E Kom op 23 april kijken in huis! GoodLooking ook voor u LLTB deelt gele kaart uit Open dagen bij Jacobs Dakbedekkingen RsoT Oude foto Weekend diensten Rommelmarkt Niets! Reünie zwemsters Lezing over libellen De Huisvriend Geslaagd Voorverkoop Jera On Air PEEL EN MAAS Donderdag 21 april 2005 - Pagirii HUISARTSENDIENSTEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse Huis- ArtsenPosten: tel. 0900-8818. ZIEKE NVERVOER TeL 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 APOTHEKEN VENRAY Openingstijden van Apotheek St. Oda, Apotheek De Monnikskap en Apotheek Antoniusveld: Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur. Op zaterdag en zon dag is Apotheek Antoniusveld tevens geopend van 17.00 tot 18.00 uur. Stationsweg 60d, tel. 584877. Apotheek Veltum dagelijks van 08.00 tot 12.30 uur en van 13 30 tot 17.00 uur. Buiten deze tijden, uitsluitend voor spoedgevallen kunt u bij Apotheek Antoniusveld terecht via het dienstluik. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA TeL 541493 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedgevallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en M. Theu- nissen DIERENAMBULANCE NOORDLIMBURG 24 uur per dag bereikbaar, tel. 077-3522088 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19 30 tot maandag 07.30 uur HENNY VAN EERTEN TeL 06-22922151 WEEKDEENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskun dige praktijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19-30 uur waargenomen door: TOINE TIGGELOVEN en I HENNY VAN EERTEN Tel. 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tus sen 18.00 en 1900 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Stationsweg 46, 5803 AC Venray, tel. 0478-527066. E-maü: igg@wgi.nl Openingstijden: Maandag t/m donderdag van 09.00 tot 12.00 uur en maandag, dinsdag en don derdag van 1330 tot 16.30 uur. MELDPUNT ALGEMENE HULPDIENST VENRAY Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13 30 tot 16.30 uur. Buiten deze tijd is het meldpunt via voice-mail bereikbaar voor hulpvragen van de Algemene Hulpdienst en het Gehandicaptenplatform. OUDERENADVISERING SYNTHESE Informatie en advies bij ouderen thuis over Wonen, Welzijn, Zorg ,en Financiële regelingen. Voor een afspraak kunt u bellen met de ouderenadviseur van Synthese, ;tel. 517317 VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06-55790271 SLACHTOFFERHULP Maandag tot en met vrijdag van 09 00 tot 17 00 uur: tel. 0900- 0101. www.slachtofferhulp.nl BUREAU VOOR RECHTSHULP Z.O.N. De Clockert, Bergweg 4, 5801 EG Venray. Juridisch (gratis) spreek uur op afspraak: tel. 077- 3209191. Gespecialiseerd in arbeidsrecht, uitkeringsrecht, huurrecht, vreemdelingenrecht en consumentenrecht, met name voor de minder draagkrachtigen in onze samenleving. THUISZORG NOORD-LIM BURG Rayon Peel Maas, Kennedy- plein 18, 5801 VH Venray. Tel. 0478-538222. Fax: 0478-513212, www.thuiszorgnoordlimburg.nl Activiteitenvereniging Brukske Actief in Venray houdt op donderdag 5 mei van 13.00 tot 17.00 uur een rommelmarkt op het parkeerterrein bij de Kiosk in Venray. Er zijn voor deze middag kramen voor volwasse nen te huur. Een kraam is vier meter breed en kost vijftien euro. Ook is het mogelijk de helft van een kraam te huren Kinderen mogen hun spulle tjes gratis uitstallen op de grond van het winkelcentrum. Meer informatie iis verkrijgbaar via tel. (0478)511873. