Sportnie -inf< Inge Vermeulen^ Nederlands kampioen c Set Up verliest ook laatste duel Tienklapper hockeydames Mierlo te sterk voor hockeyers Jan van Dijk nieuwe leider V t< Thijs Cox derde op NK taekwondo Meisjes C1 Set Up kampioen Fraaie vierde plaats Jan Pijpers Volleyballers spelen voor promotie Dames Rooyse VK net buiten promotie Bridge in Venray e.o. Set Up Mixtoernooi Rooyse VK MHCV Rooyse VK Venrayse Biljart Bond Mudhunters HBSO de Vrolijke Schutters KHBV Diana TV Venray Het Alvertje Oostrum DC D'n Oldtimer DC De Piëlhaas HSV De Roerdomp BEZORGEN PEEL EN MAAS Donderdag 21 april 2005 - pagin Afgelopen zondag hield de Neder landse taekwondo-associatie de Nederlandse kampioenschappen sparren en tuis B-Klasse voor jeugd, junioren en senioren. B-klasse zijn taekwondobeoefenaars met als hoog ste graduatie groenblauwe band. De kampioenschappen zijn voor de deel nemers van Oh Do Kwan uit Venray succesvol verlopen. Thijs Cox kon op het onderdeel tuis laten zien dat hij heel goed een tul kan lopen maar met een gemiddelde (hoge) score van 8.8 punten kon hij toch net niet op het podium komen. Bij het onderdeel sparren moest Thijs uitkomen in een zwaardere gewichtsklasse omdat er anders te weinig deelnemers in de poules zouden zijn. In deze poule kon Thijs moeilijk zijn punten scoren, maar kon toch met een verdiende derde prijs naar huis. Mitchell Fleur- kens kwam bij het sparren te laat op gang, en verloor de eerste twee partij en in zijn klasse, de derde en vierde partij kon hij wel winnend afsluiten. In de vierde partij raakte Mitchell licht geblesseerd aan zijn enkel waar door hij niet voluit in de daaropvol gende partij om de derde prijs kon knokken. Helaas moest Mitchell de winst aan de tegenstander laten. Na afloop kregen alle deelnemers bij de jeugd een mooie herinneringsmedail le van de NTA. Thijs Cox presteerde uitstekend tij dens het NK De volleybaldames van Set Up heb ben ook de laatste wedstrijd van het seizoen verloren. De uitwedstrijd tegen Hajraa ein digde in een 3-1 zege voor de thuis ploeg. Set Up was er in de laatste vier wedstrijden niet meer in geslaagd om een setwinst te pakken. De eerste set ging lang gelijk op. maar uiteindelijk trok Hajraa aan het langste eind. In de tweede set wisten de Meerlose volley baldames een achterstand van 9-3 goed te maken en uiteindelijk ook deze set te pakken. Een opsteker voor het team dat dus al wekenlang geen set meer naar zich toe wist te trek ken In de derde en vierde set ging het beduidend minder. Hajraa won beide sets en dus ook de partij. Na een jaartje in de derde divisie komt Set Up volgend seizoen weer uit in de promotieklasse. Meisjes Cl van volleybalvereniging Set Up is kampioen geworden. Het meis jesteam neemt hét komend weekend deel aan de regiokampioenschappen op zaterdag 23 of zondag 24 april. De sporthal is nog niet bekend op dit moment, wel zijn de tegenstanders bekend: TSL Activia 3 en Havoc. Uitslagen Tupos-Set Up 2 VC Meterik 2-Set Up 3 Summa Peelpush-Set Up MB Set Up MC1-VC Velden Set Up MCl-Civitas 2 Heren recreanten: Rooyse VK 2-Set Up 2 Set Up 3-HVC 3 Dames recreanten: Set Up-VC Velden Set Up 2-Touch Programma zaterdag 23 april Belissingswedstrijd dames 2 tegen VC Velden 2 om 18.00 uur in de sporthal in Panningen. Meisjes C nemen komend weekend deel aan de regiokampioenschappen op zaterdag 23 of zondag 24 april. De sporthal is nog niet bekend. Op