I WOONHUIZEN J. Ummenthun invent aanbieding MANAGER PRODUCTIE EN TECHNIEK (hbo wtb) WMMK ^rypijnA^vcH Autoruit stuk? Swolgen PEELRAND MAKELAARDIJ: EEN ZEER WISSELEND AANBOD IN DE KRANT! □I Ql Peelrand HOÜTHANDÉC .x ANSSEN Te koop gevraagd «l< 8 en 9 april Kruimelvlaai 4 turf bollen €1 45 KORTING OP ALLE BUITENZONWERING EN HORRAMEN LENTEAANBIEDIM PEEL EN MAAS Donderdag 7 april 2005 - Pagin VENRAY, MAMBOSTRAAT 41 VENRAY, KRUISDISTEL 2 l»l VENRAY, BOSSCHERMOLEN 10 ■•I VENRAY, E1NDSTRAAT 17 jj^gj VENRAY, ST. ANTONIUSVELDWEG In de wijk Landweert, nabij basisschool "De Kruudwis", aan een doodlopende straat, staat dit vrijstaand geschakeld, uitgebouwd vroonhuis met garage en carport (2001). Indeling: begane grond: hal, toilet, meter kast, ruime L-vormige woonkamer met een massief eiken vloer, open keuken met een inbouwkeuken v.v. een 4-pits keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koel kast, vaatwasser, close-in boiler, bijkeuken met 2e inbouwkeuken en CV ketel (2001). Ie verdieping: overloop met grote inloopkast, 2 slaapkamers (resp. ca. 13 en 9 m'), luxe geheel vernieuwde badkamer (2001) inge richt met hoekopgestelde ligbad (whirlpool systeem), ruime douche, zwevend toilet en dubbel wastafelmeubel. 2e verdieping: bereikbaar middels vaste trap, overloop, 3e slaapkamer (14 nr) met dakkapel en een hobbykamer. Vrijstaande garage, geheel geï soleerd met een nieuw dak (2001), elektrisch bedienbare kantelpoort. Mooi aangelegde achtertuin op het zuiden met vrije achterom, perfecte bezonning en biedt prima privacy. B.jr.:ca. 1989, opp.: 276 m!, inh.: 430 mJ Vraagprijs: 265.000,- k.k. Pr. Hendrikstraat 13, Venray Op een mooie, zeer vrij gelegen kavel in de "Oranjebuurt" gelegen, vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage, zonnige tuin en vrij gelegen overdekt terras. IN PRIJS VERLAAGD Vraagprijs: 279.000,- K.K. Broekhuizerweg 13, Broekhuizenvorst Aan de rand van Broekhuizenvorst, gelegen op een royale kavel (675 m') staat deze goed onderhouden vrij staande woning met aanbouw en ver nieuwde keuken ('00). Vraagprijs: 319.000,- KX Ghunenbeek 16, Oostrum Deze verrassend ruime, onder architec tuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning (2003) met moge lijkheid voor kantoor/praktijk aan huis. Vraagprijs: 398.000,- K.K. Matterhomlaan 32, Venray Op een unieke kavel gelegen, aan de achterzijde grenzend aan de bosrand, staat deze, zeer degelijk gebouwde villa met inpandig bereikbare garage en carport. Vraagprijs: op aanvraag Melchiorhof 5, Venray Royaal vrijstaand woonhuis met grote garage en ruime (vaste trap) 2e verdie ping. De tuin met vrije achterom biedt optimale privacy (389 m1). Vraagprijs: 349.000,- KX Mr. Bergerstraat 2a, Broekhuizen Aan een rustige woonstraat gelegen, recentelijk gebouwd vrijstaand woon huis met inpandig bereikbare praktijk- /kantoorruimte. Het pand heeft een praktische indeling met een gigantisch leefoppervlak op b.g.g. Vraagprijs: 339.000,- K.K. Paulus Potterstraat 7, Horst Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer dege lijk, royaal gebouwde vrijstaande bun galow met ondergelegen inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 412.000,- K.K. Rozemarijn 10, Venray Zeer modern, onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met gigantische aanbouw en garage op een ruime kavel (457 m') aan de rand van Landweert. Vraagprijs: 398.000,- K.K. Spoorstraat 20, Tienray Karakteristiek, vrijstaand woonhuis in de kern van Tienray, met veel leefruim te binnen. Dit pand is uitermate geschikt om op 1 niveau te wonen. Vraagprijs: 198.000,- K.K. Op een goede locatie, aan de buitenring van woonwijk" het Brukske", ligt deze leuke tussenwoning met vrije achterom. Indeling: Begane grond: Hal, kruipruim te, vernieuwd toilet, meterkast, woon kamer (ca. 35 nv') gesitueerd op de ach tertuin, halfopen keuken in een hoe- kopstelling v.v. een 4-pits gas-kook- plaat, een afzuigkap (schouwvorm), koelkast en een vaatwasser. Ie verdie ping: overloop, 3 ruime slaapkamers (resp. 12, 12 en 8 m'), badkamer inge richt met ligbad, wastafel en toilet. 