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur In Venray bestaat sinds januari de mogelijkheid om een persoonlijke metamorfose te ondergaan. Rich Art Kappers, Lifestyle Mode, Foto Hoede- maekers en Theatercafé De Artiest zijn de initiatiefnemers van dit pro duct. Mariëlle Bastiaansen presenteert regelmatig in een bekend tv-program- ma haar metamorfoses. Bij de ope ning van het nieuwe Rabobank kan toor in Venray kreeg zij de opdracht om alle 135 medewerkers onder han den te nemen. Voor deze megameta- morfose riep zij de hulp in van Rich Art Kappers en Lifestyle Mode. Het enthousiasme onder de bankmede werkers was enorm, toen zij de vele mogelijkheden ontdekten van hun uiterlijk. Door de juiste coupe, make up en de juiste kleding ontstond voor iedereen meer uitstraling en daardoor meer zelfvertrouwen. Dit succes leidde uiteindelijk tot de samenwerking van genoemde bedrij ven. Zij organiseren metamorfoseda- gen voor groepen en individuen. "Naast particulieren zijn ook bedrij ven interessant", laat Richard Bindels van Rich Art Kappers weten. "Mede werkers zijn vaak goed getraind en gecoacht om zelfverzekerd over te komen. Een metamorfose maakt het helemaal af. Een perfecte uitstraling straalt nog meer kennis en zekerheid uit naar uw klanten", vult Piet van Dijck van Lifestyle aan. De metamorfose wordt in verschil lende opties aangeboden. De basisop tie is een metamorfosedag met de uit voering van uw metamorfose maar ook het leren stylen van uw coupe en het leren opmaken. Ook maakt u ken nis met diverse creatiemogelijkheden van uw haar. Bij optie twee wordt uw metamor fose pas compleet, wanneer u door Lifestyle wordt gekleed. U wordt bij Lifestyle Mode ontvangen om u geheel nieuw te laten kleden. Met uw fris nieuw kapsel en in de nieuwe kle ding voelt u zich ongetwijfeld een topmodel. Wanneer u voor optie drie kiest maakt Foto Hoedemaekers een reportage. "De mooiste foto mag u uitzoeken. Die wordt voor u afge drukt op A4 formaat. Alle gemaakte foto's krijgt u bovendien op cd", aldus Saskia Faessen van Hoedemaekers. Uw dag wordt helemaal af als u voor optie vier kiest. "Voor alle men sen die deze metamorfose hebben ondergaan hebben wij een driegan gen surprisemenu samengesteld", vertelt Wilbert van Waayenburg van Theatercafé De Artiest. Bovendien kunnen groepen in het theater een heuse modeshow houden om hun nieuwe creaties te showen voor part ners, collega's, vrienden, genodigden en familie. Kortom, als u er goed uit wilt zien, is GoodLooking de ultieme kans. Voor meer informatie kunt u terecht bij Rich Art Kappers, Richard Bindels, tel. 531383; Piet van Dijck van Lifesty le, tel. 585703; Saskia Faessen van Foto Hoedemaekers, tel. 581391 en bij Theatercafé De Artiest, Wilbert van Waayenburg, tel. 587739- Volgens de LLTB rijzen de tarieven van de Onroerend Zaak Belasting voor bedrijven in de gemeente Ven ray de pan uit. In een provinciaal overzicht van 13 april jongstleden blijkt Venray in 2005 opgeklommen te zijn tot de derde plek. Tevens blijkt dat voof bedrijven een tarief gehanteerd wordt dat 105% hoger is dan het tarief voor particulieren. Gezien de hoge lasten druk die dit voor het bedrijfsleven en dus ook voor menig agrarisch bedrijf met zich mee brengt heeft de LLTB afdeling Venray e.o. het idee opge pakt dat het rechtvaardig is om hier voor een gele kaart uit te delen aan de gemeente Venray. Deze kaart is afge lopen dinsdag uitgereikt aan wethou der Heidens die o.a. agrarische econo mie in zijn portefeuille heeft. Met deze gele kaart wil de LLTB de gemeente op het hart drukken om nog een kritisch naar de OZB voor bedrijven te kijken en niet alleen als een gemakkelijke gewillige koe die eindeloos melk blijft produceren. Als je maar een dak boven je hoofd "hebt 'ft' een gezegde dat enerzijds maar al te waar is