Sportnieuws -inf Peter Scheres wint Zwemloop Venray Knappe zege Rooyse volleyballers Beekmans wint biljartfinale Zesklapper hockeydames Hockeyers late punten liggen Red Stars verzuimt winst te pakken Buitenlust goed uit de startblokken Sander Broers Limburgs bowlingkampioen Bowlingvereniging Venray Paula en Stef Limburgse bowlingkampioen Björn Cleven wint darttoernoo Dames Rooyse VK winnen van koploper Rooyse VK Set Up Offday Jumpers'76 Biljarten De Witte Hoeve MHCV Sjoelclub Venray J ?sen sm PEEL EN MAAS Donderdag 7 april 2005 - De volleydames van de Rooyse VK hebben afgelopen zaterdag met maar liefst 3-1 van koploper Aspargos gewonnen. Het was de tweede keer dat Aspargos deze competitie het hoofd moest buigen voor de Venrayse volleybalsters..JDe kleine kans die de Grubbenvorster dames hadden om in deze wedstrijd kampioen te worden is door de Rooyse dames de grond in geboord. De dames kwamen in de eerste set maar langzaam op gang, waardoor Aspargos eenvoudig uit kon lopen. Pas in de tweede helft van de set begonnen de dames spel van niveau te laten zien. Toch bleven ze tegen de achterstand aankijken en zagen ze geen kans meer om deze nog weg te werken. De set ging met 25-20 naar de tegenstander- In de tweede set gingen de dames meteen met dit niveau verder. De tegenstander had dit niet verwacht, want Rooyse VK kon uitlopen naar een voorsprong van 6-1. Ook het publiek dat voor Grubbenvorst was gekomen, werd opeens wel héél erg stil. Met een goede inzet wist de Rooyse VK deze set in hun broekzak te steken en wel met 20-25. Ook in de derde set was de Rooyse de betere partij. Vooral op de buiten wisten ze veel aanvallen goed af te ronden. Door het slecht aansluitende blok van Aspargos konden de aanval lers de ballen slaan waar ze wilden. In de Rooyse verdediging werd e;r voor iedere bal gestreden. De meeste wer den van de vloer gehaald, misschien niet altijd even mooi, maar toch wer den de punten gemaakt. Ondanks dat ze aan het einde van de set Aspa rgos nog wat puntjes gaven, wonnen de Rooyse dames deze set met een ruime voorsprong. De setstand was 18-25. De vierde set was een peulenschil- let je. De dames waren wel vermoeid, maar de tegenstander had daar nog meer last van. In tegenstelling tot de tegenstander stond het Rooyse btok wel goed en daarmee werden een heel aantal aanvallen tegengehouden Deze set was met een mooie stand van 15-25 voor de Rooyse VK. Een prachtige wedstrijd waarin de Rooyse VK voor de twééde keer de sterkere bleek te zijn. Met een goede inzet van alle spelers en een goede coaching heeft het eerste team van de Rooyse VK zich weer eens weten te bewij zen. Afgelopen zaterdag hebben de vol leybalheren van Rooyse VK een knap pe zege behaald in de uitwedstrijd tegen TSL/ Activia in St. Anthonis: 2- 3- Het werd een zwaarbevochten overwinning. In de eerste set namen de Venray- naren al gauw het heft in eigen han den en pakten zo een voorsprong van drie punten. Maar de tegenpartij gaf al snel te kennen het daarmee niet eens te zijn en nam de voorsprong over. Door het mindere passwerk en de verslapte concentratie af en toe wis ten de mannen van Activia de voor sprong uit te bouwen. De mannen van Hans Hendriks lieten zich niet kennen en knokten zich terug tot 19- 19- Maar door een akkefietje met de scheids over een opstellingsfout raak ten de Rooyse heren hun concentra tie kwijt en ook zo de set. De tweede set begon net als de eerste sterk en goed, maar het waren toch de man nen van Activia die steeds de voor sprong overnamen en de Rooyse mannen achter de