Sportnieuws^ -i Annette van Deursen oppermachtig Eremetaal op NK handboogschieten Dion Dreesens eerste in Speedo dubmeet Vier keer goud voor judoka's Triathlonvereniging Venray Nobel Oostrum opsport Vlaanderen Computerclub Lezing dier geneeskunde Jeugdnatuur, wacht 't ZandakkerJ)! Gilde Sint Ja HEI Zij-Actief Kienavond Bridgen in Venray e.o. Peelrunners HSV De Roerdomp Spio wedstrijd- zwemmen St. Jan Merselo OVB Winter- wandeling Den Hoendei Het Zonnelied VMAMSE lAiXWOt Voor het derde jaar op rij heeft de Speedoploeg van de Startgemeen schap Noord Limburg zich geplaatst voor de nationale Speedo clubmeet in Stadskanaal. De ploeg bestond uit zeventien deelnemers. Zij zwommen op zowel individuele afstanden als in estafettes. De estafettes bestonden uit 25m voor minioren 3/4; 50m voor minioren5 en 75m voor minioren 6. De wedstrijd begon met een estafette schoolslag. Bij de meisjes zwommen Famke Jansen, Vera Hendriks en Lori Leenen een tijd van 2.29 49 en kwa men hiermee op de 15e pl. Bij de jon gens was Alex Bos zo zenuwachtig dat hij werd gediskwalificeerd, omdat hij begon met de vrije slag in plaats van met de schoolslag. De tijd die werd neergezet was prima 2.24.55.Op de 100m wisselslag minio ren 6 kwamen Freddy Harkx en Cyril Landstra in actie bij de meisjes. Bei den zwommen een pr. Freddy 2.09 sec en Cyril 2.10. Ook de jongens presteerden goed Dion Dreesens zwom ruim een seconde onder zijn beste tijd en eindigde hiermee op een tweede plaats in dezelfde tijd als de winnaar. Hans Westerkamp wist ook zijn beste tijd te verbeteren met 1.57 sec. De lOOm vrije slag minioren 5 leverde voor Minke Janssen een tijd op van 1.15.37, net geen pr. Vera Hendriks zwom voor het eerst 100m vrije slag in wedstrijdverband en zette een mooi tijd neer 1.30.92. Bij de jon gens zwom Stan Gorree naar een achtste plaats in een tijd van 1.12.57. Daarna was de beurt aan de estafette rugslag. Voor de meisjes zwommen Lisa Peeters, Vera Hendriks en Cyril Landstra een tijd van 2.16.98. Zij bereikten daarmee een 15e plaats. Bij de jongens zwommen Alex Bos, Christian v. Iersel en Dion Dreesens 2.06.77. Dit leverde een mooie negende plaats op. De 100m wissel slag minioren 5 zwom Minke Janssen in een tijd van 1.25.70. Zij bleef daar mee ruim 2 seconden van har beste tijd verwijderd. Stan Gorree zwom op deze afstand wel een pr van 1.53 sec in een tijd van 1.21.84. Hij behaalde hiermee een vierde plaats. In de pauze werd er twee keer een estafet te 4x 25m vije slag gezwommen. Bij de junioren 5-6 kwamen Cyril Lands tra, Christian v. Iersel, Nina Smits en Geoff Ebskamp tot een tijd van 1.10.54 en een achtttiende plaats. De junioren 3-4 Lisa Peeters, Thijn verha gen, Famke Jansen en Twan Harkx deden er 1.19 72 en zij bezette hier mee de zeventiende plaats. Op de 100m vrije slag minioren 6 kwamen bij de meisjes Lori Leenen 1.23.00 een pr van 2.82 en Freddy Harkx 1.24.10 in actie. Zij behaalden respec tievelijk een 29-ste en 30-ste plaats. Bij de jongens zorgde Dion Dreesens dat ze weer veel punten kregen. Hij bezette de eerste plaats in een tijd van 1.05.95. Hans Westerkamp zwom op deze afstand 1.24.74 en haalde ook hier weer 2.59 af van zijn beste tijd. De laatste estafette was voor Noord Limburg het klapstuk van