dit moment zijn wel de tijden én de tegenstanders bekend: Set Up-TSL Activia 3 11.00 uur en Havoc-Set Up 12.00 uur. Programma zondag 24 april Set Up-AntiAkti Team 10.00 Set Up 4-Set Up 3 10.00 Rooyse VK houdt op donderdag 28 april vanaf 18.30 uur een mixtoernooi voor alle leden in sporthal De Wette- ling. Tevens worden deze avond de sportiefste jeugdspeler en het team van het jaar geëerd. Programma zaterdag 23 april M8D2-M8D3 1000 M6E1 vrij M6E2-Tegelen 3 10.00 J6E1-J6E3 10.00 J6E2-J6E4 10.00 MAl-St Oedenrode Al 1300 MB1 vrij MCl-Gemert C3 11.30 Helden D1-MD1 11.15 HCAS A2-JA1 11.30 Hopbel B2-JB1 16.00 Concordia C1-JC1 17.30 JDl-Oranje Zwart D2 11.30 Programma zondag 24 april Venray HI-DVS 14.30 Venray Dl-Deumc 3 12.45 Venray A-Eersel A 11.00 Programma zaterdag 23 april Het eerste herenteam speelt beslis singswedstrijden om promotie in Venlo. PanSign 2-Rooyse VK 15.30 Rooyse VK-Civitas 2 16.45 Supporters om mee te gaan naar Venlo moeten zich melden bij Jan Dinjens om het team te steunen in hun strijd naar de le klasse, telefoon 588918. Uitslag van de PK-finale 5e klasse libre bij BV OGO in Overloon: 1) J. Pastors (LBC) 10 matchpunten moyenne 127.58 2) P. Loonen (L'67) 10 103.62 3) J. Theunis (L'67) 8 94.81 4) Th. Voesten (DOS) 4 99 41 5) J. Goemans (OGO) 4 93 67 6) J. Dahlkamp (OGO) 4 83.69 en 7) J. De Bruijn (OGO) 2 82.22 PK-finale 6e klasse libre wordt gespeeld op 21, 22 en 23 april bij BV 't Anker in café D'n Oldtimer in Ven ray en de PK-finale 7e klasse libre vindt op 28, 29 en 30 april plaats bij BV LBC in de sporthal in Overloon. Zeven leden van ISBV Venray namen afgelopen weekend deel aan de Nederlandse kampioenschappen sjoelen in Bameveld. Ondanks een goede inzet van alle spelers konden deze keer helaas geen prijzen in de wacht worden gesleept. Toch zat Jan Pijpers er heel dicht bij Hij kwam met een gemiddelde van 108,85 slechts een puntje te kort voor de derde plaats in de klasse heren E. Ook vermeldenswaard is de elfde plaats van Germy Joosten in de klasse dames E met een gemiddelde van 100,50. De overige dames behaalden de volgende resultaten: Wilma Wis- mans werd 26e in de klasse C met 116,75 gemiddeld en Erica van Well werd 16e in de klasse E met 98,20 gemiddeld. De heren behaalden de volgende klasseringen. Mat Klaassens werd 37e in de klasse B met 129,10 gemiddeld, In de klasse waarin Jan Pij pers uiteindelijk vierde werd, behaal de Frans van Soest de 13e plaats met 104,95 gemiddeld. De nestor van de vereniging, Leo Reintjes, moest zich in deze klasse tevreden stellen met de 22e plaats en 97,90 gemiddeld. Door een benauwde 2-3 zege in Haps tegen Havoc spelen de volley balheren van Rooyse VK opnieuw promotiewedstrijden. In Haps speel den de Venrayse volleyballers afgelo pen zaterdag om de knikkers. De kans dat ze het kampioenschap nog in de wacht konden slepen was minimaal, maar de kans om voor promotie te gaan was beduidend groter. Beide teams stonden gelijk op de ranglijst, Havoc had de eerste wedstrijd in Ven ray nipt gewonnen. De Rooyse had dus duidelijk nog een appeltje met ze te schillen. De voorgaande wedstrij den waren voor Rooyse niet geheel vlekkeloos verlopen, hopelijk toon den ze nu beter spel. De eerste set trokken de Venraynaren fel van leer, de heren stonden in no-time een paar punten voor. Het liep soepel, maar Havoc liet zich niet zo maar even uit het veld slaan. Ze konden toch wel