feiten aan lieten lopen. Rooyse VK knokte zich wel terug, maar verslapte telkens waar door de tegenstander de voorsprong kon uitbouwen. Het gevolg was dat ook de tweede set naar de thuisploeg ging. Om nog steeds aanspraak te wil len maken op het kampioenschap moest er wat gebeuren, dat leek de ploeg uit Venray ook duidelijk, want in de derde set lieten de Rooyse man nen zich niet meer overlopen en pak ten de winst. Er was nog hoop en die werd omgezet naar een wil voor een vijfde set. En dat gebeurde ook. Mede door de goede service beurt van Leon Langenhuizen konden de Venrayna- ren nog kans maken op die drie pun ten, die ze toch zeker nodig hebben als ze willen promoveren. En het gebeurde dan ook in de vijfde set, blijkbaar hadden de mannen van Acti via iets teveel gegeven in de eerste vier sets want van veel tegenstand was in de beslissende set geen sprake De meeste punten die naar de tegen stander gingen waren eigen fouten, maar de Rooyse heren hadden geluk kig nog genoeg energie en haalden zo deze zeer belangrijke set binnen en daarmee tevens drie heel belangrijke punten. De setstanden waren 25-23, 25-20,19-25, 21-25, en 11-15. na donderdag 7 april DV3D Rooyse VK 2 naar Peelpush 21.00 Programma zaterdag 9 april MB1H Rooyse VK-Meterik 12.45 MC 1G Rooyse VK-Luctor 12.45 JC1C Rooyse VK-Polaris 12.45 D4E Rooyse VK 3-MVC64 3 14.30 MB1G Rooyse VK 2-Grashoek 14.30 JB1D Rooyse VK-Ledub 2 14.30 MC 1H Rooyse VK3-MVC64 16.15 JB1C Rooyse VK 2-Apollo 16.15 D2D Rooyse VK-MVC64 16.15 D3D Rooyse VK 2-MVC64 2 18.00 H4D Rooyse VK 2 -Asapargos 3 18.00 H2C Rooyse VK-Unitas 18.00 Programma zondag 10 april Rooyse HV2 naar Ysselsteyn Programma woensdag 13 april DV1A Rooyse VK naar Peelpush21.00 Hands Up-Set Up Livoc Liessel-Set Up 3 Jeugd: Aspargos MCl-Set Up MCI Set Up MCl-Hovoc MCI Dames Recreanten Phoenix-Set Up 2 3-1 Programma zaterdag 9 april Set Up-Revoc/VCB 17.00 Set Up 2-Achilles 19-00 Set Up 3-Civitas 3 19 00 Programma zondag 10 april Set Up MB-Accretos 12.30 Set Up Nivo 6 in Meerlo 12.30 Set Up Nivo 5 in Meerlo 12.30 Programma zondag 10 april Set Up-Revoc/VCB 10.00 Set Up 2-Summa Peelpush 2 10.00 Set Up 3-HVC 4 10.00 Programma woensdag 13 april BVC Holyoke-Set Up 3 20.30 Programma donderdag 14 april Set Up-VC Velden 20.30 Set Up 2-Touch 20.30. De basketballers van Jumpers'76 hebben de streekderby tegen Akros met ruim verschil verloren: 62-88. Akros wist in de eerste tien minuten een kleine voorsprong op te bouwen, door veel inside te spelen daar waar Jumpers kracht miste. Door afwezig heid van center Butenaerts werd daar mee meteen zichtbaar waar de zwak te lag van Jumpers. Onder de borden werd geen enkel duel gewonnen en domineerde Akros. In het tweede kwart werd er teruggezakt in een zone. Jumpers probeerde de druk bovenin te houden en via fastbreak basketbal terug te komen. Dit lukte tot de vierde minuut in het tweede kwart. (32-35). Door onzorgvuldige passing en het teveel willen spelen via Pim Stevens, die het overigens prima deed in het tweede kwart, wist Akros zijn verdediging aan te passen en werd Jumpers met hun eigen wapen verslagen, de fastbreak. Rust stand: 38-46. Het derde kwart was dramatisch om te zien. Slechts zeven punten werden er in dit kwart ges coord daar waar Akros er achttien maakte. Jumpers speelde als een mak lammetje, maakte totaal geen vuist en liet zich langzaam naar de slachtbank brengen. Fout na fout stapelde zich op. Coach Kraus kon tactisch ook geen wijzigingen meer aanbrengen, daar hij diverse spelers te lang had laten staan en in foutenlast