en anderzijds ook weer minder waar. Een 'goed dak' zou de juistheid beter benaderen. Maar wat is een goed dak? Die vraag kunt u beantwoord krijgen tijdens de open dagen van Jacobs Dakbedekkin gen in Wanssum. Jacobs Dakbedekkingen is een veel zijdig bedrijf dat in de wijde omtrek een uitstekende reputatie geniet. Het bedrijf richt zich zowel op de indus triële als particuliere sector. Een groot deel van hun werkzaamheden bestaan uit het vervangen, renoveren en isoleren van hellende en platte daken alsook het bekleden van boei- boorden met onderhoudsarm materi aal. Wie het bedrijf nadert, ziet al snel het modeldak dat een prominente plek op terrein van Jacobs Dakbed dingen inneemt. Voor de gelegenheid heeft het bedrijf zelfs een bedrijfshal omgebouwd tot showroom. Daar kan de consument uitgebreid kennisne men van de vele mogelijkheden die het bedrijf in huis heeft. Vanzelfspre kend zijn er alle mogelijke soorten dakpannen te zien. Van harde dakbe dekkingen, zoals beton- of kerami sche pannen in verschillende soorten, maten en kleuren tot zachte dakbe dekkingen van kunststof of bitumen. Daar blijft het echter niet bij. Een dak hoeft niet zomaar een dak te zijn. Dakkapellen verfraaien niet alleen uw woning, ze bieden ook aanmerkelijk meer ruimte. Jacobs is dealer van Ubbink dakkapellen, op hun showdak is de Ubbink dakkapel aanwezig zodat u kunt kijken naar en voelen aan de dakkapel. Velux dakvensters voor hel lende daken of BIK lichtkoepels voor platte daken hebben ook al een geheel eigen functie. Het zijn allemaal zaken die tijdens de open dagen te zien zijn. U kunt zich uitgebreid laten informeren over de vele mogelijkhe den. Zelf inbouwen? Of laat u het lie ver over aan het deskundig personeel van Jacobs Dakbedekkingen? De keuze is aan u. Wanneer u besluit het karwei over te laten aan Jacobs Dak bedekkingen, komen medewerkers bij u aan huis de situatie beoordelen, waarna het karwei kan worden uitge voerd. Natuurlijk kan de echte doe- het-zelver ook zelf aan de slag. Indien nodig voorzien medewerkers u van deskundig advies. Toch is de open dag niet alleen maar bedoeld om de consument te laten zien wat er zoal mogelijk is. Jacobs Dakbedekkingen wil ook graag tonen hoe ze te werk gaan en wat ze doen. In de bedrijfshal zijn dan ook diverse monsterdaken en modellen alsook detail van hellende en platte daken te zien. Het bedrijf toont het wagenpark, de kranen waarmee het werkt en niet in de laat ste plaats de kwaliteit en service die het haar klanten te bieden heeft. Aan de geleverde kwaliteit van zowel materiaal als kundigheid van mede werkers mag niet getwijfeld worden Het bedrijf is ISO 9001-gecertificeerd, is in het bezit van VCA" en de KOMO-procescertificaten hellende en platte daken. Jacobs Dakbedekkingen is eveneens aangesloten bij een groot aantal brancheorganisaties, zoals Vebidak, Het Hellende Dak en Dak- groep90. Bovendien mag het bedrijf de titel Dakmeester voeren. Loop aan staande zaterdag of zondag eens vrij blijvend binnen en laat u uitgebreid informeren. Of kijk gewoon eens welke mogelijkheden er bestaan, want Jacobs Dakbedekkingen zit bepaald niet stil en loopt voorop in de ontwikkelingen! De open dagen worden gehouden op zaterdag 23 en zondag 24 april. De koffie is bruin bij Jacobs Dakbe dekkingen, Stayerhofweg 7, Wans- Op zaterdag 23 april a.s. organiseren de LMV en NVM makelaars van Venray een Open Huizen Route, waarbij in de gemeenten Venray, Meerlo- Wanssum, Boxmeer, Horst aan de Maas en Bergen 90 huizen zonder afspraak bezichtigd kunnen worden. Al enkele jaren werken de make laars van de NVM en de