hun prooi niet ontsnappen en brach ten via een 28-26 zege de stand weer in evenwicht. In de derde en beslis sende set ging het echter helemaal mis. Rooyse VK stapelde fout op fout en vooral de services belandden in de beginfase vaker in dan over het net. Vrij eenvoudig werd de set en de par tij met 10-15 uit handen gegeven. Leon Langenhuizen baalde als een stekker over het verlies. "Geheel onnodig. We hebben het helemaal aan ons zelf te danken dat we de derde set zo makkelijk hebben weg gegeven. Vooral de service, en zeker die van mij, was ver beneden de maat. Tel daarbij de persoonlijke fou ten op en het setverlies is makkelijk verklaard." Veel tijd om te treuren hadden de Rooyse mannen niet, aangezien de promotiestrijd afgelopen zaterdag twee wedstrijden in beslag nam. Na een kwartiertje de teleurstelling weg gespoeld te hebben, moesten de Ven- raynaren aan de bak tegen het thuis spelende Civitas. Als herboren stond Rooyse VK in het veld. Civitas werd na een flitsende start al snel in de pan gehakt. Nog gedrevener, nog feller gingen de volleybalheren op jacht naar de winst en promotie. De pass klopte weer, spelverdeler Hans Hend riks bediende de aanvallers op maat. Leon Langenhuizen en ook tweede elftalspeler Björn Emonts, die in het tweede duel zijn opwachting maakte, konden zich met harde smashes naar hartelust uitleven. Met 25-20 en 25-19 werd Civitas vrij eenvoudig aan de kant gezet en was promotie een feit. Hans Hendriks genoot na afloop met volle teugen. "Het geloof in eigen Lennard Jansen Is Venrays zaal voetbaltopscorer van het seizoen 2004/05 geworden. De aanvaller van Lake Valley scoorde 28 doel punten. Hij bleef Hicham Hlimi (TVF OTTO) precies één doelpunt voor. Vorig seizoen viel Lennard Jansen met 18 treffers nog net buiten de top tien. In deze voetbaljaargang toonde hij zich een regelmatig scorende aan valler. Halverwege leidde Jansen ook al het topscorersklassement. In de laatste drie competitieduels wist hij evenwel niet te scoren. De toppositie leek in gevaar te komen omdat ach tervolger Hicham wel zijn doelpunt- jes meepikte: vier goals in de laatste drie wedstrijden. Maar op de einds treep hield Lennard Jansen precies de marge van één treffer over. Zijn teamgenoot Ronny Spruit ein digde opnieuw op de derde plek. Deze positie moet hij nu delen met HVC'er Ruud Brands die afgelopen seizoen ook al vierde werd. Dennis Snijder, de nummer twee van verleden jaar, viel terug naar de dertiende plaats. Dat heeft alles te maken met de overstap van TVF OTTO naar eerstedivisionist HVC/Taxi Verstraaten. Pascal Kusters was de topscorer van vorig seizoen. Maar hij degradeer de met zijn team Boca Juniors naar de tweede klasse en kwam daardoor niet in aanmerking voor de topscorerslijst. Alleen de prestaties van spelers van standaardteams die uitkomen in de eerste klasse of hoger tellen mee. Eindstand, topscorers 1. Lennard Jansen (Lake Valley) 28 2. Hicham Hlimi (TVF OTTO) 27 3. Ruud Brands (HVC/Taxi V.) 25 Ronny Spruit (lake Valley) 25 5. Freek Thoone (ZW Leunen) 22 6. Saïd Yahia (HVC/Taxi Verstr.) 21 Danny Fasen (TVF OTTO) 21 Marco Berden (ZW Leunen) 21 9- Edwin Berden (ZW Leunen) 20 10. Niels Hermsen (Lake Valley) 19 Rob Willems (ZW Leunen) 19 12. Paul Rutten (Lake Valley) 18 13- Dennis Snijder (HVC/Taxi V.) 14 Stephan Sijbers (TVF OTTO) 14 15Daniël Wijnands (Lake Valley) 12 16. Tom van Stokkem (Lake Valley)l 1 Mohamed Aoussar (OTTO) 11 Gert-Jan Wismans (TVF OTTO) 11 Barry Janssen (ZW Leunen) 11 André Peetere (ZW Leunen) 11 21. Tommy Kroes (HVC/Taxi V.) 10 De zaalvoetballers van ZW Gallus/café De Tijd hebben na jaren van net niet promoveren dit seizoen wel het kampioenschap binnengehaald en promover en naar de eerste klasse. Nadat naaste concurrent ZW Venrode punten liet lig gen tegen TVF Otto kon het voor Gallus niet meer stuk. In de laatste wedstrijd stond uitgerekend het tweede team van de vereniging als opponent op het veld. Via een 7-1 zege werd het karwei afgemaakt en de titel veiliggesteld. Op de foto het team van ZW Gallus met bestuur, begeleiding, grensrechter Frits en Barry van Zwol van Café De Tijd. Afgelopen zondag hebben de hoc- keyheren thuis gewonnen van DVS: 4- 1. Dat zij van DVS konden winnen leek snel duidelijk, het eerste doel punt liet echter lang op zich wach ten. Gelukkig kon Wouter Clermonts Venray op een 1-0 voorsprong zetten. Daarna sloeg Maurice Holla een straf- comer binnen en ging Venray de rust in met twee doelpunten verschil. In de tweede helft speelde Venray steeds beter. Er werd goed gecombi neerd en de thuisploeg kreeg vele kansen. Teun Maessen scoorde de 3- 0. Niet veel later was het weer Teun Maessen die doel trof en stond het 4- 0 voor de Venrayse hockeyploeg. DVS kon in de slotfase de eer redden en scoorde nog een tegendoelpunt. De drie punten bleven echter in Ven ray. kunnen, continu is de kracht van ons afmaker als Leon in je meteen een heel Dat zag je heel wedstrijd. We volleyballen de verlies in de eerste van ons afgespeeld." Voor Rooyse VK het eerste herenteam kende gelegenheid o, in Venray op de kaa mindere jaren gaat VK weer vereniging weer in Hendriks, "het is lang weer op het niveau se gaan sp thuishoort er is volop om in de eerste klasse draaien. Bovendien talentvolle jeugdspi groep ook in de bi ken. Rooyse VK is winst voor de eerste ik vast van overtuigd. Hans Hendriks? De veelbetekenend. "Met we gepromoveerd zijl nog een jaartje door. vijftig en dan is het gei De vereniging is heel1 nieuwe trainer. Dat is alleen maar prettig, groep trainen en coacl even gelukkig." Voetbalvereniging SV Ysselsteyn mocht afgelopen weekend twee kampioe nen begroeten. De F2 en de F4 waren de sterkste in hun klasse en werden gehuldigd als kampioenen.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 22