zaten. Dit was aan het einde van de wedstrijd ook zichtbaar op het scoresheet. Jum pers maakte maar liefst 31 persoonlij ke overtredingen. Het vierde kwart had net zo goed schriftelijk afgedaan kunnen worden. Niemand binnen het team van Jumpers had zijn dag. Akros speelde het duel nog gecontroleerd uit en nam de punten mee naar huis. Kwartstanden: 20-25, 18-21,7-18 en 17-26 Topscorers Jumpers'76: Bart van Dijk 26 en Maarten Wijnen 12. Buitenlust 1 (le klasse) heeft de aanvang van de midgetgolf Bonds- competitie goed ingezet. De thuis wedstrijd tegen Eindhoven 1 leverde een 6-2 overwinning op. De eerste ronde werd matig begonnen, maar leverde toch winst op (106-109), ver volgens duidelijk winst in de tweede omloop (95-101) met een uitblinken de Harrie Lenssen, die al vroeg in het seizoen pen rondje 20 neerzette. Na de thee opnieuw dikke winst (92- 100) om in het laatste kwart van de wedstrijd toch nog een ronde uit han den te geven (103-99), waardoor de 6 - 2 (396-409) zege een feit was. Harrie Lenssen bleek de beste slagman te zijn met 92 slagen, maar ook Gerrit Vermeulen (95) en Gerrit Janssen (98) bleven onder de 100 slagen. In de tweede klasse speelde Buitenlust 2-tegen Buitenlust 3. Degradant Bui tenlust 2 bleek ook zonder echt goed te spelen veel te sterk voor het Bui tenlust 3-team. De cijfers 107-116, 108-117, 111-117 en 116-120 spreken boekdelen en daarom was de 8-0 overwinning geen verrassing. Bij de reserves was Huub Straatman de grote man, een score van 101 holesla gen en tekende eveneens voor de laagste ronde (23). Bij het derde team was Ton Hendriks de beste speler met 107 holeslagen en 24 als laagste ronde. Het programma van zondag 10 april: Buitenlust 1-Zicht Nirve 2, Heeze l-Buitenlust 2 en Buitenlust 3- Eindhoven 2. Donderdag gaat de onderlinge competitie weer van start. Het startsein is om 18.00 uur. Jan Engels heeft op het toernooi van Geldrop met 99 slagen een ver dienstelijk tweede plaats behaald. In het hol van de leeuw bleek de thuis- spelende Tiny Klarenbeek met 94 sla gen andermaal de sterkere, maar hij bleef wel ruimschoots voor de anders zo sterke Geldropspeler Hans van der Aa, die nu met 105 slagen op de derde plaats bleef steken. Sander Broers uit Venray, uitko mend voor BV Sittard, is afgelopen zaterdag bij de junioren Limburgs bowlingkampioen geworden in Maas tricht. Na een goede voorronde met een game erbij van 256 ging hij als eerste de finale in. In de finale begon Sander met een 177 game en liep nu al uit op de nummer twee Sander werd ruim eerste. Tevens behaalde hij de eerste prijs bij de hoogste dag- score en werd zo in de jongens klasse Limburgs kampioen en sleepte hij deze titel mee naar Sittard. Uitslagen Huisleagues le klasse: Sigma's/Comelco-Kantoor v.d. Boom- en 11-17 Café de Buren - B.T. Jamin 10-18 Pinhunters - B.T. Hoeijmakers 8-20 La Mousse - V.T.U.-Telecom 9-19 De strijd om de bovenste plaats blijft ongemeen spannend, Zowel lijstaan voerder .VTU-Telecom als runner-up B.T. Hoeijmakers wisten hun wed strijden overtuigend te winnen. V.T.U.-Telecom, met Ben van Rens als beste van het team met zijn 627-serie, had deze keer geen moeite met "angstgegner" La Mousse en ook B.T. Hoeijmakers, waarin Peter Cleven met 255 en 662 voor de hoogste game en serie bij de heren zorgde, bleef baas over de kampioen van vorig seizoen, Pinhunters. Sigr.na's/Comelco, waarin Joos Pee tere een 642-serie neerzette, zag door de nederlaag tegen Kantoor v.d. Boonnen de achterstand met de koplo pers verder groeien. B.T. Jamin, met Bart van Rens met een 607-serie, klop te Café de Buren, dat nu wel dicht bij de degradatieplaatsen is gekomen. 