de middag. Bleven de meisjes Lisa Peeters, Minke Janssen en Lori Leenen nog steken op een veertiende plaats, de jongens Alex Bos Stan Gorree en Geoff Ebs kamp beten flink van zich af en gin gen van start af aan op kop en lieten zich deze positite niet meer afnemen Zowel op Mallorca als in Venray wordt er stiekem flink doorgetraind voor het komende seizoen. Tevens zijn de voorbereidingen voor de zwemloop in volle gang, deze zal 3 april plaatsvinden. Inschrijven en informatie vinden kan al op de websi te (www.twenray.nl). Een dringende oproep aan vrijwilligers om zich aan te melden bij Henk van der Horst: per mail: twenray@hotmail.com of telefo nisch: 077-4674070. Natuurlijk is het ook mogelijk om mee te doen én mee te helpen, dus meld je aan. Trainingen: Dinsdag: Zwemmen: Jeugd en senio ren: 19.15-20.15u. Zwembad De Sprank Venray. Donderdag: Jeugd: Lopen: 18.15-19u. Atletiekbaan Ven ray. Senioren: Lopen: 19-20,45u. Atle tiekbaan Venray. Zaterdag: Jeugd: Lopen: ll-12.15u. Bos vanaf parkeer plaats bij de Sprank Senioren: Lopen: 15-17u. Training rondom de Kasteelse Bossen. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zon dag: Jeugd en senioren: Zwemmen: 9- lOu. Zwembad de Sprank, Venray. Senioren: Fietsen (racefiets): Vanaf 10.15u. Vertrek vanaf zwembad de Sprank. Programma: 12 maart Bosfietsloop Arnhem info: www.triathlonamhem.nl 13 maart Zwemloop Amersfoort info: http://www.avtriatlilon.nl/zwemloop 20 maart Duathlon Hilversum info: www.tvhilversum.nl Nieuws doorgeven via E-mail: twen- ray@hotmail.com of telefonisch: 077- 4674070. Informatie over TV Venray: e-mail. martiendupont@home,nl of bel: 0478- 511545. website: www.twenray.nl Afgelopen zondag was er een wedstrijd in Ven-Zelderheide. Loes Reijnders heeft na het rijden van een erg mooie proef in het LI een tweede prijs weten te behalen met 158 punten. Ook Juliet Willens deed het erg goed want zij behaalde in de klasse BL1 een prachtige eerste prijs met 165 punten. VEI Taekwondo vereniging Tong II uit Venray is op de Open Belgische kam pioenschappen opnieuw in de prij zen gevallen. In Herentals kwamen deelnemers uit 21 landen aan de start. Duidelijk was te zien dat veel toplan- den dit laatste toernooi voor de wereldkampioenschappen in Madrid als laatste testcase gebruikten. Diver se toplanden zoals Spanje, Kroatië, Oostenrijk, Polen en zweden hadden meerdere spelers in dezelfde klassen ingeschreven. Die moesten hier hun ticket naar de WK in april van dit jaar veilig stellen, en mede hierdoor werd er menig robbetje door de spelers van dezelfde selectie onderling uitgevoch ten. Voor Tong II kwamen zaterdag Emiel van de Burgt en Annette van Deursen op de mat. Emiel trof na een eerste vrijloting en winst op de Oos tenrijker Alexander Boehm in zijn kwartfinale de sterke Spanjaard Daniel Martinez. In de eerste en twee de ronde van deze partij ging de strijd gelijk op. In de derde ronde kwam Emiel op achterstand en moest meer risico nemen. De Spanjaard trok uit eindelijk aan het langste eind met een 7-4 zege. Jammer genoeg kon deze later op de dag zijn finale niet spelen vanwege een blessure en won in deze klasse Fernando Meza Luis uit Chili. Annette van Deursen die zich al gekwalifi ceerd heeft voor deelname aan de WK moest