bijblijven, maar verloren de set met 20-25. De tweede en derde set verlie pen ineens heel anders. Rooyse leek minder geconcentreerd te spelen, de passing was wat aan de magere kant en aan het net werd minder gescoord. Voor Haps dé mogelijkheid het Rooy se team flink onder druk te zetten. De goed scorende middenman aan Hapse zijde was vrijwel niet af te blokken en kon zo een hoop punten op zijn conto bijschrijven. Rooyse verstijfde een beetje, ze verloor de sets met 25- 18 en 25-23. Nu moest er toch écht actie worden ondernomen wilden de Venraynaren nog enige kans op pro motie maken. Het was geen onneem bare vesting, maar het zou zeker zwaar worden. Met een hoop door zettingsvermogen wist het team van Hans Hendriks de vierde en vijfde set winnend af te sluiten: 23-25 en 13-15. Daarmee hebben ze zich weten te plaatsen voor promotie-degradatie wedstrijden die komende zaterdag, 23 april, worden gespeeld in Venlo. Om 15.30 uur staat de wedstrijd tegen VC Pansign gepland, daarna spelen de heren tegen Civitas. Afgelopen zaterdag hebben de dames uit Venray het volleybalsei zoen goed af gesloten met een 0-4 overwinning op HVC. De dames maakten een goede groei door dit sei zoen en mede daardoor werd deze keer wél van HVC gewonnen. De dames kwamen maar langzaam op gang. Het spel was niet verzorgd genoeg en daardoor gingen de teams in het begin nog gelijk op. Maar met verschillende uitstekende service beurten in het midden van de set lie pen de dames ver uit. De set werd dan ook in de broekzak gestoken met 14-25. De tweede set hadden de dames in het begin al een voorsprong en deze werd alleen nog maar uitge bouwd. Met een sterk blok van de dames werden veel aanvallen van HVC tegengehouden. Met weinig moeite ging ook deze set naar de Rooyse VK, met 18-25. De derde set vertoonde het zelfde ritme en ook deze werd eenvoudig gewonnen en wel met 15-25. Dit bood in de vierde set ruimte voor een andere opstelling. Maar door verslapte concentratie keken de dames meteen tegen een kleine achterstand aan. Deze bleef tot een stand van 22-19. Maar met een goede service van Rooyse zijde werd dit omgezet in een stand van 23-23- Toen wisten de Rooyse dames het werk zelf af te maken en daarmee de vijf punten binnen te halen. De set werd afgesloten met 23-25. Doordat de Rooyse bij deze wedstrijd geen enkel belang meer had werd er door iedereen evenveel gespeeld. Met een aantal goede wissels door de coach deed het team toch wat het behoorde te doen; vijf punten binnenhalen. Jammer genoeg zijn de dames net bui ten de promotie gevallen. Ze hebben het seizoen afgesloten met een vierde plaats. Dit was tegen alle verwachtin gen in. Het geheel vernieuwde en ver jongde dames 1 werd een doel opge legd: niet degraderen. Dat hebben de dames dan wel op zeer goede wijze waar weten te maken. In het begin van het seizoen hebben de dames veel punten laten liggen, doordat ze nog niet geheel op elkaar ingespeeld waren. Als de dames volgend jaar een goede start weten te maken dan kan daar een kampioenschap inzitten. De hockeydames van Venray heb ben in de uitwedstrijd tegen Uden een monsterzege behaald. Uden werd getrakteerd op een onvervalste tien- klapper: 0-10. De wedstrijd ging goed van start en al snel zag Kim van Kessel na nog geen tien minuten haar kans schoon de keeper uit te spelen en het eerste punt voor Venray te bezorgen. Niet lang daarna zorgdeopnieuw Kim