2e Klasse: Hit Miss - Red Arrows 6-22 VvGI/Van Rensch 23-5 Close Encounters - Altijd Raak/AVIT 4.5-23-5 Club Up - Strikers/Groeipunt 13-15 Strikers/'Groeipunt had nogal wat moeite met rode lantaarndrager Club Up, maar bleef aan de geode kany van de uitslag. V.v.G.I./Van Rensch rukte door de royale winst op Plus Van Dijck, dar al zijn derde nederlaag in successie leed, op naar de tweede plaats met nog maar 12 punten ach terstand op de leider. Hit Miss liet zich de kaas van het brood eten door Red Arrows, waarin Ria Latimer met haar 193-game en 534-serie de beste van alle dames en reserve Tim van Houdt met 213 en 611 de beste bij de heren bleek in game en serie. De eer van de hoogste game moest hij delen met Frank Peters, die daarmee voor een van de weinige puntjes van Close Encounters zorgde in hun wedstrijd tegen Altijd Raak/AVIT. Trioleague: De Joepies-BT Kuijten Ass. 6-15 Proshop RBVearay-Nutrivisie 15-6 Crash-Sigma's/Comelco 6.5-14.5 Plus Van Dijck-BT Jamin 13-8 Bokual/Mijling-Hit Miss 6-15 Pinhuntere-BTAW I, Isolatie 19-2 Zowel koploper Bokual/Mijling als het nummer twee, De Joepies, liepen tegen een nederlaag op, maar de top- plaatsen bleven behouden. De Sig ma's en Proshop RBVenray, met Nicky Claessens als de man met de hoogste game (244), deden door hun overwinningen goede zaken, maar de afstand met de leiders is met 39,5 en 45,5 punten toch wel aanzienlijk. Het Pinhunterstrio boekte de grootste overwinning van de speelavond met prima prestaties van Nicole Peters, die tweemaal met 217 de hoogste damesgame en met 600 de hoogste damesserie scoorde en van haar echt genoot Frank, die met 638 de hoogste serie bij de heren neerzette. Nationale Trioleague In Oosterhout werd de 6e speelronde gehouden van de le Klasse D, waarin het Venrayse V.T.U.-Telecom uit komt. Vijf van de zeven wedstrijden werden in winst omgezet en de titel kan het trio nauwelijks nog ontgaan want de voorsprong op Strike/Linde- loofjes is 13 punten. Tweede plaats voor Lars Lenssen Met een gemiddelde van 201 over 19 games veroverde Lars Lenssen in de Klasse 2 van het B* -toernooi Zuider park Classics in Den Haag een uitste kende tweede plaats. Bedri j fsbowlingcompetitie De match van de dag leek te zijn die tussen de nummers een en twee, Vro lijke Treffers en Flextronics, maar de kampioenstitel ging naar een lachen de derde. Flextronics won wel met 17 - 11, maar kwam 3 punten te kort om de titel te grijpen. Die ging dus naar Inalfa, dat Vinc.v.Gogh 2 met 24 - 4 versloeg.. V.v.G.I. 2 is als laatste geëindigd en degradeert naar de tweede klasse. Ford van Haren, dat met 26 - 2 klop kreeg van WWW,MKN, mag zich pogen te red den door te winnen in de promotie/degradatieronde tegen het nummer twee van de tweede Klasse, B.T. Henk Hoeijmakers.. V.v.G.I. won met 23 - 5 van Ruhl-Haegens-Molenaar 1. Ook in de tweede klasse was de wed strijd van de dag die tussen koploper Beerkens en nummer twee, Henk Hoeijmakers, maar hier waren geen kapers op de kust, want de punten- voorsprong van beide teams op de rest was groot genoeg. De winst ging naar Beerkens Systeemplafonds met 16-12 en promotie naar de le klasse een feit. A.W.I. Isolatie, dat Van Rat tingen met 19 -9 versloeg, werd ver rassend derde. V.v.G.1.3 stuurde W.J. de la Roy met een 25-3 nederlaag naar huis en V.v.G.I. 4 boekte een 20 - 8 overwinning op Houterman/Kles- sens. Het De la Royteam degradeert en van Rattingen speelt in de promo tie/degradatieronde om klassenbe- houd