hier alleen vormbehoud tonen. Al direct in de eerste ronde liet zij zien dat ze in uitstekende vorm verkeert en won van de uit Engeland oudwereld- en Europees kampioen Sarah Stevenson met 16-14. In de tweede rond trof ze WK-ganger voor Spanje Antribes Los Arcos die met 10- 8 aan de kant werd gezet. Na winst op al twee WK-gangers kwam de derde aan start en wel Kataryne Kali- nowska uit Polen. Ook hier weer winst 19-13 met twee uitstekende hoofdtreffers in deze partij. Thiera Buil van Taekyon Haarlem had het in haar kant van de poule veel makkelij ker gehad en was vrij eenvoudig in de finale gekomen. Annette liet zien dat zij op dit moment oppermachtig is en liet geen spaan heel van Thiera en won de fina le vrij eenvoudig met 14-4. Zondag stond Martijn Merken aan start in de weiter klasse heren senioren -78kg. Na winst op Jason Greene uit Enge land 13-5 en Baira Arber uit Belgie 64 trof hij in de kwartfinale de Spanjaard Daniel Perea. Na drie zeer spannende ronden waarbij Martijn steeds het spel maak te en telkens weer de aanval koos stond er een 3-3 gelijk spel op het scorebord. Bij coach Rob Greevink was er verbazing dat de winst toch naar de Spanjaard ging terwijl als eer ste regel voor superioriteit geldt) speler die het meeste aanvalsspelc zien. Martijn, zeker de pechvogels, de dag, kon toch huiswaarts k' met het gevoel dat zijn ontwikk#1 nog steeds gaande is en de result; er zeker zullen komen. Ferry G vink, de tweede WK-ganger van Tj II was mee als toeschouwer. Dot gebroken middenhandsbeentje, oi lopen tijdens de Open Nederlatj kampioenschappen, kon hij nietc nemen. Ferry, die na goud op- Open Spaanse kampioenschappclj een derde plaats op de Open NeéJ, landse kampioenshappen deelita aan de WK al had afgedwongen, hier in alle rust enkele van zijn: He komstige tegenstanders observei nie De twee WK-gangers laten de elm pu\ aan het Nederlandse kampioensd, hei pen op 20 maart in Nijmegen vop om gaan om de voorbereiding op het: we niet door eventuele blessures te IJ AS! onderbreken. f 6 r De Computerclub Regio Venray houdt op vrijdag 11 maart weer een bijeenkomst voor al haar leden in wijkcentrum Veltum aan de Veltumse Kleffen 62b. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw pc, kunt u de clubavond bezoeken. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met tel. 06-23873178 of kij ken op homepagina: http://crv.ison- zeclub.nl. Afgelopen week zijn op de schC de bouwpakketten voor de nicl leden van groep 7 bezorgd. Tevt de lenteuitgave van de Natuurv bezorgd voor alle leden. Hierin de datums waarop ze weer gaan delen en vele wetenswaardighf voor bij de puzzelwandeltochten.! lie kunnen ook kijken op web! www.jnwvenray.nl F Sc] j na; VI Voor aanvang van het Nederlands handboogkampioenschappen voor veteranen in Ysselsteyn was de ver wachting dat de finale in de heren compoundklasse zou gaan tussen gerenommeerd schutter Ad van Vught uit Goirle en thuisschutter en oud-kampioen Michel Camps (foto rechts) van Ons Genoegen. de halve finale stonden die twee echter tegenover elkaar om, na een Tijdens het afgelopen zondag gehouden judo toernooi van judoclub Kodokan in Hoensbroek werden door de judoka's van Judo Vereniging Ven ray goede resultaten geboekt. De wedstrijdploeg