van Kessel voor een doelpunt door gemakkelijk de bal door de benen van de keeper het doel in te tikken. Ingrid Herraets, met een voortréffelijkebal links in de hoek, en Anke Muijsers hadden beiden in de eerste helft voor nog eens drie doelpunten gezorgd zodat Venray de rust inging met 5-0. Na een korte teambespreking in de rust vervolgde Venray zijn spel op dezelfde voet als in de eerste helft. Zo werden er verschillende combinaties uitgeprobeerd en werden diverse technieken toegepast. Zo stond links voor speelster Bertien Hermsen op de juiste plaats om net na de rust een sublieme tip-in te verzorgen. De doel- puntenregen hield niet op want voor zowel Sanne Wouters (2x), Ingrid Herraets en nogmaals Kim van Kessel werden kansen gecreëerd, die zij ook daadwerkelijk optimaal benutten. Uden IV had duidelijk moeite om geconcentreerd te blijven wegens onderlinge irritaties, hetgeen Venray juist benutte zijn doelpuntensaldo op te vijzelen. Koploper Heesch speelde gelijk tegen nummer zes Mill waar door Venray de lijstaanvoerder op een punt is genaderd, maar wel een beter doelsaldo heeft. Zondag speelt Venray thuis tegen nummer zeven, Deume. Afgelopen zondag hebben de hoc- keyheren van Venray met 4-0 verlo ren van Mierlo. Vooraf was al duidelijk dat het niet eenvoudig zou worden. Mierlo is namelijk een van de sterkere tegen standers in de poule. Toch slaagde keeper Jeroen Wijnhoven er de eerste helft in het doel van Venray schoon te houden. Het geluk was in de eerste helft aan de zijde van Venray. Mierlo trof tweemaal de paal. Na de rust leek nog alles mogelijk. De tweede helft ging gelijk op, totdat Mierlo op voor spong kwam. Daarna kwam Mierlo ook nog op 2-0 via een strafbal en was het duel feitelijk gespeeld. Mierlo maakte in de slotfase nog twee doel punten en bepaalde daarmee de eind stand op 4-0. Inge Vermeulen van Sjoelclub Ven ray is afgelopen weekend in Bame veld Nederlands kampioen geworden in de jeugdklasse B. Inge kwam tot een prachtig gemiddelde van 127.7. Clubgenoot Kevin Engels werd in de jeugd C-klasse tweede met een gemid delde van 120.9- In de dames B-klasse legde Rietje Goumans beslag op een fraaie tweede plaats met gemiddeld 137. De overige zeven léden van Sjoelclub Venray wisten het erepodi um niet te halen. Hun uitslagen: klas se JB 7e Tanja Vermeulen gemiddeld 119; klasse HC 27e Ben Rongen 121.8; klasse HD 7e Harrie Rongen 120.4; klasse HE 24e Sjeng Goumans 93 55; klasse HE 20e Paul Bouten 100 3 en klasse DD 38e Regien San ders 107.1 Vanaf links Nederlands kampioe ne Itige Vermeulen, Rietje Goumans en Kevin Engels Op pioen waars beide Nedei kamp Joche Bridgeclub 2002 Rookvrij Bij bridgeclub 2002 Rookvrij scoor den in de gele lijn Joke en Henk van Heumen het best van allen, met 61.3 procent. Zij werden door Toos en Math Keulards gevolgd met toch nog een respectabel percentage van 55 procent. De derde plaats was voor Toon den Brok en Toos Spreeuwen- berg met 52.5 procent. Bep Martens en Gardie Schelbergen werden in de rode lijn met het enorme percentage van 66 procent eerste en zaalkam pioen. Thea van de Berg en Betsy van de Sluys werden tweede met 54.9 procent. De derde plaats was voor Riet Dobbe en Annie van Mil met 53-45 procent. Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Harten Drie heeft de laatste zitting van de vierde ronde gespeeld. In rood zijn de dames Buys- sen en Spekhorst met vlag en wimpel eerste geworden met 60 procent. Tweede werd het echtpaar Van de Slik met 59.17 procent en de derde met 57.08 procent werden mevrouw Orosz en de heer Manders. In geel werden de dames Van de Munckhof met 61.98 procent eerste, tweede werden de heren Jakobs en Pennings met 54.17 procent en de derde plaats werd behaald door de heren Fiers en Steeghs met 50 procent. Volgende week is er vrij bridgen. Klavertje Vier Bridgeclub Klavertje Vier heeft de derde ronde van de clubkampioen schappen gespeeld. In de gele lijn was de eerste plaats voor Francien Haegens en Jeu Steeghs met 57.50 procent. De tweede plaats was voor Wilma. Dik en Lei Vissers met 56.25 procent en de derde plek ging met 52.08 procent naar Helene Moree en Leny Spekhorst. De groene lijn werd aangevoerd door Jan Tiggeloven en Martien Verheijen met 65,42 procent. Plaats twee ging naar Nel Frederix en Ilse Tummers met 60.76 procent en tenslotte was de derde plaats voor Tonny van de Heuvel en Truus Kok met 57.08 procent. Leny Jenniskens en Maria Cuppen zijn doorgedrongen tot de finale van het Landelijke Ruiten Boer toernooi dat gespeeld gaat wor den op zondag 24 april. Koninginnedrive De Venrayse Bridge Clubs houden op zaterdag 30 april een Koninginne drive in de Witte Hoeve in Venray. Men kan zich hiervoor opgeven bij de contactpersoon van de club, onder vermelding van speelsterkte A, B of C. Ook thuisbridgers zijn van harte welkom. Inschrijven kan tot uiterlijk vrijdagmorgen 29 april. Per mailcor- rie.hartong@planet.nl of via tel. (0478)583348. Vanaf 19.00 uur is zaal open ook voor inschrijving geopend, NRBC Bridgeclub NRBC heeft een bridge- wedstrijd gespeeld. In de gele lijn werden Lou Gilissen en Wim Ver- schuyten eerste met 63,8 procent, de tweede plaats was voor Margriet Poels en Maja van der Wee met 53,58 procent. Derde werden Truus Bollen en Piet Vos 53,25 procent. In de tweede lijn zegevierden Irene Camps en Annie Siroen met 62,6 procent, gevolgd door Mariet Deenen en Ine van de Lint met 59.,3 procent. Riek Rutten en Ber Poels werden derde met 59,1 procent. De groene lijn kende sterke winnaars in Riet Muer- mans en Jos Linders met 60,4 pro cent. Goede tweede werden Huub Camps en Jos Linders met 59,4 pro cent. De derde plaats was voor Martin Janssen en Piet Rutten met 57,1 pro cent. Joke van Os en Leo van Grootel werden met 63,5 procent eerste in de blauwe lijn. Lia Meijer en Dries Albers werden met 58,3 procent tweede gevolgd door Riet Blok en Betsie van de Sluis met 54,2 procent. Overloonse Bridgeclub Bij de Overloonse Bridgeclub waren op de tweede avond in de vier de ronde de drie beste in de gele lijn Wim en Luus van Son met 61.99 pro cent, tweede werden Harry en Riet Willems met 56.77 procent en de derde plaats was voor Toon den Brok en Jack Huis met 56.25 procent. In de rode lijn kwamen als beste uit de bus Nellie Basten en Liesbet Schaap met 57.83 procent. De tweede plaats werd behaald door Mathieu en Gerda Crooijmans met 56.27 procent en derde werden Hanny Verstraaten en Mien Spreeuwenberg met 54.69 pro cent. Bridgeclub Venray Bridgeclub Venray heeft een com petitiewedstrijd gespeeld. In de gele lijn was de eerste plaats voor van Lies hout en Manders, tweede werden Schoonbeek en Arts en de derde plaats was voor Peetjens en Van Jaars veld. In de rode lijn waren Schaeffers en Vervuurt iedereen te slim af. Zij werden gevolgd door Frankefort en