2e verdieping met CV ketel en is in gebruik als bergruimte. Netjes aangelegde ach tertuin met tuinhuisje is geheel omheind door schutting delen en biedt maximale privacy. Aan de voorzijde ligt een ruime berging met vliering. B.jr.:ca. 1975, opp.: 183 m3, inh.: ca. 365 m3 Vraagprijs: 169.000,- k.k. Aan een leuke woonstraat in de wijk Landweert, staat deze royale tussenwoning met garage. In het pand is op de begane grond een schitterende Jathoba hardhouten vloer gelegd. Tevens is de keuken in 2003 vervangen. Indeling begane grond: Hal, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met situering op de tuin, halfopen keuken met vernieuwde inbouwkeuken, ingericht met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en een combimagnetron. Ie ver dieping: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met wastafelmeubel, badkamer, ingericht met een douchehoek, wastafel en toilet. 2e verdieping: bereikbaar middels een vaste trap. Zeer royaal vertrek wat eventueel in te richten is als 4e slaapkamer. Tevens zijn hier de aansluiting voor de wasmachine, droger en CV-ketel gesitueerd. De op het zuiden gelegen achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd middels sierbestrating. De garage is vanuit de tuin bereikbaar. B.jr.: 1986, opp.: 137 m', inh.: ca. 425 m* Vraagprijs: 195.000,- k.k. Gelegen op een schitterende en unieke locatie in een groene en rus tige omgeving, nabij het centrum van Venray, staat deze goed onder houden patiobungalow met vrij staande garage. Indeling: begane grond: hal, meterkast, toilet, inpan dige berging, woonkamer met schuifpui naar de patiotuin. Halfopen keuken v.v. een eiken inbouwkeuken. Ie verdieping: 3 ruime slaapkamers, waarvan één voorzien van een vaste kast. Badkamer ingericht met ligbad, dou che en wastafel. De mooi aangeleg de patiotuin met waterpartij is gele gen op het zuiden. B.jr.: 1970, perc.opp.: 233 m', inh.: ca. 307 m3 (excl. garage), woonopp.: ca. 105 m3 Vraagprijs: 249.000,- k.k. Op een schitterende locatie in het cen trum van Venray op een mooie kavel van 315 m' gelegen halfvrijstaand woonhuis met garage. Het pand heeft een vrije achterom via de zijkant, de garage is via de achterkant bereikbaar. De woning is degelijk gebouwd in 1953 en in 1976 gerenoveerd. Er zijn nog diverse karakteristieke elementen aan wezig. Indeling: begane grond: hal met toegang tot de kelder, woonkamer met openslaande tuindeuren, gesloten keu ken, trapopgang naar de le verdieping. Ie verdieping: overloop, 4 slaapkamers waarvan één met plaatsing wasmachi ne, badkamer met ligbad, wastafel en toilet. Vaste trap naar tweede verdie ping met 5e slaapkamer en veel berg ruimte. De op het westen gelegen tuin biedt maximale privacy en een perfecte bezonning. B.jr.: ca. 1953, opp.: 315 m!, inh.: ca. 450 m3 Vraagprijs: 259.000,- k.k. Op een mooie locatie metvrij uitzicht over de voorgelegen groenvoorziening, in de jonge wijk St. Antoniusveld, staat dit via de garage geschakelde, vrijstaande, royale woonhuis met dakterras en inpan dig bereikbare garage. Het pand is gebouwd in 2000, men leeft hier met het wooncomfort van een nieuwbouwwoning. Indeling: begane grond: overdekte entree, hal, toilet, meterkast, woonkamer met schuifpui, keuken met inbouwkeuken, v.v. 