Autospeedway in Venray r Sportnieuws -info Eerste training peanuts een groot succes Mark van de Ven dag winnaar HET ADRES VOOR BEDRIJFSVLOEREN [v L O E R E Nj [c E N T R U Ml Boxmeer Bondskampioenschap nog niet beslist St. Jan Merselo TAXATIES CKRÖÖNJ Venray's Mannenkoor Tomorrow People Confetti Venray's Gregoriaans Koor Euterpe Ars Musica Bandelieren Cantorij En Bloc Het Zonnelied Sub Matris Tutela Venrode Zangers van Sint Frans Den Hoender Oud papier De Springplank Computerclub KC Venray Dames OVB Peuter speelzalen Omroep Venray p» 't Zandakkei Gilde Sint Ja Venray Succulenta peel en maas Op Raceway Venray worden op zondag 24 april autospeedwaywed- strijden gehouden. De dag start vanaf 11.00 uur met de trainingen en de wedstrijden duren van 12.00 tot 18.00 uur. Het circuit is gelegen aan de Mid- denpeelweg (N277). Met de traditio nele paasraces werd seizoen 2005 geopend. Echter nog niet alle cou reurs hadden hun auto's klaar en dus kan men nog meer deelnemers aan de start voor race twee van dit seizoen verwachten. De spreekwoordelijke pechvogel hield wel goed huis tijdens de eerste races; John van den Bosch (Rosmalen) en Jupie Willemsen (Wachtendonk) beide nationale hot rods, moesten met respectievelijk een defecte motor en een bijna totaal ver woeste bolide terug naar huis. Wil lemsen won nog wel de tweede man che. De dagoverwinning ging echter naar Roel Bongaerts (Roggel). Bij de stockcar formule 2 was er een ontke tende Toon Schut (Dordrecht), maar hij moest zijn punten delen met Roy Maessen (Ysselsteyn) en Jeroen Laur- ijssen (Chaam). Indrukwekkend was toch wel de nieuwe stockcar F1 van Racing Team Hendriks (Maasbree) met als piloot Theo van Lier (Baarlo). Vanaf de eer ste manche liet van Lier zien wat zijn intenties zijn voor dit seizoen, win nen. Waar hij afgelopen jaar nog moest knokken voor een plaats bij de eerste tien, werd nu in de tweede manche zijn eerste zegen aangete kend en schreef hij ook de finale op zijn naam. Natuurlijk ook weer van de partij de stockrods, saloon stockcars, formule Toyota en de stockcar F1 duozitter. Sinds enkele jaren maken de stockcar formule 1 coureurs samen met het GGN Rolparun team zich sterk voor een betere laatste levensfase van kankerpatiëntjes en hun naasten in Nederland. Voor dit goede doel wordt er deze dag onder het publiek een collecte gehouden. Bij het van start gaan van het groe ne seizoen lieten de ruiters en amazo nes van St. Jan uit Merselo zien dat een goed begin het halve werk is. In Maasbree vertegenwoordigden de volgende combinaties de club: Susan Hendriks sprong met Solana naar de tweede plaats met 50 stijlpun- teA. In de klasse B dressuur behaalde ze 168 punten en ook de tweede prijs. Rick Janssen sprong met Flash point in de klasse L naar de vierde plaats. Petra van Dijck behaalde met Jumpdolivio in de klasse Ml dressuur de eerste prijs met 188 punten. Met Jolivia sprong ze de eerste keer in de klasse L en eindigde op de twaalfde plaats. Monique van Dijck maakte met Feiten haar debuut en werd achtste in de klasse springen B met 48.stijlpun- ten. Eva van Ooi startte met Silvano de eerste keer in de klasse Ml dres suur en behaalde de eerste prijs met 175 punten. Met Rebel startte ze ook in de Ml en behaalde de zesde prijs met 173 punten. Karin Winnen sprong met Summer in de klasse L naar de zevende plaats en de klasse dressuur LI eindigde ze met 164 pun ten op de zesde plek. In Overloon vertegenwoordigden de volgende combinaties de club in de dressuur- ring. Janine van Ooi startte in de klas se B met Saline D en werd vierde met 162 punten. Ingrid Arts startte met Tari, zij behaalden de vijfde prijs in de klasse LI met 166 punten. Brigitte Kreuzer startte in de klasse L2 en behaalde met Tsarina de tweede prijs met 158 punten. Conny van Duijnho- ven reed met Livius in de M2 naar de vijfde plaats