Kuyer. In de groene lijn was de eerste plaats voor Appels en Olislager, gevolgd door Ep en Van Pelt en de derde plaats was voor Mater en Blok Van Well. Na de tweede speeldag in de mid- getgolfcompetitie van MGC Buiten- lust heeft Jan van Dijk de leidersposi tie van de niet spelende Fieke van Ham overgenomen. Ondanks zijn 2-4 nederlaag in een spannende wedstrijd tegen Pierre Dean (75-73), wist hij de met 5-1 van Theo Litjens (75) win nende Harrie Lenssen (71) op gemid deldeverbetering vóór te blijven. Theo Litjens pakte verdiend een punt tegen Harrie Lenssen met een rondje 23. De voor het eerst in actie komen de Gerrit Vermeulen was met 66 sla gen (o.a. tweemaal 21) de smaakma ker in zijn met 6-0 gewonnen wedstrijd tegen Leo Wilms (77), die overigens zeker geen slechte wed strijd speelde. Gerrit Janssen (76) her stelde zich na zijn debacle van vorige week. Nu wist zijn wedstrijd tegen Huub Straatman met 4-2 wel winnend over de streep te brengen. Het laatste rondje van Huub Straatman (20) smaakte naar meer. Het was de laag ste ronde van de dag en bracht zijn totaal op 74 slagen, twee minder dan zijn opponent, maar helaas leverde dat voor hem niet op. Henk van Leeu wen (73) boekte een regelmatige 6-0 zege op Jo Litjens. Jan Engels (74) liet ook deze speeldag zijn tegenstander er met een ronde (2 punten) ontsnap pen. Na rondjes van 22 en 23 was de laatste ronde van Miet Clevers (28) hem te machtig. Miet Clevers speelde overigens met 80 slagen een prima partij. Jan Litjens had Legen de taai tegenstand biedende Piet van der Eist een zware kluif maar wist toch met (4-2/78-80) aan het langste eind te trekken. Thieu Vranken deed goede zaken door een 4-2 overwinning op Truus van Dijk en ook zijn score van 79 slagen was van goed gehalte en gleed daarmee de topdrie binnen. Annie Litjens (79) ten slotte had geen kind aan Bets Wilms en won overtui gend met 64). In de stand gaat Jan van Dijk nu aan de leiding met 8 punten, gevolgd door Harrie Lenssen (9) en Thieu Vranken met 11,5 punten. In de bondscompetitie boekte Bui- tenlust 1 opnieuw een zege. Op de derde speeldag was men met ruim verschil Geldrop 4 de baas. De cijfers 8-0 (379-467) spreken wat dat betreft voor zich. Alle ronden werden duide lijk gewonnen met als hoogtepunt een teamronde van 89 slagen, de ronde waarin Gerrit Janssen met een rondje 21 de laagste ronde van de dag liet aantekenen. Harrie Lenssen was met 91 slagen de beste man van zijn team, maar ook zijn teamgenoten ble ven onder de 100. Het eveneens thuisspelende Buitenlust 3 trof in Heeze 1 een sterke tegenstander. Maar Buitenlust 3 had Leo Wilms in de gelederen en die speelde een beresterke partij. Met een score van 98 slagen een 21 als laagste ronde was hij de grote uitblinker van zijn team en trok zijn ploeggenoten mee in spoor der weliswaar zwaarbevoch ten overwinning. Beide teams won nen twee ronden, maar het aantal holeslagen ging met 451460 naar het Buitenlust 3-team en won daarmee reglementair met 2,5-0,5. Programma: le klasse Geldrop 3- Buiterüust 1 (zondag) en in de 2e klas se Buitenlust 3-Buitenlust 2 (vrijdag), Afgelopen zondag was er een dub bel programma. De bikkels waagden zich aan een marathon in Duitsland en de rest van de vereniging bleef ïn de buurt. De Duitse marathon was zwaar maar ook erg mooi omdat het weer goed was. De Venrayse bikers waagden zich aan een nieuwe uit Bra bant afkomstige