LMV in Venray succesvol samen op terrei nen waar zij eikaars kundigheid en kennis kunnen bundelen. Dat levert ook dit voorjaar weer een gezamenlijke open huizenroute op in de regio waar zij werken. Nu het voorjaar is aangebroken en alle tuinen in bloei staan is het aantrek kelijk voor woningzoekers om hui zen te gaan bekijken. De meeste panden zijn - zonder afspraak - te bezichtigen tussen 11.00 uur en 16.00 uur. Andere huizen zijn tij dens een bepaald uur te bezoeken. In paginagrote advertenties in de regionale weekbladen staan alle panden afgebeeld, gerubriceerd in een oplopende prijsklasse. Per huis staat aangegeven tijdens welke uren men binnen kan lopen. Voor de belangstellende woning zoeker is het zo mogelijk een eigen route samen te stellen, bin nen de prijsklasse waarin men zoekt. Let u wel even op de aange geven tijd! De kantoren die deelnemen heb ben maandelijks overleg. Hierin worden ontwikkelingen op de woningmarkt besproken en de ini tiatieven van de overkoepelende organisaties (NVM Nederlandse Vereniging van Makelaars en LMV Landelijke Makelaars Vereniging) doorgenomen. Deze twee make laarsverenigingen zijn toonaange vend op de Nederlandse woning markt. De aangesloten kantoren zijn verplicht met makelaars te werken die gecertificeerd zijn. Zo weet de consument zeker, dat op de juiste manier met zijn of haar belangen wordt omgegaan. De makelaars zelf ervaren met name deze collegiale samenwerking in Venray als zeer plezierig en opbou wend. Dirckx-van Soest, Fred Hilhorst, Katja de Geus, Cornfiel Kroon, Patricia van Rijswick, Carel Fijen en Huub Janssen van Peelrand wensen u op 23 april a.s. een zeer zinvolle invulling van een hopelijk zonnige zaterdag! Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Op 6 juni is er een reünie van de leden van de dames-zwemclub die destijds wekelijks in het oude combi- bad hun baantjes trokken. Traditio neel zal er vlaai gegeten worden in zaal Thielen. Interesse? Meld je dan aan bij Rien Ruland, tel. 581020 of Jet Bonants, tel. 582807. Avondvierdaagse Over vijf weken begint de jaar lijkse Avondvierdaagse in Venray. De afstanden zijn 3, 5, 10 en 15 km per dag. Het inschrijfgeld bedraagt 4 euro per persoon. Wilt u één dag wandelen, dan betaalt u 2 euro per persoon. Alle deelne mers ontvangen elke dag op de rustplaats een traktatie. Boven dien ontvangen alle deelnemers een herinneringsmedaille. Ieder een kan deelnemen. De start en finish zijn dit jaar weer op het Schouwburgplein. Op zondag 12 juni doen alle deelnemers mee aan het défilé door het centrum van Venray. Dit défilé wordt opgeluisterd door een tiental muziekkorpsen uit Venray en omgeving. Het défilé start om 15.45 uur. Wilt u deelnemen met een school of een vereniging, dan nodigt de organisatie u van harte uit voor een informatiebijeen komst in de kantine van Sporthal De Wetteling op dinsdag 26 april om 20.00 uur. Voor meer informatie kunt u terecht bij G. Frederix, telefoon 583765 en D. Frederiks-Deijkers, telefoon 580572. Grote Kerk Deken H. Smeets, telefoon 550740, kapelaan I. Crasborn, tele foon 550790. Zaterdag 16 april, 13-00 uur, huwelijk Ton Boudewijn en Gonny Frederix; 19.15 uur mis voor jaar- dienst Jan Wikkers, zeswekendienst Annie Franssen-Arts, jaardienst Piet van Mil en kleinzoon Marijntje. Kring Venray van het Natuurhisto risch Genootschap in Limburg houdt op donderdag 28 april vanaf 20.00 uur een dia-avond met als thema libel len fascinerend. De lezing wordt ver zorgd door Bert Bronswijk en vindt plaats in het gemeenschapshuis in Oostrum. Libellen zijn de grootste insecten van Europa. Door hun