h Geen gelukkig EK Jochem en Nicky De Keg wint schoolatletiekdag Venrayse tennisheren verslaan Venlo Dames Red Stars voorlopig zevende Red Stars levert vier kampioenen Paardensport in Castenray Huggers Elektronica ongeslagen kampioen Heren TC Rodhe in het nieuw Bowlingvereniging Venray EN' TV Ysselsteyn Nobel Oostrum Niets! Atletiek Venray Peelrunners Pagin PEEL EN MAAS Donderdag 21 april 2005 - Pagina 25 Op de Europese jeugdbowlingkam- pioenschappen in Wommelgem (B), waaraan 234 spelers uit 23 Europese Linden plus Israel en Zuid-Afrika heb ben deelgenomen, hebben Jochem Magermans en Nicky Claessens, die beiden deel uit maakten van het Nederlands jeugdteam, geen gelukkig kampioenschap gespeeld. Voor jochem was het zijn debuut en het was voor hem een heel leerzaam eve nement. Voor Nicky lag dit iets landers. In zijn tweede EK na Augs burg 2004, startte hij aanvankelijk Ijjeel sterk en was lange tijd Neder lands beste speler. Maar om de een of af andere reden, wilde het daarna ondanks goed spelen met het scoren echter niet zo vlotten op deze toch iwel pittige banen, met andere woor- iden: het was vechten voor de dubbe le strikes en juist dat wilde net niet ikken. Geen een van de Nederlandse mgens wist overigens de All-Events- finale te bereiken. Nicky speelde samen met Daniel Dol (Veghel) de doubles en werd tweeëntwintigste. Eigen gemiddelde 199. Jochem speel de met Mark Jacobs (Utrecht) en werd zesenveertigste. Eigen gemid delde 170. in de trio's werd Nicky met Daniel Dol en Tom van der Vliet (Eindhoven) elfde. Eigen gemiddelde 193- Jochem speelde met Mark Jacobs en Michael Kok (Haarlem) en werd dertiende. Eigen gemiddelde 179. Het Nederlands team eindigde hier als veertiende. Nicky en Jochem kwa men allebei tot 169 gemiddeld. In het All Eventsklassement eindigde Nicky als vierenvijftigste met 187 gemiddeld over 18 games. Jochem sloot zijn debuut af als honderdendertiende met 172 gemiddeld. Tom van der Vliet bleek achteraf Nederlands beste speler te zijn met een gemiddelde van 189 en eindigde daarmee op plaats drieënveertig. Europees kampioen werd Pontus Halvarsson uit Zweden, die zijn landgenoot Patrick Bohm in de stepladderfmale klopte. De meisjes behaalden een vierde plaats bij de dubbels, zilver bij de trio's en brons bij het teamevent. Individueel wisten Mandy van der Louw (Den Bosch) als zesde en Danielle van der Meer (Nieu- wegein) als vijfde zich voor de All Events finale te plaatsen. Voor de Europese kampioene van 2004 Wendy Kok uit Haarlem waren de druiven zuur. Zij miste deze finale op slechts één pin. Na de Round Robin bleek Mandy als achtste te zijn geëin digd en Danielle als twaalfde. Euro pees kampioene werd Jenni Makela uit Finland, die de Belgische favoriete Kirsten Horemans in de stepladderfi- nale wist te verslaan. De Harrie Claessens-League kende slechts één uitschieter en dat was de elfjarige Niels de la Roy. Met zijn game van 229 verpulverde hij niet alleen zijn twee jaar oude record (169), maar steeg ook veertien plaat sen in het klassement en staat nu met 120 punten op de zevende plaats. Ken litjens deed eveneens goede sier met gemiddelde van 108 en steeg daarmee tien plaatsen en staat nu vijf de met 133 punten op slechts één punt achter Willem Denissen (134). Het hoogste gemiddelde (170) werd door Luke Verhoeven