variant van de sport, het zogenaamde 'waay baaiken'. De trainingen zijn op dinsdag en zondag. Voor meer informatie kunt u terecht op WWW.mudhunters.nl Zondag 24 april vertrek 8.30 uur voor een training in Helden. Elke dinsdag vertrek 19.00 uur voor trai ning rond Venray. Zaterdag 30 april vertrek 8.00 per fiets en 8.30 per auto voor tocht in Horst, 30 en 50 km. Ver trek is op dinsdag en zondag vanaf sportcentrum de Sprank Vorige week donderdag waren ze te gast bij St. Sebastiaan Heide. Er werd geschoten tegen het gemiddel de van de deelnemers. Tegenstanders waren de senioren uit Boekel. De overwinning was voor Boekel dat +78 p. behaalde tegen Venray +22. Hoog ste over het gemiddelde schoten S, van de Munckhof, M. Smulders en T. Jansbeken. Donderdag wordt er aangetreden in Oirlo, aanvang 14.00 uur. Vorige week donderdag werd er weer geschoten voor de OC Diana De Schutroe uit Horst. Deze keer wist Diana de ontmoeting winnend af te sluiten zodat de stand nu 2-2 is. Hoogste over het gemiddel de gingen F. Hendriks en F. Vermeu len. R. Thijssen steeg boven zichzelf uit en mocht de hoogste trede beklimmen. Afgelopen zondag waren er rayon kampioenschappen. Bij de heren le klas werd M. Deul winnaar met 480 punten; veteranen ereklasse 3e plaats voor J. Hermsen en dames ereklasse 3e plaats voor W. van Ooi. Zondag 24 april rayonkampioen schappen voor teams. Dave Ewalts heeft voor TV Venray de lange afstand van de zwemloop in Eindhoven gewonnen. Hij liep lang gelijk op met Jos Everts, maar met het lopen sloeg Ewalts in de laatste vijf kilometer zijn slag, en liep bij hem weg. In Weert heeft TV Venray de eerste wedstrijd van de verenigings competitie gewonnefi, met een derde, vijfde, zesde en negende plaats op de korte afstand door respectieve lijk Paul Wulms, Peter Scheres, Mar cel Meulendijks en Ludy Verstappen Op de lange afstand behaalde Jan van Ass eveneens een derde plaats, en Jo Klerken finishte bij zijn 499e wed strijd. volgende week nummertje 500 in Venray! Op de Zwemloop Eindho ven werd Dave Ewalts eerste met 49-30 minuten. Bij de Duathlon Weert werd Paul Wulms derde in 57.48 minuten, Peter Scheres werd vijfde in 58.48 minuten, zesde werd Marcel Meulendijks in 58.52 minuten en de negende plek was voor Ludy Verstappen met 1.01.19 uur, bij de 7,5-30-5 kilometer, H50 werd Jan van Ass derde met 1.46.30 uur. Programma: 24 april duathlon Venray 30 april koninginnenloop Lieshout en Oranjetocht Horst. PEEL EN MAAS een abonnement waard Afgelopen zondag was de derde wedstrijd van de vijfdorpenserie. Deze wedstrijd werd georganiseerd door het Bliekske en gevist in de vis vijver bij de Kasteelse Bossen in Horst. De vangsten waren erg wisselend en bestonden hoofdzakelijk uit grote brasem. De uitslag van deze wed strijd was: 1. Jan van Helden Horst 14740 gram 2. Frank Tempelaar Ven ray 2960 gram 3. Henk Cox Oostrum 6440 gram 4. Rien .Sanders Venray 2900 gram 5. René Wijnhoven Oos trum 5020 gram 8. Jan Sanders Oos trum 2760 gram 10. Pieter Kunen Oostrum 2460 gram. Zondag 24 april is de laatste vijfor- penwedstrijd in het Leukermeer in Well. De bijeenkomst is om 7.00 uur op de brug en er wordt gevist van 8.00 tot 11.30 uur. Opgave voor deze wedstrijd is mogelijk tot uiterlijk don derdag 21 april 20.00 uur bij Pieter Kunen tel. 077-3662920 Op zaterdag 23 april organiseert het Alvertje een individuele wedstrijd in vijvercomplex het Wanssums