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, com bimagnetron, koelkast en vaatwasser, bij keuken, inpandig bereikbare garage, le verdieping: overloop, 3 slaapkamers (resp. ca. 15,13 en 6 m'). Luxe badkamer, ingericht met ligbad, douche, wastafel meubel en toilet. Vaste trap naar de 2e verdieping met 4e slaapkamer (ca. 25 nr') en groot dakterras (ca. 25 m3). Oe op het westen gelegen achtertuin is voorzien van 2 terrassen en een vijverpartij. B.jr.: ca. 2000, opp.: 233 m', inh.: ca. 500 m! Vraagprijs:^ 289.000,- k.k. halfvrijstaand Tussenwoning met berging gelegen in de woonwijk 't Brukske. Indeling: Begane grond: Hal, meterkast, toilet, een ruime woonkamer met tegelvloer en veel lichtin val, halfopen keuken.' le verdieping: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met lig bad, wastafel en toilet. 2e verdieping: bereikbaar middels een vaste trap, in gebruik als bergruimte, met Velux dak raam. Er bestaat de mogelijkheid tot het maken van een 4e slaapkamer. Leuk aan gelegde tuin met een uitstekende bezon ning, maximale privacy en tuinhuisje. Radson HR ketel uit 1994. B.jr.: ca. 1994, opp.: ca. 171 m!, inh.: ca. 390 m1 Vraagprijs: 164.000,- k.k. Westsingel 42, Venray Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het centrum van Venray staat deze vrij staande woning met garage. Vraagprijs op aanvraag Wilhelmina Sangersstraat 8, Venray Onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, carport en fraai aangelegde tuin met bergingen, en een terras op een ruime kaveL Vraagprijs: 424.000,- K.K. Venrayseweg 23, Wanssum Karakteristiek vrijstaand pand met aan bouw en vrijstaande garage gelegen in het dorp Wanssum. Het pand is vanaf 1995 rigoureus gerenoveerd. Deze woning moet u van binnen gezien heb ben! Vraagprijs: 295.000,- KX Midden in het centrum van Venray gelegen appartement (op de begane grond met tuin), met een aparte berging in het sou terrain en een eigen parkeerplaats. Indeling Begane grond: hal, meterkast, woonkamer met tegelvloer, open keuken voorzien van een U-vormige inbouwkeuken met een 4- pits keramische kookplaat, een afzuigkap, een combimagnetron, een koelkast en een diepvries, muurkast, 2 slaapkamers en een badkamer ingericht met ligbad, wastafel en designradiator. De op het oosten gelegen tuin is vanuit de slaapkamer bereikbaar. De op het oosten gelegen tuin is onderhouds- vriendelijk aangelegd en is voorzien van een tuinberging. Bouwjaar: ca. 1980, woonoppervlakte: ca. 60 m'. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Henscheniushof, Venray "Henscheniushof" in hartje Venray wordt gerealiseerd! Er worden apparte menten (maissonettes) te koop en te huur aangeboden, alle gelegen op de le en 2e verdieping van het complex. Vraagprijs: op aanvraag Deze leuke, perfect onderhouden en uitge bouwde tussenwoning met berging en vrije achterom, is gelegen in p»- :e woon wijk, nabij her Venray. Indeling- u Hal. Me, Mfc** ..oonkamer. De .-«Keuken (1996) is inge. een gaskookplaat, afzuigkap, oven, Koelkast en vaatwasser. In de aan bouw is een speel-/werkkamer gerealiseerd. Berging, le verdieping: Overloop. 3 slaap kamers. Badkamer. Ketelruimte. De op het noordwesten gelegen tuin is geheel beklin- kerd, heeft een vrije achterom en is voor zien van elektra, buitenverlichting en een buitenkraan. B.jr.: ca. 1963, opp.: 129 nv, inh.: ca. 390 m'. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Churchillstraat 12, Venray Op loopafstand van het centrum van Venray en dichtbij het St. Odapark gelegen staat deze tussenwoning met aanbouw. De op het westen gelegen achtertuin heeft een vrije achterom. Vraagprijs: 165.000,- K.K. verkocht onder voorbhoud Bosweg 3 te Venray Meerloseweg 5 te Wanssum Koenraadhof 1 te Venray Mgr. Hanssenstraat 47 te Oostrum Sleutelbloem 6 te Venray Brennerlaan 14 te Venray Eligiusweg 15 te Venray met succes verkocht St. Servatiusweg 22 te Venray Patersstraat 42 te Venray Bredeweg 5 te Holthees Mozartstraat 3 te Venray Vanaf www.peelrand.com kunt u alle uitgebreide brochures als PDF-bestand downloaden (RMT H Makelaardij Yërk&t7>iV REGISTER MAKELAAR TAXATEUR e NVM'WONEN Deze ruime 2-onder-l kap woning met aangebouwde garage is gelegen op een leuke plek in de wijk Landweert nabij scholen, win kels en uitvalswegen. Indeling: begane grond: hal, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met royale zit- en eethoek, verdekt opgestelde keuken aan de ach terzijde, garage, le verdieping: over loop, 3 grote slaapkamers en badkamer met douche, bad, wastafel en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met mogelijkheid tot het realiseren van 1 of 2 extra slaapkamers. B.jr.: 1994/1995, opp.: ca. 215 m3, inh.: ca. 460 m\ Vraagprijs: 219.000,- k.k. vrijstaand geschakeld Adelbertweg 18, Venray Deze goed onderhouden woning met vernieuwde badkamer ('04) en zeer ruime slaapkamers,ligt op een royale kavel (310 m3) aan een kindvriendelij ke straat in Veltum II. Vraagprijs: 239.000,- K.K. De Boog 16, Venray Op een van de toplocaties in het cen trum van Venray, staat dit verrassend ruime, functioneel ingedeeld, vrij staand geschakeld woonhuis met inpandig bereikbare garage. Vraagprijs: 309.000,- K.K. Isabellahof 7, Venray Gelegen in een mooie woonstraat nabij de bossen, zeer royaal, goed onderhouden geschakeld woonhuis met inpandige gara ge en een zonnige tuin met veel privacy. Vraagprijs: 239.000,- K.K. Smakterveldweg 6, Venray Op een volledig vrij. gelegen kavel (ca. 1000 m'ü!) aan één van de mooiste woonstraten in de wijk Landweert staat dit, onder moderne architectuur gebouwd, geschakeld woonhuis met inpandige garage. Vraagprijs: 359.000,- KX Annie Romeinstraat 2, Venray Jong, perfect onderhouden, halfvrij staand woonhuis met garage, vrije ach terom, tuin op het zuiden en riante 2e verdieping met dakkapel, gelegen op een royale kavel. Vraagprijs: 274.000,- K.K. Brouwerstraat 20, Well Aan een rustig woonhofje gelegen, halfvrijstaand woonhuis met garage en carport. De woning is geheel v.v. kunst stof kozijnen met dubbele beglazing. Vraagprijs: 199.000,- K.K. Kaardebol 22, Venray Op een leuke kindvriendelijke locatie schuin tegenover een groenvoorziening met speelmogelijkheden, staat dit half- vrijstaande woonhuis (2000) met gara ge in Landweert. Vraagprijs: 259.000,- K.K. Kroonkruid 57, Venray Halfvrijstaand woonhuis met berging, gelegen in de woonwijk Landweert. Aan de linkerzijde van het pand bestaat de mogelijkheid een garage te bouwen. Vraagprijs: 198.000,- K.K. Rochusstraat 2, Venray Aan de rand van Veltum, op loopaf stand van het centrum van Venray, tegenover een groenvoorziening, ligt dit halfvrijstaande woonhuis met serre en ruim aangebouwde garage. Vraagprijs: 274.000,- K.K. Vermeerstraat 6, Horst Halfvrijstaand woonhuis met carport, geheel vernieuwd in 2001, gelegen op 254 m'. Zaken als keuken, badkamer, kozijnen en ketel verkeren in absolute nieuwstaat (2001). B.jr.: ca. 1979, opp.: 254 m', inh.: ca. 500 m'. Vraagprijs: 279.000,- K.K. Wilhelmina Sangersstraat 23, Venray Aan de rand van St. Antoniusveld, tegenover een royale groenvoorziening, staat dit over de gehele breedte uitge bouwde, halfvrijstaand woonhuis (ca. 540 m') met 5 slaapkamers. Vraagprijs: 314.500,- KX Veerweg 5, Broekhuizen Op een zeer forse kavel van 1.185 m' gelegen, royaal uitgebouwd halfvrij staand woonhuis met een directe lig ging aan de Maas. Collegiale verkoop. Vraagprijs: 298.000,- KX www.peelrand.com Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl Grotestraat 7,5801 BD Venray Tel.: 0478-550651 Fax: 0478-550649 www.makelaardijthomasson.nl Marion Cortenbach VBO(^ MAKELAAR kvm f|i|p Woonplein s —m Limburg. makelaar/taxateur in onroerend goed VENRAY Langstraat 30 Starterstussenwoning in kindvriendelijke wijk land weert op loopafstand van de basisschool. Ruime woonka mer met tegelvloer, halfopen keuken, bijkeuken 4 slaapka mers en parkeergelegenheid voor de deur. Ideaal voor de starters die hun eigen smaak nog willen aan brengers Perceelopp. 