gerealiseerd met Niels de la Roy als goede tweede met 164,67. In de stand blijft Patricia Camps de ranglijst aan voeren met 217 punten, op gepast afstand gevolgd door Mark Houtappels (157) en Ralph Oosterwijk (140). Komend weekend wordt de laatste van vier ontmoetingen van de uitwisseling tus sen Boekei, Mill, Veghel en Venray gespeeld. Bijeenkomst in de Bowling om 8.45 uur. Voor de overige leden is er geen bowlen vanwege het Oranje- toernooi voor de senioren. ileague uitslagen le klasse: fé de Buren-VTU T elecom 2 5-3 lunters-Kantoor v.d. Boomen 26-2 [ËTHoeijmakers-BTJamin 14-14 's/Comelco-Scores 22-6 )mdat koploper VTU Telecom niet leen verrassend, maar nog stevig |ook verloor van Café de Buren, is de itrijd om de bovenste plaats weer helemaal open. BT Hoeijmakers, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld dan de lijstaanvoerder, verkleinde de achterstand wel met 11 punten, maar bleef tegen BT Jamin in een gelijkspel steken. Pinhunters, dat de inhaalrace veel te laat heeft ingezet, liet weinig Loekeh f heel van Kantoor v.d. Boomen en Sig- hetta 'ma's/Cornelco verdedigde de derde en wc n plaats met verve door de Scores maar het ie,6 punten toe te staan. Joke van Rens was met een 183-game en 484-serie 4 gew weer eens de beste dame, terwijl bij een m r de heren Bart van Rens met 279 de Wegv r. hoogste game en Mickey Bindewalt s tegc s met 686 de hoogste serie scoorde, 3-7. Bart van Rens bleef met 675 ook het j i. boven de 600-grens en dat deden ook oed b L'Cyriel Winters (647), Chris Koreman naar! n (632. John Hellegers (615 en Henk Jeffn Hoeijmakers (609). Int 12eklasse: Dem i VvGI/Van Rensch-Strikers 18-10 Devc Close Encounters-Red Arrows 14-14 i Altijd Raak/AVIT-Plus v. Dijck 16-12 final Hit &Miss-Tlie Nitwits 2-26 dat i fa een directe confrontatie tussen de ii nummers een en twee van de ranglijst met Is. bleef nummer twee, VvGI/Van irliefsiwiRensch koploper Strikers Groeipunt oid. wel de baas, maar kon nog net niet de s het M leidersplaats overnemen al is het ver- oi. Despf schil tot vier punten teruggebracht.. Plus Van Dijck is de laatste weken helemaal van slag en ook nu werd weer een nederlaag geslikt tegen Altijd Raak/AVIT, maar behoudt nog steeds de derde plaats, maar het ver schil met nummer twee is opgelopen naar 42.5 punten. De Nitwits zijn weer in de bovenste helft van de ranglijst gekomen door de royale overwinning op Hit Miss. Marlies ;Thijssen, als beste dame van deze klasse met een 203-game en 575-serie, behaalde met haar Red Arrows even veel wedstrijdpunten als Close ^ncounters- B'j de heren scoorde Nicky Claessens met 255 de hoogste |game en Bram Snellen met 648 de hoogste serie. _u I Trioleague de (jigroa's/Comelco-Nutrivisie 7-14 BT AWI Isolatie-Hit Miss 10-11 [Pinliunters-Bokual/Mijling 18-3 Crash-Proshop RBVenray 2-19 Plus G. v. Dijck-BT Kuijten Ass. 9-12 BTJamin-De Joepies 6-15 De grootste verrassing in deze league twas cie 8r°te nederlaag, die het Pin- De hunterstrio toebracht aan lijstaanvoer- de Bfi derBokual/Mijling. Toch bleef Bokual staan, ond op ardtop uur et ichrijn R bertjt Hee an de' i Reen i Jans r èn. Er egooid This- etitie; )e Old noke/i laas-D'c 7-3,11 t-4, Tl* 'he Bi d van' AA» zoals AL aor \AF opntó aan kop al is de voorsprong geslon ken tot slechts een half punt, want achtervolger De Joepies