Ven. De loting is vanaf 10 uur bij de jacht haven en er wordt gevist van 12.00 tot 16.00 uur. Opgave bij Pieter Kunen. Op donderdag 28 april is de derde trainingen van het jeugdteam. Alle deelnemers worden om 18.00 uur bij de jeugdvijver van het Wanssums Ven verwacht. Op woensdag 27 april is de tweede middag van de jeugdcursus in café Back in Time in Oostrum. Aan vang 15.00 uur. Vanaf 20 april t/m 14 september zullen er elke woensdagmiddag tus sen 13-30 en 17.00 uur enkele jeugd leiders bij de jeugdvijver aanwezig zijn om jeugdvissers die komen vissen te helpen en te zorgen voor hun vei ligheid. d achte bleef steke. veel t Het team van de Koekeb I heel v speelde in Liessel tegen hettej ma's/ In The Pocket 4. In een wi plaats waar Arno Verhaegen hettr5 pUr sleeptouw nam, werd er nipt met 6-4 gew Marcel Verhaegen liet een 180 score noteren. De Weg* verloren thuis kansloos tege met"( burgt 7 uit Beek en Donk: 3-7. Met 51 personen was het i rankingtoernooi zeer goed l Emil Lamers werd winnaar een spannende finale Jeffrc pHoeiji nipt met 5-4 te verslaan. In*~ :2e kis om de derde plaats won Dem :-VvGIy Close Altijd was r weer de he bovei Cyrie. (632, van Bram Muytjens: 3-2. De ronde werd gewonnen door lofs. Hij versloeg in de final r Hit Camps met 3-0. De beste da Evelien van Hout en de hoogsft numi was voor Jos Linders met II, bleel werd op deze avond maar liefst», Rens keer een 180 score gegooid, wel d Op zaterdag 21 mei is het ad leider en laatste rankingtoernooi. Despl schil t die dan bij de eerste 32 staan, Plus 1 sen zich voor de finaleavond opfthelem dag 11 juni. In café De Piëlhaas wordt op dag 23 april vanaf 20.30 uur et toernooi gehouden. In schrijn tot 20.15 uur of (0478)582187. De uitslagen van de winnaa de; 1 Nico Thissen, 2 PatrikR Peter van de Berg, 4 Hubert Ji 5 Albert Moorrees, 6 Jos Hce Mat Janssen, 8 Roland van del Verliezersronde; 1 Gerard de Bt Danny Korsten, 3 Diana Reea Jolanda Koenen, 5 Lou Jans Jolanda Gisbers, 7 Bianca r Voort, 8 Andy Philipssen. Er twee keer 180 keer gegooid Peter van de Berg en Nico This een keer door Hubert Janssen,! Korsten en Patrik Plum. Dek finish was voor Peter van de Bft 110 punten. Uitslagen dartcompetitie; Eye's-Nine Fingers 8-2, De Old Van de Kroon 8-2, The Smokey1 ble Trouble 8-2, De Pielhaas-D'c 7-3, Halfom Half-Oh Shit 7-3,fl Ier Bees-Stierre Oeech 6-4, Thi bits-Mighty Five 6-4, The Bo Dynamo 7-3. De wedstrijd van' ging niet door. Zaterdag 23 april individueel l^mC! Alvertje op de visvijver, vissfl 12.00 tot 16.00 uur Zondag 24 april vier vijfdorp Well op het Leuken vissen van* tot 11 30 uur. Woensdag 27 april is start wedstrijden in de zomeravondd °verv titie. Er is van 18.30 tot 21.30uf sen in De Ballonzuil. Op de derde vijfdorpen wei pjjra in Horst waren er goede klassen up voor F. Tempelaar (2e). R. Sï [erst{ (4e) en M.Voermans (13e). Wil jij PEEL EN MAAI of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAf Neem dan contact op ntó Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray weer Altijd steeds schil 1 naar weer rangli overw Tliijss klasse behaa veel ,Encoi .Nicky game hoogs Triol. Sigma BTA\ Pinliu Crash Plus C BTjai De gr ,wasd 'hunte der B< Ine de he door. de eer teams Venlo tevrec kandii gespe Venra; als en binne koppe na ee waard gersg De Dar lichte Dar Apollc Ger Ace 2 Ger TC Ba Ger TVWi Her 5-1 Gei Uden

Peel en Maas | 2005 | | pagina 24