250 m2 Vraagprijs: 349.000.= k.k. Bel voor een vrijblijvend gesprek of een gratis waardebepaling Zoekt u een plek voor een groot gezin met behoud van sfeer, ruimte in het centrum van Venray? Dit pand heeft dat alles. Karakteristiek Halfvrijstaand vooroorlogs pand (1933) in het centrum van Venray met zeer ruime opzet. Liefst 5 royale slpkmrs. 2 extra is mogelijk. Sfeervolle leefkeuken (2003) en de Badkamer (2003) voor groot gezin ingericht. Alom gezelligheid dus. Zie foto's op onze site. VENRAY kempweg 41b VIERLINGSBEEK Spoorstraat 48 Vraagprijs: 142.500,= k.k. de' rand van Venray op loopafstand hal Centrum en natuurgebied "Vlakwater' bevindt zich op de tweede el gell|kvloe :h de berglnc "complex h illnval. Indeling. Begane grond: Irappor- I, hal met intercom, woonkamer mei glazen aan de zuidkant, royaal balkon Open ke ken. bergkast,toilet mrt fonteintje, badkarr met douchecabine, waslalel De slaapkamer -vandkast. berging In i Perceelopp. 240 m2 Vraagprr: 395.000,= k.k. Huurpr. 1.500,= p.mnd Voor wie een woning zoekt met karakter! Deze uiterst sfeervolle, geheel gerenoveerde helft van een dubbele woning is gelegen in het vriendelijke dorpje Vierlingsbeek. Het pand is het bekijken zeker de moeite waard, (www.makelaardijthomasson.nl) U treft o.a. aan op de bgg een leefkeuken, salon, slaap- hobbykamer, woon kamer. luxe badkamer. 1e verd.: 4 slaapkmrs. waarvan een ingericht met zeer luxe badkamer (whirlpool en stoomkachel). Onderhoudvriendelijke tuin. Grote dubbele garage. (150 m3) met zolder en pannendak. Verstappen Verpakkingen in Oostrum is een hoogwaardige producent van thermo gevormd verpakkingsmateriaal voor afnemers in de groente- en fruitverpakkende industrie ten behoeve van het grootwinkelbedrijf. Innovatie, procesbeheersing en sterke betrokkenheid van het personeel zijn belangrijke succespeilers. Het bedrijf heeft alle technische disciplines in eigen huis. Productiemachines en gereedschappen worden in eigen beheer ontwikkeld en vernieuwd. Het bedrijf maakt de laatste jaren een sterke groei door. Bij Verstappen Verpakkingen werken momenteel 32 medewerkers in vaste dienst. Om deze groei verder in goede banen te leiden zoeken wij een (v/m Daadkrachtig leider en organisator met ondernemersambitie De functie: Na een inwerkperiode door de directeur en het hoofd bedrijfsbureau, wordt bij gebleken geschiktheid de complete verantwoordelijkheid aan u overgedragen. U stuurt dan rechtstreeks de meewerkende voorlieden aan en zorgt voor optimale werkomstandigheden. U bent hiervoor veel op de werkvloer aanwezig, lost productieproblemen op en neemt maatregelen, waarmee de kwaliteit, efficiëncy en levertijden blijven gewaarborgd. Met het hoofd bedrijfsbureau optimaliseert u bedrijfsprocessen en legt deze vast. Samen met de Technische Dienst organiseert u de bouw van machines, productielijnen en matrijzen. Uw profiel: U bent een praktisch ingestelde technicus met leidinggevende capaciteiten, organisatietalent en ondernemersdrive. Uw roots liggen in de techniek, bijvoorbeeld in het bouwen van machines en gereedschappen. U bent gewend leiding te geven aan teams van 20 tot 40 medewerkers. U hebt