prach tige kleuren, verbazingwekkende vliegprestaties en hun fascinerende levenswijze neemt de belangstelling voor libellen steeds meer toe. De aan wezigheid van bepaalde soorten is een betrouwbare indicatie voor de kwaliteit van het watermilieu. Door hun gevoeligheid voor watervervui ling, overbemesting en beekkanalisa tie gaan vrijwel alle soorten libellen in Europa in aantal achteruit. De lezing wordt verzorgd door Bert Bronswijk, inmiddels geen onbekende meer voor de leden van kring Venray. Hij heeft al enkele fantastische lezingen ver zorgd over onder andere de vogeltrek en dagvlinders. Ook geïnteresseerde niet-leden zijn van harte welkom. EW De Huisvriend houdt op maan dag 25 april een ledenvergadering vanaf 20.00 uur in café In den Engel in Venray. Bij verhindering afmelden bij secretaris Sjaak Verkoeijen via tel. (0478)581742. Afgelopen maandag is Peter-Willem Schellen uit Venray geslaagd voor de postdoctorale opleiding EDP-auditing aan de Universiteit van Tilburg. De voorverkoop van het festival Jera On Air in Ysselsteyn is onlangs gestart. De tickets zijn te koop voor 14,- in Ysselsteyn bij de Jera '70, Tankstation Total, Cafetaria Forest en cafetaria Snackers. Verder heeft Jera On Air ook nog de volgende voorverkoopadressen buiten Ysselsteyn: Plus in Venray, Hans van Bree in Venray en tankstation Texaco de Aide Smidse in Leunen. Ook zijn er online tickets te bestel len voor degene die niet in de buurt van een voorverkoopadres wonen. Jera On Air is een gezellig festival voor jong en oud dat wordt georganiseerd door vrijwilligers van OJC Jera'70 in Yssel steyn. Het evenement vindt plaats op vrijdag 6 mei de dag na Hemelvaarts dag op het veld van de Boerenbond. Dit is omgetoverd tot een heus festival- terrein met een grote festivaltent die plaats biedt aan 2000 bezoekers. De programmering ziet er als volgt uit: Murder by Millions, Lemonseven, Undeclinable, Beatbusters, Peter Pan Speedrock, Beef en met als afsluiter DJ's Fatboy Slim. Een mooi en geva rieerd programma dus met een feeste lijke afsluiter. Meer info over het festi val op www.jera70.nl/onair Zondag 17 april, 9-30 uur, mis Jan Sijmons, familie Pouwels-Maessen, voor overleden leden van Francicus derde orde; 11.00 uur mis, jaardienst Martha van Valkengoed-van Bijlevelt, Piet Claessens. Maandag 18 april, 9.00 uur, mis jaardienst Peter Verkoeijen, pap en overleden familie, Kitty Pouwels. Dinsdag 19 april, 9.00 uur, mis Nel en Wim Janssen-Broers, ouders Hub Schols-Vosters en overleden familie, Kees Schueler, voor de zielerust van broeder Van den Bekerom uit Eind hoven en Piet van den Bekerom. Woensdag 20 april, 9.00 uur mis, ouders Geurtjens-Vermazeren. Donderdag 21 april, 9 00 uur mis, overleden familie De Vilder-Rutte. Vrijdag 22 april, 9.00 uur mis, voor de zieken uit de parochie. Dienbeurten; zaterdag 19-15 uur, Suzanne, Milou, Merel, Pleunie, Adri- aan en Mart ine zondag 9 30 uur, Jacqueline, Ties, Bas, Leroy en Mare Zondag 11.00 uur, Andrea, Danny, Renske, Jo-Ann, Stef en Anouk. Lectoren; zaterdag 19-15 uur, L. Engel; zondag 9 30 uur, M. Goumans; 11.00 uur W. Bistervels. Paterskerk Zaterdag 16 april 16.30 uur spreek uur parochiepriester; 17.00 uur biechtgelegenheid; 18.00 uur heilige mis (Volkszang), kinderwoorddienst, Wiet Cox en overleden familie (coll), Agatha Theuvenet en familie, overle den ouders Arts-Bruncken en familie, Toonjenneskens Zondag 17 april 8.30 uur vroegmis voor onze parochie Venray-Zuid; 10.30 uur heilige mis (koor: Zangers v. St.Frans), Tonie Marwinski-Wilm- sen (jrgt), Huub Peeters (coll), ter nagedachtenis van Hennie van der