Ook oud genoeg om JONG te zijn Peel en Maas :erdl REINTJES ADVIES Venray - Tegelen - Arcen Truitje 39,95 Jasje 49,95 Broek 49,95 www.reintjesadvies.nl WOMENSWEAR Loonadministraties Overige financiële administraties Jaarrekeningen Fiscale aangiften Ondernemersplannen en overige bedrijfsondersteuning ADMINISTRATIE - BELASTINGADVISEURS Wat kunnen wij voor u betekenen? Naast het verzorgen van uw financiële administratie, loonadministratie, jaarrekening en belastingaangiften, ondersteunen onze -\2 medewerkers u bij al uw finan ciële en bedrijfseconomische beslissingen. Onze jaar rekeningen zijn makkelijk leesbaar en bevatten weinig franje, maar verschaffen daarentegen veel inzicht in uw zakelijke en persoonlijke financiële situatie. Wilt u uw eigen administratie verwerken? Met onze assistentie en met behulp van de betaalbare en gebruikersvriendelijke pakketten van 'SnelStart' voert u reeds binnen enkele dagen een op uw bedrijf afgestemde administratie. Wat zijn onze kenmerken? Geen strakke-pakken-mentaliteit, goed bereikbaar, persoonlijk betrokken en oplossingsgericht. Verder kunnen wij door onze eenduidige manier van werken en onze lage uurtarieven niet alleen een betrouwbaar maar ook een betaalbaar product leveren. Of wij genoeg kennis in huis hebben? Samen met onze vaste externe (fiscaal)juristen, accountants en notarissen zijn we tot veel in staat! Tevens zijn wij lid van de Nederlandse Orde van Administratie- en Belastingdeskundigen 'NOAB', waar van wij, naast periodieke bijscholing, dagelijks de laat ste wijzigingen op ons vakgebied toegemaild krijgen. Twijfelt u? Laat u overtuigen en maak vrijblijvend een afspraak of loop gewoon even bij ons binnen voor een nadere kennismaking of voor informatie over onze dienst verlening. Leunseweg 53 5802 CG Venray Telefoon 0478 550474 Telefax 0478 513597 i

Peel en Maas | 2005 | | pagina 10