versloeg BT Jamin. Met nog vier speelavonden te gaan is de spanning tot het toppunt gestegen. Van de overige, theoreti sche, concurrenten liet Sigma's met verlies tegen Nutrivisie een steek val len. Proshop RBVenray deed het beter door Crash op te roUen. Pinhun- ter Vivian v.d. Voort scoorde met 223 de hoogste damesgame en Joke van Rens met 579 de hoogste serie. Bij de heren was Ben van Rens de beste met een 257-game en 615-serie. Jo Mager- mans De Joepies) en Twan Claes sens gingen met respectievelijk 613 en 611 ook over de 600-grens in de serie. Dubbelleague Taxi Twan Peeters-Strikezone 4-14 Wakers 1-In the Pocket 13-5-4.5 DOK-The Marks/Den Terp 15.5-2.5 EMS-Wakers 2 uitgesteld De grote vraag van de laatste weken is: "Wie klopt koploper DOK?" En het antwoord is: "Niemand!", want het duo blijft onverstoorbaar winnen. Ook nu werd The Marks/Den Terp met het grootste gemak aan de kant gezet. Strikezone blijft nog aardig vol gen door te winnen van Taxi Twan Peeters. Wakers 1 proefde ook het zoet der overwinningen door te zege vieren over In the Pocket. Beste dame was Jolanda Achten met een 131- game en 427-serie. Henk Hoeijmakers scoorde weer het hoogst bij de heren. Hij scoorde 213 en 769 als hoogste game en serie. Bedrljfsbowling Door een royale 26-2 overwinning op A P Tandtechniek is het team van Belasting Adviesburo Voermans kam pioen geworden van de 5e klasse en promoveert naar de vierde. Manders Automation, dat in Geelen Beton zijn meerdere moest erkennen (9-19) komt toch nog uit om via de promo tieronde een klasse hoger te komen. Geelen Beton komt in diezelfde ronde uit in een poging om in deze klasse te blijven. Bouwbedrijf Raedts 2 bleef met 18-10 baas over het Noord Lim burgs werkvoorzieningschap NLW De A P-dames komen volgend sei zoen een klasse lager uit. In de 6e klasse ging de titel en de daarbij behorende promotie naar De Aanpak, dat naaste concurrent Hol- lman Advies met duidelijke cijfers ver sloeg (25-3) Toch haalde Hollman nog voldoende punten om de strijd met het nummer vijf van de vijfde klasse aan te gaan. Keijsers/Manders, dat verloor met 8-20 van EMS, mag ook een poging wagen om klassenbehoud te bewerkstelligen. Jenniskens Instal latie won weliswaar de laatste wed strijd met 18.5-9 5 van Rabobank, maar degradeert toch. P. In de tweede tennis competitieron de hebben de teams van TC Venray wisselende resultaten behaald. De i dames op de dinsdag bewijzen dat ze hun 'mannetje' staan in de hoogste regionen van het damestennis. Op de jfdorp i.' aterdag gaat de strijd onverminderd door. Het eerste gemengde team haal de een goede zege terwijl de andere teams net iets te kort kwamen om de vond« overwinning te halen. Het eerste 1.30 ui herenteam haalde flink uit tegen Venlo. Het werd maar liefs 5-1 voor i; Venray. Op zondag behaalde het gemengde r $j| f eerste team een resultaat waar men tevreden over mag zijn. Tegen titel kandidaat Uden werd net niet gelijk gespeeld. Vooral in de singles kwam Venray te kort. Laurine Palmen haalde jds enige op knappe wijze de zege binnen. Helaas werd het eerste mix koppel in de derde set supertiebreak na een spannende strijd verslagen waardoor het gelijkspel door de vin- gors glipte.. De uitslagen: Dames 18+ hoofdklasse Venray-TC lichtenberg 3-3 Dames 18+"le klasse Venray 3-TV Apollo 69 60 Gemengd 