te bewerkstelligen. Bij de in Maastricht gehouden Lim burgse bowlingkamp.ioenschappen hebben de leden van Bowlingvereni ging Venray goed gepresteerd. Veer tien van de zeventien deelnemende leden wisten zich via de voorronden te plaatsen voor de finale. Uiteindelijk leverde dat twee Limburgse titels (Paula Jansen Aspiranten Meisjes) en Stef Billekens (Pupillen Jongens) en zeven podiumplaatsen op. Wendy Camps, de enige vertegen woordigster bij de meisjes pupillen, plaatste zich probleemloos met 309 pins. Na de finale stond zij als tweede op het podium (513 pins) achter de sterke winnares Sarah Dijs uit Sittard (723 pins). Derde werd Ivana Brou wer (Maastricht) met 505 pinfall. Bij de jongens pupillen sloeg Stef Bille kens (438 pins) in de voorronde al meteen een gat van 47 pins op num mer twee Brian Zillekens (Sittard) met 391 pins. Richard Addae (367) plaats te zich als derde. Kevin Litjens (343), Ken Litjens (313) en Niels de la Roy (310) ondanks vallen en opstaan plaatsten zich eveneens als zesde, achtste en negende. Helaas lukte dit Ralph Oosterwijk, die met 272 pins elfde werd, niet. Na de finale was het verschil van Stef Billekens (746 pins) en de concurrentie opgelopen tot 87 pins en werd daarmee dik verdiend Limburgs pupillenkampioen. Richard Addae (659) wist in de finale Brian Zillekens (653) uit Sittard naar de derde plaats te verwijzen en werd dus zelf zeer verdienstelijk tweede. Kevin (566) moest na een zeer matige finale zijn zesde plaats ten slotte nog delen met Jarno Gadaen uit Heerlen. Niels (546) en Ken (541) wisselden stuiver tje met elkaar en wérden achtereen volgens achtste en negende. Na de voorronde prijkte een drietal Venrayse meisjes bovenaan bi de aspi ranten, waarvan Paula Jansen met 661 pins de eerste plaats bezette. Zus Lisa stond na de vier regulier games twee de met 602 en Patricia Camps stond met 577 derde. Monya Kuijsters (zevende met 469) en Florien Hazeu (negende met 432) wisten de finale niet te bereiken. In de finale toonde Paula Jansen zich oppermachtig met een slotgame van 212 (tevens de hoogste game van de dag bij de meisjes) en werd daar mee zeer overtuigend kampioene van Limburg. Haar pinfall bedroeg 1199- Lisa Jansen handhaafde zich keurig op de tweede plaats met 1022 pins. Patricia Camps (981) daarentegen zag haar podiumplaats gedwarsboomd door Dominique Koevoets uit Maast richt (983), die haar naar de vierde plek verwees. Bij de jongens plaatsten beide Venrayse deelnemers zich gemakkelijk. Eric Minten (680) stond na de voorronde als derde geplaatst en Luke Verhoeven ging met 648 als vierde de finale in. In de finale wist Eric (1163 pins) de leider na de voor ronde Jeannot Reynaerts uit Maast richt (1149 pins) weliswaar te passe ren, maar de Glenn Zillekens (1239) bleek een te groot obstakel. De Sittar- denaar werd dan ook terecht kam pioen. Toch kon Eric met zijn tweede plaats met dik tevreden zijn. Luke Verhoeven (1082 pinfall) moest in de finale een plaatsje inleveren ten faveure van Roy van Geertruy, die op 1114 pins afsloot. Bij de junioren waren drie leden vertegenwoordigd, die zich allen voor de finale wisten te plaatsen. Tim van Houdt (744 pins) als tweede, Antoon Camps als vierde met 667 en Bram Snellen (659) als vijfde. Na de finale, die Tim weliswaar niet vrolijk stem de, kon hij met 1208 pins toch de tweede podiumplaats bezetten. De goed spelende Bram Snellen (pinfall ll6l)kon weliswaar een plaatsje opschuiven, maar de derde podium plek bleef net buiten bereik. Hij kwam uiteindelijk veertien pins tekort op de