nam met 26 judoka's deel aan dit toernooi met in totaal 600 deelnemende judoka's uit het gehele land en uit het buurland Duitsland. Voor verschillende leden van de Venrayse vereniging was het hun eer ste optreden op de wedstrijdmat zodat de behaalde ereplaatsen dan ook een stimulans voor de toekomst zullen zijn. Maar liefst vijftienmaal mochten de verschillende judoka's gelijke stand, via een shoot off over een pijl, uit te maken wie het brons in ontvangst mocht nemen. In de halve finale hadden beiden namelijk verlo ren met 111 tegen 112 van respectie velijk Dolf Verhaegh (foto links) uit Tienray en Pauk Kok uit Eerde. Kok won uiteindelijk de finale van Verha egh, terwijl Camps de medaille toch nog in Ysselsteyn hield door met 10 tegen 9 te winnen van Van Vught. In de recurveklasse was er geen kruit hun prijs in ontvangst nemen op het erepodium. Van de voor het eerst op de tatami strijdende judoka's mogen de prestaties van vooral Leon van Swaay, Jelle van Aquoy, Luc van Bom mel, Teuntje Altunyuva en Arjan de Groot worden vernoemd. Maar ook de meer ervaren leden van de wed strijdploeg van Judo Vereniging Ven ray behaalden met goed judo verschil lende prijzen, waarmee de vereniging weer tot de sterkste clubs in Limburg gerekend mag worden. Eerste plaat sen en een gouden medaille waren er voor Finn Vullings, Arjan de Groot, gewassen tegen Beyers uit Neerkant. Met score's van 117 en 116 in de halve finale en de finale werd hij de terechte kampioen. Jan Hermsen uit Venray werd vierde. Bij de dames ging het goud naar Ria Streng uit Am- hem en naar H. Hartsuiker uit Den Helder. Ons Genoegen kon echter toch nog een kampioen begroeten. In Mid- delbeers was er echter wel een soort Bas Philipsen en Djoeke Bouwmans. Tweede werden Leon van Swaay, Teuntje Altunyuva, Rick Philipsen en Giel Janssen, terwijl Celeste Pijnen borg, Jelle van Aquoy, Luc van Bom mel, Niels Kaptein, Nic Goumans, Tim Philipsen en Rien Janssen een derde plaats voor zich opeisten. PEEL EN MAAS een abonnement waard broedermoord voor nodig. Harrie Poels werd namelijk twee keer aan een clubgenoot gekoppeld in de fina leronden van de 4e klasse compound. In de kwartfinale ontdeed hij zich eerst van Geert Vollenberg, daarna in de halve finale van Miechiel Hendriks. Hij verzachtte de pijn echter voor dit tweetal door de finale ook winnend af te sluiten. In Baarschot behaalde Cor Jansen een vierde plaats in de 2e klas se compound, Zij-Actief Leunen houdt op maan dag 14 maart vanaf 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink in Leu nen (ingang aan het pleintje bij de kerk) een kienavond. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Invaliden Sport- en Belangenvereni ging Venray e.o houdt op vrijdag 18 maart een kienavond. In de verschil lende rondes zijn prachtige en waar devolle prijzen te winnen. De kien avond vindt plaats in zaal Mariens in Leunen, aanvang 19.30 uur. De zaal is open vanaf 18.30 uur. De avond is natuurlijk voor iedereen toegankelijk PEEL EN MAAS BC2002 rookvrij De eerste middag van de nieuwe competitieronden leverde een span nende middag en een close finish op. Wat te denken van de eerste plaats voor Nellie Tax en Frans Mertens die met 0,5% Toos en Mart Keulards ach ter zich lieten. 