met 168 punten. De pony's werden door Veme Jans sen vertegenwoordigd in Velden. Zij sprong met Little Star naar een twee de plaats in de klasse DB. Afgelopen zondag werd de club op diverse con coursen vertegenwoordigd. Liz Arts ging naar Maasbree en reed met haar pony Scooby een mooie proef, en behaalden 170 punten in de klasse DL1 en verdienden hiermee de twee de prijs. In Mill werden we in de dres- suurring vertegenwoordigd door de volgende combinaties. Ingrid Arts reed met Tari 2 proeven in de klasse LI. Ze werden twee keer eerste. De eerste proef met 168 punten en de tweede proef met 175 punten. Brigit te Kreuzer reed met Tsarina twee proeven in de klasse L2. Ze werden twee keer vijfde. De eerste proef met 165 punten ert de tweede proef met 163 punten. Bij het springen zetten de volgende dames met hun paarden het beste beentje voor. Susan Hend riks met Solana werd eerste in de klas se B met 57 stijlpunten, Ingrid Wil- lems met Rodina werd zevende in de klasse B met 49 stijlpunten en Jolanda Willems met Ricomtesse werd in de klasse L zesde. Als laatste ging Rik Wilms met Original naar Velden. Hij werd in de klasse B springen derde met 49 stijlpunten. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN faJctwuA HAks! Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Afgelopen zaterdag was er een jeugdwedstrijd in Beesel, Bij de 85 kleine wielen A wist Danny Brüge- mann een zeer sterke manche te rij den. Hij wist zelfs enkele ronden het veld van rijders aan te voeren maar moest toch capituleren en wist na het rijden van de manches beslag te leg gen op een derde stek in het dagklas sement en kwam de achtste plaats op naam te staan van Bryan Kersten die beide keren op een zevende stek werd afgevlagd. Ook Emile Cox,was goed in zijn element én wist met dè derde beker huiswaarts te keren door in de manches op een zesde en een derde plaats te eindigen. Bij de lief hebbers moest eindigde Ferdy Ker sten in het dagklassement op een veertiende plek en wist Andre Cox bij de veteranen een zevende plek voor zich veilig te stellen. De eerste wedstrijd van de EK 125 werd afgelopen zondag verreden op de zware zandbaan van MCC Meijel. Bij de Zijspan Nationaal eindigde Piet Aben/Ties van Dijk beide keren op een derde stek welk voldoende was om op de tweede trede plaats te mogen nemen. In de eerste manche Donderdag 21 april 19-30 uur repe titie gehele koor Donderdag 28 april 19-30 uur tot 21.00 uur repetitie gehele koor, daar na presentatie reis. Programma: Donderdag 28 april presentatie reis (aanvang 21.00 uur) Afmelden per e-mail: afmel- denvmk@venray.net. Telefonisch: 0478-513019 Oud papier: kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg. Repetitielokaal: Partycentrum De Witte Hoeve Website:www.venray.net/vmk Iedere donderdag repetitie van 19.30 tot 21:00 uur. Jongeren vanaf 12 jaar zijn van harte welkom een nootje mee te komen zingen. Loop gerust eens binnen en kom naar de repetitieruimte De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 21 april 19.45 tot 21.00 uur repeti tie 6 mei zingen bij Mariagrot 18.30 uur bij de toren 12 mei Cecilia-avond Voor meer informatie en aanmel den bel Hannie Ghielen, tel. 587142. Kun je niet dan afmelden bij Carla tel. 584501 of kijk op www.mykoor- venrav.tk ging Henk van de Pasch/Mat Wijers als elfde over de meet en in de twee de manche moest het duo al na enke le ronden de strijd Opgeven wegens problemen. Bij de gecombineerde klassen Inters 250/500 was de zes tiende stek weggelegd voor Maarten van der Aa die de manches op een achttiende en een vijftiende plek wist af te sluiten en kwam de 31e stek op naam te staan van Ruud Pijpers door op een 34e en een 25e plaats te wor den afgevlagd. Bij de 500 junioren reed Mark van de Ven een prachtige Wedstrijd en sloot de beide manche winnend af en werd als dagwinnaar in de bloemen gezet. Het Maessen-Smits Quad Team werd in het Belgische Dalhem tijdens de drie urenrace als dagwinnaar afge vlagd. Ondanks dat het mistig was en een modderig circuit was wisten Joe Maessen en Ronny Smits in de trai ning een derde tijd veilig te stellen en in de wedstrijd beide keren een eer ste plaats. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd in Nunspeet en is er zon dags een nationale wedstrijd in Eer- sel. Confetti is een enthousiast gemengd koor dat close-harmony zingt in zo'n beetje alle muziekgenres. Confetti zoekt nieuwe leden. Zij zijn momenteel met name op zoek naar mannenstemmen, zowel bas als tenor. Heb je interesse of wil je meer weten kijk dan op www.confetti.tk of bel Ralf Jansen: 0478-569558. Op moederdag 8 mei zingen ze om 10.30 uur in Beukenrode. Om 10.00 uur in uniform aanwezig zijn. Ze zin gen de mis van Maria met alleluia's wegens de Paastijd. Afmelden bij J. v. Loon, telefoon 0478-585422. Harmonieorkest: 21 en 28 april repetitie, zaterdag 23 april extra repe titie in verband met Peeltoemooi van 18.30 tot 20.00 uur, afmelden 589363 Jeugdorkest 21 april en 28 april repetitie afmelden 588545 Drumband 25 april en 2 mei repeti tie 26 april DB-vergadering 20.00 uur bij Leo 30 april aubade koninginnedag, 1 mei aanblazen De repetities van Ars Musica begin nen iedere dinsdagavond van 20.15 uur tot 22.30 uur. Zij repeteren in de Opmaat, hoek Oostsingel/Henry Dunantstraat. Binnenkort starten zij weer met stemvorming en individu ele zangles. Is zingen uw hobby en hebt u zin en interesse om samen te zingen? U bent van harte welkom. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Wiske Koster fel: 0478- 583399- Afmelding repetitie: Fried Huet tel. 0478-583130 of Harrie Hulsmans tel. 0478-583619 (dinsdag tussen 18.00 en 1900 uur). Iedere donderdag repetitie van 18.00 tot 19-10 uur. Kinderen die graag een kijkje willen nemen kun nen vrijblijvend binnen lopen. Zit je op de basisschool en kun je lezen kom dan gezellig langs in de repetitie ruimte De vrolijke noot in de toren van de Grote Kerk. 21 april 18.30 tot 19.30 uur repeti tie in de toren 12 mei Cecilia-avond Voor meer informatie en afmelden bel naar Carla tel.584501 of kijk op www.mykoorvenray.tk Doel van de Cantorij is de gemeen tezang te ondersteunen, nieuwe liede ren te introduceren, liturgische response te verzorgen in vieringen, de eerste zondagen van de maand, en op hoogtijdagen. Iedere maandag wordt er door het koor geoefend in het Zonnelied en er wordt begonnen om 19-45 uur. Nieuwe leden kunnen nog steeds gebruikt worden, vooral een tenor, een sopraan en een alt. Kom eens aan op maandagavond wanneer er gerepeteerd wordt. Blokfluitensemble En Bloc uit Ven ray repeteert op woensdag van 20.00 tot 22.15 uur. In voorbereiding is de kindervoorstelling Peter en de Wolf. Voor meer informatie tel. (0478)589186. Gemengd koor Het Zonnelied houdt op maandag vanaf 20.00 uur in het parochiehuis van de Paterskerk aan de Leunseweg in Venray repeti tie. Zondag 24 april om 10.30 uur zin gen in de Paterskerk. Maandag 2 mei zingen om 19.00 uur in de St. Cathari- nakerk in Leunen ten gevolge van de Lourdesmis. Bij verhindering afmel den bij Iny Kuypers via tel. 585226. Belangstellenden zijn op de repetitie avonden van harte welkom. Voor meer informatie kan men contact opnemen met José Bakkum via tel, 582767 of met Toos van den Heuvel via tel. 583884. Zondag 24 april 10.30 uur com munie Maandag 25 april 18.15 uur samen- spelgroep 18.45 uur leerlingenorkest 20.00 uur orkest 21.30 uur alge mene ledenvergadering Woensdag 27 april 18.30 uur leer lingen tamboerkorps 19-30 uur tam boerkorps Agenda mei: 5 mei 60 jaar bevrijding (20.30u.) 14 mei Limonadeconcert 22 mei Mariaprocessie. 