18+ 5e klasse Venray- Ace 2 3-2 Gemengd 18+ 5e klasse Venray £- 'C Baexem 2-3 Gemengd 35+ 3e klasse Venray 3- iVWimbledonck 2-3 Heren 35+ 4e klasse Venray-Venlo Gemengd 3e klasse Venray-LTC .Uden 3-5 Gemengd 3e klasse Venray 2-NIP/v. Pol Beheer 2 0-8 Gemengd 5e klasse Venray 3-Helios 2 3-5 Junioren gemengd le klasse Venray 1-LTC de Kemphanen 8-0 Meisjes Venray-Gemertse LTV 6-0. Dorpencompetitie tennis Uitslagen LVH B2-LVH BI LVH C2-Oica C Oica A-LVH A TVY Bl-TVY B2 Oica A-LVH A 't Löbke C-TC America C TVY Bl-TVY B2 TV Merselo A-TC America A 3-7 10-0 5-5 7-3 5-5 2-8 6-4 64 Het volgende toernooi is het intro- ducétoemooi op 1 mei 2005 en mid dels de inschrijfkaarten in de kantine of via site www.ysselsteyn.com/tvy kun je hiervoor inschrijven. Opgeven kan t/m vrijdag 22 april. Voor vragen kun je contact opnemen met Kristel Gielen 0478-546291 Op tweede pinksterdag, 16 mei, organiseren zij het jaarlijkse pinkster- toernooi. Hiervoor kun jij je opgeven tot en met 6 mei met de inschrijfkaart in de kantine of op de internetsite. De organisatie van dit toernooi ligt bij Dirk Jaspers (541428) en Jolanda Swinkels (542011). Voor de dames van TTV Summa/Red Stars stond afgelopen weekend een dubbele wedstrijd op het programma. Zaterdag werd Bran- dersstad thuis ontvangen en na een wederom spannende wedstrijd werd de uitnederlaag (3-4) rechtgezet: 4-3- Sabina Larmené bleef tweemaal onge slagen met winst op Jolanda Water reus en Sue Ann Leong. KeUy WiUems en Sandra Leijten leverden beiden één puntje door winst op respectievelijk Danielle Maas en Sue Ann Leong. In goede stemming werd dan ook op zondag afgereisd naar Amsterdam om daar een goed resultaat neer te zetten. Ook in Amsterdam werd het 4-3 maar helaas niet in Venrays voordeel. Sabi na bleef ook hier ongeslagen en Sand ra droeg eveneens een puntje bij. Kelly echter kwam niet tot scoren. Hierdoor staat de Venrayse formatie toch zevende in de eredivisie met een punt voor op Amsterdam '78. Er volgt nog de uitwedstrijd tegen Tabak Bouwmaterialen (datum nog onbe kend), terwijl Amsterdam nog tegen Brandersstad aantreedt. De beslissing is dus nog niet gevaUen. Ook in geval van een laatste plaats is de kans groot dat Summa/Red Stars volgend seizoen alsnog in de eredivisie uitkomt, door dat Remerij DTK zich volgend sei zoen terugtrekt is er een plaats vrij. De heren verloren zaterdag met 7-3 van koploper Bergeyk. Ronald Bogaard, Frank van der Vleuten en Theo Boon wonnen ieder eenmaal. De heren staan nu vierde in de eerste divisie, maar hebben slechts een voor sprong van 2 punten op de nummer vijf Salamanders dat nog een wed strijd te gaan heeft. Het zal nog span nend worden, want zij moeten tegen Unicum, dat nog kampioen kan wor den bij een grote overwinning. Wel licht dat zij hierdoor aangespoord worden en tegelijk Summa/Red Stars een handje helpen. Verder was de laatste competitie dag een hele mooie voor de senioren. Heren 3 was een week eerder reeds kampioen geworden en promoveert naar de derde divisie (Maurice Ach ten, Paul Swinkels, Gerbert Loeffen, Gijs Platzbeecker, Sander van de Broek). Op de laatste dag kwamen daar nog twee kampioenen bij. Heren 5 (Sander Renkens, Raymond Lar mené, Bert Thijssen en Erik Verblakt) pakten het kampioenschap in de eer ste klasse. Heren 6 deed hetzelfde in de tweede klasse (Pieter-Jan Tacken, Noud van der Locht, Martijn Arts, Danny Verhalle). Ook bij de jeugdteams van Summa/Red Stars mocht een aantal kampioensteam begroet worden. Jon gens 2 speelde het klaar om voor de derde keer op rij kampioen te wor den, deze keer in de hoofdklasse. Heel knap van Tom Thijssen, Raoul Helmes en Deni Spahic. Een kam pioenschap in de eerste klasse was er voor Jongens 4 (Pieter Bellemakers, Martijn Houwen, Luc Thijssen). Jon gens 5 (Rick Pouwels, Justine Janssen, Anouk Clerx) werd kampioen in de tweede klasse. Tenslotte was er nog het kam pioenschap van Jongens 8, dat geheel uit meisjes bestaat: Judith Stoef, Mandy Schrijnemakers en Marieke van den Munckhof. Het startersteam Jongens 10 (Viktor Janssen en Miran da Jaspers) werd eveneens kampioen. Onder grote publieke belangstel ling hield AV Venray-Regio afgelopen zondag de jaarlijkse Schoolatletiek dag. Ruim 215 leerlingen van basisscho len uit Venray maakten kennis met de moeder van alle sporten, de atletiek en leverden goede prestaties bij de diverse onderdelen. Alle deelnemers ontvangen het officiële schoolatle- tiekdiploma en de eerste drie in de zeven categoriën ontvingen een ere prijs. Basisschool De Keg won dit jaar de wisselbeker voor de beste presta ties per school. Zij versloeg in een spannende strijd obs De Kruudwis terwijl basisschool De Meent, die in 2004 de wisselbeker veroverde, met een derde plaats genoegen moest nemen. Voor jongens en meisjes die interesse hebben in de atletieksport, bestaat de mogelijkheid om gratis gedurende vier weken voor proef mee te trainen. Aanmelden bij de trai ning of bij de ledenadministratie, tel. 58 28 42. De belangrijkste individuele uitsla gen zijn: Jongens groep 3:1. Stijn Brinkman, de Kruudwis; 2. Dani Litjens, De Meent; 3. Luc Doorenbos De Vlaswei Jongens groep 4: 1. Dirk Scheres Weisterbeek; 2. Sander Swinkels St Oda; 3- Ben da Silva, Flierefluit Meisjes groep 3/4: 1. Femke Rien- sema, Petrus Banden; 2. Daphne de Beer de Vlaswei; 3. Eva Calessen, de Meent; Jongens groep 5/6: 1. Floris Bos, Coninxhof; 2. Guus Reintjes de Meent; 3- Bram Smedts, de Meent; meisjes groep 5/6: Myrthe Moor rees Coninxhof; 2. Aukje Michels, De Bongerd; 3- Sandra Kleuskens Kruud wis Jongens groep 7/8: 1. John Hend riks, St Oda; 2. Niels Vorsterbos; 3 Joris Terhaag,. Bongerd. meisjes groep 7/8: 1. Susan Ste vens, De Bongerd; 2. Rianne de Beer Vlaswei; 3. Metab Kocyigit, Toverbal. Castenray maakt zich op voor samengestelde paardenwedstrijden zaterdag 7 en zondag 8 mei. Dit is een schouwspel tussen paard en vrije natuur. In samengestelde wedstrijden komen drie disciplines uit de paar densport bijeen: dressuur, crosscountry en springen. Om die vaardigheden te kunnen beheersen, moeten ruiter en paard enorm goed op elkaar zijn ingespeeld. Bekende ruiters en amazones uit de Nederland se samengestelde wedstrijdsport ver schijnen aan de start. Bekende regio nale ruiters zoals Fried van Stiphout, Bedrijvencompetitie tafeltennis In de bedrijvencompetitie tafelten nis van Red Stars heeft Huggers de titel in de le klasse geprolongeerd. Evenals vorig jaar bleven zij ongesla gen. Slechts twee gelijke spelen en de rest alles gewonnen. Op de tweede plaats is wederom VBit geëindigd en op de derde plaats het team van After Fifty's. Op 25 april is het traditionele, altijd