56,8 om 56,3%. Toon den Brok wist met Toos Spreeuwenberg met een ver schil van 0,7% de derde plaats te bereiken (53,7%), en het paar op de vierde plaats van zich af te houden. In de rode groep scoorden de eerste drie paren er lustig op los. Wies Burg en Mien van de Broek scoorden 60,4%. Rieki van Bree en Joke van Heumen behaalden 59,9% en werden tweede. Riet Dobbe en Annie van Mil werden met 58,8% derde. Common Sense Bridgeclub Common Sense speelde afgelopen maandag de vierde wed strijd van de tweede competitie. In de gele lijn werden Tiny Schaminee en Frans Budenhoven eerste met 60.83 procent, gevolgd door Jan Lagarde en Hans Koopmans die 59 58 procent behaalden. Annelies Rooyakkers en Martin Verheyen werden derde met 55 procent. In de rode lijn noteerden Zus van Meyel en Wil Pas 67.19 pro cent. Thea Lamers en Ger Wijman werden tweede met 58.33 procent. Leny Wost en Maria Vloet noteerden 53,65 procent. Volgende week wordt de laatste wedstrijd van deze ronde gespeeld. De Kemphaan De uitslagen van Bridgeclub De Kemphaam; In de oranje lijn werden Jan Janssen en Frans Mertens met 64,52 procent eerste, tweede werden Dorry Driessen en Zus van Meryel met 55,73 procent en de derde plaats was voor Corrie van de Mortel en Gemma van Winkel met 52,60 pro cent. In de rode lijn werden Frieda Kalkman en Jeanne Korsnit met 58,75 procent eerste. Tweede werden Mieke van Osch en Mientje Wester met 57,08 procent en derde werden Truus Buyssen en Ilse Tummers met 54,17 procent. In de groene lijn wer den Willy van de Heide en Bep Key- zers met 58,35 procent eerste. Twee de werden Francien Haegens en Miet Hesen met 57,83 procent en de derde plaats was Diny Steegs en Huub Lin- ders met 54,69 procent. Bridgeclub Doublet In de rode en in de groene lijn lukte het een paar door een geweldi ge score op de laatste competitie avond van een blok alsnog een pro motieplaats af te dwingen. In groen zijn dat Jet van Waayenburg en Tiny Verbeek. Hun score was 63%. In rood hadden Huub op de Camp en Piet van de Ven hun avond. Ze eindigden uit eindelijk in de competitie op de eer ste plaats. Ook Jeanne van Haren en Ethel Hilhorst deden goede zaken en spelen de volgende ronde in geel. Ten koste van Jan en Tilly van der Heyden. In groen werden Rieky Cla- essens en Lilian Linders tweede. Een prachtig resultaat en Jan en Mieke van Osch werden derde. In rood was er weer een tweede plaats voor Greetje Brantjes en Jos van Rens en een derde plaats was er voor Jan Kleeven en Nellie Bexkens. In geel hebben Petra Heinekamp en Gerard Linssen zich bij de degradanten gevoegd, dit tot opluchting van Ingrid de Vocht, Annie van de Munckhof en Janny Jungslager met Sjef de Vocht. Die handhaven zich daardoor in de hele lijn. Eerste werden Joep Vaessen met Mia van het Reven. Tweede werden Ans van Hooft met Trudy Jeurissen en derde Marie-Louise van Gemert met Jan Heinekamp die de competitie stand aanvoeren. Aanmelden als lid van BC Doublet kan het hele jaar door. Daarvoor kan men contact opnemen met secretaris Fieke Messe- maeckers via tel. 585504. Overloonse Bridgeclub Op de vierde avond in de derde ronde waren de uitslagen in de gele lijn: 1 Wim en Luus van Son 57.92% 2 Jan en Thera van Gaal 55.50% 3 Antoi- net Coppis en Maria van Boekei 52.92%. In de rode lijn 1 Aike van Glabbeek en Marijke v.d. Boom 76.04% 2 Jo Kok en Johanna Manders 59-38% en 3 Frans van Heuvel en Tony Jansen 56.25%. Klavertje Vier De uitslagen van de vijfde ronde van de competitie: geel: 1dames van Ham/Korsmit -61.25% 2. echtpaar Verhoeven -59.58% 3- dames Faas/Siroen -53.