Michael Reynaerts uit Maastricht. (1175). Antoon Camps (1128) liet zich op de valreep nog door Ivar van Renen (1132) uit Sittard net de kaas van het brood eten en sloot dit LK als zesde af. Jochem Magermans en Nicky Claes sens zijn naar Wommelgem in België vertrokken, alwaar zij met het Neder lands Jeugdteam zullen deelnemen aan de Europese Jeugdkampioen schappen. Maar liefst 25 landen zul len aan dit evenement deelnemen, dat afgelopen zondag is beginnen en duurt tot en met zaterdag 9 april. Zaterdag wordt in Venray op eigen banen de zevende en laatste competi tieronde van de Jeugd Trio League Limburg gespeeld. De spelers dienen om 10-30 uur aanwezig te zijn. Voor de overige leden is er geen bowlen. PEEL EN MAAS een abonnement waard Peter Scheres is afgelopen zondag winnaar geworden van de Zwemloop Venray, De Horstenaar won met over macht de strijd over een kilometer zwemmen en tien kilometer lopen in een tijd van 50.21 minuten. Ludy Ver stappen uit Leunen werd tweede in 54.43 minuten en Raymond Janssen derde in een tijd van 56.05 minuten. Twan Jeucken uit Leunen eindigde op de vierde plaats in 1.00.43 uur. Er gin gen zondag diverse categorieën van start met deelnemers uit verschillen de regio's in Nederland en België, dit mede omdat deze wedstrijd deel uit maakt van een Nederlands-Belgisch triathloncircuit voor de jeugd en juni oren. Bij de aspiranten, die 150 meter zwommen en één kilometer liepen Ludy Verstappen werd zondag fraai tweede achter Peter Scheres gingen er 23 deelnemers van start en ging de overwinning naar Jeroen Lee mans in een tijd van 5.42 min. Hij werd op slechts negen seconden gevolgd door zijn broertje Richard Leemans, daarna kwam Tim Reintjes met een tijd van 5-53 min. Over de streep Bij de meisjes ging de overwin ning naar Ashley Stienen in 6.33 min. gevolgd door regionale talenten als Anne Reintjes in 6 44 min. en Pim Scheres in 6.46 min. Op de 250 meter zwemmen en 2,5 km. lopen ging de winst veelal naar de jeugd. Als eerste kwam een junior over de finish, Jes- per van Arkel in een tijd van 12.36 min., gevolgd door Joeri Baarda in 12.59 min. en Jeffrey van den Berse- laar in 13-17 min. De eerste dame kwam vlak daarachter, Maaike Caelere uit Weert in een tijd van 13 18 min, eveneens een juniore. Op de midden afstand (500 meter zwemmen en vijf kilometer lopen) wist Tom Desmet, een triatleet van pas 16 jaar uit België, de overwinning op zijn naam te zet ten in een zeer snelle tijd van 23 42 min. Hij had een voorsprong van één minuut op Cedric Slock. De eerste senior finishte in 24.23 min., Martijn Keijsers uit Horst. Bij de dames ging hier de overwinning naar triatlete Rina Zijgers uit Wageningen in een tijd van 25 49 min. De uitslagen van de deelmJB Y van TV Venray aan de Zwei Venray: jeugd (150m-lkm.) Dl Esther Verhaegh 8.09 min. 4c or1' v/d Munckhof 8.1 lmin. 5e Nina - 8.44 min; H12: 2e Tim Reintje Ze S] min. 7e Maikel Wismans 6.4C twee li D12 2e Anne Reintjes 6.44 mdriepa Pim Scheres 6.46min.; 250ml >2.5%.' le D21 Lia Koch 20.06 min. 1 tievelijl pel Renée v/d Munckhof et Koopm Scheres 13.14 min.; 500m.-51a Jen Brt 2e Paul Wulms 26.09 min. 3d fflTooi Meulendijks 26.13min. 4e en be Martens 29-14 min; lkm.