1 KURK LAMINAAT* HOUT* GRIND •KUNSTSTOF 1 www.hetvloerencentrum.nl Tegelseweg 10 Venlo tel. 077-3541839 meer dan 120 speciaalzaken altijd gratis parkeren modehart van de regio WINKELS OPEN VAN 11.00 TOT 1 7.00 UUR Donderdag 21 april 2005- Pagina 2 Honk- en softbalvereniging Red Caps Venray is begonnen met peanut- bal. Vorige week woensdag verzamel den de eerste kinderen en ouders zich op de velden van de Venrayse honk- en softbalvereniging om kennis te maken met deze sport. Deze eerste training stond in het teken van een balletje overgooien, de bal zo ver mogelijk wegslaan en een wedstrijd spelen. Verrassend genoeg wonnen de kinderen van hun ouders en werd hun overwinning gevierd met een glaasje fris. Peanutbal is een leuk en aantrekke lijk spel voor jongens en meisjes (dus ook gemengd) in de leeftijd van 4 tot en met 8 jaar. Het spel heeft een grote verwantschap met honkbal en soft bal. Door de eenvoudige spelregels, Eerstvolgende repetitie woensdag 27 april om 20.00 uur bij zaal Thie- len, Kennedyplein in Venray. Denk aan de stemvorming van 19 00-20.00 uur. Afmeldingen bij Annemie Vous- ten, telefoon 513135. Op zondag 24 april verzorgen zij een concert in het Parochiehuis in Hegelsom. De leden worden verzocht hier om 11.00 uur aanwezig te zijn. Agenda: Maart tot en met juni: stemvorming 24 april optreden in Hegelsom 1 mei optreden Engels Kerkhof 22 mei voorjaarsconcert schouw burg Venray Wil je meer weten over dit pop koor, wil je ook graag komen zingen of vind je het leuk wanneer zij een keer op komen treden, neem dan eens contact op of bezoek website www.venrode.nl voor adressen en verdere bijzonderheden. Vrijdag 22 april 19.30 uur repetitie sopranen en alten, 20.15 uur repetitie tenoren en bassen Zondag 24 april geen Hoogmis in de Paterskerk Dinsdag 26 april 19.00 uur repetitie sopranen en alten Vrijdag 29 april 19-30 aanvang repetitie sopranen en alten, 20.15 uur repetitie tenoren en bassen Zondag 1 mei Hoogmis Paterskerk, vanwege Pinksteren in uniform, om 10.00 uur inzingen en om 10.30 uur de Hoogmis. Dinsdag 3 mei 19.00 aanvang repe titie sopranen en alten 15 en 22 mei Hoogmis in de Paters kerk, om 10.00 uur inzingen en om 10.30 uur de Hoogmis. Bij verhindering afmelden bij de heer Buys of Thijs. Bezoek www.zangersvansint- frans.com voor meer info. Het programmaoverzicht van wijk centrum Den Hoender aan de Ursulas- traat in Venray ziet er voor de komen de week als volgt uit. Op donderdag 21 april vanaf 14.00 uur is er een koersbal WO Noord-West. Vanaf 20.00 uur is er vergadering Alfridahof. De clubavond van sjoelclub Den Hoender wordt gehouden op maan dag 25 april vanaf 20.00 uur. Op dins dag 26 april vanaf 10.00 uur is het de beurt aan de teken- en schilderclub Voor meer informatie tel. (0478)588228. Deze dag is er vanaf 20.00 uur een repetitie van muziek- makereej Blaos Um Op. Volksdansen met Nelly Rongen wordt gehouden op woensdag 27 april van 10.00 tot 11.30 uur en van 13-00 tot 14.00 uur is er volksdansen Synthese/Ans. Vanaf 14.00 uur kan men handwerken met handwerkgroep Den Hoender. Tot slot is er deze dag vanaf 19.00 uur de beginnerscursus countrylinedance/Ans. Leden van AV Venray-Regio halen woensdag 27 april oud papier op in de straten Zandakker,Schutsboom, Vendel, Groenewoltsepad, Kruis straat, St Franciscuslaan, St. Antonius- straat, Paterslaan e.o. en de straten in Molenklef, Vlakwater, omgeving Werckenslaan, Aan den Dril e.o. Mer- seloseweg. Uiterlijk 18.30 uur het oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Ook bestaat iedere zaterdag van 09-OOtot 13-00 uur de gelegenheid om oud papier, gebun deld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/ Kulutweg. Nadere informa tie: tel. 58 35 29 of 58 28 42. de veiligheid en de betrekkelijk gerin ge ruimte die het spel vraagt, is het erg populair. Het doel van Peanutbal is om kinderen op zeer jonge leeftijd al kennis te laten maken met een spel in groepsverband, waarbij het accent