succesvolle afsluitingstoernooi, waar de kampioenen gehuldigd zul len worden. Huggers Elektronika-After Fifty's 8-2 After Fifty's heeft het Huggers niet echt moeilijk kunnen maken in deze laatste wedstrijd van het seizoen. Theoretisch had VBit nog een kans als After Fifty's met grote cijfers zou win nen van de gedoodverfde kampioen en VBit met de maximale cijfers zou winnen van Peters Voegwerken. In beide gevallen bleek daar niets van waar. Huggers startte goed omdat Rick Bonten vrij vlot won van Piet Verstappen, wiens vorm wel eens beter is geweest, maar de jeugdige Bonten liet zich niet verrassen door Verstappen. Lineke Roording was deze avond goed op dreef. Zij bleef als enige ongeslagen al moest zij alles uit de kast halen om van Piet Verstap pen, Janos Rozmanics en Elly Moors te winnen. Ook het dubbelspel ging naar Huggers. Teamcaptain Huggers verloor wel vrij verrassend van de altijd lastige en stug schuivende Elly Moors en zij deed dat in drie games. Geert wist wel van Verstappen en Rozmanics te winnen. Dus slechts twee puntjes voor het team van After Fifty's, die toch wel met hoge ver wachtingen aan deze competitie begon, maar uiteindelijk niet verder kwam dan een toch wel keurige derde plek. Huggers zal dus volgend seizoen weer de te kloppen tegen stander zijn in de le klasse, al hebben zij aangegeven te overwegen om het een keer in de Hoofdklasse te gaan proberen. Peters Voegwerken-VBit 3-7 Bij Peters Voegwerken speelde Martin Schulz na lange afwezigheid weer een keer mee en dat heeft VBit wel dege lijk ondervonden. Schultz won van zowel Gert van Boven en van Patrick Hendriks en had ook een groot aan deel in de winst in het dubbel samen met Mark v.d. Langenberg. Schulz verloor alleen van Wim Vullings, doch Vullings moest heel diep gaan en won uiteindelijk na vijf lange games. Frans van Meijel en Mark v.d. Langenberg wisten helaas geen winst te boeken in deze wedstrijd. Geert van Boven en Patrick Manders sprok kelden de rest van de punten bijeen voor VBit die theoretisch nog een heel kleine kans hadden om Huggers in te halen. Dus VBit heeft wederom verdiend de tweede plek in de wacht gesleept en zal volgend seizoen zeker weer kansen hebben om hoog te ein digen. Adviesbureau Brandvelligheid- Herbalife 4-6 Herbalife heft met een kleine over winning op Adviesbureau Brandvei ligheid de kompetitie afgesloten. Jos Volleberg bleef wederom ongeslagen, maar ook Anne Say en Maria WiUems droegen hun steentje hieraan bij. Anne wist zelfs twee partijen naar zich toe te trekken door van zowel Elly Coenen als van Toos v.d. Laar te winnen. Tegen Toos moest zij wel aUe registers open trekken want bei den waren heel gewaagd aan elkaar. Uiteindelijk wist Anne in de 5e en laatste game de partij naar zich toe te trekken met 13-11- Anne had door deze overwinning waarschijnlijk zo veel adrinaline opgedaan dat zij daar na Elly Coenen van de tafel veegde in drie games en zelfs de laatste game met 11-0. Elly Coenen herstelde zich later nog wel om van de stevig schui vende Maria WiUems te winnen. Thea van den Bosch won deze avond twee partijen en verloor aUeen van de ster ke Jos Volleberg. Wel wonnen Thea en EUy Coenen verrassend het dubbel tegen Maria WiUems en Jos VoUeberg. Supersupportster Gerda van B. moe digde haar team weer fel aan in woord en vooral