-75%; groen: 1. dames Linders/Manders -60 2. mevr. van Kempen/heer Kok -57.08% 3- dames Moree/Spekhorst -56.25%. NRBC De laatste zitting van de 2e compe titieronde. In de gele lijn werden Lou Gilissen en Wim Verschuyten eerste met 61,2% (in de eindstand van de competitie vierde met 54,4%). De tweede plaats was voor Paul Corver en Jo Sijbers met 58,5% (zevende in de eindstand van de competitie 50,2%). Op de derde plaats Joan Hin- sen en Jan Stiphout met 53,7% (com petitie negende met 48,9%). De rode lijn was een triomf voor Caesar en Bollius met 70%. Zij werden natuur lijk ook in de competitie eerste met 59,6%. Tweede werden Mércatrice en Pescatrice met 65,8%, in de competi tie ook tweede met 57,1%-Jaqueline en Jan van der Slik maakten 62,5%, in de competitie ook derde met 55,9%- De groene lijn werd aangevoerd door Gerda Stoffels en Lidia Thijssen met 60%. Tweede werden Huub Camps en Jos Linders met 56,7%. Geertje van de Brink en Marga Steemers werden derde met 55% en tweede in de competitie met 54,9%. In de blau we lijn hadden Riet Muermans en Jos Linders en goede avond met 57,1% en werden tevens eerste, met recht op promotie, in de competitie met 55,7%. Roos Krebbers en Miek Speijc- ken werden tweede met 56,7% en Annet Timmer en George van Ham derde met 55,5%. Bridgeclub Venray Na drie van de vijf competitieavon den komt er, zoals gebruikelijk wat tekening in de strijd. In de gele lijn staan de eerste vijf paren op minder dan 5% van elkaar. Daar is dus nog alles mogelijk de laatste twee avon den. In de rode lijn hebben de dames Cunnen-Hoogeveen en mevrouw Baak-de heer Merkx zich enigszins afgescheiden van de rest. En in de groene lijn is er een behoorlijke voor sprong voor de dames Custers-Wolfs. De uitslagen van vorige week zijn, voorlopig, als volgt. Geel: 1. mevrouw Verheijen- heer Peetjens, 2. heren Bender-Corver en 3 heren Gie- len-Seuren. In de rode lijn scoorden de dames Koolen-Orosz als besten gevolgd door mevrouw Baak-de heer Merkx en de dames Meurs-Steemers. In de groene lijn tenslotte waren de ereplaatsen voor de dames Custers- Wolfs, mevrouw Limpens-de heer Hulsmans en de dames Coenen-Paris. BC Harten Drie Met de hoogste zaalscore van 61.92% hebben de dames Buyssen- Spekhorst duidelijk hun doelstelling kenbaar gemaakt. Weer promoveren naar de gele lijn. De uitslag van de eerste zitting van de vierde ronde: geel: 1. de dames v.d. Munckhof-Rein- tjes 61.25% 2. De heer Arts-mevrouw Schoonbeek 60.42% 3- de heren Jak- obs-Vervuurt 55.63%; rood; 1. de dames Buyssen-Spekhorst 61.98% 2. Mevrouw Baak-de heer Merkx 60.42% 3. de dames Orosz-Stevens 55.21%. Volgende week de tweede zitting van de vierde ronde om het clubkam pioenschap. Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19:00 uur, Kas- tiëlse Baan; donderdag duurloop start- tijd: 18:30 uur. Afstand: 10 of 18 km. Startplaats 10/3: fam. Jacobs, Benderstr. 