Voorn (coll), Annie en Wim van Mil, ouders Rongen-Buysen en zoon en schoonzoon; 12.00 uur doopsel Ster- re van Rijt Maandag 18 april 18.30 uur heilige mis voor roepingen tot het priester schap Dinsdag 19 april 10.00 uur tot 12.00 uur openstelling kerk; 18,30 uur heilige mis voor alle slachtoffers van zinloos geweld Woensdag 20 april 18.30 uur heili ge mis uit dankbaarheid Donderdag 21 april 18.30 uur heili ge mis Antoon Lenssen en Gertruda Lenssen-Heesen Vrijdag 22 april 17.30 uur aanbid ding van het Allerheiligste; 18.30 uur heilige mis Fien Koppers-Pessers en overleden familie (coll), zesweken dienst voor Piet van den Bekerórh. Vincent van Gogh Zaterdag 16 april 18.30 uur litur gieviering Servatiuskapel, voorganger G.van Loenen, lector zr.Jacinta Zondag 17 april geen viering; 11.15 uur liturgieviering Vincentius- kapel, voorganger: B. Faas Stilteruimte: maandag 11 april 16.45 tot 17.15 uur en donderdag 14 april 16.45 tot 17.15 uur yoga en meditatie, P. Zandvliet. Parochie Oostrum Zondag 17 april 9.30 uur heilige mis (Gemengd Koor), Stiena Fleur- kens, Jan Coopmans, Piet Direks, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Bri gitte Broeksteeg en Cheryl Cremers. Dinsdag 19 april 9 00 uur heilige mis familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie, voor priester roepingen en voor de vrede. Donderdag 21 april 9.00 uur heili ge mis jaardienst Bert Daniëls en Wim Daniëls en wederzijdse familie, voor de slachtoffers van de zeebe ving. De jaarlijkse parochievergadering wordt gehouden op 19 april om 20.00 uur in D'n Oesterham. Parochie Oirlo Zondag 24 april 19 00 mis met kin derkoor en voorstellen communican ten. St. Sef Direks en Anna Dircks- Houwen. Jaardienst Mien Nellen-Peeters, overleden ouders Peeters-Hermans, verjaardagen Mari- nus Steeghs en Johan Gommans. Zondag 24 april 10.00 uur mis met herenkoor tot bijzondere intentie. Woensdag 27 april 9.00 mis. Vrijdag 29 april 9-00 mis tot bij zondere intentie Zaterdag 30 april 19-00 mis met dameskoor, jaardienst Jac Philipsen. Collectanten zaterdag P van Dijck, zondag G. Peters. Misdienaars zater dag 19.00 uur S.GommansG.Kustes en zondag 10.00 uur N. Janssen en D. Bisenberger. Parochie Castenray Zaterdag 16 april 19.00 uur: over leden ouders van Kuyck-Verrijdt en kinderen, Frans Weijs en zonen Piet- Hay en Joos, Har Cremers en Trui Cremers-Wismans (Fam. Wismans), jaardienst Martin Hagens en Anna Hagens-Vullings, uit dankbaarheid van een 85 jarige, Bert Philipsen (namens de vrienden), jaardienst Antoon Dinghs, Willem Baltussen en Johanna Baltussen-Jakobs en Thei Seijkens en overleden familie. Misdienaars zaterdag 19.00 uur Inge, Nick en Fons. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr. 581575. Parochie Leunen Zaterdag 16 april 18.00 uur heilige mis voor: Henricus Claessens-Gussen en overleden familie Sjaak Claessens en zoon Gerrit; Piet Bots en Nellie Bots-Aarts; Marie Voermans-v Gerven (v d buurt Reintjeskoel) Harry van Dijck; Grad Manders Misdienaars Julia en Sandra, lector JeannyJenniskens Zondag 17 april 10.30 uur heilige mis voor: Pierre Philipsen en Anna Philipsen-Lenssen; jaardienst Piet Kusters. Aan het van de vieringen dit weekeinde is er een kerkdeurcollecte ten bate van de priesteropleiding van ons bisdom Misdienaars Geert, Yvette en Liz; lector Eiza van Dijck Dinsdag 19 april 14.30 uur 50-jarig huwelijk van echtpaar Bartels-Weys Woensdag 20 april 19 00 uur heili ge mis voor pater Martien Loenen Misdienaars Sten H. en Iris. Rectoraat Veulen Zaterdag 16 april 19.30 uur heilige mis, kinderwoorddienst alleen voor communicanten; gest