-10kn en/The le Peter Scheres 50.21min. 2tferste Verstappen 54.43min. 4e TwaMarten ken 1.00.43 uur; 3e koppel h Sche Janssen enjo Klerken 1.02.36 up'aats 'el/Alie J. Beekmans van DOS heeft de fina le in de 2e klasse driebanden van de VBB (Venrayse Biljart Bond) gewon nen. Beekmans had twaalf wedstrijd- punten en een moyenne van 123-24 procent.De eindstrijd werd afgewerkt in café Halfweg in Venray. De uitslag is als volgt: 1. J. Beekmans DOS 12 123.24% 2. W. Kleuskens SNA 10 146.51% 3- G. Vermeulen SNA 10 102.76% 4. E. van de Venne SNA 08 118.24% 5. H. van Rhee DOS 06 102.49% 6. H. Hendriks OBK 06 92.21% 7. G. de Bruijn L.'67 02 95.65% en 8. G. Snijders VOP 02 78.43%. De finale 3e klasse libre word gespeeld op 7,8 en 9 april bij BV DOS in café d'n Oldtimer in Venray, de finale 5e klasse libre vindt plaats op 14, 15 en 16 april bij BV OGO in café Hannes in Overloon. De eerste acht finalisten van de 6e klasse libre spelen op 21, 22 en 23 april bij BV 't Anker in d'n Oldtimer. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS Woezik-DWH25-23. In De Witte Hoeve is onlangs het KNBB 3 banden gehouden. Winst was er voor M. Peeter met tien punten met een gemiddelde van 0,593, hoog ste serie vier. Ook H. Veltrop tekende voor tien punten met een gemiddelde van 0,551, hoogste serie drie. J. Jans sen was niet in goeden doen en scoorde slechts drie punten. In de tweede klasse speelde H. Veltrop in Het Zwaantje St. Anthonis de voor ronde. Hij eindigde op een tweede plaats met zes punten met een gemid delde van 0,396, hoogste serie 5. M. Siebers behaallde bij De Treffers in Boxmeer een vijfde plaats met een gemiddelde van 0,415, hoogste serie 5. Of een van deze spelers'een plaats in de finale heeft gehaald is nog niet bekend. Er waren voor vijf plaatsen voorrondes. De finale wordt gehou den van vrijdag 22 tot en met zondag 24 april bij Luctor in Oploo. Programma zaterdag 9 J8D2-Blerick 3 M8D2-Weert 3 Weert 4-M8D3 M6El-Venlo 1 M6E2-Tegelen 4 Helden 1-J6E1 JóE2-Blerick 1 Weert 2-J6E3 j6E4-Venlo 2 MAl-Boxmeer Al MB 1-Helmond B3 MCl-Uden C2 Blerick D1-MD1 JA 1-Helmond A2 Mep B2-JB1 JCl-Venlo Cl Horst D2-JD1 Programma zondag 10 Venray Hl-Boekei Venray Dl-Gemert 3 Venray A-HOD A april april 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.30 13-00 11,30 12.00 14.30 16.00 11.30 13-00 14.30 12.45 11.00 Negen leden van Sjoelclub Venray nemen op zaterdag 16 april deel aan de Nederlandse kampioenschappen in Barneveld. Dat zijn Sjeng en Rietje Goumans, Ben en Harrie Rongen, Regien San ders en Paul Bouten en de jeugdleden Inge en Tanja Vermeulen en Kevin Engels. Drie sjoelers namen afgelopen zaterdag deel aan een toernooi in Goirle. De uitslagen: Regien Sanders 2e plaats klasse DE, Annij v.d. Heijden 10e plaats klasse DC en Mimi Janssen (Sevelo) 5e plaats klasse DD. Na een vrij paasweekend wonnen de hockeydames van Venray uit tegen Mill: 1-6. Op een stralend, mooie en vooral warme zondagmiddag begon Venray gemotiveerd en geconcen treerd aan de wedstrijd. Na nog geen vijf minuten zag Ingrid Herraets haar kans schoon om te scoren. Met dit doelpunt werd de wedstrijd openge broken en zagen meer meiden van Venray hun kans om te scoren. Zo hebben Sanne Wouters en Kim van Kessel, mede dankzij uitstekende samenwerking van het middenveld en de achterhoede, Venray voor de rust nog twee doelpunten bezorgd. Mill greep op haar beurt de kans om .on l Bridg ray spe< haar co: ne Kor; 60.83 pi lies Roe te scoren door een zwakke plel^" 60 verdediging bij Venray te ontdejn Nel Na een sterke, gemotiveerd f°ceni spraak van coach/speelster $tordijk Hoedemaekere vervolgden Ven' '"den Mill hun spel. Venray had dee 6-77 p ling enigszins aangepast wege BUM tekort aan wisselspelers, raainct 55 bleek in hun voordeel te werket ïorclt 1 het doelpuntensaldo op te halei Mn I- ben Karlijn Allard, Sanne Woun)aarna wederom Ingrid Herraets alledr ehapp: duit in