gebaar, doch moest lijdzaam toezien hoe de drie dames van Brandveiligheid het net niet redde tegen Herbalife. After Fifty's 2-NLW 5-5 NLW heeft op de laatste speeldag voor een behoorlijke verrassing gezorgd door met 5-5 gelijk te spelen tegen het tweede team van After Fif ty's. Het was een zeer leuke en span nende wedstrijd waar flink werd gestreden door beide teams. Wilbert Janssen en Jan van Gerven (NLW) waren goed op dreef en wonnen elk twee partijen en met de winst in het dubbelspel sloten zij de kompetitie af met een verdiend gelijkspel. Peter Bouten vocht zoals gewoonlijk weer fel voor de puntjes, doch het lukte Peter helaas niet om een partij naar zich toe te trekken. Wel gaan de kom- plimenten uit naar Bouten, gezien het feit dat hij ondanks zijn handicap altijd met voUe overgave en enorme inzet zijn partijen speelt. Bij After Fif ty's speelden dit keer Bert Engels, Gerard Moors en Mena Berhitu mee. Bert en Gerard wonnen elk twee par tijen en ook Mena wist een puntje te sprokkelen. De competitie wordt traditioneel afgesloten met het afsluitingstoert- nooi op 25 april. Op deze avond wordt tevens de defribilator overhan digd aan Summa Red Stars die door Adviesbureau Brandveiligheid ter beschikking is gesteld. Eindstand in de le klasse: le Huggers Elektronica, 2e Vbit, 3e After Fifty's 1 4e Peters Voegwerken, 5e Adviesbu reau BrandveUigheid, 6e Herbalife, 7e After Fifty's(2), 8e NLW. bondscoach van het Nederlands Even ting team, zijn niet aUeen fervent rij ders maar ook crossbouwers. Huub Janssen, die in 1978 met zijn paard Kimbel werd uitgezonden naar de wereldkampioenschappen müitary in Amerika, is ook van de partij. In elke klasse zal worden gestreden om de züveren champignon. De winnaar van de klasse zwaar zal de champignon wisselbokaal in ontvangst nemen. Dat er een reuze champignon prominent in het parcours is geplaatst, heeft aües te maken met commerciële belangen. De hoofdsponsor is een champignon kweker. Hij heeft op een verrassende wijze zijn product geïntegreerd in de wedstrijd. De samengestelde wedstrij den worden gehouden in het gebied tussen de Oosterbosweg en de Vlie gert in Castenra. Daar ügt het wed strijdterrein in natuurgebied De Vlie gert. De combinatie van de drie disciplines maakt het tot een uitda ging voor zowel ruiter als paard, en een mooi schouwspel voor de toe schouwers. De cross wordt afgewerkt op zandgrond, over brede paden door het bos in een sterk glooiend land schap. De crosscountry gaat over vaste, natuurlijke hindemissen zoals de waterbak, Ierse wal, bosuitsprong en een reuze champignon. Het springconcours zal plaatsvinden op een centraal terrein, dat tevens goed zicht biedt op diverse onderdelen van de cross, bijvoorbeeld de waterbak en de Mont Ventoux (keuterberg in Cas tenray). Ook aan de kleine ruiters is gedacht: zij kunnen onder meer een ritje op een pony te maken, zich uitle ven op een springkussen, en knuffelen met aaibare dieren. Tijdens een wedstrijd in Maasbree reed amazone Luca de Rijck in de klasse AB op Black Beauty 161 punten bij elkaar en werd daarmee knap vier de. Klinte de Rijck reed haar eerste C LI wedstrijd en met een zeer constan te proef behaalde ze de tweede prijs, met 172 punten, op Hollanda S. Jeani- ne Huijbers reed in de klasse DL1 een mooie proef met Soeraya en behaalde daarmee een eerste prijs met 174 punten. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Katja Broers heeft in Tilburg een wedstrijd over 2.5 km gewonnen. De Tilburg Road Runners hadden ditmaal gezorgd voor een parkoers met veel rul zand, maar dit was voor Katja geen beletsel om als winnares te ein digen. De competitiewedstrijd meisjes A- junioren op zondag 24 april in Etten- Leur beginnen om 11.00 uur. Het ver trek is om 08.30 uur vanaf het clubgebouw 't Wisselpunt. De C/D junioren hebben zaterdag 23 april een thuiswedstrijd in Venray. Aanvang is 11.00 uur en de atleten dienen uiter lijk 10.00 uur aanwezig te zijn.. De pupillen hebben htm eerste competi tiewedstrijd in Weert op zondag 24 april. De aanvang is 13 00 uur en het vertrek is om 1115 uur. Op zaterdag 23 april vervalt voor de pupillen de training wegens een competitiewedstrijd voor de c/d juni oren. Op koninginnedag, 30 april, vervalt eveneens de training van 11.00-12.15 uur. Iedere zaterdag is de papiercontai ner van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Vel- tumse Kleffen, geopend van 0900- 13-00 uur. Wedstrijden: Zaterdag 23 april Venray le compe titie c/d junioren Zondag 24 april Etten Leur le com petitie meisjes A Zondag 24 april Weert le competi tie pupillen. e-mail: redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vanderimunckhof.nl PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bei 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur De Peelrunners houden op dinsdag de baantraining vanaf 19.00 uur op dt Kastiëlse Baan. Op de donderdagen 21 en 28 apri zijn er duurlopen vanaf 18.30 uuj voor vijf, tien en vijftien kilometer' Startplaats 21 april parkeerplaat: Schuitwater in Melderslo. Op 28 apri wordt er gestart op de parkeerplaat: bij de Schadijker Bossen in Meterik Op zaterdag is er bostraining on 16:00 uur vanaf parkeerplaats Schadij ker Bossen. Op zondagmorgen 1 me is er voor leden van de loopgroep, Kessel, AV Helden en de Peelninner de mogelijkheid om deel te nemer aan een gezamenlijke duurloop in dt Heidense Bossen. De Peelrunners ver trekken om 9 00 uur bij zwembad dt Berkel in Horst en hebben om 9.15 uur (denk aan max. 30 km in kon Sevenum!) een tussenstop bij de Mol in Maasbree, om tegen 9.30 uur bij dt atletiekbaan in Panningen te arrivé ren. Hierna per auto naar de Heidense Bossen, waar de duurloop start. E: worden afstanden gelopen van vijf tien, vijftien en twintig kilometer er in iedere groep zorgt een strenge pacemaker dat de duurloop niet ont aardt in een tempoloop. Op maandag 25 april wordt door de trainersgroep een presentatie gegeven met als the ma's trainingsintensiteit en belastbaar heid. De moeite van het bezoeker waard, gezien het feit dat veel atleter te hard dan wel verkeerd en soms ooi gewoon te weinig trainen. Aanvang 20.00 uur bij 't Hukske in Meterik. Wedstrijdkalender: 29 april Beesel MLAC 5 en 10 km 13 mei Beegden MLAC 5 en 10 km 28 mei Helden MLAC 5 en 10 km. Harry Pluim van Tennisbouw Nederland BV sponsort het eerste herentean van TC Rodhe met trainingspakken. Het team van TC Rodhe. bestaande uit Rol Olthoff, Thom Spee, Tjeerd Jenniskens, Rikus ten Brücke, Wilbert Bovee ei1 Roel Swakhoven speelt in de hoofdklasse 35+ zaterdagmiddag-competitie vai regio Zuid.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 25