ervaring met het aansturen van productie-afdelingen in het industriële mkb, bij voorkeur in de machinebouw of gereedschapmakerij. U bent een sterke persoonlijkheid, mensgericht en communiceert direct, duidelijk en eerlijk. U beschikt over een uitstekend inzicht in bedrijfsprocessen en wilt graag doorgroeien tot Bedrijfsleider. Uw opleiding is op HTS/WTB niveau, afgerond met diploma. Leeftijd: 35 tot 45 jaar. U woont binnen 30 kilometer van Venray of wilt u hier gaan vestigen. Verstappen Verpakkingen biedt u een salaris evenredig aan uw functie met een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse in deze echte uitdaging? Neem dan contact op met Jack Lenssen van Invent Personeel en Organisatie in Boxmeer. E-mail: jacklenssen@invent-personeel.nl. Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. Bezoekadres: Hoogkoorpassage 23. Tel: 0485-576264. gsm 06-53313838. personeel en organisatie r*l werving, selectie eh psychologisch onderzoek training en consultancy - coaching en outplacement S^RjuTKw^N d E-in' -EN mmmtwu ..[.n 'um WWW.IlOUTllANdEljANSSEN.Nl MVNX I Boxmeer: Burg. Verkuylstraat 26-32, Tel. (0485) 57 15 20 Op (Le/ Kcvwvp 2 5815 CE Memlo- téV. 0478 546467 vruvrOoo@rKe<i^yu. xvet" voor bemiddeling en begeleiding van opvang voor kinderen van O tot 12 jaar bij u thuis of bij een gastouder MAJA WEET NU ALLES OVER ARAIAL D'AJUDA IN BRASIL! Vice \ersa Henseniusplein 3 tel. 515155 www.reisbureauviceversa.nl fit #1 ITS ALLE PRIJSKLASSEN. Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappij di 12 april 3 tiengranenbroden van €6,15 voor [^mJB wo 13 april 6 ges. broodjes UE Bgg van 2,30 voor do 14 april appelflappen van 1,05 voor van 10-12 punten van 8,40 voor van €1,95 voor Wij hebben ook een ruin assortiment broodjes vod j thuis af te bakken. Gvoo&r en GanGe (GaGGev ij Onze vestigingen: Horst - 077-398 38 15 America - 077-464 16 81 Venray - Veltumse Kieffen - 0478-58 09 34 Brukske 0478-58 27 38 Graag tot ziens in een van onze winkels! Geldig t/m 15 april 2005. Niet geldig in combinatie met andere acties. Openingstijden: di. t/m vr.10.00-18.0 12.30-13.00 u.gesli vrijdag koopavond zaterdag 10.00-16.0) i WONINGINRICHTING - ZONWERING - KUNSTSTOF KOZIJNEN maandag gesloten Wij repareren of vervangen uw voorruit... www.glasgarage.nl Dovens Meubelen Milheeze Wij hebben alles, maar dan ook alles op woninggebied. Zoals meubelen, vloer bedekking, gordijnen, binnenzonwering, lami naat, vinyl, massieve houten vloeren en bed den voor jong en oud. Wij zijn ruim gesorteerd in senioren meubelen en bedden. Tevens een van de grootste op het gebied van MEUBELEN OP MAAT uit eigen fabriek Kerkeind 38, 0492-341553 De zomer staat weer voor de deur!!! Dus is het weer tijd voor de lente/zomercollectie, Wij zijn geopend op de volgende dagen: zaterdag 9 april van 10.00 tot 16.00 uur zondag 10 april van 12.00 tot 17.00 uur maandag 11 april van 9.30 tot 12.00 uur Op deze dagen geven wij kortingen tot: Onze collectie vullen wij maandelijks aan met nieuwe kleding Openingstijden: Maandag: van 9.30 - 12.00 uur Woensdag: van 14.00 - 20.00 uur Zaterdag: van 10.00 - 16.00 uur Mgr. Hanssenstraat 1a Oostrum Tel. 06 - 12 55 80 49, thuis 0478 - 58 33 35 infokleinemensen hotmail.com psychologenpraktijk Dependance Venray Heeft u werkrelevante problematiek: zoals, bum-out, overwerkt voelen, overspannen? Erover praten is altijd beter dan ermee blijven lopen. U kunt rechtstreeks contact met ons opnemen en of met uw huisarts. Behandeling volgens AWBZ-regeling is eventueel mogelijk. Er zijn geen wachtlijsten. Medisch Centrum Veltum Langstraat 100, Venray Tel. 0478-692532 http ://home.tiscali ,nl/~ppswolgen

Peel en Maas | 2005 | | pagina 4