Nu in verkoop Ontvang 100 bij uw hypotheek Een woning kopen in 'Aan den Heuvel'? Aan den Heuvek 11 woningen en 18 woningen variëren mrn 11 woningen tntormatiea' Een woning kopen in 'Aan den Heuvel'? Heeft u een woning gekocht in 'Aan den Heuvel'? Ga da in gesprek met een van de gecertificeerde hypotheek adviseurs van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum en ontvang een cadeaubon van 100 bij uw hypotheek. Ga in ieder geval ook even langs bij de Rabobank De nummer één op het gebied van hypotheken levert met gecertificeerde adviseurs en innovatieve producten de beste deal. De hypotheekspecialisten vinden voor u de ideale combinatie van minimale woonlasten en maximaal woongenot. Uiteraard hanteert de Rabobank een aantrekkelijke rente. r' IB. Maak vandaag nog een afspraak! J De cadeaubon is te besteden bij Intratuin of Tudor Meubelen. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum (0478) 530 350 Janssen Projekt Rabobank De 11 woningen in dit deel van Aan den Heuvel zijn stuk voor stuk charmant, en chique. De woningen bestaan uit een blok van 5 geschakelde, een blok van 4 geschakelde en 2 vrijstaande woningen. Ecologisch verantwoord materiaalgebruik, genuanceerde baksteen, strak beton en glas zijn de terugkomende elementen in de gehanteerde architectuur. 18.30 - 2U ,bankVenrav tussen Rabo' 2VM Makelaars en de Rabobank nodigen u uit voor een informatieavond over 'Aan den Heuvel' op 25 april a.s. Lokatie: Rabobank Venray, Schouwburgplein 13. U kunt van 18.30 - 20.30 uur binnenlopen. PEEL EN MAAS Donderdag 21 april 2005 - Pani 3 i straten aan het park geschakelde woniJ im bouwvolume me en van de woninget

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4