jaargetijde Johan Burgers-Bernardina Weijs en zoon Hubertus. Misdienaars Liza, Pascal, Geert, Suzan, Fons; lector Mia Geurts. Rectoraat Heide Zaterdag 19 00 uur heilige mis: overleden ouders Poels-Michels, jaar getijde overleden ouders Geurts-Gel- lings. Tijdens deze viering zal deken H. Smeets aan de kinderen van groep 7 en 8 het heilige vormsel toedienen. Misdienaars Sef M., Stan en Roy. Na de viering kerkdeurcollecte voor de priesteropleiding van het bisdom Zondag 17 april geen heilige mis. Parochie Ysselsteyn Zaterdag 16 april 19.00 uur Volks zang) Piet Swinkels en kleinkind Mara; Teng Classens en Marie Clas- sens-Gooren; overleden Ouders Cus- ters-Claassen; ouders Spreeuwen- berg-de Bruyni en Leo en Wim Zondag 17 april 9 .15 uur (Vji Mien Arts Heidens; Marlidi Bast sen; Theis Janssen; ouders Jam Keijsers; Pater Steneker Marie Poels-Jacobs; jrd. Jep Henij Dinsdag 19 april 19.00 uun Steneker (KBO), Misdienaars: zaterdag 19.00 Stef en Jelle; zondag 9.15 uur en Mike; dinsdag 19.00 uur Niels. Parochie Merselo Zondag 17 april 10.45 uur MH van Hoof en Mina van Hoof Tij Henricus van Hoof en Maria E AK Jan Peeters en Anna Muysers;i\|; g. van Tilburg. Woensdag 20 april 19 00 uurC fTZ dus de Mulder en MechtildaAo An de Mulder; Toon van de Pasd°-v Mathijs Gielen, echtgenote en* La' V- kinderen Vrijdag 22 april 14.00 uur Hug Dave Ewalts en Bianca Arts. Rectoraat Vredepeel Zondag 17 april.10.45 uuro Geven Royaclers, jaardienst Mï v.d. Heuvel, ZijActief t.e.v. H| ette. Maandag 18 april 19.00 unrvo parochie. Misdienaars zondag: Mare, Harm en Jessie; lezer zondag Vu Parochie Meerlo Vierde zondag na Pasen roep zondag, 9.00 uur heilige mis Broer van Luijtelaar; Jan Reijntj wege de buurt; Egbert Geurts; Rutten en Greetje Rutten-Linda Thiesen [jrd] en familie Thiese ten; Willem Pingen en Petram gen-Peters. Misdienaars; Nou) mans; Femke Coenders; Boer. Lector: Nelly Hendrix. Oj ring: Gregoriaans koor. Na er een kerkdeurcollecte waai opbrengst geheel ten gun! van de priester- en diakenopj in Rolduc. Koster van de w< Hegger. Donderdag 9 00 uur heilij Zaterdag 15.00 uur hm Charl Stoffels met Monique beiden wonende in Zeew< dienaars: Danique Steeghs; Ruyter; Jacob van de Kerkhi Parochie Tienra)] Zaterdag 16 april 18.00 ui mis, jaardienst overleden li de Munckhof - van de Br< dienst overleden ouders NaK Janssen en kinderen, jaardiem Coenders - Goertz. Zaterdag' 19.30 uur, doopsel Lotte Hovci Zondag 17 april doopsel, 14 Sten Jetten, 14.45 uur Massop, 15.30 uur Quinty Jeu! Woensdag 20 april 19 00 voor alle levende en overleden de parochie. Zaterdag 16 april 18.00 uur, naar Tessa, collectant P. lector E. Timmermans. Protestantse kei Zondag 17 april om-10! dienst in Het Zonnelied. Vooij is Ds. T. Braam uit Zeist. Voord kleinsten is er kinderopvang kindernevendienst gehouden den. Het thema zal zijn Gew zonder. Op donderdag 14 april gebedskring gehouden word 19 00 uur in Het Zonnelied. Rehoboth Zondag 17 april zijn dedii om 10.00 en 14.30 uur: D.C.Flapper, Staphorst. orgc een kit Hoe druk het was in de Schoolstraat omstreeks 1920. In het eerste huis links woonde Jan Bekkers, zaadhandel en mandenmakerij. Verder Sjang Muis, Johan Kusters barbier, Piet Schols sigaren zaak, de wed. v.d. tl manufacturen. Van 1. naar r. herkennen we o.a. Tony Smits, Marie Muis Bekkers ro1 Marl zoontje Albert, logeetje Agnes, Anna v.d, Linden, Helm Linders, Nel»1 aan de hand van Anna Janssen en rechts o.a. Truus Tillemans, RiekT® en Nellie Arts. De straat is nog geplaveid met vierkanten zogen' kinderkopjes iaatwe Jan van der Putten

Peel en Maas | 2005 | | pagina 30