niet op wedijver maar op spelvreugde ligt. De jonge peanuts en de ouder(s) zullen SAMEN op een leuke, sportieve manier bezig zijn. Er wordt dus van de ouders verwacht zij zoveel moge lijk bij trainingen en wedstrijden aan wezig zijn. Ook zal er geregeld een wedstrijdje tussen ouders en kinde ren worden gespeeld. Ook proberen? Natuurlijk kan dat. U mag vier keer met uw kind gratis meetrainen. Infor matie is verkrijgbaar bij Patrick van Fessem, tel. 0478-580852 of e-mail: technischezaken@redcapsvenray.co m Jeugdvereniging De Sprinkplank houdt op donderdag 21 april een mini indoor golftoernooi voor kinderen van de groepen 4 en 5. Van 18.30 tot 20.00 uur staan in de grote zaal een aantal hindernissen opgesteld, die in zo weinig mogelijk slagen genomen moeten worden. Aansluitend is er een programmavergadering voor de lei ding van de donderdaggroep. Op maandag 25 april is er van 18.30 tot 20.00 uur club voor kinderen van groep 3 Op het programma staan bui tenspelletjes. Verder is er deze dag een cursus BHV vanaf 19-30 uur in het clubgebouw. De clubavond voor de jeugd van de groepen 6, 7, 8 en de schoolverlaters wordt gehouden op dinsdag 26 april. Tussen 18.30 en 20.00 uur vertellen de kinderen over zichzelf in Achterwerk in de kast. Ver der is er deze dag vanaf 20.15 uuj een teamvergadering voor het bestuur en de leiding. Op donderdag 28 april is er een koninginnetocht voor de kin deren van de groepen 4 en 5 Alle kin deren moeten iets oranjes meebren gen. Bij de wedstrijd sterkste jongen/meisje is bij de jongens Milan van Veldhoven eerste geworden, tweede werd Rutger Koelewijn en de derde plaats was voor Davey Koop man. Bij de meisjes werd Michel Vrenken eerste, tweede werd Mini van Veldhoven en Tessa van Pinkste ren werd derde. De Computerclub Regio Venray houdt op vrijdag 22 april weer een bijeenkomst voor al haar leden in wijkcentrum Veltum aan de Veltumse Kleffen 62b. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw pc, kunt u de clubavond bezoeken. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met tel. 06-23873178 of kij ken op homepagina: http://crv.ison- zeclub.nl. KC Venray en omstreken houdt op dinsdag 26 april vanaf 20.00 uur een informatieve lezing met als onder werp homeopathie. Er wordt verteld over de principes en de kansen van homeopathie. De avond wordt gehouden in zaal 't Brugeind in Meer- lo. Dames OVB houden op dinsdag 26 april vanaf 19-00 uur per fiets een avondwandeling vanaf D'n Oester ham in Oostrum naar de visvijver (liet Wanssums Ven) aan de Wanssumse- weg. Aldaar wordt er gewandeld door dit gebied. Wie mee gaan wandelen kan zich hiervoor tot en met 25 april opgeven bij Rieky Emons via tel. (0478)589953 of bij Elly Rijshouwer via tel. (0478)586268. De creatieve avond op maandag 25 april gaat niet door vanwege te weinig belangstel ling- Het persoonlijk bondskampioen schap van de Schuttersbond Juliana is nog niet beslist. Zondag tegen de klok van 18.00 uur werd door, de in strijd zittende verenigingen, besloten om de kavelwedstrijden te staken en komende zaterdag met de kavelwed- strijden door te gaan. Afgelopen zaterdag begonnen de schietwedstrijden op de schutters- weide van Tegelen, waar de wedstrijd werd georganiseerd door de Schutte rij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit yen- ray. In totaal namen 127 personen deel aan deze strijd, deze waren ver deeld in de A-klasse met 52 personen, in de B-klasse 44 personen, in de C- klasse 23 personen en in de D-klasse met 8 personen. Zondagavond werd door het Op donderdag 28 april is er gele genheid om uw peuter aan te melden op het kantoor van de Stichting Peu terspeelzalen Venray, Bergweg 4 (het gebouw Clockert). U bént daar wel kom tussen 8.30 en 16.30 uur. De inschrijving is voor de peuterspeelza len Blokkendoos (Kruidenlaan 161), Hummeltjeshoek (Bachstraat 