het zakje gedaan. Met 6 Venray beduidend te sterk voflf Zondag speelt Venray thuis Gemert. Bridg Zondag hebben de Venrayse hoc- keyheren punten laten liggen in Deur- ne: 4-2. In de eerste helft was Deume de betere ploeg en kwam zo al snel op voorsprong. Deume ging goed door en in de rust stond Venray ach ter met 3-0. Na een goede tactische wissel van de coach Leon Schellens begon Venray de tweede helft aan zienlijk beter. Paul Melskens maakte li|nm g waalf 1 lp dec as Seld exken den twe lerde p roorTo was de de 3-1. Venray kreeg weer ho le'e8en zette meer druk. Nieuwkomei Kor; Kaanen schoot niet veel late p^de tweede doelpunt. De gelijkmak er aan te komen totdat Rob Sclir p™ P een gele kaart kreeg en vijf m! - mts 1 emit moest. De thuisploeg prd ?eP1, C de hiervan en maakte de 4-2. Vi ®nndg probeerde nog op gelijke hooi eBc'le komen maar slaagde er niet in. ™aar tweede stonden 'onny ilaats 'ollebe t>oven h Het herenteam van Summa/Red Stars verloor zaterdag met 6-4 van Kluis. In Geleen lieten de Venrayna- ren een kans op de overwinning glip pen. Na het gewonnen dubbelspel stond Red Stars met 3-1 voor, waarna echter twee enkelpartijen (Frank van der Vleuten en Theo Boon) in winst positie toch nog in vijf games verlo ren gingen. In plaats van een verdien de 5-1 voorsprong werd het .dus 3-3, waarna Kluis snel uitliep naar 6-3. Uit eindelijk werd het 6-4 en bleven de Venraynaren elk op één gewonnen partij staan Voor Ronald Bogaard, Frank van der Vleuten en Theo Boon een teleurstellend resultaat na een vliegende start. Bogaard: "Jammer. Zelf had ik deze dag te weinig power om echt door te zetten. Aan de ande re kant, met onze routine en ervaring hadden we sommige partijen niet mogen verliezen. Dan is het zuur, want we hadden nu een goede kans dichter bij die veilige vierde plek te komen." Met nog twee wedstrijden te gaan wordt die plek een zeer lastig doel. Kelly Willems nam afgelopen weekend deel aan de Open Oosten rijkse (jeugd). De speelster van Summa/Red Stars behaalde een hele mooie bronzen plak in het dubbel spel. Met gelegenheidspartner Vivien Vass uit Hongarije ("zij en haar coach spraken slechts twee Duitse woor den: nicht verstehen.bracht ze het sterke dubbel Partika/Golota uit Polen aan de rand van de afgrond. In BCI De d het enkelspel kwam ze niet dooi onde 0 sterke poule. "Ik won één partij, espeel het lag heel dicht bij elkaar. Alsil bij ve andere partij in vijf games had gf ijn een nen (nu verloor ik in vijven) v nogelijl gewoon eerste geweest. Nu wc 'oorlcw vierde." lehaald Zaterdag 9 april wordt in cafe De Pielhaas een darttoemooi gehouden iedereen aan mee kan doen. Inschrijven kan tot 20.15 uur, ook telef" 582187- Het toernooi begint om 20 30 uur. Uitslagen winnaareronde darten: 1) Bjom Cleven 2) Jos Heesen 3)W ''tm Vossenberg 4) Patrik Plum 5) Arno Verhaegen 6) Linda Roovers 7) PcW de Berg en 8) Dennis Smits; verliezereronde: 1) Denny Mahardjce 2) Gerit Bruijn 3) Rob van Dooren 4) Marcel Gielen 5) Roy Pelzer 6) Roy Troisfoö U3\ 7) Roland van de Voort 8) Bianca van de Voort. Dennis Smits gooide een keer 180, de hoogste finish was voor IK Mahardjce met 154 punten cel: i Uitslagen competitie; Half om Half-DC Bruheze 6-4 De Old Stars-Wape» s y Someren 2-8 The Killer Bees-DC 't Tumpke 3-7 De Pielhaas-Gele Ra kW The Smokey's-De Flepkes 9-1 WDOB-Het Kerkstraatje 2-8 (een 164 Dave van Zeist) The Rabbits-Snookertown Eagles 3-7 The Boy's Tumpke 3-7 an Son net hur •'gelei De ui eele-Ti Scl Ko aar v; toss Wist 52 aeghei 1 Hr levr. v.

Peel en Maas | 2005 | | pagina 26