14, Horst. Startplaats 17/3: Petra Mooren, Dr. Lemmienstr 4, Meterik. Zaterdag: bostraining, 15:30 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen, Meterik. Maandag 14 maart jaarvergadering om 20:00 uur bij cafe 't Hukske, Schadij- kerweg 1 in Horst-America Wedstrijdkalender: 13 maart Süchteln Kurt Weichert Cross 28 maan Weert Halve marathon Uitslagen: Mieke van Enckevort en Linda Litjens kwamen tijdens IJzeren Man Volks loop in Weert samen over de finish van de 14 km. Beiden kwamen tot 1.18:27. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl of 0774678240. De eerste wedstrijd om de lenteko ning op zondag 13 maart gaat door de strenge vorst van de afgelopen tijd niet door. De tweede wedstrijd staat voor 20 maart op het programma. Men kan voor verdere informatie con tact opnemen met de wedstrijdcom missie, het laatste nieuws over de geplande wedstrijd en ook de uitsla gen staan ook altijd op de website vermeld www.hsvderoerdomp.nl Uitslagen van de derde wedstrijd in de vierkamp: 200m wisselslag: Tessa Quaedvlieg 3.00.32. Renee Harkx 3 04.94.Daph- ne v. Gabain 3-14.01 Dis SL Kasper v. Dijk 2.4l.l7.Alec Ebskamp 2.52.42. Jelle Crooymans 2.56.17. 50m rugslag: Lisa Dreesens 0.35.84 2e pl. Kimberly Teunissen 0.38.15. Andrea Nijssen0.52.07. 100m schoolslag: Inge Artsl.30.80. Danielle d.Pagter 1,34,81. Renske Nielen 1,36,29. Kelly Stevens 1,59,15. Kelly Agterberg 1,39,61 Dis SL., Jel- mer v. Dijk 1,16,63 2e pl. Job V\ Duijnhoven 1,17,93 3e pl. Rob Arts 1,29,92. Daan Kreijger 1,36,40. Thijs Quaedvlieg 1,47,06. 50m vlinderslag: Kimberly Teunis sen 0,35,03 3e pl. 200m vlinderslag: Lisa Dreesens 2,39,54 1ste pl. Inge Arts 2,48,24 3e pl. Jelle Crooymans 3,10,07 Dis VC 100m vrije slag: Tessa Quaedvlieg 1,12,45. Renske Nielen 1,13,23- Renee Harkx 1,14,58. Daphne v. Gabain 1,15,46 Kelly Agterberg 1,16,43 Danielle d. Pagter 1,20,52. Kelly Stevens 1,37,89. Andrea Nijssen 1,40,25. Job v Duijnhoven 0,59,07 lste pl. Jelmer v Dijk 1,00,54. Alec Ebskamp 1,07,78. Kasper v Dijk 1,08,93- Daan Kreijger 1,14,29. Rob Arts 1,14,46. Thijs Quaedvlieg 1,22,55. 4x 50m vrije slag estafette: Kimber ly Teunissen, Inge Arts, Lisa Dreesens, Renske Nielen 2,06,79 lste pl. Jelmer v Dijk, Job v Duijnhoven, Alec Ebs kamp, Kasper v Dijk 1,58,50 3e pl. Vorige week zijn er nog een tweet al prijzen gehaald door de ruiters. Chantal Oudshoom kwam met Lingo aan start op een dressuurwedstrijd voor pony's in Overasselt. Zij haalde een mooie tweede prijs in de klasse EM1 met 161 punten. .Eva van Ooi kwam ook aan de start in Overasselt bij de dressuur voor paarden. Zij haal de met Silvano een schitterende eer ste prijs in de klasse L2 met 179 pun ten. Dit weekend zijn er dressuurwedstrijden geweest voor de paarden. Ingrid Bonneux startte in Velden met haar paard Plato in de klasse M2. Ze haalde de tweede prijs met 159 punten. Brigitte Kreutzer startte met haar paard Tsarina in de klasse L2. Ze werd derde met 162 punten. Eva van Ooi bezocht een wedstrijd in Vorstenbosch/Uden. Ze behaalde ook daar de eerste prijs bin nen met Silvano in de klasse L2 dres suur. Donderdag 10 maart 2005 - Op uitnodiging van de Geschied en Oudheidkundige Kring Venray e.o. houdt W. Kremer op maandag 14 maart in zaal Het Trefpunt, in ver pleeghuis Beukenrode in Venray, een lezing met als onderwerp