14a), Mierenhoop (Hubenhof 67), Padde stoel (Wilgenlaan 10), het Speelhuis (bij basisschool de Flierefluit), de Speeldoos (bij basisschool de Foeke- pot) en de Kleurdoos (bij basisschool de Toverbal). De inschrijfkosten bedragen zeventien euro. U kunt ook telefonisch of per E-mail een inschrijfformulier aanvragen op don derdag 31 maart en wel op tel. 586498 of peuterspeelzalenvenray@hetnetnl. Omroep Venray neemt vanaf zon dag 1 mei de luisteraars mee terug naar de jaren vijftig. Voor sommigen een knusse tijd, waarin het leven nog overzichtelijk was; voor anderen een periode van verandering en moderni sering. In het programma Moments to Remember blikken Hilko Mathi- eu ondermeer terug op Drees, de watersnoodramp, de Koude Oorlog, grootscheepse woningbouw en de opkomst van de televisie. Dit alles omlijst met de muziek uit die jaren. Moments to Remember wordt elke zondagmorgen tussen 8.00 en 9 00 uur uitgezonden. Verder is er elke donderdag van 19-00 tot 20.00 uur het programma Volksmusik mit schwung met daarin onder andere de wekelijkse plaat van Ernst Mosch en een maandelijkse artiest van de maand. Verder zijn er toegangsbewijzen te winnen voor het 42e internationale blaaskapellenfesti- val Beringe, dat tijdens het pinkster weekend op zaterdag 14, zondag 15 en maandag 16 mei gehouden wordt. 1478-5 Gez< ikom Laat zonn Ik b( 'en ik met' were bondsbestuur in overleg met de. niserende vereniging en de verte woordigers van de andere veret~t( gen, welke nog in de strijd i jr besloten om de wedstrijd te staki komende zaterdag om 13-00 ui de schuttersweide van Schutti Zandakker Gilde Sint Jan uit V door te gaan met de kavelwt den. Met het staken van de kat strijden zaten nog twintig schutte de strijd voor de felbegeerde tite navolgende Venrayse schutters® Zij t nog in de strijd: A-Klasse: 1. GiöW-sa^ nen 2. Henk de Klein. De strijditjAyo C-klasse werd wel beslist. Na' K^Sn zware strijd was het uiteindelijk li 03 A le Goemans van Sint Sebastisl-04' Sevenum, welke de eerste prij ill u deze klasse wist op te eisen, twi lisjes werd Mart van Roij (Sint Hubf at het Beringe) en derde werd Jeanne len van Sintjan Grubbenvorst. van Rhee, Jeannet Krijnen en M van Lierop van de Venrayse schil werden respectievelijk acht füch negende en tiende. De strijd ïnd heeft klasse werd eveneens beslist. De ülsof ste prijs was weggelegd voor Bil was van Dorrestein van Schutterij 't iij el, dakker Gilde Sint Jan Venray ma Wij. schoten, tweede werd Luuk Claas zijn b van Sint Jan Grubbenvorst me' dat o schoten en derde werd Paul del imjjn van Schutterij 't Zandakker Gilde Jan Venray met 22 punten. Patric Klein werd vijfde, John Ste zevende en Alex Lamers achtste, Zaterdag beginnen om 131 de kavelwedstrijden in Venray. M bm< AQ :li in' 'rijda De ke ningi de Th 6.30 het pa vanL 33 te1 Zaterdag 23 april gaan de k Ons a vanaf 08.30 uur de schuttersvel: ieobal orde maken. Om 12.30 uur begin 825 gj. derde dag van het persoonlijk lxi 78-64 kampioenschapcadea Zondag 24 april is de nvt schietwedstrijd van de Schutteis binatie Noord-Limburg. De schut jyjp worden om 11.00 uur verwadï 0gStm de schuttersweide. De eerste p „y begint om 12.00 uur te schietent s^. tweede groep om 15.00 uur. Vrijdag 29 april is het meit* planten bij café d'n Oldtimer, aai? gp 20.00 uur. delijki Zondag 1 mei is het koningschifi of ■5321 De cactus- en vetplantenveren? Succulenta, onderafdeling Mal Peel, houdt van donderdag 2? tot zondag 1 mei haar jaarlijkse 1 en vetplantenshow bij Intratuin de Ariënsstraat in Venlo, Daar z$ dens de show cactussen, vetplao lithops en caudexplanten te zien in vele gedaanten en kleuren. Meer dan tweehonderd soci 'geve succulenten worden tentooi# "v,sei en er zijn dagelijks deskundig^ 19356 byisten aanwezig om adviez" geven. _4K0( )LLI uw til vens t ■a «njdii 1)06-2

Peel en Maas | 2005 | | pagina 28