De ontwik keling van de diergeneeskunde in Noord-Limburg vanuit een 50-jarige persoonlijke ervaring. De lezing begint om 20.00 uur. W. Kremer stu deerde in 1952 af in de diergenees kunde in Utrecht. Van 1952 tot 1995 was hij als dierenarts gevestigd in Venray. Gedurende 33 jaar was hij tevens Hoofd van de Vleeskeurings dienst van de gemeente Venray. Voor afgaande aan de lezing is de algemene ledenvergadering. Aanvang 19.00 uur. Zoals gebruikelijk is de lezing ook voor belangstellende niet-leden gratis toegankelijk De OVB-dames gaan op maandag 21 maart een bloemstuk voor pasen maken. De bijeenkomst begint om 20.00 uur in het gebouw van ADOR aan de Wittevrouwenstraat in Oos trum. U kunt zich hiervoor van 10 tot en met 14 maart opgeven bij Jo Swin- kels, telefoon 582656. De eigen bij drage voor de avond is drie euro. De Natuurvrienden uit Merselo houden op zondag 13 maart de derde winterwandeling van het seizoen. Afstanden en starttijden zijn: 30 km 8.00-10.00 uur, 20 km 8.00-12.00 uur, 15 km 8.00-12.00 uur, 10.km 8.00-14.00 uur en 5 km 8.00-14.00 uur, Speciaal voor gezinnen met kin deren is er 's middags een puzzeltocht van 5 km uitgezet, De starttijd is tus sen 13-00-14.00 uur. Inschrijfgeld 1.00 p.p. Voor de winnaars zijn er enkele mooie prijsjes beschikbaar.Het inschrijfgeld bedraagt 2.50 met medaille en 1.70 zonder medaille. Er is 0.50 korting voor KNBLO leden Het inschrijfbureau sluit om 17.00 uur. Startbureau is café den Thommes, Grootdorp 40 in Merselo, telefoon 0478-546236. bniil bels kostt ,neer Tel. Maandag 14 maart is de algero jaarvergadering van de drumban het Trumke, aanvang 19-00 uur. Maandag 21 maart is de algen ledenvergadering van de schutten café d'n Oldtimer, aanvang 20.00 Woensdag 23 maart is in het Ti ke de afsluitingsavond van de competitie 2004/2005. Diegene aan deze avond deel willen neic maar nog geen lid zijn van de competitie kunnen even goed dee men tegen betaling van de kos Deze personen kunnen zich opge bij Pascal de Klein en/of Alex Lam ir e Vi Pel:' PI Al Privé zowe door Het programmaoverzicht van ff centrum Den Hoender aan de Ursi ^ocei traat in Venray ziet er voor de kon de week als volgt uit: donderdag maart 14.00 uur koersbal WO Noo West, 20.00 uur vierde kaartavond Tel. ELR de serie van zes; vrijdag 11 ïwKLL 20.00 uur paranormale avond di Mieke en Theo de Hoog uit BoxnK De zaal is om 19-15 uur open. Mi dag 14 maart 20.00 uur clubavt sjoelclub Den Hoender; dinsdag maart 10.00 uur teken- en schild club voor info telefoon 588228,20 uur repetitie muziekmakereej B! Um Op; woensdag 16 maart 10 t/m 11.30 uur volksdansen Nelly R gen, 13-00 t/m 14.00 uur volksdatt Siebe Synthese/Ans, 14.00 uur handff onaft ken, handwerkgroep Den Hoend distril 19.00 uur beginnerscursus coutryü dance/Ans. Gemengd koor Het Zonnef houdt is maandags vanaf 20.00 um het parochiehuis van de Patersh aan de Leunseweg in Venray rep; ties. Op zondag 13 maart wordi "ARJ gezongen vanaf 10.30 uur in Paterskerk. Witte Donderdag maart om 19-15 uur zingen in Grote Kerk. Bij verhindering aft den bij Iny Kuypers via tel. 5852 Belangstellenden zijn op de repeir avonden van harte welkom. W.v Tel. Heto aanu DES BEG gewit STOI Vvonir toffe, Tel. 0 gsmO

Peel en Maas | 2005 | | pagina 24